Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Питання-відповідь

Сообщений 271 страница 300 из 830

1

Передмова

Вітаю усіх на сторінках свого ресурсу. Надіюсь, заглянувши сюди, ви знайдете для себе щось корисне, що допоможе вирішити вам проблеми сьогодення, на майбутнє озброїтися необхідної інформацією, або ж просто щось прочитати.
Мені приємно бачити, що ви звертаєтеся до мене за порадами і підтримкою, я стараюся допомогти кожному і максимально викластися у своїх відповідях. Проте це мені не завжди вдається. Зараз я хочу зосередити свою увагу на тому, як варто будувати характеристику свої проблеми, щоб згодом я могла вам надати повну відповідь, а також декілька фактів, про які вам варто знати і мати на увазі.
1) Пишучи свій пост, я дуже прошу надати МАКСИМУМ інформації щодо вашої ситуації. Вік ОБОВ’ЯЗКОВО (ваш і того, про кого буде йти мова, якщо присутня третя особа). А також усе, що стосується вашої проблеми, спробуйте описати її максимально повно: що трапилося, як трапилося, чому трапилося, ваш погляд на неї, якщо має відношення третя особа, то і її погляд, ваші думки і роздуми. Тобто усе, що ви знаєте і вважаєте за необхідне мені сказати. Чим повнішу картину я бачитиму, тим легше мені  щось сказати. Адже інколи навіть найменші нюанси можуть радикально спричинити варіант вирішення проблеми.
Звичайно, я старатимуся вступати з вами в діалог, щоб уточнити певні нюанси, але на це витрачається час, який може бути дорогоцінним.
2) Мої відповіді – це у більшості випадків мій власний погляд на речі, спричинений життєвим досвідом, прочитаним на світоглядом. Бувають ситуації, коли я не розділяю вашої позиції, проте ж все ж таки іду на зустріч і не нав’язую свої думки, а намагаюся подати загальну відповідь. Я можу бути не права в силу відсутності життєвого досвіду у певних ситуаціях, життєвих поглядах на певні позиції, власні розмірковування, які являються ІМХО. Тому можу стверджувати про певний суб’єктивізм. Звертаючись до мене, ви отримуєте не тільки просто відповідь на запитання, але часто і моє власне бачення. Не спішіть його відкинути, задумайтеся. Адже якби я хотіла нашкодити комусь із вас, то не витрачала б стільки часу і зусиль на цей ресурс. І пробачте мені мою некомпетентність. Я не ідеальна.
3) У когось, можливо, склалось хибне враження про мою освіту. Я НЕ МЕДИК, і те, про що тут розказую, загальновідомі факти, почерпнуті зі спеціальної літератури та інших інформаційних джерел. Я стараюсь віддавати перевагу надійним джерелам інформації, а не поширеним міфам, проте це не запорука успішної відповіді – зазвичай мої відповіді мають розмитий характер і я не часто беруся за них. І якщо я раджу звернутися до лікаря, то там варто зробити, а не зігнорувати мою настанову. Є безліч он-лайн консультацій лікарів, але жоден лікар не поставить діагноз і визначить лікування без особистого огляду. Пам’ятайте це. Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, не зволікайте, бо чим раніше ви виявите проблему і почнете її лікування, тим менше негативний наслідків виникне.
Якщо хтось вважає, що я не права, або ж бажає висловити свою думку і пораду для когось - відписуйтесь! Не вагайтеся і вступайте в бесіду.
4) Було б непогано, якби ви вказували своє віросповідання, бо від цього теж немало залежить. Я не дуже добре умію тлумачити християнські догми та мораль, але на сайті часто появляється отець Олег, який зможе це зробити і донести правильно слово. Якщо ви вважаєте себе атеїстом чи іншого віросповідання, укажіть це.
5) Я не маю можливості цілодобово бути прикутою до сайту, і буває так, що затримуюся з відповіддю, або ж не завжди є можливість надати розгорнуту відповідь. Більшість питань уже раніше були розглянуті, тому, якщо вказую, що відповідь на аналогічну проблему уже була вказана, то не полінуйтеся і пошукайте. Я розумію, що сторінок багато. Я ще не придумала, як систематизувати всю інформацію, тому варто просто посидіти і пошукати. Дякую за розуміння.
6) Хотілося б знати про результати своїх старань, тому, якщо не важко, вказуйте, чи допомогли вам мої поради, до якого висновку ви дійшли і чим все закінчилося.
7) Обіцяю повну АНОНІМНІСТЬ і не намагаюся взнати, використовуючи особисту інформацію, що ви за персона, а також розголошувати ваші персональні дані та ту інформацію, якою ви зі мною ділитеся. Якщо хтось вагається чи боїться бути упізнаним, реєструйтеся та надсилайте особисті повідомлення.

Я не всесильна, і не завжди спроможна вирушити чиюсь проблему. Інколи потрібна консультація спеціалістів, але у більшості випадків запорука успішного вирішення проблеми залежить тільки від час. Я можу порадити, а ви вже вибираєте чи прислухатися. Проте в залежності від того, як серйозно ви підійдете до свої ситуації і буде залежати кінцевий результат. В питаннях психології правильну відповідь знає ваше серце, слухайте його. В особистих – відкрийтеся на зустріч один одному і не кваптеся, у вас все життя попереду. В здоров’ї бережіть себе з молоду.
Удачі.

У зв’язку з тим, що багато хто ігнорує мої прохання, слова та просто заходить сюди один раз, щоб задати запитання, і не повертається за відповіддю (ну, і навіщо це робити?), я намагаюся оптимізувати роботу так, щоб зберегти свій час і ваш, якщо ви справді потребуєте підтримки. Відтепер я відповідатиму тільки на повідомлення, у яких будуть враховані усі пункти моїх вимог, інакше буде висунуте перше попередження, і якщо ви не скористаєтесь шансом, то на мою відповідь не розраховуйте. Я б хотіла спілкуватись у режимі діалогу, де хоча би мене чує співрозмовник, а не завітав – пішов – а ти собі тут друкуй. До того ж, часто зустрічаю дуже складні питання, над якими мені потрібно посидіти, подумати, попрацювати. Багато дрібниць не дають мені розгорнутої картини, а на питання відповідей немає. Тому, якщо ви не потребуєте відповіді і підете звідси, залишивши запитання, не робіть цього і закривайте вкладку. Якщо ж ви реально хочете вступити в діалог, то давайте серйозно підійдемо до цієї справи:
- Ваша ситуація – твір. Максимум фактів, максимум, який ви можете мені розказати. Навіть те, що здаватиметься дрібницями, викладайте. Можливо, ці дрібниці є вагомими. Не подавайте мені інформацію порціям у повідомленні, кожна з яких кардинально мінятиме мою думку. Тут немає обмеження на символи, а якщо текст не помішається в одному пості, відкривайте наступний.
- Вік. Вирішення ситуації для 12, 18 та 30 років може кардинально відрізнятися. Я не можу телепатично вгадати скільки вам років.
- Місто проживання. Буває, я можу підказати куди можна звернутися конкретно з певною проблемою, якщо орієнтуюсь у тій місцевості.
- Релігія. Відповідаю я у двох площинах – релігійна та соціальна. І відповіді можуть теж відрізнятися. Не хочу я нав’язувати вам думку про те, що вчинене є гріхом, що не можна так робити, що у вас брак віри та любові, що ваші стосунки виправить те і те, якщо ми з вами різного віросповідання. Я б, наприклад, не хотіла слухати про мусульманство, бо я не сповідую цю віру. Але якщо ви є віруючою людиною, то і розмова у нас може відбувати у іншому контексті.

Наразі це все, про що я прошу. Та це, виявляються, теж важко. Надіюсь, ми зрозуміли один одного.

З повагою, Тасміт.

Пропоную ще один варіант діалогу зі мною для тих, хто хоче зберегти анонімність, або ж раптом комусь захотілось зі мною поговорити  ;)
У мене відкритий профіль на відомому більшості ресурсі Ask.fm. Тому, усіх, хто бажає залишити коментар чи питання, поцікавитися чи запитати пораду - запрошую.
http://ask.fm/tassmit

Пошук по хештегах !

0

271

Альбіна, вітаю вас.
Думаю, буде найкраще, якщо ми розглянемо ваші запитання по черзі.

Альбіна написал(а):

прошу скажіть це означає, що я уже не займана?

Однозначно відповісти на це питання важко. Поняття "далеко" дуже відносне, так як сама пліва знаходиться при вході в піхву, а не на певній відставні від неї. З однієї сторони цей хлопець міг тільки пошкодити дівочу пліву, а міг і надірвати.

Альбіна написал(а):

і тепер при першому акті крові не буде??.

крові може і не бути, навіть якщо дівчина цнотлива і її пліва ціла. Крововиділення під час першого статевого акту - річ дуже особиста і її не можна приписувати усім. Ми з іншими користувачами не раз це обговорювали.
Якщо пліва не була розірвана, а тільки трохи надірвана, то кров може і піти. Адже в чому природа самої дівочої пліви? Вона містить кровоносні судинки, які і кровоточать. Проте у когось згортання крові швидке, і ця кровотеча може бути незначна, або з відсутня через певні особливості. Також має значення рід занять і форма отвору у гімені.

На жаль на дану частину запитань я вам не можу надати однозначну відповідь. Це можу зробити тільки лікар під час огляду. Але раджу вам сильно не зациклюватися на цьому.

На рахунок вашого хлопця. А як він відчує, що ви цнотлива чи ні? Він у вас настільки досвідченіший? Не кожен навіть досвідченіший чоловік не може визначити чи перед ним незаймана дівчина чи ні, знову ж таки через ряд певних особливостей організму дівчини і її роду зайнятості. Навіть якщо ви скажете йому, що цнотлива, і у вас не буде крові під час першого статевого акту, не думаю, що це дуже чимось жахливим. Її можна втратити при виконанні чисто механічної роботи: заняття спортом, верхова їзда, чи навіть користування тампонів більшого розміру, ніж варто. Її може не бути від народження, або еластичність не дозволила їй порватися за першим разом. Це у 18 столітті не знали про подібні особливості, і тоді, коли цнота була критерієм вірності і суспільного обговорення, дівчину ні за що могли піддати критиці. А зараз ця інформація є в повному доступі, з поясненнями і підтвердженням медичних висновків. Якщо не помиляюся, то на сайті мають бути посилання на форуми де жінки обговорювали свій перший досвід і не раз вказують, що крові у них не біло. Якщо немає, то вкажіть, зроблю цю підбірку.
Це ще не настільки страшна помилка, як ви вважаєте. Люди роблять помилки і набагато гірші, які можуть зламати їх життя. А ви усвідомили скоєне і розкаялися, і не треба тепер над цим сидіти і думати. Це уже нічого не виправить. У вас є кохана людина, і присвятіть свій вільний час їх, а не подібним роздумам.
А чому він має у вас розчаруватися? Коли до мене звертаються з подібними аргументами, виникає питання "А ваші відносини будуються на стосунках чи якісь інших поглядах?" Якщо перше, то подібних думок у нього виникнути не повинно. Керуватися древніми догмами, які повністю розкритиковані у сучасному світі безглуздо. Якщо він вас любить, то йому буде все одно буде кров чи ні, це уже чисто дріб’язковий нюанс, а на першому місті стоїть довіра.
Живіть і радійте життю. Інтимне життя - це ваша довіра одне до одного, і вона не повинна руйнуватися через такі дрібниці. Мені здається, що одного слова про те, що ви у нього перша повністю вистачить, щоб він це зрозумів, і на інтуїтивному рівні він зможу це відчути.
Удачі!

P.S. Дозволила собі розтлумачили написане вами на свій манер. Я розумію, що повідомлення писалося пізно вночі, проте на майбутнє прохання дотримуватися правил граматики і писати слова так, як вони подані у орфографічному словнику, бо від того як написана частка «не» і відрізняється значення слова. І відповідно я так сприймаю інформацію і відповідаю. Надіюсь, що ви мали на увазі під «не займана» саме «незаймана», тобто цнотлива, а не інше. Вибачте, якщо ви написали правильно, а я неправильно розтлумачила. Тоді дам відповідь уже відповідно до написаного вами.

#секс #перший_секс #кров

0

272

Щиро дякую вам!Ви просто чудова людина!Цей сайт дійсно такий пізнавальний і цікавий!Спасибі,що допомогли мені,я справді заспокоїлась після ваших слів,мені так хотілось з кимось поділитись і запитати про те, що не знаю;і ви мені дуже допомогли!....так пробачте, будь ласка, за помилку..я просто дуже емоційна і писала швидко,взнавши що можу нарешті запитати що хочу....Так, я знаю що він мене кохає і я його, і навіть якби йому розповіла про це, він мене б зрозумів, але я дещо сором'язливо розмовляю на такі теми. Взагалі мало знаю про інтимні відносини як на свій вік; просто я берегла себе саме для одного-єдиного і хочеться щоб все було так як має бути - казково)))і вірю що так буде=)Дуже багато нового дізналась від вашого сайту!!!Ще раз від щирого серця вдячна вам!!!!

0

273

Альбіна, завжди звертайтеся, якщо буде потрібно. Це не страшно, якщо ви чогось не знаєте, ми не народилися з цими знаннями, а  отримали їх у процесі навчання. Не бійтеся визнати, що чогось не знаєте. Я і створила цей проект для того, щоб поділитися тим, що сама знаю. Інколи буваю груба і різка у відповідях, але стараюся максимально відкрито і об"єктивно підійти до проблеми кожного.
І все у вас буде добре)

0

274

Добрий день. Підсажіть будь-ласк з чим може бути виклакана затримка місячних на 5 днів,купляла тест він негативний,в груді місяці були місячні,шли згустками і сильним кровотечією.в грудні-січні сексу не було,хворіла.мені вже 41 рік.З чим це може бути зв"язано.

0

275

Алла, це може і бути гормональний збій, або наслідок хвороби. Проконсультуйтеся з лікарем. Менструація не повинна йти згустками, так як менструальна кров не згортається, на відміну від звичайної. Жоден лікар вам не поставить діагноз заочно
#менструація

0

276

Доброго дня!Три дня тому в мене був перший статевий акт без презерватива,і це сталося випадково! Статевий член пройшов лише один раз,і враховуючи те що хлопець не кінчив в мене. Чи можу я завагітніти! Підскажіть будь-ласка

0

277

Привіт,мені майже 18 років, і не ростуть груди,що робити?!

0

278

люда, вітаю вас. Ну ймовірність вагітності якщо і є, то дуже мізерна. Це з опери випадок один на тисячу. Не зважаючи на те, що еякуляція не відбулася, є невелика ймовірність, що під час виділення змазки, вона містила сперматозоїди. Ви тільки не переживайте і не накручуйте себе, а то зіб"ється цикл. порахуйте цикл, чи могло б відбутися зачаття. А через тижні два зробіть тест на вагітність.

Маняяя, привіт. а що ви розумієте під "не ростуть груди"? У вас взагалі немає ознак опуклості, і до 18 років не з"явилися? Чи просто виросли до певного розміру, а дальше не ростуть?

#перший_секс #вагітність #контрацепція

0

279

А тут можна писати питання не про секс?
1.Як завантажити аватарку?
2.Чи можна коментувати теми?(чи їх просто ніхто не хоче коментувати?)

P.S.я новенька і ніфіга тут не знаю

0

280

Galaxy, треба) Просто так повелося, що основні тут питання стосуються інтимний стосунків, але я не накладала вето, щоб тут звучали тільки даної тематики запитання. "Питання-відповідь" стосується усіх аспектів життя.

Galaxy написал(а):

1.Як завантажити аватарку?

бачу, що ви уже загрузили аватарку і це неактуально)) Усі налаштування профілю шукайте у відповідному пункті меню під шапкою сайту)

Galaxy написал(а):

2.Чи можна коментувати теми?(чи їх просто ніхто не хоче коментувати?)

я не заставляю нікого реєструватися і писати відгуки, проте дуже рада бачити певну активність. Якщо маєте що сказати по темі - будь ласка, буду рада бачити відгуки)) Теми дійсно просто ніхто не хоче коментувати.
Якщо хочете залишити відгук про сайт загалом, вам сюди Ваші відгуки. Повідомлення адміністрації <
Просто про щось поговорити. На жаль, наразі тільки зі мною, то сюди Флудилка
Будуть питання, задавайте))

Усі ми починали з нуля, і я колись не вміла користуватись подібними сервісами. Якщо щось не там напишете, я перенесу)

0

281

Привіт
У мене виникло пару запитань.
Я зустрічаюсь із хлопцем. уже 3 місяці. я наважилась на секс із ним. Було лячно.але я йому довірилась.Був біль,але все пройшло ніби нормально. АЛЕ, задоволення ніякого не отримала. спочатку це біль.поітм ніби і нічого не відбувалось. Я читала раніше,що при першому сексі навряд чи можливо якесь задовллдення отримати. Але все ж..це нормально? я побоююсь, що і наступні рази не отримаю від сексу задоволення. !!!наступні рази теж так може бути?і чи буде біль?

Та інше запитання. можливо трішки дивне...але от наприклад ,Коли ми цілуємось ,ну там ласки і все таке...я відчуваю,коли він збуджується і мимоволі починаєм  себто імітувати рухи,так як при сексі.
тобто він отримує задоволення від того що  ми обнімаємось і доторкаємось в одязі навіть.
при цьому його це збуджує. я відчуваю ))

пізніше він запитає (так ніби після сексу),чи мені сподобалось..ну що  ж може сподобатись.!?  звісно мені подобається його цілувати.але я намагаюсь зробити так щоб йому було приємно. тому отак ми "тремся" один об одного...йому подобається.але я не збуджуюсь при цьому сильно. та впринципі мені здаєтсья що і немала б (так як він). Чи ні?Тому що я намагаюсь віддати так би мовити васю себе,щоб доставити йому задовлення.

поділіться думками з приводу цього.дякую)

0

282

Олена, привіт.
Дійсно, дуже і дуже рідко дівчина відчуває оргазм під час першого інтимного досвіду. Та й сама природа жіночого оргазму набагато складніша, ніж у чоловіків, які можуть до нього наблизитися при звичайному петінгу. Тема жіночого оргазму уже не раз піднімалася нашими відвідувачами, я робила на їх замовлення статті. Чи буде біль - питання дуже індивідуальне. При наступних статевих зносинах біль можливий, але не повинен бути такої ж сили, як і при першому разі. Пам"ятайте, що м"язи еластичні, але не завжди вони можуть різко розтягнутися. Потім сама пліва може бути не розірвана, а надірвана. А також після першого разу раджу витерпіти достатній період часу, за якого заживуть усі тріщинки і можливі розтяжки. Знову ж таки оргазму я вам не обіцяю, так як це дуже індивідуальне питання. Все залежить від досвідченості вашого партнера, вашого психологічного стану та певних об"яєктивних та суб"єктивних факторів. Деякі жінки взагалі починають отримувати оргазм після народження дитини. Але не варто через це хвилюватися, адже психологічний настрій - одна з перших причин, що гальмує процес отримання задоволення. Просто розслабтеся. Не менш важливий фактор - вік. На жаль, ви не сказали, скільки вам років, тому я не знаю, чи можна вам щось радити конкретне. Адже поради в 16 і 22 - різні.
Раджу ознайомитися з підбіркою статей
Природа жіночого оргазму
Громадська думка: Досягти оргазму. Як?
Досягти оргазму, отримати задоволення. Як?

Надіюсь, ви там знайдете для себе багато корисної інформації, і вона вам допоможе вирішити ваше питання.

Друге питання не дивне, це цілком нормально. І дуже добре, що ви цікавитеся на намагаєтеся знайти відповіді на свої запитання)
Чоловікам згідно їх природи набагато легше збудитися і отримати задоволення, навіть не прибігають до інтимної близькості, а у молодому віці це ще підсилено віком, гормональними змінами та статевим піком, який у них припадає на 20-ті роки життя.
Взагалі-то питати подібні речі - поганий тон. Але чоловіки так люблять цим зловживати(( Їм варто знати, чи доставили вони задоволення своїм жінкам, на що вони здатні, і подібні поразки дуже ламають їх дух, адже психологічно вони запрограмовані постійно перемагати.
Дійсно, ви не повинні будете збуджуватися від подібних дій, якщо це не підсилено ще чимось (наразі мова про препарати не йде). Для жінок дуже важливими є прелюдії, які допомагають їм налаштуватися на відповідний лад. Жінки - більш емоціональні і вимагають відповідних почуттів.
Наступного разу на подібні питання просто усміхніться, поцілуйте, скажіть що любите, намагайтеся відвернути це питання, а з часом обережно підніміть цю тему і скажіть, що якщо буде відбуватися не так, якщо вам щось не сподобається або завдаватиме дискомфорту - ви самі про це скажете. Знаю по собі як нервують запитання "А тобі було добре?". інша справа, коли мова йде про сімейну пару, у якої довге та стабільне статеве життя. але, думаю, що ця тема вас не стосується.

Надіюся, що відповіла на ваші запитання та задовольнила вашу цікавість. Якщо щось залишилось незрозумілим - звертайтеся, спробуємо розібратися. Удачі

#перший_секс #задоволення

0

283

На рахунок віку. то мені 19.

і після запитання чи спообалось мені..хех я так і зробила - посмінулась і втікла трішки від теми. 
брехати не вмію=((

Дякую велике за поради. Ви мені допомогли! дякую

0

284

Скажіть будь ласка якщо в мене з моєю дівчиною буде анальний секс але вона ще цнотлива , то можливо її позбавити цноти ???

0

285

Vitalik, анальний секс не має відношення до цноти. до фізичної цноти

#анальний_секс

0

286

Дорога молоде, сьогодні мільйони молодих людей в цілому світі готуються до подружнього життя через статеву стриманість. На теренах України діє Рух "Справжня любов чекає" та "Рух Чистих Сердець". Не спішіть жити статевим життям до шлюбу, навіть, якщо вам здається, що ви надто дорослі. Не калічте собі життя. Як священик, можу потвердити, що майже 100% розлучень стається з тими, хто не хотів до шлюбу чекати. Не знаю нікого, хто пошкодував би, що одружувався незайманим. Коли я стикаюся із зрадами у подружжі, цьому також передувало безладне статеве життя. Зберігайте те найдорожче, що маєте як весільний подарунок коханій особі. http://www.facebook.com/truelovewaits2012.   http://truelovewaits.at.ua/ Не ведіться на те, що вам пропагує телебачення чи реклама. Лише незайманість є запорукою  того, що не захворієте на венеричні захворювання чи СНІД. Моліться за свою майбутню половинку, а не думайте про секс із нею. Тоді ви справді любите, а не просто "хочете"

0

287

Привіт
у мене був секс уже три рази. Але практично ніяког задовлення я не отримувала. просто процес...нічого особилвого
і кожного разу,перед "вхлдом" мене боліло. а вже потім нічого.
Я думала що після першого разу поболить і все. ну два рази..але це вже втретє. Це нормально?
можливо потім я буду отримувати задоволення?

0

288

Світлана123, щоб я не повторювалася: зовсім недавно я уже відповідала на подібні запитання. Перегляньте, будь ласка, пости.
На рахунок болю - якщо вона має закономірний характер - зверніться до лікаря, що уникнути загроз для здоров"я. Розриви, запалення та тріщини, якщо не дати їх заживати, можуть викликати запалення чи навіть безпліддя.
Бережіть себе

0

289

1. які можуть бути причини передчасної еякуляції?
2. як найкраще для жінки боротись із волосатістю,там?)))

0

290

Тасміт

Vitalik написал(а):

Скажіть будь ласка якщо в мене з моєю дівчиною буде анальний секс але вона ще цнотлива , то можливо її позбавити цноти ???

Можна позбавити її поваги до себе.

0

291

яно4ка

яно4ка написал(а):

1. які можуть бути причини передчасної еякуляції?

Найчастіше передчасне сім'явиверження не має конкретної причини. Проходить деякий час, чоловік дорослішає, статеве життя стає регулярним та людина може самостійно регулювати час статевого акту.
    Бувають випадки коли причиною передчасної еякуляції, є гіперсексуальність . Чоловіки сильної статевої конституції, коли при підвищеній статевій активності наступає швидка еякуляція. Такий партнер здатний зробити повторний статевий акт через невеликий проміжок часу, потім ще декілька.
    Запальні захворювання статевих органів такі як простатит, уретрит, везикуліт, колікуліт можуть бути причиною даної проблеми. Після лікування цих захворювань швидке сім'явиверження йде.
    Синдром парацентральних часточок це вроджене або придбане в дитинстві захворювання. Причини: патології вагітності, родові травми. У чоловіків може бути після травм голови. Суть проблеми зводиться до появи патологічного вогнища збудження в головному мозку та наступною еякуляцією.
    Так само причиною швидкого сім'явипорскування можуть бути захворювання крижово-поперекового відділу спинного мозку (хребетні грижі, остеохондроз хребта, травми та переломи хребта та ін).
    Іноді передчасна еякуляція відбувається під час статевого акту з новою сексуальною партнеркою у зв'язку із занепокоєнням перед інтимним контактом.
    Рідкісні статеві акти без матурбаціі між ними.
    Передчасну еякуляцію викликають такі чинники як: психологічні травми, депресії, відчуття провини, стреси, хвилювання, важка робота, гормональні порушення.
    Генетична схильність.
    Недолік магнію в їжі.

яно4ка написал(а):

як найкраще для жінки боротись із волосатістю,там?)))

для кожної жінки є свій найкращий метод видалення небажаного волосся)) Комусь підходить і звичайна бритва, а хто віддає перевагу восковій епіляції. Кожен з методів має свої плюси і мінуси, а також особливості вашого організму.

Я зробила вам підбірку статей
http://megasite.in.ua/121107-vidalennya … obiti.html
http://uwm.com.ua/node/3946
http://forgirls.org.ua/vse-pro-epiljaci … proty.html
http://20minut.ua/Новини-Тернополя/news/10180135

Також немаловажливоскільки ви збираєтесь "прибрати" волосся. Тут теж необхідно враховувати певні особливості)
Удачі

#еякуляція #епіляція

0

292

о. Олег
питання моралі в даній ситуації дуже тонке і складне. Я поганий психолог в таких ситуаціях, та й працювати в подібному режимі важко. Думаю, подібні задатки повинні надаватися під час виховання в сім"ї, в школах. А за раз донести цю інформацію - важко. Але якщо у вас є відповідні матеріали, то з радістю прийму їх та розміщу.

0

293

Тасміт написал(а):

о. Олег
питання моралі в даній ситуації дуже тонке і складне. Я поганий психолог в таких ситуаціях, та й працювати в подібному режимі важко. Думаю, подібні задатки повинні надаватися під час виховання в сім"ї, в школах. А за раз донести цю інформацію - важко. Але якщо у вас є відповідні матеріали, то з радістю прийму їх та розміщу.

На 100% згідний. Просто у сповідях, стикаючись із проблемами подруж, бачу, наскільки багато залежить від того фундаменту, який було закладено у молодості. Якщо там є гріх, все зводиться до банального сексу, немає якоїсь таємниці, очікування, зрештою, все робиться  для задоволення статевого потягу і егоїзму, з великою впевненістю можна стверджувати про майбутнє розлучення. Я не знаю нікого, хто б пошкодував, що одружувався цнотливим, натомість майже всі шкодували рано чи пізно за свій статевий звязок до шлюбу. Я не зачіпаю теми венеричних хворіб та майб. наслідків, це окрема тема. Але те, що в голові людини і в її серці стається "збій" через статевий звязок до шлюбу, це точно. Я не поміняю думку всіх, просто хочу, щоб ми жили з думкою, що подарувати свою цнотливість у першу шлюбну ніч є і логічно і класно, і правильно. А бути б/ушними на своєму весіллі є неприємно. Просто почніть про це думати. І не будемо брати в приклад маргінальні культури, а Євангеліє, як би це не звучало пафосно. Хто свою тілесну цноту втратив, може по крайній мірі через сповідь повернути цноту духовну. І жити в ній до найважливішого дня у вашому житті _весілля.

#релігія #виховання

0

294

допоможіть, у мене затримка місячних...я сексом не займалася....чому так????????????????

0

295

СВЕТКА, скільки вам років і як довго тривають місячні?

0

296

мені 16 років....у мене тривають від 5 до 7 днів.

0

297

Я не спеціаліст, але думаю, завтра-післязавтра, все буде, як має бути. :)

0

298

дякую, за підтримку

0

299

СВЕТКА, причинами аменореї можуть бути стреси, хвилювання, переживання, недостатнє харчування, хвороби, прийом медикаментів, зміна клімату, гормональні збої. Порахуйте цикл, він не повинен становити більше 32 днів, для вірогідності докиньте день два. Якщо ж поточному місяці менструації не буде, раджу відвідати лікаря, щоб уникнути ймовірності захворювань, які можуть спричинити і безпліддя

#затримка

0

300

Добрий вечір дайте будьласка мені відповідь наприклад якщо мого тата сестра неможе мати дітей чи неможу я успадкувати це від неї наперед велике спасибі.

0

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2017 «QuadroSystems» LLC