Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Питання-відповідь

Сообщений 301 страница 330 из 830

1

Передмова

Вітаю усіх на сторінках свого ресурсу. Надіюсь, заглянувши сюди, ви знайдете для себе щось корисне, що допоможе вирішити вам проблеми сьогодення, на майбутнє озброїтися необхідної інформацією, або ж просто щось прочитати.
Мені приємно бачити, що ви звертаєтеся до мене за порадами і підтримкою, я стараюся допомогти кожному і максимально викластися у своїх відповідях. Проте це мені не завжди вдається. Зараз я хочу зосередити свою увагу на тому, як варто будувати характеристику свої проблеми, щоб згодом я могла вам надати повну відповідь, а також декілька фактів, про які вам варто знати і мати на увазі.
1) Пишучи свій пост, я дуже прошу надати МАКСИМУМ інформації щодо вашої ситуації. Вік ОБОВ’ЯЗКОВО (ваш і того, про кого буде йти мова, якщо присутня третя особа). А також усе, що стосується вашої проблеми, спробуйте описати її максимально повно: що трапилося, як трапилося, чому трапилося, ваш погляд на неї, якщо має відношення третя особа, то і її погляд, ваші думки і роздуми. Тобто усе, що ви знаєте і вважаєте за необхідне мені сказати. Чим повнішу картину я бачитиму, тим легше мені  щось сказати. Адже інколи навіть найменші нюанси можуть радикально спричинити варіант вирішення проблеми.
Звичайно, я старатимуся вступати з вами в діалог, щоб уточнити певні нюанси, але на це витрачається час, який може бути дорогоцінним.
2) Мої відповіді – це у більшості випадків мій власний погляд на речі, спричинений життєвим досвідом, прочитаним на світоглядом. Бувають ситуації, коли я не розділяю вашої позиції, проте ж все ж таки іду на зустріч і не нав’язую свої думки, а намагаюся подати загальну відповідь. Я можу бути не права в силу відсутності життєвого досвіду у певних ситуаціях, життєвих поглядах на певні позиції, власні розмірковування, які являються ІМХО. Тому можу стверджувати про певний суб’єктивізм. Звертаючись до мене, ви отримуєте не тільки просто відповідь на запитання, але часто і моє власне бачення. Не спішіть його відкинути, задумайтеся. Адже якби я хотіла нашкодити комусь із вас, то не витрачала б стільки часу і зусиль на цей ресурс. І пробачте мені мою некомпетентність. Я не ідеальна.
3) У когось, можливо, склалось хибне враження про мою освіту. Я НЕ МЕДИК, і те, про що тут розказую, загальновідомі факти, почерпнуті зі спеціальної літератури та інших інформаційних джерел. Я стараюсь віддавати перевагу надійним джерелам інформації, а не поширеним міфам, проте це не запорука успішної відповіді – зазвичай мої відповіді мають розмитий характер і я не часто беруся за них. І якщо я раджу звернутися до лікаря, то там варто зробити, а не зігнорувати мою настанову. Є безліч он-лайн консультацій лікарів, але жоден лікар не поставить діагноз і визначить лікування без особистого огляду. Пам’ятайте це. Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, не зволікайте, бо чим раніше ви виявите проблему і почнете її лікування, тим менше негативний наслідків виникне.
Якщо хтось вважає, що я не права, або ж бажає висловити свою думку і пораду для когось - відписуйтесь! Не вагайтеся і вступайте в бесіду.
4) Було б непогано, якби ви вказували своє віросповідання, бо від цього теж немало залежить. Я не дуже добре умію тлумачити християнські догми та мораль, але на сайті часто появляється отець Олег, який зможе це зробити і донести правильно слово. Якщо ви вважаєте себе атеїстом чи іншого віросповідання, укажіть це.
5) Я не маю можливості цілодобово бути прикутою до сайту, і буває так, що затримуюся з відповіддю, або ж не завжди є можливість надати розгорнуту відповідь. Більшість питань уже раніше були розглянуті, тому, якщо вказую, що відповідь на аналогічну проблему уже була вказана, то не полінуйтеся і пошукайте. Я розумію, що сторінок багато. Я ще не придумала, як систематизувати всю інформацію, тому варто просто посидіти і пошукати. Дякую за розуміння.
6) Хотілося б знати про результати своїх старань, тому, якщо не важко, вказуйте, чи допомогли вам мої поради, до якого висновку ви дійшли і чим все закінчилося.
7) Обіцяю повну АНОНІМНІСТЬ і не намагаюся взнати, використовуючи особисту інформацію, що ви за персона, а також розголошувати ваші персональні дані та ту інформацію, якою ви зі мною ділитеся. Якщо хтось вагається чи боїться бути упізнаним, реєструйтеся та надсилайте особисті повідомлення.

Я не всесильна, і не завжди спроможна вирушити чиюсь проблему. Інколи потрібна консультація спеціалістів, але у більшості випадків запорука успішного вирішення проблеми залежить тільки від час. Я можу порадити, а ви вже вибираєте чи прислухатися. Проте в залежності від того, як серйозно ви підійдете до свої ситуації і буде залежати кінцевий результат. В питаннях психології правильну відповідь знає ваше серце, слухайте його. В особистих – відкрийтеся на зустріч один одному і не кваптеся, у вас все життя попереду. В здоров’ї бережіть себе з молоду.
Удачі.

У зв’язку з тим, що багато хто ігнорує мої прохання, слова та просто заходить сюди один раз, щоб задати запитання, і не повертається за відповіддю (ну, і навіщо це робити?), я намагаюся оптимізувати роботу так, щоб зберегти свій час і ваш, якщо ви справді потребуєте підтримки. Відтепер я відповідатиму тільки на повідомлення, у яких будуть враховані усі пункти моїх вимог, інакше буде висунуте перше попередження, і якщо ви не скористаєтесь шансом, то на мою відповідь не розраховуйте. Я б хотіла спілкуватись у режимі діалогу, де хоча би мене чує співрозмовник, а не завітав – пішов – а ти собі тут друкуй. До того ж, часто зустрічаю дуже складні питання, над якими мені потрібно посидіти, подумати, попрацювати. Багато дрібниць не дають мені розгорнутої картини, а на питання відповідей немає. Тому, якщо ви не потребуєте відповіді і підете звідси, залишивши запитання, не робіть цього і закривайте вкладку. Якщо ж ви реально хочете вступити в діалог, то давайте серйозно підійдемо до цієї справи:
- Ваша ситуація – твір. Максимум фактів, максимум, який ви можете мені розказати. Навіть те, що здаватиметься дрібницями, викладайте. Можливо, ці дрібниці є вагомими. Не подавайте мені інформацію порціям у повідомленні, кожна з яких кардинально мінятиме мою думку. Тут немає обмеження на символи, а якщо текст не помішається в одному пості, відкривайте наступний.
- Вік. Вирішення ситуації для 12, 18 та 30 років може кардинально відрізнятися. Я не можу телепатично вгадати скільки вам років.
- Місто проживання. Буває, я можу підказати куди можна звернутися конкретно з певною проблемою, якщо орієнтуюсь у тій місцевості.
- Релігія. Відповідаю я у двох площинах – релігійна та соціальна. І відповіді можуть теж відрізнятися. Не хочу я нав’язувати вам думку про те, що вчинене є гріхом, що не можна так робити, що у вас брак віри та любові, що ваші стосунки виправить те і те, якщо ми з вами різного віросповідання. Я б, наприклад, не хотіла слухати про мусульманство, бо я не сповідую цю віру. Але якщо ви є віруючою людиною, то і розмова у нас може відбувати у іншому контексті.

Наразі це все, про що я прошу. Та це, виявляються, теж важко. Надіюсь, ми зрозуміли один одного.

З повагою, Тасміт.

Пропоную ще один варіант діалогу зі мною для тих, хто хоче зберегти анонімність, або ж раптом комусь захотілось зі мною поговорити  ;)
У мене відкритий профіль на відомому більшості ресурсі Ask.fm. Тому, усіх, хто бажає залишити коментар чи питання, поцікавитися чи запитати пораду - запрошую.
http://ask.fm/tassmit

Пошук по хештегах !

0

301

Аліна кіс, вітаю вас. Однозначно відповісти чи передається безпліддя у спадковість - неможливо. Я не генетик і не володію такими глибокими знаннями, і лиш поверхнево переглядала цю проблему - конкретного "так" не знайшла. До того ж, сестра вашого батька не є вам настільки прямою ріднею, що могла б передати безпліддя. А ви знаєте чому саме ваша тітка не може мати дітей? Може це сталося через вплив певних об"єктивних факторів чи після перенесення хвороби? Велика кількість причин з яких і виникає безпліддя не мають відношення до спадковості.
Якщо у вашої матері на інших жінок в сім"ї не спостерігаються якісь хронічні захворювання, що могли б вплинути на безпліддя, то і відповідно ризик захворіти у вас малий.
Не переймайтеся подібними проблемами на теоретичному рівні. Якщо ж ви не можете завагітніти протягом довгого часу - раджу звернутися до кваліфікованих спеціалістів, які допоможуть встановити причину цього явища.

0

302

Чому вона неможе мати дітей я нажаль незнаю,а чи є такий сайт в інтернеті в якому яб могла про це спитати в спеціаліста?якщо є чи немоглиб ви мені його написати?

0

303

Аліна кіс, он-лайн консультацій в інтернеті є безліч. Я якось зробила невелику підбірку
Он-лайн консультація
Але наголошую, що ніхто не поставить точного діагнозу (та навіть приблизного) без огляду та результатів аналізу. А також потрібно вказувати якомога більше конкретної інформації, щоб отримати точну відповідь.
Удачі

0

304

привіт
така проблемка
ми з хопцем займаємось сексом вже майже 2 місяці. до того у мене партнерів не було.у нього лише раз був секс 2 роки тому. зараз кожного разу йому виходить десь з 3го разу)) ну це звичайно добре що хочаб шось ,Але питання  чому? це може бути через нерегулярний секс?
з часом пройде?

і ще...не знаю як у інших.але перші рази сексу задоволення мені не приносили ніякого.зараз частіше почали займатись сексом,але все ж приємних відчуттів так і нема.у нього досить великий.у мене все ніби дбре,у чому проблема? невже я не можу пізнати тих відчуттів блаженних? це печаль(
що не так?((

0

305

"привіт
така проблемка. "
Привіт. У вас не "проблемка". У вас великі проблеми, і найбільші вас чекають у майбутньому. У вас "беушній" хлопець. Для когось ви також будете "беушною". Якби це жорстоко не виглядало від мене, це є правда. Цей ваш перший досвід вже відклав відпечаток на майбутнє подружнє житя, і які проблеми вас там чекають, я не знаю. Гріх, як шило з мішка рано чи пізно завжди вилізе. І причини безпліддя, розлучень, зрад у подружжі ви вже "з успіхом заклали". Залишається терпеливо чекати, що буде далі. Я не знаю нікого, хто б пошкудував, що одружувався (лася) цнотливим. Про тих, хто спали до шлюбу, цього сказати не можна. Моя порада: сповідь, серйозне ставлення до свого тіла, навчитися чекати. Якщо хлопець любить по-справжньому, він завжди чекатиме. Секс правдиве задоволення приносить лише у подружжі, де є відповідальність, любов і Хтось Третій у вашій сімї. Вибачте за трохи пафосу, але я це знаю напевно.:)

#релігія #виховання #еякуляція #задоволення

Отредактировано о. Олег (2013-03-23 10:29:44)

0

306

234, вітаю вас.
Отець Олег говорить правильні речі, але я спробую вам відповісти не з релігійної точки зору, а побутової, більш земної)
Почну з того, що я завжди прошу вказувати вік, щоб було легше зорієнтуватися у проблемі. Думаю, ви будете зі мною солідарні, що у 16, 18 і 25 років поради будуть різні, так як він один з головних факторів, що впливає на дану відповідь як раз і є вік.

зараз кожного разу йому виходить десь з 3го разу

а що маєте на увазі?)) не подумайте про необізнаність, просто в цю фразу я вкладаю багато різних ситуацій))

Тема задоволення неодноразово піднімалася користувачами, і з відповідями ви можете ознайомитися, переглянувши попередні пости, там також є відповідна підбірка статей. Скажу вам зразу, що надії про блаженство, які ви так плекаєте, скоріше за все, результат почутого вами чи прочитаного. Повинна вас розчарувати: в більшості випадків - це ілюзія, і щоб отримати подібний результат, необхідно до нього дійти. А як, це уже інше питання, і воно вирішується в більш конкретнішій бесіді.
Удачі вам)

0

307

У вас "беушній" хлопець. Для когось ви також будете "беушною". Якби це жорстоко не виглядало від мене, це є правда. Цей ваш перший досвід вже відклав відпечаток на майбутнє подружнє житя, і які проблеми вас там чекають, я не знаю.

Олег,зо ви маєте на увазі ,коли сказали беушний? в якому розу

0

308

Тасміт

Мені 19.

0

309

234, а можна відповідь і на друге запитання? щоб мати більш повну картину. Мене цікавить ще і скільки років вашому партнеру, чи траплялося у нього це раніше, і про яку саме проблему ви говорите.

зараз кожного разу йому виходить десь з 3го разу

0

310

ну спочатку просто у нього відбувається передчасна еякуляція
на 2-3 раз,відразу маю на увазі після того,вже ми зайймаємось любову довше,ну тобо все тоді нормально..
чи може це бути через нерегулярне статеве життя?
будь ласкА,дайте пораду.
дякую

0

311

"Беушна" машина, це та, яка була у користуванні. Так само і у стосунках, ви використовуєте один одного, і для когось у майбутньому ви будете тою, кого вже хтось використовував. Регулярне статеве життя, яке приносить правдиве задоволення і є повязане з відповідальністю, може бути лише у шлюбі. Тасміт вам добре радить. Дивіться і прораховуйте на кілька кроків уперед. Перестаньте, зрештою, грішити. Гріх ніколи не принесе людині повної насолоди. Я не є фундаменталіст чи фанатик, просто кажу так як є. Якщо ви християнка, цей час посту має бути часом боротьби з гріхом, а не часом, коли ваш хлопець зможе з першого разу.  Вам 19 років, повірте, це не причина спати із своїм хлопцем, а причина думати по дорослому, тобто заглядаючи у майбутнє.

0

312

Після того,що ви написали я дійсно задумалась.і вчора мені весь день було ен по собі. погано і тривожно.
ви так категорично мені написали,особливо "І причини безпліддя, розлучень, зрад у подружжі ви вже "з успіхом заклали".
я просто помінялась в лиці.
я не знаю як бути далі.
я дійно люблю свого хлопця і ніколи б у житті не переспала з людиною,Яку не кохаю.я хочу з цією людиною сімю і подружнє життя. я завжди була прихильницею сексу до шлюбу.тому що колись запамяталась фраза,що а якщо ви одружитесь а опісля виявляться проблеми у статевих тсосунках. Що тоді? розлучатись? а діти? і всі інші проблеми.....

тепер я усвідомлюю,.це грух.
а тим більше у період посту

я розгублена.
вибачте

0

313

234, ви самі відповіди на своє запитання) Дійсно, передчасна еякуляція може бути причиною відсутністю досвіду, і з часом це явище врегульовується. Також однією з причин можуть бути психологічні фактори - хвилювання, переживання, певні дрібниці, що полонять його увагу чи навіть страх. Таким причин можна назвати безліч, але тільки він сам може дати відповідь на це запитання. Тут потрібно добре проаналізувати усі нюанси, які виникають, коли ви доходите до інтиму, мають місце і час, і місце, і становище. Можливо він боїться, що ви будете застукані, можливо, що ви завагітнієте, чи ще ряд інших причин. Потрібно розібратися в собі, зібратися і знайти вихід із цієї ситуації. Бити на сполох не варто. Передчасна еякуляція є серйозною причиною у дорослому віці при регулярних статевих стосунках.

На рахунок того, що вам радить отець Олег. Я піднімала подібні теми раніше, коли до мене звертались молодші, ніж ви, дівчатка і хлопці. І справа не тільки в релігії, адже є певні медичні і психологічні застереження, які можуть себе проявити і у старшому віці. Я не схиляю вас строго дотримуватися дошлюбної чистоти, так як це є тільки ваша справа, і я не вправі наказувати, тому мої відповіді часто варіюють між двома сферами, де я намагаюся охопити і християнські догми, перенісши їх у наше звичайне життя. Адже все взаємопов"язане. Раджу переглянути всю тему та перечитати висловлені запропоновані мною рекомендації. Пам"ятайте, що останнє слово за вами. Удачі)

#перший_секс #релігія #виховання

0

314

234, не хотів, насправді вас налякати, просто закликати думати головою, а не лише серцем. Я переживав також, щоб вас не образити своєю категоричністю. Насправді, якщо б ви не були християнкою, я б не мав права вас навчати, але припустивши, що ви нею є, я вирішив вам нагадати про гріх, нагадати, що він ніколи не служить збудування чи щастю, його ціль є руйнувати. Ви закохані, і це прекрасне відчуття. Але закоханість є лише щаблем до любові, яка випробовується часом та труднощами. Тому, під час вінчання ви колись отримуватимете вінці, як символ тих вінців, якими в давнину нагороджували переможців змагань. Будьте переможцями гріха! І біле плаття, про яке мріють більшість дівчат, є також символом чогось. І та свічка, яку ви триматимете, також має сенс. І все решта. Якщо Бог у вас буде на першому місці, то все буде на своїх місцях. Я не знаю випадків проблем у сексульному житті подруж, де є прагнення дарувати комусь свою любов. Де є прагнення брати, отримувати, там подружжя розпадеться однозначно. Якщо ви з хлопцем не навчитеся чекати, жити без сексу зараз, що буде з вами чи ним, коли ви з причин здоровя чи відсутності не зможете спати разом? Питання риторичне, бо це шлях до зради. Я Знаю і зі свого досвіду і від інших, що ніхто не пошкодував про те, що до шлюбу не перейшов межі, вчився чекати. Ваше тіло святе і лише після благословення Богом, ви знатимете, що таке задоволення від статевого життя. СПРАВЖНЯ любов чекає, а несправжня хоче вже і зараз. Думаю, між вами і хлопцем, має бути серйозна розмова. Вона і покаже "Who  is who"

#релігія #виховання #перший_секс

0

315

Чи правда якщо довгий час жити статевим житям є ризик жіночої безплідності???

0

316

в 7рокiв в менесбув секс з 9рiчним хлопцем...шкодую про це...чи могла я втратити цноту?

0

317

Анастасия
на жаль, не можу вам дати достовірної відповіді, так як не являюся спеціалістом. Але, думаю, що тут залежить вік і сам період відсутності статевого життя. Звернуться за порадою до кваліфікованого спеціаліста.

прекрасна, прикалуємся?

0

318

не чесно...ну пiсля того в мене не було сексу...а менi14

0

319

не чесно...ну пiсля того в мене не було сексу...а менi14

0

320

У 9 років ерекції не буває. Тим більше 7 років тому.

0

321

я ж питаю,то я ше дэвствiнiца?

0

322

в мене мiсячнi з переривами...спочатку йшли  потiм пiв року не було потiм йшли мiсяць через мiсяць...ось були два мiсяцi пiдряд цього мiсяця знову не було. шо менi робити?менi 14

0

323

прекрасна, не знаю, що там відбулося між нами в сім років і дев"ятирічним хлопчиком, але про який статевий акт може іти річ при відсутності ерекції? Мене ось турбує інше: а куди дивилися ваші батьки? Перепрошую, але ця ситуація дуже аморальна, і в майбутньому мені важко уявити, що у що можуть вилитися такі переконання. Надіюсь, що своїх дітей ви виховаєте краще, і вони не допустять таких помилок. Удачі.

страх, менструальний цикл налаштовується протягом двох років, і подібні зміни цілком нормальні. Якщо ж більше, ніж два роки спостерігаються такі "випадання", ось тоді варто звернутися на консультацію до лікаря, щоб встановити причину такої поведінки організму та виключити ймовірність хвороби. Якщо ж менструація у вас триває менше двох років - з часом все має налагодитися. І моя вам порада: слідкуйте за собою - добре харчуйтеся, не переживайте, не піддавайтесь впливу стресу, так як це найбільш поширені причини затримки.

#цикл #менструація #затримка

0

324

прекрасна написал(а):

я ж питаю,то я ше дэвствiнiца?

Справжня цнотливість має бути в голові. Якщо там все порядно, то і нижче все буде впорядку.

0

325

мені 21.вчора я переспала з хлопцем перший раз.Сьогодні спостерігаються кров"яні виділення.Хоча не болючі,просто неприємні. Чи варто мені хвилюватись?

0

326

Брюнетка, незначні кров"яні виділення після першого статевого акту не є нічим аномальним і спостерігаються у більшості випадків. Дівоча пліва містить кровоносні судинки, які при розірванні можуть кровити певний час. Але якщо кровотеча спричиняє значний дискомфорт, біль та неприємні відчуття, варто звернутися до спеціаліста за консультацією і на огляд, щоб виключити розірвання м"яких тканин і тріщин.

#кров #перший_секс

0

327

Доброго дня! Я б хотіла отримати консультацію. Мені 17 років, і нещодавно ( чотири дні назад )в мене відбувся перший статевий акт з хлопцем 21 рік. Це все відбулося  через три дні після місячних, але з контрацептивом. Яка ймовірність того, що я могла завагітніти? Я переживаю, щоб не було наслідків. У мене болі у жилудку, і втрата апетиту. Якими ознаками це може бути?

0

328

Міла, ймовірність завагітніти у вас дуже мала. Я не можу її вирахувати арифметично. Але ви самостійно можете вирахувати приблизно день овуляції і зіставити дати.  Болі у шлунку і втрата апетиту можуть бути спричинені переживаннями, хвилюваннями чи певними проблемами зі здоров"ям. Бережіть себе.

#перший_секс #контрацепція

0

329

Можливо і хвилюваннями. Я перечитала багато блогів та статтей на вашому сайті. Скажіть а температура тіла допустима 37-37,2 при овуляції.

Отредактировано Міла (2013-04-08 19:44:58)

0

330

Міла
чесно кажучи, не знаю, як між собою зв"язана еякуляція і температура тіла...
У мене самої не так давно під впливом хвилювання щоранку починався "токсикоз", а насправді це лише був бунт організму на погане харчування і постійне хвилювання.

0

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2017 «QuadroSystems» LLC