Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Питання-відповідь

Сообщений 331 страница 360 из 824

1

Передмова

Вітаю усіх на сторінках свого ресурсу. Надіюсь, заглянувши сюди, ви знайдете для себе щось корисне, що допоможе вирішити вам проблеми сьогодення, на майбутнє озброїтися необхідної інформацією, або ж просто щось прочитати.
Мені приємно бачити, що ви звертаєтеся до мене за порадами і підтримкою, я стараюся допомогти кожному і максимально викластися у своїх відповідях. Проте це мені не завжди вдається. Зараз я хочу зосередити свою увагу на тому, як варто будувати характеристику свої проблеми, щоб згодом я могла вам надати повну відповідь, а також декілька фактів, про які вам варто знати і мати на увазі.
1) Пишучи свій пост, я дуже прошу надати МАКСИМУМ інформації щодо вашої ситуації. Вік ОБОВ’ЯЗКОВО (ваш і того, про кого буде йти мова, якщо присутня третя особа). А також усе, що стосується вашої проблеми, спробуйте описати її максимально повно: що трапилося, як трапилося, чому трапилося, ваш погляд на неї, якщо має відношення третя особа, то і її погляд, ваші думки і роздуми. Тобто усе, що ви знаєте і вважаєте за необхідне мені сказати. Чим повнішу картину я бачитиму, тим легше мені  щось сказати. Адже інколи навіть найменші нюанси можуть радикально спричинити варіант вирішення проблеми.
Звичайно, я старатимуся вступати з вами в діалог, щоб уточнити певні нюанси, але на це витрачається час, який може бути дорогоцінним.
2) Мої відповіді – це у більшості випадків мій власний погляд на речі, спричинений життєвим досвідом, прочитаним на світоглядом. Бувають ситуації, коли я не розділяю вашої позиції, проте ж все ж таки іду на зустріч і не нав’язую свої думки, а намагаюся подати загальну відповідь. Я можу бути не права в силу відсутності життєвого досвіду у певних ситуаціях, життєвих поглядах на певні позиції, власні розмірковування, які являються ІМХО. Тому можу стверджувати про певний суб’єктивізм. Звертаючись до мене, ви отримуєте не тільки просто відповідь на запитання, але часто і моє власне бачення. Не спішіть його відкинути, задумайтеся. Адже якби я хотіла нашкодити комусь із вас, то не витрачала б стільки часу і зусиль на цей ресурс. І пробачте мені мою некомпетентність. Я не ідеальна.
3) У когось, можливо, склалось хибне враження про мою освіту. Я НЕ МЕДИК, і те, про що тут розказую, загальновідомі факти, почерпнуті зі спеціальної літератури та інших інформаційних джерел. Я стараюсь віддавати перевагу надійним джерелам інформації, а не поширеним міфам, проте це не запорука успішної відповіді – зазвичай мої відповіді мають розмитий характер і я не часто беруся за них. І якщо я раджу звернутися до лікаря, то там варто зробити, а не зігнорувати мою настанову. Є безліч он-лайн консультацій лікарів, але жоден лікар не поставить діагноз і визначить лікування без особистого огляду. Пам’ятайте це. Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, не зволікайте, бо чим раніше ви виявите проблему і почнете її лікування, тим менше негативний наслідків виникне.
Якщо хтось вважає, що я не права, або ж бажає висловити свою думку і пораду для когось - відписуйтесь! Не вагайтеся і вступайте в бесіду.
4) Було б непогано, якби ви вказували своє віросповідання, бо від цього теж немало залежить. Я не дуже добре умію тлумачити християнські догми та мораль, але на сайті часто появляється отець Олег, який зможе це зробити і донести правильно слово. Якщо ви вважаєте себе атеїстом чи іншого віросповідання, укажіть це.
5) Я не маю можливості цілодобово бути прикутою до сайту, і буває так, що затримуюся з відповіддю, або ж не завжди є можливість надати розгорнуту відповідь. Більшість питань уже раніше були розглянуті, тому, якщо вказую, що відповідь на аналогічну проблему уже була вказана, то не полінуйтеся і пошукайте. Я розумію, що сторінок багато. Я ще не придумала, як систематизувати всю інформацію, тому варто просто посидіти і пошукати. Дякую за розуміння.
6) Хотілося б знати про результати своїх старань, тому, якщо не важко, вказуйте, чи допомогли вам мої поради, до якого висновку ви дійшли і чим все закінчилося.
7) Обіцяю повну АНОНІМНІСТЬ і не намагаюся взнати, використовуючи особисту інформацію, що ви за персона, а також розголошувати ваші персональні дані та ту інформацію, якою ви зі мною ділитеся. Якщо хтось вагається чи боїться бути упізнаним, реєструйтеся та надсилайте особисті повідомлення.

Я не всесильна, і не завжди спроможна вирушити чиюсь проблему. Інколи потрібна консультація спеціалістів, але у більшості випадків запорука успішного вирішення проблеми залежить тільки від час. Я можу порадити, а ви вже вибираєте чи прислухатися. Проте в залежності від того, як серйозно ви підійдете до свої ситуації і буде залежати кінцевий результат. В питаннях психології правильну відповідь знає ваше серце, слухайте його. В особистих – відкрийтеся на зустріч один одному і не кваптеся, у вас все життя попереду. В здоров’ї бережіть себе з молоду.
Удачі.

У зв’язку з тим, що багато хто ігнорує мої прохання, слова та просто заходить сюди один раз, щоб задати запитання, і не повертається за відповіддю (ну, і навіщо це робити?), я намагаюся оптимізувати роботу так, щоб зберегти свій час і ваш, якщо ви справді потребуєте підтримки. Відтепер я відповідатиму тільки на повідомлення, у яких будуть враховані усі пункти моїх вимог, інакше буде висунуте перше попередження, і якщо ви не скористаєтесь шансом, то на мою відповідь не розраховуйте. Я б хотіла спілкуватись у режимі діалогу, де хоча би мене чує співрозмовник, а не завітав – пішов – а ти собі тут друкуй. До того ж, часто зустрічаю дуже складні питання, над якими мені потрібно посидіти, подумати, попрацювати. Багато дрібниць не дають мені розгорнутої картини, а на питання відповідей немає. Тому, якщо ви не потребуєте відповіді і підете звідси, залишивши запитання, не робіть цього і закривайте вкладку. Якщо ж ви реально хочете вступити в діалог, то давайте серйозно підійдемо до цієї справи:
- Ваша ситуація – твір. Максимум фактів, максимум, який ви можете мені розказати. Навіть те, що здаватиметься дрібницями, викладайте. Можливо, ці дрібниці є вагомими. Не подавайте мені інформацію порціям у повідомленні, кожна з яких кардинально мінятиме мою думку. Тут немає обмеження на символи, а якщо текст не помішається в одному пості, відкривайте наступний.
- Вік. Вирішення ситуації для 12, 18 та 30 років може кардинально відрізнятися. Я не можу телепатично вгадати скільки вам років.
- Місто проживання. Буває, я можу підказати куди можна звернутися конкретно з певною проблемою, якщо орієнтуюсь у тій місцевості.
- Релігія. Відповідаю я у двох площинах – релігійна та соціальна. І відповіді можуть теж відрізнятися. Не хочу я нав’язувати вам думку про те, що вчинене є гріхом, що не можна так робити, що у вас брак віри та любові, що ваші стосунки виправить те і те, якщо ми з вами різного віросповідання. Я б, наприклад, не хотіла слухати про мусульманство, бо я не сповідую цю віру. Але якщо ви є віруючою людиною, то і розмова у нас може відбувати у іншому контексті.

Наразі це все, про що я прошу. Та це, виявляються, теж важко. Надіюсь, ми зрозуміли один одного.

З повагою, Тасміт.

Пропоную ще один варіант діалогу зі мною для тих, хто хоче зберегти анонімність, або ж раптом комусь захотілось зі мною поговорити  ;)
У мене відкритий профіль на відомому більшості ресурсі Ask.fm. Тому, усіх, хто бажає залишити коментар чи питання, поцікавитися чи запитати пораду - запрошую.
http://ask.fm/tassmit

Пошук по хештегах !

0

331

Скажить будь ласка,як за скоро можна завагітніти після викиденя, після якого разу? Чому запитую бо в мене 29 був викидень а 2 я вже спала з чоловіком,і зара мене тошнить,і чутлива стала до різних запахів? Зараня дякую:-)

0

332

Інуська, викидень прирівнюється до менструації, тому якщо цикл овулярний, то вагітність ймовірно може відбутися у дні овуляції відповідно до вашого циклу.
Що ж до самого факту вагітності після викидню, то кожна ситуація індивідуальна - адже через ряд чинників комусь можна вагітніти через пару місяців, а комусь аж через рік. Це питання вирішується індивідуально з лікарем.
Бережіть себе)

#вагітність #викидень

0

333

Доброго дня! Скажіть, а такі ознаки як:
* біль у горлі
* температура (до 37,4)
* головний біль
* біль у грудях(незначний)
Що це може бути? (застуда, грип, вагітність, через переживання)
Чи можливо це через овулярний період?

0

334

Міла
я не лікар, але і кваліфікований спеціаліст вам не поставить діагноз ось так без огляду.  Але температура (хоч і незначна) та біль у горлі можуть бути ознаками застуди. А от подібні симптоми ніяк не відповідають симптоматиці вагітності.

0

335

дуже дякую, ви справді даєте корисні поради і консультації)

0

336

Міла
завжди до ваших послуг) я роблю все, що у моїх силах))

0

337

Міла
я сама фарбуюся і інколи дуже про це жалію. адже щоб гарно виглядати, потрібно завжди підфарбовувати корені, що не завжди виходить. Вам би, можливо, личив темніший колір волосся, але повірте, природна краса найкраща. Можна скористатися тоніками для фарбування волосся, щоб підкреслити природній колір. Щодо змін у зовнішності, то спробуйте змінити стрижку.

0

338

дякую)

0

339

Міла написал(а):

Якими ознаками це може бути?

Що на одну дівчину в Україні стало менше, а кількість жінок невпинно зростає. Шкода, що ви не будете знати, що таке перша шлюбна ніч. При болях в шлунку треба звернутися до гастроентеролога. І якщо навесні немає апетиту, треба обовязково вживати вітаміни.

0

340

дякую за паради)я розумію що можливо я поспішила, але це я зараз зрозуміла, що краще не спішити у доросле життя)надалі буду намагатися помилок не робити)

0

341

Доброго дня! Ви можете підсказати мені чому у мене можуть боліти груди. Вже приблизно 5 днів болять груди. Часом пекучий біль, інколи при дотиках, а ще в інших випадках зовсім не болять як торкаю. Чим це може бути спричиненим? 7 днів назад був статевий акт перший, але цього місяця мають бути місячні...чи можливо інша причина.

0

342

Міла
http://i-medic.com.ua/index.php?newsid=16620

Самолікуванням в будь-якому разі займатися не варто, консультація з лікарем необхідна як для з'ясування причин болів, так і для визначення способів її усунення.

#біль у грудях

0

343

мені 14, до цього у мене не було місячних, але вчора побачили коричневі плями у великих кількостях, але ніякої болі та дискомфорту я не відчувала... що це?

0

344

Міка, цілком ймовірно, що це менархе - перша менструація

#менструація

0

345

Тіна написал(а):

Привіт мене звати Тіна. Мені 16 моєму хлопцеві 18 ми б хотіли занйнятися коханням, але я іноді задумуюсь про те ще не рано, що ви порадете?????????За здалегіть дякую.

Тіна, Тасміт добре радить. Я ще додам, для тебе зараз більш важливо гарно вчитися, не ображайся, але про це вказує велика к-ть граматичних помилок. Це те, що тебе має дійсно турбувати.  Я раджу тобі зробити подарунок твоєму майбутньому чоловіку. Він буде найщасливішою людиною, коли знатиме, що ти берегла себе лише для нього. Не факт, що це буде саме цей твій хлопець, більше того, я десь на 70-80 % впевнений, що твій хлопець не стане тобі чоловіком. Зрештою, це дуже легко перевірити. Скажи йому, що не спатимеш з ним до одруження, і цей простий тест виявить його справжні наміри щодо тебе. Гарно вчися і думай головою, а не не так як більшість.

#перший_секс #релігія #виховання

0

346

Мені 15 я утратила цноту нещодавно, але хочу, щоб батьки не дізналися. Я скоро буду поступати в коледж і мені потрібно пройти обстеження у гінеколога як так зробити, щоб гінеколог не сказав мамі, що я уже позбавилась дівочої плівки?

0

347

Аля, існує таке поняття як лікарська таємниця, згідно якої лікар не повинен розказувати вашим батькам про дані зміни, якщо це не загрожує вашому здоров"ю і згідно законодавства ви самі несете за це відповідальність. Але я не можу підписуватися за кожного лікаря. а з іншою сторони все ж таки краще, щоб батьки були в курсі. Я не знаю, які у вас з ними стосунки, але даний факт це не якийсь дріб"язок, він несе у собі багато відповідальності. До того ж, саме мама зможе вам у майбутньому порадити, зарадити, допомогти, адже мовчазливість може стати і серйозною проблемою. Не бійтеся і поговоріть з нею, спробуйте пояснити свій вчинок. На жаль, я не знаю як ви самі до цього відноситеся, і якими керувалися мотивами, тому не можу дати більш конкретної відповіді. Про відносини з батьками на рахунок статевих відносин я уже розмовляла з відвідувачами. Перегляньте попередні питання.

#батьки #секс

0

348

Доброго дня! У мене відбувся другий раз статевий акт. При другому разі ніби все з партнером вийшло. Але мені знову було трішки боляче. Що це може бути? Ми користувалися контрацептивом, і поміняли два, щоб небажаної вагітності не було. Такий спосіб допоможе її запобігти?

0

349

Міла, трішки боляче може бути через недостатню еластичність м"язів. Можливо це через різкі чи занадто швидкі рухи, занадто глибоке проникнення. Не поспішайте та уважно вивчіть причину та характер болю. Якщо ж біль матиме систематичний характер, необхідний огляд у лікаря, щоб виключили механічне пошкодження м"язів та хірургічне втручання.
А який ви використовували контрацептив?

#секс #біль

Отредактировано Тасміт (2014-07-19 19:49:32)

0

350

Звичайний презирватив. Я ще переймаюся, щоб не було небажаної вагітності.

0

351

Міла написал(а):

Звичайний презирватив. Я ще переймаюся, щоб не було небажаної вагітності.

Не варта перейматися, як сказано в рекламі "Презерватив ваша броня" А якщо серйозно, то це найменша проблема, через яку варта перейматися. Якщо ваш хлопець вас любить, а ви його, як плід вашої любові може бути небажаним? А якщо ні, для чого віддаєте найдорожче, що маєте? Шкода, що люди починають думати головою "після", а не "до". До речі, запитайте хлопця що вам робити, якщо ви вагітні. Буде видно чи він просто "партнер", чи щось більше.
Веселих свят!

#контрацепція #вагітність #виховання

0

352

Що ви можете щось порадити від вугрів на спині? Справа в тому, що від них залишаються шрами. Як можна усунути цю проблему?

Отредактировано Міла (2013-05-07 00:50:13)

0

353

Міла написал(а):

Дякую! Я впевнена в своєму партнереві на всі 100. Крім того ми уже не мало часу зустрічаємось.

Значить всього лиш партнер. Якщо ви давно зустрічаєтесь, хочете разом спати, виходьте заміж. Тоді вагітність не буде "небажаною". Будьте відповідальні. Я майже на 100% впевнений, що ваш хлопець вас кине, якщо ви скажете, що не спатимете з ним до шлюбу. Я можу навіть з вами закластися. І якщо ви, Міла, виграєте і ваш хлопець поведе вас під вінець, незважаючи на те, що ви відмовились з ним до шлюбу займатися сексом, я вам зроблю дуже гарний весільний подарунок. Хоча найкращий подарунок ви побачите за кілька років свого спільного життя. А якщо хлопець вас кине, ви все одно в виграші, навіщо вам слабак, який не вміє собою володіти і є просто вашим "партнером". Ну що, готові до експерименту? http://druzia.0pk.ru/uploads/0002/25/06/8549-5.gif

#стосунки #секс #виховання

0

354

Дуже дякую, але експериментів мені не потрібно. Мені досить, що я просто впевнена.)

0

355

Міла написал(а):

Звичайний презирватив

один презерватив розрахований на один статевий акт, і не більше. Його не можна використовувати повторно ні при яких обставинах.

Міла написал(а):

Я ще переймаюся, щоб не було небажаної вагітності.

а в чому саме заключається проблема? вам не можна вагітніти через певні медичні показання? от мені - так. Повірте, вагітність - це не вирок, набагато гірше, коли неможливо мати дітей. Ви повинні пам"ятати, що ні один контрацептив не дає 100% гарантії. Тільки утримання, тому ризик є завжди. Можна використовувати різні методи контрацепції для більшої надійності, але ніде 100% не побачите. Тому просто прийміть до уваги, що ймовірність завагітніти все ж є, і не варто тікати від цих роздумів, а краще наперед спланувати, що ж буде, якщо це трапиться. Такий собі теоретичний план. Чи залишити дитину? Як утримувати сім"ю? Вчитися заочно чи на індивідуальному плані. Чи просто піти працювати. На кого покладатися: тільки на себе чи можна на батьків. Де жити? Повірте, дане питання потрібно продумати. Навіть якщо у вас, все таки, появиться дитина у шлюбі, то вам уже буде легко, адже частину ви уже продумали. Так, життя не передбачуване, але не варто жити одним днем.

Міла написал(а):

Дуже дякую, але експериментів мені не потрібно. Мені досить, що я просто впевнена.)

можливо, тут слово експеримент звучить трохи різко, але я б навіть зі своєї позиції, радила б підняти цю тему. От просто так, у режимі звичайної розмови. "Якби я завагітніла, що б ми робили?". Бути впевненим це одне, але буває так, що наші думки часто розходяться з реальністю. Пам"ятаю, ми розглядали це питання на уроках етики сімейного життя) Спробую донести до вас важливість цього моменту. От навіщо ви знаходитеся у стосунках зі своїм коханим? Навряд, просто так. Думаю, в майбутньому ви плануєте створити з ним сім"ю, а ось тут уже важливо, що кожна половинка завжди могла підтримати і допомогти, щоб ваша сім"я була міцна і надійна. Тут уже треба буде думати за двох, спільно вирішувати багато питань та приймати рішення. Щось станеться - відповідальність нестимете ви двоє. І тут важливо знати, що в такі моменти ви можете покластися один на одного. Звичайно, дії скажуть набагато більше, ніж слова, але завжди цікавтеся планами вашого коханого на майбутнє. Чим він планує займатися? Як вирішувати певні проблеми? Як забезпечувати сім"ю? Які перспективи для розвитку" і т.д. І не кажіть, що рано, ні. Якщо ви уже давно, то це цілком нормальна тема для розмови.

#контрацепція #вагітність

Міла написал(а):

Що ви можете щось порадити від вугрів на спині?

ну для початку відомі правила як гігієна, харчування...
Тут є деякі поради
Прищі, вугрі та інші недоліки (Перевірено на собі)

А якщо це серйозна проблема, то варто перевірити гормони.

Удачі!

#дерматологія

о. Олег написал(а):

І якщо ви, Міла, виграєте і ваш хлопець поведе вас під вінець, незважаючи на те, що ви відмовились з ним до шлюбу займатися сексом, я вам зроблю дуже гарний весільний подарунок.

який?)) звичайна цікавість. Може і я встану в чергу за подарунками?  :blush:

0

356

Ми вже говорили на цю тему, і у нас все чудово!

0

357

Тасміт написал(а):

який?)) звичайна цікавість. Може і я встану в чергу за подарунками?

Я б міг подарувати срібну обручку з написом "Справжня любов чекає", яку колись можна подарувати дочці чи сину, яка б стала такою сімейною цінністю або гарну ікону. Якщо б Міла з хлопцем дали присягу жити у чистоті аж до одруження, я б їм обом зпрезентував такі обручки, зазвичай вони трохи коштують, хто бажає їх придбати, але я б зробив для них виняток.

Міла написал(а):

Ми вже говорили на цю тему, і у нас все чудово!

Якщо ви називаєте один одного партнер (ша), а не наречений (а), вас чекають багато неприємних сюрпризів у майбутньому. Гріх ніколи не минає безслідно, особливо такий важкий. Я пересповідав не одну тисячу людей і певні висновки зробити можу.

#релігія #виховання

0

358

а як на рахунок пізнього статевого життя, наприклад у 24 роки?

0

359

petra, ви торкнулися дуже важливої і цікавої теми. Тому на неї я відкрила статтю
Явище - пізня цнота

#пізня_цнота

0

360

А можна і я з дозволу Тасміт, звичайно, подам одну статтю?
http://6url.ru/aowz
До речі, неправильно думати, що утримання від сексу приносить шкоду на здоровї жінки, як написано у статті Тасміт. Жінка, яка веде статеве життя частіше звертається із проблемами до гінеколога, ніж незаймані. Ті самі монахині, наскільки я знаю, не є такими частими гостями у нього, як би це мало бути згідно цих стереотипів. Від утримання ще ніхто не помер, а під час займання сексом не одна тисяча людей вмирає щороку. Так що, давайте казати правду, якою вона є насправді.

#утримання

0

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2016 «QuadroSystems» LLC