Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Питання-відповідь

Сообщений 361 страница 390 из 830

1

Передмова

Вітаю усіх на сторінках свого ресурсу. Надіюсь, заглянувши сюди, ви знайдете для себе щось корисне, що допоможе вирішити вам проблеми сьогодення, на майбутнє озброїтися необхідної інформацією, або ж просто щось прочитати.
Мені приємно бачити, що ви звертаєтеся до мене за порадами і підтримкою, я стараюся допомогти кожному і максимально викластися у своїх відповідях. Проте це мені не завжди вдається. Зараз я хочу зосередити свою увагу на тому, як варто будувати характеристику свої проблеми, щоб згодом я могла вам надати повну відповідь, а також декілька фактів, про які вам варто знати і мати на увазі.
1) Пишучи свій пост, я дуже прошу надати МАКСИМУМ інформації щодо вашої ситуації. Вік ОБОВ’ЯЗКОВО (ваш і того, про кого буде йти мова, якщо присутня третя особа). А також усе, що стосується вашої проблеми, спробуйте описати її максимально повно: що трапилося, як трапилося, чому трапилося, ваш погляд на неї, якщо має відношення третя особа, то і її погляд, ваші думки і роздуми. Тобто усе, що ви знаєте і вважаєте за необхідне мені сказати. Чим повнішу картину я бачитиму, тим легше мені  щось сказати. Адже інколи навіть найменші нюанси можуть радикально спричинити варіант вирішення проблеми.
Звичайно, я старатимуся вступати з вами в діалог, щоб уточнити певні нюанси, але на це витрачається час, який може бути дорогоцінним.
2) Мої відповіді – це у більшості випадків мій власний погляд на речі, спричинений життєвим досвідом, прочитаним на світоглядом. Бувають ситуації, коли я не розділяю вашої позиції, проте ж все ж таки іду на зустріч і не нав’язую свої думки, а намагаюся подати загальну відповідь. Я можу бути не права в силу відсутності життєвого досвіду у певних ситуаціях, життєвих поглядах на певні позиції, власні розмірковування, які являються ІМХО. Тому можу стверджувати про певний суб’єктивізм. Звертаючись до мене, ви отримуєте не тільки просто відповідь на запитання, але часто і моє власне бачення. Не спішіть його відкинути, задумайтеся. Адже якби я хотіла нашкодити комусь із вас, то не витрачала б стільки часу і зусиль на цей ресурс. І пробачте мені мою некомпетентність. Я не ідеальна.
3) У когось, можливо, склалось хибне враження про мою освіту. Я НЕ МЕДИК, і те, про що тут розказую, загальновідомі факти, почерпнуті зі спеціальної літератури та інших інформаційних джерел. Я стараюсь віддавати перевагу надійним джерелам інформації, а не поширеним міфам, проте це не запорука успішної відповіді – зазвичай мої відповіді мають розмитий характер і я не часто беруся за них. І якщо я раджу звернутися до лікаря, то там варто зробити, а не зігнорувати мою настанову. Є безліч он-лайн консультацій лікарів, але жоден лікар не поставить діагноз і визначить лікування без особистого огляду. Пам’ятайте це. Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, не зволікайте, бо чим раніше ви виявите проблему і почнете її лікування, тим менше негативний наслідків виникне.
Якщо хтось вважає, що я не права, або ж бажає висловити свою думку і пораду для когось - відписуйтесь! Не вагайтеся і вступайте в бесіду.
4) Було б непогано, якби ви вказували своє віросповідання, бо від цього теж немало залежить. Я не дуже добре умію тлумачити християнські догми та мораль, але на сайті часто появляється отець Олег, який зможе це зробити і донести правильно слово. Якщо ви вважаєте себе атеїстом чи іншого віросповідання, укажіть це.
5) Я не маю можливості цілодобово бути прикутою до сайту, і буває так, що затримуюся з відповіддю, або ж не завжди є можливість надати розгорнуту відповідь. Більшість питань уже раніше були розглянуті, тому, якщо вказую, що відповідь на аналогічну проблему уже була вказана, то не полінуйтеся і пошукайте. Я розумію, що сторінок багато. Я ще не придумала, як систематизувати всю інформацію, тому варто просто посидіти і пошукати. Дякую за розуміння.
6) Хотілося б знати про результати своїх старань, тому, якщо не важко, вказуйте, чи допомогли вам мої поради, до якого висновку ви дійшли і чим все закінчилося.
7) Обіцяю повну АНОНІМНІСТЬ і не намагаюся взнати, використовуючи особисту інформацію, що ви за персона, а також розголошувати ваші персональні дані та ту інформацію, якою ви зі мною ділитеся. Якщо хтось вагається чи боїться бути упізнаним, реєструйтеся та надсилайте особисті повідомлення.

Я не всесильна, і не завжди спроможна вирушити чиюсь проблему. Інколи потрібна консультація спеціалістів, але у більшості випадків запорука успішного вирішення проблеми залежить тільки від час. Я можу порадити, а ви вже вибираєте чи прислухатися. Проте в залежності від того, як серйозно ви підійдете до свої ситуації і буде залежати кінцевий результат. В питаннях психології правильну відповідь знає ваше серце, слухайте його. В особистих – відкрийтеся на зустріч один одному і не кваптеся, у вас все життя попереду. В здоров’ї бережіть себе з молоду.
Удачі.

У зв’язку з тим, що багато хто ігнорує мої прохання, слова та просто заходить сюди один раз, щоб задати запитання, і не повертається за відповіддю (ну, і навіщо це робити?), я намагаюся оптимізувати роботу так, щоб зберегти свій час і ваш, якщо ви справді потребуєте підтримки. Відтепер я відповідатиму тільки на повідомлення, у яких будуть враховані усі пункти моїх вимог, інакше буде висунуте перше попередження, і якщо ви не скористаєтесь шансом, то на мою відповідь не розраховуйте. Я б хотіла спілкуватись у режимі діалогу, де хоча би мене чує співрозмовник, а не завітав – пішов – а ти собі тут друкуй. До того ж, часто зустрічаю дуже складні питання, над якими мені потрібно посидіти, подумати, попрацювати. Багато дрібниць не дають мені розгорнутої картини, а на питання відповідей немає. Тому, якщо ви не потребуєте відповіді і підете звідси, залишивши запитання, не робіть цього і закривайте вкладку. Якщо ж ви реально хочете вступити в діалог, то давайте серйозно підійдемо до цієї справи:
- Ваша ситуація – твір. Максимум фактів, максимум, який ви можете мені розказати. Навіть те, що здаватиметься дрібницями, викладайте. Можливо, ці дрібниці є вагомими. Не подавайте мені інформацію порціям у повідомленні, кожна з яких кардинально мінятиме мою думку. Тут немає обмеження на символи, а якщо текст не помішається в одному пості, відкривайте наступний.
- Вік. Вирішення ситуації для 12, 18 та 30 років може кардинально відрізнятися. Я не можу телепатично вгадати скільки вам років.
- Місто проживання. Буває, я можу підказати куди можна звернутися конкретно з певною проблемою, якщо орієнтуюсь у тій місцевості.
- Релігія. Відповідаю я у двох площинах – релігійна та соціальна. І відповіді можуть теж відрізнятися. Не хочу я нав’язувати вам думку про те, що вчинене є гріхом, що не можна так робити, що у вас брак віри та любові, що ваші стосунки виправить те і те, якщо ми з вами різного віросповідання. Я б, наприклад, не хотіла слухати про мусульманство, бо я не сповідую цю віру. Але якщо ви є віруючою людиною, то і розмова у нас може відбувати у іншому контексті.

Наразі це все, про що я прошу. Та це, виявляються, теж важко. Надіюсь, ми зрозуміли один одного.

З повагою, Тасміт.

Пропоную ще один варіант діалогу зі мною для тих, хто хоче зберегти анонімність, або ж раптом комусь захотілось зі мною поговорити  ;)
У мене відкритий профіль на відомому більшості ресурсі Ask.fm. Тому, усіх, хто бажає залишити коментар чи питання, поцікавитися чи запитати пораду - запрошую.
http://ask.fm/tassmit

Пошук по хештегах !

0

361

о. Олег, є й індивідуальні ситуації, коли шкода все таки присутня. На гормональному рівні. Це питання потрібно досліджувати, а у мене, на жаль, зараз немає можливості.

0

362

Це просто байка. Організм людини пристосовується до будь-яких умов. І якщо порівняти кількість хворіб, які передаються статевим шляхом з тими випадками, коли людині зашкодило утримання, думаю що краще все таки утримуватися

0

363

о. Олег, тоді як назвати ті ситуації, коли лікарі задля лікування рекомендують своїм пацієнтам вступати у статеві стосунки? Бажання шукати інші інші методи лікування? І раз ми вже зачепили таку тему, наважуся запитати у вас, що ж робити чоловікам, якщо утримання призводить до фізичних хвороб? Це уже не байка, адже я знаю не одну таку ситуацію, коли чоловіки вдавалися і до медикаментозного лікування. Якщо ж не відбувається сім"євиверження, а сама сперма не розсмоктується, то відбувається її накопичення, що спричинює дискомфорт, біль, а потім і набагато серйозніші проблеми. Це уже медичні факти. Як чинити у таких випадках? Думаю, даним питанням задається не один чоловік чи хлопець.

0

364

Тасміт написал(а):

даним питанням задається не один чоловік чи хлопець.

Не потрібно турбуватись, зайвий білок ще ніколи організму не зашкодив. Є таке поняття, як нічні полюції, з якими хлопці і чоловіки стикаються неодноразово, тому лікарі, які цим страшуть, є некомпетентні. Є ж приклади монахів і монахинь, які в середньому живуть довше від одружених, тому може просто вартує вірити здоровому глузду, ніж лікарям. Крім того, не думаю, що грішити, щоб бути здоровим, є добрий вихід. Христос казав "Краще увійти у вічне життя кульгавим, ніж із двома ногами бути кинутим до пекла.", тому наша ціль життя на землі є трохи більшою, ніж бути здоровим. Я по життю не є якимось фанатиком чи фундаменталістом, тому, опираюся не лише на Біблію, а й на здоровий глузд. Якщо людина живе у гармонії із Богом і собою, все буде з нею ок!

#утримання

0

365

Ага, діаманти)) Я неправильно висловилася, проте це уже не важливо. Відповідь на своє питання сама знайшла))

Переглянула деякі статті у вашому блозі, і мені сподобався ваш погляд на деякі речі. І от хотіла б підняти одне питання та почути вашу розгорнуту думку. Ніколи це ділила церкву суто на православну Київського чи Московського патріархату, греко-католицьку чи автокефальну. Бог же один. Але у кожної з них є свої конкретні догми, які також багато залежать і від самого священика, що часто важко дійти до одного конкретного висновку. Колись досліджувала одне питання, і як взнала, що з часів іудаїзму заборонялося жінкам у певний період знаходитися в храмі, бо її вважали нечистою. На сьогоднішній день думки розділилися: одні досі вважають, що під час критичних днів жінка не повинна знаходитися в храмі і підходити до ікон, їй не можна хрестити дитину, приймати причастя, вінчатися. Інші ж вважаюсь це пережитком минулого, спростовуючи тим, що на сьогоднішній день є багато засобів особистої гігієни, яких не було тоді, тому ніякої заборони і бути не може. Це і стосується питання, що жінка може заходити і храм тільки після 40 днів після народження дитини, отримавши ввід. Однак знову ж не всюди це роблять. Подібні розбіжності сіють суперечки, свідком яких я сама ставала не раз. Як ви вважаєте, що можна, а що ні? І чим це зумовлено. Дякую

0

366

в скільки років можна займатись коханням??

0

367

Lisa, ми це питання разглядали протягом останніх 12 сторінок теми зі сторони фізіології, психології та отець Олег висловлювався з точки зору християнства - якщо ви віруюча, ця інформація буде вам корисна. Також там є моя стаття на цю тематику. Остаточне рішення за вами.

0

368

Мені 16, я цнотлива. Моєму хлопцю 18. Статевого акту у нас не було, але якось я йому дрочила і він кінчив мені на футболку( в області живота)...Якось в школі розповідали що якщо сперма потрапляє на шкіру то сперматозоїд може проникнути в матку і можна завагітніти...чи є така можливісь?? дуже хвилююсь..

0

369

Яна, подібне можливо тільки в тому випадку, якщо сперма попала вам на влагалище, а не просто на шкіру. Якщо ж тільки на живіт, та ще й на футболку, то причин для хвилювання не має. Наступного разу будьте обережніші)

#вагітність

0

370

Тасміт написал(а):

Як ви вважаєте, що можна, а що ні? І чим це зумовлено. Дякую

Я трохи лінивий, щоб писати багато самому, але думаю на 100% так "Немає приписів які б забороняли Св. Причастя мами чи хресних до 40го терміну після пологів.
Народження дитини не є гріхом. Отож пологи не роблять маму грішну чи не чисту!!!!
На сьогоднішний день термін 40 днів - символічний, взятий із Старого Завіту. Нічого спільного з пологіами не має.
Діти - Благословення Боже! Якщо так, тоді мама теж благословенна!
мама може приймати св. Причастя і без виводу!!! Вивід - це просто звичай, традиція, заохочення мами прийти до храму з дитиною, а не спецефічний дозвіл для отримання ласк Сповіді чи Причастя!!! Можливо православне тлумачення скажи по іншому... згідно з Катехизмом Католицької Церкви та Канонічним Правом воно так, як представляю."

Джерело  тутhttp://6url.ru/aqhM Є фізіологічні процеси в жінки, які не залежать від неї самої, її такою створив Господь. Тому сьогодні в крит.дні жінка може йти до Сповіді, Причастя, бути хресною, тощо. Ще 200 років тому, жінки не мали прокладок і інших засобів, а тому і уникали відвідин храму чисто з гігієнічних причин. З часом цьому почали надавати якесь сакральне значення. Молитва виводу читається як молитва за здоровя над матірю та її дитиною Це радше молитва скріплення її тіл. і душ. сил. Часом, коли мати хоче, я читаю ту молитву одразу після хрещення, а часом, аж на 40 день. У православній церкві у більшості, це щось на рівні 17 ст, на жаль.
#релігія

Яна написал(а):

Мені 16, я цнотлива. Моєму хлопцю 18. Статевого акту у нас не було, але якось я йому дрочила і він кінчив мені на футболку( в області живота)...Якось в школі розповідали що якщо сперма потрапляє на шкіру то сперматозоїд може проникнути в матку і можна завагітніти...чи є така можливісь?? дуже хвилююсь..

Збережіть якусь інтригу до одруження. Не пошкодуєте. Бог кожному з нас дав відчуття соромязливості, як певний захисний механізм. Тому лише цей механізм, а не футболка можуть вас захистити по-справжньому. Зробіть так, щоб бути цнотливою найперше в голові і в серці.

0

371

о. Олег,раніше мені задавали питання про вінчання і обручки. Я тоді розгубилася і не знала що відповісти, порадила звернутися до священика, який би давав шлюб. А що ви на це скажете?

Скажіть будь ласка, чи можна заручатися в церкві із срібними обручками, а вже перед самим вінчанням одягти золоті? Адже обручка, то ж чисто сиволічний символ...

Якщо можна більш детальніше розказати про самі заручини. Раніше я з таким не стикалася, і наскільки пам"ятаю ще з уроків християнської етики, то перед шлюбом пара повинна пройти певний курс навчання. Більш нічого. На форумі відкрита тема про заручини, але цієї інформації дуже мало і збирала я її по крихтах Заручини... у церкві
І ще одне. Що церква говорить про самі обручки, якими вони повинні бути. На сьогодні є велике різноманіття обручок: класичні, з дорогоцінним камінням, різьбленні та з напиленням. Проте одні священики кажуть, що обручка повинна бути тільки гладкою і замкнутою, а інші навпаки вважають це забобоном і дозволяють молодятам вибирати на свій смак.

0

372

Про заручини в УГКЦ є тут  а також тут А щодо обручок, то їх священик окроплює свяченою водою, але вони є радше символом. Щодо їх носіння також приписів ніяких немає, щодо матеріалів також. Заручини стають дедалі популярні і коли зарученим вділяють Святу Тайну Подружжя, обряд заручин вже не здійснюється.

#релігія

0

373

привіт.що це таке якшо після першого статевого акту дуже довго і дуже багато іде кров?(годин 5).дивлячись на те,що член ввійшов лише 1 раз і все.також виділяються великі червоні куски якоїсь тканини ніби.що це?потрібно звертатись до лікаря?

0

374

Орися, звичайно! І тільки на огляд до спеціаліста! Це може бути кровотеча, спричинена розірванням м'язів, і потребується хірургічне втручання. Тільки лікар вам дасть точну відповідь. Не зволікайте

#кров #перший_секс

0

375

яких м'язів?і які можуть бути наслідки?

0

376

Тасміт написал(а):

Тільки лікар вам дасть точну відповідь. Не зволікайте

Ну і якщо християнка, не відволікайте із сповіддю

0

377

М'язи влагалища, шийки матки, матки. Наслідки? Уявіть, що у вас поріз, потребуючий хірургічного шиття. Якщо його не зашити, почнеться запальний процес, зараження... А у внутрішніх органів рани не заживають так, як на звичайній шкірі, середовище не те. Кровотеча це уже проблема, адже організм втрачає кров, що може спричинити проблеми функціонування інших органів. Втрата крові як не як. А у випадку з м'язами і тріщинами - це запалення, гноїння, зараження, що може призвести до гінекологічних захворювань, безпліддя, а у гіршому випадку - видалення матки з придатками. Ми не знаємо, що у вас конкретно спричинило кровотечу. В залежності від цього і наслідки. На жаль ви не назвали свого віку, а це теж вагомий фактор.
Можливо це і менструація, але ви як дівчина, самі бачите картину виділень. Я б настоювала на візиті до гінеколога, щоб виключити найгірше і вчасно почати лікування при необхідності. Тим більше, що початок статевого життя це привід до планового візиту.

#кров #перший_секс

0

378

Доброго дня,Тасміт . Мені приємно  з вами вдруге спілкуватись)
В мене виникли питання до вас з приводу статевого життя.
Мені 16,веду статеве життя з одним партнером близько півтора місяця.Було 8 актів.З кожним статевим актом коли вперше заходить член в мене,виникає біль протягом всього так сказати процесу входження в мене.Вже коли він вийшов і знову заходить в мене,болі вже майже немає.Чому саме так відбувається,адже це не другий чи третій раз.
Чи може бути затримка місячних через те,що я почала статеве життя?
Перед першим статевим актом і після нього місячні проходили в перших числах місяця.Зараз же по суті після першого статевого акту місячні повинні бути вдруге,але є затримка в три дні..Про що це може свідчити?
Завчасно вам спасибі,Тасміт.
P.S.Секс був захищеним,два чи три рази перерваним(тобто спочатку без презерватива,потім з),Але це було недовго.можна сказати 5-8 разів (в мене член заходив без презерватива.)

0

379

Lola72, вітаю вас. Буду надіятися, що наступні наші зустрічі будуть відбуватися не з приводу серйозних питань, а чисто з теоретичним ухилом. Ну а поки що спробуємо розбрати вашу ситуацію.

Lola72 написал(а):

Чому саме так відбувається,адже це не другий чи третій раз.

я так зрозуміла, що ви лікаря так і не відвідували після того, як почали статеве життя. А дарма. Якщо ви читали мої попередні відповіді, то я не з придуманими фантазіями закликаю не розпочинати статеве життя до повноліття хоча б з медичної точки зору. Організм росте і розвивається до 18 років, в тому числі і статеві органи. До 18 років вони залишаються захищеними завдяки дівочої пліві. І усі підліткові вагітності теж дають свій відбиток як на психологічному, так і на фізичному здоров"ї, незважаючи на те, що її плинність була без ускладнень.
Те, що біль так і не зникла є однієї з причин для занепокоєння. Хоча біль може носити і психологічний характер, потрібно зразу же виключити наявність певних хвороб: спайок, тріщин, запалень, грибка, кісти чи чогось іншого. Обов"язково пройдіть огляд у лікаря, який встановить причину болю. Я на цьому наполягаю. Не покладайтесь на випадок "а може пройде". Бо якщо проблема дійсно є, вона сама не пройде, а лише ускладниться і з часом призведе до серйозніших наслідків. Думаю, що ви захочете в майбутньому стати матір"ю.
Якщо ж причина носить психологічний характер, то і терапія тут інша. Але для початку потрібно взнати причину.

Lola72 написал(а):

Чи може бути затримка місячних через те,що я почала статеве життя?

на початкових етапах таке можливо. Але не повинно носити систематичний характер, якщо до того у вас був стабільний цикл. Найкраще - ведіть менструальний календар. Зараз є безліч додатків для телефону, який дозволяє слідкувати за своїм циклом і овуляцією. Сама користуюся подібний, і вам раджу.

Lola72 написал(а):

Зараз же по суті після першого статевого акту місячні повинні бути вдруге,але є затримка в три дні..Про що це може свідчити?

три дні це ще не така страшна затримка. Я не знаю величини вашого циклу, томі щось конкретно розказувати важко. Вважається проблемою затримка більше тижня. А відсутність менструації може бути спрочинена і стресами, хвилюваннями, дієтою, виснаженням, неправильним харчуванням, втратою ваги, лікуванням, зміною клімату.

Перерваний статевий акт не є засобом контрацепції! І аж ніяк не гарантує відсутність вагітності! Те, що не відбулося сім"євиверження ще не означає, що сперма не потрапила разом зі змаскою.

Бережіть себе.

#ранній_секс #біль #затримка #контрацепція

0

380

В лікаря я була,з приводу болі він нічого по суті так і не сказав.Тому питаю у вас...Секс в мене не регулярний. Ніяких стресів,хвилювань ,прийом ліків,антибіотиків,зміни ваги  не було..Тому щось занепокоїлась.

Календарик є в телефоні,почала вести близько 2 місяці назад.В середньому менструальний цикл триває 30 днів,коли була овуляція ми не займались статевим актом,але займались перед нею,в родючий тиждень коротше кажучи..

На даний час в мене захворювання грибкове- кандидоз.Суть в тому,що біль виникає в середині мене,не в розтягуванні промежини,чи печіння статевих органів,а так як би це знову вперше відбувається..
Перший секс пройшов без крові з відчуттям болю.

0

381

Додано:

Психологічних травм в сексі немає ніяких,все ж навпаки:приязність та любов))

0

382

Я не лікар, і не можу нічого конкретно сказати. Спеціаліст все таки краще бачить загальну картину. А ви не розглядаєте, що болі можуть викликані саме молочницею? До речі, поки ви не вилікуєте хворобу, то наражаєте і свого коханого на молочницю. Тоді йому теж прийдеться лікуватися, і поки ви обоє не вилікуєтесь, то будете збудниками хвороби один для одного. Чи у вас молочниця не статевих органів? Потрібно проходити огляд, здавати аналізи... А я сидячи за комп"ютером мало чим можу допомогти, на жаль.

Цикл не повинен тривати більше 35 днів, тому слідкуйте.

Можливо у вас пліва не розірвана, а лиш надірвана? Це теж можна припускати... Самі бачите, що на пальцях важко щось сказати.
Якщо вам один лікар нічого ясно не сказав, то навідайтесь до іншого. Порадьтеся з мамою чи знайомими, які б вам порадили дійсно кваліфікованого лікаря, і не бійтеся ставити йому запитання.

Психологічних травм в сексі немає ніяких,все ж навпаки:приязність та любов)

я не про травми, а про сам психологічний настрій. Це може бути вагінізм, занепокоєність, дискомфорт, боязнь бути застуканими, некомфортні умови, хвилювання завагітніти, відсутність природної змаски, що спричинена психологічним настроєм - у даному випадку потрібно спробувати розібратися у собі і тоді дальше щось вирішувати.
Спробуйте задати запитання кваліфікованому лікареві на спеціалізованих сайтах. проте, скоріше за все вони вас просто відправлять на огляд. Але ж спробуйте)

#біль #секс #цикл #затримка

0

383

Мені 14 зустрічаюсь з хлопцем вже пів року,дуже хочу його,дуже хочу з ним як найшвидше!Просто хочется цього задоволення і йому також)я йому повністю довіряю та нізким іншим не уявляю "першого разу".
Я вже не незаймана(втратила цноту неприроднім шляхом)(статевого життя досі не веду).
Скажіть чи варто?Просто цікава ваша думка.
Плануємо цим літом)Він каже що згідний чекати довго,бо любить)Але я сама дуже хочу!йому 17 він незайманий. http://druzia.0pk.ru/uploads/0002/25/06/8548-2.gif

Отредактировано kendygirlll (2013-06-05 03:29:54)

0

384

Можна втратити цноту користуючись тампоном?

0

385

kendygirlll

kendygirlll написал(а):

Скажіть чи варто?Просто цікава ваша думка.

якщо вас цікавить просто моя думка, то я вважаю, що не варто. Чому? Бо вам ТІЛЬКИ 14 років. А також перелік причин, чому я не схвалюю підліткового сексу неодноразово висловлювала своїм читачам. Також є авторська стаття на цю тему. Прогортайте цю тему і побачите всю картину.

kendygirlll написал(а):

Просто хочется цього задоволення і йому також)

у мене до вас питання: а ви впевнені, що ви дійсно цього хочете, а не вами керують гормони та підліткова зацікавленість? І чому ви вирішили, що обов"язково отримаєте задоволення? От існує чудовий МІФ, у який чомусь так свято вірять усі підлітки та передають із уст в уста - це беззаперечне задоволення від першого і раннього інтимного досвіду. А той час як природа жіночого оргазму відверто заявляє, що ймовірність отримати задоволення від першого разу дуже мала. Та й немає гарантії, що це відбудеться швидко. Якщо ви вивчали тему, то з питаннями отримання задоволення теж неодноразово зверталися. І ніякий спеціаліст не дасть вам конкретного рецепту. Навіть після народження дитини немає гарантії, що змінений гормональний фонд забезпечить вищу точку насолоди. А ви уже намріяли собі... Повертайтеся до реальності та дозвольте вашим почуттям пройти перевірку.Півроку - це ще не термін. Взагалі перша криза наступає через рік. Та й навіщо ви так поспішаєте? Краще взнайте один одного, віддайте перевагу платонічній любові, вона нічим не гірша тілесного контакту. Ви ще встигнете своє надолужити, а от побачення у вигляді прогулянок за ручку швидко пройдуть))
А ви ніколи не задумувались над тим, що вас пов"язує насправді: закоханість чи симпатія? Дуже часто під впливом ейфорії почуттів пара не бачить справжнього обличчя один одного, а потім, коли руйнуються ілюзії, вважають один одного найгіршими ворогами. От скільки шлюбів руйнуються. Хочеться запитати: а чому? Адже ви так любити і возвишали один одного, між вами була така велика любов і в один момент її не стало. А потім і дітям своїм розказуєте, яка жахлива ваша матір/батько? сьогодні прочитала в соціальній мережі коментар однієї знайомої. її мати часто кажу, що все гірше у неї від батька. Але ж вона того батька любила. Чому раптом така зміна відношення. Як можна так різко розчаруватися? А все у тому, що стосунки розвивалися під впливом симпатії, яка є копією кохання, проте лише дешевою копією, яку розцінюють за оригінал. Тому не варто поспішати, та ще й такому ранньому віці. Кохайте одне одного, вивчайте, пізнавайте, але поки що на духовному рівні. Якщо ви з цим справитеся, то і з тілесним проблем не буде.

kendygirlll написал(а):

Можна втратити цноту користуючись тампоном?

можна, якщо використовувати тампони невідповідного розміру

#ранній_секс #задоволення

0

386

Є шанс гормональних порушень якщо займатись сексом до 17 років?

0

387

kendygirlll, початок статевого життя - це уже певні гормональні зміни. Виробляються інші гормони під впливом статевого акту. Організм перестає повноцінно розвиватися, так як усі резерви він направляє на стрімкий розвиток репродуктивної функції та статевої сфери. відповідно інші органи недоотримають своїх вітамінів, мікроелементів, нервова система та мускулатура можуть розвиватися з затримкою. Інтимна близькість є і немає. А жити в цьому тілі (грубо кажучи) треба все життя. І якщо десь є збої в розвитку, то потім можуть виникнути проблеми зі здоров"ям. Чомусь про це мало розказують підліткам. Найпоширеніші наслідки раннього статевого життя - це вагітність та венеричні захворювання. Та це ж не все. Є ж безліч інших негативних наслідків, яким не надають важливого значення. На жаль.

#перший_секс #ранній_секс

0

388

дуже хочеться сексу зі своїм хлопцем,що зробити щоб перебороти це бажання?

0

389

kendygirlll, я не такий хороший оратор, як отець Олег, який теж часто консультує наших відвідувачів, та й стараюся відноситися до питання віросповідання дуже обережно, так як не знаю, чи сповідують відвідувачі якусь релігію, і що передбачено їх догмами. От християнство забороняє інтимну близькість до шлюбу, проте це не вирішує у більшості молоді це питання. Не буду розводити полеміку на цю тему, так как мене вчили по-одному, а як це тепер відбувається - не знаю.
В першу чергу ви повинні зрозуміти, що не варто піддаватися усім спокусам і бажанням, та іти на їх виконання. От я теж багато що хочу, але не спішу реалізовувати свої мрій, тому що для деяких немає можливостей, а для інших вони трохи обтяжливі. Потрібно вміти відмовляти собі у чомусь, бо життя така річ, що не усім дозволяє задовольняти усі примхи. І річ іде не про матеріальну сторону, але і про духовну. Те, що вам хочеться - звичайна і поширена реакція організму на гормональні перебудови. Також виникають бажання відокремитися від суспільства, кинути йому виклик і тому подібне. Проте потрібно розібратися в собі і запитати: чому ти хочеш це зробити? Що тебе не влаштовує? Немає нічого кращого, ніж відволіктися від одного і переключитися на щось інше. От зараз канікули - вільний від навчання час, який можна присвятити не тільки відпочинку, але й самовдосконаленню. Є ж у вас якісь захоплення? Можна зайнятися рукоділлям, танцями, вивченням іноземних мов, спортом, пошукати літні гуртки, студії, організації. При чому є як безоплатні, так і платні. Якщо все опирається в оплату, то проведіть калькуляцію, скільки ви потратите на засоби захисту від небажаної вагітності (якщо таке передбачаєте), скільки коштів піде на можливе лікування (від цього ніхто не застрахований), або ж на аборт, на який ви раптом погодитеся. А на лікування після аборту. Порівняно з оплатою за гурток, ви вийдете на ту саму суму, просто там підірвете своє фізичне здоров"я, можливо психологічне, а тут отримаєте щось для себе. Якщо це не підходить, займіться волонтерством, або ж можете десь підпрацьомувати - вам уже ж є 14, і Трудовим кодексом дозволяється кілька годин у тиждень віддавати роботі. Ну якщо з офіційним працевлаштуванням складно, то у літній період можна побути нянькою, доглядати за домашніми улюбленцями, виконувати замовлення, якщо маєте хист до рукоділля. Способів чимось ще себе зайняти - безліч, було б бажання.

І от ще дещо вчора згадала. А як ваші батьки віднесуться до факту, що ви ведете статеве життя і такому ранньому віці, і чи не боїться ваш хлопець кримінальної відповідальності за розбещення неповнолітньої? Все таки, вам тільки 14, і законодавство вас захищає. Раніше Кримінальний кодекс конкретно встановлював вік, до якого застосовувалася ця стаття, тепер же від не встановлює конкретних рамок, так як кожен організм розвивається по-своєму, і віддає це право медекспертизі. У даному випадку ви будете зобов"язані пройти медкомісію, яка постановить, що ви зріла і сформована особистість, яка не піддається розбещенню. Особисто я б такого не хотіла, щоб мене так перевіряли, брали аналізи, а потім поставати перед судом і відстоювати якесь право. А якщо стосунки не складуться, то це ще пляма на все життя. Невже воно того варте? Як на мене, найкраще ще кілька років почекати, перевірити ваші стосунки, перевірити себе, а тоді уже з дорослим світоглядом і раціональним поглядом вступати у доросле життя. повірте, воно ще встигне вам набриднути, а дитинство не повернеш.

#ранній_секс

0

390

1. якщо займалтисяя сексом з
презервативом і кінчають не в
жінку, чи можна  завагітніти?
якщо так, то чому???
2. мені 17р а моєму партнерові 23р, ми часто займаємося безпечним сексом... чи можна в подальшому нашому спільному житті не мати дітей через те, що займаємся сексом з презервативом і організм привикає до того що не має бути заплідненим і пізніше ми не зможем мати дітей? чи такого не може бути???

0

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2017 «QuadroSystems» LLC