Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Питання-відповідь

Сообщений 391 страница 420 из 824

1

Передмова

Вітаю усіх на сторінках свого ресурсу. Надіюсь, заглянувши сюди, ви знайдете для себе щось корисне, що допоможе вирішити вам проблеми сьогодення, на майбутнє озброїтися необхідної інформацією, або ж просто щось прочитати.
Мені приємно бачити, що ви звертаєтеся до мене за порадами і підтримкою, я стараюся допомогти кожному і максимально викластися у своїх відповідях. Проте це мені не завжди вдається. Зараз я хочу зосередити свою увагу на тому, як варто будувати характеристику свої проблеми, щоб згодом я могла вам надати повну відповідь, а також декілька фактів, про які вам варто знати і мати на увазі.
1) Пишучи свій пост, я дуже прошу надати МАКСИМУМ інформації щодо вашої ситуації. Вік ОБОВ’ЯЗКОВО (ваш і того, про кого буде йти мова, якщо присутня третя особа). А також усе, що стосується вашої проблеми, спробуйте описати її максимально повно: що трапилося, як трапилося, чому трапилося, ваш погляд на неї, якщо має відношення третя особа, то і її погляд, ваші думки і роздуми. Тобто усе, що ви знаєте і вважаєте за необхідне мені сказати. Чим повнішу картину я бачитиму, тим легше мені  щось сказати. Адже інколи навіть найменші нюанси можуть радикально спричинити варіант вирішення проблеми.
Звичайно, я старатимуся вступати з вами в діалог, щоб уточнити певні нюанси, але на це витрачається час, який може бути дорогоцінним.
2) Мої відповіді – це у більшості випадків мій власний погляд на речі, спричинений життєвим досвідом, прочитаним на світоглядом. Бувають ситуації, коли я не розділяю вашої позиції, проте ж все ж таки іду на зустріч і не нав’язую свої думки, а намагаюся подати загальну відповідь. Я можу бути не права в силу відсутності життєвого досвіду у певних ситуаціях, життєвих поглядах на певні позиції, власні розмірковування, які являються ІМХО. Тому можу стверджувати про певний суб’єктивізм. Звертаючись до мене, ви отримуєте не тільки просто відповідь на запитання, але часто і моє власне бачення. Не спішіть його відкинути, задумайтеся. Адже якби я хотіла нашкодити комусь із вас, то не витрачала б стільки часу і зусиль на цей ресурс. І пробачте мені мою некомпетентність. Я не ідеальна.
3) У когось, можливо, склалось хибне враження про мою освіту. Я НЕ МЕДИК, і те, про що тут розказую, загальновідомі факти, почерпнуті зі спеціальної літератури та інших інформаційних джерел. Я стараюсь віддавати перевагу надійним джерелам інформації, а не поширеним міфам, проте це не запорука успішної відповіді – зазвичай мої відповіді мають розмитий характер і я не часто беруся за них. І якщо я раджу звернутися до лікаря, то там варто зробити, а не зігнорувати мою настанову. Є безліч он-лайн консультацій лікарів, але жоден лікар не поставить діагноз і визначить лікування без особистого огляду. Пам’ятайте це. Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, не зволікайте, бо чим раніше ви виявите проблему і почнете її лікування, тим менше негативний наслідків виникне.
Якщо хтось вважає, що я не права, або ж бажає висловити свою думку і пораду для когось - відписуйтесь! Не вагайтеся і вступайте в бесіду.
4) Було б непогано, якби ви вказували своє віросповідання, бо від цього теж немало залежить. Я не дуже добре умію тлумачити християнські догми та мораль, але на сайті часто появляється отець Олег, який зможе це зробити і донести правильно слово. Якщо ви вважаєте себе атеїстом чи іншого віросповідання, укажіть це.
5) Я не маю можливості цілодобово бути прикутою до сайту, і буває так, що затримуюся з відповіддю, або ж не завжди є можливість надати розгорнуту відповідь. Більшість питань уже раніше були розглянуті, тому, якщо вказую, що відповідь на аналогічну проблему уже була вказана, то не полінуйтеся і пошукайте. Я розумію, що сторінок багато. Я ще не придумала, як систематизувати всю інформацію, тому варто просто посидіти і пошукати. Дякую за розуміння.
6) Хотілося б знати про результати своїх старань, тому, якщо не важко, вказуйте, чи допомогли вам мої поради, до якого висновку ви дійшли і чим все закінчилося.
7) Обіцяю повну АНОНІМНІСТЬ і не намагаюся взнати, використовуючи особисту інформацію, що ви за персона, а також розголошувати ваші персональні дані та ту інформацію, якою ви зі мною ділитеся. Якщо хтось вагається чи боїться бути упізнаним, реєструйтеся та надсилайте особисті повідомлення.

Я не всесильна, і не завжди спроможна вирушити чиюсь проблему. Інколи потрібна консультація спеціалістів, але у більшості випадків запорука успішного вирішення проблеми залежить тільки від час. Я можу порадити, а ви вже вибираєте чи прислухатися. Проте в залежності від того, як серйозно ви підійдете до свої ситуації і буде залежати кінцевий результат. В питаннях психології правильну відповідь знає ваше серце, слухайте його. В особистих – відкрийтеся на зустріч один одному і не кваптеся, у вас все життя попереду. В здоров’ї бережіть себе з молоду.
Удачі.

У зв’язку з тим, що багато хто ігнорує мої прохання, слова та просто заходить сюди один раз, щоб задати запитання, і не повертається за відповіддю (ну, і навіщо це робити?), я намагаюся оптимізувати роботу так, щоб зберегти свій час і ваш, якщо ви справді потребуєте підтримки. Відтепер я відповідатиму тільки на повідомлення, у яких будуть враховані усі пункти моїх вимог, інакше буде висунуте перше попередження, і якщо ви не скористаєтесь шансом, то на мою відповідь не розраховуйте. Я б хотіла спілкуватись у режимі діалогу, де хоча би мене чує співрозмовник, а не завітав – пішов – а ти собі тут друкуй. До того ж, часто зустрічаю дуже складні питання, над якими мені потрібно посидіти, подумати, попрацювати. Багато дрібниць не дають мені розгорнутої картини, а на питання відповідей немає. Тому, якщо ви не потребуєте відповіді і підете звідси, залишивши запитання, не робіть цього і закривайте вкладку. Якщо ж ви реально хочете вступити в діалог, то давайте серйозно підійдемо до цієї справи:
- Ваша ситуація – твір. Максимум фактів, максимум, який ви можете мені розказати. Навіть те, що здаватиметься дрібницями, викладайте. Можливо, ці дрібниці є вагомими. Не подавайте мені інформацію порціям у повідомленні, кожна з яких кардинально мінятиме мою думку. Тут немає обмеження на символи, а якщо текст не помішається в одному пості, відкривайте наступний.
- Вік. Вирішення ситуації для 12, 18 та 30 років може кардинально відрізнятися. Я не можу телепатично вгадати скільки вам років.
- Місто проживання. Буває, я можу підказати куди можна звернутися конкретно з певною проблемою, якщо орієнтуюсь у тій місцевості.
- Релігія. Відповідаю я у двох площинах – релігійна та соціальна. І відповіді можуть теж відрізнятися. Не хочу я нав’язувати вам думку про те, що вчинене є гріхом, що не можна так робити, що у вас брак віри та любові, що ваші стосунки виправить те і те, якщо ми з вами різного віросповідання. Я б, наприклад, не хотіла слухати про мусульманство, бо я не сповідую цю віру. Але якщо ви є віруючою людиною, то і розмова у нас може відбувати у іншому контексті.

Наразі це все, про що я прошу. Та це, виявляються, теж важко. Надіюсь, ми зрозуміли один одного.

З повагою, Тасміт.

Пропоную ще один варіант діалогу зі мною для тих, хто хоче зберегти анонімність, або ж раптом комусь захотілось зі мною поговорити  ;)
У мене відкритий профіль на відомому більшості ресурсі Ask.fm. Тому, усіх, хто бажає залишити коментар чи питання, поцікавитися чи запитати пораду - запрошую.
http://ask.fm/tassmit

Пошук по хештегах !

0

391

Мілла написал(а):

1. якщо займалтисяя сексом з
презервативом і кінчають не в
жінку, чи можна  завагітніти?
якщо так, то чому???

тільки у тому випадку, якщо презерватив був бракований (від цього ніхто не застрахований), а сперматозоїди містяться у природній змазці чоловіків, яка виділяється на початку статевого акту

Мілла написал(а):

. мені 17р а моєму партнерові 23р, ми часто займаємося безпечним сексом... чи можна в подальшому нашому спільному житті не мати дітей через те, що займаємся сексом з презервативом і організм привикає до того що не має бути заплідненим і пізніше ми не зможем мати дітей? чи такого не може бути???

це абсурд! є багато інших причин виникнення безпліддя, і частина з них пов"язана з раннім статевим життям

#контрацепція #вагітність

0

392

Чи є ймовірність завагітніти якщо ми з дівчиною торкались статевими органами,я не кінчив і не входив в неї? Вона вже не цнотлива, давно.

0

393

Олег11 написал(а):

Чи є ймовірність завагітніти якщо ми з дівчиною торкались статевими органами,я не кінчив і не входив в неї? Вона вже не цнотлива, давно.

якщо не було виділень з пенісу, то не завагітніє

#вагітність

0

394

Доброго вечора!Скажіть мені будь_ласка..Я тому три дні назад вирішив з своєю дівчиною зайнятесь сексом,вона була ще незаймана..І ми це зробили,але її дуже боліло і було крапля крові..А сьогодні ми знову це зробили,а її чомусь дальше болить коли я воджу свій член,і я ледви пів запихаю.І Що це може бути? Чому її дальши болить..І ще одне коли я беру і воджу  палець то її неболить.

0

395

марян, а скільки вам і вашій коханій років? Це принципово, бо від цього залежатиме відповідь, і я не можу вам надати повноцінної консультації.

0

396

Доброго ранку.Мені 21,а її 17...Боюсь бо якщо так і буде дальши її боліти то внеї може з'явитися відраза до сексу.А може проблема в мені..

0

397

марян, дану проблематику можна, та й потрібно, розглядати з двох сторін: фізичної та психологічної. Перша сторона: м"язи влагалища не не натреновані та настільки еластичні, щоб підлаштовуватися під необхідний розмір пенісу. У одних з цим немає проблем, а от іншим приходиться помучитися. Вагінізм я виключаю, так як все таки простороні речі мають можливість проходити. До речі, ваша дівчина користується/користувалася тампонами? Вам потрібно набратися терпіння і поступово, ледвене за кожен міліметр "боротися". Не кваптеся зі швидким проникненням, ваші рухи повинні бути повільні і поступові. Використовуйте гель-лубрикат, бо, можливо, справа ще може бути і у відсутності природної змазки. Спробуйте масаж вгалалища, який рекомендують вагітним перед пологами (для тренування м"язів). Якщо ж вести мову про психологічну сторону, то, можливо, у вашої коханої є певний страх перед статевим актом чи його наслідками, їй щось заважає розслабитися і через це вона напружується, тим часом саме проникнення стає неможливим. Поговоріть з нею відверто, чи вона правда готова, чи, можливо, варто почекати, або ж щось її бентежить. Поєднавши ці два фактори, можна спробувати вирішити питання. Якщо ж ні, то варто звернутися до спеціаліста, який надасть професійну консультацію. І ви правильно відмітили, що відбиток від першого статевого досвіду може повпливати на подальше інтимне життя.

#перший_секс #біль

0

398

допоможіть мені 21рік моїй дівчині 16 вона втратила цноту ще в 14 років в неї секс був два раза і це мене дуже муче(((стоє з нею лишаться чи ні??

0

399

Дрон, а що вас заставляє у ній сумніватися? Як ви до неї відноситеся? Як вона відноситься до свого першого інтимного досвіду? Як вона це пояснює?
Я можу щось сказати лише тоді, коли ви більш конкретно розкажете. Бо судити тільки по одному вчинку неможливо. Тим більше це просто сухий вчинок, який не обґрунтований ніякими поясненнями та відношеннями.

#стосунки

0

400

я собі шукав цнотливу і це мене якось хвилює чи в майбутньому я буду з нею щасливим чи це не буде мені мішать в наших відносинах о були такі випадки що я хотів з нею розійтися!!!!просто його симпатією і всьо в них це було на 5-тий день як вони познайомилися!!і каже що дуже жаліє...що мені робити???лишатися з нею??чи це мене і дальше так буде хвилювать і я незможу буть наскіки щасливим як би мені хотілось з цнотивою???і яка ймовірність лишиться разом тих пар в яких це в перший раз ???

0

401

і ще одне..вона казала що було два раза але як в нас був секс то не відчувалося такого ефекту як повинен бути..мені було дуже легенько це робить....

0

402

дайте мені відповідь і що Ви мені порадите???

0

403

Я так зрозуміла, що вам важливий сам факт цнотливості дівчини. Ви вважаєте, що це запорука щастя? Якщо вона і правда жаліє про скоєне, розкаюється, то чому б вам не пробачити? От вона віруюча людина? Висповідалася, вчинивши гріх? Чи атеїстка? До речі, ви ні разу не сказали у своїх повідомленнях як самі до неї відноситеся. Чи любите, чи кохаєте, чи є тільки симпатія. Ви зациклилися на одній проблемі, не звертаючи увагу на духовну сторону ваших стосунків.

чи в майбутньому я буду з нею щасливим чи це не буде мені мішать в наших відносинах

наявність дівочої пліви не впливає на розвиток стосунків. тут основну роль відіграє духовна сторона. я не беруся гостро судити, мов вона так легковажно повелася у такому юному віці і це не є серйозним, так як за два роки вона могла змінитися і переглянути свої принципи і погляди. можливо, і правда вважає помилкою. Дивіться на розвиток ваших стосунків взагалі, які є причини сварок і розбіжностей, що вас зближує, а що відштовхує один від одного. Чи є причини для підозр і розставання. З гіпотетичної точки гору, є підозри вважати її у певній несерйозності, але ми повинні прощати. Тому зосередьте свою увагу на ваших стосунках і вивчайте поведінку один одного.

лишатися з нею?

а ви хочете з нею бути?

чи це мене і дальше так буде хвилювать і я незможу буть наскіки щасливим як би мені хотілось з цнотивою?

от поясніть мені грунтовно, що вас конкретно турбує у цій ситуації? сам факт наявності цноти, чи якісь інші підозри у вас є сумніватися у коханій? що конкретно вас турбує. конкретне питання - конкретна відповідь.

і яка ймовірність лишиться разом тих пар в яких це в перший раз ???

офіційної статистики ніхто не веде, але як показує досвід у віруючих людей, то з даного союзу получаються міцні сім"ї. Але тут також є момент самої віри. Бо можна одночасно втратити цноту обом партнерам і у юному віці, але потім у них не складуться стосунки. До цього потрібно прийти свідомо і духовно, відчути цей зв"язок, а не керуватися бажаннями.

вона казала що було два раза але як в нас був секс то не відчувалося такого ефекту як повинен бути..мені було дуже легенько це робить....

і що? може у неї настільки еластична тканина. може анатомічно була відсутня чи слабка дівоча пліва. та й кожен випадок унікальний. От важко зробити висновок маючи гіпотетичні дані.

А тепер ви мені скажіть відверто: ви самі коли втратили цноту і чому вам настільки важливий сам факт її наявності у дівчини? Чомі ви вступили з нею у статевий контакт, коли для вас так важливий факт наявності цноти? Ось не складуться у вас стосунки, і зі свожим світоглядом чоловік уже не схоче розглядати її як потенційну кохану. Тим більше, якщо ви у неї другий партнер. Дівчинці тільки 16, а вона настільки активно веде інтимне життя. А хто ж виступив ініціатором подібного розвитку подій? Якщо ж вона сама "за" статеві зносини, не маючи бажання спочатку вивчити один одного духовно, то я б не пов"язувала своє життя з такою людиною. ІМХО. Але я не вправі вам наказувати. Тут повинні вирішувати лише ви з точки зору загальних ваших стосунків.
Спочатку у мене про вас склалося позитивне враження свідомого чоловіка, але якщо ви вступили у статеві зносини з дівчиною до шлюбу, та ще і неповнолітньою, свідомо наражаючи себе на кримінальну відповідальність, я задумалася на рахунок ваших мотивів.

На жаль, я не бачу вашого відношення до неї як до коханої.

#релігія  #стосунки #перший_секс

0

404

так звісно я з нею хочу бути тому що вона чудова дівчина і дуже мене кохає..вона боїться мене втратить...я цноту втратив у віці 18 років і було в мене це два раза до теперешньої дівчини.......просто хочу спитати чи цнотливість це саме головне чи ні у відносинах???

0

405

Дрон, цнота - це важливий фактор, але не настільки, щоб робити з цього таку проблему. Якщо ви кохаєте одне одного і готові пробачити одне одному минули помилки, обіцяючи їх більше не здійснювати, то і не варто собі шукати проблем.
Втрата цноти - це не ярлик на все майбутнє життя, але відбуватися це повинно свідомо

#цнота

0

406

Доброго дня.Скажіть мені будь-ласка,в чому проблема?Чому коли я займаюсь сексом з своєю дівчиною,вона нічого невідчуває,ну просто НОЛЬ НА МАСУ..І я тоже нічого невідчуваю,це вже третій раз..Може проблема в тому що ми займаємось сексом з презервативом? І друге питаннячко.Якщо зайнятись сексом без презерватива 3,2 хв,а потім взяти і надіти презерватив то вона завагітнії?І ще одне питання.Моя дівчина буде відчувати оргазм без презерватива?

0

407

Народ, я взяв трохи паузу, нехай Тасміт мене вибачить, що встряваю в бесіду між вами. Тут зібрався гурток егоцентриків, які б хотіли класного сексу без жодних зобовязень? Цнотливих дружин чи чоловіків хочуть мати всі, але самим стримуватися зась! Молоді люди, ви ж не тварини, якими керують лише інстинкти! Бог дав вам розум, і голову на плечах, а все решта нижче. Марян, що твоя дівчина може відчувати прекрасного, якщо в неї в голові море думок, що буде завтра? У тебе одна проблема, як найдалі просунути твій член! А про те, чи вона б хотіла від тебе мати колись дітей, ти її запитав?
Дрон, у тебе, що, хоббі, робити знайти цнотливу дівчину і зразу переспати з нею? А слабо витримати до одруження і зробити їй незабутньою першу шлюбну ніч? Слабачок?
Олег, той що 11, і ти боїшся? Чи ти готовий мати таку дружину і мати для своїх дітей, як твоя дівчина? Якщо так, одружуйся!, Якщо ні, не торкайся її, щоб потім не стати пацієнтом у доктора Айболита!
Друзі, не кажу це вам як священик, бо не знаю, чи ви навіть охрещені, але кажу як одружений чоловік: ЛИШЕ В СІМЇ ВИ МОЖЕТЕ ЗАЙМАТИСЯ СЕКСОМ І ОТРИМУВАТИ ВІД ЦЬОГО ЗАДОВОЛЕННЯ, яке ви можете зіпсувати, прийшовши до сімейного стану з рюкзаком венеричних хворіб, фобій, комплексів і бажанням спробувати щось новеньке. Я не пророк, але виходячи з особистого досвіду, як душпастиря, можу собі уявити, що вас чекає за 2-3 роки. Це добре, що ви питаєте у когось поради, а спробуйте, окрім Тасміт 1 раз помолитися і попросити поради у Того. хто створив вас. Після щирої молитви, зазвичай, бажання щось кудись пхати на деякий час пропадає. Сорі за таку відвертість, просто наболіло.

#цнота #релігія #виховання

0

408

доброго дня!!!допоможіть мені...мені 16років я не віруюча..цноту я втратила в 14років і два раза занімалася сексом тепер в мене є хлопець з яким зустрічаюся три місяця  але як вияснилось він шукає собі цнотливу дівчину бо невідчуває тепер себе наскіки щасливим ..і я його була обдурила тим що сказала що в мене було це лише один раз але він взнав правду..і ще одне я не можу зрозуміти чому в мене вагіна не пружна як повинно бути і він тепер думає що в мене багато раз був секс((((що мені робити???

0

409

Мар'ян, відповім вам коротко і лаконічно. Ця тема піднімалася не раз, і я уже детально все розписувала і пояснювала. Пошукайте в темі)

Мар'ян написал(а):

Чому коли я займаюсь сексом з своєю дівчиною,вона нічого невідчуває,ну просто НОЛЬ НА МАСУ..І я тоже нічого невідчуваю,це вже третій раз..

дана проблема може бути психологічного характеру (найчастіше), або ж вікового (вибачте, але більшість пише під гостем, і я не знаю, чи ви один з тих Мар'янів, що раніше писали, чи новий, тому мені важко визначити вікову категорію)

Мар'ян написал(а):

Може проблема в тому що ми займаємось сексом з презервативом?

ні. це міф

Мар'ян написал(а):

Якщо зайнятись сексом без презерватива 3,2 хв,а потім взяти і надіти презерватив то вона завагітнії?

так, є такий ризик

Мар'ян написал(а):

Моя дівчина буде відчувати оргазм без презерватива?

презерватив не має відношення до оргазму.

#задоволення #контрацепція

о. Олег, як добре, що ви повернулися! Мені не вистачало ваших слів і порад. Рада бачити, що ви заглянули.

просто, а це не ваш хлопець писав під нікнеймом Дрон?

просто написал(а):

але як вияснилось він шукає собі цнотливу дівчину бо невідчуває тепер себе наскіки щасливим .

якась пішла дивна мода на цнотливість останнім часом. Самі не дотримуються даного принципу, а вимагають від інших. А чому ж своїм же прикладом не показують відношення до цноти? Сенс його щастя полягає лише у цноті? Чому він взяв це собі за пунктик? Якщо людина кохає, то дозволить собі пробачити вашу помилку, а не докоряти цим, та ще й робити проблему. Якби у вас дійсно було багато партнерів, тоді б можна було говорити щось про мораль. Якщо ж ви визнаєте, що скоєне залишилося в минулому, і готові будувати майбутнє з цих хлопцем, то йому біло б варто прийняти вас такою, якою ви є.

просто написал(а):

ще одне я не можу зрозуміти чому в мене вагіна не пружна як повинно бути і він тепер думає що в мене багато раз був секс(

анатомічна особливість організму. кожна людина індивідуальна. колись вважалось, що якщо при першому інтимному досвіді немає крові, то дівчина не цнотлива, а уже потім довели, що це може бути звичайним явищем через певні особливості дівочої пліви.

просто написал(а):

що мені робити???

я не можу зрозуміти, чому він вважає, щоб дівчина була обов"язково цнотлива, а потім сам же її схиляє до статевих стосунків. Розумію, коли цноту бережуть до шлюбу. А якщо враховувати, що вам тільки 16, то у мене невільно складається думка про якось маніяка на цнотливих. Бо раптом у вас не складуться стосунки, і ви знайдете нового коханого. А у вас у такому молодому віці було уже 2 партнера, що кидає тінь на репутацію. Тому задумайтеся, що ви хочете від цих стосунків, і що він, і що є пріоритетом у ваших взаєминах.

#цнота

0

410

танічка
Мой парень кончил на свою футболку и все пропиталось на моъ трусики.я никогда не занималась сексом.не знаю можно от такого забеременеть? Помогите пожалуйст

танічка написал(а):

можно от такого забеременеть?

ні

#вагітність

0

411

Добрий день, мене звати Борис, мені 19 років, я хочу зайнятися зі своєю дівчиною сексом їй 18 років вона девственица, вона проти займатися сексом з презервативом, що порадите?

0

412

Борис, здрастуйте. А чому вона проти? Чим аргументує свою позицію?

0

413

Вона проти бо говорить що якби з презервативом не ті відчуття!

0

414

А звідки цнотливій дівчині відомі пороги чутливості? Як можна достовірно знати про щось, не випробувавши це? Хтось десь сказав, десь почула... Чи, можливо, вона все таки знає про це, проте не каже? У світі безліч людей користуються презервативами і не відмовляються від них, бо задоволення менше. Це ж абсурд, кимось придуманий. Ця ситуація нагадує мені прототип, з яким я зустрілась роки три назад. Я придбала один косметичний засіб, яким збиралася користуватися вперше. Придбала, а потім вирішила почитати відгуки в інтернеті. Я жахнулася: 90% інформації говорило про неякісний продукт, використання якого мені грозило або відсутністю ефекту, або хімічними опіками. Але гроші заплачено, і я наважилася. І відгуки себе не оправдали. Неперевіреній інформації можна вірити, але не до кінця. Особливо, коли мова йде про здоров'я. Консультуватися потрібно у перевірених людей.
Повернемося до вашої інформації. Окрім презервативу є інші методи контрацепції, але і у них є свої недоліки. Можна підібрати ОК (обов'язково у лікаря, ніякої самодіяльності!), сперміциди, свічки, пластирі, ін'єкцій та ін. Хоча презерватив зручний метод, захищає не тільки від небажаної вагітності, але й інфекційних хвороб. І ви зможете контролювати ситуацію, бо є ризик забути прийняти таблетку.
Борис, а ви не пробували глибше поміркувати? Можливо ваша кохана не готова, але не знає як відмовитися і шукає різноманітні способи відтягнути цей момент? "З презервативом не хочу, але контрацепція повинна бути".
Або ж... Може вона хоче дитину? На днях бачила дівчину, яка народила в 16 від свого 17-річного чоловіка ПЛАНОВАНУ дитину. Вони у шкільному віці хотіли дитину. Тому не варто відкидати цей варіант.
Остаточний вибір за вами. Бачу, що вам ще варто взнати одне одного. І напуття: в інтимні стосунки кохані не вступають заради задоволення, це тільки наслідок вашої любові. Якщо ви розумієте про що я, то у своїх почуттях ви дійшли до цього. Не розумієте - вам ще потрібно працювати над собою.
Удачі!

#цнота #перший_секс #контрацепція

0

415

привіт займаючись коханням вперше не було ніякої болі і навіть кровотечі. тепер не можу зрозуміти чи всетаки пліву було розірвано? і чи можна завагітніти якщо хлопець кінчив в тебе але пліва ще не розірвана? через скільки часу після статевого акту  можна зробити тест на вагітність щоб дізнатись правдивий результат?

0

416

Марина56, вітаю вас!

Марина56 написал(а):

привіт займаючись коханням вперше не було ніякої болі і навіть кровотечі. тепер не можу зрозуміти чи всетаки пліву було розірвано?

50/50. Відсутність болі і наявність кровотечі - поняття індивідуальні і пов"язані з анатомічними особливостями кожної людини. Болі могло не бути через психологічний настрій чи високий поріг болю, або з правильно підібрану комбінацію, а крові - через еластичність чи будова самої пліви. Тому без огляду не дадуть вас відповіді на це питання.

Марина56 написал(а):

і чи можна завагітніти якщо хлопець кінчив в тебе але пліва ще не розірвана?

у вас же менструація буває, так? Якби пліва була герметичною, без отворів, то яким би чином відбувалася менструація? Більше того, цей отвір не такий же і маленький, так як дозволяю користуватися цнотливим дівчатам тампонами, нехай і найменшого розміру. В індивідуальних випадках є винятки, але зараз я веду мову про типову ситуацію. Висновок: навіть якщо пліва не була розірвана, то сперма могла потрапити якраз через цей природній отвір. До речі, через подібну неуважність трапляються вагітності у цнотливих дівчат. На сьогодні це відоме явище.

Марина56 написал(а):

через скільки часу після статевого акту  можна зробити тест на вагітність щоб дізнатись правдивий результат?

2-3 тижні

#кров #перший_секс #пліва #вагітність

0

417

спасибі

0

418

Будь ласка)

0

419

доброго дня!

0

420

така цікава історія яка потребує вашої відповіді.. я з дівчиною зустрічаюсь вже рік. переспав з нею крові не було але її було дуже боляче.на другий день сісти не могла. мені здалося що то в неї був перший раз. а потім вона мені розповіла що в 16 років її запхав палець один раз туда і то не повністю хлопець, вона зібралась і пішла на квартиру. коли прийшла то побачила там кров, на другий день кров чуть чуть теж була.. коли я з нею переспав то вже потім вона мені сказала що кров теж була. чи міг він одним разом що запхав палець розірвати плівку? що мені думати на це? більше стосунків від 16 років не було..зараз її 20

0

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2016 «QuadroSystems» LLC