Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Питання-відповідь

Сообщений 421 страница 450 из 830

1

Передмова

Вітаю усіх на сторінках свого ресурсу. Надіюсь, заглянувши сюди, ви знайдете для себе щось корисне, що допоможе вирішити вам проблеми сьогодення, на майбутнє озброїтися необхідної інформацією, або ж просто щось прочитати.
Мені приємно бачити, що ви звертаєтеся до мене за порадами і підтримкою, я стараюся допомогти кожному і максимально викластися у своїх відповідях. Проте це мені не завжди вдається. Зараз я хочу зосередити свою увагу на тому, як варто будувати характеристику свої проблеми, щоб згодом я могла вам надати повну відповідь, а також декілька фактів, про які вам варто знати і мати на увазі.
1) Пишучи свій пост, я дуже прошу надати МАКСИМУМ інформації щодо вашої ситуації. Вік ОБОВ’ЯЗКОВО (ваш і того, про кого буде йти мова, якщо присутня третя особа). А також усе, що стосується вашої проблеми, спробуйте описати її максимально повно: що трапилося, як трапилося, чому трапилося, ваш погляд на неї, якщо має відношення третя особа, то і її погляд, ваші думки і роздуми. Тобто усе, що ви знаєте і вважаєте за необхідне мені сказати. Чим повнішу картину я бачитиму, тим легше мені  щось сказати. Адже інколи навіть найменші нюанси можуть радикально спричинити варіант вирішення проблеми.
Звичайно, я старатимуся вступати з вами в діалог, щоб уточнити певні нюанси, але на це витрачається час, який може бути дорогоцінним.
2) Мої відповіді – це у більшості випадків мій власний погляд на речі, спричинений життєвим досвідом, прочитаним на світоглядом. Бувають ситуації, коли я не розділяю вашої позиції, проте ж все ж таки іду на зустріч і не нав’язую свої думки, а намагаюся подати загальну відповідь. Я можу бути не права в силу відсутності життєвого досвіду у певних ситуаціях, життєвих поглядах на певні позиції, власні розмірковування, які являються ІМХО. Тому можу стверджувати про певний суб’єктивізм. Звертаючись до мене, ви отримуєте не тільки просто відповідь на запитання, але часто і моє власне бачення. Не спішіть його відкинути, задумайтеся. Адже якби я хотіла нашкодити комусь із вас, то не витрачала б стільки часу і зусиль на цей ресурс. І пробачте мені мою некомпетентність. Я не ідеальна.
3) У когось, можливо, склалось хибне враження про мою освіту. Я НЕ МЕДИК, і те, про що тут розказую, загальновідомі факти, почерпнуті зі спеціальної літератури та інших інформаційних джерел. Я стараюсь віддавати перевагу надійним джерелам інформації, а не поширеним міфам, проте це не запорука успішної відповіді – зазвичай мої відповіді мають розмитий характер і я не часто беруся за них. І якщо я раджу звернутися до лікаря, то там варто зробити, а не зігнорувати мою настанову. Є безліч он-лайн консультацій лікарів, але жоден лікар не поставить діагноз і визначить лікування без особистого огляду. Пам’ятайте це. Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, не зволікайте, бо чим раніше ви виявите проблему і почнете її лікування, тим менше негативний наслідків виникне.
Якщо хтось вважає, що я не права, або ж бажає висловити свою думку і пораду для когось - відписуйтесь! Не вагайтеся і вступайте в бесіду.
4) Було б непогано, якби ви вказували своє віросповідання, бо від цього теж немало залежить. Я не дуже добре умію тлумачити християнські догми та мораль, але на сайті часто появляється отець Олег, який зможе це зробити і донести правильно слово. Якщо ви вважаєте себе атеїстом чи іншого віросповідання, укажіть це.
5) Я не маю можливості цілодобово бути прикутою до сайту, і буває так, що затримуюся з відповіддю, або ж не завжди є можливість надати розгорнуту відповідь. Більшість питань уже раніше були розглянуті, тому, якщо вказую, що відповідь на аналогічну проблему уже була вказана, то не полінуйтеся і пошукайте. Я розумію, що сторінок багато. Я ще не придумала, як систематизувати всю інформацію, тому варто просто посидіти і пошукати. Дякую за розуміння.
6) Хотілося б знати про результати своїх старань, тому, якщо не важко, вказуйте, чи допомогли вам мої поради, до якого висновку ви дійшли і чим все закінчилося.
7) Обіцяю повну АНОНІМНІСТЬ і не намагаюся взнати, використовуючи особисту інформацію, що ви за персона, а також розголошувати ваші персональні дані та ту інформацію, якою ви зі мною ділитеся. Якщо хтось вагається чи боїться бути упізнаним, реєструйтеся та надсилайте особисті повідомлення.

Я не всесильна, і не завжди спроможна вирушити чиюсь проблему. Інколи потрібна консультація спеціалістів, але у більшості випадків запорука успішного вирішення проблеми залежить тільки від час. Я можу порадити, а ви вже вибираєте чи прислухатися. Проте в залежності від того, як серйозно ви підійдете до свої ситуації і буде залежати кінцевий результат. В питаннях психології правильну відповідь знає ваше серце, слухайте його. В особистих – відкрийтеся на зустріч один одному і не кваптеся, у вас все життя попереду. В здоров’ї бережіть себе з молоду.
Удачі.

У зв’язку з тим, що багато хто ігнорує мої прохання, слова та просто заходить сюди один раз, щоб задати запитання, і не повертається за відповіддю (ну, і навіщо це робити?), я намагаюся оптимізувати роботу так, щоб зберегти свій час і ваш, якщо ви справді потребуєте підтримки. Відтепер я відповідатиму тільки на повідомлення, у яких будуть враховані усі пункти моїх вимог, інакше буде висунуте перше попередження, і якщо ви не скористаєтесь шансом, то на мою відповідь не розраховуйте. Я б хотіла спілкуватись у режимі діалогу, де хоча би мене чує співрозмовник, а не завітав – пішов – а ти собі тут друкуй. До того ж, часто зустрічаю дуже складні питання, над якими мені потрібно посидіти, подумати, попрацювати. Багато дрібниць не дають мені розгорнутої картини, а на питання відповідей немає. Тому, якщо ви не потребуєте відповіді і підете звідси, залишивши запитання, не робіть цього і закривайте вкладку. Якщо ж ви реально хочете вступити в діалог, то давайте серйозно підійдемо до цієї справи:
- Ваша ситуація – твір. Максимум фактів, максимум, який ви можете мені розказати. Навіть те, що здаватиметься дрібницями, викладайте. Можливо, ці дрібниці є вагомими. Не подавайте мені інформацію порціям у повідомленні, кожна з яких кардинально мінятиме мою думку. Тут немає обмеження на символи, а якщо текст не помішається в одному пості, відкривайте наступний.
- Вік. Вирішення ситуації для 12, 18 та 30 років може кардинально відрізнятися. Я не можу телепатично вгадати скільки вам років.
- Місто проживання. Буває, я можу підказати куди можна звернутися конкретно з певною проблемою, якщо орієнтуюсь у тій місцевості.
- Релігія. Відповідаю я у двох площинах – релігійна та соціальна. І відповіді можуть теж відрізнятися. Не хочу я нав’язувати вам думку про те, що вчинене є гріхом, що не можна так робити, що у вас брак віри та любові, що ваші стосунки виправить те і те, якщо ми з вами різного віросповідання. Я б, наприклад, не хотіла слухати про мусульманство, бо я не сповідую цю віру. Але якщо ви є віруючою людиною, то і розмова у нас може відбувати у іншому контексті.

Наразі це все, про що я прошу. Та це, виявляються, теж важко. Надіюсь, ми зрозуміли один одного.

З повагою, Тасміт.

Пропоную ще один варіант діалогу зі мною для тих, хто хоче зберегти анонімність, або ж раптом комусь захотілось зі мною поговорити  ;)
У мене відкритий профіль на відомому більшості ресурсі Ask.fm. Тому, усіх, хто бажає залишити коментар чи питання, поцікавитися чи запитати пораду - запрошую.
http://ask.fm/tassmit

Пошук по хештегах !

0

421

Василю, моя відповідь на вашу історію коротка: міг.
Насправді подібна ситуація гіпотетично можлива і трапляється, але частіше через неправильно підібраний розмір гігієнічного тампона, хоча і подібна механічна дефлорація буває. Біль при вашому акті міг виникнути через відсутність досвіду і ще недостатню еластичність м'язів. А ще сама пліва ж не була розірвана, а лиш надірвана і тому повторна дефлорація можлива. А якщо розібратися, то пліва остаточно розривається під час природніх пологів.
Удачі!

#кров #цнота

0

422

так як вона мені показала то я думаю що не міг..він не достав пальцем до входу у влагаліще... тільки доторкнувся стінки яка знаходиться вище входу...
але від чого кров? і на другий день була...
могли місячні початись через переляк???

0

423

Мені вже 18років, майже рік назад я мала статевий контакт(перший) з хлопцем і було не приємно навіть було трішки крові, потім через 5 місяців був ще один контакт і знову було боляче і неприємні відчуття і ще через місяць те саме, чому постійно неприємні відчуття і біль на початку статевого контакту??

0

424

Василий, пліва знаходиться зразу біля виходу, тому зачепити таки міг.

Василий написал(а):

могли місячні початись через переляк???

могли, але навряд у ту ж мить, адже спочатку повинна була б наступити овуляція, і якщо збився цикл, то збилася овуляція. То треба рахувати цикл, щоб щось говорити на цю тему.

Олександра, а коли ви були у гінеколога?

0

425

Ну я у гнеколга була десь пів року назад, і все нормально було, в мене тільки на початку статевого акту при вході а потім все нормально, я отримую задоволення, але так боляче так ніби кожного разу перший раз? Чому так?

0

426

Олександра, а ви проходили повне обстеження з аналізами? Теоретично важко сказати чи це анатомічна особливість організму, спричинена недостатністю досвіду, чи психологічний настрій, чи є можливе запалення чи спайки. Найкраще спочатку буде відкинути найгірше, тобто захворювання. Не полінуйтеся і пройдіть обстеження та проконсультуйтеся у лікаря на рахунок вашої проблеми.

#секс #біль

0

427

Ну я проходила повне обстеження бо мені потрібно було зробити медичну довідку і було пів року назад все нормально.і якщо б щось було в організмі то в мене б були якісь болі а в мене все нормально і критичні дні ідуть регулярно навіть без болю.

0

428

Олексантра, якщо медичну проблему виключаємо, то залишається анатомічна, що пов"язана з відсутністю досвіду і еластичністю м"язів, або психологічна. Спробуйте працювати у цих двох напрямках. Можна спробувати масаж піхви (як радять перед пологами), або розібратися в собі: мождиво є певні сумніви чи моменти, які вас відволікають чи лякають. В останньому випадку ви уже самі повинні знайти причину. Я не хочу брати на себе відповідальність за ваше здоров"я, так як у мене немає медичної освіти, тому, все ж таки, якщо вас турбують болі, звернутися краще до лікаря.

#секс #біль

0

429

Доброго вечора.МЕНЕ ЦІКАВИТЬ ОДНЕ ПИТАННЯЧКО,Я ВЧОРА З КОХАНИМ ЗАНЯЛАСЬ СЕКСОМ,З ПОЧАТКУ ВІН БУВ БЕЗ Презерватива десь 5 хв,а потім надів,і він кінчав в презерватив,але не вмене..а сьогодні мене трошки тошнить,гонить в туалет,піднялась темпаратура на 37 і 1.спати ломить.І ЩО Я ВАГІТНА?І ЩЕ ОДНЕ В МЕНЕ ТРИ ДНІ НАЗАД ЗАКІНЧИЛИСЬ КРИТИЧНІ.І МИ ПЕРЕД СЕКСОМ Їли Кавун.

0

430

Краще перед сексом їсти кавун, коли вийдете заміж. А до того не можна! Ні в якому разі! Але Тасміт про це скаже більш детально.

0

431

Це що шутка?Чи точно в мене всі синтоми через кавун?Вчора темпаратура не знижалась і дуже голова боліла.

0

432

Та ні, одного лікаря запитала одна дівчина, що робити, щоб не завагітніти після сексу, він порадив пити каву. А вона каже "до" чи "після" сексу. Він відповів "замість". Тому, краще б ви просто їли кавун. Я ще не знаю нікого, хто б від цього завагітнів.

0

433

Тані4ка, а ви це серйозно чи жартуєте?
По-перше, то велике перше прикріплене повідомлення гостя, підписане мною, я написала не просто так від нюдьги, а з метою полегшити комунікацію і собі, і вам.
По-друге, де ви чули, щоб ознаки вагітності проявлялися на наступний день після інтимного акту? Згадайте шкільний курс анатомії - яйцеклітина в цей момент ще, напевне, ділиться і не прикріпилася, не те, щоб впливати на зміни в організмі.
Третє, та що ви звинувачуєте бідний кавун у ваших негараздах? Не знаю звідки ви, а у нас на Львівщині спека, від якої мене теж клонить в сон. Враховуючи майбутню зміну погоди, незадовільний стан організму є нормальним явищем. А тошнота і температура можуть свідчити про наявність в організмі вірусу. Може на сонці перегрілись, чи кавун був дуже холодний, чи морозиво, чи простили. Слідкуйте за самопочуттям і за необхідності лікуйтеся.
Повертаючись до вашого питання про вагітність. При даній ситуації це можливо, але тут багато залежить від вашого циклу і моменту овуляції.
Тому краще не екперементуйте з контрацепцією, бо як показує чужий життєвий досвід, експерименти себе не оправдують. Зверніться до лікаря, який підбере вам хорошу контрацепцію, якщо ви вирішили вести статевий спосіб життя. А краще з'їжте кавун. Цього року ягоди солодкі і соковиті - одне задоволення))

#секс #контрацепція #вагітність

0

434

Ні я це серйозно..Бо в мене вже був секс без захисту,і на другий день було всьо класно,а також нормально пройшли критичні,а той раз всьо погано.Бо я свого хлопця змусила купити ПОСТИНОР..

0

435

Тані4ка, а скільки вам років?

І не пийте ту гидоту. Не травіть свій організм і не збивайте цикл. Потім захочете дітей і витратите набагато більше грошей на лікування від наслідків від необдуманих вчинків. Якщо не бажаєте зараз вагітності, то або подбайте про нормальну контрацепцію, або припиніть інтимне життя.
І ще одне: самонавіювання страшна річ

#контрацепція

0

436

доброго дня! мені 17, в 16 років я два рази займалася сексом і від тоді боюся пробувати знову. Проблема в тому що під час статевого акту я нічого не відчувала (крім болю в перший раз), куди б Він мене не цілував, де б не ласкав-  взагалі нічого. Єдине коли попробувала мастурбацію хороші відчуття появилися через, приблизно пів хв, і пробуло 2-3 сек. Чи варто мені дуже хвилюватися??

0

437

Люда., вітаю вас. А ви не задумувались над тим, що вам ще рано вступати у статеве життя? Що ви ще психологічно до цього не дозріли? Адже, судячи з вашого питання, щось таки на психологічному рівні вас стримує. Можливо, діло у ваших почуттях, які не достатньо сильні чи розвинені, ви можете плутати кохання і закоханість, і немає тієї єдності, що буває між двома. можливо, ви все ж таки через щось переживаєте6 вагітність, венеричні хвороби, боязнь бути застуканими чи реакцію батьків на правду. можливо ви самі по собі дуже скуті і сором"язливі, що не дозволяє вам психологічно розслабитися. Я не бачу причин хвилюватися у такому ранньому віці. От якби ви жили активним статевим життям довгий період часу у віці десь після 20 років, тоді уже б можна дуло задуматися і звернутися до психолога. А поки що постарайтеся розібратися у собі і своїх стосунках, і чи варто поспішати. повірте, на все свій час. І колись він прийде. Те ж стосується і мастурбації - психологічна зажатість і певна боязність. Питання оргазму піднімалося тут уже не раз, є певна добірка статей - вивчіть це питання.
Удачі

#задоволення

0

438

В мене трапилася така ситуація.... Ми з дівчиною залишилися вдвох.... І я декілька разів пхав пеніс їй у вагіну. Але без фрикцій і оргазму ми не досягнули.. Чи можна це вважати сексом?? Чи я є дєвственніком після цього?

0

439

Ігорьок, який у вас цікавий спосіб проведення дозвілля) Дозвольте поцікавитися, а навіщо ви так коротали час? Експериментували?

Ігорьок написал(а):

Чи можна це вважати сексом?

а ви самі як вважаєте?

Ігорьок написал(а):

Чи я є дєвственніком після цього?

а ви як думаєте? Духовно не знаю, та й фізіологічно сказати важко. Як на мене, то тут рамки встановлюєте саме ви. А ви хотіли позбутися цієї категорії?

#цнота

0

440

Ігорьок написал(а):

В мене трапилася така ситуація.... Ми з дівчиною залишилися вдвох.... І я декілька разів пхав пеніс їй у вагіну. Але без фрикцій і оргазму ми не досягнули.. Чи можна це вважати сексом?? Чи я є дєвственніком після цього?

Ваша дівчина була живою, чи з гуми? Обережно, коли щось і десь "пхаєте".
Не має значення, чи ви віруюча людина чи ні, раджу прочитати "Пісню Пісень" з Біблії. Там автор дуже гарно описує своє перебування на самоті з коханою. Навчіться подібної мови, хоч на 5%, це говоритиме про вас, як культурну і виховану людину. Десь в КВН був такий жарт, що словами "у мене дома нікого не має" закінчується юність. Ваша "дєвственність" просто відчутна по способу висловлювання. Можна ніколи не дотикатися дівчини чи жінки, і ніколи не бути цнотливим. А можна бути одруженим чоловіком, мати дітей і зберігати своє серце цнотливим. Подумайте над цим, коли будете "самі дома"

#цнота #виховання #релігія

0

441

о. Олег написал(а):

Ваша дівчина була живою, чи з гуми?

:idea: я ж хотіла теж запитати на рахунок дівчини!
Присутня у вашому повідомленні певна егоїстичність, Ігоре. Ви думаєте тільки за себе, а не запитали, чи залишається цнотливою ваша дівчина. На жаль, ви надали дужа мало про себе інформації, тому я не буду розвивати цю тему.

0

442

Алінка написал(а):

в мене вже були 2 статеві акти з хлопцем було дуже боляче

Якщо шукаєте за болем, краще сходіть до стоматолога. А поки-що раджу почекати до шлюбу, бо кажуть, що родити також боляче. А коли виявиться. що дитина нікому не потрібна, то біль буде ще більшою. Чекати, добра ідея.

#біль #секс

0

443

привіт мене звати Роман мені 19 років скажіть будьласка коли я з дівчиною хочу занятись сексом в мене немає ерекції і мій член не встає, а так все норм що це може бути?

0

444

Роман, вітаю вас. проблема може бути як фізіологічного, так і психологічного характеру. Раніше була подібна проблема, чи це вперше? У першому випадку необхідно проконсольтуватися у спеціаліста, а про другий випадок не раз говорилося раніше.

#ерекція

0

445

Роман написал(а):

а так все норм

Я б на вашому місці не був таким оптимістом. Зрештою, і на вашому місці не був би. Не гайте часу на дурниці. Справжня любов чекає!

0

446

Мені 18, 2 дні тому перший раз переспала з хлопцем. Під час статевого акту ні болі ні крові не було. Але після цього вже другий день в мене коричневі ніби кровяні виділення. Це нормально чи є привід для хвилювання?

0

447

Каріна, вітаю вас. А як у вас з циклом? Яка інтенсивність виділень? Характер болю, якщо він присутній?

0

448

Місячні мали початись десь числа 25 аж, можливо таке щоб збився цикл?(бо це очевидно таки місячні почались)Виділення сьогодні вже інтенсивніші. Болю ніякого немає.

0

449

Цикл міг збитися, а от чи могла бути така велика різниця... Якщо ви впевнені що це менструація і інтенсивність виділень все ж таки зменшується, а не збільшується, то варто почекати до наступного циклу і прослідкувати ситуацію. Або ж відвідати лікаря і поцікавитися причиною такого стану. Все одно з початком статевого життя варто стати на облік у ЖК, якщо раніше це не зроблено.

#перший_секс #цикл

0

450

Дякую, звернусь до гінеколога, це дійсно місячні і мене це бе дуже бентежить

0

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2017 «QuadroSystems» LLC