Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Питання-відповідь

Сообщений 481 страница 510 из 824

1

Передмова

Вітаю усіх на сторінках свого ресурсу. Надіюсь, заглянувши сюди, ви знайдете для себе щось корисне, що допоможе вирішити вам проблеми сьогодення, на майбутнє озброїтися необхідної інформацією, або ж просто щось прочитати.
Мені приємно бачити, що ви звертаєтеся до мене за порадами і підтримкою, я стараюся допомогти кожному і максимально викластися у своїх відповідях. Проте це мені не завжди вдається. Зараз я хочу зосередити свою увагу на тому, як варто будувати характеристику свої проблеми, щоб згодом я могла вам надати повну відповідь, а також декілька фактів, про які вам варто знати і мати на увазі.
1) Пишучи свій пост, я дуже прошу надати МАКСИМУМ інформації щодо вашої ситуації. Вік ОБОВ’ЯЗКОВО (ваш і того, про кого буде йти мова, якщо присутня третя особа). А також усе, що стосується вашої проблеми, спробуйте описати її максимально повно: що трапилося, як трапилося, чому трапилося, ваш погляд на неї, якщо має відношення третя особа, то і її погляд, ваші думки і роздуми. Тобто усе, що ви знаєте і вважаєте за необхідне мені сказати. Чим повнішу картину я бачитиму, тим легше мені  щось сказати. Адже інколи навіть найменші нюанси можуть радикально спричинити варіант вирішення проблеми.
Звичайно, я старатимуся вступати з вами в діалог, щоб уточнити певні нюанси, але на це витрачається час, який може бути дорогоцінним.
2) Мої відповіді – це у більшості випадків мій власний погляд на речі, спричинений життєвим досвідом, прочитаним на світоглядом. Бувають ситуації, коли я не розділяю вашої позиції, проте ж все ж таки іду на зустріч і не нав’язую свої думки, а намагаюся подати загальну відповідь. Я можу бути не права в силу відсутності життєвого досвіду у певних ситуаціях, життєвих поглядах на певні позиції, власні розмірковування, які являються ІМХО. Тому можу стверджувати про певний суб’єктивізм. Звертаючись до мене, ви отримуєте не тільки просто відповідь на запитання, але часто і моє власне бачення. Не спішіть його відкинути, задумайтеся. Адже якби я хотіла нашкодити комусь із вас, то не витрачала б стільки часу і зусиль на цей ресурс. І пробачте мені мою некомпетентність. Я не ідеальна.
3) У когось, можливо, склалось хибне враження про мою освіту. Я НЕ МЕДИК, і те, про що тут розказую, загальновідомі факти, почерпнуті зі спеціальної літератури та інших інформаційних джерел. Я стараюсь віддавати перевагу надійним джерелам інформації, а не поширеним міфам, проте це не запорука успішної відповіді – зазвичай мої відповіді мають розмитий характер і я не часто беруся за них. І якщо я раджу звернутися до лікаря, то там варто зробити, а не зігнорувати мою настанову. Є безліч он-лайн консультацій лікарів, але жоден лікар не поставить діагноз і визначить лікування без особистого огляду. Пам’ятайте це. Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, не зволікайте, бо чим раніше ви виявите проблему і почнете її лікування, тим менше негативний наслідків виникне.
Якщо хтось вважає, що я не права, або ж бажає висловити свою думку і пораду для когось - відписуйтесь! Не вагайтеся і вступайте в бесіду.
4) Було б непогано, якби ви вказували своє віросповідання, бо від цього теж немало залежить. Я не дуже добре умію тлумачити християнські догми та мораль, але на сайті часто появляється отець Олег, який зможе це зробити і донести правильно слово. Якщо ви вважаєте себе атеїстом чи іншого віросповідання, укажіть це.
5) Я не маю можливості цілодобово бути прикутою до сайту, і буває так, що затримуюся з відповіддю, або ж не завжди є можливість надати розгорнуту відповідь. Більшість питань уже раніше були розглянуті, тому, якщо вказую, що відповідь на аналогічну проблему уже була вказана, то не полінуйтеся і пошукайте. Я розумію, що сторінок багато. Я ще не придумала, як систематизувати всю інформацію, тому варто просто посидіти і пошукати. Дякую за розуміння.
6) Хотілося б знати про результати своїх старань, тому, якщо не важко, вказуйте, чи допомогли вам мої поради, до якого висновку ви дійшли і чим все закінчилося.
7) Обіцяю повну АНОНІМНІСТЬ і не намагаюся взнати, використовуючи особисту інформацію, що ви за персона, а також розголошувати ваші персональні дані та ту інформацію, якою ви зі мною ділитеся. Якщо хтось вагається чи боїться бути упізнаним, реєструйтеся та надсилайте особисті повідомлення.

Я не всесильна, і не завжди спроможна вирушити чиюсь проблему. Інколи потрібна консультація спеціалістів, але у більшості випадків запорука успішного вирішення проблеми залежить тільки від час. Я можу порадити, а ви вже вибираєте чи прислухатися. Проте в залежності від того, як серйозно ви підійдете до свої ситуації і буде залежати кінцевий результат. В питаннях психології правильну відповідь знає ваше серце, слухайте його. В особистих – відкрийтеся на зустріч один одному і не кваптеся, у вас все життя попереду. В здоров’ї бережіть себе з молоду.
Удачі.

У зв’язку з тим, що багато хто ігнорує мої прохання, слова та просто заходить сюди один раз, щоб задати запитання, і не повертається за відповіддю (ну, і навіщо це робити?), я намагаюся оптимізувати роботу так, щоб зберегти свій час і ваш, якщо ви справді потребуєте підтримки. Відтепер я відповідатиму тільки на повідомлення, у яких будуть враховані усі пункти моїх вимог, інакше буде висунуте перше попередження, і якщо ви не скористаєтесь шансом, то на мою відповідь не розраховуйте. Я б хотіла спілкуватись у режимі діалогу, де хоча би мене чує співрозмовник, а не завітав – пішов – а ти собі тут друкуй. До того ж, часто зустрічаю дуже складні питання, над якими мені потрібно посидіти, подумати, попрацювати. Багато дрібниць не дають мені розгорнутої картини, а на питання відповідей немає. Тому, якщо ви не потребуєте відповіді і підете звідси, залишивши запитання, не робіть цього і закривайте вкладку. Якщо ж ви реально хочете вступити в діалог, то давайте серйозно підійдемо до цієї справи:
- Ваша ситуація – твір. Максимум фактів, максимум, який ви можете мені розказати. Навіть те, що здаватиметься дрібницями, викладайте. Можливо, ці дрібниці є вагомими. Не подавайте мені інформацію порціям у повідомленні, кожна з яких кардинально мінятиме мою думку. Тут немає обмеження на символи, а якщо текст не помішається в одному пості, відкривайте наступний.
- Вік. Вирішення ситуації для 12, 18 та 30 років може кардинально відрізнятися. Я не можу телепатично вгадати скільки вам років.
- Місто проживання. Буває, я можу підказати куди можна звернутися конкретно з певною проблемою, якщо орієнтуюсь у тій місцевості.
- Релігія. Відповідаю я у двох площинах – релігійна та соціальна. І відповіді можуть теж відрізнятися. Не хочу я нав’язувати вам думку про те, що вчинене є гріхом, що не можна так робити, що у вас брак віри та любові, що ваші стосунки виправить те і те, якщо ми з вами різного віросповідання. Я б, наприклад, не хотіла слухати про мусульманство, бо я не сповідую цю віру. Але якщо ви є віруючою людиною, то і розмова у нас може відбувати у іншому контексті.

Наразі це все, про що я прошу. Та це, виявляються, теж важко. Надіюсь, ми зрозуміли один одного.

З повагою, Тасміт.

Пропоную ще один варіант діалогу зі мною для тих, хто хоче зберегти анонімність, або ж раптом комусь захотілось зі мною поговорити  ;)
У мене відкритий профіль на відомому більшості ресурсі Ask.fm. Тому, усіх, хто бажає залишити коментар чи питання, поцікавитися чи запитати пораду - запрошую.
http://ask.fm/tassmit

Пошук по хештегах !

0

481

Yanaaa12
ні, вагітності не буде. а з чого ви вирішили, що таке можливо?

І прохання надалі називайте речі своїми іменами, а також більш повніше будуйте свої питання, щоб не виникало запитань)))

0

482

Yanaaa12 написал(а):

Від виділень хлопця але він не кончив

0

483

Скажіть пожалуста можна занятися сексом перший раз коли в дівчини критичні дні?

0

484

максим, займатися сексом під час критичних днів взагалі не варто. А вперше тим більше я б не радила.

#секс #менструація

0

485

я б радив це зробити, коли гості розїдуться, порахуєте спокійно гроші з конвертів, відпочинете день-два після весілля. І зробіть це десь там, де поїдете на медовий тиждень чи місяць. Тоді я буду за вас спокійний.
http://druzia.0pk.ru/uploads/0002/25/06/8551-1.gif

0

486

о. Олег написал(а):

я б радив це зробити, коли гості розїдуться, порахуєте спокійно гроші з конвертів, відпочинете день-два після весілля.

нє-нє, спочатку конверти, а потім усе інше  http://s61.radikal.ru/i173/1008/34/839436802a7c.gif

0

487

Тасміт написал(а):

нє-нє, спочатку конверти, а потім усе інше

Я це і мав на увазі, не будуть же це робити при гостях (я про підрахунок голосів) http://druzia.0pk.ru/uploads/0002/25/06/8549-1.gif

0

488

Доброго дня,у мене питання,мені 19 років,гінекологів боюсь страшно раз була але і дальше страшно їх навідувати,тому перед такою страшною необхідністю хотілаб запитати: у мене біля статевих губ,трошки блище до початку ніг появилось пару трердих прищиків,вони мене не турбують,але думка,що вони там мене тривожить. Партнер в мене один і постійний,інших не мала,живу активним статевим життям,користуємось контрацепцією. Не пдкажете що це за прищі і чи потрібно турбуватись? http://www.kolobok.us/smiles/standart/mosking.gif

0

489

Думаю, "прищики" тут не є основною проблемою. Є один великий "прищ" і називається він гріхом. Лікується просто - сповіддю.

0

490

Anna, вітаю вас. Для початку скажу, що нічого страшного немає у відвідинах до лікаря. Розумію, що спеціалізація у гінеколога специфічна та інтимна, але зрозумійте, що ви не перша його пацієнтка, і не остання. До того ж ви ведете активне статеве життя, а це значить, якщо ви ще не встали на облік у жіночій консультації, то пора це вже зробити. Можливо, вам ще просто не потрапив лікар, який би знайшов до вас підхід, і якому б ви могли довіритися. Поцікавтеся у знайомих та подруг, можливо у них є такий спеціаліст, який з розумінням відноситься до своїх пацієнток.
На рахунок вашого запитання. На жаль, тут я можу лише розвести руками, бо навіть, якби у мене був диплом медика, я б не наважилася відповісти на це питання. Адже це можуть бути як просто прищики, що виникли під механічним впливом, як і ознакою певного відхилення в організмі. Подібні речі завжди потрібно представити на огляд лікарю, а тому б я не хотіла робити поспішних висновків. Мені раніше правильно підкреслили, що я не маю права ставити діагнози. Раджу все ж таки наважитися на візит до лікаря. Якщо вам не підходить дільничий, то зверніться до будь якого іншого.
Бережіть себе!

0

491

Я зустрiчаюсь здiвчиною, але умене проблеми в планi iнтиму. При першому разi мене вистачило на декiлька разiв. А при повторнiй спробi через 4 днi я незмiг i не хочу ранiше такого не було.

0

492

Женя, я не екстрасенс, на щастя, чи на жаль. І я не знаю, скільки вам років, скільки часу ви живете інтимним життям, ви це у вас вперше таке. Що означає "при першому разі" - при першому разі взагалі, чи саме з цією дівчиною? Що ви розумієте під слово "разів" - статевих актів?
Тоді у мене до вас зустрічне питання, як до користувача. Як зробити більш помітною ту простиню, яку я написала у першому пості?

0

493

Женя написал(а):

При першому разi мене вистачило на декiлька разiв.

На декілька разів чого? Сподіваюся поглядів? А чому ви не змогли дивитися на дівчину через 4 дні? Може вона була без макіяжу?

0

494

Я займаюсь вагінальною мастурбацією.
Після чого я помічаю на пальцях кров, вона тече не інтенсивно,а точніше взагалі не тече,просто після мастурбації залишається так завнний "червоний слід".
Будь ласка підкажіть з чим це може бути пов'язанно?Може якась хвороба?Це небезпечно?
До гінеколога не піду з мамою, а щоб піти самій ще замала:(

0

495

Я зі свого боку не раджу це робити зовсім. В майбутньому, це може обернутися різними психічними розладами, що не сприятиме збереженню вашого подружжя. Якщо ви задовільняєте саму себе, це не лише є гріхом, але веде до дисгармонії у статевому житті вашого майбутнього подружжя. Ваш партнер буде чутися "третім зайвим". Тому, навчіться себе відволікати від недобрих думок. Раджу прочитати це. http://www.kyrios.org.ua/literature/seks/10907-masturbatsija.html

#мастурбація #релігія

0

496

Оленка
а скільки вам років, що вам поки що рано з мамою відвідувати лікаря? Ви упустили питання свого статевого життя, що могло б дати додаткові дані, але не хотіли - ну як хочете, відповім з того, що маю.
Кровотеча, хоча і незначна, є свідченням неприємних і хворобливих моментів. Скоріше за все небезпечно, бо існує якась ранка, яка кровоточить, нехай не рясно. Або ж ви ніяк не даєте їй зажити. Тільки менструація є звичайним явищем у житті кожної дівчини та жінки.
Щоб встановити причину, потрібно обов"язково пройти огляд у лікаря. Ви нічого не згадали про больові відчуття, а отже, знову роблю висновок, що вони відсутні. Це навіть може бути ерозія шийки матки - безсимптомна звороба, яка може мати подібний вияв. Тому раджу відвідати спеціаліста і виключити найгірше.

#кров #мастурбація

0

497

Мені 15 років.
Мастурбацією займаюсь не часто.
Партнера я ще не мала.
Мастурбацією займаюся приблизно раз на 1 тиждень,хоча почала займатись десь пів року тому,крові не було,лише останнього місяця  я помітила таке.
З точки зору лікаря скажіть мені будь ласка на який термін варто припинити це? Може приймати якісь ванни для покращення інтимних зон, або ще щось?
Дуже дякую вам за консультацію!:)

0

498

Оленка, ну от - не так страшно розказати про себе трішки більше, щоб стало ясніше))

Оленка написал(а):

З точки зору лікаря скажіть мені будь ласка на який термін варто припинити це?

у мене є два диплома - бакалавра і магістра, але на них вказано, що мені присвоєно кваліфікацію відповідного ОКР з обліку і аудиту, а це немає ніякого відношення до медицини  :flirt: Я не лікар)

Я б радила припинити це, але таки бажано встановити причину такого явища. Якщо вам уже 15, ви можете самостійно відвідати лікаря, без супроводу батьків. Адже грубо кажучи, потрібно наочно глянути, щоб побачити, що там спричинює таку ситуацію.

Оленка написал(а):

Може приймати якісь ванни для покращення інтимних зон, або ще щось?

ні, самолікуванням займатися категорично не раджу. Ви ж можете зробити ще гірше. Потрібно точно знати причину. Відвідайте лікаря)
І ще, я щось не буде зрозуміла про "ванни для покращення інтимних зон". Що ви маєте на увазі?

#кров #мастурбація

0

499

Я ніколи не відвідувала лікаря по цих питаннях, і дуже боюсь:(

Итак, одну столовую ложку сухой травы нужно залить стаканом кипятка, далее кипятить от 10 до 15 минут (но не более), процедить и принимать по четверти литра три раза в день.

Ось таке я прочитала, чи може воно якось допомогти?Чи може є такі трави які не нашкодять а навпаки допоможуть покращити стан гормонів? Ванни з травами чи щось таке?
Дякую)

0

500

Рано чи пізно кожна дівчина чи жінка звертається у ЖК. А боятися немає чого.  Мандраж переслідує кожного пацієнта, до якого б лікаря він не звертався.

Приймати? Куди? Не вказано, що за трава, до речі.
Є процедури, які можуть лише ускладнити ситуацію, тому не варто використовувати якісь трави, не знаючи дыагноза чи як вони можуть вплинути. Навыть вагітним не можна пити певні трави, так як вони мають абортивну дію. Я от ніколи не думали, що такі звичні там букети трав можуть спровокувати викидень.
А ви знаєте про ваш стан гормонів? Це ж потрібно аналізи здати, бо на око не можна навіть приблизно сказати.
Зверніться до кваліфікованого лікаря, який поставить вам правильний діагноз чи розвіє сумніви.
Удачі.

#кров #мастурбація

0

501

Доброго вечора в мене така проблема я зустрiчаюсь з хлопцем два роки менi 18 йому 19 в нас не було секса ми хочемо щоб вiн був унас але я дуже боюсь щоб не болiло що робити????Порадьте

0

502

Доброго вечора, Ілоно. Для початку раджу вам зізнатися собі, що ви будете відповідати за всі наслідки, які за собою несе статеве життя. Сьогодні бачила вагітну студентку, яка за весь курс з 50 балів набрала тільки 3, а відповідно і недопуск до сесії, і ходила просила поставити їй оцінку. Я розумію, що потрібно поставитися з розумінням, проте вона прекрасно повинна була усвідомлювати, що вагітність понесе за собою певні труднощі, і якщо планувати сім'ю, то враховувати і цей фактор, а не давити на жалість, користуючись своїм станом. Але це ліричний вступ. Наболіле.

Що ж до вашого питання, то давайте розберемося. Проблема у боязні болю? Тільки самого болю? Якщо так, то не зациклюйтесь на цьому факті у першу чергу. Бо ви психологічно напружені і не взмозі розслабитися, ну а відповідно встворюватиме труднощі і уже фізична біль. Ви повинні бути розслаблені і повністю довіряти своєму коханому, а він у свою чергу уважним і ніжним, і розуміти як фізіологію, так і психологію. Якщо між вами існує духовна єдність, то буде і фізична.
Побутує безглузда думка, що перший раз повинен бути з досвіченим чоловіком. Я так і не добилася відповіді, що робити, якщо і для коханого це вперше. Спочатку з досвіченим, а потім зі своїм? Головне, щоб ця людина була кохана, і ви їй довіряли. Довіряли у всьому, бо сумніви будуть породжувати страх і невизначеність.
Ви повинні бути готові і до ймовірності вагітності. Я вважаю, що материнство чудове у будь-якому віці, але навіщо ці очікування, страх, думки чи варто залишати дитинку? Ще в утробному періоді психологічно налаштовують свою дитину проти себе. Мені цього не зрозуміти. Напевне, я дуже відповідально до всього відношусь, і тому у мене ще немає дітей.

Якщо ж говорити про фізичний біль, то потрібно бути готовою, що його помахом руки не забрати. Він буде залежати від больового порогу і фізіологічних особливостей. Є випадки, коли болю взагалі не відчувають. Можна поекспериментувати з подушкою і позами, як це радять, але будьте обережні, щоб потім не виникла апоплексія яєчника чи необхідним стало хірургічене втручання. Знову ж таки, не зациклюйтесь на цьому, але будьте готові.

І як підсумок: психологічна готовність у першу чергу, довіра і кохання. Якщо це присутнє, то все інше вирішиться. Інформаційно себе підкуйте - почитайте статті на сайті. Задайте собі запитання чи ви правда готові і бажаєте цього. Якщо з часом розійдетеся, а потім зустрінете людину, яку дійсно покохаєте, то чи не пожалієте їй подарувати цноту. Дайте собі відповіді на усі запитання і шукайте альтернативи. Я схильна вважати, що такий крок варто робити, коли впевнилась у своєму коханому і ваші наміри серйозні. Уже.

Подібна подія буває тільки раз у житті кожної дівчини. А у 18 років ще не час поспішати. Удачі.

#перший_секс #біль

0

503

Тасміт гарно відповіла, я лише додам. Ви кажете про те, що хочете, щоб у вас секс. А я б хотів, щоб у вас була щаслива родина. Якщо у вас зараз буде секс, то із ймовірністю 60-80% у вас буде нещаслива родина.

#перший_секс #виховання

0

504

в дівчини критичні дні тривають 3 дні......на другий день місячних вирішили зайнятися сексом і я кінчив в середину-яка вірогідність що вона не завагітніє?????????

0

505

Петро, у неї стабільний цикл і скільки триває?

0

506

Петро написал(а):

в дівчини критичні дні тривають 3 дні......на другий день місячних вирішили зайнятися сексом і я кінчив в середину-яка вірогідність що вона не завагітніє?????????

Думаю, велика. Як і те, що варта було зайнятися чимось іншим. І чого ви так боїтеся тої вагітності, хіба мужиків, що вирішують "зайнятися сексом" і "кінчають в середину", може зупинити така дурниця?

0

507

Як на мене, вагітність - це чудово)) А немовлята таки милі і щирі)) Ну як можна від такого відмовитись?

0

508

Народ, потрібна ваша допомога!!! в  мене в голові каша!! я зустрічаюся з хлопцем уже рік!! і в  нас ще не було сексу!! і тут я наважилася це зробити!! (мені 17) мої усі подружки вже спали з хлопцями!! і явирішила що і я це зроблю!! та тут мене чекав сюрприз, я себе довго морально готувалась!!!  і вже чітко вирішила!! та коли ми залишилися в двох , все пішло по плану, я запропонувала йому одіти презерватив ,та з великим обуреням він  відмовився це зробити!! мовляв "ти мені не довіряєш??? я ніколи цього не робив, і не робитиму, я себе контролюю! прзервативи не для мене" це для мене стало шоком, навіть після того, як я сказала, що для мене це важливо, нічого не змінилося!! і ми цього так і не зробили!! я розумію, що хочу спробувати!! та як йому пояснити, що я не зроблю це без презерватива??? що мені дійсно страшно?? я просто розчарована!! допоможіть будь ласка)))))(((( http://druzia.0pk.ru/uploads/0002/25/06/8548-1.gif

0

509

Уля, мені ваша проблема зрозуміла, а ви її теж розумієте, проте не хочете прийняти. Для початку - не все, що робиться масово, добре. Хіба можна хизуватися тим, що ти уже не дівчина у такому юному віці? Можливо, вони розчаруються у своїх хлопцях, знайдуть інше кохання, але цноту віддали іншим, тим, хто цього не цінив. Та й чи не перебільшують ваші подруги? От коли усі ваші подруги будуть працювати, а ви продовжуватимете сидіти на фінансуванні батьків, ось тоді варто звертати увагу на більшість.
Потім, а як і чому ви вирішили теж це зробити? Це було самостійне рішення, чи на вас вплинули?
Поведінка вашого коханого мені не сподобалось, та й вам, як бачу, теж. Чому він відмовився від презервативу? Допустимо, не було причин отримати венеричні хвороби. Але перестрахуватись варто, зайвим не буде. І навіть якщо ви одне у одного перші (хоча, з ваших слів бачу, що ви у нього не перша), то вагітність, напевне, ви теж не плануєте. Чи ні? Він хоче дітей? І не треба мені говорити про ПСА. Я це навіть за контрацепцію не роздивляюсь. Тільки як спосіб себе помучити.
Ви кажете "попробувати" як про цукерку. Секс - не цукерка. Цього не можна спробувати і все. До цього потрібно прийти, і віддати частинку себе людині, якій ви довіряєте. А ви б хотіли, щоб все життя біля вас була саме ця людина. А ви його ще недостатньо знаєте, раз подібна його поведінка вас здивувала. Чому ви завчасно це не обговорили?
І як висновок - подумайте, що вам важливіше - секс чи стосунки, а якщо останнє, то чи з цією людиною, яка думає лише за себе. Вибір за вами.

#перший_секс #ранній_секс #контрацепція

0

510

Уля написал(а):

я розумію, що хочу спробувати!!

Невже ти не розумієш, що ти не будеш тою, якою була до цього. Я думаю, якщо ти себе збережеш до тої першої ночі після шлюбу, ти зробиш своєму майбутньому чоловіку найкращий подарунок. Переглянь це відео. Я не знаю нікого, хто б пошкодував про те, що одружувався новим, а не "б\ушним". Натомість, мільйони людей про це шкодують, перебуваючи пацієнтами вен.диспансерів, репродуктивних клінік, психо-терапевтів чи виховуючи дитину самій. Послухай старших, у кого більший досвід. Половина твоїх подружок - "брехушки", соціологи це підтверджують. Тому раджу "спробувати" стрибнути з парашутом, кажуть, що це неспівмірні враження, ніж перший секс на задньому сидінні авто чи за дверима, де можуть ось-ось хтось постукати.
П.С. "Каша в голові" лікується просто, читанням доброї книжки, розмовою із священиком або щирою молитво. Саме це я вкладаю в твій термін "морально готуватися" http://druzia.0pk.ru/uploads/0002/25/06/8547-2.gif 

#перший_секс #контрацепція #релігія

0

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2016 «QuadroSystems» LLC