Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Питання-відповідь

Сообщений 511 страница 540 из 830

1

Передмова

Вітаю усіх на сторінках свого ресурсу. Надіюсь, заглянувши сюди, ви знайдете для себе щось корисне, що допоможе вирішити вам проблеми сьогодення, на майбутнє озброїтися необхідної інформацією, або ж просто щось прочитати.
Мені приємно бачити, що ви звертаєтеся до мене за порадами і підтримкою, я стараюся допомогти кожному і максимально викластися у своїх відповідях. Проте це мені не завжди вдається. Зараз я хочу зосередити свою увагу на тому, як варто будувати характеристику свої проблеми, щоб згодом я могла вам надати повну відповідь, а також декілька фактів, про які вам варто знати і мати на увазі.
1) Пишучи свій пост, я дуже прошу надати МАКСИМУМ інформації щодо вашої ситуації. Вік ОБОВ’ЯЗКОВО (ваш і того, про кого буде йти мова, якщо присутня третя особа). А також усе, що стосується вашої проблеми, спробуйте описати її максимально повно: що трапилося, як трапилося, чому трапилося, ваш погляд на неї, якщо має відношення третя особа, то і її погляд, ваші думки і роздуми. Тобто усе, що ви знаєте і вважаєте за необхідне мені сказати. Чим повнішу картину я бачитиму, тим легше мені  щось сказати. Адже інколи навіть найменші нюанси можуть радикально спричинити варіант вирішення проблеми.
Звичайно, я старатимуся вступати з вами в діалог, щоб уточнити певні нюанси, але на це витрачається час, який може бути дорогоцінним.
2) Мої відповіді – це у більшості випадків мій власний погляд на речі, спричинений життєвим досвідом, прочитаним на світоглядом. Бувають ситуації, коли я не розділяю вашої позиції, проте ж все ж таки іду на зустріч і не нав’язую свої думки, а намагаюся подати загальну відповідь. Я можу бути не права в силу відсутності життєвого досвіду у певних ситуаціях, життєвих поглядах на певні позиції, власні розмірковування, які являються ІМХО. Тому можу стверджувати про певний суб’єктивізм. Звертаючись до мене, ви отримуєте не тільки просто відповідь на запитання, але часто і моє власне бачення. Не спішіть його відкинути, задумайтеся. Адже якби я хотіла нашкодити комусь із вас, то не витрачала б стільки часу і зусиль на цей ресурс. І пробачте мені мою некомпетентність. Я не ідеальна.
3) У когось, можливо, склалось хибне враження про мою освіту. Я НЕ МЕДИК, і те, про що тут розказую, загальновідомі факти, почерпнуті зі спеціальної літератури та інших інформаційних джерел. Я стараюсь віддавати перевагу надійним джерелам інформації, а не поширеним міфам, проте це не запорука успішної відповіді – зазвичай мої відповіді мають розмитий характер і я не часто беруся за них. І якщо я раджу звернутися до лікаря, то там варто зробити, а не зігнорувати мою настанову. Є безліч он-лайн консультацій лікарів, але жоден лікар не поставить діагноз і визначить лікування без особистого огляду. Пам’ятайте це. Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, не зволікайте, бо чим раніше ви виявите проблему і почнете її лікування, тим менше негативний наслідків виникне.
Якщо хтось вважає, що я не права, або ж бажає висловити свою думку і пораду для когось - відписуйтесь! Не вагайтеся і вступайте в бесіду.
4) Було б непогано, якби ви вказували своє віросповідання, бо від цього теж немало залежить. Я не дуже добре умію тлумачити християнські догми та мораль, але на сайті часто появляється отець Олег, який зможе це зробити і донести правильно слово. Якщо ви вважаєте себе атеїстом чи іншого віросповідання, укажіть це.
5) Я не маю можливості цілодобово бути прикутою до сайту, і буває так, що затримуюся з відповіддю, або ж не завжди є можливість надати розгорнуту відповідь. Більшість питань уже раніше були розглянуті, тому, якщо вказую, що відповідь на аналогічну проблему уже була вказана, то не полінуйтеся і пошукайте. Я розумію, що сторінок багато. Я ще не придумала, як систематизувати всю інформацію, тому варто просто посидіти і пошукати. Дякую за розуміння.
6) Хотілося б знати про результати своїх старань, тому, якщо не важко, вказуйте, чи допомогли вам мої поради, до якого висновку ви дійшли і чим все закінчилося.
7) Обіцяю повну АНОНІМНІСТЬ і не намагаюся взнати, використовуючи особисту інформацію, що ви за персона, а також розголошувати ваші персональні дані та ту інформацію, якою ви зі мною ділитеся. Якщо хтось вагається чи боїться бути упізнаним, реєструйтеся та надсилайте особисті повідомлення.

Я не всесильна, і не завжди спроможна вирушити чиюсь проблему. Інколи потрібна консультація спеціалістів, але у більшості випадків запорука успішного вирішення проблеми залежить тільки від час. Я можу порадити, а ви вже вибираєте чи прислухатися. Проте в залежності від того, як серйозно ви підійдете до свої ситуації і буде залежати кінцевий результат. В питаннях психології правильну відповідь знає ваше серце, слухайте його. В особистих – відкрийтеся на зустріч один одному і не кваптеся, у вас все життя попереду. В здоров’ї бережіть себе з молоду.
Удачі.

У зв’язку з тим, що багато хто ігнорує мої прохання, слова та просто заходить сюди один раз, щоб задати запитання, і не повертається за відповіддю (ну, і навіщо це робити?), я намагаюся оптимізувати роботу так, щоб зберегти свій час і ваш, якщо ви справді потребуєте підтримки. Відтепер я відповідатиму тільки на повідомлення, у яких будуть враховані усі пункти моїх вимог, інакше буде висунуте перше попередження, і якщо ви не скористаєтесь шансом, то на мою відповідь не розраховуйте. Я б хотіла спілкуватись у режимі діалогу, де хоча би мене чує співрозмовник, а не завітав – пішов – а ти собі тут друкуй. До того ж, часто зустрічаю дуже складні питання, над якими мені потрібно посидіти, подумати, попрацювати. Багато дрібниць не дають мені розгорнутої картини, а на питання відповідей немає. Тому, якщо ви не потребуєте відповіді і підете звідси, залишивши запитання, не робіть цього і закривайте вкладку. Якщо ж ви реально хочете вступити в діалог, то давайте серйозно підійдемо до цієї справи:
- Ваша ситуація – твір. Максимум фактів, максимум, який ви можете мені розказати. Навіть те, що здаватиметься дрібницями, викладайте. Можливо, ці дрібниці є вагомими. Не подавайте мені інформацію порціям у повідомленні, кожна з яких кардинально мінятиме мою думку. Тут немає обмеження на символи, а якщо текст не помішається в одному пості, відкривайте наступний.
- Вік. Вирішення ситуації для 12, 18 та 30 років може кардинально відрізнятися. Я не можу телепатично вгадати скільки вам років.
- Місто проживання. Буває, я можу підказати куди можна звернутися конкретно з певною проблемою, якщо орієнтуюсь у тій місцевості.
- Релігія. Відповідаю я у двох площинах – релігійна та соціальна. І відповіді можуть теж відрізнятися. Не хочу я нав’язувати вам думку про те, що вчинене є гріхом, що не можна так робити, що у вас брак віри та любові, що ваші стосунки виправить те і те, якщо ми з вами різного віросповідання. Я б, наприклад, не хотіла слухати про мусульманство, бо я не сповідую цю віру. Але якщо ви є віруючою людиною, то і розмова у нас може відбувати у іншому контексті.

Наразі це все, про що я прошу. Та це, виявляються, теж важко. Надіюсь, ми зрозуміли один одного.

З повагою, Тасміт.

Пропоную ще один варіант діалогу зі мною для тих, хто хоче зберегти анонімність, або ж раптом комусь захотілось зі мною поговорити  ;)
У мене відкритий профіль на відомому більшості ресурсі Ask.fm. Тому, усіх, хто бажає залишити коментар чи питання, поцікавитися чи запитати пораду - запрошую.
http://ask.fm/tassmit

Пошук по хештегах !

0

511

Шановна Тясміт! Мені 15  років, місячні почалися у травні, і ось з жовтня у мене затримка. Я цнотлива. Із-за чого це  може бути? Чи може це бути із-за перевтоми: останнім часом із-за навчання я недосипаю та дуже втомлююся. І чи можна вирішити цю проблему не звертаючись до гінеколога?

0

512

Мені 16, а моєму хлопцю 19. Я втратила цнотливість, і по календарю за два дні у мене повинна починатись менструація. Але уже пройшло 4 дні, а її нема. Це може означати, що я вагітна??

0

513

Людмилаі, так у вас ще дуже маленький час пройшов з початку менструації. Взагалі цикл формується на протязі двох років, тому цілком нормальні затримки. Якщо ж менструація не проявляється на протязі довгого часу, не зайвим дуже відвідати спеціаліста і перевірити, чи причина не криється у іншому.
Ви праві, бо стреси та перевтому можуть спровокувати аменорею. І не тільки вони. Можливо, ви хворіли і приймали певні препарати, схудли, нестача вітамінів. Раджу вам добре відпочити, правильно і повноцінно харчуватися, і проблема зникне сама)
Удачі))

#менструація #затримка

Карина, завжди заздрю людям, які згідно календаря можуть впевнено визначити перший день менструації. Я у свої 22 не завжди можу спрогнозувати ситуацію, бо через ритм життя цикл скаче від 24 до 32 днів. Хвилювання, неправильне харчування, дефіцит ваги, ну і екології - усе дається взнаки. А ви так впевнено говорите про чотири дні затримки. Чотири дні це ще не тиждень. Невже у вас цикл уже досягнув позначки 32-35 днів?
Ще залежить від того, чи це у вас був перший статевий досвід, чи відбувся він у іншому циклі, бо затримка може біти викликана і цією причиною. Потім статевий досвід у ранньому віці, що теж вносить свої наслідки. Я пам"ятаю, що одна із моїх відвідувачок через це збила собі цикл, а потім довго лікувалася. Але то було ваше право, і думаю, ви знали про усі наслідки.
І так, це може бути і вагітність. У даному випадку потрібно здати аналізи. Можна зробити і тест, але хочу наголосити, що моїй подрузі тест показав позитивний результат аж на 9 день затримки, так що перевіритись пізніше, чи пройти обстеженні все ж таки варто.
можете чекати і далі, можете спробувати перевіритися - все залежить від час. Як би не було, я вважаю, що вагітність - чудовий подарунок на Різдво. Але можливо це тільки я так думаю, бо вважає материнство - найдорогоціннішим подарунком.
Бережіть себе.

#затримка #секс

0

514

Тасміт написал(а):

я вважаю, що вагітність - чудовий подарунок на Різдво.

А я вважаю, що це чудовий спосіб перевірити хлопця, наскільки є серйозними його наміри. Раджу сказати, що вагітна.  Цікаво, чи його любов така сильна, як бажання вас використати для свого задоволення?

0

515

Виправте мене, якщо я неправа. Читала на одному сайті (на жаль, посилання не зберегла) подібне спілкування, як у нас, людей зі священиком. Зверталася жінка за порадою. Вона заміжня, має дітей і більше з чоловіком вони не планують. Цих би виховати, на ноги поставити, а можливостей для народження ще однієї дитини немає. Запитувала про контрацепцію і як би вірно уникнути вагітності. І їй відповіли, що Бог ніколи не дасть більше, ніж вони неспроможні взяти, і якщо Він вважатиме і знатиме, що з ще одною дитиною вони справляться, то вони її отримують. Ні, то ні.

#вагітність #релігія

0

516

Немає жодного гріха, коли родина не може матеріально забезпечити дітей, дати їх на виховання н.д. в прийомні родини. Коли ставиться питання про відповідальність, то це відповідально. Якщо хочеться жити так, як собі хочеш, а потім думаєш про аборт, то очевидним є, де є добро, а де зло. Контрацепція є гріх. А про сучасні методи природнього планування, нікому не вигідно оворити серйозно. Ми живемо в середньовіччі. За кордоном люди більш серйозно ставляться до свого здоровя, не вживаючи контрацептивів. Там діють цілі держ. програми. А у нас дивляться на родину, як лохів, яким треба "впарити" упаковку нових таблеток. Про "спіральки" я мовчу. Краще родити і віддавати дитину на виховання, ніж десятками їх вбивати у своєму лоні  http://druzia.0pk.ru/uploads/0002/25/06/8549-1.gif

#вагітність #релігія

0

517

З власних спостережень: недостатнє релігійне виховання у нас. Живемо у незалежній державі, заборон на релігію немає, але пережитки з радянської влади залишились. Я вивчала у школі християнську етику, а от у регіонах центру, сходу, півдня України- немає цього, тому поняття релігії і канонів там викривлене або неповне. Що і чому церква забороняє до кінця не розуміють, а тому не сприймають і не знають.
На днях стала свідком однієї бесіди. Знайома вважає себе віруючою, вінчана, ходить до церкви, дитина похрещена. А на запитання, чому віруюча людина радить іншим робити аборти, відверто виступає за інтимні стосунки до шлюбу, в доволі агресивній формі відповіли, що ЇЇ (ось так з великої літери) релігія це дозволяє. Це ж що получається - кожен тепер сам для себе створює релігію як синтез існуючої християнської та вибірки того, чого їм з того хочеться дотримуватись, чи тепер почали обирати чому притримуватись, а на що махнути рукою? Так неприємно таке чути... Складається враження, що релігією нехтують, а тоді ж навіщо вона тобі, якщо те і те ти принципово не признаєш у відкритій формі?
Для мене питання абортів завжди було болючим через мою сентиментальну та емоційну натуру. Коли десь згадується це питання, мені як ножем по серцю, бо я не розумію як можна на це піти. Я потім довго відходжу, перебираючи в собі усі думки і переживання. Можна знайти багато виправдань, але як на мене, це тільки спосіб втекти від відповідальності. Я не маю права когось осуджувати, тому стараюсь якнайменше про це говорити. Напевне, я виграю в тому, що зараз не маю доступу до стаціонарного інтернету, а з телефону багато не напишу.

#релігія

0

518

Привіт. У мене не зрозумілий висип біля інтимного місця вже кілька днів,дуже чешеться. Що це таке і як з цим боротися?

0

519

Христинко, ви правда думаєте, що я вам ось так поставлю діагноз і призначу лікування? Мені приємно, що ви про мене такої думки, але я не маю ні права, ні можливостей це зробити. Навіть якщо ви знернетесь до он-лайн консультації спеціаліста, і він цього не зробить. Невже можна оцінити висип на словах, не побачивши клінічної картини? А як взнати причину його виникнення, не провівши бесіду і при потребі не здавши аналізи? І як без цього призначити вам лікування? Можливо, це гормональне, інфекція, запалення, механічне пошкодження, алергія і т.д., до кожного варіанту свій метод лікування. От скажуть вам через інтернет попити антиалергенні, а це виявиться ознакою запального процесу, і тільки ускладните ситуацію.
Не зволікайте і відправляйтесь в поліклініку.

0

520

Доброго вечора! Підкажіть будь ласка... На 2 місяці вагітність завмерла,було проведено медикаментозний аборт,так як вже почалось відшарування,шийка матки почала відкриватись,тому препарати в принципі пришвидчили процес...Ми дуже хотіли дитинку,дуже....Лікарка сказала,що дозволить вагітніти через 3 місяці,тому хочу запитати,а що як вагітність настане швидше,наприклад через 2 міс.??..А, і ще одне,чи може бути причиною завмирання дещо повільний рух сперматозоїдів,чи краще сказати, зменшена тривалість їх життя,чи швидке виснаження..??Допоможіть будь ласка..Наперед дякую.

0

521

Я переспала с мальчыком всыво 1раз 2года назад,возможно ли такое што цнота снова верньотса ко-мне еслы не заниматса етим?ответьте пожалуста очень важно

0

522

Міра, вітаю вас! Дуже б хотіла надати вам кваліфіковану допомогу, але, на жаль, я не лікар, і моя кваліфікація немає ніякого відношення до медицини. Те, що я вам зараз напишу, швидке за все розмірковування, обґрунтовані на почутому, прочитаному, побаченому, чужому досвіді і логічних висновків.

Міра написал(а):

Лікарка сказала,що дозволить вагітніти через 3 місяці,тому хочу запитати,а що як вагітність настане швидше,наприклад через 2 міс.?

Щоб пояснити причину перерви, яку вам призначив лікар, вдамся до уособлення. Вагітність заставляє організм почати працювати у іншому темпі, ніж зазвичай, відбувають гормональні та фізіологічні зміни, ніби хтось запустив додатковий механізм у загальну систему для виконання певної важливої функції. І коли цей механізм раптово вимкнути, організму потрібен час, щоб оговтатись від поломки (назвемо це так) і потім знову запустити цей же механізм, адже якщо не усунути збій, він може повторитися.
або ж приклад, який мені більше подобається. Порівняємо вагітність з їздою на велосипеді. І раптом на дорозі трапляється перешкода, яка заставляє його припинити рух без участі водія. Це аборт або ж викидень. У такому випадку зазвичай водій падає на землю і може отримати різні травми - від звичайного розбитого коліна до струсу мозку і перелому. Якщо ж рана незначна, то він сідає на велосипед і їду далі. Інколи потрібне лікування і відпочинок, а бувають і дуже складні випадки, коли він же не зможе користуватися велосипедом. Це найстрашніші наслідки переривання і втрати вагітності - безпліддя.
Проте у кожному із випадків необхідна перерва, щоб організм оговтався від збою, або ж велосипедист перепочив і залікував свої рани. Якщо ж вам дали ці три місяці - то використайте їх з користю. Підготуйтесь до наступної вагітності, відпочиньте, займіться своїм здоров"ям, укріпіть імунітет. Вагітність може настати і через місяць, і через два - але таки бажано дати організму відпочити від стресу. Якщо ж ви уже вагітні, то уважніше віднесіться до свого нового стану і бережіть себе. Якщо ж тільки розмірковуєте - перечекайте три місяці, це не довго. Моїй подрузі після викидню дозволили вагітніти через рік. Проте це сталося через вісім місяців. Наразі вагітність протікає без ускладнень, і мені важко сказати, чому їй дали такі великі "канікули".

Міра написал(а):

А, і ще одне,чи може бути причиною завмирання дещо повільний рух сперматозоїдів,чи краще сказати, зменшена тривалість їх життя,чи швидке виснаження..??

сперматозоїди беруть участь в заплідненні, і їх повільний рух скоріше позначиться на самому процесі запліднення, а не протіканні вагітності. причин для викидню може бути багато. Я навіть не буду їх усі перераховувати. Ви зі своїм дільничим лікарем можете розібрати свій ритм життя, здати необхідні аналізи і спробувати віднайти відповідь. Правда, якщо ваш чоловік страждає чоловічим безпліддям, пов"язаним з уповільненим рухом сперматозоїдів, тоді така ваші думки можуть мати сенс.

У будь-якому випадку, здайте необхідні аналізи ви і ваш чоловік, щоб виключити різноманітні захворювання і патології. Налаштуйте себе на оптимістичний настрій, і все у вас обов"язково получиться! Якщо це була перша вагітність, то, на жаль, є досить сумка статистика, що часто вона закінчується неблагополучно і протікає важко. Але це і мене колись чекає, а я навіть не намагаюся залякувати себе подібними думками.
І пам"ятайте: раз так сталося, значить так було потрібний. або ще не час, або ще не виправлені усі помилки і вам ще буде дано шанс. У моєї мами перша вагітність також закінчилася викиднем. І якби цього не сталося, я б не народилася, і зараз би це не писала, і взагалі не займалася цим проектом. моїм відвідувачам прийшлось би шукати відповіді на свої запитання десь інде. Або ж мені був наданий другий шанс для народження.
Бережіть себе і обов"язково пройдіть консультацію у кваліфікованого лікаря. Не задовольняє дільничний - зверніться до іншого.
На жаль, це все, чим я можу вам допомогти

#викидень #вагітність

0

523

Каміла, зразу з порогу звертаюся до вас із проханням - не коверкайте мову. Якщо ви не сильні в російській мові, пишіть на українській. Якщо ні тією, ні тією ви не володієте вільно, зверніться до інтернет-перекладача хоча б, чи до ворду, який би надав більш пристойний вид вашому повідомлення. а то якась неповага мені читається у вашому зверненні...
Не переживайте бути упізнаною. Не думаю, що тут бувають хакери, які б відслідковували хто являється автором того чи іншого повідомлення) А мені це тим більше не потрібно.

Каміла написал(а):

возможно ли такое што цнота снова верньотса ко-мне еслы не заниматса етим?

Цікаве питання, зустрічаюся  ним вперше.
Якщо ж ви говорите про фізичну цноту - наявність дівочої пліви, то ні, сама вона аж ніяк не відновиться, бо не має можливості для регенерації. Повернути у попередній стан допоможе тільки пластична хірургія.
Якщо ж говорити про духовну цноту. Ось про це тут уже писав отець Олег. Я не знаю якого ви віросповідання і що вам диктує ваша релігія, але ви завжди маєте змогу стати знову цнотливою духовно. Нехай це не буде підтверджено фізіологічно, але якщо ви хочете, щоб ваш коханий був для ваш першим і єдиним, то у даному випадку можете це зробити.
удачі вам.

#цнота

0

524

велике спасибі....скажіть ще одне чи можна якось в цьому обманути хлопця?

0

525

Можна. Але чи варто?

0

526

Я додам, що якщо ви в цьому обдурили хлопця, одружилися з ним, шлюб буде недійсним. Сповідь повертає духовну цноту, тілесну ж ні. Тому, на жаль, ви вже не та, що спочатку. Матимете дітей, вчіть їх, щоб не наступали на ваші граблі.

0

527

Дякую Вам за допомогу, підтримку. Просто все ще важко,так з одної сторони я розумію,що так мало бути,що все ще буде добре, Дасть Бог...Але ми вже любили цю дитинку, наше майбутнє...це біль який не можна передати словами...Вибачайте...Ще раз дякую!

0

528

Міра, вірте у краще! У вас ще все попереду! А ви з користю використайте час до наступної вагітності.

0

529

Привіт!!! Допоможіть якнайшвидше будь-ласка!!! Мені 19,я цнотлива.Мій хлопець хоче провірити мене. Сказав так:"якщо ти цнотлива,то з першого разу пенісу буде важко війти,і тобі буде трохи боляче. Якщо пеніс буде важко входить,то я далі не продовжуватиму,це займе пару секунд". Скажіть чи можу я бути впевнена,що після цього плівка не порветься????? Я боюся,шо можу навіть завагітніти. Порадьте щось будь-ласка,бо до геніколога не йде,на словах не вірить.яким способом можна ше йому доказать??

0

530

Амина, а вас ця ситуація не дивує? Якби мені подібне сказали, я б покрутила пальцем у вилиці і вказала на протилежну сторону. Вибачте, але це правда. Чому вашому хлопцеві мало словесного підтвердження, а обов'язково потрібно перевірити саме у такий спосіб? Якщо він зараз вам не довіряє, то надалі це повторюватиметься, ще й з більшою фанатичністю. А він не хоче доказати свою цнотливість? І чого раптом така забаганка?
Я можу вам порадити лише одне - якщо ви словесно не дійдете згоди без подібних перевірок, то вам в майбутньому буде дуже важко з таким чоловіком. Якщо у сім'ї немає довіри, то немає і злагоди. А якщо у парі посіяна недовіра, то про міцність стосунків і говорити нема що.
І як висновок:поведінка і бажання вашого хлопця - ненормальні, ваше слово нічого не варте. На думку зразу приходить мусульманство. Ви не мусульманка?
І такий спеціаліст, як ваш хлопець, повинен би знати, що не всім буває боляче. У кожного ситуація індивідуальна. І нетісно "там" може стати лише після пологів природнім шляхом.
Подумайте про це. Удачі!

#цнота

0

531

Привіт,мені 19,сексом займаюсь приблизно 3 роки,партнер -мій хлопець,разом ми 5років! Проблема в тому,що під час сексу я нічого не відчуваю,взагалі ніяких відчуттів,в чому причина,до сексолога не наважуюсь йти.

0

532

Чарлі написал(а):

Привіт,мені 19,сексом займаюсь приблизно 3 роки,партнер -мій хлопець,разом ми 5років! Проблема в тому,що під час сексу я нічого не відчуваю,взагалі ніяких відчуттів,в чому причина,до сексолога не наважуюсь йти.

Ця проблема має фізіологічний та психологічний аспект.

Тасміт написал(а):

5) Я не маю можливості цілодобово бути прикутою до сайту, і буває так, що затримуюся з відповіддю, або ж не завжди є можливість надати розгорнуту відповідь. Більшість питань уже раніше були розглянуті, тому, якщо вказую, що відповідь на аналогічну проблему уже була вказана, то не полінуйтеся і пошукайте. Я розумію, що сторінок багато. Я ще не придумала, як систематизувати всю інформацію, тому варто просто посидіти і пошукати. Дякую за розуміння.

полистайте попередні відповіді. Буду вам вдячна за розуміння.

#задоволення

0

533

Скільки разів можна получати оргазм за 1год сексу?

0

534

По-перше, година сексу - це нонсенс!
По-друге, секс - не математика, і вирахувати кількість оргазмів неможливо. Ми говоримо про людський організм, а не про механізм. Під час статевого акту, незалежно від тривалості, можна не отримати задоволення взагалі, або ж один і більше оргазмів.

#секс

0

535

Тасміт написал(а):

По-перше, година сексу - це нонсенс!

Не скажіть, не скажіть.  :blush: А щодо решти сказаного, свята правда.

Амина написал(а):

Сказав так:"якщо ти цнотлива,то з першого разу пенісу буде важко війти,і тобі буде трохи боляче. Якщо пеніс буде важко входить,то я далі не продовжуватиму,це займе пару секунд"

Я б  також покрутив пальцем, як і Тасміт. На додачу, стався б у пригоді газовий балончик чи елетрошокер. Кажуть, що моментально робить хлопців адекватними.

Чарлі написал(а):

Привіт,мені 19,сексом займаюсь приблизно 3 роки,партнер -мій хлопець,разом ми 5років! Проблема в тому,що під час сексу я нічого не відчуваю,

Дивно, що ви не відчуваєте дискомфорту від того, що є знаряддям для свого хлопця.  Ви просто все почали зарано і до кінця життя будете за це розплачуватися. Тіште себе думкою, що принаймні вашому хлопцю класно. http://druzia.0pk.ru/uploads/0002/25/06/8549-1.gif

#секс #виховання

0

536

о. Олег написал(а):

Не скажіть, не скажіть.   А щодо решти сказаного, свята правда.

Я б  також покрутив пальцем, як і Тасміт. На додачу, стався б у пригоді газовий балончик чи елетрошокер. Кажуть, що моментально робить хлопців адекватними.

Дивно, що ви не відчуваєте дискомфорту від того, що є знаряддям для свого хлопця.  Ви просто все почали зарано і до кінця життя будете за це розплачуватися. Тіште себе думкою, що принаймні вашому хлопцю класно.

о. Олег написал(а):

Не скажіть, не скажіть.   А щодо решти сказаного, свята правда.

Дивно, що ви не відчуваєте дискомфорту від того, що є знаряддям для свого хлопця.  Ви просто все почали зарано і до кінця життя будете за це розплачуватися. Тіште себе думкою, що принаймні вашому хлопцю класно.

Привіт!Підкажіть будь ласка!!! це нормально коли після збудження головка статевого члена не закривається повністю ??

0

537

Тасміт написал(а):

як би там не було, все таки ще зарано. Навіть з медичної точки зору. Якщо в майбутньому хочете бачити себе батьками, зачекайте. Це усе вплив гормонів

Привіт!Підкажіть будь ласка!!! це нормально коли після збудження головка статевого члена не закривається повністю ??

0

538

Papaver, якщо я правильно зрозуміла, то так

0

539

вчора був перший секс!мені 18,після нього почалася кровотеча,яка ніяк не припиниться!що робити?і чи це нормально?

0

540

Алісо, а яка кровотеча є нормальною? Навіть менструація має межу. Обов'язково варто звернутися до лікаря, щоб отримати допомогу. Раптом ви потребуєте хірургічного втручання? Раптом це призведе до захворювань, запалень, гноїння і як підсумок безпліддя? Не зволікайте!

0

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2017 «QuadroSystems» LLC