Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Питання-відповідь

Сообщений 541 страница 570 из 824

1

Передмова

Вітаю усіх на сторінках свого ресурсу. Надіюсь, заглянувши сюди, ви знайдете для себе щось корисне, що допоможе вирішити вам проблеми сьогодення, на майбутнє озброїтися необхідної інформацією, або ж просто щось прочитати.
Мені приємно бачити, що ви звертаєтеся до мене за порадами і підтримкою, я стараюся допомогти кожному і максимально викластися у своїх відповідях. Проте це мені не завжди вдається. Зараз я хочу зосередити свою увагу на тому, як варто будувати характеристику свої проблеми, щоб згодом я могла вам надати повну відповідь, а також декілька фактів, про які вам варто знати і мати на увазі.
1) Пишучи свій пост, я дуже прошу надати МАКСИМУМ інформації щодо вашої ситуації. Вік ОБОВ’ЯЗКОВО (ваш і того, про кого буде йти мова, якщо присутня третя особа). А також усе, що стосується вашої проблеми, спробуйте описати її максимально повно: що трапилося, як трапилося, чому трапилося, ваш погляд на неї, якщо має відношення третя особа, то і її погляд, ваші думки і роздуми. Тобто усе, що ви знаєте і вважаєте за необхідне мені сказати. Чим повнішу картину я бачитиму, тим легше мені  щось сказати. Адже інколи навіть найменші нюанси можуть радикально спричинити варіант вирішення проблеми.
Звичайно, я старатимуся вступати з вами в діалог, щоб уточнити певні нюанси, але на це витрачається час, який може бути дорогоцінним.
2) Мої відповіді – це у більшості випадків мій власний погляд на речі, спричинений життєвим досвідом, прочитаним на світоглядом. Бувають ситуації, коли я не розділяю вашої позиції, проте ж все ж таки іду на зустріч і не нав’язую свої думки, а намагаюся подати загальну відповідь. Я можу бути не права в силу відсутності життєвого досвіду у певних ситуаціях, життєвих поглядах на певні позиції, власні розмірковування, які являються ІМХО. Тому можу стверджувати про певний суб’єктивізм. Звертаючись до мене, ви отримуєте не тільки просто відповідь на запитання, але часто і моє власне бачення. Не спішіть його відкинути, задумайтеся. Адже якби я хотіла нашкодити комусь із вас, то не витрачала б стільки часу і зусиль на цей ресурс. І пробачте мені мою некомпетентність. Я не ідеальна.
3) У когось, можливо, склалось хибне враження про мою освіту. Я НЕ МЕДИК, і те, про що тут розказую, загальновідомі факти, почерпнуті зі спеціальної літератури та інших інформаційних джерел. Я стараюсь віддавати перевагу надійним джерелам інформації, а не поширеним міфам, проте це не запорука успішної відповіді – зазвичай мої відповіді мають розмитий характер і я не часто беруся за них. І якщо я раджу звернутися до лікаря, то там варто зробити, а не зігнорувати мою настанову. Є безліч он-лайн консультацій лікарів, але жоден лікар не поставить діагноз і визначить лікування без особистого огляду. Пам’ятайте це. Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, не зволікайте, бо чим раніше ви виявите проблему і почнете її лікування, тим менше негативний наслідків виникне.
Якщо хтось вважає, що я не права, або ж бажає висловити свою думку і пораду для когось - відписуйтесь! Не вагайтеся і вступайте в бесіду.
4) Було б непогано, якби ви вказували своє віросповідання, бо від цього теж немало залежить. Я не дуже добре умію тлумачити християнські догми та мораль, але на сайті часто появляється отець Олег, який зможе це зробити і донести правильно слово. Якщо ви вважаєте себе атеїстом чи іншого віросповідання, укажіть це.
5) Я не маю можливості цілодобово бути прикутою до сайту, і буває так, що затримуюся з відповіддю, або ж не завжди є можливість надати розгорнуту відповідь. Більшість питань уже раніше були розглянуті, тому, якщо вказую, що відповідь на аналогічну проблему уже була вказана, то не полінуйтеся і пошукайте. Я розумію, що сторінок багато. Я ще не придумала, як систематизувати всю інформацію, тому варто просто посидіти і пошукати. Дякую за розуміння.
6) Хотілося б знати про результати своїх старань, тому, якщо не важко, вказуйте, чи допомогли вам мої поради, до якого висновку ви дійшли і чим все закінчилося.
7) Обіцяю повну АНОНІМНІСТЬ і не намагаюся взнати, використовуючи особисту інформацію, що ви за персона, а також розголошувати ваші персональні дані та ту інформацію, якою ви зі мною ділитеся. Якщо хтось вагається чи боїться бути упізнаним, реєструйтеся та надсилайте особисті повідомлення.

Я не всесильна, і не завжди спроможна вирушити чиюсь проблему. Інколи потрібна консультація спеціалістів, але у більшості випадків запорука успішного вирішення проблеми залежить тільки від час. Я можу порадити, а ви вже вибираєте чи прислухатися. Проте в залежності від того, як серйозно ви підійдете до свої ситуації і буде залежати кінцевий результат. В питаннях психології правильну відповідь знає ваше серце, слухайте його. В особистих – відкрийтеся на зустріч один одному і не кваптеся, у вас все життя попереду. В здоров’ї бережіть себе з молоду.
Удачі.

У зв’язку з тим, що багато хто ігнорує мої прохання, слова та просто заходить сюди один раз, щоб задати запитання, і не повертається за відповіддю (ну, і навіщо це робити?), я намагаюся оптимізувати роботу так, щоб зберегти свій час і ваш, якщо ви справді потребуєте підтримки. Відтепер я відповідатиму тільки на повідомлення, у яких будуть враховані усі пункти моїх вимог, інакше буде висунуте перше попередження, і якщо ви не скористаєтесь шансом, то на мою відповідь не розраховуйте. Я б хотіла спілкуватись у режимі діалогу, де хоча би мене чує співрозмовник, а не завітав – пішов – а ти собі тут друкуй. До того ж, часто зустрічаю дуже складні питання, над якими мені потрібно посидіти, подумати, попрацювати. Багато дрібниць не дають мені розгорнутої картини, а на питання відповідей немає. Тому, якщо ви не потребуєте відповіді і підете звідси, залишивши запитання, не робіть цього і закривайте вкладку. Якщо ж ви реально хочете вступити в діалог, то давайте серйозно підійдемо до цієї справи:
- Ваша ситуація – твір. Максимум фактів, максимум, який ви можете мені розказати. Навіть те, що здаватиметься дрібницями, викладайте. Можливо, ці дрібниці є вагомими. Не подавайте мені інформацію порціям у повідомленні, кожна з яких кардинально мінятиме мою думку. Тут немає обмеження на символи, а якщо текст не помішається в одному пості, відкривайте наступний.
- Вік. Вирішення ситуації для 12, 18 та 30 років може кардинально відрізнятися. Я не можу телепатично вгадати скільки вам років.
- Місто проживання. Буває, я можу підказати куди можна звернутися конкретно з певною проблемою, якщо орієнтуюсь у тій місцевості.
- Релігія. Відповідаю я у двох площинах – релігійна та соціальна. І відповіді можуть теж відрізнятися. Не хочу я нав’язувати вам думку про те, що вчинене є гріхом, що не можна так робити, що у вас брак віри та любові, що ваші стосунки виправить те і те, якщо ми з вами різного віросповідання. Я б, наприклад, не хотіла слухати про мусульманство, бо я не сповідую цю віру. Але якщо ви є віруючою людиною, то і розмова у нас може відбувати у іншому контексті.

Наразі це все, про що я прошу. Та це, виявляються, теж важко. Надіюсь, ми зрозуміли один одного.

З повагою, Тасміт.

Пропоную ще один варіант діалогу зі мною для тих, хто хоче зберегти анонімність, або ж раптом комусь захотілось зі мною поговорити  ;)
У мене відкритий профіль на відомому більшості ресурсі Ask.fm. Тому, усіх, хто бажає залишити коментар чи питання, поцікавитися чи запитати пораду - запрошую.
http://ask.fm/tassmit

Пошук по хештегах !

0

541

аліса написал(а):

вчора був перший секс!мені 18,після нього почалася кровотеча,яка ніяк не припиниться!що робити?і чи це нормально?

І не забудьте про сповідь. Душа кровоточить не менше, просто це менш помітно.

0

542

Привіт) Мені 16років. Я зустрічаюсь з хлопцем якому 16 теж. Нещодавно коли ми лизались, він почав розпускати руки і мацати мене за зад, це був натяк на інтим, але я йому відмовила (я цнотлива) і він мене кинув.... Але я подумала і прийшла до нього і ми зайнялися цим. Я не отримала ніякого задоволення, його пеніс наче болтихався у мені. Незнаю, що робити   якщо в нього маленький пеніс? Допоможіть!!!

0

543

Танюшка Кожем"яко написал(а):

Незнаю, що робити   якщо в нього маленький пеніс? Допоможіть!!!

Танюшка, сорі за відвертість, але як вам допомогти, якщо у вас маленький мозок? Може вам це дивно чути від священика, але це потрібно, щоб вас трішки "струсонути". Ви була цнотлива, а тепер не є. І все тільки для того, щоб "його пеніс наче болтихався у"  вас всередині. На жаль, цей перший "вдалий" досвід вже поклав свій відбиток на вашому майбутньому подружньому інтимному житті. Мені вас щиро і по-людськи шкода, вже як не дівчину, а жінку.

#секс #релігія

Отредактировано о. Олег (2014-02-23 23:50:18)

0

544

*Чому мені інколи здається, що сюди пишеть тролі?*

Танюшка Кожем"яко, я навіть не знаю, з якої сторони приступити до відповіді... Напевне, з початку.

Нещодавно коли ми лизались

згадую приказку "як корова язиком злизала".  %-)

Але я подумала і прийшла до нього і ми зайнялися цим

а чому ви передумали?

його пеніс наче болтихався у мені

нонсенс! якщо ви не народжували природнім шляхом, то подібного і бути не може.

#секс #розмір

0

545

Привіт!
Мені 15, хлопцеві 18, обоє незаймані(були), зустрічаємось більше року.
Я не цнотлива вже більше року, втратила цноту неприродним шляхом..Але наче все нормально, їхала перевірятись, робити УЗІ.
Хлопцеві довіряю, і справді вважаю що секс нічого не змінить, принаймі вважала так.
Отож, недавно у нас був секс, не правильний, якийсь не такий. Мені було боляче, напевно статеві органи пристосовувались.. Короче я попросила його зупинитись. Сьогодні як і планувалось почались місячні.
Я відчуваю себе винною перед собою самою, хлопця я кохаю в нас все добре, після сексу я навіть трошки поплакала йому в сорочку, і він мене намагався втішити:) Планую знову зайнятись цим але вже зробити все як має бути, бо відчуваю себе винною перед ним..
Постараюсь посповідатись на наступний тиждень.
Висловіть свою думку на рахунок всього цього, доречі ініціатором сексу була я,все сталось в мене вдома, в хороших умавох, без каплі алкоголю.
Дякую, незаймані дівчата схожі на мене, бережіть себе, я чесно кажучи трохи пожаліла, але сама винна.

0

546

Дитинко, тобі 15 років, а ти вже покалічена тілесно, духовно і психологічно. Якби я був твоїм хлопцем, я б не перейшов межі, що є між коханням і гріхом. Ти хочеш піти сповідатися і плануєш можливість повторити важкий гріх? Це глупство! Чи ти думаєш, що обдуривши священика, коли казатимеш про бажання поправи, ти обдуриш Бога? Про яку віру тут можна говорити? Ти хочеш догоджати своєму хлопцеві, а не Богові, дотримуючись божих законів? Якої ти віри? Мже вам треба між собою поговорити і признатися собі ,що вибираючи гріховне життя, ти сама собі перекреслюєш своє майбутнє! Тільки не треба за 20 років винуватити Бога, що чоловік пішов, дітей немає, "життя не склалось"! Хочеш -гріши. Але Бога в це не вплутуй. Зараз час посту, час покути. А ти розплановуєш те, як би згрішити ще раз! Це неправильно. Але мої поради стосуються лише тих, хто себе вважає християнами.

#перший_секс #стосунки #релігія

0

547

Хіба початок раннього статевого життя є прогнозом того, що в житті нічого не складеться?

0

548

Порадьте, що мені робити?...

0

549

Марина1093, вітаю вас!
Спочатку хочу вам подякувати за подібний заклик до інших незайманих дівчат берегти себе, а не стрибати в омут з головою. Відвідуючи деякі підліткові форуми, я часто зустрічалася з висловлюваннями, що дівоча пліва - це просто автономічна особливість людини, і не варто над нею так трястись. На жаль, мало хто бачить цей зв"язок між духовним розвитком, цнотою та психологією.
Тепер щодо вашої проблеми.
Я казала, казатиму і буду казати: вам ТІЛЬКИ 15 років. Ну куди ви поспішаєте? 15 років - це період, коли можна реалізувати свої бажання щодо творчого розвитку - танці, музика, малювання, аеробіка, фітнес... Напевне, у вас є якісь захоплення. Розвивайте їх зараз, бо потім може і не бути часу. Раптом ви станете матір"ю в 18, та й не однієї дитини, а двох.  ;)

Марина1093 написал(а):

Хлопцеві довіряю, і справді вважаю що секс нічого не змінить, принаймі вважала так.

насправді, інтим - переломний момент у житті кожної людини. просто хтось не бачить цих змін, а хтось навпаки - занадто чутливих до переломних моментів. Це ставить свій відбиток як на самій людині, так і на їх стосунках. Тому у такому ранньому віці спочатку потрібно добре подумати, а тоді діяти.

Марина1093 написал(а):

Планую знову зайнятись цим але вже зробити все як має бути, бо відчуваю себе винною перед ним..

дайте відповідь: а чому ви вважаєте себе перед ним винною? але дайте мені конкретну відповідь.

Марина1093 написал(а):

я чесно кажучи трохи пожаліла, але сама винна.

якщо ви відчуваєте свою вину у цьому, то не повторяйте своїх помилок, будь ласка. ви просто знову стаєте на ті ж граблі. Висповідайтесь, очистіть свою душу, але не починайте знову, якщо не готові до цього ні фізично, ні психологічно. У вас ще все життя попереду. повірте, ви ще встигнете насититися інтимним життям. Я якось писала статтю на тему утримання хоча би до повноліття - на жаль зараз цей сайт не працює, але як тільки я матиму змогу отримати цю інформацію, опублікую її тут. адже зараз ви ставите під загрозу і своє здоров"я, і свободу свого коханого. Якщо ваші батьки взнають про це, як відреагують? Адже ви ще неповнолітня, і йому загрожуватиме стаття КК. Адже якщо ви зараз завагітнієте, автоматично мали б відкрити кримінальне впровадження на вашого хлопця. Тільки якщо батьки за вас заступаються, йому удасться цього уникнути. Є багато хвороб, які можуть виникнути на фоні раннього статевого життя, але проходять безсимптомно. Та ж ерозія шийки матки, наприклад. Потім можуть виникнути розриви, ранки, які будуть потребувати хірургічного втручання. Пам'ятайте, що початок статевого життя – це причина для періодичного відвідання гінеколога. А тим більше у 15 років не можна буде цим нехтувати, особливо, якщо ви таки плануєте стати матір'ю.
А якщо завагітнієте, то зможете нести відповідальність за свої дії? Якщо хочете стати матір"ю - будь ласка, це не злочин. Але підійдіть до цього з розумом.

Марина1093 написал(а):

Хіба початок раннього статевого життя є прогнозом того, що в житті нічого не складеться?

раннє статеве життя є прогнозом до того, що в житті можуть виникнути певні проблеми.
На жаль, ви не впевнені, що ось ці ваші стосунки будуть мати успішний фінал і з часом ви одружитесь і створите свою сім'ю. Є такі ситуації, але одиничні. Знаєте, я часто споглядаю, як у 15 років підлітки в груди б'ються, що це їх кохання на все життя, а через півроку плачуть і проклинають ті стосунки, поливаючи один одного брудом. А як же так: тут говорили про кохання, а тут уже ця людина – найгірша у вашому житті. Мені завжди дуже бачити, як розводяться сім'ї, і матері розказують своїм дітям, що їх батькі настільки погані і що з ними було так важко жити… Гей, але ж ви любили один одного, ви спали разом, у вас є спільні діти – чому ж тоді не було цього негативу? Навіть якщо людина і правда була не з кращих, то чому ж цього не побачили спочатку. а не побачили тому, що їх стосунки були однобокі. І коли у мене питають що ж робити, я даю першу відповідь: вдосконалюватись і вдосконалювати свої стосунки. Вивчайте одне одного, приглядайтеся, проводьте разом час, відвідуйте спільні культурні заходи, побільше спілкуйтесь – але все на духовному плачі. ви ще встигнете злитися фізично, а ось стати близькими духовно не завжди є час і бажання.
Уявіть, що ось не склалися у вас відносини, ви розійшлися. І ви зустрічаєте ще одного – кращого, розумнішого. А чи не хотіли б ви подарувати йому свою цноту? Не хотіли б, щоб він був у вас першим? А дороги назад уже не буде, бо я вашому житті це місце зайняв інший.
Очистіть свою душу, але не поспішайте іти далі тим же шляхом. стосунки без інтиму не менш прекрасні. побудьте ще трохи дітьми, бо потім ви пожалієте, що так швидко попрощалися з дитинством.
Більшість моїх знайомих, які почали зустрічатися ще в 11-12 років на сьогоднішній день (а їм уже за 20, а то і за 25) на сьогоднішній день не мають стабільних стосунків. Бо вони тягнулись то до одного, то до іншого, не бажаючи спочатку придивитися, а не іти на поводі своїх відчуттів. Потрібно вміти керувати своїми бажаннями, а не вони нами.

На сайті є чудовий розділ про цнотливість. Почитайте. Перегляньте попередні коментарі у цих темах. Тут зустрічались люди з похожими питаннями, і я можу не зразу згадати усі нюанси.

Удачі вам!

#перший_секс #стосунки #ранній_секс

0

550

Марина1093, якщо ви все таки повернетеся у цю тему, то почитайте нову статтю:

Про наслідки ранніх статевих стосунків

#ранній_секс

0

551

Доброго дня)я хотіла запитати я вже місяць, як  займаюсь сексом, а все ж ще болить,чому?

0

552

Машенька, а скільки вам років?

0

553

Добрий день)в мене таке питання... Мені 15 років і я вже не цнота тому що я куристуюсь тампонами і декілька раз пробувала мастурбірувати ,через це розміри моєї піхви збільшились ,і ще я не давно вияснила що в мене Білі ..якщо я піду до лікаря і мама дізнається що я не дівчина ,мені не жити...але як їй пояснити що я ще не мала статевих стосунків

0

554

любімка, доброго дня!
Судячи по вашому посту, у лікаря ви вже були, адже

любімка написал(а):

Мені 15 років і я вже не цнота тому що я куристуюсь тампонами

даний факт можна сприймати як дійсність після самого огляду і лікаря, адже самостійно визначити навряд чи можливо. Ну і що з того, що користуєтесь тампонами? Якщо ж ви  використовуєте тампони великого розміру, то скоріше за все і правда була розірвана пліва, проте все ж таки не завжди. Адже є ряд винятків у вигляді чи відсутності пліви, чи достатньої її еластичності, чи самої структури.

любімка написал(а):

через це розміри моєї піхви збільшились

ось тут ви заставили мене здивуватися. І у мене лише одне питання "як збільшилась?".

любімка написал(а):

і ще я не давно вияснила що в мене Білі

якщо ви маєте на увазі природні виділення, то це абсолютно нормальне явище у кожної дівчини. адже матці теж потрібно очищуватися, зволожуватися, проявляти свою репродуктивну функцію, готувати організм до ймовірної вагітності... От коли настане менопауза, тоді ці виділення можуть і зупинитися, що призведе до дискомфорту. Згадайте, чи дуже приємно, як пересихає у роті? Ось.

А мама не знає, що ви користуєтесь тампонами?

Ну, для початку ви такі сходіть до лікаря, а не встановлюйте самі собі діагноз. І тоді уже розмовляйте зі спеціалістом на місці, намагаючись вирішити проблему, а не думайте про найгірше) Удачі!

0

555

Чи можливо втратити цноту сівши на шпагат ? мені 13 років я займаюся гімнастикою і от одго разу я сіла на шпагат і в мене пішла кров з відти мені було дуже больно я подумала що втратила цноту .. це можливо,???

0

556

кролик, можливо.

0

557

кролик написал(а):

я подумала що втратила цноту .. це можливо,???

Цноту  вам можна втратити лише з хлопцем. Те, що ви втратили, називається по-іншому. Тому бережіть СЕБЕ для майбутнього чоловіка, а не те, що у вас є.

0

558

о. Олег
дівчинка розглядала питання з сугубо фізіологічної точки зору, як я зрозуміла. Так як вона не вказала нічого про свою приналежність до релігії, я відповіла, виходячи з фізіологічної сторони питання.

0

559

Чому тоді,коли вже мають початись місячні почалось мазатись?(після першого разу)

0

560

Антоніна написал(а):

Чому тоді,коли вже мають початись місячні почалось мазатись?(після першого разу)

тут спект припущень може бути різноманітний: як від характеру місячних, спричинених початком статевого життя, реакцією на прийом медикаментів, так і вагітністю (коли яйценклітина прикріпляється). Ні один спеціаліст на словах вам не дасть конкретної відповіді  :dontknow:

0

561

Мені 22 роки. статевим життям живу з 17 років. в мене було 6 сексуальних партнерів. але тільки з одним я отримала оргазм. до цього я навіть не знала що це таке і думала що в цьому сексі е такого що всі його так хочуть. Зараз зі своім хлопцем зустрічаемося 1 рік і займаемося сексом 8 місяців . за цей час в мене оргазм був 4 рази. секс без оргазму для мене теж саме що сісти почитати газету. яне відчуваю абсолютно нічого і члена всередині теж не відчуваю. хоча в нас цілком нормальні розміри.. у збудженому стані 18 см.. а мені це абсолютно нічого і то сексом в прямому слові треба настільки жорстоко займатися щоб я отримала оргазм що інша на моему б місці вже втікла б. а мені всеодно. Клітор в мене не чутливий зовсім. з ним можна робити абсолютно все що завгодно і мені буде абсолютно всеодно. теж саме що гладити мене по руці. Незнаю що зімною таке. тому що сексу завжди хочеться . ми займаемось ним 2 рази в день. і чесно вам скажу член велики і твердий як подивлюсь аж горить все. а як засуне в мене то за кілька хвилин в мене вже й бажання немае тому що одні розчарування. хоча в нього під час сексу член ще більше збуджуеться і збільшуеться. інколи може бути і 20см І що він тільки не робить щоб довести мене до оргазму. він чудовий коханець. Але я сама розумію що тут щось зімною не так. Що це може бути? Може я фригідна7

0

562

А ви лінійку не перевіряли? Може вона бракована? Чи ви користувалися рулеткою?
Мені щиро по-чоловічому вас шкода. Шкода, бо те, що Бог освятив, перетворилося для вас у "почитати газету". Якщо все, що ви описали не є фантазією, а правдою, то проблема не у фригідності, а елементарній розбещеності. Як і деяким іншим, я вам, як лікарство від проблеми раджу пити каву. Не до сексу, не після нього, а замість нього. Гріх нікого не зробив щасливою. Ви не виняток.

0

563

В мене таке питання: зустрічаємо з хлопцем 2,5 роки. З самого початку я йому сказала, що статтевих стосунків у нас до шлюбу не буде. Він нібито погодився, але диявол не спить... і ми почали доторкатись до статтевих органів один одного. Коли готувалась до сповіді, то прочитала, що і ці дотики - гріх, тому намагалась відмовитись...останньо ми займались петінгом. Начитавшись різних форумів я зрозуміла, що з фізіологічної точки я все ще незаймана (питання: чи справді я правильно все розумію? ), а от з духовної - сильно шкодую і про це. На сповіді постановляю позбутись цього гріха, але в хлопця погляд не сильно співпадає з моїм, тобто поки що його влаштовує петінг. Чи можна завагітніти від петінгу? Останні місячні були 12.03... Як позбутись цього гріха? І він і я досі не мали інших стосунків.

0

564

о. Олег написал(а):

А ви лінійку не перевіряли? Може вона бракована? Чи ви користувалися рулеткою?
Мені щиро по-чоловічому вас шкода. Шкода, бо те, що Бог освятив, перетворилося для вас у "почитати газету". Якщо все, що ви описали не є фантазією, а правдою, то проблема не у фригідності, а елементарній розбещеності. Як і деяким іншим, я вам, як лікарство від проблеми раджу пити каву. Не до сексу, не після нього, а замість нього. Гріх нікого не зробив щасливою. Ви не виняток.

о.Олег дякую вам за пораду. але чесно кажучи я не розумію що ви маете на увазі. не займатись сексом. Добре але коли одружуся всеодно це буде з чоловіком а для мене це буде як "почитати газету". Бо наскільки я знаю Господь створив інтимні стосунки не тільки для продовження роду. що ж мені робити потім після того. тому що і мене крім цього е ще проблема зі здоровям.3 рокиназад в мене був рак грудей. як сказали лікарі тому що я майже 2 роки не займалася сексом і  мене не було оргазму. а в мене такий організм що потребуе цих гормонів. потім я вилікувалася бо хвороба була на початковій стадіі. але лікарі мені прописали  постійний секс з оргазмами. бо інакше хвороба повториться а тоді вони мені вже не поможуть. а сексом я тоді майже 2 роки не займалася якраз тому що думала що це гріх. покаялася і сказала собі що до одруження не буду. а воно ось як обернулося. що мені тепер робити. по всіх факторах таке відчуття що я фригідна. бо абсолютно нічого не відчуваю. коли гладять по руці так хоч чути дотик. а так я нічлого не відчуваю. скажіть це може бути гріх,чи це фізична проблема чи це може бути спадковість. бо в моіх близьких родичів це е. Потрібно вирішувати якось цю проблему чи потрібно змиритися і жити так все життя відчуваючи себе овочем,?

0

565

Julia, у зв'язку з передсвядковими днями та святами я не маю можливості вам надати розгорнутої відповіді, та й підготуватися до неї. А тому буду лаконічна - на сайті це питання піднімалося не раз, а тому певні відповіді є. Ще було зібрано багато теоретичного матеріалу, який розміщений у розділі Інтим. Перегляньте, що там назбиралося.
У розділі Обмін даними є матеріали, які можуть вам надати певні відповіді, а також серед посилань повинен бути і сексолог.
Враховуючи ваш стан і потребу в гормональних змінах, то варто було би звернутися до спеціаліста, який би допоміг би вашій парі вирішити це питання. Адже теорія теорією, і ми можемо лише  припускати що і як. Тому зверніться за консультацією. Не буде зайвим. Навіть більше - буде корисним. Бо навіть згадана фригідність таки більш психологічна хвороба.
Я не лікар і вас не обстежувала, а тому не знаю, чи це клітор у вас не чутливий, чи він у вас просто захований.
А тепер те, що здивувало і отця Олега. 20 см. А вам це дискомфорту не завдає? Бо довжина вашої вагіни - 10 см (згадуємо анатомію), і подібний розмір може стати перешкодою та спричиняти незадоволення, а не задоволення.
Ви - моя ровесниця. Мені теж 22. Але на хвилинку задумайтесь - у вас вже було 6 партнерів. Не моє діло вас вчити і виховувати, а ваших батьків, але це не є нормальним. Чи хотіли б ви, щоб і ваша дитина пройшла такий шлях? Чи не задумувалися над тим, що кожен з ваших партнерів уже залишив свій генетичний слід, і що може передатися вашій майбутній дитині? Чи це нормально віддаватися людині, не пройшовши випробування часом? Особисто я б відчувала себе на вашому місці використаною тряпкою. Знаю, що висловлююсь непереконливо, та й не маю можливості поки що більш грунтовно підготуватись до бесіди. Але більшість жінок, які пройшли подібний шлях, так і не збудували щасливого сімейного життя.
Ви не пробували штучно викликати гормони? Погодьтеся, нехай подібні ситуації і трапляються не дуже часто, проте не у свіх є можливість вступати у статеві відносини. Що ж тоді? Віддаватися аби кому, опускаючись до аморальності і відмовлятися від почуттів? Думаю, вихід знайти можна, потрібно лише шукати. До того ж, особисте життя у вас є, і чи не хотіли б ви створити свою сім'ю? Під час вагітності відбуваються гормональні перебудови, і жінки навіть від раку виліковувались. Проконсультуйтесь.
Бережіть себе, і бажаю вам щасливих і міцних стосунків. Вірте у краще. Удачі!

#секс #задоволення

0

566

Nataliia, от завжди прошу вказувати вік, щоб зорієнтуватися в ситуації. Ну що ж, буду діяти навмання.
Потреба вашого коханого в інтимі пояснюється гормональними змінами (я припускаю, що це так, бо в 30 уже інші питання, та й у 20 теж). Він хоча і обіцяє чекати, проте емоції беруть своє. Бо психологія потребує, а розум контролює. Це як почуття голоду, проте його простіше втамувати, та й потрібно, а ось бажання близькості теж контрольоване, проте інколи дьоргає.
Похвально, що ви вибрали для себе цю позицію, я завжди з захопленням відносилась до подібних людей. Та й недарма немало уваги приділила розділу Цнотливість.
Так, фізіологічно ви цнотливі, а ось мучить вас релігійна сторона. Я сама буду чекати відповіді на ваш запит від отця Олега, бо хотілось би почути пораду від священослужителя. Часто зустрічала в он-лайн консультаціях відповіді "Поговоріть зі своїм священиком, і він надасть вам пораду". Але не завжди відважишся на таке, тому розмова в мережі більш відверта.
Очиститися від гріха тільки під час сповіді. Надіюсь, вам зустрінеться розуміючий священик, який надасть пораду. Адже в такому випадку найкраще відверта розмова. Якщо не наважуєтеся звернутися до знайомого священика, то до будь-якого іншого, або монаха.
Я говорила і повторюсь - вагітність наступає під час злиття яйцеклітини і сперматозоїда. Це ще у школі вивчають. Тому якщо немає ризику попадання сперми, ви дарма хвилюєтесь. Не знаю тривалості вашого циклу, не знаю його стабільності. Але я привикла до того, що у мене можуть відбуватися як затримки на тиждень часу, так і передчасний початок. Неправильне харчування, стреси, нерви, хвилювання, дефіцит ваги безслідно не проходять.
Любові вам і терпіння!

#релігія #секс

0

567

Дякую за Вашу відповідь і перепрошую,  що через хвилювання не вказала свій вік...Мені майже 23, а йому скоро 25. На жаль часто на сповіді не вдається виговоритись як би хотілось, чи то через хвилювання, сором, чи тому що ззаду піджимає черга і священник прискорює...а на рахунок вагітності, можливо це і дивно, що я на свій вік недостатньо обізнана в інтимних питаннях...просто завжди хотілось не спішити, а зараз на душі так паскудно.  Цикл в мене  в середньому 30 днів, а березень-квітень виходить вже 38... 2 тижні тому я активно почала качати прес, чи могло це вплинути на затримку? З нетерпінням чекаю поради о.Олега.

0

568

Nataliia, у чоловіків після 20 спостерігається пік статевої активності. А ось у жінок у такому віці його ще немає, і це неспівпадіння може викликати труднощі. проте, так говорять фізіологи, а я ж таки схильна думати, що все у наших руках і в нашій голові)) Лікарі ж висловлюють свою думку, виходячи з фізіології людини, проте не будемо забувати, що основний центр всього - наш мозок, який таки може вносити свої корективи. Так, статева тяга зумовлена рядом гормональних і психологічних причин, та й якщо це підсилено почуттями, то свідомо взяти і відмовитися може людина, яка духовно взяла собі це за мету. Так, це не просто, але і не потрібно відноситися як до чогось дивного. Можливо, якби лікарі також торкалися і релігійної точки зору у своїх бесідах, можна було б знайти золоту серединку. А то про позитив під статевих відносин у віці після 20 вони то кажуть, а ось підходу до людей, які за релігійними особливостями від цього відмовляються і часто зустрічають супротив суспільства - немає. А жаль, що рідко зустрінеш таких чуйних людей.
Я розумію, як важко виговоритися під час сповіді. Тому, якщо маєте можливість, поїдьте в іншу церкву у будь-який день, спробуйте там застати священика і поговорити з ним. Або в монастир - тут вам теж не відмовлять у бесіді.
Вік живи - вік учись) Я до сьогодні взнаю усе більше і більше, і коли пізнаю нову інформацію, розумію, якою неповною була раніше моя відповідь. А ось повернутися туди і виправити - уже збіг час. Або ж читала, вивчала - і забулося. Навіть по вашому питання я теж вивчала матеріали, але зараз потрібно освіжити знання.
Ви знаходитесь на роздоріжжі. Я вас розумію. Можливо, вам пора уже створити свою сім"ю?) Вік уже дозволяю. Якщо є можливості і відповідні почуття, то будуйте своє сімейне щастя. Звичайно, з цим питанням не варто квапитись, але ви задумайтесь.
Цикл сам по собі у вас великий. В принципі, фізичні навантаження теж можуть бути причиною затримки, особливо, якщо раніше  ви не надто активно займалися фізичними вправами. Там само придивіться які це дало результати. Втрата ваги теж може мати свій відбиток.
Щоб заспокоїти себе і не зіпсувати собі радість свята, зробіть тест на вагітність. Якщо ж до наступного тижня менструація не відновиться, зверніться таки до лікаря, щоб виключити захворювання. Адже затримка це також і сигнал до небезпеки.
Удачі!

#секс #релігія

0

569

Дякую Вам за пораду, так і зроблю))

0

570

В мене так питання...я зустрічаюсь з дівчиною..статевого акту ще не було, просто гра палців, коли ми так спробували дівчина знепритомніла...але бистро прийшла до  тями, потім вона мені сказала що їй боліло нижче живота...чи могла вона втратити цноту?

0

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2016 «QuadroSystems» LLC