Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Питання-відповідь

Сообщений 31 страница 60 из 829

1

Передмова

Вітаю усіх на сторінках свого ресурсу. Надіюсь, заглянувши сюди, ви знайдете для себе щось корисне, що допоможе вирішити вам проблеми сьогодення, на майбутнє озброїтися необхідної інформацією, або ж просто щось прочитати.
Мені приємно бачити, що ви звертаєтеся до мене за порадами і підтримкою, я стараюся допомогти кожному і максимально викластися у своїх відповідях. Проте це мені не завжди вдається. Зараз я хочу зосередити свою увагу на тому, як варто будувати характеристику свої проблеми, щоб згодом я могла вам надати повну відповідь, а також декілька фактів, про які вам варто знати і мати на увазі.
1) Пишучи свій пост, я дуже прошу надати МАКСИМУМ інформації щодо вашої ситуації. Вік ОБОВ’ЯЗКОВО (ваш і того, про кого буде йти мова, якщо присутня третя особа). А також усе, що стосується вашої проблеми, спробуйте описати її максимально повно: що трапилося, як трапилося, чому трапилося, ваш погляд на неї, якщо має відношення третя особа, то і її погляд, ваші думки і роздуми. Тобто усе, що ви знаєте і вважаєте за необхідне мені сказати. Чим повнішу картину я бачитиму, тим легше мені  щось сказати. Адже інколи навіть найменші нюанси можуть радикально спричинити варіант вирішення проблеми.
Звичайно, я старатимуся вступати з вами в діалог, щоб уточнити певні нюанси, але на це витрачається час, який може бути дорогоцінним.
2) Мої відповіді – це у більшості випадків мій власний погляд на речі, спричинений життєвим досвідом, прочитаним на світоглядом. Бувають ситуації, коли я не розділяю вашої позиції, проте ж все ж таки іду на зустріч і не нав’язую свої думки, а намагаюся подати загальну відповідь. Я можу бути не права в силу відсутності життєвого досвіду у певних ситуаціях, життєвих поглядах на певні позиції, власні розмірковування, які являються ІМХО. Тому можу стверджувати про певний суб’єктивізм. Звертаючись до мене, ви отримуєте не тільки просто відповідь на запитання, але часто і моє власне бачення. Не спішіть його відкинути, задумайтеся. Адже якби я хотіла нашкодити комусь із вас, то не витрачала б стільки часу і зусиль на цей ресурс. І пробачте мені мою некомпетентність. Я не ідеальна.
3) У когось, можливо, склалось хибне враження про мою освіту. Я НЕ МЕДИК, і те, про що тут розказую, загальновідомі факти, почерпнуті зі спеціальної літератури та інших інформаційних джерел. Я стараюсь віддавати перевагу надійним джерелам інформації, а не поширеним міфам, проте це не запорука успішної відповіді – зазвичай мої відповіді мають розмитий характер і я не часто беруся за них. І якщо я раджу звернутися до лікаря, то там варто зробити, а не зігнорувати мою настанову. Є безліч он-лайн консультацій лікарів, але жоден лікар не поставить діагноз і визначить лікування без особистого огляду. Пам’ятайте це. Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, не зволікайте, бо чим раніше ви виявите проблему і почнете її лікування, тим менше негативний наслідків виникне.
Якщо хтось вважає, що я не права, або ж бажає висловити свою думку і пораду для когось - відписуйтесь! Не вагайтеся і вступайте в бесіду.
4) Було б непогано, якби ви вказували своє віросповідання, бо від цього теж немало залежить. Я не дуже добре умію тлумачити християнські догми та мораль, але на сайті часто появляється отець Олег, який зможе це зробити і донести правильно слово. Якщо ви вважаєте себе атеїстом чи іншого віросповідання, укажіть це.
5) Я не маю можливості цілодобово бути прикутою до сайту, і буває так, що затримуюся з відповіддю, або ж не завжди є можливість надати розгорнуту відповідь. Більшість питань уже раніше були розглянуті, тому, якщо вказую, що відповідь на аналогічну проблему уже була вказана, то не полінуйтеся і пошукайте. Я розумію, що сторінок багато. Я ще не придумала, як систематизувати всю інформацію, тому варто просто посидіти і пошукати. Дякую за розуміння.
6) Хотілося б знати про результати своїх старань, тому, якщо не важко, вказуйте, чи допомогли вам мої поради, до якого висновку ви дійшли і чим все закінчилося.
7) Обіцяю повну АНОНІМНІСТЬ і не намагаюся взнати, використовуючи особисту інформацію, що ви за персона, а також розголошувати ваші персональні дані та ту інформацію, якою ви зі мною ділитеся. Якщо хтось вагається чи боїться бути упізнаним, реєструйтеся та надсилайте особисті повідомлення.

Я не всесильна, і не завжди спроможна вирушити чиюсь проблему. Інколи потрібна консультація спеціалістів, але у більшості випадків запорука успішного вирішення проблеми залежить тільки від час. Я можу порадити, а ви вже вибираєте чи прислухатися. Проте в залежності від того, як серйозно ви підійдете до свої ситуації і буде залежати кінцевий результат. В питаннях психології правильну відповідь знає ваше серце, слухайте його. В особистих – відкрийтеся на зустріч один одному і не кваптеся, у вас все життя попереду. В здоров’ї бережіть себе з молоду.
Удачі.

У зв’язку з тим, що багато хто ігнорує мої прохання, слова та просто заходить сюди один раз, щоб задати запитання, і не повертається за відповіддю (ну, і навіщо це робити?), я намагаюся оптимізувати роботу так, щоб зберегти свій час і ваш, якщо ви справді потребуєте підтримки. Відтепер я відповідатиму тільки на повідомлення, у яких будуть враховані усі пункти моїх вимог, інакше буде висунуте перше попередження, і якщо ви не скористаєтесь шансом, то на мою відповідь не розраховуйте. Я б хотіла спілкуватись у режимі діалогу, де хоча би мене чує співрозмовник, а не завітав – пішов – а ти собі тут друкуй. До того ж, часто зустрічаю дуже складні питання, над якими мені потрібно посидіти, подумати, попрацювати. Багато дрібниць не дають мені розгорнутої картини, а на питання відповідей немає. Тому, якщо ви не потребуєте відповіді і підете звідси, залишивши запитання, не робіть цього і закривайте вкладку. Якщо ж ви реально хочете вступити в діалог, то давайте серйозно підійдемо до цієї справи:
- Ваша ситуація – твір. Максимум фактів, максимум, який ви можете мені розказати. Навіть те, що здаватиметься дрібницями, викладайте. Можливо, ці дрібниці є вагомими. Не подавайте мені інформацію порціям у повідомленні, кожна з яких кардинально мінятиме мою думку. Тут немає обмеження на символи, а якщо текст не помішається в одному пості, відкривайте наступний.
- Вік. Вирішення ситуації для 12, 18 та 30 років може кардинально відрізнятися. Я не можу телепатично вгадати скільки вам років.
- Місто проживання. Буває, я можу підказати куди можна звернутися конкретно з певною проблемою, якщо орієнтуюсь у тій місцевості.
- Релігія. Відповідаю я у двох площинах – релігійна та соціальна. І відповіді можуть теж відрізнятися. Не хочу я нав’язувати вам думку про те, що вчинене є гріхом, що не можна так робити, що у вас брак віри та любові, що ваші стосунки виправить те і те, якщо ми з вами різного віросповідання. Я б, наприклад, не хотіла слухати про мусульманство, бо я не сповідую цю віру. Але якщо ви є віруючою людиною, то і розмова у нас може відбувати у іншому контексті.

Наразі це все, про що я прошу. Та це, виявляються, теж важко. Надіюсь, ми зрозуміли один одного.

З повагою, Тасміт.

Пропоную ще один варіант діалогу зі мною для тих, хто хоче зберегти анонімність, або ж раптом комусь захотілось зі мною поговорити  ;)
У мене відкритий профіль на відомому більшості ресурсі Ask.fm. Тому, усіх, хто бажає залишити коментар чи питання, поцікавитися чи запитати пораду - запрошую.
http://ask.fm/tassmit

Пошук по хештегах !

0

31

Мені 14 а моєму хл. 17.І ми думаем про секс.чи варто?

0

32

Настюша, почитай попередні коментарі. Зверни увагу на форум "Цнотливість" і подумай сама "чи варто?"

0

33

будь ласка допоможіть я вже 8 разів займалася сексом . проблема втому що я не відчуваю нічого ніякого кайфу лише інколи дискомфорт!! підкажіть що це може бути спасибі

0

34

аліночка написал(а):

будь ласка допоможіть я вже 8 разів займалася сексом . проблема втому що я не відчуваю нічого ніякого кайфу лише інколи дискомфорт!! підкажіть що це може бути спасибі

проблема жіночого оргазму тягнеться не один вік. давно доведено, що жінці набагато важче досягнути задоволення, ніж чоловікові. На сьогоднішній день це питання можна вирішити двома способами: консультація спеціаліста або народження дитини. Досі не відомий факт, чому після пологів усі жінки досягають оргазму. Але факт є факт. Розділ "інтим" на сайті не дуже розвинений. Якщо є потреба, то можна дане питання і розглянути

Гляньте ще сюди

#секс #задоволення

0

35

привіт...мені 17...що може означати,якщо виділяється біла рідина...в статевому відношенні я ще не була...

0

36

alisha написал(а):

привіт...мені 17...що може означати,якщо виділяється біла рідина...в статевому відношенні я ще не була...

з такими питаннями найкраще звертатися до кваліфікованих спеціалістів. Дуже важко щось відповісти, судячи з одних слів

#виділення

0

37

Ум...хочу добавити що у мене також бувають білі виділення,але ніколи через це не хвилювалась(і такОж цнотлива)

0

38

Іріша написал(а):

Ум...хочу добавити що у мене також бувають білі виділення,але ніколи через це не хвилювалась(і такОж цнотлива)

залежно від характеру виділень. не хочу офф-топити, розказувати звідки то береться і навіщо, але якщо це помітили аж у 17 років, то важко сказати чи носять вони природний характер

#виділення

0

39

Ні я замітила їх ще дуже давно,ще кали була малою...вони усилюються коли я так би мовити збуджуюсь...тоді це Може бути якесь захворювання чи ні?є причини хвилюватись?

0

40

Іріша, це цілком нормально. При збуджені у жінки виділяється змазка - рідина, яка необхідна при статевому акті. її набагато більше, ніж звичайних виділень. Так як тематика у нас інша, скажу, що у вас усе нормально

#виділення

0

41

і що воно завжди буде віділяться???

0

42

alisha написал(а):

і що воно завжди буде віділяться???

усе твоє життя. колись у більшій консистенції, колись у меншій. може зникнути про менопаузі, але це призведе до великого дискомфорту

#виділення

0

43

Я прочитала ваші рекомендації і там йдеться тільки про погану сторону цього,а що ж шороше в сексі?

0

44

Ані4ка написал(а):

Я прочитала ваші рекомендації і там йдеться тільки про погану сторону цього,а що ж шороше в сексі?

у якому розділі ти читала? у розділі "Цнотливість" вказані рекомендації щодо утримання від раннього сексу, щоб уберегти підлітків від помилок, за які потім часто жалітимуть. А розділ "Інтим" давно не оновлювався, так як не користується значною популярністю серед читачів. Якщо тебе цікавлять позитивні (як ти виражаєшся, а їх є багато) сторони інтимних стосунків, то залиши замовлення, і його виконають. Основна аудиторія сайту - підлітки, більшість проблем піднімаються з урахуванням вподобань цієї верстви населення

#секс

0

45

А може бути після першого сексу затримка з місячними?
Якщо так, то чи це надовго?

0

46

ЯнОчКа написал(а):

А може бути після першого сексу затримка з місячними?
Якщо так, то чи це надовго?

Може. На кілька днів, не більше. Максимум - випав один місяць. Усе інше за межами норми

#перший_секс #затримка

0

47

Допоможіть будь-ласка,мені 16р.,я займаюсь сексом з своїм хлопцем вже 4 місяці і не отримую ніякого задоволення.З чим це може бути повязане???А могтиму я взагалі колись завагітніти???дякую на перід.

0

48

Допоможіть будь-ласка,мені 16р.,я займаюсь сексом з своїм хлопцем вже 4 місяці і не отримую ніякого задоволення.З чим це може бути повязане???А могтиму я взагалі колись завагітніти???дякую на перід.

Катруся, насамперед, це може бути пов"язано з жіночою фізіологією. Ну так уже створено природою, що жінці дуже важко досягти оргазму. Ця проблема легко вирішується після народження дитини.  ;) Також тут може мати місце і недостатність досвіду у партнера. Скільки йому років? У нього до тебе були жінки?

А могтиму я взагалі колись завагітніти?

якщо проблема тільки у цьому, то не хвилюйся. Ці дві речі не пов"ятані між собою. Як я уже згадувала, якраз народження дитини і стимулює отримання задоволення.

Наразі на сайті мало інформації по даній тематиці, тому можу запропонувати тобі лише дві статті. Якщо бажаєш взнати більше, залиши заявку і найближчим часом постараюся її виконати

Не клитором единым
Види жіночого оргазму. Як досягти?

#ранній_секс  #задоволення #вагітність

0

49

Ньому 18р.У нього до мене були жінки,навіть не пару.А що може допомогти отримати задоволення крім того що народити дитину?А що я могтиму завагітніти, якщо я не отримую оргазму)))?

0

50

Катруся написал(а):

А що я могтиму завагітніти, якщо я не отримую оргазму)))?

звичайно. оргазм немає нічого спільного з зачаттям

Катруся написал(а):

А що може допомогти отримати задоволення крім того що народити дитину?

статті, які я пропонувала, читала? Найближчими днями я постараюся розкрити це питання(зараз трохи зайнята іншими проблемами). регулярно заходь на сайт, або зареєструйся і як тільки я виконаю твою заявку, надішлю тобі мейл.
#задоволення #вагітність

0

51

А можна будь ласка зараз в загальному розказати,що можна зробити щоб отримувати оргазм?

0

52

кaтруcя, нa жaль, нe володiю тaкою iнформaцiєю, щоб розкaзaти у кiлькох словaх. нaрaзi можу порaдити лишe проконсультувaтися у спeцiaлiстa, хочa б он-лaйн. тeмa нaстiльки дeлiкaтнa, що нe впeвнeнa, що знaйду для вaшого вiку потрiбну iнфу. p.s. зaрeєструйтeсь, будь лaскa, я б хотiлa з вaми тeт-a-тeт поговорити. якщо зaхочeтe, потiм видaлю aккaунт

0

53

привіт. під час першого сексу сталось непередбачуване. в мене раніше статевих відносин не було. і тут я відчуваю не біль а зразу приємні відчуття, ніякого дискомфорту.ні крові. Що це  може бути? Після цього разу сам секс був багато разів. наперед дякую

Отредактировано mia (2011-09-02 17:24:50)

0

54

спасибі за гарний сайт)

0

55

mia, я так і не зрозуміла твою проблему. ти цікавишся, що тоді відбувалося, чи  ці відчуття і надалі відчуваєш? якого вони характеру: фізичні чи психологічні? скільки тобі років і хто твій партнер? у залежності від твоїх відповідей, я або відповім тобі, або дальше будемо розбирати твою проблему.

0

56

Катруся, знайшла на одному сайті відповідь на ваше питання, це відповідь спеціаліста. Постараюся пізніше створити статтю з певними порадами. Наголошую, що це відповідь дорослій жінці. Можливо у вашому варіанті роль відіграє і віковий чинник. Недарма гінекологи застерігають до повноліття утримуватися від статевих зносин. Все таки організм не готовий, органи можуть піддатися впливу, що пізніше призведе до серйозних проблем. або ж це просто не ваш партнер. Ну що поробиш, і сексуальна сумісність існує.

Таблеток "счастья" еще не изобрели, поэтому надеяться на пилюли "для оргазма" бесполезно... У многих женщин способность испытывать оргазм возникает не сразу, а спустя некоторое, иногда довольно продолжительное время - месяцы и даже годы от начала сексуальной активности. Нередко эта способность появляется после первых (и даже повторных) родов. Такую задержку "старта" оргастической функции специалисты называют "ретардационная аноргазмия" (т.е. - запаздывающая). Она не является патологией, однако большая длительность "запаздывания" весьма угнетает :-(( У каждой конкретной женщины существует значительное количество факторов, тормозящих (даже блокирующих) реализацию оргазма . В их числе психологические, физиологические, ситуационные и др. Степень их влияния зависит от еще большего количества условий (возраст, сексуальное воспитание, сексуальный опыт, тип личности и характера, "карта" эрогенных зон, темперамент, "половая конституция", образование, условия реализации сексуальных действий день менструального цикла и т.п.) Поэтому невозможно дать универсальный совет, пригодный для всех женщин и во всех ситуация. Такие советы можно дать лишь каждой конкретной женщине, с учетом всех особенностей её сексуальной сферы и для конкретной ситуации. Всё перечисленное оценить "через экран монитора" нельзя, поэтому надо идти на прием к РЕАЛЬНОМУ сексологу…После углубленного анализа Вашей ситуации специалист сможет вместе с Вами обсудить алгоритм последующих действий...

Щодо факторів, які гальмують реалізацію оргазму. ви можете не відчувати задоволення через певні фізіологічні причини(сухість влагалища, розмір пеніса у вашого партнера), психологічні у виді почуттів між вами (можливо ви сумніваєтеся у вашому хлопцю, чи почуття не дуже щирі. що ваш штовхнуло на початок статевого життя? це була ваша ініціатива? ви сумнівалися?). Чи обстановка вам мішає? Можливо ви боїтеся, що вас застукають? Чи батьки взнають, що ви уже не дівчинка? Як написано вище "універсального" підходу тут немає. проблему потрібно розбирати по крупинкам.

#задоволення

0

57

мені цікаво  чому не було крові, болю, дискомфорку?? він що не збив цноту??? чи вона взагалі не збивається у мене??? мен 15 йому 18... ніякого дискомфорту у мене нема... мені цікаво чи є у мене ще пліва?? чи вона просто під час сексу розхитувалась, та чи буде видно у гініколога її, так як я зрозуміла вона там повинна бути, чи  вона збилась без крові та болю??? Мені цікаво саме це...

0

58

mia
я уже десь відповідала на це питання. І статті на сайті є точно на рахунок цього питання. Ну що ж, дам один раз повну відповідь, а потім лише буду копіювати  :crazy:
Народження дівчаток без дівочої пліви дуже і дуже різке явище. Такий випадок один на тисячі. Відсутність крові під час першого статевого акту може пояснюватися:
1) еластичність пліви. пліву можна взагалі не пошкодити під час статевих зносин. коли будеш народжувати, акушер сам розітне.
2) ти могла її втратити раніше (мастурбація, тампони, заняття спортом)
3) ти її можеш втратити пізніше.

Почитайте цю тему на одному форумі. *там десь є і мій коментар  ;) *
Малеча

#перший_секс #пліва #кров

0

59

так я це розумію. але якщоб я її могла втратити раніше то мені знається я б відчула, так користуюсь тампонами але на оb зазначино що це неможливо так як при місячних пліва стає еластичною і її пошкодити не можливо так зазначено на вкладиші. аааа і доречі у подруги те саме, хоч і раніше стетевих відносин не було. І мама розказувала що у неї теж таке було... А наприклад якщо у мене вона еластична, то  вона тоді почулається розхитується??? тоді це буде видно у гініколога???  чи буде видно що я цнотлива і в ст стосунки раніше не входила??? http://druzia.0pk.ru/uploads/0002/25/06/8551-1.gif

0

60

так я парочитала, але в мене ні крові ні дискомфорту ні болю http://doodoo.ru/smiles/wo/woodpecker.gif

0

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2016 «QuadroSystems» LLC