Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Питання-відповідь

Сообщений 571 страница 600 из 829

1

Передмова

Вітаю усіх на сторінках свого ресурсу. Надіюсь, заглянувши сюди, ви знайдете для себе щось корисне, що допоможе вирішити вам проблеми сьогодення, на майбутнє озброїтися необхідної інформацією, або ж просто щось прочитати.
Мені приємно бачити, що ви звертаєтеся до мене за порадами і підтримкою, я стараюся допомогти кожному і максимально викластися у своїх відповідях. Проте це мені не завжди вдається. Зараз я хочу зосередити свою увагу на тому, як варто будувати характеристику свої проблеми, щоб згодом я могла вам надати повну відповідь, а також декілька фактів, про які вам варто знати і мати на увазі.
1) Пишучи свій пост, я дуже прошу надати МАКСИМУМ інформації щодо вашої ситуації. Вік ОБОВ’ЯЗКОВО (ваш і того, про кого буде йти мова, якщо присутня третя особа). А також усе, що стосується вашої проблеми, спробуйте описати її максимально повно: що трапилося, як трапилося, чому трапилося, ваш погляд на неї, якщо має відношення третя особа, то і її погляд, ваші думки і роздуми. Тобто усе, що ви знаєте і вважаєте за необхідне мені сказати. Чим повнішу картину я бачитиму, тим легше мені  щось сказати. Адже інколи навіть найменші нюанси можуть радикально спричинити варіант вирішення проблеми.
Звичайно, я старатимуся вступати з вами в діалог, щоб уточнити певні нюанси, але на це витрачається час, який може бути дорогоцінним.
2) Мої відповіді – це у більшості випадків мій власний погляд на речі, спричинений життєвим досвідом, прочитаним на світоглядом. Бувають ситуації, коли я не розділяю вашої позиції, проте ж все ж таки іду на зустріч і не нав’язую свої думки, а намагаюся подати загальну відповідь. Я можу бути не права в силу відсутності життєвого досвіду у певних ситуаціях, життєвих поглядах на певні позиції, власні розмірковування, які являються ІМХО. Тому можу стверджувати про певний суб’єктивізм. Звертаючись до мене, ви отримуєте не тільки просто відповідь на запитання, але часто і моє власне бачення. Не спішіть його відкинути, задумайтеся. Адже якби я хотіла нашкодити комусь із вас, то не витрачала б стільки часу і зусиль на цей ресурс. І пробачте мені мою некомпетентність. Я не ідеальна.
3) У когось, можливо, склалось хибне враження про мою освіту. Я НЕ МЕДИК, і те, про що тут розказую, загальновідомі факти, почерпнуті зі спеціальної літератури та інших інформаційних джерел. Я стараюсь віддавати перевагу надійним джерелам інформації, а не поширеним міфам, проте це не запорука успішної відповіді – зазвичай мої відповіді мають розмитий характер і я не часто беруся за них. І якщо я раджу звернутися до лікаря, то там варто зробити, а не зігнорувати мою настанову. Є безліч он-лайн консультацій лікарів, але жоден лікар не поставить діагноз і визначить лікування без особистого огляду. Пам’ятайте це. Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, не зволікайте, бо чим раніше ви виявите проблему і почнете її лікування, тим менше негативний наслідків виникне.
Якщо хтось вважає, що я не права, або ж бажає висловити свою думку і пораду для когось - відписуйтесь! Не вагайтеся і вступайте в бесіду.
4) Було б непогано, якби ви вказували своє віросповідання, бо від цього теж немало залежить. Я не дуже добре умію тлумачити християнські догми та мораль, але на сайті часто появляється отець Олег, який зможе це зробити і донести правильно слово. Якщо ви вважаєте себе атеїстом чи іншого віросповідання, укажіть це.
5) Я не маю можливості цілодобово бути прикутою до сайту, і буває так, що затримуюся з відповіддю, або ж не завжди є можливість надати розгорнуту відповідь. Більшість питань уже раніше були розглянуті, тому, якщо вказую, що відповідь на аналогічну проблему уже була вказана, то не полінуйтеся і пошукайте. Я розумію, що сторінок багато. Я ще не придумала, як систематизувати всю інформацію, тому варто просто посидіти і пошукати. Дякую за розуміння.
6) Хотілося б знати про результати своїх старань, тому, якщо не важко, вказуйте, чи допомогли вам мої поради, до якого висновку ви дійшли і чим все закінчилося.
7) Обіцяю повну АНОНІМНІСТЬ і не намагаюся взнати, використовуючи особисту інформацію, що ви за персона, а також розголошувати ваші персональні дані та ту інформацію, якою ви зі мною ділитеся. Якщо хтось вагається чи боїться бути упізнаним, реєструйтеся та надсилайте особисті повідомлення.

Я не всесильна, і не завжди спроможна вирушити чиюсь проблему. Інколи потрібна консультація спеціалістів, але у більшості випадків запорука успішного вирішення проблеми залежить тільки від час. Я можу порадити, а ви вже вибираєте чи прислухатися. Проте в залежності від того, як серйозно ви підійдете до свої ситуації і буде залежати кінцевий результат. В питаннях психології правильну відповідь знає ваше серце, слухайте його. В особистих – відкрийтеся на зустріч один одному і не кваптеся, у вас все життя попереду. В здоров’ї бережіть себе з молоду.
Удачі.

У зв’язку з тим, що багато хто ігнорує мої прохання, слова та просто заходить сюди один раз, щоб задати запитання, і не повертається за відповіддю (ну, і навіщо це робити?), я намагаюся оптимізувати роботу так, щоб зберегти свій час і ваш, якщо ви справді потребуєте підтримки. Відтепер я відповідатиму тільки на повідомлення, у яких будуть враховані усі пункти моїх вимог, інакше буде висунуте перше попередження, і якщо ви не скористаєтесь шансом, то на мою відповідь не розраховуйте. Я б хотіла спілкуватись у режимі діалогу, де хоча би мене чує співрозмовник, а не завітав – пішов – а ти собі тут друкуй. До того ж, часто зустрічаю дуже складні питання, над якими мені потрібно посидіти, подумати, попрацювати. Багато дрібниць не дають мені розгорнутої картини, а на питання відповідей немає. Тому, якщо ви не потребуєте відповіді і підете звідси, залишивши запитання, не робіть цього і закривайте вкладку. Якщо ж ви реально хочете вступити в діалог, то давайте серйозно підійдемо до цієї справи:
- Ваша ситуація – твір. Максимум фактів, максимум, який ви можете мені розказати. Навіть те, що здаватиметься дрібницями, викладайте. Можливо, ці дрібниці є вагомими. Не подавайте мені інформацію порціям у повідомленні, кожна з яких кардинально мінятиме мою думку. Тут немає обмеження на символи, а якщо текст не помішається в одному пості, відкривайте наступний.
- Вік. Вирішення ситуації для 12, 18 та 30 років може кардинально відрізнятися. Я не можу телепатично вгадати скільки вам років.
- Місто проживання. Буває, я можу підказати куди можна звернутися конкретно з певною проблемою, якщо орієнтуюсь у тій місцевості.
- Релігія. Відповідаю я у двох площинах – релігійна та соціальна. І відповіді можуть теж відрізнятися. Не хочу я нав’язувати вам думку про те, що вчинене є гріхом, що не можна так робити, що у вас брак віри та любові, що ваші стосунки виправить те і те, якщо ми з вами різного віросповідання. Я б, наприклад, не хотіла слухати про мусульманство, бо я не сповідую цю віру. Але якщо ви є віруючою людиною, то і розмова у нас може відбувати у іншому контексті.

Наразі це все, про що я прошу. Та це, виявляються, теж важко. Надіюсь, ми зрозуміли один одного.

З повагою, Тасміт.

Пропоную ще один варіант діалогу зі мною для тих, хто хоче зберегти анонімність, або ж раптом комусь захотілось зі мною поговорити  ;)
У мене відкритий профіль на відомому більшості ресурсі Ask.fm. Тому, усіх, хто бажає залишити коментар чи питання, поцікавитися чи запитати пораду - запрошую.
http://ask.fm/tassmit

Пошук по хештегах !

0

571

*і щоразу у мене виникає питання, глянувши на час публікації: чому ж ви не спите вночі?* :)

Віталій, могла і втратити, якщо ми говоримо про фізичну цноту. Мене б більше насторожило чому вона знепритомніла...

0

572

ось і я стревожений..як там воно називається..петтинг??....ось сьогодні так само знову це сталось....ми дуже стривожені....вона каже що спочатку приємно..а потім якось так стає..починає кружитись голова...і невеличка біль нижче живота!!!

0

573

Хм, я якось читала, що під час оргазму дівчина втрачала свідомість. але це скоріше одинична ситуація, а не поширене явище. Я б порадила таки проконсольтуватися зі спеціалістом, з чим це пов"язано - з особливостями організму, чи внаслідок спазму їй стає погано. Ось атк на словах ставити діагноз вам не стану не тільки я, яка не має на це право, але і медики.

0

574

ну я розумію...тільки не знаю як вона має консультуватись..їй 16..а мені 18...про секс рано думати..лише це...я їй казав щоб вона сходила але вона говорить що не знає як спитати..і до кого треба сходити...до гінеколога чи сексопатолога??

0

575

да і оргазм вона не отримувала...просто задоволення....можливо доходить до оргазму...але вона його не отримує тому що так стається!

0

576

Віталій, то, що їй рано думати про секс - то так, але і те, чим ви займаєтесь, теж не іграшки... Приділіть більше часу емоційній стороні стосунків, а не тілесній. Гуляйте, пізнавайте одне одного, відвідуйте культурні заходи, терт, виставки... Ще встигнете до інтиму і наздоженете своє.  Можна за консультацією звернутися до дільничного гінеколога, до якого вона стане на облік у 18 років. Якщо з певних причин вона не може/не хоче звертатися саме до цієї людини - у будь-якій іншій клініці. Якщо ви живете в великому місті, то пошукати анонімний центр підтримки для підлітків типу Центра довіри (не знаю правильно, як такі організації називаються). Все таки до початку статевого життя бажано це питання вирішити, або ж з його початком, якщо не минеться. Хочеться надіятися, що тут нічого серйозного не приховується. Але людина свідомість просто так не втрачає. Знаю по собі.

#перший_секс #стосунки

0

577

дякую за поради))

0

578

Христос Воскрес!!! Хочу нагадати про себе і подякувати ще раз за Вашу підтримку))) В неділю пішла до сповіді і наче камінь з душі впав, а сьогодні після 49 денної затримки менструації все ж відновилась. Все ще чекаю на відповідь о.Олега)

0

579

Nataliia, Воістину Воскрес! Я вчора вз"язалася з отцем Олегом, він обіцяв допомогти)

0

580

Мне 14 лет. у меня недавно
появился белый налет на
головке члена как от него
избавиться ведь я уже его
мою целый месяц а он
только еще больше начал не
приятно пахнуть.

0

581

Артем 14 лет, перше, про що я згадала, це банальна молочниця. Ну як банальна - доволі розповсюджена хвороба, частіше зустрічається у жінок, але у чоловіків теж буває. Або ж баналін і один із його різновидів. Не буду радити ніяких методів лікування, адже у будь-якому випадку варто звернутися до кваліфікованого спеціаліста, який вивчить клінічну картину і вибере метод лікування. Самолікування у даному випадку не найкращий варіант, а чи не найгірший. Тому зверніться до лікаря.
Удачі!

#захворювання

0

582

Если год дрочить у 13 лет,теряетса сила делать детей?

0

583

Стас написал(а):

Если год дрочить у 13 лет,теряетса сила делать детей?

втрачається дещо інше

#мастурбація

0

584

А что теряетса у 13 лет?

0

585

Стас написал(а):

А что теряетса у 13 лет?

взагалі-то нічого, вік ролі не відіграє. проблемка ховається у тому, що ви програмуєте себе на отримання задоволення конкретним шляхом, і коли в майбутньому будете жити статевим життям, то можуть виникнути проблеми, адже організм звик до інших дій і може підвести при зміні ситуації

#мастурбація

0

586

Але якщо не дрочити,від тепер не буде проблем?

0

587

Стас написал(а):

Але якщо не дрочити,від тепер не буде проблем?

даного характеру ні

0

588

Дякую)

0

589

чи може бути кров після того як другий раз займаєшся сексом?

0

590

Эва написал(а):

чи може бути кров після того як другий раз займаєшся сексом?

може. але пам"ятайте, що це явище не може бути систематичним

#секс #кров

0

591

в якому сенсі систематичним?

0

592

Эва, у прямому. Кровоточити не повинно під час кожного статевого акту. Це скоріше сигнал до небезпеки, ніж норма. До речі, кровотеча під час інтиму - одна із ознак ерозії шийки матки. Звичайно, перший досвід ми не розглядаємо.

#кров #секс

0

593

Nataliia написал(а):

В мене таке питання: зустрічаємо з хлопцем 2,5 роки. З самого початку я йому сказала, що статтевих стосунків у нас до шлюбу не буде. Він нібито погодився, але диявол не спить... і ми почали доторкатись до статтевих органів один одного. Коли готувалась до сповіді, то прочитала, що і ці дотики - гріх, тому намагалась відмовитись...останньо ми займались петінгом. Начитавшись різних форумів я зрозуміла, що з фізіологічної точки я все ще незаймана (питання: чи справді я правильно все розумію? ), а от з духовної - сильно шкодую і про це. На сповіді постановляю позбутись цього гріха, але в хлопця погляд не сильно співпадає з моїм, тобто поки що його влаштовує петінг. Чи можна завагітніти від петінгу? Останні місячні були 12.03... Як позбутись цього гріха? І він і я досі не мали інших стосунків.

Наталю, сорі, що пізно відповідаю, але, сподіваюся, не запізно. ;) Ти молодець, що маєш переконання, за які не має бути ніколи соромно. Між вами і хлопцем має бути розмова, щоб провести певну межу яка б дозволили зберегти ту "таємницю" один одного. Для захисту людини від гріха, Господь дає їй чесноту сорому. Дуже важливо її також зберегти до шлюбу, коли ви станетеся одним тілом. Важко є втриматися від петінгу людям, які зустрічаються давно. Але все ж таки, це є постійна нагода до гріха і зведення стосунків до взаємовикористання. Моя порада, щоб уникнути гріха, одружуйтеся. Залишіться для свого хлопця певною загадкою, яку він має постійно відгадувати і не давайте "підказок". Хлопцю важче в певному сенсі, ніж вам, тому старайтеся бути більше на людях, і коли бачите, що він хоче бути з вами наодинці з однією метою, це є прояви егоїзму, які в подружжі вийдуть боком. Я сам був хлопцем і скажу від нас всіх "будьте з нами жорсткіші в певних питаннях",  http://druzia.0pk.ru/uploads/0002/25/06/8547-3.gif А часом зробіть щось екстраординарне, запропонуйте помолитися разом вервицю. Як правило, бажання займатися петінгом чомусь "улєтучіваєтся" )))

#релігія  #мастурбація

0

594

Julia написал(а):

Потрібно вирішувати якось цю проблему чи потрібно змиритися і жити так все життя відчуваючи себе овочем,?

Треба змінити стиль свого життя, спосіб свого думання. Ніколи не повірю, що гріх може вилікувати людину. Я знаю людей, що вибирали смерть, а не гріх. Чи готові ви сьогодні бути святою? Виглядає, що ні. Я знаю, що гріх несе за собою смерть. Тому, не факт, що ви помрете від браку якихось гормонів. Але є одне просте питання - а що далі? У Святому Письмі пише, що якщо око тебе спокушає, вирви його, краще тобі ввійти до Царства Божого без ока, ніж цілим горіти в пеклі. А тому, поміняйтеся самі і світ почне мінятися навколо вас.

#релігія #секс

0

595

Дякую за пораду отче))

0

596

http://sb.uploads.ru/t/YQac5.jpg

0

597

Лише проблема, де знайти такого... ((

0

598

Nataliia, хто шукає, той знаходить  :blush: не варто гнатися за матеріальним і зовнішньою красою, а варто звернути увагу на внутрішній світ)

#стосунки

0

599

Якщо чесно, давно думаю створити сайт знайомств для християнської молоді із чіткими правилами участі і навіть враховуючи рекомендації священиків. Мене ця тема дуже болить.

0

600

А я й ніколи не гналася за багатством чи зовнішньою красою, на даний момент мій хлопець безробітний...про створення сім'ї, то тут все досить дивно, бо   "як можна зараз щось починати якщо немає машини, квартири чи хати і т.д" , але тоді питання, а коли...Зараз звичайно це все важко, але легше двом це все долати. От така невизначеність дуже вимучує, але зрештою молюсь і надеюсь що все з Божою поміччю вирішиться)) мій тато помер, мама вже старша хотілось би її потішити онуками...
А на рахунок такого сайту це гарна ідея))

0

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2016 «QuadroSystems» LLC