Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Питання-відповідь

Сообщений 631 страница 660 из 824

1

Передмова

Вітаю усіх на сторінках свого ресурсу. Надіюсь, заглянувши сюди, ви знайдете для себе щось корисне, що допоможе вирішити вам проблеми сьогодення, на майбутнє озброїтися необхідної інформацією, або ж просто щось прочитати.
Мені приємно бачити, що ви звертаєтеся до мене за порадами і підтримкою, я стараюся допомогти кожному і максимально викластися у своїх відповідях. Проте це мені не завжди вдається. Зараз я хочу зосередити свою увагу на тому, як варто будувати характеристику свої проблеми, щоб згодом я могла вам надати повну відповідь, а також декілька фактів, про які вам варто знати і мати на увазі.
1) Пишучи свій пост, я дуже прошу надати МАКСИМУМ інформації щодо вашої ситуації. Вік ОБОВ’ЯЗКОВО (ваш і того, про кого буде йти мова, якщо присутня третя особа). А також усе, що стосується вашої проблеми, спробуйте описати її максимально повно: що трапилося, як трапилося, чому трапилося, ваш погляд на неї, якщо має відношення третя особа, то і її погляд, ваші думки і роздуми. Тобто усе, що ви знаєте і вважаєте за необхідне мені сказати. Чим повнішу картину я бачитиму, тим легше мені  щось сказати. Адже інколи навіть найменші нюанси можуть радикально спричинити варіант вирішення проблеми.
Звичайно, я старатимуся вступати з вами в діалог, щоб уточнити певні нюанси, але на це витрачається час, який може бути дорогоцінним.
2) Мої відповіді – це у більшості випадків мій власний погляд на речі, спричинений життєвим досвідом, прочитаним на світоглядом. Бувають ситуації, коли я не розділяю вашої позиції, проте ж все ж таки іду на зустріч і не нав’язую свої думки, а намагаюся подати загальну відповідь. Я можу бути не права в силу відсутності життєвого досвіду у певних ситуаціях, життєвих поглядах на певні позиції, власні розмірковування, які являються ІМХО. Тому можу стверджувати про певний суб’єктивізм. Звертаючись до мене, ви отримуєте не тільки просто відповідь на запитання, але часто і моє власне бачення. Не спішіть його відкинути, задумайтеся. Адже якби я хотіла нашкодити комусь із вас, то не витрачала б стільки часу і зусиль на цей ресурс. І пробачте мені мою некомпетентність. Я не ідеальна.
3) У когось, можливо, склалось хибне враження про мою освіту. Я НЕ МЕДИК, і те, про що тут розказую, загальновідомі факти, почерпнуті зі спеціальної літератури та інших інформаційних джерел. Я стараюсь віддавати перевагу надійним джерелам інформації, а не поширеним міфам, проте це не запорука успішної відповіді – зазвичай мої відповіді мають розмитий характер і я не часто беруся за них. І якщо я раджу звернутися до лікаря, то там варто зробити, а не зігнорувати мою настанову. Є безліч он-лайн консультацій лікарів, але жоден лікар не поставить діагноз і визначить лікування без особистого огляду. Пам’ятайте це. Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, не зволікайте, бо чим раніше ви виявите проблему і почнете її лікування, тим менше негативний наслідків виникне.
Якщо хтось вважає, що я не права, або ж бажає висловити свою думку і пораду для когось - відписуйтесь! Не вагайтеся і вступайте в бесіду.
4) Було б непогано, якби ви вказували своє віросповідання, бо від цього теж немало залежить. Я не дуже добре умію тлумачити християнські догми та мораль, але на сайті часто появляється отець Олег, який зможе це зробити і донести правильно слово. Якщо ви вважаєте себе атеїстом чи іншого віросповідання, укажіть це.
5) Я не маю можливості цілодобово бути прикутою до сайту, і буває так, що затримуюся з відповіддю, або ж не завжди є можливість надати розгорнуту відповідь. Більшість питань уже раніше були розглянуті, тому, якщо вказую, що відповідь на аналогічну проблему уже була вказана, то не полінуйтеся і пошукайте. Я розумію, що сторінок багато. Я ще не придумала, як систематизувати всю інформацію, тому варто просто посидіти і пошукати. Дякую за розуміння.
6) Хотілося б знати про результати своїх старань, тому, якщо не важко, вказуйте, чи допомогли вам мої поради, до якого висновку ви дійшли і чим все закінчилося.
7) Обіцяю повну АНОНІМНІСТЬ і не намагаюся взнати, використовуючи особисту інформацію, що ви за персона, а також розголошувати ваші персональні дані та ту інформацію, якою ви зі мною ділитеся. Якщо хтось вагається чи боїться бути упізнаним, реєструйтеся та надсилайте особисті повідомлення.

Я не всесильна, і не завжди спроможна вирушити чиюсь проблему. Інколи потрібна консультація спеціалістів, але у більшості випадків запорука успішного вирішення проблеми залежить тільки від час. Я можу порадити, а ви вже вибираєте чи прислухатися. Проте в залежності від того, як серйозно ви підійдете до свої ситуації і буде залежати кінцевий результат. В питаннях психології правильну відповідь знає ваше серце, слухайте його. В особистих – відкрийтеся на зустріч один одному і не кваптеся, у вас все життя попереду. В здоров’ї бережіть себе з молоду.
Удачі.

У зв’язку з тим, що багато хто ігнорує мої прохання, слова та просто заходить сюди один раз, щоб задати запитання, і не повертається за відповіддю (ну, і навіщо це робити?), я намагаюся оптимізувати роботу так, щоб зберегти свій час і ваш, якщо ви справді потребуєте підтримки. Відтепер я відповідатиму тільки на повідомлення, у яких будуть враховані усі пункти моїх вимог, інакше буде висунуте перше попередження, і якщо ви не скористаєтесь шансом, то на мою відповідь не розраховуйте. Я б хотіла спілкуватись у режимі діалогу, де хоча би мене чує співрозмовник, а не завітав – пішов – а ти собі тут друкуй. До того ж, часто зустрічаю дуже складні питання, над якими мені потрібно посидіти, подумати, попрацювати. Багато дрібниць не дають мені розгорнутої картини, а на питання відповідей немає. Тому, якщо ви не потребуєте відповіді і підете звідси, залишивши запитання, не робіть цього і закривайте вкладку. Якщо ж ви реально хочете вступити в діалог, то давайте серйозно підійдемо до цієї справи:
- Ваша ситуація – твір. Максимум фактів, максимум, який ви можете мені розказати. Навіть те, що здаватиметься дрібницями, викладайте. Можливо, ці дрібниці є вагомими. Не подавайте мені інформацію порціям у повідомленні, кожна з яких кардинально мінятиме мою думку. Тут немає обмеження на символи, а якщо текст не помішається в одному пості, відкривайте наступний.
- Вік. Вирішення ситуації для 12, 18 та 30 років може кардинально відрізнятися. Я не можу телепатично вгадати скільки вам років.
- Місто проживання. Буває, я можу підказати куди можна звернутися конкретно з певною проблемою, якщо орієнтуюсь у тій місцевості.
- Релігія. Відповідаю я у двох площинах – релігійна та соціальна. І відповіді можуть теж відрізнятися. Не хочу я нав’язувати вам думку про те, що вчинене є гріхом, що не можна так робити, що у вас брак віри та любові, що ваші стосунки виправить те і те, якщо ми з вами різного віросповідання. Я б, наприклад, не хотіла слухати про мусульманство, бо я не сповідую цю віру. Але якщо ви є віруючою людиною, то і розмова у нас може відбувати у іншому контексті.

Наразі це все, про що я прошу. Та це, виявляються, теж важко. Надіюсь, ми зрозуміли один одного.

З повагою, Тасміт.

Пропоную ще один варіант діалогу зі мною для тих, хто хоче зберегти анонімність, або ж раптом комусь захотілось зі мною поговорити  ;)
У мене відкритий профіль на відомому більшості ресурсі Ask.fm. Тому, усіх, хто бажає залишити коментар чи питання, поцікавитися чи запитати пораду - запрошую.
http://ask.fm/tassmit

Пошук по хештегах !

0

631

я Вам дуже вдячна

0

632

Надіюсь, я вам допомогла

0

633

привіт..в мене проблема з хлопцем. він не вірить мені.і каже що 4 хлопці то мало.і в мене їх було більше.
чи можна по аналізам або огляді лікаря сказати скільки в мене було партнерів:??

0

634

Мирослава написал(а):

привіт..в мене проблема з хлопцем. він не вірить мені.і каже що 4 хлопці то мало.і в мене їх було більше.
чи можна по аналізам або огляді лікаря сказати скільки в мене було партнерів:??

ніякий огляд чи аналіз не вказують на кількість статевих партнерів. Давайте разом подумаємо логічно: як можна це взнати? Який слід буде залишатись від кожного партнера? Я б сказала, що 4 то забагато. Віддатися чотирьом хлопцям і не створити міцної сім"ї, це, перепрошую, просто егоїзм і використання, а не почуття і кохання. Найвища міра потаємності, яка чомусь стає доступною кільком, а не одному. А потмі починаються претензії, чому дитина схожа на когось іншого, чому через пару поколінь з"являються незрозумілі хвороби. А насправді жінка просто збирає цей букет і передає його нащадкам. Можливо я і консерватор, але я не розумію, як то можна свідомо віддаватися комусь, як не одному, і потім нормально це сприймати. Ні, це суспільство точно потрібно змінювати.
А на рахунок недовіри я уже висловлювалась на попереднє запитання. Гнала би в шию таких хлопців з такими запитаннями!
#стосунки

0

635

Доброго дня) Мене звати Настя 20 років, ми  з коханим(20р) хочемо дітей, і коли наважилися на цей крок , зробили все як належить : вийшло не так як планували- тобто затримка у мене є , але тести на вагітність нічого не показали :( зробила їх два . Затримка наразі 2 день.
Не знаю чого очікувати , з якої причини може бути затримка?
І скажіть , якщо нічого не вийшло - то це одразу означає що може зі мною або з коханим щось не так?  ( тобто на думці маю безплідність)
Чи просто бувають такі дні коли жінка не може завагітніти і просто пробувати дальше?

Буду вдячна за відповіть, з нетерпіням чекаю)

0

636

Доброго дня) Мене звати Настя 20 років, ми  з коханим(20р) хочемо дітей, і коли наважилися на цей крок , зробили все як належить : вийшло не так як планували- тобто затримка у мене є , але тести на вагітність нічого не показали :( зробила їх два . Затримка наразі 2 день.
Не знаю чого очікувати , з якої причини може бути затримка?
І скажіть , якщо нічого не вийшло - то це одразу означає що може зі мною або з коханим щось не так?  ( тобто на думці маю безплідність)
Чи просто бувають такі дні коли жінка не може завагітніти і просто пробувати дальше?

Буду вдячна за відповіть, з нетерпіням чекаю)

Анастасіє, вітаю вас! Мені дуже приємно нарешті отримати питання, пов'язане з бажаною вагітністю, на яке я залюбки, не чекаючи до завтра, відповім вам.
Негативний тест при затримці у два дні ще не показник. Я уже розказувала раніше, моя подруга побачила дві полоски аж на 9 день затримки, до того тільки одну. От з дня на день має народити хлопчика, чекаємо) Так що не спішіть робити висновки. Можливо, просто тест ще не показує вам вірного результату.
Якщо ж у цьому місяці не получилось зробити омріяне, знову ж це не причина для паніки та розчарування. Як я розумію, це була тільки перша спроба. Насправді діагноз безпліддя ставлять через рік старань після діагностики у лікаря. Пам'ятайте, що не кожен цикл у жінки є овулярним. Можливо, це один із них.
Якщо вас переслідують певні сумніви, зверніться до гінеколога і пройдіть повну комплексну провірку. Це не завадить. Якщо до вагітності ви не готувалися, то маєте можливість це зробити. Поправте здоров'я, налягайте на вітаміни, попийте фолієву кислоту, відпочиньте. Навіть я зустрічала думку, що осінь - найкраща пора для вагітності, бо літо - це безліч вітамінів, сонця і відпочинку.
Не знаю у яких ви відносинах, а от моя однокурсниця завагітніла зразу після весілля і вінчання, до цього не складалося.
Причин для затримки є багато. Це і хвилювання, нерви, дієта, погане харчування, хвороби, медикаменти та ін. Кілька днів відхилень, що не несуть регулярний характер, у межах норми.
Найвища можливість завагітніти - це період овуляції. Можливо ви чули про метод контрацепції "безпечних днів", хоча я його за контрацепцію не вважаю. Для пар, які планують дітей, якраз середина циклу найбільш сприятлива для зачаття. Бо до цього часу яйцеклітина ще не дозріла, а після - опустилась в матку. Але не забуваємо, що цикл не механізм і дає збій, а сперматозоїди зберігають свою життєдіяльність ще пару днів.
Не зупиняйтесь і пробуйте дальше.
Тому, бажаю вам удачі, бажаної і легкої вагітності!

#вагітність #затримка

0

637

Дуже Вам вдячна за відповідь))
Ви заспокоїли мене, тепер мені лишається тільки з нетерпінням чекати результату) ( бо як на разі місячних немає)

Спасибі , удачі)

0

638

Привіт. У мене проблема. Мені 17 років. Але у мене статевий член у ерегіруваному стані всього 10 см. Тому я не можу наважитися на секс з коханою. Порадьте, як можна його збільшити у домашніх умовах?

0

639

Сeргeй написал(а):

Привіт. У мене проблема. Мені 17 років. Але у мене статевий член у ерегіруваному стані всього 10 см. Тому я не можу наважитися на секс з коханою. Порадьте, як можна його збільшити у домашніх умовах?

Головне не розмір, а уміння ним користуватись ;)
Навіщо вам секс в 17 років?! Ви готові взяти на себе відповідальність за все, що відбудеться? Якщо так, то зразу одружуйтесь. Я негативно відношуся до ранніх статевих стосунків і не приховую своєї позиції.
І претензії мої дуже прості, вам 17 років, курс анатомії ви вивчили, і не знаєте, що великий пеніс це не перевага. Згадайте розміри статевих органів і співставте.

#розмір

0

640

Привіт. У мене проблема і я хочу в ній розібратись. Роніше я займалась гімнастикою,тобто регулярні розтяжки ітд,зараз займаюсь балетом де теж потрібно розтягуватись.У мене є хлопець з яким ми зустрічаємся більше ніж пів року.Десь місяць тому я почала мастурбувати щоб зняти якось своє бажання зайятись сексом.Я це робила по різному і не тільки пальцями,не зважаючи на те що я пхала предмети дуже глибоко,мене нічого не боліло і не заважало,хоча мала би бути дівоча пліва.До того статевих стосунків не було.Ось буквально декілька днів тому зайнялась сексом з своїм хлопцем,і теж при цьому нічого не відчула,тобото ніякого дизкомфорту не було.Скажіть будь ласка що це може бути,куди ділась та плівка?

0

641

Людмила написал(а):

Привіт. У мене проблема і я хочу в ній розібратись. Роніше я займалась гімнастикою,тобто регулярні розтяжки ітд,зараз займаюсь балетом де теж потрібно розтягуватись.У мене є хлопець з яким ми зустрічаємся більше ніж пів року.Десь місяць тому я почала мастурбувати щоб зняти якось своє бажання зайятись сексом.Я це робила по різному і не тільки пальцями,не зважаючи на те що я пхала предмети дуже глибоко,мене нічого не боліло і не заважало,хоча мала би бути дівоча пліва.До того статевих стосунків не було.Ось буквально декілька днів тому зайнялась сексом з своїм хлопцем,і теж при цьому нічого не відчула,тобото ніякого дизкомфорту не було.Скажіть будь ласка що це може бути,куди ділась та плівка?

у мене сьогодні відбувся 1й секс але я не відчула що втратила цноту,ніякого дизкомфорту не було ітд,чому так?я її не могла збити під час маструбації бо я відчуваю,може це через те що я регулярно розтягуюсь бо ходжу на балет?може її від народження немає?скажіть будь ласка!!!!

Відповідь на ваше запитання криється у самому запитанні. І у цьому, і у тому, що ви залишили у аску. Дійсно, у балерин і гімнасток дуже еластична дівоча плаві, яка може не розірватись під час статевого акту, і тільки після народження дитини відбувається дефлорація. Що ж до відсутності її від народження, то так, таке теж може бути присутнє, але тут уже вам точно скаже спеціаліст, який вас і огляне.
І від себе раджу не пхати "туди" різні предмети. Краще не треба.

#пліва

0

642

Я хочу запетатись якщо можна як питання задавати?
  Якщо не тяжко скажіть!  :)

0

643

ТАСМІТ Я В ТЕБЕ ВЛЮБИВСЯ!!!!!

0

644

Валентин написал(а):

Я хочу запетатись якщо можна як питання задавати?

шо?  :question:

Валентин написал(а):

ТАСМІТ Я В ТЕБЕ ВЛЮБИВСЯ!!!!!

сорі, я заміж виходжу  :whistle:

0

645

привіт ,мені 18 років в мене до вас маленьке питання ,в мене був перший статевий акт 7 днів тому , мойому  партнеру 19 років ми займалися сексом без призирватива і він не кінчив чи можуть бути наслітки нащот вагітності .?

0

646

міні написал(а):

привіт ,мені 18 років в мене до вас маленьке питання ,в мене був перший статевий акт 7 днів тому , мойому  партнеру 19 років ми займалися сексом без призирватива і він не кінчив чи можуть бути наслітки нащот вагітності .?

Привіт! Звичайно, що можуть. До еякуляції виділяється змазка, в якій знаходяться життєздатні сперматозоїди. Тому ППА не є досконалим методом контрацепції. Більше того, я у ньому бачу більше негативу, ніж переваг. Бережить себе і своє здоров'я - підходьте до вибору контрацепції з розумом.

#перший_секс #контрацепція #вагітність

0

647

Давно так не сміявся, читаючи стільки перлів. Народ, без образ, але ви самі собі створюєте проблеми, щоб їх вирішувати? Щоб щось там збільшувати в домашніх умовах, спокійно підійде гиря. До речі, її треба не підвішувати на щось там, а піднімати. Коли людина займається активно спортом, зазвичай відчуття меншовартості та комплекси "відлітають" з набором ще одного кг. мязової маси. Хтось надто переймається тим, що їй не вірять. На 100% він сам переспав в рази більше з кимось, як не насправді, то в думках точно. Ще дехто щось там собі чимось шпортає, просто знайте, що вас бачать. Уявіть, як це збоку виглядає, а Він справді все бачить :) Декому сильно хочеться сексу: одружуйтеся, багатьом помогло. Дітоньки та молоде, секс не є наважливішою річчю в житті, що б там не казав сифілітик Фрейд. За сексом гоняться ті, кому бракує справжньої уваги та любові. Гормони, молодість і все таке, це обєктивні виклики. Але вирішуйте більш глобальні виклики, що стоять перед вами. І найбільший з них - питання віри. "Все мені можна та не все мені корисно", як писав св. Павло. Тому шукайте те, що вам корисно, а не те, що вам хочеться. Сорі за прямолінійність.
А Тасміт молодець, так терпеливо розяснювати щоь відвертим "троллєрам" може не кожен. Респект  :flag: До речі, вітаю з майбутнім одруженням.  http://druzia.0pk.ru/uploads/0002/25/06/8547-4.gif

0

648

о. Олег, не одній мені здається, що інколи з мене прикалуються) Досі згадую минулорічне питання про кавун  :D  Але ще більше лякає, якщо це реальні запитання, і з такими ситуаціями зустрічається сучасна молодь. Так і хочеться сказати популярний молодіжний вислів: "Зупиніть Землю, я зійду".
Дякую за привітання!

0

649

меми 12 я хочу сексу як мени позбутися бажаня сексу.

0

650

меми 12 я хочу сексу як мени позбутися бажаня сексу.

Український правопис та орфографічний словник вам на допомогу. Вас повинна хвилювати ваша граматика, а не секс.

#ранній_секс

0

651

привіт.мені 14.мому колишньому  хлопцеві 16.коли мені було 13 в нас був пестинг.зараз я дуже про це шкодую,мені соромно і просто незнаю що мені робити тому що мій хлопець покусав мені груди і тепер там сліди.можна їх якось позбутися?вони можуть пошкодити мому здоров'ю?не судіть строго я справді про це шкодую.мені соромно.дурість..

0

652

слава написал(а):

привіт.мені 14.мому колишньому  хлопцеві 16.коли мені було 13 в нас був пестинг.зараз я дуже про це шкодую,мені соромно і просто незнаю що мені робити тому що мій хлопець покусав мені груди і тепер там сліди.можна їх якось позбутися?вони можуть пошкодити мому здоров'ю?не судіть строго я справді про це шкодую.мені соромно.дурість..

шкоду це приносить хіба що естетичну
найкраще ліквідувати сліди зразу, а не чекати, коли вони застаріють. Бо страші шрами лікують довше, ніж "свіжі". Особисто мені не приходилось з таким стикатись, і якогось перевіреного методу я наразі не знаю. Чесно. Хіба що зараз сама засяду за пошуки.
від слідів після прищів, кажуть, допомагає настоянка чемериці, але і вона дає результат не зразу, а через 2-3 місяці. Читала статтю і про інші методи боротьби зі слідами і шрамами, але не ручаюсь за достовірність інформації, тому спробую щось взнати на форумах.
#дерматологія

0

653

до весілля заживе. І багатьох він так покусав? http://druzia.0pk.ru/uploads/0002/25/06/8549-1.gif

0

654

оброго дня ... помогите мне пожалуйста у меня на половом органе, появился какая то то сыпь

0

655

оброго дня ... помогите мне пожалуйста у меня на половом органе, появился какая то то сыпь

На жаль, нічим вам не допоможу. Вам допоможе тільки лікар, який вас огляне, встановить причину висипу і призначить лікування. А як я вам допоможу вирішити проблему? Я можу сказати, що це алергія і випити діазоліну, а виявиться, що це щось венеричне і діазоліном не вилікувати. Та й не при кожній алергії можна вживати діазолін. Чи зараження, чи подразнення. Ніхто ніколи не встановить вам діагноз по інтернету. Навіть не витрачайте на це зусилля.
#висипка

0

656

чи можуть бути невеликі кров'яні виділення після першого сексу протягом декількох днів??

0

657

чи можуть бути невеликі кров'яні виділення після першого сексу протягом декількох днів??

Можуть

#кров #перший_секс

0

658

Мені 13 год і я побачила хлопця який на 2 года старший і я не знаю як зним познайомитись мені бо дуже соромно)) поможи

0

659

аліна написал(а):

Мені 13 год і я побачила хлопця який на 2 года старший і я не знаю як зним познайомитись мені бо дуже соромно)) поможи

Залежить де ти його побачила, при яких обставинах і що тобі про нього відомо. Якщо можеш його ідентифікувати - соціальні мережі у допомогу! А там уже як побажаєш - чи просто познайомитисьт, чи під приводом допомогти у дом.завданні, проконсультувати на рахунок якоїсь техніки чи щось подібне. Можна спробувати шукати спільних знайомих, вивідати у них якусь інформацію і бувати у їх компаніях. Але якщо тобі про нього взагалі нічого не відомо, не плекай зразу надій чи образів, які про нього придумала. Найкраще - це вивчати людину, а не фантазувати. Бо придуманий образ часто може відрізнятися від реального і тоді боляче розчаровуватися.

#знайомство

0

660

Я довго збиралася, збиралася і нарешті це зроблю! Частина питань мені надходить у аск, хоча це інколи не дуже зручний спосіб консультиацій через обмеження у величині питання, але з іншої сторони мені там легше відповідати. Думаю, читачам сайту теж буде корисним ознайомитися з питаннями та відповідями, які оминають цю тему, хоча б для загального розвитку. Тому все, що назбиралось за останні місяці я опублікую тут. Не знаю ні одного аноніма, навіть не здогадуюсь хто це може бути.

Привіт! А можна в тебе замовити сайт в блокноті! Якийсь маленький, простенький??? Дуже треба, а часу на створення зовсім не залишається.

Я не вмію створювати сайті в блокноті. Тільки конструктори.

А ЖАЛЬЬ!!!
І мені. А скористатися готовим ресурсом не хочете?

Часу не вистачає, до сесії готуюсь!
Якщо це необхідно для навчання, то замість того, щоб заходити у соцмережі та різноманітні ресурси, взяти і написати сайт. Якщо для власних потреб, то сесія важливіше)

З вами все ясно, допомоги від вас ніякою, одні поради!
А ви хотіли, щоб я за вас ще завдання вирішувала? А за мене хто роботу буде робити? І де написано, що я беру на себе подібні обов'язки?
Ваша реакція мене здивувала. Склалося враження, що я зобов'язана це зробити. А не безглуздо звинувачувати людину в тому, що вона не вміє робити, бо це не входить ні в її кваліфікацію, ні в її посадові обов'язки?
За моїми плечима десять зданих сесій, два диплома і міністеські зрізи. І з власного досвіду можу сказати, якщо успішно навчатися на протязі року, а під час сесії зосередити свою увагу на навчанні, то все встигатимеш, і ще час залишиться.

Свого часу цей діалог добре мене розізлив через його наглий характер. Якщог не вмієш створювати сайти - немає від тебе ніякої користі http://s.rimg.info/f904c4b040270ea61019c644838fb9cc.gif

0

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2016 «QuadroSystems» LLC