Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Питання-відповідь

Сообщений 661 страница 690 из 829

1

Передмова

Вітаю усіх на сторінках свого ресурсу. Надіюсь, заглянувши сюди, ви знайдете для себе щось корисне, що допоможе вирішити вам проблеми сьогодення, на майбутнє озброїтися необхідної інформацією, або ж просто щось прочитати.
Мені приємно бачити, що ви звертаєтеся до мене за порадами і підтримкою, я стараюся допомогти кожному і максимально викластися у своїх відповідях. Проте це мені не завжди вдається. Зараз я хочу зосередити свою увагу на тому, як варто будувати характеристику свої проблеми, щоб згодом я могла вам надати повну відповідь, а також декілька фактів, про які вам варто знати і мати на увазі.
1) Пишучи свій пост, я дуже прошу надати МАКСИМУМ інформації щодо вашої ситуації. Вік ОБОВ’ЯЗКОВО (ваш і того, про кого буде йти мова, якщо присутня третя особа). А також усе, що стосується вашої проблеми, спробуйте описати її максимально повно: що трапилося, як трапилося, чому трапилося, ваш погляд на неї, якщо має відношення третя особа, то і її погляд, ваші думки і роздуми. Тобто усе, що ви знаєте і вважаєте за необхідне мені сказати. Чим повнішу картину я бачитиму, тим легше мені  щось сказати. Адже інколи навіть найменші нюанси можуть радикально спричинити варіант вирішення проблеми.
Звичайно, я старатимуся вступати з вами в діалог, щоб уточнити певні нюанси, але на це витрачається час, який може бути дорогоцінним.
2) Мої відповіді – це у більшості випадків мій власний погляд на речі, спричинений життєвим досвідом, прочитаним на світоглядом. Бувають ситуації, коли я не розділяю вашої позиції, проте ж все ж таки іду на зустріч і не нав’язую свої думки, а намагаюся подати загальну відповідь. Я можу бути не права в силу відсутності життєвого досвіду у певних ситуаціях, життєвих поглядах на певні позиції, власні розмірковування, які являються ІМХО. Тому можу стверджувати про певний суб’єктивізм. Звертаючись до мене, ви отримуєте не тільки просто відповідь на запитання, але часто і моє власне бачення. Не спішіть його відкинути, задумайтеся. Адже якби я хотіла нашкодити комусь із вас, то не витрачала б стільки часу і зусиль на цей ресурс. І пробачте мені мою некомпетентність. Я не ідеальна.
3) У когось, можливо, склалось хибне враження про мою освіту. Я НЕ МЕДИК, і те, про що тут розказую, загальновідомі факти, почерпнуті зі спеціальної літератури та інших інформаційних джерел. Я стараюсь віддавати перевагу надійним джерелам інформації, а не поширеним міфам, проте це не запорука успішної відповіді – зазвичай мої відповіді мають розмитий характер і я не часто беруся за них. І якщо я раджу звернутися до лікаря, то там варто зробити, а не зігнорувати мою настанову. Є безліч он-лайн консультацій лікарів, але жоден лікар не поставить діагноз і визначить лікування без особистого огляду. Пам’ятайте це. Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, не зволікайте, бо чим раніше ви виявите проблему і почнете її лікування, тим менше негативний наслідків виникне.
Якщо хтось вважає, що я не права, або ж бажає висловити свою думку і пораду для когось - відписуйтесь! Не вагайтеся і вступайте в бесіду.
4) Було б непогано, якби ви вказували своє віросповідання, бо від цього теж немало залежить. Я не дуже добре умію тлумачити християнські догми та мораль, але на сайті часто появляється отець Олег, який зможе це зробити і донести правильно слово. Якщо ви вважаєте себе атеїстом чи іншого віросповідання, укажіть це.
5) Я не маю можливості цілодобово бути прикутою до сайту, і буває так, що затримуюся з відповіддю, або ж не завжди є можливість надати розгорнуту відповідь. Більшість питань уже раніше були розглянуті, тому, якщо вказую, що відповідь на аналогічну проблему уже була вказана, то не полінуйтеся і пошукайте. Я розумію, що сторінок багато. Я ще не придумала, як систематизувати всю інформацію, тому варто просто посидіти і пошукати. Дякую за розуміння.
6) Хотілося б знати про результати своїх старань, тому, якщо не важко, вказуйте, чи допомогли вам мої поради, до якого висновку ви дійшли і чим все закінчилося.
7) Обіцяю повну АНОНІМНІСТЬ і не намагаюся взнати, використовуючи особисту інформацію, що ви за персона, а також розголошувати ваші персональні дані та ту інформацію, якою ви зі мною ділитеся. Якщо хтось вагається чи боїться бути упізнаним, реєструйтеся та надсилайте особисті повідомлення.

Я не всесильна, і не завжди спроможна вирушити чиюсь проблему. Інколи потрібна консультація спеціалістів, але у більшості випадків запорука успішного вирішення проблеми залежить тільки від час. Я можу порадити, а ви вже вибираєте чи прислухатися. Проте в залежності від того, як серйозно ви підійдете до свої ситуації і буде залежати кінцевий результат. В питаннях психології правильну відповідь знає ваше серце, слухайте його. В особистих – відкрийтеся на зустріч один одному і не кваптеся, у вас все життя попереду. В здоров’ї бережіть себе з молоду.
Удачі.

У зв’язку з тим, що багато хто ігнорує мої прохання, слова та просто заходить сюди один раз, щоб задати запитання, і не повертається за відповіддю (ну, і навіщо це робити?), я намагаюся оптимізувати роботу так, щоб зберегти свій час і ваш, якщо ви справді потребуєте підтримки. Відтепер я відповідатиму тільки на повідомлення, у яких будуть враховані усі пункти моїх вимог, інакше буде висунуте перше попередження, і якщо ви не скористаєтесь шансом, то на мою відповідь не розраховуйте. Я б хотіла спілкуватись у режимі діалогу, де хоча би мене чує співрозмовник, а не завітав – пішов – а ти собі тут друкуй. До того ж, часто зустрічаю дуже складні питання, над якими мені потрібно посидіти, подумати, попрацювати. Багато дрібниць не дають мені розгорнутої картини, а на питання відповідей немає. Тому, якщо ви не потребуєте відповіді і підете звідси, залишивши запитання, не робіть цього і закривайте вкладку. Якщо ж ви реально хочете вступити в діалог, то давайте серйозно підійдемо до цієї справи:
- Ваша ситуація – твір. Максимум фактів, максимум, який ви можете мені розказати. Навіть те, що здаватиметься дрібницями, викладайте. Можливо, ці дрібниці є вагомими. Не подавайте мені інформацію порціям у повідомленні, кожна з яких кардинально мінятиме мою думку. Тут немає обмеження на символи, а якщо текст не помішається в одному пості, відкривайте наступний.
- Вік. Вирішення ситуації для 12, 18 та 30 років може кардинально відрізнятися. Я не можу телепатично вгадати скільки вам років.
- Місто проживання. Буває, я можу підказати куди можна звернутися конкретно з певною проблемою, якщо орієнтуюсь у тій місцевості.
- Релігія. Відповідаю я у двох площинах – релігійна та соціальна. І відповіді можуть теж відрізнятися. Не хочу я нав’язувати вам думку про те, що вчинене є гріхом, що не можна так робити, що у вас брак віри та любові, що ваші стосунки виправить те і те, якщо ми з вами різного віросповідання. Я б, наприклад, не хотіла слухати про мусульманство, бо я не сповідую цю віру. Але якщо ви є віруючою людиною, то і розмова у нас може відбувати у іншому контексті.

Наразі це все, про що я прошу. Та це, виявляються, теж важко. Надіюсь, ми зрозуміли один одного.

З повагою, Тасміт.

Пропоную ще один варіант діалогу зі мною для тих, хто хоче зберегти анонімність, або ж раптом комусь захотілось зі мною поговорити  ;)
У мене відкритий профіль на відомому більшості ресурсі Ask.fm. Тому, усіх, хто бажає залишити коментар чи питання, поцікавитися чи запитати пораду - запрошую.
http://ask.fm/tassmit

Пошук по хештегах !

0

661

що робити коли хочеш віддатись своєму хлопцю, але зупиняє вік.. те сумне число 14... ??
Чому сумне? 14 – прекрасний вік! Не хай для інтимного життя ще і зарано, але зараз у вас ще таке безтурботне і щасливе життя, коли на плечах не лежать сімейні і побутові клопоти, коли не варто негайно вирішувати важливі питання, коли ще можна не достеменно будувати майбутнє. Це ще безтурботне життя)) Навіть не уявляєте, як багато людей хотіли б повернутися у цей вік, покинувши свої клопоти))
Що робити? Продовжуйте свій стосунки – вивчайте одне одного, любіть одне одного, пізнавайте одне одного – щоб потім не було «а я не знала», «а я не бачила» і тому подібне. От мене завжди дивувало, як можна зразу після заміжжя говорити про подружню зраду чи інші гріхи зі сторони чоловіка. Ну не з’явилися вони в один час. Вони завжди були, але чомусь їх не бачили. А що заважало? Платонічна любов – як люблять часто говорити – так само прекрасна і чудова. І відсутність інтимних стосунків не спує її. Бо для цього ще прийде час. Зрозумійте це))
Присвятіть час навчання, саморозвитку, удосконаленню. Є стільки можливостей для захоплень та хобі – чому ж не скористатися? Потім не до цього буде, повірте. Навчання у вищому навчальному закладі, робота, а там сім’я, інші клопоти. І десь там ви згадаєте «як жаль, що я не ходила на танці/не навчилася вишивати/не вивчала англійську». Виберіть те, що вам подобається і удосконалюйте це. Подорожуйте.
Також пам’ятайте, що раннє статеве життя теж має ряд мінусів, і не варто надіятися на авось. Не робіть цього кроку у такому ранньому віці, щоб потім не жаліти. На все прийде час, і на це теж. Адже вам ЛИШЕ 14!
Радійте життю, і не слухайте, як вас там спокушають гормони, потребуючи заборонений плід. Будьте вище цього! Навчіться керувати вашими бажаннями, а не позволяйте їм це робити.
А для ваших стосунків це буде хорошим уроком і безневинною перевіркою) Удачі))

#перший_секс #ранній_секс

а чи можуть бути в 14 років серйозні стосунки? можуть вони привести до весілля?
Насамперед усе залежить від того, що ви вкладаєте у поняття «серйозні стосунки». Бо у кожного цей рівень «серйозності» свій, залежно від віку, становища і принципів людини. Як на мене, серйозних стосунків у моєму баченні ще не може бути, адже у більшості випадків ще немає достатньо життєвого досвіду і погляду, більшість пріоритетів можуть носити ідеалізований характер, і ще немає тих труднощів, з якими зустрічаються дорослі пари. Часто в такому віці ще важно оцінити людину на перспективу, побачити яким вона буде сім’янином, як вона відносить до роботи і які вимоги ставить до витрат. Такі речі приходять з часом, коли стаєш самостійним та відчуваєш, що пора до цього прагнути. А тому я неодноразово кажу – вивчайте одне одного! Життєві ситуації, розмови, полеміка – усе це допомагає оцінити людину безпечним способом. Звича йно, існують винятки, коли в 14-15-16 років людина є самостійною і знаю ціну життю через певні життєві позиції чи обставини. Але це уже окрема ситуація, і вона не дуже поширена.
На жаль, багато пар, які склалися у підлітковому віці, не закінчують свої стосунки весіллям. Недостатність досвіду, обманливі почуття, поспіх, бажання бути не як усі – причин безліч. Як казав Омар Хайям «Краще бути самим, ніж бути з будь-ким». Також не всі можуть вирішувати проблеми, які виникають між закоханими, а дуже часто переломним моментом стає закінчення школи, бо не завжди дороги сходяться. Та й багато ще залежить від бажаного віку заміжжя. Якщо це 17-18 років, то ще можливо, якщо за 20 – тут потрібно уміти працювати над своїми стосунками, удосконалювати їх та уміти прощати.
Але це не значить, що у 14 років варто ставити собі табу на стосунки) Якщо у вас є об’єкт симпатії, ви закохані, і вам відповідають взаємністю, то чому б і не спробувати? Але пробувати не з думкою «Не сподобається – розійдемося, а зітремося – то добре». Якщо вас тягне до цієї людини, вам з нею цікаво – будуйте відносини. Нехай спочатку вони будуть дружніми більше, ніж особистими, але це хороший фундамент. Тоді не так буде боляче розчаровуватись та розходитись. А з розкачуваннями, до речі, зустрічається чи не кожна пара. І тут потрібно вміти вирішити це питання залежно від причини розчарування. Необхідно вміти пробачити, прийняти, допомогти виправитись, або ж зрозуміти, що вам не по дорозі.
Тому, якщо у вас є бажання до стосунків у 14 років і є взаємна відповідь – спробуйте. Ви отримаєте урок, з якого, можливо, в майбутньому почерпнете висновки. Навчителя того, що вам пригодиться в майбутньому. Навчитеся вивчати людину, що необхідно не тільки в особистому житті. Але все має бути поступовим і відповідати вікові. Нехай потім вам здаватиметься це дуже дитячим і наївним, нехай. Так і повинно бути. Бо до серйозних відносин важко дійти зразу, не пройшовши попередній ступінь.
Ну а якщо у когось не було стосунків у підлітковому віці, і вперше зіткнувся з цим у 18 – не бійтеся помилятися і пробувати щось нове. Усі ви помиляємось, і навіть ті, у кого позаду не один хлопець чи дівчина. Немає ідеального віку, коли варто вступати у перші стосунки. Це може бути як 15, так і 18. Звичайно, в 12 років – все ще діти, і їх відносини у більшості випадків не матимуть прогресу. Але ніхто не заважає вам дружити, і з часом ви зрозумієте, що між вами – дружба, симпатія, прив’язаність, цікавість чи таки почуття.
І ще одне – завжди є виняток. Нехай таких ситуацій дуже мало, і часто можна почути, що в 14 років немає нічого серйозного. Можливо, як стосунки у більшості випадків у немає, але дружба в 14 може часом перерости в міцну сім’ю)

#стосунки

я його дуже люблю і він мене, але часом ми зовсім одне одного не розумієм. ми помічаємо, що в нас різні характери.. зовсім різні, але любимо одне одного.. і що ж нам робити?! розходитись через різні харакрери кохаючи одне одного??=(
Думаєте, ви б зійшлися з людиною з таким же характером, як і у вас? Аж ніяк! Почну з того, що двох однакових людей немає, а тому протилежності є у кожної пари – у когось їх більше, у когось менше. У когось цей контраст помітний, а хтось уміє його приховати. До того ж, протилежності притягуються, бо двом однаковим людям було б нецікаво. Повинне вас щось пов’язувати, і щось розрізняти.
Я от не зрозуміла – у вас просто різні характери, чи це створює певні незручності? Якщо останнє, то що саме? Якщо ви одне одного і правда любите, то чому не шукаєте вихід? Абстрактно важко щось порадити, окрім таких же абстрактних відповідей – навчаться слухати і прощати одне одному недоліки, шукайте консенсусу і порозуміння, намагайтеся перетворити мінуси у плюси… Але є ситуації, коли недоліки вагомі, і тут потрібно дивитися чи не будуть ці перепони серйозними перешкодами у стосунках. Тому чим конкретніше, тим точніше.
#стосунки

те, що в нас різні характери створює часом великі проблеми..напевне мені прийдеться підстраюватись під нього.. а чи це правельно? хіба дівчина повинна пістраюватись? ми шукаємо вихід з тих ситуацій, але це важко.. дуже важко.. =(
Потрібно не підлаштовуватися, а шукати компромісу. І не хтось один, а обоє. Якщо б ви більш детально розказали про ваші проблеми, я б спробувала порадити більш конкретне. Можете зареєструватися у мене на сайті і написати в ПП. Переписка анонімна і не буде публічно висвітлена.
#стосунки

будь ласка допоможи.порать щось.в мене така ситуація .я зустрічаюсь з хлопцем.він старший за мене майже на 4 роки.мені 15.ми любим один одного.але моя мама проти нього .вона боїться за мене .думає що він просто мене використовує в своїх цілях .і мама каже щоб я його кинула .і я незнаю що робити?!??
Побоювання твоєї мами зрозумілі. Вона переживає, щоб ти не наробила помилок у ранньому віці, щоб так рано не розчарувалась, і переживає, щоб чогось не сталося. Можливо, боїться, щоб ти не повторила її помилок (я не знаю вашої ситуації в сім'ї). Можливо, є причини недовіри до хлопця. Варіантів безліч. Найкращим способом буде їх познайомити. Показати, що її побоювання марні. Нехай мама побачить у ньому довіру та підтримку у вигляді допомоги. Нехай він допомагає вам у вирішенні певних сімейних проблем. Тобто, потрібно, щоб він вчинками довів доброчесність своїх намірів. І не давайте матері приводу для недовіри.
#стосунки

0

662

Просто спілкування

І не напрягає тебе усім допомагати порадами?
Ні, не напрягає. Я рада, що можу допомогти порадою чи підказати у якому напрямку рухатись. І хоча це лиша слова (які, надіюсь, у більшості випадків доходять до адресата), хочеться вірити, що до них дослуховуються. На жаль, я так і не знаю чим закінчується та чи інша ситуація, і чи я була корисною. Знаю, що буваю різка і докоряю, проте і це теж потрібно. Треба мати голову на плечах і відповідати за свої вчинки.
Напрягають хіба що одноманітні питання, на які легко самим знайти відповідь, аніж чекати мого приходу. Потрібно і самому шукати відповіді.
І ще напрягає спам. Дуже.

А у кого ти питаєш порад? Хто тебе підтримує у важку хвилину порадою?

Залежно яка проблематика. Якщо мова іде про особисте, то у мене немає людини, до якої б я зверталась за порадою. Усе сама аналізую, роблю висновки, сама шукаю вихід із ситуації. І найважче - прислухатись до своїх слів, бо часто хочеться зробити навпаки. Легко сказати "будь сильною" чи "не звертай увагу", але важко це зробити. Інколи неможливо, бо я усі дрібниці пропускаю через себе, чим і ускладнюю ситуацію.
Часто хочеться стати героїнею кіно чи книги, де я могла би мати справжню подругу, якій би відкрилась і поплакалась. Та немає такої. Є одна людина, з якою я можу ділитися, але і то не всім.

Ти сама займаєшся сайтом чи тобі хтось допомагає?
Сама. Усе, що ви бачите - моїх рук справа. Пошук, оформлення - цим я займаюся сама. Якщо ви уважно відслідковували пости адміністрації, то я неодноразово зверталась до відвідувачів за допомогою у публікації, систематизації та перекладі інформації. Я фізично сама не в змозі привести все до пуття. Але бажаючих не знайшлося.
На початку мені допомагала одна людина в публікації, хоча і недовго, проте це дуже допомогло.
Тому я буду вдячна, якщо є бажаючі оновити контент))

Яка подія у твоєму житті тобі сказала щось без слів?
В Києві біля Золотих воріт є пам'ятник коту Пантелеймону. Не буду вдаватися у історію - вікіпедія у допомогу. Відпочивали ми сім'єю у столиці, і я знімала на відеокамеру нашу подорож. Підійшла і до цього пам'ятника, погладила котика. І тут підходить дідусь, який веде за руку сліпу внучку, і розказує їй що їм зустрічається по дорозі. Він усміхнувся тоді мені і вони пішли далі. Висновок робити не буду. Він тут зайвий.
Це історія з мого життя, яка, здавалося б, нічим особливим не відзначилась, але в пам'яті залишилась. Торкнулася струн.

А о.Олег? Хіба ви не разом працюєте?

Він сам мене знайшов) Я дуже рада, що на сайті появилась така людина, що теж бере на себе сміливість відповідати на запитання, і не просто радити, а висловлюватись з точки зору священослужителя. Я людина віруюча і розумію сенс його слів, але часто не вмію так донести суть сказаного. Та й самій цікаво з ним спілкуватись. Зізнаюсь - сама інколи консультуюсь)

Чому до своїх відвідувачів звертаєшся на ви? Вони ж значно молодші від тебе.
Причина не в віці, а в етикеті. Звертатися на Ви до людей, незалежно від їх віку та соціального статусу, мене навчив Інтернет. А точніше форуми, які я відвідувала три-чотири роки тому. Там до новачків звертались на Ви, і тереходили на Ти тілько по домовленості. Як на мене, звертання на Ви, це прояв поваги до співрозмовника, і не важливо старший він від мене чи молодший. Етикет нам говорить, що до усіх незнайомих людей старше 12 років ми повинні звертатись на Ви.
Тепер, коли до мене хтось незнайомий звертається на Ти, а особливо молодші чи на пару років старші, починаю думати звідки я можу їх знати. І чи зі своїми відвідувачами я не знайома особисто.
І старшому поколінню потрібно навчитися звертатись до молодших на Ви. Те, що вони віком старші ще не значить, що можуть усім тикати. Це ж неповага!

0

663

Привіт) доможи, будь ласка. В мене затримка. Майже місяць тому я вперше переспала з хлопцем. Він не кінчав, але був без презерватива. В п'ятницю була в гінеколога, вона сказала, що якщо через 5 днів не почнуться місячні зробити тест на вагітність. Я зробила в той же день. Вийшла одна полоска. Але ме
Привіт) На пошті у мене, на щастя, повний варіант питання, а тут урізалось.
Я би на місці вашого хлопця впевненою не була, скоріше, це спосіб собі навіяти, що це саме так. Хоча є доля правди в його словах.
У чому ж річ. Дійсно, після початку статевого життя можливий збій циклу, тому це норма, що може виникнути затримка. Але це не завжди, тому варто спостерігати за своїм самопочуттям і здоров'ям далі. Що ми маєте на увазі під «дивними виділеннями»? Різний характер виділень може свідчити про різні ситуації: про прикріплення плідного яйця (при вагітності), про запалення (при хворобах), про збудження. Потрібно аналізувати самі виділення. Нудота, хоча і один з симптомів вагітності, проте не завжди. От мене інколи нудить зранку, але це від хвилювання та від стресу.
Через двозначність симптомів важко сказати чи ви вагітні. Найкраще в такому випадку здати аналіз крові на ХГЧ та зробити УЗД. Тесту теж властиво помилятися. Знаю випадок, коли вагітна жінка побачила дві полоски на 9 день затримки, а до цього лиш одна.
Зробіть повторний тест, коли вам порадили. Якщо він буде негативний, але ситуація не виправиться, зробіть лабораторні аналізи. Якщо ж позитивний – вам уже вирішувати подальшу долю.
Удачі!

#затримка

Мій хлопець мне постійно хоче,а я його ні!!Ми постійно через це сваримся що робити?
А скільки вам обом років?

Він постійно мене мацає а я постійно нервуюсь що робити?я йому казала що мені це не подобається а він мені зразу каже-----ти що мені зраджуєш??

Такі негарні звинувачування. Мене б таке образило і принизило. Звинувачувати у зраді лише тому, що не подобаються певні дії - безглуздо. Мені от теж не подобається, коли мене лапають. Інша справа - обняти.
Занадто наполегливий ваш хлопець, і ще він не чує вас. Він не прислухається до ваших слів у тому, що вам подобається, а що ні; що ви вважаєте допустимим, а що ні. У парі повинно бути взаєморозуміння і компроміс. Мені щось не подобається, давай цього робити не будемо чи знайдемо якусь альтернативу цьому. Або ж - я розумію, що тобі це не подобається, тому наразі рухати не буду. Вашому хлопцеві потрібно зрозуміти, якщо вам це не подобається, на це є певна причина. Розібратися чому, чи варто знайти певний підхід.
Найкраще - відверта розмова, адже не завжди натяки будуть доступні. Попросіть логічне пояснення його слів. А обвинувачення у зраді, це недовіра. Якщо у парі немає довіри, то такі стосунки хиткі.
Розберіться у ваших стосунках і почуттях. Свідомо все проаналізуйте - чи зміниться ця людина, чи будете ви це терпіти? Зараз обвинувачування одні, а ось не застраховані, що це буде прогресувати.
#стосунки #перший_секс

Йому 23 мені 17!!!!

О, так ви ще неповнолітня. У мене на сайті є авторська стаття про недоліки статевого життя до повноліття. Вона охоплює різний вік, і навіть може підходити тим, кому за 18.
Таке поняття як інтимне життя повинне бути обопільним, і ніяк не заставляти когось. Я згідна, що в 23 у нього грають гормони і йому хочеться більшого. Попросіть його почекати, скажіть, що не готові. Адже настоювати - це як використати у власних цілях. Невідомо як ще складеться життя, а ви потім будете жаліти.
Якщо мирно компромісу не досягнете, подумайте над відношенням до цієї людини. Бо кохання має бути взаємним, і взаєморозуміння з обох сторін.
#стосунки #перший_секс

0

664

Хлопець може побачити під час сексу що я спала з 2 хлопцями ще окрім нього???
Хіба що він гінеколог і провів огляд))
А так не завжди. Залежить від обізнаності вашого хлопця
#секс

Вітаю.Мені 18 років.Трапилась така ситуація: ми з хлопцем ласкали один одного.Так як до сексу я ще не готова, ми просто задовільняли один одного ззовні.Він, так би мовити "терся" своїм органом об мої.Він не кінчав це 100% а от на рахунок виділень я не впевненна бо не бачила.Чи могла я завагітніти?
Навряд.
#вагітність

в мене затримка. я хвилююсь. ви впевненні що я не могла завагітніти?

100% гарантії я вам дати не можу, але ставлю під великий сумнів, що ви вагітні. Ну а затримка могла виникнути через те, що ви хвилюєтесь. У мене теж затримка, але моя проблема в тому, що я ненормовано харчуюсь (півдня голодую, і на вечір починаю наїдатися), а ще у мене дефіцит ваги. Менше нервів, збалансоване харчування і все буде добре))
#вагітність

дуже дякую вам за підтримку. а у відстотках ймовірність моєї вагітності яка?
1% не більше. Це у тому випадку, якщо виділення потрапили вам на слизову, а потім опинилися в матці. Такі випадки дуже рідкісні - 1 зі 10000, якщо не більше

ну він торкався своїм членом моїх малих статевих губ.
Якщо все цим і обмежилося, то, скоріше за все, ви себе накручуєте. В подальшому просто подібним не балуйтесь))

клітер думаю теж був задіяний в цьому.
Він до цього відношення немає. Головне, щоб його природні виділення не потрапили у піхву,а потім у матку.

а можна якось прихвидшити місячні?

Можна великою дозою гормонів, але нікому не раджу це робити, бо наслідки для організму можуть бути катастрофічні, а як такої нагальної потреби у вас немає. Невже варто піддавати свій організм такому ризику?
Що ж до списаних в інтернеті порад щодо настойок чи фруктів - це сумнівної якості поради.
#менструація

я страшенно хвилююсь щодо цієї ситуації. не знаю вже що робити
Від того, що ви хвилюєтесь, тільки ускладнюєте ситуацію. Тому краще заспокойтеся і подумайте про хороше. Затримка у кілька днів - ще не вирок. Це кажу вам я - дівчина з нестабільним циклом))
І на майбутнє: краще вагітність у 18, ніж безпліддя у 30, безліч грошей, часу та хвилювань на лікування. Вагітність це не вирок. Гірше це відсутність можливостей мати дитину.

які саме гормони можна пити?
Ви реально хочете самі пити гормони? o_O Без аналізів, без консультацій? Ось так піти в аптеку і купити гормональні препарати? Ви хоч уявляєте, що це таке? Що помилка може зрушити здоров'я на все життя, а ендокринолог стане вам як рідня?

а гарячі ванни або відпарювання ніг прискорять критичні дні?

Відпарювання ніг допомагає при застудах. А перед тим як викликати критичні дні, краще 100 раз добре подумати. Невже так хочеться надірвати репродуктивне здоров'я?

0

665

одного разу хлопець випадково увійшов в мне на 2-3 см. йшла кров. я побігла в ввану і допомогла собі двома пальцями. після цього кров йшла ще 4 дні. скадіть будь ласка чи цнотлива я?
Ваше питання відноситься до ряду тих, що викликає ряд запитань та нерозуміння. Як можна випадково увійти? Можна випадково увійти в інші двері, звернути не на ту вулицю, але в дівчину випадково не входять. Чому ви зразу побігли у ванну «допомогти собі двома пальцями»? Ну от навіщо це було робити? Штучна дефлорація? Чому саме тоді? Чому не залишили все, як є? Чи свідомо цього хотіли?
Залежно про яку цноту ми говоримо – фізичну чи психологічну. Якщо фізичну, то, скоріше за все, ви її втратили. Точно вам може сказати лише лікар на особистому огляді, а не я, сидячи за роботі не знаю за скільки від вас кілометрів.
А от психологічна цнота залежить тільки від вас – як ви сприйняли цей факт, як ви до нього відноситесь, які будуть ваші подальші дії. Хоча, сумніваюсь, що ви вберегли і цю цноту.
#цнота

Доброго дня! в мене 2 тижні назад був перший статевий контакт з хлопцем. після цього відбувся значний вихід крові і трошки згустків.це нормальне явище?
А який це припав день циклу?

12-13 день....
Можна було б припустити, що завчасно настала менструація, але це тільки середина циклу. Кровотеча після першого статевого акту можлива, але не повинні бути рясні кровоиділенні і без згустків. Найкраще - зверніться до спеціаліста на огляд, щоб точно визначити, що це було насправді. Удачі вам!
#кров #перший_секс

Привіт) у мене так сказати виникла одна « проблема»... Мені 18. Я недавно втратила цноту. У нас секс був вже пару раз, і все нормально. Але мене турбує одне — у мене затримка місячних десь вже днів 8. Через що може бути затримка? Гормональний збій? Якщо так, то на скільки??
*що ж це всі почали цнотивість останнім часом втрачати? О_о Мода, чи як? :D*
Затримка могла виникти через початок статевого життя. Це нормальне явище. На скільки - індивідуальне поняття, бо у кожного свої терміни. Якщо ви впевнені, що не могли завагітніти, а менструація не почалася, відвідайте лікаря, щоб уникнути відхилень у здоров"ї. Також затримку могли спровокувати дієти, стреси, хвилювання, хвороби, медикаменти чи зміна клімату.
#затримка

Мода це коли втрачаєш в 12-14.)) А мені вже давнооо як 18) а зараз мало таких що до 18 ще не займані))

Повірте, і такі зустрічаються. І навіть ті, хто бажає чекати до весілля)) Просто у нас на очах завжди підлітки, які біжуть пошвидше до дорослого життя, от ми і робимо висновки по почутому)
Ех, мені у свої 23 здається, що я ще така дитина)

в мене відбувся перший статевий контакт. і це було в день овуляції. оскільки крові не було я думаю, що цноту я ще не втратила. але хвилююсь чи я не вагітна?! і після цього всього я вживала на наступний день алкоголь. організм його нормально сприйняв. а страх є. а тест - не варіант. що мені порадите?
Відсутність крові не свідчить про те, що цноту ви не втратили. Пліва еластична і могла лише розтянутися, могла розірватися без крововиділень, або ж у вас її немає від народження (і таке зустрічається).
Якби ви завагітніли, то на наступний день говорити про якісь зміни в організмі ще дуже рано, навіть безглуздо. Це ж тільки день) І алкоголь до цього не має ніякого відношення. Та й багато вагітних нормально можуть приймати алкогольні напої. Інша мова, що не варто цим зловживати.
Чекайте менструацій. Якщо ж вона не прийде, робіт тест, відвідайте лікаря, зробіть УЗД, здайте аналіз крові на ХГЧ. Варіант взнати чи ви вагітна є, але для цього бажано вичекати 2-3 тижні, щоб результат був правдивіший. Є і народні методи визначення вагітності - можна знайти в інтернеті. але я не гарантую їх достовірності))
#вагітність #перший_секс

До лікарні звернутись теж не варіант.. мені 15..
і що? у 15 тим більше треба, бо організм ще повністю не дозрів, а початок статевого життя може спричинити певні відхилення. після початку статевого життя дуже багато з"явитися до огляд до лікаря, бо тепер більший ризик наразити себе і партнера на якесь захворювання. Якщо не хоетле звертатись до дільничого лікаря, то є приватники, є центри планування сім"ї та репродуктології, цетри підтримки молоді - заледно від регіону, чи лікар з іншої дільниці. Розуміючий спеціаліст не стане вас виганяти і прийме на прийом.

Я під час сексу не відчуваю нічого.а для мого партнера все чудово. І він деколи ображається коли я йому відмовляю. Що це означає. Підскажіть будб ласка
Досягти оргазму, отримати задоволення. Як?
Громадська думка: Досягти оргазму. Як?
Ну і ще одна прикольна темка, але буквально пару годин назад я придумала, як у ній спростити пошук, тому або наберіться терпіння, або почекайте, коли я запроваджу можливість пошуку.
Питання-відповідь
Якщо ж особисто відповідати... а це питання однозначно відповісти неможна, ось так, маючи мінімум інформації. можливо вам лише 15 і це є віковим фактором. можливо у вас є психологічні травми, пов"язані з сексуальним життям. можливо, ви доїтеся завагітніти і це не дозволяє вам розслабитися. Можливо, це фізіологічна складова. Можливо, раніше ви захоплювались мастурбацією. Цих "можливо" сотні, і щоб розібратися, потрібно постійно вести діалог і перебирати методи, докопуючись до істини. Це добре робити під час живої бесіди. Якщо ж наразі для вас це припустимо, раджу самостійно шукати інформацію, причини і аналізувати власне життя. Ви себе знаєте, а я вас - ні. Можливо ви підліток, який боїться, що батьки взнають про його дорослі ігри, або 30-річна жінка, у якої слабке лібідо.
П. С. Я так зрозуміла, що функціонал сайту для вас виявився за складним. Буду рада, якщо ви підкажете, що ускладнило вам пошук, і що б ви порадили для зручнішого інтерфейсу. Буду дуже вдячна.

#задоволення

чи нормально шо моя дівчина пропонує оральний секс?чи це культурно і чи займається більшість дівчат з своїми хлопцями цим видом сексу?Макс 19
На щастя у нашій країні ще не додумались забороняти оральний секс, хоча таке зустрічаються у деяких країнах світу. І навіть у нашій сусідці-Росії подумують, що заборонили оральні утіхи.
Бажання займатися оральним сексом залежить від кожної людини індивідуально. Виховання, релігія, відкритість, прагнення – усе відіграє свою роль. Я б не сказала, що у пропозиції вашої дівчини є щось дивне чи некультурне. Згідно неофіційною статистикою, «цим» займаються близько 91 % пар. Правда чи ні – не знаю. І тут залежить як ви обоє до цього відноситесь, чи вважаєте допустимим, чи не бридким, чи хотіли б спробувати, чи є якісь перепони. Я вам не можу нав’язувати свою думку на рахунок цього питання, тут ви вирішуйте самі, виходячи з ваших власних переконань, а не «бо інші так роблять» чи «інші так не роблять».
Це дуже інтимне питання і я розумію вашу стурбованість. Якщо є вам це не подобається навіть в теорії, не варто цього прагнути. Краще експериментуйте в більш традиційному виконанні ;)
#оральний_секс

Говорять що йод може визначити вагітність. змочити листочок в сечі і крапнути йоду. якщо папір стає фіолетового відтінку то жінка при надії. я зробила такий експеремент і аркуш був фіолетовий. а тест на вагітність показав 1 полоску. скажіть будь ласка в що вірити?
За сечу і йод я теж чула, це народний метод. Але я у цьому скептик, бо якби спосіб був дійсно дієвим, то мав би популярність і до тепер, а не скупляли б у аптеках тести. Проте, щоб дати точнішу відповідь на це питання, звернулась до гугла, який направив мене на один сайт. Там жінки поділилися своїми розповідями про цей експеримент, і у більшості випадків результат був неправильним, і вагітними ставали їх чоловіки і діти))) можете самі почитати http://m.baby.ru/post/view/30178648-22621
Тому довіряйте перевіреним методам. А ще краще - УЗД і аналіз крові, бо тестам теж властиво помилятися, особливо на дуже ранніх термінах.
#вагітність

чи може тест визначити вагітність на 16 день після статевого акту? десь з дня на день мають бути критичні дні. болять груди і низ живота так як перед місячними але всеодно хвилююсь
Спеціальні чутливі тести можуть визначити вагітність через два тижні після статевого акту. Проте і їм властиво помилятися. Моїй знайомій тест показав позитивний результат на 9 день затримки. Тому як менструація не прийде, зробіть тест повторно.
#вагітність

0

666

Мені 12, я дуже хочу зайнятися сексом, але боюсь завагітніти. Що робити?
У 12 років більше немає чим зайнятися, як сексом? Хочеться потім приходити сюди і писати про проблеми сексуального характеру, про безпліддя, про патології у дітей? Про стосунки, які не склалися? Про те, що у такому-то віці досі самотні? Про букет хвороб, які ніяк не можете вивчити, що у 12 підірвали своє здоров"я початком статевого життя?
Що робити? У 12 років занять безліч! Можете поїхати на дачу чи в село і допомогти на грядках. Можете почати вивчати іноземну мову, бо світ прекрасний, а знання міжнародних мов спрощує перебування за кордоном. Можете зайнятися спортом і вдосконалювати свою фігуру. Можете навчатись рукоділлю і потім не тратити гроші на одяг, а самостійно його виготовляти набагато дешевше і якісніше. Можете просто відпочивати з друзями, бо у вересні знову за шкільну парту гризти граніт науки. У 12 років я ще Барбі шила одяг і дивилася мультики. Цей період досі згадую з ностальгією, бо це прекрасне і безтурботне життя. І вважаю, що у такому віці ще рано говорити про якість стосунки. Потрібно самому вдосконалюватися, вчитися розпізнавати почуття, мудрішати, а не хвалитися кількість хлопців і партнерів, бо це ганьба, а не похвальба.
У вас ще все життя попереду! Дружіть, навчайтесь,а справжні почуття ще прийдуть, і тоді не виникне питання про вагітність, бо воно тоді буде зайвим
#ранній_секс

в мене недавно був сонячний удар і висока температура при цьому. чи міг сонячний удар вплинути на мій організ і став причиною затримки? думки про вагітність мене лякають. мама вже хвилюється але нічого не знає. до лікаря не хочу йти бо він знайомий нашої сімї. поможіть мені будь ласка
Чисто теоретично я не скажу вам причину затримки, бо, можливо, у вас гормональні зміни чи киста яєчника, я вас тут переконую у іншому. Або ж правда це від хвилювання, а я вас налякую. Якщо ж ви відчуваєте занепокоєння, ідіть на УЗД. Лікарів у нас багато, не тільки знайомий вашої сім"ї. Відвідайте іншого лікаря у платній клініці, там ніхто не ставитиме питання що, чому і як. Ви платите, вам надають послугу.
Думки про вагітність не повинні лякати. Вони повинні приносити радість) Хочете у цьому переконатись, відвідайте спільноту жінок, які не можуть бути матерями і відчуйте їх горе.
Все буде добре. Тільки вірте у це і не панікуйте.
#затримка

мені 15, і у мене почалися червоні виділеня, з неприємним запахом, все це почалося 2 місяці тому, після інтивного акту, це могло на щось вплинути? і що це може бути?
Це може вплинути як на здоров"я в цілому, так і на репродуктивне здоров"я. Щоб визначити характер виділень, причину їх походження та призначити лікування, необхідно звернутися до лікаря. Не зволікайте!
#виділення

до чого це може призвести? і чи можна займатися сексом?
Щодо наслідків, то від безпліддя до видалення матки. Залежно як запустите хворобу і коли почнете її лікувати. Це як хворий зуб - можна підлікувати, а можна видалити.
Вам по віку небажано сексом займатися (про це я неодноразово казала у себе на сайті, плюс там моя стаття авторська на цю тематику), не те, коли у вас виділення. Це тільки ускладнить хворобу. Тільки побудуйте логічну цепочку: секс під час виділень - кров попадає назад у матку - запальний процес - видалення - інвалідність; або ж ендометріоз. Думаю, дальше продовжувати не буду. Тут ясно чим грозить.
Я, напевне, дурна, бо не розумію, як можна так апатично реагувати на це, щоб у такому молодому віці стати інвалідом, сісти на гормони вартістю понад тисячу гривень, які будуть необхідні все життя, зате є статеве життя у 15 років.

дуже вам дякую, постараюся не допустити цього!! але ви не можете сказати приблизно, що це таке?
Хронічне захворювання статевих органів, порушення мікрофлори, генетичне порушення обміну речовин, або ж ще щось. Це і причину виникнення взнає лікар.

ще одне питання, а спортом займатися можна? а то боюся шось тепер, щоб нічого гіршого не було!
Завтра робочий день, відвідайте гінеколога і він вам точно все розкаже і пояснить.

Чи можна розірвати дівочу пліву двома пальцями?
Навіщо? Чим вона вам заважає?

я питаюсь чи це можливо?
І не такі дурниці можливі.

#пліва

0

667

Чому ти не можеш просто відповісти на запитання, без нотацій та докорів? Люди самі вибрали що робити, то їх діло і не хочуть чути твоїх повчань, а тільки відповідь на своє питання.
Так і хочеться відповісти "Раз самі вибрали свою дорогу, то нехай самі і далі вирішують проблеми. Я ж їм не казала тим і тим займатись". Щоб отримати той бідний багаж знать, яким володію я, не потрібно десь спеціально навчатися. Читати, читати і аналізувати. І будете знати не гірше мене.
Я могла би просто відповідати на запитання, закриваючи очі на те, що мені не подобається, якби це була моя робота, за яку я отримувала б гроші. Відробила зміну, пішла. Конкретне питання - конкретна відповідь. Але це я роблю на добровільних засадах і роблю те, що вважаю за потрібне. До мене звертаються, щоб взнати МОЮ ДУМКУ, а не тупо інформацію. Тупо інформацію вам і гугл дасть. А я це пов'язую зі своїми міркуваннями. І це ще не повністю моя позиці. Я часто стримуюсь, щоб не відповісти так, як дійсно вважаю. Хоча останнім часом якраз мої думки переважають над нейтралітетом.
Тому якщо комусь щось не подобається - пошукові системи і чужий досвід до ваших послуг. А звертаєтесь до мене, то будьте готові і до зауважень. Я не намагаюсь порадити щось погане чи гірше. Це вам може так здатися на перший погляд.

Хочу відкрити свій порадник. Що порадите?
Для початку задумайтесь чи потрібно це вам. Я от сьогодні зустрілася з дуже неприємним фактом – у групі «Підслухано» свого універу, де я допомагала порадами абітурієнтам, анонімно висловилися, що я підозріла і взагалі мене там не знають. Ось вона, подяка за п’ять років відмінного навчання, олімпіад, конференцій та підняття рейтингу вишу.
Для початку визначитеся у якій області ви маєте найбільший багаж теоретичних та практичних знаю, щоб консультувати. А то не раз зустрічала такі абсурдні відповіді на досить прості запитання. Якщо відчуваєте недостачу у знаннях – сідайте читати та вивчати. І лише тоді створюйте свій ресурс, де б ви могли надавати ці консультації. Тут уже ви вибирайте. Ну і рекламуйте себе.
Пам’ятайте, що це неблагородне заняття, бо потім можуть висловлювати обурення та претензії, ніби ви щось винні комусь. От від мене вимагали написати сайт. Цікаво, звідки я маю написати сайт, якщо у мене економічна освіта? Я вмію зводити баланс, заповнювати форми фінансової звітності, рахувати собівартість, а от писати сайти мене навіть близько не навчали. Або ж скажуть, що не подобається ваша діяльність. І це проходили. Не очікуйте подяк – їх буде одиниці. Але думка про те, що ти комусь допоміг і те, що якщо не ти, то анонім можу отримати абсурдну відповідь, яка тільки зробить гірше, заставляють повертатися до цієї роботи.
А взагалі, це корисна річ – допомагати іншим, тільки не цінується вона у нас, на жаль

Якщо це така неблагородна річ, то не займайся порадами! Є люди, які роблять це з задоволенням.
Я вас здивую своєю відповіддю, але теж роблю це з задоволенням! І наразі не маю причин відмовлятися від своєї діяльності. Так, я свідомо знаю, що це невдячна річ, але, надіюсь, що комусь буде корисно. Як не тому, хто запитує, так тому, що колись це прочитає. Та й поряд з вами я пізнаю щось нове, бо на деякі питання приходиться шукати відповіді.
Дійсно, у мене було бажання кинути сайт, і що буде, то буде. Але не дозволила собі це зробити. Оновлюю його рідко, а питань отримую небагато, здебільшого однотипні, тому це забирає не так багато часу. Я не публічна особа, мною не цікавляться, а тому і запитальник з сайтом займають у мене хвилини.
Я дівчина доволі амбіційна, і якщо раз мені щось заперечили,я не піду на перекір. Не хочуть бачити мене в пабліку, мене там не буде. Тільки зараз я вас не послухаю і продовжу свою діяльність. І буду цим займатися, доки зможу собі це позволяти

Як заставити себе не заплакати?
О, для мене це дуже актуальне питання! Наближається одна важлива подія, де я точно заплачу, а ще гірше - почну ридати і шморгати носом. А це буде не дуже гарно. В такі моменти, заставляючи себе не заревіти, я і сварюся з собою, і стараюся глибоко дихати, і думати про інше. Та де там - витираю очі і ніч. І нічого чіткого не можу сказати! Зате помітила одну закономірність - якщо мене щось зворушило чи образило до сліз, я можу спокійно пустити пару сліз. Але коли це хтось бачить і акцентує на цьому увагу - все, ридання мені забезпечені! І прошу не рухати мене, так ні, ще більше намагаються заспокоїти, ускладнюючи ситуацію.
Ви задали цікаве запитання, бо психологія у нього складна. Навчитися тримати себе в руках - діло не однієї хвилини, і я тут не найкращий вчитель. Хочете плакати - плачте, це буває корисним) а на людях просто подумайте про те, що заставляє вас усміхатись :-)

А на вопросы на русском языке ты отвечаешь?
Відповідаю. Але українською мовою. Ви ж мене розумієте, правда? Відношуся до російською спокійно, знаю, що немає у нас мовної проблеми. Але я принципова бандерівка - російську від мене може почути тільки іноземець, і то не кожний))

0

668

Клімактеричні розлади, що це?
Надіюсь, ви мене не перевіряєте на знання певних понять) Бо все дуже гарно гуглиться
https://www.google.com.ua/?gws_rd=ssl#q=Клімактеричні розлади
Чи ви не розумієте написаного і пояснити доступнішими словами?

поясніть доступнішими словами
У жінок, на відміну від чоловіків, з часом репродуктивна функція згасає. Яйцеклітини перестають дозрівати, зникає менструація. Цей період прийнято називати клімаксом чи менопаузою. Він супроводжується різноманітними гормональними змінами та зміною самопочуття.
Класифікація клімактеричних розладів:
I група – ранні симптоми:
вазомоторні – припливи жару, озноб, підвищена пітливість, головні болі, гіпотонія або гіпертензія, прискорене серцебиття;
емоційно-вегетативні – дратівливість, сонливість, слабкість, занепокоєння, депресія, забудькуватість, неуважність, зниження лібідо.
група – средневременние:
урогенітальні – сухість у піхві, біль при статевих зносинах, свербіж і печіння, уретральний синдром, цисталгії, нетримання сечі;
шкіра та її придатки – сухість, ламкість нігтів, зморшки, сухість і випадання волосся.
II група – пізні:
обмінні порушення – серцево-судинні захворювання (атеросклероз) постменопаузальний остеопороз, хвороба Альцгеймера.

#клімакс

Хлопець пошкодив дівочу пліву, але я собі його напевне розірвала потім сама. був збій критичних днів. скажіть будь ласка чи після статевого акту знову буде збій в критичних?

Зміна циклу після початку статевого життя не є догмою, а лише одним із варіантів. або буде, або ні. На це не варто надіятись. В організмі відбуваються певні гормональні зміни, що можуть сприяти зміні циклу. Якщо у вас відбувся статевий акт - то, можливо, цикл скоча, але не обов"язково. Що ж до механічної дефлорації, то тут зв"язку немає. Скоріше, збій був спричинений іншою причиною.
#перший_секс

допоможіть!! я нічого не відчуваю під час сексу, таке враження ніби хлопець не ввійшов. він у мене перший я не знаю як йому про це сказати і чи варто. це був 3 секс допоможіть дуже прошу. скажіть що це і як з цим боротись.
Ну, боротися не потрібно. Потрібно шукати відповідь і вихід із ситуації. Було б ще супер, якби ви вказали свій і його вік, а також статевий досвід. Він цього теж багато що залежить. Але будемо виходити з того, що є.
З цим питанням я зустрічаюся не вперше, і не вдруге. Тому, що знову не перебирати, пропоную вам трішки напрягтися і пошукати.
Питання-відповідь - перше повідомлення (та, та простиня), а під нею є посилання "Пошук по хештегах". Вивчіть, як воно працює. Ваш хештег "#задоволення"
Ну, і можу запропонувати ще такі статті. чи підходять вони вам, уже ви самі вирішите.
Досягти оргазму, отримати задоволення. Як?
Громадська думка: Досягти оргазму. Як?
цей розділ розрахований на старшу аудиторію, і якщо ви до неї належите, то можете ще щось там на цю тематику пошукати
#задоволення

чи буде другий раз кровотечі якщо хлопець увійшов на 3 см. а потм пальцями? кровоточило після того 4 дні. тепер боюсь статевого акту бо боюсь крові
А чому боїтеся крові? Якщо кровотеча уже була, то, скоріше за все, дефлорація відбулась. Вона може повторитися тільки у тому випадку, коли пліва ще може надірватись. От якщо кровить щоразу під час статевого акту, потрібно хвилюватись. Тому завчасно не створюйте собі проблем.
#кров

як далеко може знаходитись дівоча пліва??? в мене мій хлопець увійшов до кінця, але пліви навіть не відчув. як таке можливо????
Цілком! Вона у вас може бути дуже еластична, її анатомічна форма дозволила увійти без перешкод, ви її пошкодили раніше, або у вас її взагалі не було від народження.
#пліва

0

669

На який день після місячних можна завагітніти? Місячні почалися 14числа
Величину вашого циклу розділіть на двоє, і на це число буде припадати ваша овуляція. Тобто, при 28-денному циклі найсприятливішими днями для овуляції будуть 13-14, при 30-денному - 15-16. Проте, це для тих жінок, у яких цикл стабільний. Можливе відхилення у пару днів в обі сторони. Зі статті про "метод безпечних днів" можу проілюструвати вам ось таку картинку
http://www.oberemennosti.com/st/kontr4.jpg
Але я особисто нікому цей метод не вважала контрацепцією. Бо завагітніти гіпотетично можна в будь-який день. Не кожній жінці, звичайно. сперматозоїди можуть зберігати свою життєдіяльність до тижня часу, цикл може збитися і овуляцію затримається або наступить скоріше, а інколи через певні гормональні збої наступна овуляцію може настати під час менструації. Якщо ж ви плануєте дитину, то картинка вам у допомогу)
#вагітність

мені 18 років і у мене був уже секс, а у мого хлопця небуло. ми з ним уже пробуємо зайнятись сексом близько місяця але у нього не встає, томущо він неможе розслабитися. що я тільки нероблю і йому невиходить усеодно. я нерозумію що робити уже((( порадьте щось... дякую за допомогу
Скоріше за все він хвилюється перед цим. У нього це вперше, а ви уже знаєте що і до чого, мате змогу його порівняти, тому він боїться здатися гіршим і наробити помилок. це нормально. Ви праві, йому потрібно розслабитися. Зосередьте свою увагу на емоційній стороні стосунків, покажіть, що любите його, незважаючи на відсутність інтимних стосунків, відкладіть спроби до того часу, коли він сам відчує, що впевнений у собі та свої можливостях. Ви не вказали його віку, але припускаю, що він не набагато старший від вас. Тому - у вас все ще попереду) Не поспішайте.
Є також припущення, що ще щось його відволікає. Це залежить від того як ви поставили питання про можливу вагітність, яке ви місце обрали для інтимних зустрічей. Є багато дрібниць, які відволікають. Тому добре все продумайте. Якщо у нього завжди не було проблем з потенцією (звичайна фізіологія), то немає чому хвилюватися)
#потенція

моєму хлопцеві 22 роки. можна сказати у нього уже вставав, але неповністю, тому що він знову напружувався((( ви написали " Зосередьте свою увагу на емоційній стороні стосунків, покажіть, що любите його" а крім цього що ще слід зробити????? я йому це неприпиняю казати)
Як би різко це не звучало, але у нас трохи зіпсоване суспільство. Є стереопит, якщо тобі 18-20-22 і ти незайманий, то це ненормально. Я б по губах била за такі слова! У вашого коханого може бути певний комплекс на цей рахунок. Хоча і він, і ви повинні гордитися, що до цього часу не піддався спокусі. Дуже гарно у таких випадках говорять священики про кохання, єдність і одне ціле. Можете прочитати це у мене на сайті під хештегом #релігія. Скоріше за все, у нього причина на нервовій основі, і варто просто відволіктись. Влаштуйте собі романтичний вечір, не запланувавши продовження))
Слова ніщо без дій. Скільки б ви не говорили, що любите, поки не реалізуєте свої слова, сказане буде згасати. Не варто підкоряти гори і робити щось екстравагантне, вистачає бути поряд у горі і радості, проявляти опіку і терпіння, вміти пробачати і прощати. Забудьте про інтим, живіть почуттями. Проводьте час разом, подорожуйте, цікавтесь, розвивайтесь. Є безліч варіантів для спільного проведення часу. Щось конкретніше - уже залежить від вашого життя.

чи можна завагітніти коли хлопець ввійшов але при цьому не було виділень...?
Не можна, якщо ви впевнені, що виділень дійсно не було. Я не говорю про еякуляцію, а про виділення до неї. Їх є менше, але і там містяться сперматозоїди. Ну і якщо на його пенісі не було залишків цих виділень.
#вагітність

Будь ласка,дуже важливо.Чи відрізняється коли дівчина порве пліву сідаючи на шпагат і коли її порве хлопець??Чи зможе лікар відрізнити.Дуже боюсь,бо коли сідала на шпагат потім боліла вагіна.Боюсь,що я вже не маю її.Допоможіть!
Не думаю, що там є суттєва різниця. І чи існують різновиди розірваних плів. А боліти могло і від розтяжки м'язів
#пліва

чому після сексу місячні проходять менш інтенсивніше?з чим це пов*язано?
Так як я малокомпетентна в таких питаннях, мені замало інформації, щоб розібратися в написаному і знайти відповідь. Скільки вам років? Чи регулярне статеве життя? Що означає "після сексу"? Взагалі після, коли статевий акт був менструації, чи посеред циклу? Менш інтенсивніше - що маєте на увазі?
#менструація

Чт покаже тест на вагітність правильну відповідь через місяць?
Звичайно. Тест може показати правильний результат уже через два тижні після овуляції, але бувають похибки.

ніколи не була з хлопцем.. але досить часто мастурбую. не можу зрозуміти де в мене знаходиться дівоча пліва... і чи не пошкодила я її... як це зрозуміти..?

Залежно як і чим мастурбувати. Ще залежить від еластичності пліви, її структури та наявності взагалі.
#мастурбація

під час лестощів хлопця були якісь виділення..одна крапля речовини. він її пальцями витер і тоді почав торкатись мене. що це могло бути? чи могла я від цього завагітніти?
Прочитавши пару раз ваше запитання, так і не зрозуміла, у кого були виділення. Куди вони потрапили? Куди він її витер? Як почав торкатися? Дрібниці, але без них я нічого не розумію.

виділення в нього. одна крапля. розтер пальцями. почав задовільняти мене ззовні
Від того дітей не буває
#виділення

коли після зачаття у жінки винекнуть дивні потяги до їжі?

Як з перших тижнів, так і не з'являтися взагалі
#вагітність

Тягне в низу живота.. що це може бути?

Предвісники переймів :)

А якщо не вагітна?

Може предвісник менструації, може запалення, може нерви. Може ще щось. Ви скупі на факти, тому тут варіанти різні

чи можуть бути болі під час овуляції?
Можуть. Але не болі, а потягування. Якщо сильна біль, варто перевіритись, чи це нормально чи ні
#біль

Скажіть будь ласка ми з чоловіком займались сексом і через 2 год. Знов те саме робили і чи я можу завагітніти якщо я не кінчала
Звичайно, що можете. Зачаття не має відпошення до оргазму)
#задоволення #вагітність

Дякую за відповідь,але вже почались місячні на щастя ))))))
Я подумала, що ви плануєте дитинку)) Якщо ж ні, то подумайте про надійну контрацепцію, що вбереже ваш спокій і нерви. Ну і в останні дні перед менструацією мала ймовірність завагітніти.

НЫ 3 ДИТИНИ Я НЕ ХОЧУ НА ДАНИЙ МОМЕНТ,АЛЕ ТАБЛЕТКИ Я НЕ ХОЧУ ПРИЙМАТИ,ПРЕЗЕРВАТИВИ ТАКОЖ, Ы ЧОЛОВЫК ПРОТИ СПЫРАЛЫ.ЯКИЙ ЩЕ МОЖЕ БУТИ ВАРЫАНТ НЕПЫДСКАЖИТИЕ?
Метод контрацепції повинен підбирати лікар, враховуючи ваші особливості. А чому ви проти таблеток чи презервативів?

таблетки гормональні, а від презерватива мій організм перестає хотіти сексу
Запам'ятайте - правильно підібрані ОК не завдають шкоди організму! Для цього потрібно, щоб таблетки були підібрані сумлінно, враховуючи результати аналізів, а не самопризначення чи комерційна вигода. А те, що від них поправляються чи шкодить організму - так це неправильно підібрані таблетки чи неправильне їх вживання. Єдина шкода - це їх абортивний ефект. Це ж контрацептив.

а які контрацептивні таблетки порадите?
От цього радити ніколи не буду)) Не можна просто приймати таблетки за чиєюсь порадою чи відгуками. Щоб призначити ОК, потрібно оглянутись у лікаря, здати аналізи, проаналізувати ваш стиль життя і тоді щось підібрати. Тому за цим до гінеколога) Є контрацептиви, які можуть поправити здоров'я.
#контрацепція

0

670

Часте сечовиділення може бути ознакою вагітності?
Може.

наскільке часте має бути?
Це не перейми, де рахується частота)) Частіше, ніж зазвичай.

крім частого сечовиділення в мене є такі симптоми: поколювання круг дирочки, чучуть попікує
Дорога, та у вас запалення сечової системи, скоріше за все! Або цистит, чи тому подібне. Зверніться до уролога.

[b]Річ в тім що я не можу звернутись до лікаря оскільки я завтра лечу за кордон. це могло трапитись від того що я вчора дуже змерзла в ноги і потім випила холодного пива? я підмилась водою з марганцовкою вроді попускає
Від переохолодження могло. Чи навіть посиділи на холодному. А також різноманітні мікроорганізми, що провокують запалення. Це дуже погано, що немає можливості відвідати лікаря. Тим більше не знаючи правильного діагноза. Запускаючи хворобу, ви наражаєтесь на різнованітні наслідки - від хронічної форми до безпліддя - залежить від причин. І не зловживайте марганцівкою - можна вбити мікрофлору, а це ще одна хвороба.

але це точно не вагітність?
Я не екстрасенс і гарантій не даю, але думаю, що ні. Краще вагітність, ніж хронічний уретрит. Останній треба довго, нудно, якщо не все життя лікувати. А якщо ви ведете статеве життя, то одна із причин може і тут ховатись.

тепер сечовиділень частих немає..але пече і чухається....можливо починається молочниця... та не могла я завагітніти від непрямого контакту навіть якщо в хлопця були природні виділення ( не сперма ) і він десь там пальчиком міг зичипити хоча це мало ймовірно
Можливо і молочниця. У будь-якому випадку треба пройти огляд, а не займатися самолікуванням. Якщо вам приходилось уже зустрічатись з молочницею, то уже орієнтуєтесь у симптоматиці та лікуванню, на перших порах можна притримуватись цієї схеми. Але набоум лікуватися не раджу. Це не нежить чи в горлі дере.
#запалення

Але хіба жінка може завагітніти без прямого контакту? Якщо щось було то виділення в хлопця..а задовільняв він мене пальцям...невже через палець з пеніса можна було перенести?[/b]
З пеніса сперма через палець не могла мігрувати =) вагітність можлива, якщо сперма потрапила на пальці, а звідти ти піхву. Інакше ніяк у даному випадку)
#вагітність

0

671

Таке враження, що вагітність - то якась напасть)) Чого її так бояться? Будь-яка хвороба, лише б не вагітність
Вірус Ебола набирає оборотів. Вакцини проти нього немає. Смертність 95%. В Україні немає умов ізоляції хворих, а це значить, що один інфікований може призвести до епідемії. Рак щороку забирає тисячі життів, уражуючи наших сусідів, родичів, знайомих, багатих і бідних, знаменитостей та простолюдей. Зараз можна заразитися навіть у лікарні чи манікюрному салоні при недотриманні санітарних вимог. Але це квіточки, головне - що немає вагітності!
Чому вагітність стала напастю? Ми самі у цьому винні, що надаємо нашим дітям недостатнє соціальне і християнське виховання. Бо можна жити і не боятися вагітності. Це навіть дуже просто, варто лише розставити пріоритети і зробити правильні кроки. Цьому потрібно радіти, а не плакати. Дуже мені хочеться зустріти цю категорію людей з тими, хто бажає народити власну дитину. Хто лікується роками, проходить через складні процедури, віддає остання і плаче ночами. Дуже хотіла б, бо це показало, що вагітність не вирок. Вирок - це неможливість мати дітей. А якщо хтось не планує наразі ставати батьками, то світ знає лише один випадок непорочного зачаття.

0

672

А в яком урозділі можна поговорити, розповісти якість історії з життя, свої думки і т.д.? Погано що цей сайт складно знайти в пошукових системах. Звісно що він не вигідний тим хто розповсюджує аморальну інфо. послуги, як норму сьогодення.

0

673

Цікава

Сергій написал(а):

А в яком урозділі можна поговорити, розповісти якість історії з життя, свої думки і т.д.?

Якщо вони стосуються однієї з вибраних тем, що є на форумі - сміливо ідіть у той розділ. Якщо ж не впевнені у правильності публікації чи немає відповідного куточка - форум "Побесідуємо" до ваших послуг. У разі помилкової публікації я перенесу тему.

Сергій написал(а):

Погано що цей сайт складно знайти в пошукових системах.

тому що це домен третього рівня і він погано індексується у пошуковій системі. Можна було б купити доменне ім"я, та немає гарантії, що це допоможе. Потрібно або платити за місце у пошуковій системі, або самому витягувати сайт, збільшуючи кількість переглядів.

Сергій написал(а):

Звісно що він не вигідний тим хто розповсюджує аморальну інфо. послуги, як норму сьогодення.

залежно у якому плані. на жаль, не можу знайти як відкрити публічний доступ до статистики сайту, щоб ви поглянути на пошукові запити, але якраз більшість з них стосується далеко не огіркових масок для обличчя чи торентів. Якраз на цьому можна непогано виїхати у ТОП. Інакше просунутись дуже важко.

0

674

Пропоную Сергію надати якісь права модератора і дати можливість щось зробити самому. Бачу в Сергія дійсно здорові погляди і бажання щось змінити на краще. А Тасміт дякую за її час, який вона вкладає в цей сайт.

0

675

о. Олег написал(а):

Пропоную Сергію надати якісь права модератора і дати можливість щось зробити самому.

прислухалась до вашої поради та надала Сергію права модератора. Правда особливої різниці, порівняно з користувачем там немає, бо я трохи монополіст  :D Але я завжди вітаю новий і цікавий матеріал!

о. Олег написал(а):

А Тасміт дякую за її час, який вона вкладає в цей сайт.

і вам я дуже вдячна за пітримку та поради!

0

676

кого з античних героїв він нагадує

0

677

хлопчик зірка написал(а):

кого з античних героїв він нагадує

what?

0

678

Я Вова мені 21 років. Маю дівчину, зустрічаюся з нею півтора місяця. Було все чудово регулярний секс. А останніх два раза в мене не вийшло. Член був у збудженому стані а блище до сексу він опустився. Так було 2 рази. Я навіть незнаю що робить. Підскажіть будь ласка.

0

679

Я Вова мені 21 років. Маю дівчину, зустрічаюся з нею півтора місяця. Було все чудово регулярний секс. А останніх два раза в мене не вийшло. Член був у збудженому стані а блище до сексу він опустився. Так було 2 рази. Я навіть незнаю що робить. Підскажіть будь ласка.

Сьогодні прочитала в одному аску "Жити шлюбним життям без шлюбу це те саме, що їздити по бездоріжжі на великій швидкості без ременя безпеки - може доїдеш, а може і ні, але в будь-якому випадку всі гріхи залишають свої сліди, навіть ті, які Бог нам пробачив." Але ви не сказали, що християнин, і тому важко цю тему розвивати. Бо тут можна багато що сказати, але нав'язувати релігію я не буду.
Вважаю неправильним вступати у статеві стосунки через такий короткий проміжок часу після знайомства. Це егоїзм. Чистої води егоїзм. І такі стосунки обречені, при чому постраждає ваша дівчина.
З фізіологічної точки на елементарному рівні ви самі знайдете вихід, проаналізувавши своє життя. Якщо причин немає - тоді без обстежень не обійтись. А так раджу вам утриматись від статевих зносин. Вивчайте одне одного, ростіть духовно, розвивайте стосунки. І тоді не буде "Ми стали чужі одне одному" чи "Не зійшлись характерами".
#утримання #секс #ерекція

0

680

Допоможіть будь ласка зрозуміти чи є в мене шанси надіятись що я завагітнію!Історія така я зустрічаюсь з хлопцем люблю його і він мене теж)Та діло не в цім в нас був секс він кончив мені в піхву а потім з поміжутком часу около 4-5годин знову кінчив в піхву!Дуже хочу завагітніти що робити?

0

681

анонім написал(а):

опоможіть будь ласка зрозуміти чи є в мене шанси надіятись що я завагітнію!Історія така я зустрічаюсь з хлопцем люблю його і він мене теж)Та діло не в цім в нас був секс він кончив мені в піхву а потім з поміжутком часу около 4-5годин знову кінчив в піхву!Дуже хочу завагітніти що робити?

Звичайно, що є) Бажаю вам удачі! А ще краще - поєднайте ваші стосунки офіційно згідно закону та отримайте Боже благословення. Тим більше, що ви любите одне одного.

#вагітність

0

682

є одна проблемка.. малесенька така)
Безмежно подобається один хлопець, якому б  віддала  усе на світі, і знаю що небайдужа йому..
але коли діло стосується обіймів і тд, боюсь що усе буде недоречно, незграбно..
які є ідеї щодо того як позбутися цього страху?

0

683

є одна проблемка.. малесенька така)
Безмежно подобається один хлопець, якому б  віддала  усе на світі, і знаю що небайдужа йому..
але коли діло стосується обіймів і тд, боюсь що усе буде недоречно, незграбно..
які є ідеї щодо того як позбутися цього страху?

Усе нове завжди лякає) Не бійтеся помилитися чи виглядати незграбним - прояв любові не може бути "неправильним". Якщо робите щось неправильно, то з часом і досвідом зрозумієте що і як. Можливо, ви перебільшуєте і все і так буде добре.
Для початку станьте одне для одного друзями, взнайте одне одного ближче. І якщо у вас правда щирі почуття, страхи самі пропадуть, бо бажання обійняти виникне саме.
Я сама не раз переживала за щось, що мало настати у ближчому чи далекому майбутньому, значній частині цьому не судилось статися. Варто хвилюватись не за те, чого немає і можливо буде, а вирішувати питання, які вже постали перед вами.
#стосунки

0

684

Вдячна за відповідь)
Мабуть, варто було саме з цього почати 2,5 роки тому. а то зараз до того додалась ще стопка всяких подій..

0

685

Скільки вам років?

0

686

мені 18.
знаю що це дивно на такий вік. тут у всіх вже інші проблеми, але що вже є..

0

687

Анонімка написал(а):

мені 18.
знаю що це дивно на такий вік. тут у всіх вже інші проблеми, але що вже є..

не для того я запитувала про вік. От ви кажете, що варто було б зійтися з тим хлопцем ще 2,5 років тому. Це скоріше лотерея. Ви плануєте стосунки, а вони могли б не утворитися в силу певних причин - брак любові, симпатія, цінності. Могло би і нічого не получитися. Тому перед тим, як вступати у стосунки, подумайте, чи правда є почуття? Варто починати з дружби, щоб взнати цю людину покраще. Бо можна у ній розчаруватися, а можна і навпаки - зрозуміти, що вона саме те.  Прочитала сьогодні гарну думку "Коли люди стають готовими кохати, то одружуються і народжують дітей. Якщо не готові до серйозних стосунків, то краще навіть не розпочинати зустрічатися". Не думайте, що за ті 2,5 років щось би змінилося - не факт. А питання виникатимуть завжди. І не бійтеся чогось не знати - це нормально. Гірше, коли немає бажання це пізнати.

#стосунки

0

688

Мені 13. Місяць тому дивилась порно, і займалась мастурбацією. Зараз замітиа,що трохи збільшився живіт. Ні партнера, ні сексу не було! Чи мошла я завагітніти?

0

689

анонім написал(а):

Чи мошла я завагітніти?

звичайно. тільки от дитину вам не віддадуть, бо ви фінансово неспроможні її устримувати. Треба буде, щоб батьки оформили опікунство.
#вагітність

0

690

Скажіть будь ласка, чи можна після заручин у церкві, спільно проживати з людиною?

0

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2016 «QuadroSystems» LLC