Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Питання-відповідь

Сообщений 691 страница 720 из 829

1

Передмова

Вітаю усіх на сторінках свого ресурсу. Надіюсь, заглянувши сюди, ви знайдете для себе щось корисне, що допоможе вирішити вам проблеми сьогодення, на майбутнє озброїтися необхідної інформацією, або ж просто щось прочитати.
Мені приємно бачити, що ви звертаєтеся до мене за порадами і підтримкою, я стараюся допомогти кожному і максимально викластися у своїх відповідях. Проте це мені не завжди вдається. Зараз я хочу зосередити свою увагу на тому, як варто будувати характеристику свої проблеми, щоб згодом я могла вам надати повну відповідь, а також декілька фактів, про які вам варто знати і мати на увазі.
1) Пишучи свій пост, я дуже прошу надати МАКСИМУМ інформації щодо вашої ситуації. Вік ОБОВ’ЯЗКОВО (ваш і того, про кого буде йти мова, якщо присутня третя особа). А також усе, що стосується вашої проблеми, спробуйте описати її максимально повно: що трапилося, як трапилося, чому трапилося, ваш погляд на неї, якщо має відношення третя особа, то і її погляд, ваші думки і роздуми. Тобто усе, що ви знаєте і вважаєте за необхідне мені сказати. Чим повнішу картину я бачитиму, тим легше мені  щось сказати. Адже інколи навіть найменші нюанси можуть радикально спричинити варіант вирішення проблеми.
Звичайно, я старатимуся вступати з вами в діалог, щоб уточнити певні нюанси, але на це витрачається час, який може бути дорогоцінним.
2) Мої відповіді – це у більшості випадків мій власний погляд на речі, спричинений життєвим досвідом, прочитаним на світоглядом. Бувають ситуації, коли я не розділяю вашої позиції, проте ж все ж таки іду на зустріч і не нав’язую свої думки, а намагаюся подати загальну відповідь. Я можу бути не права в силу відсутності життєвого досвіду у певних ситуаціях, життєвих поглядах на певні позиції, власні розмірковування, які являються ІМХО. Тому можу стверджувати про певний суб’єктивізм. Звертаючись до мене, ви отримуєте не тільки просто відповідь на запитання, але часто і моє власне бачення. Не спішіть його відкинути, задумайтеся. Адже якби я хотіла нашкодити комусь із вас, то не витрачала б стільки часу і зусиль на цей ресурс. І пробачте мені мою некомпетентність. Я не ідеальна.
3) У когось, можливо, склалось хибне враження про мою освіту. Я НЕ МЕДИК, і те, про що тут розказую, загальновідомі факти, почерпнуті зі спеціальної літератури та інших інформаційних джерел. Я стараюсь віддавати перевагу надійним джерелам інформації, а не поширеним міфам, проте це не запорука успішної відповіді – зазвичай мої відповіді мають розмитий характер і я не часто беруся за них. І якщо я раджу звернутися до лікаря, то там варто зробити, а не зігнорувати мою настанову. Є безліч он-лайн консультацій лікарів, але жоден лікар не поставить діагноз і визначить лікування без особистого огляду. Пам’ятайте це. Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, не зволікайте, бо чим раніше ви виявите проблему і почнете її лікування, тим менше негативний наслідків виникне.
Якщо хтось вважає, що я не права, або ж бажає висловити свою думку і пораду для когось - відписуйтесь! Не вагайтеся і вступайте в бесіду.
4) Було б непогано, якби ви вказували своє віросповідання, бо від цього теж немало залежить. Я не дуже добре умію тлумачити християнські догми та мораль, але на сайті часто появляється отець Олег, який зможе це зробити і донести правильно слово. Якщо ви вважаєте себе атеїстом чи іншого віросповідання, укажіть це.
5) Я не маю можливості цілодобово бути прикутою до сайту, і буває так, що затримуюся з відповіддю, або ж не завжди є можливість надати розгорнуту відповідь. Більшість питань уже раніше були розглянуті, тому, якщо вказую, що відповідь на аналогічну проблему уже була вказана, то не полінуйтеся і пошукайте. Я розумію, що сторінок багато. Я ще не придумала, як систематизувати всю інформацію, тому варто просто посидіти і пошукати. Дякую за розуміння.
6) Хотілося б знати про результати своїх старань, тому, якщо не важко, вказуйте, чи допомогли вам мої поради, до якого висновку ви дійшли і чим все закінчилося.
7) Обіцяю повну АНОНІМНІСТЬ і не намагаюся взнати, використовуючи особисту інформацію, що ви за персона, а також розголошувати ваші персональні дані та ту інформацію, якою ви зі мною ділитеся. Якщо хтось вагається чи боїться бути упізнаним, реєструйтеся та надсилайте особисті повідомлення.

Я не всесильна, і не завжди спроможна вирушити чиюсь проблему. Інколи потрібна консультація спеціалістів, але у більшості випадків запорука успішного вирішення проблеми залежить тільки від час. Я можу порадити, а ви вже вибираєте чи прислухатися. Проте в залежності від того, як серйозно ви підійдете до свої ситуації і буде залежати кінцевий результат. В питаннях психології правильну відповідь знає ваше серце, слухайте його. В особистих – відкрийтеся на зустріч один одному і не кваптеся, у вас все життя попереду. В здоров’ї бережіть себе з молоду.
Удачі.

У зв’язку з тим, що багато хто ігнорує мої прохання, слова та просто заходить сюди один раз, щоб задати запитання, і не повертається за відповіддю (ну, і навіщо це робити?), я намагаюся оптимізувати роботу так, щоб зберегти свій час і ваш, якщо ви справді потребуєте підтримки. Відтепер я відповідатиму тільки на повідомлення, у яких будуть враховані усі пункти моїх вимог, інакше буде висунуте перше попередження, і якщо ви не скористаєтесь шансом, то на мою відповідь не розраховуйте. Я б хотіла спілкуватись у режимі діалогу, де хоча би мене чує співрозмовник, а не завітав – пішов – а ти собі тут друкуй. До того ж, часто зустрічаю дуже складні питання, над якими мені потрібно посидіти, подумати, попрацювати. Багато дрібниць не дають мені розгорнутої картини, а на питання відповідей немає. Тому, якщо ви не потребуєте відповіді і підете звідси, залишивши запитання, не робіть цього і закривайте вкладку. Якщо ж ви реально хочете вступити в діалог, то давайте серйозно підійдемо до цієї справи:
- Ваша ситуація – твір. Максимум фактів, максимум, який ви можете мені розказати. Навіть те, що здаватиметься дрібницями, викладайте. Можливо, ці дрібниці є вагомими. Не подавайте мені інформацію порціям у повідомленні, кожна з яких кардинально мінятиме мою думку. Тут немає обмеження на символи, а якщо текст не помішається в одному пості, відкривайте наступний.
- Вік. Вирішення ситуації для 12, 18 та 30 років може кардинально відрізнятися. Я не можу телепатично вгадати скільки вам років.
- Місто проживання. Буває, я можу підказати куди можна звернутися конкретно з певною проблемою, якщо орієнтуюсь у тій місцевості.
- Релігія. Відповідаю я у двох площинах – релігійна та соціальна. І відповіді можуть теж відрізнятися. Не хочу я нав’язувати вам думку про те, що вчинене є гріхом, що не можна так робити, що у вас брак віри та любові, що ваші стосунки виправить те і те, якщо ми з вами різного віросповідання. Я б, наприклад, не хотіла слухати про мусульманство, бо я не сповідую цю віру. Але якщо ви є віруючою людиною, то і розмова у нас може відбувати у іншому контексті.

Наразі це все, про що я прошу. Та це, виявляються, теж важко. Надіюсь, ми зрозуміли один одного.

З повагою, Тасміт.

Пропоную ще один варіант діалогу зі мною для тих, хто хоче зберегти анонімність, або ж раптом комусь захотілось зі мною поговорити  ;)
У мене відкритий профіль на відомому більшості ресурсі Ask.fm. Тому, усіх, хто бажає залишити коментар чи питання, поцікавитися чи запитати пораду - запрошую.
http://ask.fm/tassmit

Пошук по хештегах !

0

691

Просто проживати під одним дахом(без інтимної близкості) і чи священник буде давати розраду та причастя в такій ситуації?

0

692

Христина93 написал(а):

Просто проживати під одним дахом(без інтимної близкості) і чи священник буде давати розраду та причастя в такій ситуації?

Христина93 написал(а):

Скажіть будь ласка, чи можна після заручин у церкві, спільно проживати з людиною?

думаю, тут усе буде залежати від священика. Саме по собі життя не несе за собою гріха. Тому, чому вам мали б відмовити? Немає гріхів, які священик не відпускає, але у них варто покаятись. Навіть якби ви жили статевим життям, то яка причина вас не обвінчати, якщо ви усвідомите свій гріх і покаєтесь?
Якщо хочете, то я передам це питання до когось із священослужителів, які нададуть вам відповідь. Але обов"язково дайте знати чи потребуєте цього, щоб я не турбувала людину, а ви уже і не заглянете сюди ніколи.

#секс #стосунки #релігія

0

693

Для багатьох це може бути згіршенням і поганим прикладом. І постійна нагода до гріха. Якщо ви живете, як брат і сестра, то можете йти до причастя. Та все таки, краще взяти шлюб або жити окремо, щоб не випробовувати один одного

Скажіть будь ласка, чи можна після заручин у церкві, спільно проживати з людиною?

Можна, але при умові, що ліжка в різних кімнатах і з вами ще хтось живе.

#секс #стосунки #релігія

0

694

Чи можна завагітніти під час поцілунків????

0

695

Міра написал(а):

Чи можна завагітніти під час поцілунків????

так і ніяк інакше
Гумор я не оцінила, вибачте

0

696

Якщо користуватися презервативом але небути впевненою чи все пройшло добре як діяти щоб і ненашкодити здоровю протизаплідними засобами оскільки невпевнена що вагідна

0

697

Муся4 написал(а):

Якщо користуватися презервативом але небути впевненою чи все пройшло добре як діяти щоб і ненашкодити здоровю протизаплідними засобами оскільки невпевнена що вагідна

Хочеться сказати ущипливо, що варто спочатку купити орфографічний словник. Бо граматика - це лице людини, а я від форми звертання до мене я налаштовуюсь на відповідь.
Я так зрозуміла, що варто відповісти на це питання, бо воно повніше, ніж в аску. Я відповідаю і там, і тут за наявності вільного часу. Хіба що на аску відповіді можуть з"являтися швидше, якщо я користуюся мобільним телефоном.
Перейду до відповіді. Якщо відбувся статевий акт і є підозра на вагітність, то чи не єдиним методом, щоб запобігти цьому є екстрена контрацепція, але вона шкідливо впливає на організм. Не вірте в оптимістичні статті та розповіді подруг\знайомих\в інтернеті, що це здорово і безпечно. Ні, це дуже небезпечно і ним варто користуватися у дійсно крайніх випадках. Бо ви не подруга\знайома\дописувачка інтернету, і якщо їй щастить пити таблетки без наслідків, бо це не означає, що і вам так легко буде. Статті - це хороший маркетинговий хід, це я вам уже як економіст кажу. В інтернеті багато кейс-історій та подібний PR-методів, лиш би знайти покупця. Тому є один варіант - почекати до двох тижнів часу і зробити тест на вагітність, якщо менструація не прийде раніше. Або ж здати кров на ХГЧ.
Спробуйте збудувати ваше життя так, щоб подібних проблем не було у вашому житті, а вагітність була тільки бажаною. Бо це правда дурниця, порівняно з тим, що інколи зустрічаєш на своє життєвому шляху. Поставте собі питання "чому я боюся завагітніти?" і вирішуйте ті причини, які стали вашими відповідями. Щось радити конкретне, потрібно знати більше інформації, а нею володієте тільки ви. Удачі вам, і пам"ятайте, що людині не дається більше, ніж вона не змогла б витримати. Це людина тікає від цього, не бажаючи долати труднощі.

#контрацепція #вагітність

0

698

якщо боїтеся зав

Муся4 написал(а):

щоб не завагідніти і ненашкодити здоровю, треба небути впевненою, а займатися спортом, замість сексу. Відповів так, щоб ьути зрозумілим. А якщо хочете займатися сексом, входьте заміж з коханого, а не за того, від кого боїтеся "завагідніти".

"Чи можна завагітніти під час поцілунків????"

Можливо у нас різне розуміння значення слів "вагітність" і "поцілунок"? Давайте ми разом припустимо, що ви добре вчилися в школі. http://druzia.0pk.ru/uploads/0002/25/06/8551-1.gif

0

699

Доброго вечора! Мене звуть Ігор, мені 16 років і мене дуже мучає ця навязлива думка. Хоча це і не напряму повязано з сексом та я дуже прошу вас допомогти. Справа в тому, що у мене народився братик, я його дуже люблю, але тут в мене зявилась підозра, чи не моду бути я його батьком біологічним? Ні ні це не те що ви подумали, я християнин і про інцест не може бути й мови, але чи може таке бути, що я кінчив на унітаз, на ньому залишились мої сперматозоїди і таким чином це могло попасти до моєї мами. Звісно це звучить бридко, але скажіть чи реально це?? Хоча вроді контакту з кришкою унітаза статеві органи не мали б мати, але все ж , чи це могло б бути? Або навіть з туалетним папером, якби я кінчив на нього??
А ще брат мій цілком здоровий йому скоро місяць, тобто немає ніяких відхилень у здорові чи чогось такого, що спостерігається від дітей з інцесту, але я маю бути впевненим у цьому. Чи могла моя сперма залишитись на унітазі і чи може бути таке що я є батьком свому брату?? Чи варто мені робити тест на батьківство і як взагалі з цим далі жити???   І чи часто буває що такі діти є цілком здоровими?

0

700

Игор
надалі відповідатиму вам у аску, так як там зав"язалася бесіда.

0

701

Ігор, у вас бурхлива уява. Спробуйте її спрямувати у потрібне русло. Переконаний, з вас би вийшов чудовий романіст. Кажу це серйозно. Лише людина з уявою може таке придумати. І старайтеся ходити в туалет за призначенням. Це стосується і паперу.

0

702

о. Олег
:cool:

0

703

http://s009.radikal.ru/i307/1501/95/da89de720f65.jpg

насамперед, я відповідаю на усі запитання по мірі можливості. Тому і до вашого обов"язково б дійшла. Не варто виділяти його у окрему тему та створювати опитування - я його все одно видалю.
Що ж до вашої проблеми, то ймовірність дуже маленька, скоріше виняток з правил, ніж саме правило. Надалі будьте обережні.

#вагітність

0

704

у нас з чоловіком виникла проблема, про яку я ніколи й не думала. справа в тому, що я в чоловіка була першою і єдиною, а в мене було 3 статеві партнери до нього. в нас часто виникали неприємні розмови через це, але я не могла й подумати, що це матиме наслідки при статевому акті. нещодавно він мені зізнався, що не отримує повного задоволення, займаюсичь коханням зі мною, що мастурбувати йому набагато приємніше. я вже старалась різними методами задовільнити його, але ніяк не виходить. з його слів, при кожному статевому акті в нього в голові пробігають картинки, де я займаюсь коханням з кимось з моїх колишніх. я вже не знаю, що й робити...можливо в когось ще була хоча б схожа проблема...

0

705

Крісті написал(а):

у нас з чоловіком виникла проблема, про яку я ніколи й не думала. справа в тому, що я в чоловіка була першою і єдиною, а в мене було 3 статеві партнери до нього. в нас часто виникали неприємні розмови через це, але я не могла й подумати, що це матиме наслідки при статевому акті. нещодавно він мені зізнався, що не отримує повного задоволення, займаюсичь коханням зі мною, що мастурбувати йому набагато приємніше. я вже старалась різними методами задовільнити його, але ніяк не виходить. з його слів, при кожному статевому акті в нього в голові пробігають картинки, де я займаюсь коханням з кимось з моїх колишніх. я вже не знаю, що й робити...можливо в когось ще була хоча б схожа проблема...

Я вас розчарую трішки, бо відвідувачі цього сайту обирають сторону споживача, а не виробника. А точніше, не відповідають на запитання, навіть якщо вони примітивні, а я не встигаю дати відповідь. Максимум, на який ви можете розраховувати - це я та отець Олег) Та це теж непогано)
Людей зі схожою проблемою краще шукати на тематичних форумах. Там більша ймовірність знайти однодумця. У мене ж, на щастя, подібної проблеми немає. Все таки, бути першим один у одного має великі переваги, у тому числі і у психології.
Так як ви звернулися за порадою сюди, я спробую вам допомогти. Можливо, психолог надав би вам розгорнуту відповідь чи практичну пораду, я б спиратимуся на власні роздуми.
У вашій парі присутній брак любові, інакше ваш чоловік пробачив би вам минуле особисте життя і радів би тому, що ви поруч з вами. А так у нього існують якісь підозри та ревність, раз він подумки повертається до когось із ваших колишніх. Немає довіри, немає любові, немає розуміння та прощення, бо кожен із нас робить помилки, навіть уже в сімейному житті - різного роду - і потрібно уміти прощати, а не добивати цим кохану людину. У першу чергу я б порадила відверту розмову на спокійних тонах без звинувачень. В мирній обстановці намагатися зрозуміти, чому у вашого чоловіка виникають такі думки? Що провокує їх появу? Що змушує так думати - якісь ваші вчинки чи дії, або ж це просто боязнь? Якщо ви створили сім"ю, значить довіряли одне одному, любили одне одного так, що вирішили бути разом. І в один момент це не могло пропасти. Або ж ви цього раніше не бачили, або ж не хотіли бачити. Відверта і щира розмова насправді багато що вирішує, тільки вона психологічно важка, бо не кожен відважить на подібне. Від сварок, обурень і звинувачень ніхто не застрахований, хоча дивно, чому легше відповідати агресивність, аніж просто все прийняти.
Я не знаю чи ви віруючі люди, бо ви ні слова про це не сказали, хоча я уже й не знаю як просити у подібних запитаннях згадувати цю складову. Давайте поки я залишу це питання до вирішення обставин. Ви дасте мені на нього відповідь, і тоді я зможу відповісти щось конкретне. Бо знаю, як іновірцям чи атеїстам не подобається, коли їм говорять про християнство, якщо вони його не сповідують.
Є ще одна дуже гарна порада - у будь-якій незрозумілій ситуації займайтесь спортом. Запишіться у спортзал, доглядайте за собою, щоб знову звабити свого чоловіка і відкинути у нього подібні думки. У першу чергу тут ви зробите краще собі точно.
Якщо ваша інтимна проблема має тільки психологічну складову, про яку ви сказали, то це можна вирішити розібравшись у собі. Якщо ще є фізіологічний аспект, то його потрібно розбирати окремо, і краще це зробити спеціалісту.
Удачі вам!

#задоволення #секс #стосунки

0

706

Вам, Крісті, тільки здається, що у вашого чоловіка нікого не було до Вас. І зараз він вам зраджує з тою ж особою, тобто із самим собою. Він егоцентрист. Пораджу відвідати, якщо ви християни, реколекціїРуху Подружні зустрічі. Це не реклама, а бажання вам допомогти. Якщо чоловіка більше збуджує він сам, а не кохана, то погодьтеся, що проблема не у вас, а в ньому. Повірте, у думках він зрадив вас не раз з іншою. Але, навіть і це краще, ніж зраджувати дружину з собою.

0

707

А це на закуску. Спробуйте це із своїм чоловіком. Може якраз він розлюбить себе і полюбить вас. Тисніть сюди.

0

708

в мене завжди були проблеми з хлопцями вони є і зараз мені 18 років. Хлопці просто не звертають на мене уваги. Що мені робити щоб хоч один на мене звернув увагу

0

709

о. Олег, можна і я вам задам запитання?)
Вчора процитувала одному дописувачу з аску фразу " Жити шлюбним життям без шлюбу це те саме, що їздити по бездоріжжі на великій швидкості без ременя безпеки - може доїдеш, а може і ні, але в будь-якому випадку всі гріхи залишають свої сліди, навіть ті, які Бог нам пробачив."
І отримала наступне питання - Можна поцікавитись, ви казали, що гріхи залишають свої сліди, але ж вони прощені Богом..
Відповіла я так як сама розумію, проте не впевнена, що правильно роздумую над цим питанням. Цікаво взнати і вашу думку.
А також цікавлюся, чи вірить Церква у телегонію.

0

710

Анюта написал(а):

в мене завжди були проблеми з хлопцями вони є і зараз мені 18 років. Хлопці просто не звертають на мене уваги. Що мені робити щоб хоч один на мене звернув увагу

Залишатися собою. А який спосіб життя ви ведете? Чим займаєтесь?

0

711

Тасміт написал(а):

о. Олег, можна і я вам задам запитання?)
Вчора процитувала одному дописувачу з аску фразу " Жити шлюбним життям без шлюбу це те саме, що їздити по бездоріжжі на великій швидкості без ременя безпеки - може доїдеш, а може і ні, але в будь-якому випадку всі гріхи залишають свої сліди, навіть ті, які Бог нам пробачив."
І отримала наступне питання - Можна поцікавитись, ви казали, що гріхи залишають свої сліди, але ж вони прощені Богом..
Відповіла я так як сама розумію, проте не впевнена, що правильно роздумую над цим питанням. Цікаво взнати і вашу думку.
А також цікавлюся, чи вірить Церква у телегонію.
Прохання усі запитання залишать у темі Питання-відповідь
Потрібно більше інформації? Переходь на джерело стат

Коли Бог прощає гріхи, він залишає людині їх наслідки. Тобто, коли лікар вам полікував тіло, він не зробив його кращим, воно носить наслідки перелму чи хвороби. Так і в духовному житті, шрами залишаються. Жінка, якій прощено гріх аборту, все одно має наслідки гріха на тілі і в серці. Це буде її тривожити до кінця життя. А щодо телегонії, то це не вважається в Церкві за аргумент ціломудрія. Тобто його вживають поодинокі священики, але все таки, офіційно, телегонія не знайшла свого підтвердження в науці.

#релігія

0

712

Я влюбилась в хлопця віком 14 років. І він влюбився в мене. І він запропонував піти на стройку там будівельники будинок будують і там є де осимітнитись. Я пішла зним і він запропонував зробити мені колілінгуст я погодидлась ми пішли вбодівлю я лягла налішко розвела ноги і він зробив свою справу. Пізніше ми почали цілуватись і ми завелись і він щераз мені зробив колілінгуст. Пізніше я запропонувала зробити мінєт і він погодився я зробила йому і яйця лизала і навіть дрочила йому. Пізніше він почав говорити на тему сексу і сказав що хоче мене. Я сказала що ще рано але я побачила що він засмутився і почала цілувати по французьки і обніматись почали. Я джинсів вже ненатягала коли зняла і він почав пхати пальці мені в анус. Але мені сподобалось і завело ще більше. І говорю до нього шкода що презервативів нема а він він витягнув 4 штуки. І я затягнула презерватив начлен і він почав секс небув довгим 4-6 хв але 3 рази кайф незабутній. Але після оргазму я зрозуміла що наробила. Але ми зним зустрічаємось дальше і я роблю йому мінєт приблизно 13 разів на тиждень а він робить колілінгуст 9 на тиждень і сексом ми тоже займаємось. І я нехочу розлучатись з ним а батьки про це незнають. І я незнаю що робити. І батькам розказувати нехочу  але він молодший на 2 роки. Але я його люблю. Допоможіть будь ласка!

0

713

Я мусів погуглити, але так і не знайшов, що таке "колілінгуст". 

"Допоможіть будь ласка!"

Як на мене, ви і так собі добре даєте ради. Розкажіть про свої пригоди мамі з татом. Вони навчаться від вас багато. А якщо серйозно, то писати таке здорова людина не може.

0

714

Оля 123523, щось я сумніваюсь у достовірності вашої історії. Вам би книгу написати типу "50 відтінків сірого". Там автор літає у еротичних фантазіях, далеких від реальності, і ви тут. Видно, що у кого болить.
У даний час взагалі навіть не смішно писати такі речі, коли щодня гинуть достойні ще жити невинні люди. Краще вшануйте пам"ять Андрія Кузьменка та загинувших на війні солдат і мирних жителів.

0

715

Добрий день, чи можна завагітніти від того що запхав 3-4 рази пеніс дуже повільно в піхву, без презерватива, не кінчав, просто прохід пробив і все після цього займалися з презервативом

0

716

5464Віталій написал(а):

Добрий день, чи можна завагітніти від того що запхав 3-4 рази пеніс дуже повільно в піхву, без презерватива, не кінчав, просто прохід пробив і все після цього займалися з презервативом

http://ask.fm/tassmit/answer/124975051882
Я ж просила не дублювати питання

0

717

добрий день)терміно потребую вашої поради...займалась статевим актом з хлопцем і він кінчив у мене..що робити аби не завагітніти????

0

718

Щоб не завагітніти, потрібно щось робити до са, або під час. Але аж ніяк не після, якщо ви не ворог своєму організму чи собі. Нелогічно, що ви не бажаєте дитину, та робите все, щоб вона була. На який день циклу стався са?

#вагітність

0

719

Оля5 написал(а):

добрий день)терміно потребую вашої поради...займалась статевим актом з хлопцем і він кінчив у мене..що робити аби не завагітніти????

Та нічого не робити, якщо любите його, любитимете і дитину від нього. Зрештою, можете сказати йому, що вагітна, це виявить, чи він вас любить. Нічого крім тесту.

0

720

Крісті написал(а):

а дарма не думали, мушу вас і всих інших жінок ще більше розчарувати. Звісно, я не знаю всіх нюансів, не знайомий з вашим чоловіком, але. Скажу так як є. Ні один нормальний чоловік, не хоче таку...мяко кажучи вже не дівчину, не для задоволення якихось своїх почуттів, а через елементарне відчуття власної гідності і важливості стосунків для нього. Якби у вас була та сама гідність, ви б не гуляли с ким попало (грубо кажучи) а чекали на такого ж чоловіка. Я не стаю на захост чоловіка, але не думайте якщо більшість веде ублюдошний примітивний спосіб життя, то всі такі, а ви навіть не здатні зрозуміти чоловіка, раз питаєте про такі речі. Просто вам обом  не треба було спішити, а більше дізнатися, відкритися один одному  . Ні в якому разі нічого поганого вам не бажаю, а навпаки, раз ви почали спільне життя, то поважайте один одного. Ми чоловіки дуже чутливі до таких речей, тому я завжди кажу, що все треба вияснити до початку стосунків, щоб не було таких розчарувань. Не думаю що чоловік егоїст ,просто перейшов на більш високий рівень розвитку, принаймні хочеться в це вірити ,а то теперішні чоловіки більше понижаються в строну первобитних напів людей. По суті і жінки також.

0

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2016 «QuadroSystems» LLC