Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Питання-відповідь

Сообщений 721 страница 750 из 829

1

Передмова

Вітаю усіх на сторінках свого ресурсу. Надіюсь, заглянувши сюди, ви знайдете для себе щось корисне, що допоможе вирішити вам проблеми сьогодення, на майбутнє озброїтися необхідної інформацією, або ж просто щось прочитати.
Мені приємно бачити, що ви звертаєтеся до мене за порадами і підтримкою, я стараюся допомогти кожному і максимально викластися у своїх відповідях. Проте це мені не завжди вдається. Зараз я хочу зосередити свою увагу на тому, як варто будувати характеристику свої проблеми, щоб згодом я могла вам надати повну відповідь, а також декілька фактів, про які вам варто знати і мати на увазі.
1) Пишучи свій пост, я дуже прошу надати МАКСИМУМ інформації щодо вашої ситуації. Вік ОБОВ’ЯЗКОВО (ваш і того, про кого буде йти мова, якщо присутня третя особа). А також усе, що стосується вашої проблеми, спробуйте описати її максимально повно: що трапилося, як трапилося, чому трапилося, ваш погляд на неї, якщо має відношення третя особа, то і її погляд, ваші думки і роздуми. Тобто усе, що ви знаєте і вважаєте за необхідне мені сказати. Чим повнішу картину я бачитиму, тим легше мені  щось сказати. Адже інколи навіть найменші нюанси можуть радикально спричинити варіант вирішення проблеми.
Звичайно, я старатимуся вступати з вами в діалог, щоб уточнити певні нюанси, але на це витрачається час, який може бути дорогоцінним.
2) Мої відповіді – це у більшості випадків мій власний погляд на речі, спричинений життєвим досвідом, прочитаним на світоглядом. Бувають ситуації, коли я не розділяю вашої позиції, проте ж все ж таки іду на зустріч і не нав’язую свої думки, а намагаюся подати загальну відповідь. Я можу бути не права в силу відсутності життєвого досвіду у певних ситуаціях, життєвих поглядах на певні позиції, власні розмірковування, які являються ІМХО. Тому можу стверджувати про певний суб’єктивізм. Звертаючись до мене, ви отримуєте не тільки просто відповідь на запитання, але часто і моє власне бачення. Не спішіть його відкинути, задумайтеся. Адже якби я хотіла нашкодити комусь із вас, то не витрачала б стільки часу і зусиль на цей ресурс. І пробачте мені мою некомпетентність. Я не ідеальна.
3) У когось, можливо, склалось хибне враження про мою освіту. Я НЕ МЕДИК, і те, про що тут розказую, загальновідомі факти, почерпнуті зі спеціальної літератури та інших інформаційних джерел. Я стараюсь віддавати перевагу надійним джерелам інформації, а не поширеним міфам, проте це не запорука успішної відповіді – зазвичай мої відповіді мають розмитий характер і я не часто беруся за них. І якщо я раджу звернутися до лікаря, то там варто зробити, а не зігнорувати мою настанову. Є безліч он-лайн консультацій лікарів, але жоден лікар не поставить діагноз і визначить лікування без особистого огляду. Пам’ятайте це. Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, не зволікайте, бо чим раніше ви виявите проблему і почнете її лікування, тим менше негативний наслідків виникне.
Якщо хтось вважає, що я не права, або ж бажає висловити свою думку і пораду для когось - відписуйтесь! Не вагайтеся і вступайте в бесіду.
4) Було б непогано, якби ви вказували своє віросповідання, бо від цього теж немало залежить. Я не дуже добре умію тлумачити християнські догми та мораль, але на сайті часто появляється отець Олег, який зможе це зробити і донести правильно слово. Якщо ви вважаєте себе атеїстом чи іншого віросповідання, укажіть це.
5) Я не маю можливості цілодобово бути прикутою до сайту, і буває так, що затримуюся з відповіддю, або ж не завжди є можливість надати розгорнуту відповідь. Більшість питань уже раніше були розглянуті, тому, якщо вказую, що відповідь на аналогічну проблему уже була вказана, то не полінуйтеся і пошукайте. Я розумію, що сторінок багато. Я ще не придумала, як систематизувати всю інформацію, тому варто просто посидіти і пошукати. Дякую за розуміння.
6) Хотілося б знати про результати своїх старань, тому, якщо не важко, вказуйте, чи допомогли вам мої поради, до якого висновку ви дійшли і чим все закінчилося.
7) Обіцяю повну АНОНІМНІСТЬ і не намагаюся взнати, використовуючи особисту інформацію, що ви за персона, а також розголошувати ваші персональні дані та ту інформацію, якою ви зі мною ділитеся. Якщо хтось вагається чи боїться бути упізнаним, реєструйтеся та надсилайте особисті повідомлення.

Я не всесильна, і не завжди спроможна вирушити чиюсь проблему. Інколи потрібна консультація спеціалістів, але у більшості випадків запорука успішного вирішення проблеми залежить тільки від час. Я можу порадити, а ви вже вибираєте чи прислухатися. Проте в залежності від того, як серйозно ви підійдете до свої ситуації і буде залежати кінцевий результат. В питаннях психології правильну відповідь знає ваше серце, слухайте його. В особистих – відкрийтеся на зустріч один одному і не кваптеся, у вас все життя попереду. В здоров’ї бережіть себе з молоду.
Удачі.

У зв’язку з тим, що багато хто ігнорує мої прохання, слова та просто заходить сюди один раз, щоб задати запитання, і не повертається за відповіддю (ну, і навіщо це робити?), я намагаюся оптимізувати роботу так, щоб зберегти свій час і ваш, якщо ви справді потребуєте підтримки. Відтепер я відповідатиму тільки на повідомлення, у яких будуть враховані усі пункти моїх вимог, інакше буде висунуте перше попередження, і якщо ви не скористаєтесь шансом, то на мою відповідь не розраховуйте. Я б хотіла спілкуватись у режимі діалогу, де хоча би мене чує співрозмовник, а не завітав – пішов – а ти собі тут друкуй. До того ж, часто зустрічаю дуже складні питання, над якими мені потрібно посидіти, подумати, попрацювати. Багато дрібниць не дають мені розгорнутої картини, а на питання відповідей немає. Тому, якщо ви не потребуєте відповіді і підете звідси, залишивши запитання, не робіть цього і закривайте вкладку. Якщо ж ви реально хочете вступити в діалог, то давайте серйозно підійдемо до цієї справи:
- Ваша ситуація – твір. Максимум фактів, максимум, який ви можете мені розказати. Навіть те, що здаватиметься дрібницями, викладайте. Можливо, ці дрібниці є вагомими. Не подавайте мені інформацію порціям у повідомленні, кожна з яких кардинально мінятиме мою думку. Тут немає обмеження на символи, а якщо текст не помішається в одному пості, відкривайте наступний.
- Вік. Вирішення ситуації для 12, 18 та 30 років може кардинально відрізнятися. Я не можу телепатично вгадати скільки вам років.
- Місто проживання. Буває, я можу підказати куди можна звернутися конкретно з певною проблемою, якщо орієнтуюсь у тій місцевості.
- Релігія. Відповідаю я у двох площинах – релігійна та соціальна. І відповіді можуть теж відрізнятися. Не хочу я нав’язувати вам думку про те, що вчинене є гріхом, що не можна так робити, що у вас брак віри та любові, що ваші стосунки виправить те і те, якщо ми з вами різного віросповідання. Я б, наприклад, не хотіла слухати про мусульманство, бо я не сповідую цю віру. Але якщо ви є віруючою людиною, то і розмова у нас може відбувати у іншому контексті.

Наразі це все, про що я прошу. Та це, виявляються, теж важко. Надіюсь, ми зрозуміли один одного.

З повагою, Тасміт.

Пропоную ще один варіант діалогу зі мною для тих, хто хоче зберегти анонімність, або ж раптом комусь захотілось зі мною поговорити  ;)
У мене відкритий профіль на відомому більшості ресурсі Ask.fm. Тому, усіх, хто бажає залишити коментар чи питання, поцікавитися чи запитати пораду - запрошую.
http://ask.fm/tassmit

Пошук по хештегах !

0

721

Оксана ,а чому ви вирішили що хтось робив помилки. Христина просто і прямо сказала що в неї до чоловіка було три партнери і все. Тобто для неї це допустимо і віра в бога тут ні до чого. А якщо для неї це допустимо то тут все простіше простого, і про що з нею можна говорити взагалі.

0

722

Сергій написал(а):

А якщо для неї це допустимо то тут все простіше простого, і про що з нею можна говорити взагалі.

то, можливо, мені далі керувати принципом, якщо у людини були дошлюбні статеві стосунки, то з нею немає про що говорити, і не будемо їм допомагати? До речі, порада супер, а то є категорії питань, які мене просто дістали, і коли я знову їх бачу, скоро перестану відповідати за свої слова))
Варто розібратися, чому для неї це допустимо? Її так виховали, чи навпаки - вона не отримала належного виховання. Чи це була дурість молодості. Я казала і буду казати, що кожна людина має шанс на прощення і виправлення своїх помилок. Якщо на людину ставили клеймо і не давали їй можливості виправитись, у нас би було багато загублених душ. До речі, в монастирях приймають людей, які раніше грішили, але вибрали праведний шлях і дотримуються його. А могли б сказати - ви вважали це допустимим, нам немає з вами про що говорити. Чи знаю я одну жінку, яка жила дошлюбним статевим життям, та познайомилась з часом з прекрасним священиком, який зумів вказати їй на правильний шлях і тепер це зразкова християнка, яка визнала свої помилки, і зараз допомагає у цьому плані іншим. Та таких історій маса є, було і буде.
Великий недолік спілкування у даній темі полягає у тому, що більшість людей сюди після запитань не повертається. Не розумію, навіщо привертати до себе увагу, затрачати мій час, щоб просто проігнорувати в майбутньому мою роботу. Я уже подумую, як би то відбирати тих, кому реально потрібна порада і тих, хто прийшов і пішов назавжди. Думаю, Крісті (Христина, Кристина, Крістіна - не знаю, як нарекли її батьки і чи це її справжнє ім"я) теж сюди не повернеться і не побачить вашої відповіді. І такі ситуації просто відбивають у мене бажання працювати далі. Інформації подають мало, часто залишається незрозумілими багато моментів, а можливості розпитати немає, бо людина просто вдруге не приходить.

0

723

І трішки аску... До речі, більшість запитань про вагітність. Якщо кожен, хто цікавився, виявився вагітним (навіть коли це з описаної ситуації нереально), то стався б справжній бейбі-бум. А взагалі такі питання мене лякаюсь. Бо молодь робить щось, сама не розуміючи що і до чого це може призвести, а з іншої сторони взагалі не освічена в елементарних питаннях

чи можна завагітніти коли при статевому акті в мене були виділення а в мого партнера ні....це 6 день після місячних...
Цикл рахується з першого дня менструації. Якщо вона тривала 6 днів, то статевий акт у вас був на 12 день, що в принципі благополучно для зачаття. Великий шанс для дівчинки ;-) Але то таке.
Природні виділення у жінки не мають ніякого відношення до зачаття. Вони для полегшення фрикцій. Ну а звідки ви знаєте, що у чоловіка взагалі не було виділень? Адже окрім еякуляції виділяється незначна кількість сперми до. Тому я реально цікавлюсь - як? Мені от дуже цікаво знати.
І як підсумок - не бажаєте вагітніти - використовуйте контрацепцію. Віруючі люди - то шукаєте інші методи. А не ризикуйте, а потім не знаєте, що робити. Бажаєте - ваші дні це овуляція та пару днів до і після.
#вагітність

його виділення були в унітаз...я це бачила....тому мала імовірність завагітніти????
Під час статевого акту, а саме на його початку у чоловіка виділяється незначна кількість виділень, в якій містяться сперматозоїди. Тут уже він не проконтролює цей процес, як і ви не в змозі проконтролювати свої щоденні виділення. Я про це. Їх кількість дуже незначна. От тому я і придерлася до слів, що у чоловіка не було виділень. Скоріше за все вони були, але він їх не відчув.
У період овуляції велика ймовірність завагітніти. Але, на жаль, не для всіх.
#вагітність

Привіт мені 16 років.мій член в стані ерекції має 13 см,це нормально він ще виросте?

Це нормально. Навіщо вам більше?
#розмір

як навчитись показувати любов через дотики? і перестати соромитись обнімати дорогих серцю людей?
Дуже цікаві питання. А що вам заважає обіймати найдорожчих? Сором'язливість? Ніяковілість? Хоча, своїх батьків я дуже рідко обіймаю, коли випадає можливість, про що дуже жалію. Не звикла, хоча потрібно було б, бо вони цього заслуговують. А обійняти кохану людину хочеться підсвідомо. Просто доторкнутися, притулитися, взяти за руку. З цим незначних рухів і варто починати. Долоня до долоні, чи підтримка під лікоть, приобняти, зігріти, підбадьорити. Покласти руки на плечі, поцілувати. І бажано наодинці, бо публіка заставляє соромитися. Я схильна до думки, що на публіці варто бути стриманими у своїх почуттях, а не показово обійматися чи палко цілуватися. Навіть просто перехрещені пальці скажуть про пару більше.
Любов через дотики не має особливих форм. Це все, про що я писала вище. Не бійтеся взяти за руку, приобняти, обняти, просто притулитися - і не потрібно особливих натяків.
#почуття

В мене 18 день циклу.але почались незначні виділення кровi.що це може бути і причина цього,якщо на 10 день був статевий контакт(відлік брала з 1 дня початку місячних)
Перше, що спало мені на думку, це вагітність. Коли запліднена яйцеклітина кріпиться до стінок матки, цей процес часто супроводжується незначними кров"яними виділеннями. А так причини для кровотеч посеред циклу можуть бути різні, і більшість із них носять негативний характер, бо тільки менструація відноситься до норми. Тому якщо виділення не зупиняються і мають постійний характер, обов"язково проконсультуйтесь з лікарем і встановіть причину такої поведінки, щоб виключити запальні та онкологічні захворювання.
#кров #виділення

В мене не було більше місяця сексу. Потім це сталося і зараз в мене затримка тиждень. В мене він не кінчив, вчасно витягнув. Що може бути?
Утримання не має відношення до вагітності. Не залежно від того скільки часу минуло від останнього статевого акту, під час наступного є ймовірність завагітніти. "В мене він не кінчив" - от я завжди дивуюсь, звідки така впевненість? До сім"євиверження все одно виділяється незначна кількість змазки, в якій містяться сперматозоїди. Тому ПСА не є методом контрацепції, я б це назвала знущанням над собою.
Причин для затримки може бути багато. Як і ймовірна вагітність, так і хвилювання, медпрепарати, нерви, хвороба, дефіцит ваги, дієта, гормональні збої і т.д.
#затримка

Розумієте. Просто у мене дуже багато волося там. Навідь із трусів виглядає. Тому й питаю чи варто збрити

О, тепер я можу з вами розмовляти) Називайте істину причину своєї проблеми і тоді переходьте до головного. Я не знаю хто ви, і ніхто не знає. Але усі знають, що відповідатиму я.
Вас турбує в першу чергу естетичне питання, і це зрозуміло. Не бачу нічого поганого, щоб прибрати зайве оволосіння. Я не борець за природність и т.д.т.п. Я за те, щоб дівчата виглядала акуратно, і якщо є необхідність, зробили депіляцію.
Яким способом ви це зробите, це ваше питання, бо методів багато, але кожному своє - від бриття до воскової епіляції. Можу порадити не намагатися зразу прибрати все волосся з лобка і зони бікіні, а поки що те, яке видно з-під білизни. Інакше може виникнути велике подразнення, вростання волосків. Неприємне діло, і поки не знайдено "свого" способа, не прагнути прибрати все.
Щоб ж до інтиму, то це знову питання естетики. Не обов'язково, але можна. Знову ж таки не під нуль, а просто інтимну стрижку. Фоток давати не буду. Інтернет у допомогу. А можна навести просто порядок звичайними ножицями.

Чи може діарея бути ознакою вагітності?
Ні. І не варто шукати ознаки вагітності там, де їх немає. А то куди не глянь, кожен крок уже підозрюють))
#вагітність

А часте пукання може бути ознакою вагітності?
Часте пукання є ознакою здуття. Потрібно переглянути свій раціон
#вагітність

як болять груди на вагітність і коли вони починають боліти?

З перших тижнів вагітності
і яка це біль?
Груди стають чутливими і болять як при ПМС.
а як відрізнити цю біль? оскільки в мене десь в неділю-понеділок мають початись критичні дні. вже тердій день болять груди і з кожним днем біль частково збільшується
У мене груди перед менструацією можуть боліти. Це нормально. А ви дочекайтесь місячних, і не ставте вагітність тільки за цим симптомом.
#біль #вагітність

Скажіть будь ласка, чи обовязково має бути кров коли закріпляється плід?

Ні
#кров #вагітність

а яка це кров? як вона виглядає і скільки триває
Та кров ніби тільки червона буває...
Недовго і крові небагато - мазня
#кров #вагітність

а які ще є ознаки вагітності на перших тижнях крім болі в грудях?
Ознак вагітності дуже багато = це все легко можна прочитати в інтернеті. Але не завжди той чи інший симптом свідчить саме про вагітність, може бути співпадіння. Каре зробити тест на вагітність
#вагітність

допоможіть будь ласка... річ в тім що в мене мають бути критичні дні. я помітила кров в туалеті але лише на стінках статевих органів. коли запхала пальчик в серединку то крові не виявилось...скажіть будь ласка що це таке?
Для першого дня може бути норм. Якщо це КД
#кров

а якщо це не кд то що це може бути?
Це питання з серії «Мене ось тут щось болить. Що це?» Можна зорієнтуватися, що болить, але біль є мігруюча, може віддавати і т.д. Тут так само - може кд, може вагітність, може наслідки статевого акту, може пухлина, може ерозія. Тобто від найпримітивнішого до найстрашнішого, але точно скаже тільки лікар. Починаємо від простого - прийшли-не прийшли кд, є ймовірність вагітності чи ні, був статевий акт чи ні, є ще симптоми чи ні, є ще захворювання чи ні і т.д. Чи не основна проблема більшості, що до мене звертається, думають, що я через телефон, завдяки мінімумі слів, поставлю діагноз. Ні, ні і ще раз ні. І це вам дипломований лікар не зробить.

яка причина появи молочниці?
До основних причин можна віднести слабкий імунітет, прийом антибіотиків, статевий акт та тісний одяг. Лікувати молочницю варто як зсередини, так і зовні, про що часто забувають жінки, а потім знову хворіють.
#молочниця

Тут така ситуація. В мене затримка місячних і почалась молочниця. Зробила тест на вагітність-результат негативнив. чому немає критичних днів? через молочницю?
Взагалі-то молочниця не впливає на менструальний цикл, якщо її вчасно і правильно лікувати. Є ще версія, якщо молочниця почалась після тижня часу після статевого акту, то є варіант з вагітністю, так як відбуваються гормональні зміни. Але у будь-якому випадку варто звернутись до лікаря, щоб знати як лікувати молочницю. А затримка до тижня часу допустима. Це ж життя.
#затримка

тиждень тому я дуже замерзла і посиділа на холодному. може це бути результатом великої затримки і молочниці? просто мало ймовірно що було від чого завагітніти
Зверніться до лікаря, щоб він вам допоміг визначити причину молочниці і правильно підібрати лікування. Затримка дуже велика
#запалення

в мене був контакт з хлопцем, при якому ві ввійшов десь 3 рази. але входила лише головка. він точно не кінчав. чи могли бути природні виділення, і чи могла я завагітніти? річ в тім що я не займанна. крові не було багато але після того трошки кровоточить
Природні виділення є завжди, але я ж не екстрасенс і свічки не тримала - звідки я знаю, чи були вони у той момент?
Завагітніти важко, легше "залетіти"))) Не дивлячись на те, що спермі приходиться проходити важкий і складний шлях до яйцеклітини, та непланованих та небажаних вагітностей вистачає.
Кров до вагітності відношення як такого не має. Бо це залежить від анатомічних особливостей вашої пліви. Крові може взагалі не бути, як і болю, і дівчина втрачає фізично цноту, не відчуваючи цього
#вагітність

Дайте конкретну відповідь, чи висока йомвірність завагітніти*?
Даю конкретну відповідь - кожен випадок індивідуальний. Хтось у овуляцію при повноцінному акті не вагітніє, а хтось вагітніє під час менструації чи петінгу. Ваш я не знаю. Та й ви не надали достатньо інформації - елементарної. З чого роблю висновок, що ви підліток, а тому займіться чимось кориснішим. А хочете завагітніти - приступайте до повноцінного акту, так шанси більші.
#вагітність

Я маша мені 21 рік я ще цнотлива це погано
Це добре) що тут поганого?
#цнота

Скажи пожалуста: не девственница. Сразу после месячных был петтинг. Но секса не было. Боюсь что могли виделиться сперматозоиды. Головка вошла 2-3 см. Могу ли я забеременеть если презерватива не было?
Дуже маленька ймовірність. Але надалі так не ризикуйте.
#вагітність

Трапилась така ситуація: ми з хлопцем ласкали один одного.Так як до сексу я ще не готова, ми просто задовільняли один одного ззовні.Він, так би мовити "терся" своїм органом об мої.Він не кінчав це 100% а от на рахунок виділень я не впевненна бо не бачила.Чи могла я завагітніти?
Навряд. Дуже маленька ймовірність.
#вагітність

Скажіть через скільки починаються місячні після першого статевого акту і чи можливі затрики і на який термін?

Менструація починається згідно графіку. У зв"язку з гормональними змінами можлива затримка згідно норми.
#менструація

0

724

Мені 14 і я маю знайомого,якому 29.Він пропонував мені зустрітись і занятись сексом. Чи варто мені це робити,а якщо ні,то у якому віці краще втратити цнотливість?
Я не схвалюю стосунків з такою віковою різницею, тим більше, коли один з пари це підліток. У вас різні світогляди і життєві позиції. У 29 хочеться сімейного життя, а у 14 ще за вас відповідають батьки. Гіпотетично, ви можете вийти заміж, та не думаю, що це схвалять ваші батьки. Зустрічатися варто з хлопцем старше ваш до 5 років -це ідеальна різниця у віці. І то не у 14. Моя думка, що ще варто подорослішати і зрозуміти важливість і відповідальність зустрічання. Це не просто побачення-обнімашки-поцілунки, це повинне бути прагнення вивчити людину, яка тобі не байдужа. Уже мовчу про відповідальність.
Секс. Запам'ятайте - ніколи кохана людина, тим більше до зустрічання, таке пропонувати не буде. Це егоїзм. Ваш знайомий таким способом говорить, що тільки хоче вас використати задля власного задоволення. Його навіть не спиняє те, що ви неповнолітня. А ваші батьки матимуть повне право засадити його за решітку. Чому він не запропонував вам дружбу? Чому не звичайні платонічні стосунки? Бо у нього є потреба, і він з вашою допомогою хоче її задовільнити. Повторюю, що вам тільки 14, і це не є нормальним пропонувати інтим підлітку.
Ідеально почати статеве життя після весілля. Коли можеш нести відповідальність за свою половинку та відповідальність за наслідки. Та якщо ви інших ідейних поглядів, то пам'ятайте інше - є психологічна та фізіологічна готовність. Що ж до останньої, то я б радила почекати до повноліття, раніше не раджу з медичних показань. У мене на сайті є стаття на цю тему. Психологічна готовність проявляється у відсутності сумнівів, усвідомленні важливості цього процесу. До цього ви самі дійдете і відчуєте. Не відносіться до цноти як до буденного явища. Це найбільший скарб, який ви зможете подарувати коханій людині.
А вам я раджу жити підлітковим життям, навчатися, товаришуватися, розвиватись. Якщо ви віруюча людина, вивчіть питання стосунків з цієї сторони. Це буде вам на краще.
#ранній_секс #стосунки

Коли запліднена яйцеклітина кріпиться до стінок матки, цей процес часто супроводжується незначними кров"яними виділеннями, в який срок ці виділення починаються? на другий день після статевого акту? чи пізніше??
Ні, не обов'язково. Часто буває і без кров'яних виділень.
А якщо зачаття відбулось на третій день чи аж через тиждень? Рахувати потрібно не від СА, а від моменту зачаття, яке мало б припасти на овуляцію. Це в ідеалі, бо дозріти яйцеклітина може і не під час овуляції. Після зачаття процес перетворення їі у плідне яйце. Це займає не годину і не дві часу. І тому найчастіше кров'яні виділення припадають на час менструації.
#вагітність
#виділення

чи можуть під час вагітності бути місячні?
Можуть
а вони якось відрізняються від звичайних місячних?
Можуть бути більш скудніші і через пару циклів повинні зупинитися. Але є випадки, коли не припиняються до самих пологів. Це все індивідуально як сама кольорова вагітність.
"Скудніші" це як?
Це менша кількість виділень
#вагітність
#виділення

Підскажіть будь ласка. З коханим вже 2 рокі ведем статеві стосунки. І все було супер. Але паро днів на зад взагалі перестала його відчувати. Підскажіть що це може бути. Дякую на перід
Я не спеціаліст у подібних питаннях, та і спеціаліст не надасть відповіді з двох речень. Скоріше за все, це психологічне явище. Проаналізуйте своє життя, подумайте, що варто змінити, чи урізноманітність свій інтим.
#секс

через скільки можна займатись сексом після прийняття препарату Постинор?

А що, вже так нетерпиться?
просто хочу знати
Про такі препарати як постінор краще б взагалі не знати, не те, що користуватися. Дуже велику шкоду він завдає жінці, це ударна доза гормонів. Одним то нічо, а скільки жінок потім лікуються від різноманітних відхилень, і аж до безпліддя. Так що життя своє варто побудувати так, щоб ні постінор не був потрібен, ні не знати поняття "небажана вагітність". А то поки шукала відповідь, переглянула і форуми - таке враження, що вагітність чи не найстрашніша хвороба, так її бояться. А ми тут хвилюємось, щоб Еболи не було.
Ну а по темі - то постінор немає нічого до терміну наступних статевих зносин, якщо немає відхилень чи побічних ефектів. Ну то ясно, коли кровотеча, то якось не до сексу.
#секс #контрацепція

Болять статеві органи коли торкаюсь . Я дівчина чому так?
Підвищена чутливість. Причин багато - від незручної білизни до запалення. Проконсультуйтесь зі спеціалістом
А це може бути молочниця?
Зазвичай молочниця супроводжується іншими симптомами. Та навіть тут самолікуванням займатися не можна.
#біль

чи можу я завагітніти якщо сперма попала на статеві губи?

Це уже з ряду винятку, але і таке у житті буває
#вагітність

Потемніння сечі до відтінку темного пива може бути наслідком високої температури?? Чи це також є ознакою вагітності?
Це є ознакою того, що потрібно здати аналізи і перевірити здоров'я, а не гадати
#захворювання

хочу піти до гінеколога, можите якогось порадити, і чи багато коштує провірка(вибачайте за тупе питання)?
Та питання у вас нормальні, цілком нормальні, бо кожна жінка хоче, щоб її обережно оглянув хороший спеціаліст.
Як такого спеціаліста, то не знаю, бо поки дільничого вистачало, і нічого серйозного лікувати не треба було. Та що я вам пораджу, якщо не знаю звідки ви?)) Краще попитати серед знайомих чи почитати відгуки на форумах.
А щодо оплати, то в приватній клініці є прейскурант, а у державній уже як встановлено. Думаю, гривень 50, щоб вас акуратно подивились, вистачить.

а у Львові знаєте?)
Знайома радить гінеколога у 3 ЖК на вул Рапопорта- Моряк Мар'яна Данилівна. Дуже приємна жіночка.
А від себе можу порадити заглянути і пошукати тут
http://www.malecha.org.ua/forum/index.p … wforum=214
http://posydenky.lvivport.com/archive/i … 43740.html
#гінеколог

в мене є виділення крові, але не такі значні, але це не місячні, і вони тривають уже майже тиждень, це уже десь другий чи третій раз у мене перед місячними, хочу сходити до гінеколога, але трохи боюся, бо ще не була в нього...
здоров'я потрібно берегти, тим більше жіноче. Виберіть лікаря, взнайте коли він приймає і чи потрібен попередній запис, придбайте на всяк випадок гінекологічний набір (у державних клініках брак інструментів, та й з санітарної точки зору безпечніше), пеленку або рушник, чисті змінні шкарпетки.
#виділення

а ви не знаєте, що це може бути?
Це той випадок, коли без огляду та аналізів не скажеч діагноз. Можливо, гормональне. Можливо, якесь відхилення чи реакція організму. Не хочу озвучувати найгірше, але такими симптмами може характеризуватись і онко, і ерозія. Тому візит до спеціаліста обов'язковий.
Удачі вам.

Минулого місяці перед критичними днями в мене груди почали боліти ще за 2 тижні до них. цього місяці груди не болять взгалі. чому так? це може бути ознакою вагітності? чи це означає що критичних не буде якщо груди не болять?
Хоть бери і випускай книгу під назвою "Ознаки вагітності: міфи та реальність")) Та перестаньте шукати вагітність у будь-яких фізіологічних явищах. Не знаю, яке це вже за рахунком запитання) Якщо у вас не виходить завагітніти - сходіть до спеціаліста і перевірте своє здоров"я. Бо є багато хвороб, які протікають безсимптомно, або ж перенесена хвороба стоїть на шляху до вашої мрії.
Хоча, судячи з запитання, я б не радила вам ставати зараз матір"ю. Чесно. Адже кожні дівчина чи жінка уже з певного досвіду знає, що не кожен ПМС супроводжується характерними ознаками типу біль грудей чи тягучість матки. Цього місяця є, наступного немає. Нормально. І відсутність болю грудей тим більше аж ніяк не будуть сигналом аменореї. Це я вам відповідаю суто з власного досвіду. Сумно, що ви не орієнтуєтесь у таких банальних речах, які з вами відбувається щомісяця. Невже перед кожною менструацією боліли груди? Кожної-кожною? А раніше, як не боліли, у вас це було ознакою вагітності?
Вивчіть для початку фізіологію вашого організму. Не потрібно мати медичні знання чи спеціальну освіту. Адже це досвід, який систематично у вас відбувається.
До речі, замість того, щоб питати у декількох людей, зробили б повний медогляд. Бо слова нічого не вирішать. Ні я, ні Терлецька, чи, може, ще хтось, у кого ви питаєте, он-лайн вас не вилікують. А самі медики категорично відносятьсядо подібних консультацій.
#біль

Доброго дня. Маю дуже делікатне запитання. Мені 19 і я незаймана. Скажіть,будь ласка, коли варто перший раз зайнятись сексом? Питання стосується фізіологічної точки зору. Тобто в який час після критичних чи до. Коли це буде краще для жінки?
А яка різниця в періоді між до і після критичних днів?

Доброго дня. Я маю дещо делікатне питання я рано почала спати з хлопцем.. що робити аби не занести інфекцій. Порадьте можливо якісь ліки.
Щоб не занести інфекцію, потрібно діяти до, а не після. Якщо це уже сталося, то препарат повинен підібрати лікар
#ранній_секс

добрий вечір! скажіть будь-ласка чи можу я завагітніти якщо СА відбувся шість раз за ніч, це було в період овуляції, два місяці тому в мене вже був викидиш.......з моменту СА пройшло 3 дні і я відчуваю злегка те що мене тршнить.. .
Вітаю вас! Цілком реально завагітніти, адже овуляція відбувається зразу в наступному циклі після викидня. Проте ще рано говорити про ознаки вагітності, скоріше, тошнота має іншу причину.
Зазвичай, гінекологи дають більший термін для планування наступної вагітності. Та, якщо у вас уже є зелене світло, то удачі вам!
#вагітність

Добрий вечір!скажіть будь ласка у мене був СА з хлопем 6раз і коли настав момент приходу місячних їх нема а роблячи тест на вагітнісь показало що не вагітна чи може бути затримка настільки велика і чи потрібно уже хвилюватись і бити тривого,і я впевнина що він ні разу в мене не кінчив!!
А яка тривалість затримки?
Ну уже немає місяць і цих пару днів)
То уже не норма. Варто звернутись до лікаря і встановити причину. І не раджу тягнути, бо може бути плачевна ситуація. Аж до оперативного втручання.
#затримка

Чому під час СА я не відчуваю свого партнера? (дівчина 18р)
На це питання однозначно відповідь дати неможливо. Можливо, вікове, фізіологічне, психологічне. Спробуйте вправи Кегеля
#секс

дай мені будь ласка відповідь на таке питання: якшо дівчина з хлопцем не займаються сексом, але воно щось схоже, дівчина і хлопець ще по справжньому цього ніколи не робили, але сперма хлопця трохи попала дівчині на шкіру в районі ляшок, а не всередину, чи можна завагітніти?
Вітаю вас! Вагітність відбувається тільки у випадку злиття сперматозоїда і яйцеклітини, а тому сперматозоїду потрібно добратися до матки. Ні через шкіру, футболку, шлунок, живіт цього відбутися не може, тільки безпосереднє попадання або як ризик слизова піхви. Будьте обережні!
#вагітність

чи можна завагітніти під час ласкання губами члена (менету)?
Вітаю вас! Вагітність відбувається тільки у випадку злиття сперматозоїда і яйцеклітини, а тому сперматозоїду потрібно добратися до матки. Ні через шкіру, футболку, шлунок, живіт цього відбутися не може, тільки безпосереднє попадання або як ризик слизова піхви. Будьте обережні!
#вагітність

сперма у хлопця виділяється в кінці чи в процесі може ?
І в процесі - її достатньо для запліднення, і в кінці
#еякуляція

у скільки років вже можна втратити цноту?
Фізіологічно усім раджу з 18 - маю на цю темт статтю. А психологічно уже кожен вибирає сам - 18, 20, 22... Закликаю не квапитися, бо на усе потрібне свідоме мислення.
#перший_секс

чи нормально лишитися цноти у 16 років?
Я вважаю, що ні. Рано.
Про наслідки ранніх статевих стосунків
#ранній_секс

А це взагалі особлива історія

Доброго вечора! Мене звуть Ігор, мені 16 років і мене дуже мучає ця навязлива думка. Хоча це і не напряму повязано з сексом та я дуже прошу вас допомогти. Справа в тому, що у мене народився братик, я його дуже люблю, але тут в мене зявилась підозра, чи не моду бути я його батьком біологічним? Ні ні це не те що ви подумали, я християнин і про інцест не може бути й мови, але чи може таке бути, що я кінчив на унітаз, на ньому залишились мої сперматозоїди і таким чином це могло попасти до моєї мами. Звісно це звучить бридко, але скажіть чи реально це?? Хоча вроді контакту з кришкою унітаза статеві органи не мали б мати, але все ж , чи це могло б бути? Або навіть з туалетним папером, якби я кінчив на нього??
А ще брат мій цілком здоровий йому скоро місяць, тобто немає ніяких відхилень у здорові чи чогось такого, що спостерігається від дітей з інцесту, але я маю бути впевненим у цьому. Чи могла моя сперма залишитись на унітазі і чи може бути таке що я є батьком свому брату?? Чи варто мені робити тест на батьківство і як взагалі з цим далі жити???   І чи часто буває що такі діти є цілком здоровими?

Покиньте безглузді думки та допомагайте мамі бавити братика!)

Ви впевнені у цьому? І чи є цьому якесь наукове підтвердження чи просто факти)) допоможіть бо мене просто це буде мучати, ! Сподіваюсь ви прочитали усі деталі про унітаз і папір і про тест також, будь ласка, дуже вас прошу) ігор
Факти не потрібні, бо це нереально)) Ви ще скажіть, що можна завагітніти в басейні, де плавали чоловіки) Навіть якщо би сперма потрапила на слизову, ймовірність завагітніти дуже маленька - це скоріше виняток, ніж правило. Але своїх дописувачів я все одно застерігаю - на всяк випадок, щоб скоріше були обережнішими, аніж надіялись, що пронесе.

Яка ймовірність, що дитина народиться з вадами (ситуація описана нижче). Вибачте, що доколупуюсь, але для мене це дуже важливо
На жаль, чи на щастя - важко сказати, я не генетик, тому мені важкувато відповідати на подібні серйозні питання. а питання дійсно важке, особливо для людини без відповідної освіти. Тому моя відповідь скоріше базуватиметься на загальновідомих фактах, а також трішки інформації взяти у знайомої-майбутнього медика.
Якщо ми говоримо про кровозмішування, то у більшості випадків народжується хвора дитина. Не буду вдаватися у подробиці чому так буває - якщо потрібно, то виділіть окремим питанням, але про це легко прочитати в інтернеті. Більшість вад та відхилень спостерігають ще в утробному періоді, часто стаються викидні. Про викидні я б взагалі окремо піднімала тему, та обмежусь тим, що значна частина генетичних захворювань просто не дозволяє народитися дитині. Так що часто подібне діагностують ще на скрінінгах. Та є випадки, коли хвороби проявляють себе після народження чи протягом життя - залежно який ген уражений, за що він відповідає і коли себе проявляє. Немає конкретної статистики, щоб підрахувати скільки народжується здорових дітей, а скільки хворих, тому важко зробити якісь висновки. Зазвичай такі факти про себе проявляють рано, особливо, коли іде родинний зв"язок за першим коліном.
Що ж до самої вагітності. Сам процес зачаття є досить непростим, хоча і здається легким. Це коли тобі 15-16 років, вагітності точно не плануєш, але бавишся у доросле життя, та десь щось дає збій і ти вагітнієш. А так, то спеціально дуже важко прорахувати. Насамперед, значна частина сперми залишається на стінках піхви - жінки мене зрозуміють, потім потрібно пройти бар"єр як шийка матки та дістатися фалопієвих труб. Далі, потрібно, щоб була дозріла яйцеклітина - а це тільки 24 години на весь цикл. Коли настане овуляція - це ще той кросворд. Бо приблизно підрахувати можна, але завжди є похибка у кілька днів. Інше питання, що сперма може зберігати своє властивості десь до тижня часу, так що в принципі реально завагітніти через пару днів після статевого акту. Старшим жінкам важче завагітніти, адже ановуляційних циклів у них більше, ніж у молодої жінки. Отже, як навіть раптом сперма потрапила на слизову та і все, то ймовірність завагітніти просто чудо. Це якщо після попадання на слизову сперми відбувся статевий акт, ось тоді ризик є більшим.

Всеодно дуже переживаю) а незнаєте через скільки часу приблизно дасихають усі сперматозоїди?? Я дуже хочу почути хоч якісь факти, пробачте що набрижаю, ігор
На повітрі сперматозоїди втрачають свою життєдіяльність через 3 години.

Тож всетаки, скажіть вашу остаточно думку, в такій ситуації яку я описав, реально взагалі завагітніти??? Чи варто знайти гроші і зробити тест?

Я схильна думати, що ні. Можете ще проконсультуватися у спеціаліста.

які симптоми вагітності на 3-2день?
На даному терміні ще немає симптомів. А на акушерськму терміні ще й вагітності немає)
#вагітність

чи можна на 5-6 день виприти таблетки від небажаної вагітності
Ці таблетки взагалі пити не можна - одна компанія здорово заробляє на вашому здоров'ї, ви навіть не уявляєте як собі шкодите. А 5 день уже запізно навіть ці таблетки пити,якщо ви не про медикаментозний аборт. Є набагато дешевші способи запобігти вагітності, якщо для вас вона така страшна. Мене, чесно кажучи, завжди дивувало - на аборти гроші були, на терапію після них, а придбати дешевшу контрацепцію ні.
#контрацепція

а як можна перервати вагітність на ранніх сроках без абортів та хірургії?
Ніяк, щоб було безпечно для вашого здоров'я і навіть життя. Навіть не раджу провокувати викидень - можете нажити гірших наслідків, ніж після аборту.
#вагітність

А про сперму то взагалі окремі історії
Чи є залишки сперми на пальцях після витирання їх сухою серветкою або рушником. І чи можна через це завагітніти якщо цими пальцями ласкати дівчину
Ні
В мене така ситуація. Я пестив дівчину (сунув пальці в піхву), але дрочив день перед тим. І паралельно торкався свого члена. Чи можливо що залишки сперми залишились на руках і члені? Чи можливо завагітніти в такій ситуації? Відбулося це на 17-18 день після менструації
Людоньки, ви подуріли з тим вагітна-не вагітна) Переймайтесь краще війною, яка відбувається в Україні.

Я згідний з вами, але можете дати відповідь бо це важливо.
Як ви думаєте - могла сперма протягом добы залишитись на руках і зберегти свої властивості?
#еякуляція

Не знаю чи ви в таких питаннях компетентні,але не знаю в кого спитати. Моєму синочку 2 роки і мене цікавить чи можна ще йому бачити мене оголеною в душі чи коли переодягаюся? Чи вже треба від нього ховатися?
Делікатне питання. Напевне, тут компетентним буде психолог. А спробувати відповісти я можу згідно власних поглядів. Багато що залежить від виховання, яке ви вкладаєте у вашу дитинку. 2 рочки - він ще мало розуміє подібні речі. Пам'ятаю, я милася з молодшим братом в одній ванні поки йому не виповнилось десь 4-5 років і він не зацікавився, чому я не повністю така, як він)) Наразі можете не перейматися, бо ви для дитини в першу чергу мама-захисник, і що де є його не цікавить. Та й не дуже чим зловживайте. Якщо є можливість, нехай інтимне таким і залишиться))
#батьки

[b]А протягом дня без ескалації сперма виділяється? [/b]
Ой, я знаю інше визначення поняття ескалація... Пора витягнути словник))
Якщо ви підліток, у вас можуть бути полюції. А так сперма виділяється тільки внаслідок мастурбації та статевого акту, ну і секрет, в якому є сперматозоїди. Є ще смегма, але до сперми відношення немає.
#еякуляція
[b]
Але навіть якщо виділився секрет і я торкнувся головки і після того почав пестити дівчину, можлива вагітність?
[/b]
Хм, в принципі можлива. Хоча залежить як глибоко ви зайшли
3-4 см
Лотарея
Але дівчина цнотлива
Духовно уже ні. Хіба що фізично, і то не відіграє роль. Скільки жінок вагітніли цнотливимо. Просто під час пологів їм роблять штучну дефлорацію.
Коли це все відбувалось в мене головка члена була дуже суха. І торкався я його кілька разів і то випадково
Ви зараз самі відповідаєте на свої запитання. Я ж не знаю, яка у вас була головка. Ви запитали за змаску - я відповіла. Тут ви видаєте іншу порцію фактів, що спростовує відповідь, і далі сумніваєтесь. А звідки ж я знаю подробиці, якщо ви мені сказали інше? Якщо це екзамен, то я його не пройду)
І перестаньте здійснювати дії, після яких виникають питання "вагітна чи не вагітна". Чому це питання не виникло до? І якщо немає заборон зі сторони здоров'я - народжуйте, є - лікуйтесь. У мене сусідка в 17 померла від проблем з серцем, річна дитина залишилась сиротою. Чому було спочатку не лікувати серце, а потім думати про дитину?
Відповідайте за свої дії, і побоювань не буде.

[b]І взагалі знаючи доволі добре мою ситуацію що ви можете сказати мені [/b]
Ви теж можете собі сказати. Ви самі відповіли на своє запитання. Я часто намагаюсь стимулювати своїх дописувачів самих шукати відповіді - бо вони їх знають, або ж мінімальні зусилля допоможуть їх знайти. Чесно кажучи, я сама нерідко звертаюсь до гугла - і тоді переказую прочитане тут. Навіщо так ускладнювати своє життя?) Інше, це спірні питання, психологія, моя думка. Якби мені платили за кожну відповідь, я б переконувала, що тільки я знаю правду. А так, я хочу, щоб ви самі навчилися думати і аналізувати. Повірте, тоді вам не буду потрібна ні я, ні хтось інший.
От дивіться. Думаю, як виглядає сперма ви знаєте. І її консистенцію теж. І добре розумієте, що не могла вона десь добу залишатись на ваших пальцях - це ж не мікрочастинки! Навіть якби ви і не мили чи витирали руку і так пробули. Якби сперма могла залишати свої властивості так довго, медики б парились би з її зберіганням. Залили б в колбу, поставили на полицю - нехай стоїть. а так потрібна і певна температура, і відповідні умови.
Дали ви запитували, якби в момент відносин з дівчиною у вас би виділилась змаска (а сама по собі вона не виділяється) залишилась на пальцях, чи могла би статися вагітність. Тут є ризик, бо у змасці є сперматозоїди. І тут заявляєте, що голівка була суха - перечите попередньому факту. Якщо виділень не було,то від чого вагітність?!
#еякуляція #вагітність

Але дівчата які займаються мастурбацією і не втрачають цноту вихлдить також втрачають морально цноту?

Цнота буває двох видів - фізична і духовна. Фізична пов'язана з анатомічними особливостями дівчина, а духовна - з її духовними цінностями. Остання більш знаходить своє місце у християнстві. Бо пояснити невіруючому важливість цноти на духовному рівні - для мене нереально. Але я виділяю таку, бо у моїй релігії вона присутня.
Якщо ж говорити про духовну цнотливість, то вона виражається у вчинках і думках. Навіть якщо фізично дівчина залишається дівчиною. Бо фізично у дівчини може і не бути гімену, чи він пошкодився механічним шляхом. Для Бога не так важливо є у нас там щось чи немає. Для нього важливі наші вчинки та думки.
Мастурбація є гріхом. А тому дівчина, займаючись онанізмом, не тільки чинить гріх, але і втрачає духовну цноту. Її можна повернути, покаявшись у своїх гріхах, а відбиток втрати фізичної може переслідувати усе життя.
#цнота

Ви не подумайте про мене як про людину без релігії. Я також вважаю себе християнином і стараюсь боротись зі своїми гріхами, але це дуже важко, коли впадаєш в гріх з нього вилізти.
Знаєте, мені якось все одно якої віри мій дописувач - у першу чергу це особистість. а віра для мене буває важливою, щоб дати відповідь. Бо віруючій людині я можу порадити помолитися, посповідатися, укріпити свою віру чи тому подібне -і вона зрозуміє сенс моїх слів, вона знає силу молитви. Ну а якщо до мене звернеться атеїст - я інколи гублюсь, бо буває не знаю в якому напрямі рухатися далі. Прошу, щоб вказували належність до віросповідання, та зачасту цим ігнорують. Дрібниця, та яку вона має вагу.
Безгрішних людей немає. Але можна старатися своїми вчинками і думками прагнути до того, щоб чинити менше гріхів. Хоча би дріб'язкових - для Бога це вже радість.
#релігія

Насправді дуже вам вдячний,що ви по своїй волі помагаєте людям.Дай вам та вашій родині Бог здоров'я. Ваші слова щодо духовних цінностей,хоч і не мали такої мети,та заставили мене задуматись!Хотів запитати ще вашої думки чи ви вважаєте дошлюбні статеві стосунки з коханою людиною поганими?(на майбутнє
Вдячна за таку відповідь)) Люблю допомагати, якщо це у моїх силах, та одночасно хочу, щоб молодь уміла сама шукати відповіді на свої питання. Скільки я над цим проектом працюю - а це уже не перший рік, більшість відповідей можна знайти без особливих старань, а ще більше криється у самій людині. Навчитися вивчати та аналізувати себе - половина проблем відпаде))
Я взагалі виступаю за дошлюбне утримання. Це досить хороша річ і не так страшно, як здається на перший погляд. Буває, лякають і сексуальною несумісністю, і відсутністю досвіду - це усе наживне і не настільки важливе, як духовна сторона стосунків. Адже укріпляється не тільки віра, але і самі стосунки. Я рідко чую, що пара розлучалася через проблеми у ліжку, частіше розлучення провокує щось інше, особливо у перші роки життя. Якщо задуматися - як так, як були разом, то усе було чудово і не виникало ніяких докорів чи недоліків, а як одружилося, то звідкілясь усе вилізло. Насправді воно завжди було, просто варто було краще вивчити кохану людину, її сутність, а не опускатись до інтимних стосунків. Тут завжди встигнеш, а розлучення - набагато неприємніший процес. До того ж, ви називаєте коханою у даний момент часу, і не факт, що такою вона залишатиметься надалі. Тому навіщо поспішати? Часто такий поспіх робить помилки, за які не хочеться відповідати, або ж відповідають через силу. Я завжди казала своїм дописувачам - вивчайте себе та своїх коханих, бо секс у вашому житті не займатиме аж настільки велике місце (в тому значенні, що не будете ви до нього прибігати чи не щомиті), а з людиною ви будете жити і в горі, і в радості, і здоров"ї, і в хворобі. Буде багато неприємних моментів в сімейному житті, де секс - це дрібниці, треба бути уміти жити з різноманітними проблемами. Але це я вже відійшла від теми.
Але потрібно розуміти важливість дошлюбного утримання, інакше важко буде це переносити. Буде багато спокус, бажання братимуть верх над емоціями. Раджу на це питання дещо почитати:
Кохання, стосунки, секс - взято з аску диякона Дмитра Романка. Почитайте все, бо там зустрінете багато цікавого не тільки про секс. Якщо є необхідність, поспілкуйтесь з ним особисто. Не відмовить.
Цнотливість - непогані статті на цю ж тему.
Також поблукайте по сайту, раджу також почитати коментарі отця Олега у темі "Питання-відповідь".
"Жити шлюбним життям без шлюбу це те саме, що їздити по бездоріжжі на великій швидкості без ременя безпеки - може доїдеш, а може і ні, але в будь-якому випадку всі гріхи залишають свої сліди, навіть ті, які Бог нам пробачив."
#релігія

Можна поцікавитись, ви казали, що гріхи залишають свої сліди, але ж вони прощені Богом..
Це не моя фраза, я можу лише спробувати її пояснити як я її розумію.
Жоден гріх не є безслідним, це ми не завжди бачимо ці сліди. а гріхи можуть плекати у нас лінь, егоїзм, жадібність і тому подібне. Візьмемо ту ж дошлюбну чистоту. Дошлюбні відносини - це егоїзм, бо використовують одне одного для задоволення своїх потреб. Часто ми цього не розуміємо і не бачимо. Та й усі знають, що Церква забороняє інтимні стосунки до шлюбу, але мало хто розтолкує чому це так. хіба ні?
нехай висповідались і Бог пробачив нам гріх, але ж ми й не знали з чим точно потрібно боротися далі.
Наведу більш реальніший приклад, який легше побачити. Нехай дівчина вагітніє поза шлюбом. Це чудово, якщо хлопець любить і готовий одружитися. А якщо ні? Аборт? Самотнє материнство у батьків на шиї? Чи батрачити у три зміни, щоб прокормити дитину, та водночас упустити її виховання. А можна було б не поспішати, свідомо зачати і народити у шлюбі, бути готовим до цього.
Є ще гарний приклад. Чули, що перший партнер залишає у жінці свій слід? Потім її діти, чи діти її дітей можуть отримати генетичні особливості цього першого партнера. Навіть якщо там панує любов.
Чи ранні статеві стосунки скільки провокують хвороб та проблем.
На днях звернулась жінка. Вона у чоловіка перша, а він у неї ні. Зараз у них проблеми, бо у ліжку він уявляє її з колишнім.
Прикладів можу навести безлічи Мені в ICQ писали історії, де гріх залишав відчутний слід.
Ви на сповіді очищуєте душу, та створених проблем це не вирішує.
#релігія

А чому все-таки перший партнер лишає свій слід?
Це дуже цікаве питання, насправді. На цю тему знято не один документальний фільм. Я сама їх дивилася давно, і, якщо чесно, вже не пам'ятаю точно. Потрібно буде освіжити пам'ять. Але це факт, бо, якщо знаєте, якщо займаються розведенням породистих собак, і була у сучки злучка з собакою іншої породи чи безпородною, її вибраковують, так як вона уже не здатна до народження чистокровних щенят.
#телегонія

Але ж все таки при першому са може бути використаний презерватив і ніякої прямої взаємодії органів немає. Тут хіба психологія відіграє роль, але як це може повпливати на майбутню дитину матері...?
А що цікаво, у тому документальному фільмі зазначалось, що презерватив - не перешкода! Та я казала одному аноніму - це буде ваша дитина, ваша і вашої коханої людини. І не варто на цьому зациклюватись, якщо вже є цьому місце. Але цей факт я використовую як причину утримання дошлюбну чи хоча би до усвідомлення, що з цією коханою людиною буде пов'язане життя.
#телегонія

0

725

Коли я ходжу в туалет по маленькому, то мені пече, а на статевих органах якісь тріщинки, що це може бути?
З цією проблемою потрібно до лікаря

Менструальний цикл починається елки починаються місячні? Через скільки днів після початку місячних є овуляція? Скільки днів після овуляції можна завагітніти? І взагалі якщо можна опишіть менструальний цикл детально. Дякую)

З такими питаннями не варто писати анонімно у аск - цієї інформації в інтернеті достатньо)) Детальної, з картинками. Я відповім коротко на ваші запитання. Якщо є питання - питайте по ходу.
Менструація - це не коли десь внизу накопичується кров і потім виходить. Це не просто вихід яйцеклітини, бо не кожного циклу вона дозріває. Сама по собі яйцеклітина таких крихітних розмірів, що особливих пошкоджень організму не завдає. Матку встеляє особливих шар - ендометрій, який протягом циклу потовщується і готується стати своєрідною периною для заплідненої яйцеклітини. Якщо є запліднення не відбулося, він відділяється, щоб на його місці утворювався новий. Це супроводжується кров"яними виділеннями.
Першим днем менструального циклу є перший день місячних. Овуляція зазвичай припадає на середину циклу. Якщо ми для прикладу візьмемо 28 днів (найпоширеніша тривалість циклу), то овуляція буде припадати на 14. Проте є один нюанс - це науково прийнятий період овуляції. Та людський організм - не механізм, і він легко піддається зовнішнім впливам, і це відображається на тривалості менструального циклу у конкретному місяці - можуть бути як затримки, так і передчасні місячні. Відповідно, овуляція могла настане не у 14 день, а плюс-мінус кілька днів (для тих, хто планує вагітність, може більш детально вивчити усі нюанси). Також не завжди яйцеклітина дозріває у середині циклу. Це може бути будь-який день - в принципі таке трапляється нечасто, проте багато хто якраз попадається на цьому, якщо не планує дитину. Тому немає поняття "безпечні дні", адже ризик завагітніти є завжди, навіть під час менструації.
Яйцеклітина живе тільки 24 години - у день овуляції. Та і це не проблема для плануючих, бо сперма в організмі жінки може зберігати свої властивості до тижня часу. Якщо статевий акт відбувся на 15-16 день, то в момент виходу яйцеклітини ще є шанс завагітніти.
Також не кожен цикл є продуктивним. В рік є кілька ановулярних циклів - коли яйцеклітина не дозріває. Його прогадати в домашніх умовах прогадати неможливо, бо менструація приходить як завжди, хіба що лабораторним методом. І чим старша жінка, тим ановулярних циклів у неї більше - яєчники функціонують уже не з тієї силою.
Якщо ви зареєстровані ВК, пошукайте відео за фразою "Мультик про гинеколога", тривалістю на 28 хвилин. Коротко про головне))
#менструація

Я зустрічаюст х хлопцем 2 місяці в як тільки ми залишаємось на одинці він починає приставати він мені просто подобається і я ее хочу статевих відносин як йому сказати?
Сказати прямо. Якщо є він не прислухається до ваших слів, то не потрібен вам такий хлопець. Знаєте, стосунки перевіряються певними ситуаціями, і це одна з них. Якщо половинка погоджується почекати з інтимом, це говорить про щирість почуттів та те, що ваш коханий думає про вас обох, а не тільки про те, як задовільними свої бажання. Бо на життєвому шляху вам траплятиметься багато перешкод, які потрібно буде долати, об"єднавши зусилля. А вимагати від когось інтиму - це чистої води егоїзм. Наважтеся на цю розмову і подивіться на результат - не повинно бути умовлянь, переконань, вимагань, а саме розуміння і готовність почекати. За цей період у вас буде багато часу взнати одне одного і зробити правильні висновки. Я так часто читаю про розлучення молодих пар, особливо коли жінка залишається з дітьми, бо чоловік її бив/зраджував/не розумів - але нічого цього ж у них не було до шлюбу, де ж взялося? Просто варто було час проводити не в ліжку, а пізнаючи істину природу одне одного.
#стосунки

в мене росте волосся на грудях і животі, весь час обсипає де не де прищами це може бути гормональне якщо я не займана і мені 23 роки?
Скоріше за все це гормональне

Що модна приймати для покращення памятті?
http://medfond.com/porady/produkti-dlya … pisok.html
http://healthportal.com.ua/index.php/st … tsialistiv
і тренувати, тренувати і ще раз тренувати пам'ять. І бути зібраним, а не розсіяним

менi 14 мiй хлопець за мене старший ми занялися сексом в мене це було перший раз кровi небуло а через три чотири години а потом почалая кровотеча чучуть це як ормально чi нi ?
Нормально. А ваш хлопець в курсі, що за це посадити можуть?
#виділення #ранній_секс

Вже третій місяць близько за тиждень до критичних днів в мене починається щось подібне на молочницю але без запаху, чіхрається і чучуть пече коли пісяю а потім все проходить бо пила таблетки від молочниці цього місяця планує прожити без таблетки що це може бути? 19 років
Що це може бути вам точно скаже тільки лікар. Для цього варто відвідати лікаря і здати необхідні аналізи. Тоді він вам призначить лікування. Бо гадати молочниця це чи ні, а потім самій підбирати лікування - не вихід. Хоча розумію, що трапляються спеціалісти, до яких краще не ходити та самим лікуватися, але потрібно точно знати, що це, щоб лікувати.
#захворювання

Мені 15,маю знайомого,йому 26,неодружений.Досі бачились тільки на фотках,і він запропонував побачитись.До речі,я виглядаю років на 17-18(щоб ви не подумали часом,що він педофіл якийсь) Про секс час від часу говоримо,але він пообіцяв-максимум поцілунок.Я йому довіряю.А ви що порадите:іти чи ні?..
Знаєте, люди не завжди такі, які є в мережі. І в реальному житті він може бути не таким, як здається вам з розмови чи яким ви собі його придумали. Потім - це значна різниця у віці, і у вашому віці вона дуже відчутна. Він - дорослий чоловік з певними потребами і поглядами на життя, ви - ще підліток зі своїми поглядами. В подальшому вам може бути важко будувати стосунки через світогляд. Якби вам було уже за 20, ситуація трохи б упростилась. Та і йому мало б бути непросто - вам тільки 15, а це не стосунки з ровесником.
Хочу дати вам вірну пораду і не помилитися. Реальна зустріч часто розставляє точки над майбутніми відносинами, але я б не схвалила, якби моя дочка мала би зустріч зі старшим на 11 років чоловіком. Думаю, ви здогадуєтесь чому. Якщо є бажання зустрітися - нехай це буде не особиста зустріч, а в якійсь компанії. Наприклад, концерт чи якийсь захід. Щоб ви були на виду у всіх, і можна було уникнути певних непорозумінь. Погуляли - придивились для початку. Або ж я би вам запропонувала скайп - простий і надійний спосіб спілкування. Ви побачите одне одного, спробуєте побудувати реальну розмову, а тоді будете робити висновки.
У вашому віці прийнято ідеалізувати почуття - мені це знайомо, бо я пам"ятаю себе у 15 років.
Я теж мала зустрічі з інтернет-знайомими, але вони були моїми ровесниками, і ми були тільки друзями. А тут, якщо я правильно розумію, між вами є якась іскорка. Тому використовуйте по максимуму наявні для вас засоби зв"язку і спробуйте визначитись - чи справді прагнете цього
#знайомство

Який подарунок на день закоханих для хлопця ви можите порекомендувати?
О, подарунки завжди були для мене проблемою, чесно кажучи. Я завжди намагалася зробити практичний подарунок, аніж щось, що потім покладеться на полицю і буде припадати пилюкою. В певний момент може бути і приємним, але надалі буде перекидатися зі сторони у сторону. Це моя думка.
Залежить від того, на яку суму ви розраховуєте. Ну і вікова категорія, рід занять, вподобання. Можна подарувати туалетну воду чи духи. Хороший гаманець чи зажим на гроші. Класні навушники чи якийсь прибамбас до компа чи телефона.
Щось з романтичної серії, то рамку з вашим спільним фото. Замовити горня з вашим фото (тільки як вибиратимете фотку, беріть якусь нормальну. А то я раз бачила таке горня... Краще без тої фотки). Або замовити пазл з вашої фотки. Книгу чи дорогий записник.
Якщо умієте рукоділити і маєте час, то можна зв"язати шарф чи шапку.
А можете зробити спільний подарунок - похід в кіно, посидіти у кафешці, чи купити вкусняшок і вдома разом повечеряти. Адже не обов"язково, що подарунок - це куплена річ. Інколи подарунок - це просто побути разом))
#подарунок

Питання чи можуть міститися сперматозоїди на пальці після еякуляції якщо палець на дотик сухий (пальцем мастурбував дівчині)?
Сперматозоїди не мікроби) Поодинці вони мікроспокічні, але поодинці вони не переміщуються - тільки у спермі.
#еякуляція

Таке питання : Чи можна побачити дівочу пліву ? Просто трохи розсунувши дирочку
Якщо ви не гінеколог- то навряд.
#пліва

Скажіть будь ласка чи може завагітніти моя дівчина якщо Я попав їй ту дюрку і засунув пів головки але я не кінчав зовсім ( це був 5 день місячних) але на той момент нічого в її не виділялося і потім через 2-3 години в неї знову почали виділяти...."місячні" , чи може вона завагітніти ?
Ні. А та дюрка називається піхва.
#вагітність

Існують ще якісь самостійні методи визначення вагітності окрім тесту?
Знаєте, я от на днях подумала, що було б класно, якби можна було б поклацати щось в інтернеті, послюнявити екран, і видає тобі результат - вагітна чи ні. Це б значно спростило життя. І не тратишся на тест, не боїшся, що неправильно його зробила, не очікуєш візита до лікаря...
Вагітність визначається наявністю та рівнем гормона ХГЧ. Міститься він у сечі та крові. Ще можна провести огляд у лікаря чи не збільшується матка. УЗД. Домашні методи неефективні.
Тому, на жаль, ніяк.
#вагітність

Чи получить дівчина оргазм під час анального сексу ? І якшо получить то з якого разу ?

Може і отримати. Кліторний. Це від разів не залежить.
#задоволення

скільки триває анальний секс?

Будете засікати?)
Засікати не будемо , але все ж таки цікаво Можна декілька порад?)
Секс - не фізика, і його тривалість не вимірюється) Навіть приблизно. Навіть орієнтовно. Комусь вистачас 5 хвилин, а комусь і півгодини мало.
Щодо порад - веклам то гугл! Я правда не знаю, де знаходять і навчаються тим хитрощам, про які люблять публічно хвалитися. Можливо, десь якісь контретні рекомендації і є - я собі не заморочую тим голову)
#секс

Мій хлопець останнім часом став часто виключати телефон.Дзвоню я ввечері поговорити,взнати,як справи,а він вибиває(може,зайнятий),а потім вимикає.Говорить,що напрацювався і хоче відпочити.Проте до мене дзвонить деколи навіть з роботи,знаходить час почути.Порадьте щось,аби мені не сердитисьа зрозуміт
Якщо річ і правда у роботі, то ви повинні радіти, що він прагне чогось досягти сам, заробити, а не п'є пиво і лежить вдома на дивані. Не витрачати гроші батьків, маючи руки-ноги заробити власну копійку. Не знаю, чи ви працюєте, якщо так, то де, але я знаю, що у цей складний час достойно і чесно заробляти, не прикладаючи зусиль, неможливо. Потрібно добре напахатися, щоб заробити своє, кровне. Я була у аналогічній ситуації. До одруження мій чоловік працював на одній роботі - сьома ранку він уже на ногах, десята вечора - ще на ногах. Та й зараз часто таке буває, а це виснажує і фізично, і морально.
Ви не повинні ображатися, а підтримувати його. Він вчиться самостійності, він здобуває життєвий і трудовий досвід. В кінець кінців у нього є дрібні бажання чи потреби, на які у батьків гроші вже просити соромно. Не сьогодні-завтра ви захочите одружитись, а сім'ю утримувати за щось потрібно.
Зараз в країні нелегкі часи, і далі буде ще гірше. Нам усім потрібне терпіння, і не варто його витрачати на дурниці.

Я працюю,і вважаю що у своєму віці досягла неабичого(кандидат філологічних наук,вчитель-методист вищої категорії).Сама розумію,як інколи замучишся на роботі,приходиш затуркана додому і хочеш в тиші відпочити.Але ви ж розумієте,кожен раз,як він це робить,я боюсь,що я йому вже набридла та ін.
Знайдіть день, щоб побути разом. Десь якийсь вихідний. Можна банально обидвом відпочити разом - активно чи пасивно - вам вирішувати. Поцікавтеся його роботою, успіхами, планами. Часто дрібниці несуть у собі цінну інформацію. І на основі цього робіть уже висновки. Бо можна тільки припускати, що насправді відбувається - розлад у стосунках, чи банальна втома, або ж є неприємності, про які він вам не хоче говорити.
Прикидую, що за віком, ви дорослі люди, а відповідно, і стосунки у вас серйозні. Не гарячкуйте. І просіть у Бога допомоги та підказки. Не гарячкуйте. І просіть у Бога допомоги та підказки.
#стосунки

Меня интересует такой вопрос, мне 14,моему парню18,я не хочу заниматься этим до16,мы захотели просто пошалить,он засунул мне 5-6см головки в дырку,при этом была боль не большая и крови совсем не было, сможет ли гинеколог определить что я таким способом была с парнем и смогла я лишиться девственности
Може. Запросто. До речі, від таких ігор діти бувають. І у 16 мало що зміниться, порівняно з 14. Та й заміж ви без дозволу батьків чи суду у такому віці ще не вийдете, хіба що плануєте вагітність. Краще почекати до 18 - це безпечніше. Пам'ятайте про уповільнення розвитку під час вагітності у підлітковому віці. Дайте організму розвинутися повноцінно!
І поважайте себе - у вас немає дирок, ви не капронові колготи. Все має свою назву.
#цнота

Якщо дирка в інтимному місці стала більше, але статевого контакту не було, увійшло тільки 5 сантиметрів,чи могла я лишитися цноти і чи зможе це гінеколог виявити?
Дивіться нижче
Може ? Але він буде знати що я ще цнотлива ?
Що ви вкладаєте у поняття "цнота"?
дівоча пліва
Якщо для вас поняття цноти обмежується фізичними якостями, то це навіть простіше. Гінеколог буде орієнтуватися на цілістность дівочої пліви, а при проникнені на 5 см пошкодити її цілком реально. Як виняток - її відсутність чи еластичність. Що там у вас відбулося я точно не знаю))
#пліва

Яким уявляють собі кохання чоловіки,яке в них на нього бачення,яка психологія.Які типи жінок найбільше їм подобаються?
Розкажу вам таку ситуацію. Якось у мене на сайті з'явився користувач з іменем Сергій, який пропагував чисті, щирі і справжні відносини. Віднайшов статтю, де реченням зазначалось, що чоловікам потрібен секс, вони часто про це думають і потребують. Отримала велику хвилю обурення за це речення не у авторській статті. Достукатися і донести до нього те, що у даному випадку іде мова про певний сегмент чоловіків я не могла.
Недавно з'являється Толя-анонім, який заявляє, що чоловіки потребують сексу, і якщо його не отримують, то шукають на стороні.
Висновок: немає однозначної характеристики за статевою ознакою. Бо кожна людина індивідуальна, зі своїми особливостями і поглядами. Хтось щасливий у шлюбі, хтось розлучається. Якщо ви хочете взнати за когось конкретно, вивчайте цю людину.

0

726

На вашу думку,чи не зарано дівчині у 16 втратити цноту?..
Зарано. Дуже зарано. Свою думку я не раз обгрунтовувала
#ранній_секс

Інколи попадаються дуже серйозні питання, на які відповісти я безсила
Питання з області медицини(ну відносно,в мене померла подруга чи можливо,що на її смерть повпливала 1-2 сигарети викурені за 2 тижні до її смерті.Померла не зрозуміло від чого.в неї при розтині виявили пухлину підшлункової і в неї був дуже високий цукор.Вона померла зразу після операції на апендицит
Співчуваю. На жаль, я не знаю відповіді на ваше запитання. Можливо, справа була у пухлині - особливо, якщо вона виявилась злоякісною. Можливо, її появу спричинила інша хвороба. Ваша подруга знала, що хворіє? Якщо так, то неякісне/запізне/невідповідне лікування. Якщо ні, то варто було уважніше приділяти увагу здоров'ю. Ми самі часто винні - щось болить, закинемо таблетку і не звертаємо увагу.
Можу лише порадити помолитись за її упокій і поставити свічку у церкві. Усі наші проблеми - це дурниці, бо матеріальне наживне. А здоров'я і життя - безцінні речі. Курс долара і ціна гречки - то не головне. Закликаю усіх цінувати те, що ви маєте.

Про хворобу не знала,виявилось посмертно,нарахунок того чи пухлина злоякісна чи доброякісна незнаю.Але чи могла 1-2 сигарети усугубити ситуацію.Просто ті сигарети дав їй я і тепер совість мучить,та й алкоголь вона випивала за 2тижні до смерті.На вашу думку чи винен я в її смерті. Чи варто сповідатис
Однозначно не відповіси на це питання. Потрібно знати клінічну картину і що впливає на розвиток хвороби. Тут потрібно спеціалісту показати результат розтину.
Якщо відчуваєте провину - посповідайтесь. Зайвим це не буде і не зашкодить. Навіть якщо і немає вашої провини, заспокойте свою душу.

Причиною смерті в заключені написали серцево-судинна недостатність. Я знаю,що сигарети мають речовини, які спонукають розвиток раку, але йдеться про куріння постійне. Щодо хвороби її прооперували вирізали апендикс, вона отямилась і за певний час вмерла, після операції був низький тиск, боліло серце.
Тут присутні різноманітні медичні нюанси. Можливо, вона складно перенесла той наркоз через хворе серце. Часто лікарі відмовляються оперувати через погану роботу серця, аналізуючи, що пацієнт не перенесе операції. Або ж, якби знали про її хворобу, то застосували б якісь дії. Але це уже мої здогадки.

Але все таки чи впливає викурена одна-дві сигарети, на розвиток раку (пухлини) підшлункової?
Не знаю.

А чи могли б ви підняти якусь літературу, запитати в когось, в Інтернеті пошукати? Я шукав, але по суті питання нічого не знайшов. Буду дуже вдячний.

Самостійно шукати важко. Бо тут може бути задіяна і гістологія, і біохімія і анатомія і інші науки. Медики для цього навчаються не один рік. Найкраще - це звертатись до лікарів, які краще оперують інформацією. У мене таких знайомих немає. Якщо ви не знаєте лікарів, спробуйте хоча би он-лайн консультацію. Але тоді по максимуму надайте факти - як вона почувалася до операції, чи були скарги, як часто палила чи вживала алкоголь, Що було після операції і які результати розтину. Є безліч ресурсів, де є он-лайн консультація. Пробуйте всюди, десь відгукнуться! Можете пройтися групами медуніверситетів ВК типу підслухано чи офіційний груп. Медики чи інтерни можуть краще орієнтуватися. Ось такими крихтами і пробувати щось шукати.

Могли би ви порадити якусь он-лайн консультацію, де б змогли допомогти мені з моїми запитаннями
Я лише один раз зверталась в он-лайн консультацію - до гінеколога. Тому точно не знаю, де можуть бути хороші спеціалісти такої сфери в інтернеті. Взагалі-то лікарі противники подібного способу консультацій. Але є багато ресурсів, де надають подібні теоретичні послуги.
#захворювання

Якщо хлопець в мене не кінчав,чи є ймовірність того,що можна завагітніти?

Є
А велика?
Менша, ніж при закінченому са, та достатньо пар якраз на цьому і попадаються
#вагітність

Якщо,наприклад,дівчина мала статевий контакт у віці 14 років,а у 15 піде до гінеколога(медогляд)і він це зрозуміє,чи повинен він повідомити про це її батьків?Чи можливо таке,що якщо вона попросить його нічого не казати батькам,він це зробить?І чи запише він те,що вона втратила цноту кудись у карточк
Якщо під час медогляду лікар помітить, що пацієнтка уже не цнотлива, то має повідомити не тільки батьків, але й правоохоронні органи, адже це стаття ККУ, як не як. Якби я була лікарем, то обов'язково б робила таку помітку. Якщо батьки не зуміли донести, що у такому віці ще рано, нехай відкривають кримінальну справу.
Що пишуть у карточці, я не знаю - це залежить від лікаря та відношення до медогляду.
Я б таких дівчат брала навіть на окремий облік у терапевта чи педіатра, не тільки у гінеколога. Адже початок статевого життя у неповнолітньому віці - це свідома шкода самому собі. Організм перестає розвиватися так, як йому належить, використовуючи усі свої ресурси для ймовірної вагітності. А тут починаються проблеми з розвитком, імунітетом, серцем, нирками... Скільки знаю дівчат, що родили у 14-16 років, у всіх є явні проблеми зі здоров'ям, бо організм замість того, щоб удосконалюватись, працював у іншому напрямку. Навіть якщо не вагітніти, уже є сигнал, що це може статися.
Я б реально краще б зізналася гінекологу і перевірила своє здоров'ячко. Бо у 14 років втратити цноту - великий ризик захворювань. А махнути рукою "ай, нічого" це через 20 років черги до лікаря, купа аналізів, тести на овуляцію. Я останнім часом так часто читаю на форумах, що жінки не можуть завагітніти, як часто бувають викидні чи завмерла вагітність, що робиться страшно. Не варто надавати організму подібні стимули.
#цнота #гінеколог

В Україні можна вийти заміж у 16 років?Чи обов'язково треба дозвіл батьків ?

Заміж можна з 17. До цього віку - дозвіл батьків або рішення суду.

мені 15 років моєму хлопцю 16, але ми цнотливі, і нам схотілося чогось цікавого, і він мене пестив( всував палець) а потім він всунув у піхву 5-6 см, після того в мене болів статевий орган. Це відбувалося 3 дня назад, після цього мені тошнить та болить живіт, скажіть можна завагатніти? Я цнотлива.

Я сьогодні не налаштована відповідати про непорочне зачаття

а взагалі можна?

Якщо ви мені поясните як можна завагітніти від пальця, я вам скажу, як на цьому заробити чималі гроші.
#еякуляція

можна завагітніти від того що він мені всунув 5-7 см, чому в мене болить живіт та тошнить ?
Завагітніти можна тільки у разі злиття сперматозоїда та яйцеклітини. Все. Точка. Фініш. А пальці сперми не виробляють, бо то пальці і вони нічого не виробляють. Про такі речі у вашому віці у школі вчать. Біль живота і тошнота скоріше свідчать про проблеми з травленням. Якщо є підозра, що з'їли щось не те, випийте активоване вугілля.
#вагітність

чи можна збити целку пальцем ?
Навіть огірком
#цнота

Добрий день, чи можна завагітніти від того що запхав 3-4 рази пеніс дуже повільно в піхву, без презерватива, не кінчав, просто прохід пробив і все після цього займалися з презервативом
Ну, є випадки, коли життя і так жартує. Від того ніхто не застрахований.
#вагітність

а яка вірогідність скажіть будь ласка?
Якщо ви плануєте, то це не найкращий спосіб. Це скоріше злий жарт долі для неуважних - так би мовити не експерименувати.
#вагітність

тобото вырогыднысь мала?
Життя складається з парадоксів. Буває, плануєш, рахуєш цикл, робиш тести на овуляцію, спорт, щоб тріснув фолікул, купа аналізів і обстежень - і ніякого результату. А буває захищаєшся і вагітнієш, бо під час «пробити прохід» та незначна кількість сперми пройде той довгий шлях і досягне своєї мети. Я уже розказувала, що запліднення - дуже складний процес. Знаю жіночку, яка завагітніла, використовуючи презерватив+ок+ппа і в особливі дні гель. Зате тепер має красуню дочку, яка в 24 роки уже начальник відділу кадрів у канадській фірмі. Якщо вагітність має настати, то яким би контрацептивом ви б не користувалися, похибка станеться.
і "прохід пробивати" не потрібно. якщо жінка добре збуджена, все і так відбудеться акуратно. просто потрібне терпіння і ласка.
і маленька порада. секс у пари буває не на протязі всього життя. і не завжди щодня чи щотижня - залежно від обставин, самопочуття, потреб, віку. А розмовляємо ми щодня - вербально чи невербально. І будемо це робити до кінця своїх днів - хоча би з собою. Тому гроші, потрачені на контрацепцію, яку неправильно використовуєте, краще спрямувати на покупки у книгарні - правопис, антисуржик, чи правильно ми говоримо. Ці книги також можна віднайти в інтернеті. Буде корисніше зробити свою мову і граматику грамотнішою. А там прийдуть необхідні знання щодо планування вагітності, і як їх правильно застосовувати.
#вагітність

Я дівчина , скажіть чому мені більше подобаються дівчата а ніж хлопц?

Хтось вам міг би відповісти, що у вас є гомосексуальні схильності, і що це нормально, не потрібно цього цуратися, але зараз важко з цим жити. Хтось. Але не я. Так повелось, що я противниця одностатевих стосунків і спробую вам допомогти розібратися у собі. Та питання важке, і я відчуваю, що мені важко буде його витягнути, чесно.
Спочатку потрібно розібратися, скільки вам років, чи є у вас досвід стосунків, який він, чи можете ви порівняти ту симпатію з цією. Як вам подобаються дівчата? Можливо, це просто захоплення чимось - красою, фігурою, формами? Можливо ви в них бачите щось таке, що б хотіли мати самі - тоді потрібно працювати над собою. Можливо, у цьому причина ваших відносин з сильною статтю - чи є у вашому колективі хлопці? Які у вас відносини? Чи є вони серед ваших друзів? Чи круг вашого оточення дівчата? Чи ваші відчуття будуються на невдалому досвіді стосунків з хлопцем?
На це питання однозначно відповідь я не дам, маючи одне речення. Ви можете самі спробувати відповісти, проаналізувавши свою життя. Що ж конкретного я можу порадити, якщо ви віруюча людина - сходіть до церкви, помоліться, попросіть у Бога допомоги подолати невизначеність та спрямувати на вірну дорогу. Наверніться до своєї релігії.
Якщо бажаєте - напишіть у мене на сайті отцю Олегу - він може сказати щось більш конкретніше.
#стосунки

Бувають і філософські запитання
що робити, якщо не маєш заради чого жити, якщо не якщо кожний день мука?
Зараз, зі швидкістю черепахи, я намагаюся дописати оповідання про дівчину-сироту, яка розчарувалася у житті і хоче віддати своє життя тому, хто цього більше потребує. Надіюсь, я таки зберуся з думками і до кінця місяця його таки допишу, а там мені вдасться знайти хорошу бету і опублікувати. Інколи я сама ловлю себе на думці, що нас морально вбивають. Інакше б над нами не знущалися не відносились як до третього сорту, рахувалися з нашими потребами. Чули більшість. Звертали уваги на типові проблеми. і хоча їх всі вирішити неможливо, та щось кардинально важливе могло би зрушити з точки. Та сама Європа - так там існують ті ж проблеми, що і в нас, тільки для більшості людей рівень життя вищий. Якщо я з вищою освітою заробляю в місяць 50 євро і ця сума зменшується пропорційно до падіння гривні, то там людина без вищої освіти, працюючи звичайним робочим, може отримувати 500-600 євро. Також вбивають новини, адже нас годують виключно надіями, не признаючись, які гріхи творять вони самі. А ще ми самі вбиваємо себе, ігноруючи мораль, сердечніть, стаючи черствими та байдужими.
Жити зараз дуже важко - психологічно та фізично. Хочеться втекти, заснути, вмерти... Можливо, це і є місія тих, хто нас вбиває? І якщо залишитися один на один з цими думками, то все більше розвиваєш і прислухаєшся до цієї теми.
У чому полягає сенс життя? У кожного ця місія своя. І у вона теж вона є. Якщо немає, то варто шукати. Якщо немає бажання шукати - то у вас немає бажання вирішувати цю проблему.
Я не знаю хто ви, скільки вам років, чим ви займаєтесь, які у вас відносини з сім"єю та друзями, що спричиняє подібні думки. Ви задали запитання як тему твору. Це у шкільному творі можна на три сторінки розмірковувати. У мене є своє рівняння щастя, та знову ж не знаю, чи воно вам підходить.
Тому дам вам розмиту і одночасно універсальну пораду: шукайте себе. Станьте корисним. Допомагайте тим, хто цього потребує. Станьте волонтером - в АТО, для притулків, сиротинців, лікарень. Онкохворі діти знаходять у собі сили жити і прагнуть цього усіма можливими силами, так чому здорові люди не можуть це зробити? Зверніть увагу, яка жага життя у знедолених і бідних, тоді чому для вас життя це мука? Ви живете гірше, ніж вони?
Якщо ви віруюча людина, укріпіть свою віру. Це теж допомагає, якщо ви у це будете вірити і щиро просити. Якщо у вас є сім"я - укріпіть з нею стосунки, немає - подумайте над створенням. І поки ви маєте де жити, що їсти, батьківське тепло та здоров"я - ви повинні бути щасливими.

Я Вам дякую за грунтовну відповідь. Розумієте, маю і сімю і друзів, але почуваюся самотньою. Ніби сама. Цілими днями плачу, вночі спати не можу, пю снодійні.
Я якось прийшла додому після роботи, лягла на ліжко, укуталась і подумала - все-таки я щаслива і повинна дякувати Богу. Я маю де жити, мені тепло, я сита, поруч чоловік та люблячі батьки, усі живі та здорові, близьких в АТО немає, за яких я б мала переживати більше, ніж за інших.
Ви не самі. Ви розгублені і запуталися у собі. Це буває. Спробуйте поставити собі конкретні запитання, що саме створило такий ваш стан, і уже тут шукайте відповіді на запитання. Непотрібних людей немає, самотніх теж - є ті, які ховаються, або не намагаються вирішити цю ситуацію. Повірте, соціальні служби дуже потребують волонтерів, і співпрацюючи з нужденними, розумієш, як багато радості ти можеш подарувати одній людині.
Створіть більш міцніші зв"язки з сім"єю, частіше бувайте з друзями, ви, напевне, десь навчаєтесь чи працюєте - спробуйте там себе реалізувати. Чи вчіться чогось нового. Не залишайтесь наодинці зі своїми проблемами та стражданнями. Банально, купіть моток ниток і зв"яжіть рукавиці, шарф, шкарпетки та подаруйте просто так комусь з рідних, друзів чи передайте солдатам. І від цього вам повинно стати краще!)
Пам"ятайте, Бог ні від кого не відвертається і усіх нас чує. Це просто ми буває не хочемо чути його порад, коли він нас навертає на вірний шлях і робимо все по-своєму.
Удачі вам. І спокійних ночей.

Чи можливо якщо через певний час (1 тиждень-2 тижні) після статевого акту спровокувати початок місячних (ще не мали бути) і потім через певний час зробити тест (одна полоска), чи можливо що саме це провокування й вплинуло на те що вагітності не було? Надіюсь ви мене зрозуміли
Ви трохи не орієнтуєтесь у природі вагітності, зачаття та викидню. Є ВК дуже класний мультик про гінеколога - там коротко про головне у доступному форматі викладено. Раджу подивитися.
Ну а тепер коротко про головне. Статевий акт може відбутися у будь-який день циклу: 6-10-14-16-18-20-24-28 при довжині циклу 24-26-28-30-32 дні. Залежно від цих днів можна вирахувати наскільки висока ймовірність завагітніти у той чи інший день.
Провокувати місячні можна по-різному, і по-різному це вплине на здоров"я жінки. Можна їсти лимони і отримати алергію на цитрус, можна випити препарати і збити цикл так, що потім довго лікуватись, можна мучити себе і організм з думкою, що ось зараз перерветься вагітність і нічо не буде.
Почну з того, що вагітність, це не просто запліднена яйцеклітина. Сама по собі вона нічого не варта. Вона повинна прикріпитись до матки (у гіршому випадку маткова труба) і тоді живитися від організму матері та дальше розвиватися. Яйцеклітина не плаває по матці у вільному польоті. Це не вагітність.
Якщо ж вагітність переривається, то відторгується ендометрій - шар, який встилає матку. Він же відторгується, як відбуваються місячні. Отже, повинна бути кровотеча.
На рахунок ось таких дій як самостійне переривання вагітності. Це, по-перше, шкода для організму в плані репродуктології, адже організм починає перелаштовуватись на вагітність. І тут бах - все різко обривається. Якщо ви умієте їздити на велосипеді і падали, то розумієте, про що я. Мало впасти - можна стати зразу на ноги, можна розбити коліна, а інколи і голову. Ось так і переривання - може обійтися, а можна отримати травму на все життя. Ніколи, ніколи не пришвидшуйте менструацію, і тим більше не намагайтесь перервати вагітність самостійно, якщо ви не ворог своєму організму.
Так що описана вами ситуація нереальна, тому що немає ознак переривання вагітності.
Тест. Буде корисно послухати вам та іншим читачам.
Прийняти гарячу ванну з сіллю
Можна. Бо вагітним не можна приймати гарячу ванну
Щодо вагітності то вона не факт що настала, я питаюсь чи міг я тим спровокувати викидень чи зробити щось щоб вагітність не настала
Щоб вагітність не настала, потрібно щось робити до або після са. Але не після . А спровокувати викидень можна, та якщо ви ворог своєму організму. Бо
- під час менструації матка очищується сама, під час викидню часто потребується чистка і огляд у гінеколога. Якщо залишилась якась часточка, то це спричинює кровотечу і запалення.
- окрім викидню можна здорово нашкодити і самій репродуктивній системі, безпліддя на все життя.
- викидень може і не настати, а зробити з дитини інваліда.
- а якщо вагітність позаматкова, то це коштуватиме життя. Там відлік піде на хвилини чи навіть секунди.
Якщо є підозри чи ймовірність для вагітності, то потрібно бути обережним. Плюс, зараз є великий ризик невиношування взагалі. Я часто чую про ЗВ чи викидень - у бажаній вагітності. Так що вагітність ще не означає успішні пологи.

Але цим попередити вагітність (зробити так щоб не настала) не можливо? І чи можливо взагалі при ймовірній вагітності що стався викидень, тест постійно був 2 полоски, кровяні виділення (ймовірно місячні або можли шось інше) настали через 4-7 днів (точно не пам'ятаю)?
Сходіть до лікаря та на УЗД.

[b]І що це покаже? [/b]
Чи є вагітність. Якщо так, то причину кровотечі. В першу чергу потрібно виключити позаматкову, якщо ви хочете у майбутньому мати дітей або жити взагалі. Коли лопне труба, то відлік іде на хвилини. У більшості випадків кровотеча під час вагітності то не норма, а причина для хвилювання. Бо тест дуже рідко показує неправдиво-позитивний результат.
#вагітність

Як менi дiзнатися про вагiтнicть в домашнiх умоваг бо тест боюся купити i до гiнеколоа сходити
http://ask.fm/tassmit/answer/124561348714
Якщо ви не боїтесь купляти в аптеці вату, йод, но-шпу чи щось інше, то чому маєте боятися купляти тест? Це ж не наркотики. Тоді нехай ваш чоловік придбає. У цьому немає нічого страшного.
Аналогічно з гінекологом. Якщо ви не боїтеся терапевта, офтальмолога, педіатра, то чому маєте боятись і цього лікаря? Скажу з досвіду - в перший візит, очікуючи під дверима, було трохи не по собі, а уже на прийомі, і потім на узд на вагінальному датчику, не відчувала ні страху, ні сором'язливості. До того ж, з початком статевого життя, ви б мали в ЖК уже стояти на обліку. Ви ж не маєте ризику СНІДу чи Еболи, щоб сильно перейматися. А так, не затягуючи, швидко взнаєте причини.
#вагітність

Що за рівняння щастя?
Рівняння щастя - це усвідомлення того, що більшість з нас щасливі, і не варто створювати собі проблем. Насправді для щастя потрібно небагато. Ми щасливі, бо:
- ми маємо, де жити. Щодня ми повертаємось у домівку - власну, орендовану, батьківську. Але у нас є дах над головою.
- ми маємо, що їсти. Ми не голодаємо, навіть якщо і харчуємось уже не так шикарно, як раніше. Та на кусок хліба, молоко, масло, крупи, картоплю гроші знайдуться.
- У нас є батьки. Діти з сиротинців - ось хто ніколи не розумітиме, як можна зневажати тих, хто вас народив і виростив. Чи краще опинитись в сиротинці, та без батьків?
- Ми здорові і повноцінні. Щодня є чимало дітей і людей, які не знають, чи проснуться завтра. Вони щодня боряться за кожен вдих та їх очі наповнені надією.
Це рівняння я вивела шість років тому. Тепер доповню його ще кількома фактами - війна, Донбас. Ця біда прийшла чи не у кожні двері. А жителі східних областей залишились без домівки, без речей, без нажитого роками. Кому вони тепер потрібні? Як починати нове життя? Якщо ти не є цією людиною, цінуй кожен момент.
Але чи провокуючи місячні можна перервати ймовірну наявну вагітність чи якщо вона настала це нічого не дасть?
Залежно як провокувати

Скажіть якщо десь на 10 день після місячних регулярно з*являються густі прозорі виділення,це що? можливо овуляція?
Мейбі
#овуляція

Якщо,скажімо,дівчина вагітна у 15,але хоче народити,і батьки не будуть писати заяву на татка,то його не посадять за розбещення неповнолітніх?..
Ні. Я не знаю усіх юридичних нюансів, можливо, вистачить і відсутності заяви.

Чи може цнотлива дівчина завагітніти?
Легко. А що їй заважає?
#вагітність

Бувають і відповідальні запитання
Чи вважається, на вашу думку, вбивством, не надання допомоги п'яному, який згодом помер від переохолодження?
Кілька років тому помер один молодий російський актор - серце. Його уже знайшли мертвим на вулиці. Була якраз зима. Можливо, якби йому вчасно би надали першу допомогу, він би залишився живим. Та чи бачив хтось його? Якщо так, то чому не допомогли? Часто, коли ми бачимо людей без свідомості у підворотнях чи на вулиці, то перша думка - п'яний. І не спішимо на допомогу, так як вважаємо, що вони самі у тому винні. А якщо це безхадченки, то тим більше не підійдемо. А насправді людині просто могло стати погано. Згадаймо схожий соцпроект "Громадського".
Та й у мене в родині теж був схожий випадок.
Мені важко класифікувати цей вчинок як вбивство. Це гріх байдужості, який привів до смерті. При чому байдужості не одної людини, і не тільки тих, хто його зустрів. Але і тих, через кого він міг опинитись у тому місці (це уже нюанси). А якщо мова іде про медика, який відмовився надати медичну допомогу, то так, це також і вбивство. Та у будь-якому випадку ми повинні стати більш серцечними і людянішими. І не важливо хто потребує допомоги.
А взагалі, я б накладала відповідальність на родичів навіть тих п'яниць. В моєму будинку жінка вигнала з дому чоловіка, як той почав пити і виносити з хати цінні речі. Спочатку він жив у під'їзді і з відкритою формою туберкульозу наражав інших на небезпеку. Потім десь його прилаштували у диспансер, ще він жив при монастирі, та там потрібно було працювати і він повернувся у під'їзд. Звичайно, ні його дружині, ні дітям не було до нього діло. Він справляв нужду під себе, а запах стояв як у радянській фермі. От як був він нормальною людиною, то був потрібен сім'ї. А як став пити, то з дому вигнали і знати не знають. Це як кіт чи собака, яких виганяють, коли ті набридають. І у багатьох п'яниць чи безхадченків є родичі. Чому вони відвертаються від колись рідних людей? Я розумію, що питання складне, та все одно вигнати - це не вихід. А допомогти людині вибратися з тієї ями, в яку вона потрапила, уже немає кому.

Я того п'яного бачив що він йшов стояв на ногах,якщо вже вдаватися в подробиці то їх було двоє. Вони важко пересувалися,але стояли,я не знав чим їм дорогти,я не знаю чи вони померли, але на вулиці був мороз і при такій погоді таке можливо. Чи є тут мій гріх, чи варто за це переживати? На вашу думку.
Можливо і не помер. Вони могли і додому добратися.
У таких випадках найкраще дзвонити в міліцію, бо самотужки не завжди знаєш, що робити. Та і справитись важко. А міліція нехай і в кутузку, та в теплі виспиться.
Якщо відчуваєте провину, висповідайтесь. Священик може дати і якусь пораду.
Звичайно, таких людей жаль, бо через дурість можна і життя позбавитись, та їх буває важко соціально надоумити.

Але це дуже серйозно, на вашу думку? Чи потрібно за це переживати?

Це залежить як ви до того відноситесь. Хтось може бачити, що людині погано і піти далі, а ви побачили двох п'яних і переживаєте, чи вони не замерзли біля паркану, що свідчить про ваше добродушне серце. Діло в тому, що навіть подзвонивши в міліцію, не факт, що ті б відреагували. Самі ж ви навряд щось би зробили. Не знаючи нікого з їх родичів, ви не мали кого покликати на допомогу, щоб вони точно потрапили додому. Надіємось, що вони добрались додому.

Тобто ви вважаєте, що я не зробив нічого поганого?
Ні. Ви ж не пройшли мимо людини, якій погано чи яка потребувала допомоги. А п'яні люди не завжди адекватні, і від вас допомоги вони б не погодилась прийняти. Скоріше винні ті, хто продав їм алкоголь, бачив у якому вони стані і відпустив.

А бувають і питання на роздуми
Що робити,якщо у тебе забрали сонце?
Залежить від того, наскільки воно було важливим

Воно для мене важливе так само,як і для всіх нас небесне світило.Воно перестане світити-і нікого з нас не стане.
А хто його забрав?

Рідна мені людина.
Рідні люди не забирають найдорожче просто так. Значить, є причина. Або з вашої сторони, або з другої, або існує взаємна проблема.

Нормально жити з батьками після одруження? Чи варто шукати окрему квартиру?

Не раз чула навіть від священиків, що молода сім'я має жити окремо. А тепер скажу я, як молода дружина. Дуже добре, коли є окреме житло, коли є кошти його оплачувати, коли є можливість жити окремо. Після заміжжя я часто чула запитання "А ви живете з батьками? Не хочете знімати квартиру?" Так, ми живемо з батьками, бо це нам позволяють відносини і наявність кількох вільних квадратних метрів. А запитували це у мене ніби й розумні люди, хоча їх хід думок нерозумний. Отже, оренда квартири. У добрі часи за однокімнатну хотіли 100-150 у.о. це коли долар був по 8. Тепер він по 30, а ціни не зменшились. А ми як заробляли у гривнях, так і заробляємо. У доларах стали заробляти у 4 рази менше. Плюс комунальні. Плюс на щось жити. Я уже мовчу за збереження.
Тільки 4-5 тис віддавати чужій тьоті за квартиру. Щомісяця. Добре, коли заробляєш 10 кусків, а не півтора на державній роботі. Тому ми вирішили пожити усі разом, а ті гроші, які мали б віддавати, краще пізніше витратити на власне житло - коли часи стануть спокійніші. Або ж придбати за них щось необхідніше.
Тому, немає нічого постидного жити з батьками. Нічо не поробиш, що наша держава не дає молодим сім'ям отримати власну домівку за доступними умовами.
Ну, і священик, який нас вінчав, живе разом з дочкою і зятем, хоча ті мають можливість жити в окремому будинку. Що зручно вашій сім'ї знаєте лише ви.

0

727

Чи можна втрати невинність користуючись тампонами??? І ще одне, що порадите робити, скоро перед поступанням в універ я буду проходити медогляд і обовязково піду до гінеколога. Якщо він запідозрить що я не "дівчинка" що він буде робити? Батьки про це дізнаються?
Можна, якщо підберете невірний розмір, або ж анатомічно дівоча пліва не пристосована для тампонів, і їх вставляли з силою. Якщо вам більше 16 років, то про відсутність цнотливості не повідомляють. Але звідки ви можете точно знати, що тампоном пробили гімен?
#цнота

Все можливе, може й пробила! І мені 15((
Ви ж не впевнені, а тому не робіть поспішних висновків)) Скажете лікарю, що цнотлива, але користуєтесь тампонами. Одні лікарі проводять повний огляд, інші просто ставлять печатку. Дивіться по ситуації.
І добавлю від себе - без нагайної потреби не користуйтеся тампонами. Вони дуже шкідливі.
#цнота

То висаджування добре чи погано?
Скажу зразу, що я не спец у таких питаннях, не дивилась відео, не читала розумних книг, не практикувала. Обізнана я поверхнево, трохи читала форуми, трохи умію думати.
Висажування не є чимось поганим чи диспотичним, якщо по цього підійти з розумом. Та до всього потрібно підходити з розумом. І потрібно усвідомити зразу, що це не є засобом економії на підгузниках, скоріше приємний бонус. Кожна дитина індивідуальна і особлива, і загальноприйняті поради не є еталоном. Хтось раніше, а хтось пізніше починає ходити на горшок, самостійно їсти, ходити, розмовляти, навіть зуби по-різному ростуть! Якщо вашій знайомій вдалось висаджування, а вам ні, то це не значить, що ви погана мама. Скоріше, ваша дитина не готова до таких маніпуляцій. Або ж потрібно набратися терпіння і докласти більше зусиль. Та й не факт, що через тиждень-другий ваша знайома зазнає фіаско - це ж дитина!
Наше суспільство мало обізнане у цих питаннях і має мало практики, а тому бувають неправильні висновки і позиції. Це нормально. От приводять в приклад африканські племена - там у дітей немає підгузників, а матері їх носять у слінгах і вдало висаджують з дитинства. Бо над цим вони працюють усе життя. Опинись і ми в таких умовах - опанували б. А так не маємо потреби, і тому спроби часто бувають важкими.
Якщо бажаєте опанувати раннє висаджування - почитайте спецлітературу, поспілкуйтесь з практикуючими мамочками, добре усе зважте. І вивчіть це питання грунтовно.
Якщо перед вами стоїть це завдання, бажаю удачі! І мені приємно, що зустрічаються такі запитання. Моя думка цікава не тільки у "чи могла я завагітніти")))
#виховання

Дпоможiть будь ласка. В мене вже тиждень затримка мiсячних. Що можна зробити для того щоб прискорити мicячнi ?
Не можна самостійно прискорити місячні, не знаючи причини затримки. Якщо ви не вагітні, все одно відвідайте лікаря та зробіть УЗД. Це може бути киста, гормональне, інша хвороба - і на кожен діагноз є свій метод лікування. Пришвидшувати менструацію я не раджу при здоровій ситуації, бо це може принести велику шкоду, не кажучи уже про те, що є певні відхилення.
#менструація

А якщо дівчині 15 ,і вона вже мала статевий контакт,тобто вже не невинна,але скаже гінекологу,що пошкодила пліву тампоном,чи зможе він якось визначити,що вона бреше і що у неї вже був секс,якщо він відбувся десь за місяць до огляду?
От не люблю такі питання через просту причину - небажання відповідати за свої дії. Як вступати у статеві стосунки, то нормально, а нести відповідальність, то в кущі шукати як би обманути. От чому ви так чините? Через пару років створите свою сім'ю, будуть виникати проблеми, і хто їх буде вирішувати, якщо ви зараз не в змозі відповісти за свої дії. Бо вступаючи в інтим, ви свідомо розуміли, що робите і до чого це призведе.
Нехай дівчина знайде у собі сили зізнатися у скоєному і відповісти. Це буде навіть корисно, бо її організм уже думає не як розвиватися і рости далі, а що може настати вагітність. І замість того, щоб розвивати органи і системи на повну, частина резервів іде на пришвидшену підготовку до ймовірної вагітності. А скільки є жіночих хвороб, які приходять безсимптомно, викликані раннім статевим життям - ерозія, рак шийки матки, запалення. Тільки огляд і аналізи їх виявлять. Невже варто жертвувати своїм майбутнім через брехню?
#цнота

Ви важаєте якщо дівчині 22 і вона незаймана,і в неї не було серйознаих стосунків це нормально?

Цілком нормально. Це наше суспільство вішає дурні ярлики
#пізня_цнота #стосунки

А як їй реагувати,коли друзі і інші людли що її оточують,говорять що це не нормально?

Не звертати увагу. От що тут ненормального? Я, наприклад, не бачу нічого, щоб було осудом. Краще почекати і знайти одну людину на все життя, аніж з тим зустрічатися, потім з тим, там перший статевий досвід... Мені жаль тих, хто вважає, що у житті потрібно спробувати все, і вважають недопустимим, щоб їх діти у 18 ще були незайманими. А дівчина нехай товаришує з хлопцями, знайде хоббі, навчається, працює, відпочиває - і той єдиний знайдеться))

Мені 15 років і я роблю день народження дома і там будуть мої подружки 5 їх чи варто кликакати хлопця?

Якщо у вас буде сугубо жіноча компанія, подумайте, чи буде йому там комфортно. Якщо ні, то окремо посвяткуйте з подругами, і окремо з ним, але попередньо обговоріть це зі своїм хлопцем.
#стосунки

На вашу думку,різниця у віці 15 років(де чоловік старший),що тут негативного,а що позитивного?
Почати потрібно з того, який вік у чоловіка і жінки. Бо чим молодші вони, тим відчутніша ця різниця. Взагалі чудово, якщо різниця не перевищує 5 років, хоча останнім часом бачу тенденцію до одруження пар, де чоловік значно старше дружини.
Великою перепоною у віці є погляди на життя, світогляд, плани на майбутнє, смаки - на цьому грунті часто можуть виникати непорозуміння та розбіжності. У майбутньому чоловік швидше постарішає, а у його дружини залишаються ще певні бажання.
Я знаю пари з такою суттєвою різницею у віці. У них є маленькі діти, а їх тати пенсійного і передпенсійного віку - уже не той рух, витримка, терпіння. Що таке няньчити немовля у 30 років, а що у 50-60 - різні речі. Дитина закінчить школу, а її тату під 80.
Якщо ж мова іде про молоду дівчину 18-20 років, то у неї може ще не бути бажання створити сім'ю, хотітиме розважатися і пожити для себе, а у чоловіка уже є бажання осісти і стати сім'янином.
Є безліч ситуацій, де така суттєва різниця виступає перепоною. Та потрібно оцінювати кожну людину окремо.
#стосунки

Скажіть, будь ласка, яке ваше відношення до спіралей? я чула позитивні відгуки(в тому числі, і від мами), і негативні.
Будь-який метод контрацепції потрібно підбирати з врахуванням особливостей організму і роду діяльності. Це стосується і спіралей. Для когось вона ідеально підходить, захищає і не створює дискомфорту. А комусь не підходить, організм відторгає, виникає запалення, спіраль неналежної якості може і зламатися. Якшо жінка завагітніла зі спіраллю, дуже мала ймовірність зберегти цю вагітність.
Особисто для себе я би не хотіла використовувати цю контрацепцію. Мене не гріє думка, що буде інородне тіло, яке невідомо як себе поведе.
#контрацепція

А на мою думку,неважливо,яка різниця у віці.Головне,щоб між людьми панувала любов і довіра,все інше буде.
Любов і довіра мають у парі бути завжди. Але я знаю ситуації, і не тільки я, коли різниця у віці створювала проблеми. Є сім'ї, які прекрасно існують з цією різницею, а для декого це створює дискомфорт. Усе пізнається у порівнянні і вивченні. Та й кожна пара не похожа на іншу.
#стосунки

Як зрозуміти,що хлопцеві потрібен від тебе не лише секс,якщо він буде дуже вдало це приховувати?..

За все говорять вчинки. Якщо хлопцеві потрібен тільки секс, його дратуют відмови та прохання почекати. У складних ситуаціях не поспішає на допомогу, не намагається бути поруч, не підтримує. Слідкуйте за його поведінкою і вчинками, і зрозумієте причину ваших стосунків. Якщо ви живете статевим життям - зробіть перерву. Проводьте разом більше часу, вивчайте одне одного, насолоджуйтесь життям. Якщо метою є секс, довго терпіти він не буде.
#стосунки

А цей діалог мене просто вбив. Морально.

Чи можуть сперматозоїди з рук (хоча рука суха) потрапити в піхву?
Якщо рука суха, то звідки там сперматозоїди? Це ж не мікроби.
Але ж самі по собі вони мікроскопічні
Сам по собі сперматозоїд мікроскопічний, але вони існують не поодинці, а у спермі. Поодинці вони б точно не вижили
Взагалі б не вижили чи певний час б прожили? Але можливо що якісь залишки сперми є? І чи нейтралізує кисле середовище піхви лужне середовище сперми?
Під час однієї еякуляції виділяється сперма, в якій кілька мільйонів сперматозоїдів. Половина губиться по дорозі до матки у вигляді перепон як стінки піхви та шийка матки. І з тієї кількості, що залишилась, тільки один запліднює якцеклітину. Якби один єдиний сперматозоїд міг пройти такий складний шлях, природа би не парилась з тими мільйонами.
Щоб сперматозоїди зберігали свої властивості, їм потрібне відновідне середовище, як людині повітря. Як людина не може довго без кисню, так і один спермік не може відділитись і самостійно існувати.
Нейтралізує. Точніше, кислотність піхви залежить від дня циклу. У "безпечні" дні вона вища, і знижується в період до і овуляції. Тоді кислотність знижується і гине тільки частина сперматозоїдів.
Якщо вагітність для вас страшніша СНІДу, раку, гепатиту чи Еболи, то не чиніть дій, які викликають сумніви, або користуйтесь контрацепцією.
Але чи поодинокі сперміки без насінної рідини прожили б певний час?
Прожили б у створених для них відповідних умовах, якими їх забезпечують у банках сперми чи репродукційних центрах. Але для цього їх потрібно звідти дістати. А цим займаються спеціалісти з відповідною технікою.
Тобто банально витирши руки можна не переживати про вагітність, наприклад при ласканні дівчини?
Звичайно
Навіть ті залишки сперми які залишилися на руках після витирання не мають шансу для зачаття при пещенні?
Вагітнійте і народжуйте дітей, поки вам дозволяє здоров'я.
Але все таки залишки сперми після витирання дають якісь шанси на вагітність????
Нормальні шанси на вагітність дає повноцінний статевий акт
#еякуляція

Що робити якщо з тебе сміються,з того приводу що я зняла відео в аск де я говорила (матів не було, одягнена нормально)але всі сміються!?? що порадиш?
Просто сміються через те, що зняла відео? Звучить дивно, що у нас активно розвивається відеоблогерство. Можливо, причина у темі відповіді, самій відповіді чи інтонації? Якось аргументують свою поведінку? Щось кажуть, чи просто тупо сміяться, ніби обкурені?

говорила я своїм голос інтонація нормальна,просто мені задавали дурні питання там які у мене Труси чи я ще целка який фільм подивитися. я відповіла і все! нормально відповіла а тепер ходять по школі і сміються? як реагувати? просто так тяжко:(
На дурні питання краще не відповідати, а просто зразу видаляти. Їх і задають з провокаційною метою, щоб потім знайти причину для насмішок. От тому я не люблю анонімність - ніхто не відповідає за свої слова.
Не думаю, що справа саме у відео, бо сам по собі ролик нічого не несе. Скоріше діло у питаннях-відповідях. Я б просто почистила аск від того бруду, або взагалі його закрила б.
Контактуй з адекватними людьми, думаю, такі є поруч. На чергові насмішки попроси пояснити причину такої поведінки, або запитай, від якої трави так криє :-D
Став себе вище цих дурних насмішок. Усі посміються і забудуть, якщо не буде причин підливати олії в вогонь. Це вік такий трохи дурний зациклюватись на дрібницях. Та не варто давати причин для подібного, і взагалі бути менш публічною.
Щоб відволіктися, краще займись корисною справою - волонтерство, допомагати бійцям АТО, саморозвиватись, а не зациклюватись на дрібницях. Я у школі виступала об'єктом знущань і не раз плакала, та старалась ігнорувати дурні вибрики.
дякую ))але як я йду по починають сміятися і як запитують що відповідати?
А що запитують?
нащо ти то знімала?!! або інші запитання які я до кінця не Слухаю
- У вас забула запитати, що мені робити.
- Заздри мовчки.
Взагалі знущання над людиною, зазвичай, тривають доти, поки вона на них реагує. Коли з'являється ігнор, то нецікаво стає глузувати над людиною.
Я не вмію знаходити різкі і влучні відповіді. Тут моя фантазія тупить. Тому я просто ігнорую таких людей, які у своєму житті більше не мають захоплень, ніж придиратись до інших. Це свідчить про низький рівень розвитку.

От не люблю, коли запитують, хоча самі для себе уже відповіли. І навіщо потім доказувати мені, що я неправа?
Чи варто дати хлопцеві.Мені 15.
Шоколадку?
Ні,секс.Просто йому 19.
І що з того, що йому 19?
[b]Ну він все-таки дорослий хлопець,який має певні потреби.І якщо не задовольнятиме їх зі мною,то буде робити це на стороні-рано чи пізно.І потім-не всім дівчатам у 15-16 рано. [/b]
Я от теж доросла людина з певними потребами, та не маю на це коштів. І я б хотіла їх задовільнити, але хіба що незаконним шляхом. Та обмежуюсь тим, що маю, і я щаслива, бо багато хто і того не має. Це по-перше. По-друге, якщо у парі панує кохання, половинка наліво ходити не буде. Точка. Почекає, потерпить, з розумінням віднесеться. людина в туалет чи їсти хоче - і тут ніяке кохання не допоможе. Бо ці потреби потрібно задовольнити. А пропонувати неповнолітній інтим - це егоїзм і тваринний інстинкт, коли хочеться задовільнити свою похоть. Якщо ви розглядаєте варіант зі зрадою, я більш, ніж впевнена, що стосунки у вас не щирі. І довго така пара не проіснує. То втратити цноту тільки тому, щоб утримати біля себе хлопця - то дурість. А потім будуть наступні стосункі і пожалієте за помилку. І по-третє, якщо вважаєте, що не усім рано, то навіщо у мене запитувати? Я не раз обгрунтовувала свою думку і не маю наміру її змінювати. Вважаєте, що вам не рано - будь ласка. Тільки спочатку вийдіть заміж, щоб бути впевненою у тому, що він з вами не заради сексу. І на облік не забудьте у ЖК стати.
У житті бувають різні ситуації...
Вам ваша ситуація видніша. Коли до мене звертаються за порадою, я намагаюсь дати відповідь, основану на власних знаннях, і конкретизую, виходячи з деталей того, хто звертається. При чому сильно нервує, коли важливі деталі подають у третьому-десятому повідомленні, коли я виклала свою думку, і тепер виявляється, що усе не зовсім так. Є що сказати, то говоріть зразу. Все одно видніше тим, хто питає, бо вони знають за мене більше.
Авжеж.Дякую за ваші поради!
Якщо ви мене зрозуміли, то я рада. Удачі! Але я не знаю причин, щоб опускатися до такого у 15.
Опускатись?...Немає у цьому нічого принизливого,якщо ми справді кохаємо один одного.Навпаки,все природньо,життєво.
Коли кохають, навіть не допускають думки про зраду. Якщо природньо, то чому би вам не одружитись?
Бо мені лише 15
Вам лише потрібен дозвіл батьків. А ви б самі хотіли, щоб ваша дитина у 15 років жила статевим життям?
Коли у мене буде дитина,тоді я зможу відповісти на це запитання.
Ви плануєте жити статевим життям, і жодна контрацепція не дає 100% гарантії. Тому є ризик стати мамою. На це питання можна навіть гіпотетично відповісти.
#ранній_секс #стосунки

А,наприклад,з точки зору священника,це великий гріх?
З точки зору християнства секс до шлюбу - гріх. У мене на сайті є підбірка подібних питань диякону. Також сайт відвідує священик, і він теж не раз відповідав на подібні питання.
#релігія

що подарувати хлопцю на рік зустрічання???
О, подарунки завжди були для мене проблемою, чесно кажучи. Я завжди намагалася зробити практичний подарунок, аніж щось, що потім покладеться на полицю і буде припадати пилюкою. В певний момент може бути і приємним, але надалі буде перекидатися зі сторони у сторону. Це моя думка.
Залежить від того, на яку суму ви розраховуєте. Ну і вікова категорія, рід занять, вподобання. Можна подарувати туалетну воду чи духи. Хороший гаманець чи зажим на гроші. Класні навушники чи якийсь прибамбас до компа чи телефона.
Щось з романтичної серії, то рамку з вашим спільним фото. Замовити горня з вашим фото (тільки як вибиратимете фотку, беріть якусь нормальну. А то я раз бачила таке горня... Краще без тої фотки). Або замовити пазл з вашої фотки. Книгу чи дорогий записник.
Якщо умієте рукоділити і маєте час, то можна зв"язати шарф чи шапку.
А можете зробити спільний подарунок - похід в кіно, посидіти у кафешці, чи купити вкусняшок і вдома разом повечеряти. Адже не обов"язково, що подарунок - це куплена річ. Інколи подарунок - це просто побути разом))
у нього все є... хочеться подарувати щось особливе... в нас можна замовити тільки чашки і футболки... але я не знаю на скільки воно буде якісне.. йому 20 років і працює він з поїздами в депо, тому якусь річ, що він буде використовувати на роботі вибрати не реально... =(
Купіть моток пряжі і зв'яжіть шапку. З двох-трьох мотків вийде шарф. У холодну пору буде дуже актуально.
мені це не підійде, не має вільного часу і я не вмію в'язати шапку=) і до речі в нього є і шапка і шарфік=) то важкий випадок...=)
У нього є, напевне, куплений набір. А це - зроблений своїми руками, він більше ціниться) І не вірю, що дівчата не вміють в'язати)) цим азам вчать у школі. Просто потрібна практика, щоб петлі однакові виходили.
Якщо не має часу на подарунок, не зациклюйтесь на матеріальному.
#подарунок

Доброго дня.Я дівчина, мені 16.Мастурбую з 13 років.Скажіть, будь ласка,чи можу я припинити це без шкоди для організму?Тобто чи не пошкодить мені після 3-х років раптове припинення?Заздалегідь дякую.

Звичайно, що не зашкодить)
#мастурбація

Якщо ти вже не незаймана і тобі є 16, то гінеколог маж право сказати про це батькам?
Я не дуже добре розбираюсь у цих юридичних нюансах. У КК зняли конкретний вік, а як відбувається процедура визначення дорослості, я уявляю дуже смутно. Та і лікар лікареві не рівня.
#цнота

Будь ласка дайте серйозну відповідь чи вбиває мило сперміки?
Я не знаю чи мило вбиває сперматозоїди. Погугліть, запитайне у яндекса, рамблера, мети. Я навіть ніколи не задавалась таким питанням. Складається враження, що сперма - то якийсь вірус, і як дитину вчать після прогулянки мити руки, так і від сперми треба це зробити. Хоча краще з неї масочку зробити - вона дуже поживна для шкіри.
Я даю нормальні відповіді на нормальні запитання, адекватні. А розказувати по кілька раз в тиждень про сперму уже не смішно, а плакати хочеться. Не знаю скільки вам років, але це питання 12-річної дитини. Якщо ви старші, не позортеся і самостійно вивчіть питання біологічного матеріалу.

0

728

Ну і трохи про мене  ;)

хто ви за професією?
За освітою економіст-бухгалтер, та за спеціальністю не працюю

а ким працюэте?
Відповідаю за замовлення документів про освіту

ви така цікава порадниця! скільки вам років, ви заміжні? діток маєте?
Та? Дякую) мені 23, заміжня, діток немає, але дуже хочемо ляльку))

впевнена, ви дуже швидко побачите ті дві рожеві смужечки! І пийте фолієву кислоту)
Дуже дякую! Та не тільки фолька потрібна) Здоров'ячко ще підправити))

На які питання ти не любиш відповідати?
У першу чергу не люблю, коли мене кваплять. Я стараюся по максимуму швидко відповідати на запитання, як тільки є на це можливість. Але я не енциклопедія та на певні питання мені потрібен час для їх вивчення. А для цього не завжди є час та технічні можливості. Якщо ж я не відповідаю, то або не маю змоги, або ще не знаю відповіді. В принципі, гугл не банить своїх користувачів, і зарядившись терпінням можна знайти відповіді на свої питання.
Агресивно реагую на питання про небажану вагітність та аборти - мої відповіді стають різкими та неприємними. Не вмію та не буду старатися, що відповідати на такі питання м"яко. Якщо вважали себе дорослими жити статевим життям, то відповідайте за свої дії. Бо вагітність не надуває і повітряно-крапельним шляхом не передається. А якщо любите вагітніти, то любіть і народжувати. Якщо не хотіли, то навіщо було вагітніти?

якому стилю в одязі надаєш перевагу?
На роботі віддаю перевагу класиці. Ну а вдома над цим питанням не дуже задумуюсь, адже речі з часом переходять у повсякденний вжиток, плюс спортивний стиль.

Подобається Нюша?
Я не являюся її фанаткою. Творчість у неї, на мою думку, нормальна - ще мій вік її сприймає)) А її фото знаходиться на обоях, так як її зовнішність я порівнюю з зовнішністю однієї героїні. Хоча, варто було б уже і змінити))

Звідки в вас такі знання в області медицини?
Та хіба це знання в області медицини?)) Моя мама краще розбирається в медикаментах, ніж я) Хоча ні вона, ні я не являємось медиками.
Щось прийшло з досвідом, щось вивчаєш, бо це є складовою твого життя і здоров"я, кожна жінка повинна знати певний мінімум про жіноче здоров"я та свій організм. Коли чимось цікавишся, то починаєш детальніше вивчати ту чи іншу інформацію, переглядати різні джерела інформації - сайти, форуми, обговорення. Більшість інформації, яку я знаю - легко знайти в інтернеті, потрібно тільки уміти з нею працювати та інколи підібрати ключову фразу, щоб знайти. Набагато важче дістати ті крихти, про які масово не говорять - десь замовчують з метою комерції, десь про це ще не знають, десь не поділяють цієї думки. А справді хороших лікарів мало, і вони не сидять в інтернеті та не діляться досвідом, їм вистачає реальних пацієнтів) Тому інколи приходиться прикласти багато зусиль, щоб добратися до істини. Я знаю дуже і дуже мало, і я це відчуваю. Щоб знати те, що знаю я, не потрібно вчитися чи сидіти за великими томами - це життя плюс старання щось взнати.

Ви б хотіли знати, хто вам пише анонімно?
Мене це не дуже цікавить, так як анонімів я і так не знаю. Сюди заглядають ті, кому потрібна моя відповідь і порада. Посилання на аск не мають ні мої знайомі, ні друзі. Хіба що випадково десь накопають))
Мені більше цікавить, як таки знаходять мій аск. Якщо через сайт, то чому там не пишуть, а тут? Якщо через спільних знайомих - то через кого і як. Ну, і як так сталося, що є люди, які підписані на мене і тих, на кого підписана я? Світ тісний?

Як тебе хватає на тих малолєток і їх вагітності?Почитала трохи твій аск,мозок закипає)))
Інколи це буває весело) Аск - це верхівка айсберга, а так я уже чотири роки отримую запитання у себе на сайті. Там немає обмежень на кількість символів, а тому зустрічаються цікавіші запитання.
Насправді мене печалять подібні факти. У першу чергу те, яка у нас недосконала освіта, бо ці елементарні речі мали би викладати у шкільному курсі анатомії. Я часто зустрічаю, що не можуть навіть органи назвати їхніми визначеннями, а придумують їм якісь замінники! Є серце, нирки, легені, печінка, і є піхва, матка, дівоча пліва (гімен). Та ні, статеві органи треба як хочеш називати, тільки не їхніми іменами. І я не можу зрозуміти чому. У кожного з нас є ім"я, дане при народження, та чомусь іншим іменем нас не називають. І якби я могла би хоч якось вплинути на ситуацію, посприяла би тому, щоб до шкільної програми відносились більш відповідально. Багато хто не знає скільки існує підводних каменів, про які не прийнято поширювати. Підлітки про кровоносну чи нервову систему забудуть швидше, краще би зайву годину присвятили іншим поняттям та темам.
Ще один факт, який просто заставляє вити, як вовк у повний місяць - це лінь. Якби ми жили в Китаї, я б до цього віднеслась цілком нормально, адже там навіть гугл заборонений. А в Україні усі пошукові системи вільному доступі, використовуй пошукові фрази якою хочеш мовою. Та ні, легше когось знайти в аску і запитати дурню, відповідь на яку можна отримати через 5-10 хвилин серфінгу в інтернеті! І вони згодні чекати, поки побачать їх запитання, а тим часом посидіти в соціальних мережах. Я завжди казала, що на більшість питань відповіді знаходяться у відкритому доступі, навіть не потрібно іти в бібліотеку. Раз я їх отримала, то і ви це зможете зробити.
От що мене напрягає, так це те, що на більшість питань відповіді навіть не потрібні. Не знаю навіщо їх взагалі задають. Типова ситуація: прийшло запитання, а я не Ванга, і не знаю нюансів, а виписувати кожну ситуацію, прикидуючи, що там могло бути, друкуючи відповідь, розміром з Кобзар, не маю ні сил, ні бажання. Ясно, що я задаю запитання у відповідь, щоб розібратися у ситуації. А в ответ тишина... Ну і навіщо тоді було писати? Навіщо було наголошувати, що це мега-важливо?
Я завжди рада допомогти, якщо ця допомога комусь і правда потрібна.

Ти б хотіла отримувати більш складніші запитання, ніж про вагітність?
Плюс таких запитань у тому, що в більшості випадків не потрібно додатково шукати інформацію для відповіді - відповідь я можу дати зразу! Щось нове для мене шукати і вивчати цікаво, та у мене є страх, що я не розберусь у питанні до кінця, опущу щось важливе, виглядатиму посмішищем. Тому я з обережністю відношусь до того, чого я не знаю. Мало просто почитати статтю, варто вивчити і практичний досвід. От скільки вагітних знають, що згідно теорії їм не можна їсти полуницю, бо вона провокує викидень? Я питала, усі їли - нічого не було.
Я б хотіла отримувати в першу чергу нормальні запитання від тих, кому важлива моя думка. А характер - головне, щоб допомогло адресату.

Ти була коли небудь вагітна?
У минулому часі ні

У вас дуже гарні відповіді, ви напевно багато читали? Що порадите почитати мені 14?
Дякую за комплімент =) Мало читати, потрібно ще й думати. От часто чую "Навіщо вчити алгебру/геометрію/фізику і т.д., якщо у житті мені це не знадобиться?" Інтеграли, первісні, теорема Ферма чи закони Ньютона на практиці мені не знадобились, але на уроках вони розвивали логічне мислення. Є приклад/задача і треба розв'язати. І тоді використовуєш все, що знаєш, щоб вирішити завдання. Не просто підставити формулу, а звести рівняння до формули, переробити його, використати раніше отримані знання. Так і в житті - ми повинні уміти мислити і аналізувати, шукати відповіді, застосовуючи все, що знаємо.
Читала я багато, при чому не якусь розумну літературу, а в основному художні книжки. Але мало читати, потрібно уміти аналізувати прочитане, як на уроках літератури - ще один корисний предмет. Читайте класику - це перше, що я раджу усім, сучасну літературу, розробляйте власний погляд на прочитане. Якщо усім це подобається, вам може і не сподобатись - але умійте пояснити чому. Розв'язуйте логічні задачки, розвивайте нестандартне мислення. Якщо вас цікавить якась проблематика, читайте статті на ці теми, а також живе обговорення - форуми. Завдяки форумам я багато що взнаю. Бо стаття - це універсал і абстракт. А є багато життевих відхилень, на які впливають різні обставини. Люди діляться своїми думками та історіями, а ви уже ознайомлюєтесь з можливими ситуаціями і шукаєте свій варіант. Чим більше ви вивчатимете, тим більше розумітимете, як мало ви знаєте)) А це заставляє працювати далі.

Яка ваша улюблена книга?
У мене немає улюбленої книги, яку я б виділяла серед усіх прочитаних. Як немає улюбленої пісні, кольору і т.д.
Щодо книг, то серед тих, які мені сподобались, можу виділити "Анну Кареніну" Л. Толстого - я взагалі люблю класику, і шкільну літературу читала з задоволенням - як зарубіжну, так і українську.
"Джейн Ейр" Ш. Бронте - гарна романтична історія у класичному виконанні.
З 2000 року почала читати Гаррі Поттера - тоді ще не було українського перекладу і ця серія не була мейнстрімом. Коли щось тільки з'являється і не отримало популярність, то і відношення до того особливе. Бо коли ознайомлюєшся з дуже популярною книгою, налаштовуєшся або зрозуміти її популярність, або ж критично оцінити.
Виросла на серії Д. Ємця "Таня Гроттер" - чудова серія для підлітків. Багато приємних поглядів з нею пов'язано. Та й взагалі люблю цього автора.
"Тайный город" В. Панова - варта уваги річ. Та з Революцією Гідності, коли цей автор виписував у нашу сторону дуже неприємні речі, змінилося до нього відношення, як і до його творчості - останні книги з цією серії нецікаві. Та є у мене й однодумці, які навіть не ознайомлені з його політичними поглядами. Значить, автор таки списався.
Досить оригінальна "Самотність у мережі" Я. Вишневського. Але він специфічно пише. Пробувала читати іншу його книгу - не пішло.
"Помаранчева дівчинка" Ю. Гордера - це те, що має прочитати кожен! Книга легка для читання, цікава і залишає за собою особливі відчуття. Обов'язково почитайте.
Кузьма Скрябін - "Я, Побєда і Берлін". Слухала давно, але класна річ. Зараз хочу послухати його другу книгу.
З покупкою рідера почала скачувати книги з інтернету, і багато назв не згадаю - потрібно переглянути, що є в читалці чи скачане. Буває, читаю фанфіки на ФБ - там є чудові роботи, не гірші, ніж авторів, які видаються. Якось мені захотілось чогось флаффно-романтичного. На СИИ Кіра Фей має гарну серію на цю тематику. Та й взагалі її роботи цікаві.
Якщо ви очікували від мене якихось мего мудрих книг, то ні - я читаю те, що мені просто цікаво. Навіть у звичайних книгах можна взяти щось корисне. Багато чого відразу не згадаю - вибачайте)) Я не тільки читаю, але і слухаю - економлю час))

А ви палите?
Ні. Я категорична противниця паління, і ніколи б не витрачала гроші на цигарки. Краще купляти банани по 40 грн чи кока-колу, хоча та не дуже корисна.

0

729

Я гуляла зі своїм колишнім хлопцем із яким навіть не цілувалася і двома його друзями. Після того як ми погуляли один із тих хлопців на ім'я Ігор почав писати мені що я красива,і він мене хоче. Я спочатку відмовлялася бо наважитися на це важко. І все таки я написала що подумаю(він мені дуже подобається) і я не знаю як вчинити. Хоч він і обіцяє що буде мовчати,але мені страшно це робити. Він старший за мене на два роки. Будь ласка допоможіть!

0

730

Лізонька, краще вчіть уроки. Знаю, що шкільна програма зараз дуже важка. Ви знаходитесь у тому віці, коли ще не розумієте різниці між симпатією, закоханістю і коханням. Сьогодні він вам подобається, завтра уже ні, післязавтра об'єктом симпатії буде не Ігор, а Славік. Якщо цей хлопець вам цікавий, ніхто не забороняє вам дружити. А щодо "хочу", то нормальний хлопець ніколи такого не запропонує 12 річній дівчині. Нехай розбереться зі своїми гормонами і бажаннями.

0

731

Ліда, а ти впевнена, що він хоче саме тебе? Бо так, виглядає, що він просто хоче щось набагато банальніше. Якщо би він хотів саме тебе, то не хотів би про це мовчати. Адже хлопець, який справді закохався, хоче про це кричати на повний голос. Ледве стримує себе, щоб про це не дізнався весь світ. Тому не роби дурниць, бережи те найдорожче, що належить тільки тобі. Тільки в таких дівчат закохуються по справжньому, в тих, які поважають себе, а не ведуться, як діти. Вчи уроки, займайся спортом, ходи до Церкви і не думай про тих, хто тебе хоче. Думай про те, що насправді вони хочуть ВІД ТЕБЕ

+1

732

привіт,в мене також майже та сама проблема,я зустрічалась з хлопцем 2 місяця,в нас все було добре,а в інтимному взагалі супер,і раптом він заявив мені що не любить мене і нам краще розійтись,але знаючи як мені буде важко він сказав що не хоче переривати спілкування і надалі хоче спілкуватись.І  до тепер ми спілкувались майже нормально,але останнім часом він написав що хоче переспати зімною,і що дуже хоче мене.Порадьте що робити.....бо сама незнаю

0

733

оля 1997 написал(а):

привіт,в мене також майже та сама проблема,я зустрічалась з хлопцем 2 місяця,в нас все було добре,а в інтимному взагалі супер,і раптом він заявив мені що не любить мене і нам краще розійтись,але знаючи як мені буде важко він сказав що не хоче переривати спілкування і надалі хоче спілкуватись.І  до тепер ми спілкувались майже нормально,але останнім часом він написав що хоче переспати зімною,і що дуже хоче мене.Порадьте що робити.....бо сама незнаю

Вибачте, але я не зможу вам допомогти, так як у нас різні моральні цінності та погляди. Я вважаю недопустимим секс у такому ранньому віці, та такому малому етапі стосунків та ще й з людиною, яку так погано знаєш. Дійсно погано, якщо ваші стосунки тривали лише два місяці, та інтим уже відбувався. Віддаєшся людині, яку дійсно кохаєш, з якою хочеш ділити радість і горе, з якою хочеш прожити все життя, якій хочеться віддатися. І це людина не на два місяці, а на все життя. І якщо стосунки дійсно побудовані на коханні, то вони не закінчуються ні через два місяці, ні через рік, ні через 10 років. А ви просто використали одне одного для задоволення своїх потреб. Це егоїзм. Це такий же егоїзм, з яким ви ще не раз будете стикатися у своєму житті та проклинати справедливість. Хоча самі вчинили не краще. Якщо це дійсно ваша людина, чому не пов"язати з нею ваше життя? Та ні, ви вирішили просто стати тряпкою, якою скористалися, викинули та бажають знову скористатися. І ще питаєте, що вам робити далі, хоча це очевидно. Мені дуже жаль, що у вас не було часу вивчити питання кохання та інтиму, що у ваших батьків не було часу чи бажання приділити більше уваги вашому вихованню, що ваші вчителі не виконали поставлені на них завдання, тта що вам зустрілася така ж людина, я таким же набором недоліків. Дійсно жаль, що у такому ранньому віці у вас неправильні погляди на життя та мораль. Хоча, ви колись теж станете матір"ю, і ваша дитина повторить ваш шлях, якщо зараз ви не намагатиметесь виправитись. Якщо ви віруюча особа та ходите до церкви - знайдіть хорошого наставника та станьте на праведний шлях, бо це є можливість виправитись.

0

734

Оля, зрозуміло, що йому буде дешевше з ТОБОЮ переспати, ніж придбати собі надувну ляльку. На твоєму місці кожна дівчина, яка хоче, щою її використовували, як безкоштовну ляльку, погодилася б переспати з ним. Ех, якби ще тебе можна було здути і зберігати під ліжком, ціни би тобі не було! http://druzia.0pk.ru/uploads/0002/25/06/8548-1.gif

0

735

Ми з хлопцем зустрічаємось майже рік... і от діло дійшло до того що він дуже возбувся та і я теж... і ми почали імітувати рухи як під час сексу... я сиділа у нього на руках, обличчям до нього... це нормально?

0

736

Мира написал(а):

Ми з хлопцем зустрічаємось майже рік... і от діло дійшло до того що він дуже возбувся та і я теж... і ми почали імітувати рухи як під час сексу... я сиділа у нього на руках, обличчям до нього... це нормально?

Конкретизуйте питання: в якому контексті ви запитуєте чи ваші дії нормальні?

0

737

Привіт:)
Мені 17.і у мене постійно стоїть(для когось ця проблема здалась би смішною але для мене ні((це призводить до незручних ситуацій.адже встає мене не тільки на дівчат а й  навіть на хлопців(((((ЧИ ВАРТО МЕНІ ХВИЛЮВАТИСЯ?Можлио це через мастурбацію?

0

738

СашА2 написал(а):

Привіт:)
Мені 17.і у мене постійно стоїть(для когось ця проблема здалась би смішною але для мене ні((це призводить до незручних ситуацій.адже встає мене не тільки на дівчат а й  навіть на хлопців(((((ЧИ ВАРТО МЕНІ ХВИЛЮВАТИСЯ?Можлио це через мастурбацію?

ви багато часу проводите в інтернеті?

0

739

Доброго дня маю запитання до вас, в мене фимос і шкіра закриваэ повністю головку члена. чи може це помішати завагітніти моїй дружині ?

0

740

Влад написал(а):

Доброго дня маю запитання до вас, в мене фимос і шкіра закриваэ повністю головку члена. чи може це помішати завагітніти моїй дружині ?

зазвичай фімоз не є перешкодою для зачаття дитини, та проконсультуватися в уролога все таки варто, бо є різні ситуації, які можна точно визначити під час обстеження. Та й ви займіться вирішенням цієї проблеми, бо у будь-який момент може виникти потреба у екстренній хірургії.

0

741

Дякую. можливо знаєте хорошого хірурга? Львів

0

742

Влад написал(а):

Дякую. можливо знаєте хорошого хірурга? Львів

вам спочатку варто проконсультуватися в уролога, а тоді за необхідності у хірурга. На жаль, не знаю. Можете хіба що по інтернету пошукати за відгуками користувачів, чи пошукати медичний центр, де займаються цією проблематикою. Навіть просто загугливши "фімоз лікування львів" отримаєте координати і медцентрів, і лікарів.

0

743

Я вам дуже вдячний

0

744

Досить багато...

0

745

СашА2 написал(а):

Досить багато...

ну от, багато часу проводите в інтернеті, а відповіді знайти не можете)) Гормони у вас, гормони. Принаймні, я схиляюсь до такої думки. З часом все пройде, а поки ви формуєтесь, статева система активно розвивається, через що і бувають такі казуси. А з якої причини займаєтесь мастурбацією?

0

746

Мене звати Віталік. вмене є одна проблема допоможіть будьласка!. Мені 13 років і я люблю дівчину віком 14 років. Вона  гарна ,розумна вона найкраща! Я дуже сильно її люблю але вона більше розмовля зі старшими хлопцями вона зними проводить більше часу. А я для неї просто  знайомий. Я хочу стати блищим до неї щоб вона мене полюбила. Вона є  однією з  найгарніших дівчат школи занею багато хлопців бігають але вона немає хлопця. Я боюся їй сказати про свої почуття якщо вона відповість ні тоді я зникну для неї я буду як привид. При розмові знею я якось дивно почуваюсь незнаю що мені говори ти. Я пробував знею переписуватись вк але вона невідповідає дуже довго. Я хочу якось її зацікавити що я був цікавим для неї. Вона нерахує що мене як кандидата. я незнаю що мені робити. Я неможу думати про нічо насуроках тільки про неї думаю. Що мені зробити щоб вона зацікавилась мною?. що зробити щоб я зблизився з нею? що зробити щоб вона полюбила мене?. як справити враження нанеї?. Що зробити щоб вона закохалась в мене? допоможіть мені будьласка!!!!

0

747

Віталік написал(а):

Що мені зробити щоб вона зацікавилась мною?. що зробити щоб я зблизився з нею? що зробити щоб вона полюбила мене?. як справити враження нанеї?. Що зробити щоб вона закохалась в мене? допоможіть мені будьласка!!!!

закоханість - це прекрасне почуття, та часто ми ідеалізуємо наших коханих. А у вашому віці це зустрічається найчастіше. Для початку раджу вам краще її вивчити як людину. Бо те, що ви собі придумали, не завжди є реальністю. Найкраще - це стати для неї другом, але не нав"язуватись, знайти спільні інтереси, щоб бувати разом в одних і тих же компаніях. Взнайте яим вона цікавиться, де частіше буває, і якщо вам це підходить чи для вас це допустимо, старайтеся теж там опинятися.
Якщо ж вона вас сприймає просто як знайомого, і не дає можливості потоваришувати, то зробити це буде дуже важко. Не поспішайте, старайтеся наразі взнати про неї максимум інформації, шукайте спільних знайомих, приглядайтесь. Якщо це симпатія, то вона або пропаде, або переросте у кохання. А невзаємного кохання не існує - пам"ятайте це. Я теж колись була у схожій ситуації, та життя вирішило ці питання.

0

748

Доброго дня,мені 17 років і веду статеве життя майже півроку. Мій хлопець приїжджає раз на місяць і ми беремо все можливе з того часу,що маємо. Але є проблема: я відчуваю збудження,він приваблює мене,але ніякого оргазму нема ,а клітор дуже слабко реагує на дотики,і його ,і мої. Ми з ним перепробували все,але нічого не дало результату..лише душ мені міг допомогти час від часу відчувати оргазм. Що робити з низькою чутливістю клітора,чи можуть мої проблеми бути пов'язані з віком ?Буду вдячна за відповідь

0

749

Диана написал(а):

Доброго дня,мені 17 років і веду статеве життя майже півроку.

Надіюсь, колись настане той день, коли людину, вирішуючи вступити у статеве життя, перед тим інформативно озброїться, зоб бути готовою до більшості типових ситуацій. Діано, ви ж дівчина, і прекрасно знаєте, що природа жіночого оргазму - дуже складна річ для вивчення спеціалістами, а тому я навіть не намагаюся у ній професійно розібратися. 30% жінок взагалі не відчувають оргазм за свого життя. Більшість опановує це з віком, досвідом чи з народженням дитини - пологи виявляються гарним стимулом для відкриття жінки як вона є.
Вирішувати вищезгадану проблему у 17 років дуже важко, враховуючи ваш вік і відсутність природніх пологів. Можете спробувати поговорити на цю тему з сексологом чи сексопатологом, від них може піти більш реальна порада, адже вони знають у якому контексті працювати з такими парами, які моменти розглядати, де може ховатися проблема.

Диана написал(а):

Що робити з низькою чутливістю клітора,чи можуть мої проблеми бути пов'язані з віком ?Буду вдячна за відповідь

дане фізіологічне питання заочно не вирішується. На щастя, більшість медичних питань не вирішується через інтернет, інакше ми б себе залікували до тієї степені, що потім би потребували екстренної медичної допомоги. Якщо для вас це дійсно серйозна проблема, до тільки консультація кваліфікованого спеціаліста допоможе вам у цьому питанні, та я не впевнена чи є сенс у такому ранньому віці уже робити з цього проблему. Наразі у вас повинні бути зовсім інші проблеми, не пов"язані зі статевим життям.
Я б могла з вами поговорити і про духовну складову цього питання - кохання, егоїзм, вашу пару, та от не люблю нав"язувати цю думку, якщо людина сповідує інше віросповідання чи вважає себе атеїстом. Не люблю пристаючих свідків Єгови, і сама не хочу так виглядати. Я так розумію, що не християнка, на відміну від мене, і тут у нас різні полюси щодо це одного способу вирішення цієї проблематики.
Бути цнотливою до одруження - це нормально. А от втратити невиність до шлюбу і дивуватись, що щось не все гаразд із особистим життям - це дійсно дивно. Хоча, сумно.
Тому можу вам тільки порадити фізичне вирішення цього питання, ну і дати всьому свій час. Надіюсь, з цією людиною ви пов"яжете своє життя і не пожалієте, інакше мені буде дуже жаль, що ви віддалися не тому, хто став вашою справжньою половинкою.

0

750

Відтепер працюємо у новому режимі! Надіюсь, цього разу я буду почута.
Давайте не будемо егоїстами і не будемо думати тільки про себе. Перед тим, як залишити тут своє запитання, уважно вивчаємо інформацію у прикріпленому пості, пристосовуємо своє повідомлення до поставлених вимог, і тоді ми зможемо з вами поспілкуватись та разом знайти вихід з ситуації. Інакше я так само буду ігнорувати вас, як ви ігноруєте мене. Я ще нікому не відмовила у допомозі, якщо вона була у моїй компетенції чи в межах моїх можливостей. Тому давайте не будемо засмучувати один одного, та зробимо крок назустріч.
Дякую!

0

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2016 «QuadroSystems» LLC