Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Питання-відповідь

Сообщений 751 страница 780 из 830

1

Передмова

Вітаю усіх на сторінках свого ресурсу. Надіюсь, заглянувши сюди, ви знайдете для себе щось корисне, що допоможе вирішити вам проблеми сьогодення, на майбутнє озброїтися необхідної інформацією, або ж просто щось прочитати.
Мені приємно бачити, що ви звертаєтеся до мене за порадами і підтримкою, я стараюся допомогти кожному і максимально викластися у своїх відповідях. Проте це мені не завжди вдається. Зараз я хочу зосередити свою увагу на тому, як варто будувати характеристику свої проблеми, щоб згодом я могла вам надати повну відповідь, а також декілька фактів, про які вам варто знати і мати на увазі.
1) Пишучи свій пост, я дуже прошу надати МАКСИМУМ інформації щодо вашої ситуації. Вік ОБОВ’ЯЗКОВО (ваш і того, про кого буде йти мова, якщо присутня третя особа). А також усе, що стосується вашої проблеми, спробуйте описати її максимально повно: що трапилося, як трапилося, чому трапилося, ваш погляд на неї, якщо має відношення третя особа, то і її погляд, ваші думки і роздуми. Тобто усе, що ви знаєте і вважаєте за необхідне мені сказати. Чим повнішу картину я бачитиму, тим легше мені  щось сказати. Адже інколи навіть найменші нюанси можуть радикально спричинити варіант вирішення проблеми.
Звичайно, я старатимуся вступати з вами в діалог, щоб уточнити певні нюанси, але на це витрачається час, який може бути дорогоцінним.
2) Мої відповіді – це у більшості випадків мій власний погляд на речі, спричинений життєвим досвідом, прочитаним на світоглядом. Бувають ситуації, коли я не розділяю вашої позиції, проте ж все ж таки іду на зустріч і не нав’язую свої думки, а намагаюся подати загальну відповідь. Я можу бути не права в силу відсутності життєвого досвіду у певних ситуаціях, життєвих поглядах на певні позиції, власні розмірковування, які являються ІМХО. Тому можу стверджувати про певний суб’єктивізм. Звертаючись до мене, ви отримуєте не тільки просто відповідь на запитання, але часто і моє власне бачення. Не спішіть його відкинути, задумайтеся. Адже якби я хотіла нашкодити комусь із вас, то не витрачала б стільки часу і зусиль на цей ресурс. І пробачте мені мою некомпетентність. Я не ідеальна.
3) У когось, можливо, склалось хибне враження про мою освіту. Я НЕ МЕДИК, і те, про що тут розказую, загальновідомі факти, почерпнуті зі спеціальної літератури та інших інформаційних джерел. Я стараюсь віддавати перевагу надійним джерелам інформації, а не поширеним міфам, проте це не запорука успішної відповіді – зазвичай мої відповіді мають розмитий характер і я не часто беруся за них. І якщо я раджу звернутися до лікаря, то там варто зробити, а не зігнорувати мою настанову. Є безліч он-лайн консультацій лікарів, але жоден лікар не поставить діагноз і визначить лікування без особистого огляду. Пам’ятайте це. Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, не зволікайте, бо чим раніше ви виявите проблему і почнете її лікування, тим менше негативний наслідків виникне.
Якщо хтось вважає, що я не права, або ж бажає висловити свою думку і пораду для когось - відписуйтесь! Не вагайтеся і вступайте в бесіду.
4) Було б непогано, якби ви вказували своє віросповідання, бо від цього теж немало залежить. Я не дуже добре умію тлумачити християнські догми та мораль, але на сайті часто появляється отець Олег, який зможе це зробити і донести правильно слово. Якщо ви вважаєте себе атеїстом чи іншого віросповідання, укажіть це.
5) Я не маю можливості цілодобово бути прикутою до сайту, і буває так, що затримуюся з відповіддю, або ж не завжди є можливість надати розгорнуту відповідь. Більшість питань уже раніше були розглянуті, тому, якщо вказую, що відповідь на аналогічну проблему уже була вказана, то не полінуйтеся і пошукайте. Я розумію, що сторінок багато. Я ще не придумала, як систематизувати всю інформацію, тому варто просто посидіти і пошукати. Дякую за розуміння.
6) Хотілося б знати про результати своїх старань, тому, якщо не важко, вказуйте, чи допомогли вам мої поради, до якого висновку ви дійшли і чим все закінчилося.
7) Обіцяю повну АНОНІМНІСТЬ і не намагаюся взнати, використовуючи особисту інформацію, що ви за персона, а також розголошувати ваші персональні дані та ту інформацію, якою ви зі мною ділитеся. Якщо хтось вагається чи боїться бути упізнаним, реєструйтеся та надсилайте особисті повідомлення.

Я не всесильна, і не завжди спроможна вирушити чиюсь проблему. Інколи потрібна консультація спеціалістів, але у більшості випадків запорука успішного вирішення проблеми залежить тільки від час. Я можу порадити, а ви вже вибираєте чи прислухатися. Проте в залежності від того, як серйозно ви підійдете до свої ситуації і буде залежати кінцевий результат. В питаннях психології правильну відповідь знає ваше серце, слухайте його. В особистих – відкрийтеся на зустріч один одному і не кваптеся, у вас все життя попереду. В здоров’ї бережіть себе з молоду.
Удачі.

У зв’язку з тим, що багато хто ігнорує мої прохання, слова та просто заходить сюди один раз, щоб задати запитання, і не повертається за відповіддю (ну, і навіщо це робити?), я намагаюся оптимізувати роботу так, щоб зберегти свій час і ваш, якщо ви справді потребуєте підтримки. Відтепер я відповідатиму тільки на повідомлення, у яких будуть враховані усі пункти моїх вимог, інакше буде висунуте перше попередження, і якщо ви не скористаєтесь шансом, то на мою відповідь не розраховуйте. Я б хотіла спілкуватись у режимі діалогу, де хоча би мене чує співрозмовник, а не завітав – пішов – а ти собі тут друкуй. До того ж, часто зустрічаю дуже складні питання, над якими мені потрібно посидіти, подумати, попрацювати. Багато дрібниць не дають мені розгорнутої картини, а на питання відповідей немає. Тому, якщо ви не потребуєте відповіді і підете звідси, залишивши запитання, не робіть цього і закривайте вкладку. Якщо ж ви реально хочете вступити в діалог, то давайте серйозно підійдемо до цієї справи:
- Ваша ситуація – твір. Максимум фактів, максимум, який ви можете мені розказати. Навіть те, що здаватиметься дрібницями, викладайте. Можливо, ці дрібниці є вагомими. Не подавайте мені інформацію порціям у повідомленні, кожна з яких кардинально мінятиме мою думку. Тут немає обмеження на символи, а якщо текст не помішається в одному пості, відкривайте наступний.
- Вік. Вирішення ситуації для 12, 18 та 30 років може кардинально відрізнятися. Я не можу телепатично вгадати скільки вам років.
- Місто проживання. Буває, я можу підказати куди можна звернутися конкретно з певною проблемою, якщо орієнтуюсь у тій місцевості.
- Релігія. Відповідаю я у двох площинах – релігійна та соціальна. І відповіді можуть теж відрізнятися. Не хочу я нав’язувати вам думку про те, що вчинене є гріхом, що не можна так робити, що у вас брак віри та любові, що ваші стосунки виправить те і те, якщо ми з вами різного віросповідання. Я б, наприклад, не хотіла слухати про мусульманство, бо я не сповідую цю віру. Але якщо ви є віруючою людиною, то і розмова у нас може відбувати у іншому контексті.

Наразі це все, про що я прошу. Та це, виявляються, теж важко. Надіюсь, ми зрозуміли один одного.

З повагою, Тасміт.

Пропоную ще один варіант діалогу зі мною для тих, хто хоче зберегти анонімність, або ж раптом комусь захотілось зі мною поговорити  ;)
У мене відкритий профіль на відомому більшості ресурсі Ask.fm. Тому, усіх, хто бажає залишити коментар чи питання, поцікавитися чи запитати пораду - запрошую.
http://ask.fm/tassmit

Пошук по хештегах !

0

751

Доброго дня) мені 17 років,моєму хлопцю  18,ми півроку ведемо уже статеве життя, зустрічаємось рідко,раз на місяць ( через навчання). Він дуже до мене уважний,піклується більше про моє задоволення,ми багато всякого пробуємо. Але попри те,що я відчуваю збудження коли думаю про нього,та і все наче приємно, я оргазму не відчуваю,більше того,клітор дуже слабо реагує на дотики його і мої. Що робити? Як підвищити цю чутливість? Мені допомагає лише душ і то дуже з тим складно. Невже я ніколи не відчую оргазму від нормального статевого акту?Це мій перший досвід,нічим не затьмарений,віросповідання я ніякого не дотримуюсь,з хлопцем про проблему говорила( але як не старались не виходить ),прошу допоможіть,я дуже за це переживаю і через це боюсь ,що все полетить шкереберть.

0

752

Диана написал(а):

я дуже за це переживаю і через це боюсь ,що все полетить шкереберть.

що полетить шкереберть?
Ну так народжуйте! Більшість жінок не відчувають оргазм до перший пологів, така уже структура їх організму. І про це ви можете взнати з будь-яких джерел. Я ж не говорю вам секретної інформації, про яку прийнято мовчати. Вивчіть питання жіночого оргазму, почитайте статті, форуми, якщо мене не розумієте чи не чуєте, і зрозумієте, що ваше питання заочно не вивчається. А 30% жінок взагалі не відчувають вагінального оргазму. Я ж не знаю вас, не знаю особливостей вашого організму, я навіть не маю відповідної освіти, щоб уміти вирішувати це питання. Якщо для вас це дійсно проблема, а можливі шляхи її вирішення ви досі ігноруєте, зверніться до сексопатолога. Думаю, людина, яка не один рік присвятила себе цій діяльності, розбирається краще, ніж я з економічним дипломом та досвідом роботи у галузі освіти.
Я не згадую про вправи Кегеля, бо, думаю, ви це уже теж проходили, але знову ж таки, не знаю як ефективно займалися і чи дало вам це результат. Вам ніхто не полікує зуби через інтернет, не зробить операції і не проведе огляд, так само дуже важко буде без реальної зустрічі вирішити і психологічну проблему.

0

753

Це ж так прижмно...до того ж портрібно його якось угамовувати...

0

754

СашА2 написал(а):

прижмно

ну, невже так важко перечитати повідомлення перед відправкою? Я навіть поняття не маю, що означає це слово...

СашА2 написал(а):

до того ж портрібно його якось угамовувати...

кого його? і чому його потрібно угамувати?
Люди, ми не в твітері, і пишете ви мені не в аск, обмежень на символи немає. Хочете нормальну розгорнуту відповідь - пишіть відповідні повідомлення, інакше я буду робити, як і ви - незрозумілі слова і суть.

0

755

Все говорят,что послетово как зайнятся сексом будет ити кровь...Как долго?И когда,сразу??

0

756

Аніна написал(а):

Все говорят,что послетово как зайнятся сексом будет ити кровь...Как долго?И когда,сразу??

Ну, не усі, бо як мінімум я так не говорю) І тільки після першого досвіду (перший-другий раз), і не обов"язково має бути кров, може і не бути, може бути невеличка мазня. Зазвичай небагато і триватиме це не довго.

0

757

Я б хотіла стати сурогатною мамою. Мені 31 рік маю сина 10 років.

0

758

Маргарита83 написал(а):

Я б хотіла стати сурогатною мамою. Мені 31 рік маю сина 10 років.

з такою пропозицією звертайтесь до репродуктивних клінік. Я не маю до них відношення і зв"язків.

0

759

У меня 3 дня задержка, я девствиница, но ми з моим парнем занимались оральним сексом, он мне кончал в рот, но я не глотала сперму, а также он входил в меня но не полностю, только головкой и не кончал в  меня!
Возможно таким образом как-то забеременить или нет?
Мне  почти 18 лет.

0

760

Рита написал(а):

Возможно таким образом как-то забеременить или нет?

Риточко, невже вас у школі так погано навчили анатомії, що ви не орієнтуєтесь у статевій та травній системі?

0

761

Я просто ужасно переживаю. У меня до него, нечего подобного не било, парень говорить, что ето просто организм к такому не научен еще и поетому пашол немножко збой в менструации.
Правду он говорит или нет?

0

762

Рита написал(а):

Я просто ужасно переживаю.

я не повірю, що у 18 років ви не знаєте через що бувають затримки менструацій)) Якщо ви сидите на цьому сайті, значить є інтернет, і набагато простіше вбити в пошукову систему "затримка місячних причини" чи тому подібне, і уже там, серед переліку причин знайти свою. Або ж, не виходячи з сайту, скористатися пошуком, там є необхідний хештег. Навіть писати тут повідомлення і чекати відповіді, якщо на таке елементарне питання відповідь знайти не важче, ніж розв"язати 2+2?
І ще одне, пишіть на тій мові, яку ви знаєте, не варто писати на російській, якщо не володієте нею. А я це добре бачу по граматиці. Дуже не люблю, коли намагаються змінити мову, а це получається погано. Про людину неприємне враження складається.

0

763

Дивно, коли людина хоче чутися щасливою, порушуючи закони Творця.

Рита написал(а):

Я просто ужасно переживаю. У меня до него, нечего подобного не било, парень говорить, что ето просто организм к такому не научен еще и поетому пашол немножко збой в менструации.
Правду он говорит или нет?

Я б на вашому місці більше переймався б зубами, лікарі кажуть про найпоширенішу причину карієсу в жінок те, що ваш хлопець вам настріляв.  http://druzia.0pk.ru/uploads/0002/25/06/8551-1.gif
І не переживайте, ви вже не "дєвствєниця". Цнотливою дівчину робить не перепонка внизу, а вверху. Це місце всі називають головою. Якщо ви майбутньому своєму чоловікові (те, що ним ваш хлопець не стане, я певен) розкажите, в який спосіб ви зберігали свою цноту, його неодмінно стошнить, як мінімум. Ви ніколи не задавали питання хлопцю, чи він любить вас чи ваш рот?

0

764

Диана написал(а):

ми багато всякого пробуємо

Ви ще не все спробували. Спробуйте разом помолитися, піти до храму, взяти участь у Літургії і за руки вийти з Церкви. Спробуйте. І забув сказати, у вас і так все полетить шкереберть. Так завжди є, коли людина думає не головою, а іншим місцем.

0

765

о. Олег написал(а):

Я б на вашому місці більше переймався б зубами, лікарі кажуть про найпоширенішу причину карієсу в жінок те, що ваш хлопець вам настріляв.

ех, зубами взагалі варто дуже піклуватися, а то потім ідуть шалені гроші на їх лікування, протезування і т.д. І ще сердечко потрібно пильнувати, а то можна навіть не підозрювати, що маєш якусь болячку. І зір, щоб не відчувати дискомфорту. Та є безліч справ, якими можна займатися у 18 років замість подібного.

0

766

Подскажите, многое зависит от растворов? Поменяла Multison. На вот эти ever clean. Пока нравится. http://druzia.0pk.ru/uploads/0002/25/06/8547-4.gif

0

767

Ана написал(а):

Подскажите, многое зависит от растворов? Поменяла Multison. На вот эти ever clean. Пока нравится.

на жаль, відносини з контактними лінзами у мене не склалися, тому не можу надати адекватну оцінку розчинам. Якщо вам подобається, то добре.

0

768

порадьте будь ласка, в мене була затримка в декілька днів, а потім я переспала з хлопцем і він в мене не кінчив,  і тепер знов немає місячних..чи можу я бути вагітна?
а тест ще не роблю, бо тільки пройшло 4 дні

0

769

Анкааа написал(а):

порадьте будь ласка, в мене була затримка в декілька днів, а потім я переспала з хлопцем і він в мене не кінчив,  і тепер знов немає місячних..чи можу я бути вагітна?

після затримки була менструація?

0

770

ні, не було

0

771

Анкааа написал(а):

ні, не було

відвідайте лікаря, вагітність не вагітність, а це явно не норма, а тривожний сигнал.

0

772

Анкааа написал(а):

а тест ще не роблю, бо тільки пройшло 4 дні

А чого ви так переймаєтесь? Дитина - це завжди радість. Від коханого хлопця, який так вас любить, що не "кінчає" у вас. Такому вартує довірити своє життя. Скажіть йому, що хочете за нього заміж. Ви ж і так все вмієте. Шкода вас і сімї майбутньої вашої шкода. Вам не помішала затримка робити дурниці

0

773

Чесно кажучи, не розумію сенс цих питань, адже жінка завжди відчуває чи вона вагітна чи ні. А підтвердження потрібно не в інтернеті шукати, а у більш надійніших джерелах - у лікаря чи в лабораторії.

о. Олег написал(а):

А чого ви так переймаєтесь? Дитина - це завжди радість.

як думаєте, отче, чому ті сімейні пари, які хочуть діточок, не можуть їх мати і йдуть на крайнощі, лиш би народити своє дитя, а ті, для кого це небажане явище, легко вагітніють і народжують?

0

774

Привіт! У мене відбувся секс у дні овуляції без презерватива, але чоловік не кінчив....після сексу були виділення кров' янисті брудного кольору, на другий день також... про що це свідчить?
яка імовірність вагітності?

0

775

Фіона написал(а):

Привіт! У мене відбувся секс у дні овуляції без презерватива, але чоловік не кінчив....після сексу були виділення кров' янисті брудного кольору, на другий день також... про що це свідчить?

Привіт. Це свідчить про наявність патології чи рани, яка кровить. Ерозія, рана, киста, запалення чи багато інших є діагнозів, пов"язані з кров"яними виділеннями, які не є нормою. Звичайно, якщо це повна інформація, і ви чогось не приховали типу вживання певних медикаментів чи контрацептивів. Чи навіть особливий перебіг овуляції. Але якщо ви вирішили не поділитися більше ніякою інформацією, роблю висновок, що окрім описаного більше дійсно немає зовнішніх впливів - вам завжди видніше) У будь-якому випадку варто звернутися на огляд до лікаря та здати аналізи. Зачасту кров темного кольору свідчить про не миттєвих крововилив, а який стався трохи раніше, окислився і набув темного забарвлення, це як гематома під час вагітності. Тому можна зробити висновок, що кров витекла з матки, і вогнище причини ховається не у судинці в піхві, а глибше. Та причин для хвилювання немає - вчасно виявлена хвороба та лікування усунуть усі негаразди)) Головне не ігнорувати та не запускати.
Ймовірність досить висока, враховуючи факт овуляції. Математично не розрахую, бо скільки раз мені задають таке питання, я усім відповідаю - дайте мені формулу чи приблизний приклад розрахунку ймовірності вагітності! Є певні фізіологічні фактори, які є сприятливими для зачаття та ні, але математично важко вивести цифру. Та усі ігнорують моє прохання, а їм взамін приходять з тим же запитанням. Тому в силу відсутності математичних розрахунків я вам цифру не назву. Та це був сприятливий час)

Нагадую вам та іншим читачам, якщо ви будете лінуватись і ігноруватимете інформаційні повідомлення, то я буду лінуватись вам відповідати) Повірте, це не примха, і не моє особливе бажання, бо навіть здавалося б найменший нюанс може мати вагому силу.

0

776

Щиро дякую за інформацію...

0

777

Фіона написал(а):

Щиро дякую за інформацію...

Бережіть себе!

0

778

бережіться себе ))

0

779

Скажіть будь ласка чи можливо завагітніти якщо я цнотлива, але ми з хлопцем терлися одне до одного. Він пробував ввійти, але входив лише головкою і не кінчив. Зараз пройшло два тижні живіт став дуже великий був менший, але мягкий. Чи можливо завагітніти?  І до речі день сприятливий для вагітності був.

0

780

Будь ласка, оформіть питання відповідно до , вимог. І вкажіть, що заважає ознайомитись з інформаційним повідомленням, чи спонукає його ігнорувати? Це для мене не менш важливо, аніж ваше питання для вас.

0

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2017 «QuadroSystems» LLC