Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Питання-відповідь

Сообщений 781 страница 810 из 824

1

Передмова

Вітаю усіх на сторінках свого ресурсу. Надіюсь, заглянувши сюди, ви знайдете для себе щось корисне, що допоможе вирішити вам проблеми сьогодення, на майбутнє озброїтися необхідної інформацією, або ж просто щось прочитати.
Мені приємно бачити, що ви звертаєтеся до мене за порадами і підтримкою, я стараюся допомогти кожному і максимально викластися у своїх відповідях. Проте це мені не завжди вдається. Зараз я хочу зосередити свою увагу на тому, як варто будувати характеристику свої проблеми, щоб згодом я могла вам надати повну відповідь, а також декілька фактів, про які вам варто знати і мати на увазі.
1) Пишучи свій пост, я дуже прошу надати МАКСИМУМ інформації щодо вашої ситуації. Вік ОБОВ’ЯЗКОВО (ваш і того, про кого буде йти мова, якщо присутня третя особа). А також усе, що стосується вашої проблеми, спробуйте описати її максимально повно: що трапилося, як трапилося, чому трапилося, ваш погляд на неї, якщо має відношення третя особа, то і її погляд, ваші думки і роздуми. Тобто усе, що ви знаєте і вважаєте за необхідне мені сказати. Чим повнішу картину я бачитиму, тим легше мені  щось сказати. Адже інколи навіть найменші нюанси можуть радикально спричинити варіант вирішення проблеми.
Звичайно, я старатимуся вступати з вами в діалог, щоб уточнити певні нюанси, але на це витрачається час, який може бути дорогоцінним.
2) Мої відповіді – це у більшості випадків мій власний погляд на речі, спричинений життєвим досвідом, прочитаним на світоглядом. Бувають ситуації, коли я не розділяю вашої позиції, проте ж все ж таки іду на зустріч і не нав’язую свої думки, а намагаюся подати загальну відповідь. Я можу бути не права в силу відсутності життєвого досвіду у певних ситуаціях, життєвих поглядах на певні позиції, власні розмірковування, які являються ІМХО. Тому можу стверджувати про певний суб’єктивізм. Звертаючись до мене, ви отримуєте не тільки просто відповідь на запитання, але часто і моє власне бачення. Не спішіть його відкинути, задумайтеся. Адже якби я хотіла нашкодити комусь із вас, то не витрачала б стільки часу і зусиль на цей ресурс. І пробачте мені мою некомпетентність. Я не ідеальна.
3) У когось, можливо, склалось хибне враження про мою освіту. Я НЕ МЕДИК, і те, про що тут розказую, загальновідомі факти, почерпнуті зі спеціальної літератури та інших інформаційних джерел. Я стараюсь віддавати перевагу надійним джерелам інформації, а не поширеним міфам, проте це не запорука успішної відповіді – зазвичай мої відповіді мають розмитий характер і я не часто беруся за них. І якщо я раджу звернутися до лікаря, то там варто зробити, а не зігнорувати мою настанову. Є безліч он-лайн консультацій лікарів, але жоден лікар не поставить діагноз і визначить лікування без особистого огляду. Пам’ятайте це. Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, не зволікайте, бо чим раніше ви виявите проблему і почнете її лікування, тим менше негативний наслідків виникне.
Якщо хтось вважає, що я не права, або ж бажає висловити свою думку і пораду для когось - відписуйтесь! Не вагайтеся і вступайте в бесіду.
4) Було б непогано, якби ви вказували своє віросповідання, бо від цього теж немало залежить. Я не дуже добре умію тлумачити християнські догми та мораль, але на сайті часто появляється отець Олег, який зможе це зробити і донести правильно слово. Якщо ви вважаєте себе атеїстом чи іншого віросповідання, укажіть це.
5) Я не маю можливості цілодобово бути прикутою до сайту, і буває так, що затримуюся з відповіддю, або ж не завжди є можливість надати розгорнуту відповідь. Більшість питань уже раніше були розглянуті, тому, якщо вказую, що відповідь на аналогічну проблему уже була вказана, то не полінуйтеся і пошукайте. Я розумію, що сторінок багато. Я ще не придумала, як систематизувати всю інформацію, тому варто просто посидіти і пошукати. Дякую за розуміння.
6) Хотілося б знати про результати своїх старань, тому, якщо не важко, вказуйте, чи допомогли вам мої поради, до якого висновку ви дійшли і чим все закінчилося.
7) Обіцяю повну АНОНІМНІСТЬ і не намагаюся взнати, використовуючи особисту інформацію, що ви за персона, а також розголошувати ваші персональні дані та ту інформацію, якою ви зі мною ділитеся. Якщо хтось вагається чи боїться бути упізнаним, реєструйтеся та надсилайте особисті повідомлення.

Я не всесильна, і не завжди спроможна вирушити чиюсь проблему. Інколи потрібна консультація спеціалістів, але у більшості випадків запорука успішного вирішення проблеми залежить тільки від час. Я можу порадити, а ви вже вибираєте чи прислухатися. Проте в залежності від того, як серйозно ви підійдете до свої ситуації і буде залежати кінцевий результат. В питаннях психології правильну відповідь знає ваше серце, слухайте його. В особистих – відкрийтеся на зустріч один одному і не кваптеся, у вас все життя попереду. В здоров’ї бережіть себе з молоду.
Удачі.

У зв’язку з тим, що багато хто ігнорує мої прохання, слова та просто заходить сюди один раз, щоб задати запитання, і не повертається за відповіддю (ну, і навіщо це робити?), я намагаюся оптимізувати роботу так, щоб зберегти свій час і ваш, якщо ви справді потребуєте підтримки. Відтепер я відповідатиму тільки на повідомлення, у яких будуть враховані усі пункти моїх вимог, інакше буде висунуте перше попередження, і якщо ви не скористаєтесь шансом, то на мою відповідь не розраховуйте. Я б хотіла спілкуватись у режимі діалогу, де хоча би мене чує співрозмовник, а не завітав – пішов – а ти собі тут друкуй. До того ж, часто зустрічаю дуже складні питання, над якими мені потрібно посидіти, подумати, попрацювати. Багато дрібниць не дають мені розгорнутої картини, а на питання відповідей немає. Тому, якщо ви не потребуєте відповіді і підете звідси, залишивши запитання, не робіть цього і закривайте вкладку. Якщо ж ви реально хочете вступити в діалог, то давайте серйозно підійдемо до цієї справи:
- Ваша ситуація – твір. Максимум фактів, максимум, який ви можете мені розказати. Навіть те, що здаватиметься дрібницями, викладайте. Можливо, ці дрібниці є вагомими. Не подавайте мені інформацію порціям у повідомленні, кожна з яких кардинально мінятиме мою думку. Тут немає обмеження на символи, а якщо текст не помішається в одному пості, відкривайте наступний.
- Вік. Вирішення ситуації для 12, 18 та 30 років може кардинально відрізнятися. Я не можу телепатично вгадати скільки вам років.
- Місто проживання. Буває, я можу підказати куди можна звернутися конкретно з певною проблемою, якщо орієнтуюсь у тій місцевості.
- Релігія. Відповідаю я у двох площинах – релігійна та соціальна. І відповіді можуть теж відрізнятися. Не хочу я нав’язувати вам думку про те, що вчинене є гріхом, що не можна так робити, що у вас брак віри та любові, що ваші стосунки виправить те і те, якщо ми з вами різного віросповідання. Я б, наприклад, не хотіла слухати про мусульманство, бо я не сповідую цю віру. Але якщо ви є віруючою людиною, то і розмова у нас може відбувати у іншому контексті.

Наразі це все, про що я прошу. Та це, виявляються, теж важко. Надіюсь, ми зрозуміли один одного.

З повагою, Тасміт.

Пропоную ще один варіант діалогу зі мною для тих, хто хоче зберегти анонімність, або ж раптом комусь захотілось зі мною поговорити  ;)
У мене відкритий профіль на відомому більшості ресурсі Ask.fm. Тому, усіх, хто бажає залишити коментар чи питання, поцікавитися чи запитати пораду - запрошую.
http://ask.fm/tassmit

Пошук по хештегах !

0

781

Вибачте, доповню, 16 років, православна християнка

0

782

Місце проживання не хотіла б вказувати. Пробачте

0

783

Карина написал(а):

Вибачте, доповню, 16 років, православна християнка

Вам подібні дії дійсно потрібні у 16 років? У вас знайшли проблеми зі здоров'ям, що вимагають статевого життя?! Давайте я спробую знайти вам адекватного лікаря, який більш професійно віднесеться до лікування підлітка? Бо це, м'яко кажучи, трохи неправильно, і я би не довіряла 100% таким спеціалістам.
Зараз, через значну кількість релігійних течій, я погано орієнтуюсь уже хто і що пропагує. Я от раз запитала у знайомої - от ти з чоловіком вінчані, діти ваші хрещені, до церкви ходите, і ти не боїшся так відкрито радити аборти і контрацепцію. При чому це не є нейтральною позицією, це її позиція, яку вона радить від себе.На що отримала відповідь "Моя релігія це мені дозволяє". Я думала, раз вона ходить до церкви, то правила християнства для усіх однакові, а ні. Десь серед православ'я витікають чи то нові напрямки, чи то священики такі, що дозволяють подібне своїм парафіянам. На жаль, я не могла дослідити це питання, бо вона агресивно була налаштована проти мене, і скільки потім не намагалась, так і не знайшла людину, яка би мені пояснила причину цього феномену - релігія в релігії.
Є в житті ще один факт, який мене дратує - якщо ти зібралась заміж, то ти вагітна! Бісить, дуже бісить цей стереотип, адже складається думка, що тільки по зальоту створюють сім'ю, інакше ніяк. Ну чому? Здається от є така велика кількість контрацептивів, сам процес зачаття має багато перешкод, а для більшості пар і далі вагітність стає несподіванкою. Краще здійснювати подібні до ваших маніпуляції або з чоловіком, або з коханим, з яким гіпотетично готові по появи малюка. І цю новину ви сприймете не з шоком і страхом.
У вагітних живіт з часом твердне. Після 12 тижнів матка піднімається вище лобкової кістки, а десь до 20 - до рівня пупка, і десь з того часу уже є затвердіння. Що ж може тверднути через 2тижні після зачаття? Проблеми з кишечником, травленням чи набагато серйозніші проблеми. Не шукайте проблем там, де їх немає)) Вам і гінеколог на такому терміні збільшення матки може не побачити, а ви на живіт орієнтуєтесь. правильне харчування і спорт подарують плоский животик)
Я вам серйозно раджу задуматись над тією ситуацією. Вам тільки 16, і можете наробити купу помилок. А поспішати варто у екстренних випадках.

Карина написал(а):

Місце проживання не хотіла б вказувати. Пробачте

мені абсолютно все одно з якого ви конкретно населеного пункту, мене більш цікавить регіон у випадку, коли потрібно підібрати кваліфікованого спеціаліста. Я це не зможу зробити для жителів інших регіонів.

0

784

в нас з моим хлопцем був секс декилька разив,але я ничого не чуствую.оргазму немае в чому причина?

0

785

ольга написал(а):

в нас з моим хлопцем був секс декилька разив,але я ничого не чуствую.оргазму немае в чому причина?

Для початку, Олічка, перестаньте лінуватися, бо якби ви приклали б трохи зусиль, могли би і не залишати це повідомлення. По-перше, я неодноразово писала, що більше не відповідатиму на повідомлення, що не відповідають встановленому типу. І не кажіть, що не бачили цього - дане інформаційне повідомлення кидається в очі. І по-друге, якби ви не чекали моєї відповіді, а погортали цб тему, хоча би з кінця, то зрозуміли б, що ця проблематика неодноразово піднімалася, відповідно відповіді звучали не раз. Бо і мені лінь кільканадцять раз писати одне і те ж))))
І ще одне - пишіть тієї мовою, якою ви володієте краще. Не переплітайте українську і російську. Нехай все буде на російській, зате граматично гарніше.

0

786

Доброго дня. В мене проблеми під час сексу з дівчиною. чому я протягом хвилини кончаю. вибачте за вислів, і чи може бути це через те що я час від часу мастурбірую і що можна зробити щоб подовжити час статевого акту ?

0

787

Максим написал(а):

Доброго дня. В мене проблеми під час сексу з дівчиною. чому я протягом хвилини кончаю. вибачте за вислів, і чи може бути це через те що я час від часу мастурбірую і що можна зробити щоб подовжити час статевого акту ?

Доброго дня. Оформляйте свої питання відповідно до вимог, якщо бажаєте отримати більш конкретнішу відповідь бажаного спрямування.

0

788

Чи можна мастурбувати в 14

0

789

Катя14 написал(а):

Чи можна мастурбувати в 14

ем, а навіщо мастурбувати у 14 років?

0

790

Всім привіт,мені 18 і я незаймана.
І я просто дико боюся першого разу.
Не через те що буде боляче або ще щось,я боюся завагітніти.
Чи можливо завагітніти після першого разу?
Можливо порадите якісь випробувані і надійні засоби контрацепції для подальшого користування????
Дякую

0

791

Натали написал(а):

Всім привіт,мені 18 і я незаймана.
І я просто дико боюся першого разу.

Привіт! Якщо ви дико боїтеся першого разу, то говорю зразу, що ви до нього психологічно не готові. Бо коли впевнені у своєму коханому, інформаційно підковані, то страху немає. Ви знаєте на що йдете і готові взяти на себе відповідальність за це. Це - ознака дорослішання. Говорю зразу, поки цей страх не пройде, поки ви не відчуєте, що готові до цього і немає психологічних перешкод, доти ваше інтимне життя під загрозою. Можна дістати психологічну травму, яку потім довго прийдеться лікувати, якщо ви наважитесь звернутись до лікаря з цією проблемою. Можна отримати відразу до сексу чи в голові закрадеться якийсь страх, що зробить ваше інтимне життя нестерпним. Вам тільки 18, тому немає куди поспішати. От якби вам було 38, я би махнула рукою на ту мораль, що тут розказую підліткам, і могла щось підказати з метою "Народжуйте для себе, бо роки ідуть". А так почекайте, коли у вашому житті з"явиться той єдиний, який розжене усі страхи, який не заставить сумніватись і ви забудете, що може бути боляче і ви будете не проти і вагітності, навіть якщо не чекаєте її вже. Бо виходить, що ви у ньому не впевнені, і коли завагітнієте, то отримаєте не підтримку і сім"ю, а щось кардинально протилежне. Невже у такому випадку інтимне життя таке важливе? Ні, його варто починати тільки з тим, з ким не страшно вагітніти.

Натали написал(а):

Чи можливо завагітніти після першого разу?

Звичайно, що можливо. Можна завагітніти і коли ще у дівчини не почалась менструація, бо не знаєш, коли вона точно настане вперше, і з початком менопаузи, бо яєчники можуть через пару місяців таки випустити ще яйцеклітину. Раз ролі не відіграє.
А чому ви боїтеся вагітності? У вас є протипоказання для цього? Серйозні проблеми зі здоров"ям? Можливо, підказати хорошого лікаря чи діагноста, який би спростував діагноз чи підказав правильне лікування? А то зараз стільки розвелось псевдодіагнозів, лиш би гроші згрібати...
Вагітність - це не страшно і не небезпечно. Небезпечно в дуже одиноких випадках. Ризик потрапити в аварію, коли ідеш в автотранспорті більший, аніж ризик від вагітності. Не бійтеся цього) Це пережили ваша бабуся, мама, сусідка, знайома і багато інших жінок. Зараз медицина дозволяє діагностувати проблеми на ранніх стадіях і вчасно їх виправляти, за можливості. Зараз є високоточні апарати УЗД, уважно слідкують за паталогіями, підберете собі хорошого лікаря на пологи. Набагато страшніше взнати, що хворі на рак, особливо злоякісну пухлину, чи останню стадію. Це страшно, бо невиліковно. Страшно взнати, що у тебе СНІД. Страшно взнати, що чергова страшна хвороба лютує у твоїй країні чи місті. А вагітність - то не хвороба, а стан)) І його не варто боятися. Якесь у нас неправильне життя, раз ми боїмося вагітності. Не плануєте її зараз, то це не страшно, цього можна уникнути.

Натали написал(а):

Можливо порадите якісь випробувані і надійні засоби контрацепції для подальшого користування????

справа в тому, що ні один метод контрацепції не дає 100% результат. Хіба що утримання. Чи біологічна неможливість мати дітей, коли у жінки немає матки чи придатків. А усі інші мають стій ступінь ризику в силу певних причин.
Якщо ви християнка, то для вас є один метод - планування плідності.
Якщо ваші моральні погляди дозволяють вам користуватись іншими методами, то їх є багато. Найкраще, щоб їх підібрав лікар, який поспілкується з вами, за необхідності випише скерування на аналізи, у нього є досвід його ж пацієнток. Бо, наприклад, якщо ви плануєте ОК, то тут є цілий ряд нюансів, і якщо їх не дотримуватись, то уже краще без них. Якщо вам достатньо презервативів, то просто не економити і вибирати не дешеві, а дорожні і надійних фірм. Якщо ж ви думаєте про сперміциди, то і тут без нюансів не обійтись. Я не буду розказувати за кожен вид контрацепції. На сайті є достатньо про це інформації. В аску не раз піднімалось це питання. Вибір за вами. У будь-якому випадку жити потрібно так, щоб не боятися вагітності, а вміти долати ці страхи)

0

792

Привіт!мені 15років,в мене таке питання!в мене в школі є одна вчителька вона педагог-організатор їй 40років але вона на них не вигляда,звісно у всіх жінок такого віку проблеми з фігурою.Але в неї навпаки у неї класна попа ну вже можна сказати жопа,груди в неї теж покищо ще тримають еластичність.і розумієте   у мене є бажання з нею переспать!один раз на святі вона була в платті воно коротке до колін і обтягуюче і вона підєднувала телевізор я був поруч і вона стала раком коло мене в мене звісно почав вставати на її жопу!було велике бажання потрогати її!....але я незнаю що робить вона може це сприйняти як шутку і скаже що я малий і вона одружена!але зрозумійте коли вона вдягає штани які її обтягують то звісно як тут її нехотіти,раз на святі вона в штанях поправляла скатертину і була нагнута я звісно подумки хотів її полапать)))така проблема що робить?..
порадьте будь ласка щось бо дійсно важливо для мене!!!!!вона класна особливо коли в штанях!!я звісно можливо перебільшую але встаки!ви б тж нестримались коли одного разу була в штанях які геть її обтягували і я звісно любувався нею але несильно хотів привертать на себе увагу!!допоможіть!

0

793

привіт! в мене  є одна проблемка) справа в тому, що я кожного місяця ходжу на УЗД до гінеколога, він знає що я ще незаймана, але на днях я переспала з хлопцем....(не хочу щоб мої батьки це знали)....через скільки часу він побачить що я втратила цноту?)

0

794

богдан написал(а):

Ну то що робити?

для початку не публікувати стільки повідомлень. Відповідаю по мірі можливості та доступності. Швидше - в аску, так як телефон частіше під рукою, а мобільна версія цього сайту - знущання над собою та іншими.

Це дуже добре, що ваша вчителька так добре виглядає у свої роки, це значить, що вона доглядає за собою. Але їй, яе педагогу, варто було б стриманіше себе поводити та вдягатися у навчальному закладі. Мінус вашій дирекції, яка не звертає на вас увагу.
Щодо вас, то це звичайна гра гормонів у підлітковому віці. Період дуже складний, бо часто саме тоді роблять багато дурниць, за деякі з них потім розплачуються все життя. Займіться спортом, витрачайте всю енергію у бігу, плаванні, важкій атлетиці чи чомусь іншому. Виберіть, що вам ближче до душі, і тренуйте душу і тіло. Корисно, приємно і не призводить до дурних наслідків. Знайдіть собі хоббі, яке теж займатиме вашу увагу - комп"ютери, якісь робочі професії. У житті ой як пригодиться, бо чоловік, який зуміє лагодити техніку, розбирається в ремонті, уміє змінити розетку, кран, постелити ламінат і т.д. не тільки зекономить гроші сім"ї, але й завжди матиме заробіток. От зараз, у період кризи, заробляють не юристи, а звичайні робітники. А так то ви маєте багато вільного часу та енергії, і зосереджуєтесь не на тому, що вам потрібне.

богдан написал(а):

!ви б тж нестримались

або ви мене погано знаєте, або я не розумію, чому б я мала не стриматись... Ну жінка, ну гарно виглядає. І що?

0

795

Лера написал(а):

але на днях я переспала з хлопцем....(не хочу щоб мої батьки це знали)

Лера
я розумію, що це суто ваша інтимна справа, але що змінить, якщо про це взнають батьки? Навпаки краще, якщо вони знатимуть, що ви ведете дорослий спосіб життя, зможуть щось порадити на рахунок контрацепції, захворювань чи інших питань, аніж потім робити вдома скандал, якщо щось піде не так. Інше діло, якщо вони прививали вам думку, що раннє статеве життя - це погано, але ви нею зігнорували. Тут уже ви повинні уміти довести свою позицію, бо самі колись станете матір"ю, і повинні будете пояснити своїй дитині добре це чи погано інтимне життя до повноліття, чим це загрожує і т.д. (якщо ви не захочете, щоб вашу дитину виховувала вулиця, бо бачу, що у школах це питання або ігнорується, або опускається). Особисто я б через ряд причин не хотіла б, щоб моя дитина дорослішала у такому юному віці, бо я пам"ятаю себе у ті часу, і розум у мене був не дорослий, і нести відповідальність я тоді ще не могла. Якщо ж ви вважаєте інакше, то це ваше право.

Лера написал(а):

.через скільки часу він побачить що я втратила цноту?)

дуже "люблю" подібні питання. Бо існує безліч діагнозів в гінекології, які вимагають систематичного УЗД-контролю. Ви мені пропонуєте усі х перебрати і вказати, коли ж гінеколог взнає про вашу втрату цноти?) Пожалійте мене, будь ласка)) Відпустка мені надана не для того, щоб я сиділа в обнімку з медичним довідником чи проявляла інтуїцію, яке у вас захворювання)) Вам скоріше відомо, коли це відбудеться, бо ви знаєте і діагноз, і перебіг, і принцип лікування. А я - нічого. Абсолютно. Але чомусь мої читачі думають, що у мене існують екстрасенсорні здібності) Перестаньте дивитись "Битву екстрасенсів" і прибільшувати мої можливості=))

От якби ви не проявили егоїзм і витратили трішки часу на мої прохання, відповідь могла би мати й інший характер. Могли би знайтися інші слова та поради. Але я змучилась воювати і вибивати інформацію, тому просто на майбутнє - хочете допомоги, майте повагу до людини, якої звертаєтесь. Це ж було не важко прочитати інформаційне повідомлення та відповісти на пару питань.

0

796

Менi 13. У  з лютого почалися мiсячнi . У мене не регулярний гравiк цiх днiв було проходило 20 а й було що 46 днiв. Я знаю що це нормально
у пiдростка.Зараз 34 день я чекаю iiх. Також у мене э проблеми з животом рiк назад вирiзали апендецит, також проблеми з мочивиком i пiджлунковою. От до чого я веду тижня 2 назат може менше я здурiла i взяла свого кота пограться потiм я опузтила його нижче i почала притискати до жiночого органу ну не довго це тривало 1 хв. але щось приэмне я вiдчула. До цього у мене нi разу не було з хлопцем. Я девстнiца i зараз думаю що нiчого не помiнялось.Але в мене ниэ живiт i коли нiчого не роблю нудота.Я не знаю кажуть вiд тварин завагiтнити не можливо. Також болить сильно бiля шрама а ще сьогоднi болiло там де напевно яэчники
Я не знаю що з моiiм органiзмом.Скажiть якщо можете.

0

797

Даша 2002 написал(а):

Я не знаю що з моiiм органiзмом.Скажiть якщо можете.

напевне, скоро прийде менструація. Більше не скажу, бо не претендую на звання учасника "Битви екстрасенсів".
А вам раджу побільше читати художньої літератури. Жах скільки помилок ви робите в елементарних словах, ридати хочеться від такої граматики  http://druzia.0pk.ru/uploads/0002/25/06/8548-1.gif

0

798

Привіт,
я з своїм хлопцем займаюсь пестощами(ще цнотлива), але нічого не відчуваю коли ми торкаємося геніталіями один-одного.(Хоча є велика бажання нарешті відчути цю насолоду)Це нормально?

0

799

Нормально

0

800

Це знову я!Богдан.я ще хотів добавити про вчительку.Справа в тому що ви кажете що це гра гормонів,але все ж таки коли вона вдягаєтбся красиво наприклад сьогодні була в каблуках і платті трохи вище колін,чодово було видно груди і її попу,було дуже гарно!і так майже кожен день!ще була в спортивному костюмі особливо штани!мммм!!класно сиділи на ній.А груди десь 3розміру!вобщім боло красиво!ви кажете що це гормони.але як тут втриматись це вже не гормони це вже просто я хочу її в сексуальному плані!начебто 40років зоте в неї жопа і грудь нормальна!кожен день я мрію про неї.дуже хочу з нею переспать хоть один раз!дуже дуже бо таких жінок ще незустрічав.хочу і все це не гормони це щось друге!то що робити дайте відповідь?може запропонуйте якось щоб я зміг знею зайнятись сексом??допоможіть!!

0

801

богдан, я свою думку не міняю. У вашому віці подібна зацікавленість особами протилежної статі, нехай і старшими, але тими, що приваблюють, у першу чергу відбувається через гормональні перебудови в організмі. У дівчаток це, зазвичай, трапляється пізніше. якщо ви заперечуєте це (хоча тут не варто бути експертом, щоб це зрозуміти, бо з підлітками я спілкуюсь і орієнтуюсь у їх захопленнях та що це викликає. більше того, даний феномен вивчають у школі не на одному предметі - принаймні, я у школі вивчала в ряді дисциплін), то я не буду вас переконувати в очевидному.
Окрім того, що я пропонувала раніше, максимум з моєї сторони - релігійне виховання. Але цього радити не буду. Не люблю розмовляти на релігійні теми з людьми, у яких інше віросповідання, ніж у мене, бо у більшості випадків я про себе отримую негативну характеристику. Вважаю себе не найкращим порадником у даних питаннях.

богдан написал(а):

дуже хочу з нею переспать хоть один раз!

ви би знали, що я зараз хочу...

богдан написал(а):

дуже дуже бо таких жінок ще незустрічав

а яких жінок ви зустрічали у своєму віці? маєте багатий досвід?

богдан написал(а):

хочу і все це не гормони це щось друге!

ну, якщо ви впевнені, що це у вас не гормональна перебудова, то ви і знаєте, що це. або ж ви експерт в ендокринології. чи хоча би в медицині загалом. тоді самі дайте відповідь що це! я не винна, що ваші вчителі не зуміли донести вам необхідних знань, або ж не збираюсь заповнювати ваші пробіли у навчанні.

богдан написал(а):

може запропонуйте якось щоб я зміг знею зайнятись сексом??

і тут я зрозуміла, що мої знання та погляди кардинально розходяться з сучасністю. видно, пора згортати свою діяльність, ажде я мислю минулим десятиліттям. це як погляди на грудне вигодовування зараз і 20 років тому - абсолютно різні речі.

0

802

Щож добре я звами згоден.Але якщо вона наприклад согласиться зі мною переспать,то можу я це зробити?чи сказати ні!Хоча я непроти потрогати її жопу і грудь.Очобливо полизатись з нею!то можу я тоді знею  провести ніч??

0

803

Це знову Богдан і я питаю якщо вона погодиця на секс то я можу з нею це зробити?потрібно використовувати презирвативи?

0

804

богдан
за дурні запитання отримаєте бан. Через таких людей як ви у мене пропадає бажання надалі співпрацювати з тими, кому допомога реально потрібна. Якщо бажаєте, що я цим більше не займалась - продовжуйте у тому ж дусі. Або просто скажіть напряму, що моя робота непотрібна і бездарна.

0

805

Доброго вечора! Ми з моїм хлопцем розпочали займатися сексом. 5.09 у мене були менструації, а після них, а саме 11.09 у нас був секс. Але перед самим сексом він увійшов в мене 2-3 рази без презерватива. Чи можу я завагітніти, адже менструацій і досі не має???

0

806

Будь ласка, не дублюйте питання у можливих ресурсах. В аску я відповісти можу швидше, але там існують обмеження щодо розміру питань. Зате ви не обмежені на сайті, проте мені не завжди зручно тут відповідати.

0

807

Перечитав, останні повідомлення. Спочатку було смішно, потім страшно. Мене вбиває думка, скільки зіпсутих  людей виросте, одружаться і стане батьками. Ще раз утвердився в думці, наскільки низько можуть падати молоді люди, у яких відсутнє розуміння гріха і чесноти. Богдану ж пораджу терміново звернутися до кваліфікованого психолога. Підозрюю щось неладне, явно нагадує не людську, а тваринну поведінку. А спосіб висловлюватися не менш дивний

0

808

о. Олег написал(а):

Перечитав, останні повідомлення. Спочатку було смішно, потім страшно

у мене жевріє надія, що інколи пишуть вигадані історії...

0

809

привіт,мені 16 років) я довго ждав момента коли дівчина погодиця переспати зімною так як вона ще незаймалася сексом і їй потрібно було підготовитися,і ось буквально в чора їй захотілося секса але в мене небуло презерватива, вона сказала давай так без нього ну я і погодився беру свого члена хочу встромити їй  поміж ноги а в мене не хоче вставати мені так стидно було( я думаю це через те що вона терлася приблизно дві години  і вмене цей весь час стояв мабуть виснаживсь? якщо не так то вчому проблема?

0

810

Bodya написал(а):

привіт,мені 16 років) я довго ждав момента коли дівчина погодиця переспати зімною так як вона ще незаймалася сексом і їй потрібно було підготовитися,і ось буквально в чора їй захотілося секса але в мене небуло презерватива, вона сказала давай так без нього ну я і погодився беру свого члена хочу встромити їй  поміж ноги а в мене не хоче вставати мені так стидно було( я думаю це через те що вона терлася приблизно дві години  і вмене цей весь час стояв мабуть виснаживсь? якщо не так то вчому проблема?

Сьогодні я буду різка. Не знаю, чи ви прочитаєте мою відповідь, з якою я серйозно запізнилася, та це також повідомлення усім іншим лінивим користувачам.
По-перше, ви як зареєстрований користувач бачите у мене в підписі фразу "Прохання усі запитання залишать у темі Питання-відповідь" (до речі, з активним посиланням). Логічно припустити, що там задають питання. Які - потрібно глянути. Чому ж ви відписались у цій темі? Не надало вам сумніву, що опис не відлягає вашому запиту?
Чому мене це так обурило? Бо я стараюсь докласти чимало зусиль, щоб форум був також максимально простим і зрозумілим у користуванні. І усі особисті питання залишають в окремій темі, про що вказано всюди, і це неможливо не побачити. А тому подібне це, скоріше, акт протесту чи виклик.
По-друге, я змучилась відповідати на дурні запитання. Одне і те ж протягом кількох років, ніби іншої теми для обговорення немає. Жаль, бо мені б хотілось піднімати інші цікаві теми, порушувати різноманітну проблематику, чути щось цікаве від дописувачів, а не слухати про підліткові гормони та фантазії. Або дорослішайте, або залишайтеся дітьми і не робіть дурниць.
По-третє, я довго виношувала ідею хештегів на форумі. І я це зробила. Нехай трохи не так, як це є в соцмережах, але діє. І відповідь на це запитання можна було спочатку пошукати, бо вона таки тут є.
По-четверте, що доповнює другий пункт. Гугл знає майже все, і тут він би допоміг точно. Я змучилась відповідати на банальні запитання, відповідь на які легко знайти в інтернеті. Це не є спірні теорії, це банальщина. Тому не будьте лінивими, бо часто ви самі вирішите свою проблему, ніж коли я відповім. Учіться самостійності!
По-п"яте. У подібних випадках я згадую такий смайл:  http://www.kolobok.us/smiles/madhouse/dash2.gif
Ви у школі не вивчали граматику? Я розумію, що можна зробити опечатку, пропустити розділовий знак - я сама цим грішу. Але така кількість помилок свідчить про те, що випадковість тут не має місця. Це написано або спеціально, або ваша вчителька дарма отримує зарплату. О, як би я хотіла, щоб існувала служба, яка б займалась граматикою в інтернеті. Щоб вийшли на вашу школу, вчительку, глянули на ваші оцінки і перевірили, чи вони справедливі. Раз я слухала лекцію одного педагога, який вважав, що саме вчитель відповідає за успішність свого учня чи студента. Погано вчиться - проблема вчителя, який не вмів навчити, зацікавити, пояснити. Це не студент винен, що не бажає вчитися, у відсутність важелів, які б заставили його звернути увагу на навчання. Видно, ваша вчителька навіть не старалась вас навчити (прошу у неї заочно пробачення, але якби мої учні так писали, я б вважала себе поганим педагогом).
Відповіді не буде. Вважайте, що у мене здали нерви, хоча це німий крик душі.
Я з радістю чекаю цікаві запитання та обговорення, а вам усім бажаю розвиватися духовно, щоб подібних питань ніколи не виникало.

0

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2016 «QuadroSystems» LLC