Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Питання-відповідь

Сообщений 61 страница 90 из 824

1

Передмова

Вітаю усіх на сторінках свого ресурсу. Надіюсь, заглянувши сюди, ви знайдете для себе щось корисне, що допоможе вирішити вам проблеми сьогодення, на майбутнє озброїтися необхідної інформацією, або ж просто щось прочитати.
Мені приємно бачити, що ви звертаєтеся до мене за порадами і підтримкою, я стараюся допомогти кожному і максимально викластися у своїх відповідях. Проте це мені не завжди вдається. Зараз я хочу зосередити свою увагу на тому, як варто будувати характеристику свої проблеми, щоб згодом я могла вам надати повну відповідь, а також декілька фактів, про які вам варто знати і мати на увазі.
1) Пишучи свій пост, я дуже прошу надати МАКСИМУМ інформації щодо вашої ситуації. Вік ОБОВ’ЯЗКОВО (ваш і того, про кого буде йти мова, якщо присутня третя особа). А також усе, що стосується вашої проблеми, спробуйте описати її максимально повно: що трапилося, як трапилося, чому трапилося, ваш погляд на неї, якщо має відношення третя особа, то і її погляд, ваші думки і роздуми. Тобто усе, що ви знаєте і вважаєте за необхідне мені сказати. Чим повнішу картину я бачитиму, тим легше мені  щось сказати. Адже інколи навіть найменші нюанси можуть радикально спричинити варіант вирішення проблеми.
Звичайно, я старатимуся вступати з вами в діалог, щоб уточнити певні нюанси, але на це витрачається час, який може бути дорогоцінним.
2) Мої відповіді – це у більшості випадків мій власний погляд на речі, спричинений життєвим досвідом, прочитаним на світоглядом. Бувають ситуації, коли я не розділяю вашої позиції, проте ж все ж таки іду на зустріч і не нав’язую свої думки, а намагаюся подати загальну відповідь. Я можу бути не права в силу відсутності життєвого досвіду у певних ситуаціях, життєвих поглядах на певні позиції, власні розмірковування, які являються ІМХО. Тому можу стверджувати про певний суб’єктивізм. Звертаючись до мене, ви отримуєте не тільки просто відповідь на запитання, але часто і моє власне бачення. Не спішіть його відкинути, задумайтеся. Адже якби я хотіла нашкодити комусь із вас, то не витрачала б стільки часу і зусиль на цей ресурс. І пробачте мені мою некомпетентність. Я не ідеальна.
3) У когось, можливо, склалось хибне враження про мою освіту. Я НЕ МЕДИК, і те, про що тут розказую, загальновідомі факти, почерпнуті зі спеціальної літератури та інших інформаційних джерел. Я стараюсь віддавати перевагу надійним джерелам інформації, а не поширеним міфам, проте це не запорука успішної відповіді – зазвичай мої відповіді мають розмитий характер і я не часто беруся за них. І якщо я раджу звернутися до лікаря, то там варто зробити, а не зігнорувати мою настанову. Є безліч он-лайн консультацій лікарів, але жоден лікар не поставить діагноз і визначить лікування без особистого огляду. Пам’ятайте це. Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, не зволікайте, бо чим раніше ви виявите проблему і почнете її лікування, тим менше негативний наслідків виникне.
Якщо хтось вважає, що я не права, або ж бажає висловити свою думку і пораду для когось - відписуйтесь! Не вагайтеся і вступайте в бесіду.
4) Було б непогано, якби ви вказували своє віросповідання, бо від цього теж немало залежить. Я не дуже добре умію тлумачити християнські догми та мораль, але на сайті часто появляється отець Олег, який зможе це зробити і донести правильно слово. Якщо ви вважаєте себе атеїстом чи іншого віросповідання, укажіть це.
5) Я не маю можливості цілодобово бути прикутою до сайту, і буває так, що затримуюся з відповіддю, або ж не завжди є можливість надати розгорнуту відповідь. Більшість питань уже раніше були розглянуті, тому, якщо вказую, що відповідь на аналогічну проблему уже була вказана, то не полінуйтеся і пошукайте. Я розумію, що сторінок багато. Я ще не придумала, як систематизувати всю інформацію, тому варто просто посидіти і пошукати. Дякую за розуміння.
6) Хотілося б знати про результати своїх старань, тому, якщо не важко, вказуйте, чи допомогли вам мої поради, до якого висновку ви дійшли і чим все закінчилося.
7) Обіцяю повну АНОНІМНІСТЬ і не намагаюся взнати, використовуючи особисту інформацію, що ви за персона, а також розголошувати ваші персональні дані та ту інформацію, якою ви зі мною ділитеся. Якщо хтось вагається чи боїться бути упізнаним, реєструйтеся та надсилайте особисті повідомлення.

Я не всесильна, і не завжди спроможна вирушити чиюсь проблему. Інколи потрібна консультація спеціалістів, але у більшості випадків запорука успішного вирішення проблеми залежить тільки від час. Я можу порадити, а ви вже вибираєте чи прислухатися. Проте в залежності від того, як серйозно ви підійдете до свої ситуації і буде залежати кінцевий результат. В питаннях психології правильну відповідь знає ваше серце, слухайте його. В особистих – відкрийтеся на зустріч один одному і не кваптеся, у вас все життя попереду. В здоров’ї бережіть себе з молоду.
Удачі.

У зв’язку з тим, що багато хто ігнорує мої прохання, слова та просто заходить сюди один раз, щоб задати запитання, і не повертається за відповіддю (ну, і навіщо це робити?), я намагаюся оптимізувати роботу так, щоб зберегти свій час і ваш, якщо ви справді потребуєте підтримки. Відтепер я відповідатиму тільки на повідомлення, у яких будуть враховані усі пункти моїх вимог, інакше буде висунуте перше попередження, і якщо ви не скористаєтесь шансом, то на мою відповідь не розраховуйте. Я б хотіла спілкуватись у режимі діалогу, де хоча би мене чує співрозмовник, а не завітав – пішов – а ти собі тут друкуй. До того ж, часто зустрічаю дуже складні питання, над якими мені потрібно посидіти, подумати, попрацювати. Багато дрібниць не дають мені розгорнутої картини, а на питання відповідей немає. Тому, якщо ви не потребуєте відповіді і підете звідси, залишивши запитання, не робіть цього і закривайте вкладку. Якщо ж ви реально хочете вступити в діалог, то давайте серйозно підійдемо до цієї справи:
- Ваша ситуація – твір. Максимум фактів, максимум, який ви можете мені розказати. Навіть те, що здаватиметься дрібницями, викладайте. Можливо, ці дрібниці є вагомими. Не подавайте мені інформацію порціям у повідомленні, кожна з яких кардинально мінятиме мою думку. Тут немає обмеження на символи, а якщо текст не помішається в одному пості, відкривайте наступний.
- Вік. Вирішення ситуації для 12, 18 та 30 років може кардинально відрізнятися. Я не можу телепатично вгадати скільки вам років.
- Місто проживання. Буває, я можу підказати куди можна звернутися конкретно з певною проблемою, якщо орієнтуюсь у тій місцевості.
- Релігія. Відповідаю я у двох площинах – релігійна та соціальна. І відповіді можуть теж відрізнятися. Не хочу я нав’язувати вам думку про те, що вчинене є гріхом, що не можна так робити, що у вас брак віри та любові, що ваші стосунки виправить те і те, якщо ми з вами різного віросповідання. Я б, наприклад, не хотіла слухати про мусульманство, бо я не сповідую цю віру. Але якщо ви є віруючою людиною, то і розмова у нас може відбувати у іншому контексті.

Наразі це все, про що я прошу. Та це, виявляються, теж важко. Надіюсь, ми зрозуміли один одного.

З повагою, Тасміт.

Пропоную ще один варіант діалогу зі мною для тих, хто хоче зберегти анонімність, або ж раптом комусь захотілось зі мною поговорити  ;)
У мене відкритий профіль на відомому більшості ресурсі Ask.fm. Тому, усіх, хто бажає залишити коментар чи питання, поцікавитися чи запитати пораду - запрошую.
http://ask.fm/tassmit

Пошук по хештегах !

0

61

і всі рази яких було можливо 20, у різних позах, нічого... а там ще було зазначино, що якщо  співаєш то вона може розірватись мені здається що це бред... я співаю все життя... але якось малаб відчути...

0

62

mia написал(а):

але якщоб я її могла втратити раніше то мені знається я б відчула

а який у тебе поріг болю? якщо високий, то могла і не відчути. стереотип, що після першого сексу повинно бути боляче, дискомфорт  кров давно потрібно повалити. усе ІНДИВІДУАЛЬНО. якщо ти нічого не відчула, значить така твоя особливість

mia написал(а):

так користуюсь тампонами але на оb зазначино що це неможливо так як при місячних пліва стає еластичною і її пошкодити не можливо так зазначено на вкладиші.

це загальнопоширене поняття. але ніхто чомусь не згадує, що сама пліва буває різної форми. тому не залежно від того, якою б вона не була еластичною, якщо є перетинки, вони можуть розірватися і найменшим тампоном.

mia написал(а):

ааа і доречі у подруги те саме, хоч і раніше стетевих відносин не було

а що у подруги?

mia написал(а):

І мама розказувала що у неї теж таке було..

можна списати на спадковіть

mia написал(а):

А наприклад якщо у мене вона еластична, то  вона тоді почулається розхитується?

пліва не розхитується, вона розтягується

mia написал(а):

тоді це буде видно у гініколога???  чи буде видно що я цнотлива і в ст стосунки раніше не входила?

на жаль не можу тобі на це відповісти. у мене немає медичної освіти, тим більше акушерсько-гінекологічної. я даю відповіді з того, що сама знаю, чи десь прочитала. і не ризикую самостійно відповідати на те, у чому не впевнена

mia написал(а):

а там ще було зазначино, що якщо  співаєш то вона може розірватись мені здається що це бред.

це ж як співати треба  :D

От що я тобі пораджу від себе: ти уже живеш статевим життям, а відповідно, якщо переживаєш за своє здоров"я, то стояти на обліку у жіночій консультації повинна. я не можу дати конкретну і повну відповідь. спеціаліст тобі зразу скаже, розірвала ти пліву чи ні

#перший_секс #секс #кров #пліва

0

63

о не не ніяких гінікологів я непереношу... а переживаю щоб мама не взнала... типічний страх... нам написано що коли ти співаєш ти напружуєш мязи живота і йде напруження і вона може розірватись http://druzia.0pk.ru/uploads/0002/25/06/8547-1.gif

0

64

mia написал(а):

о не не ніяких гінікологів я непереношу... а переживаю щоб мама не взнала... типічний страх..

почавши статеве життя, ти взяла на себе відповідальність відповідати за свої вчинки. Не думаю, що тобі хочеться в майбутньому стикнутися з позаматковою вагітність, з хірургічним втручанням чи навіть безпліддям. Адже не просто так сказано, що потрібно відвідувати лікаря два рази в рік, а якщо ведеш статеве життя, що обов"язково. Та ж ситуація і з мамою. Ти прекрасно знала на що йдеш і як на це відреагують батьки. Тому повинна бути готовою до усього. Жити інтимним життям це не пірсинг зробити ти тату. Покричать, посварять, але потім усе притреться. Усе набагато важливіше. Хочеш - дослухайся до мене, хочеш - ні. Твій вибір. Але смію нагадати, що я старша і у мене багатий досвід спілкування і з матерями, і з тими, у кого не може бути дітей. А в більшості причина ховається якраз у таких от ситуаціях як "боялася піти до гінеколога, боялася, що мама взнає". Хворобу чи паталогію легко запустити, абе краще запобігти їй. Серед безлічі тем, є одна, де жінки, які не можуть мати дітей описують свої почуття. Я знаю, що давно не оновлювала її, але суть зберігається. Не думаю, що ти хочеш повторити їй доля.
mia, люба, ти вирішила рано подорослішати, ти сама стала на цю дорогу. Тепер ти відповідаєш за свої дії. І ніхто за тебе це не зробить. І наступного разу уяви себе мамою підлітка. Чи хотіла б ти, щоб твоя дитина так вчинила?

#ранній_секс

0

65

Дівчата та хлопці, мені дуже приємно, що ви звертаєтеся до мене за порадою. Адже створила я цей проект якраз для того, щоб допомогти вам розібратися з проблемами. Проте, мої відповіді можуть вам не сподобатися вам, чи вас обурити. Я консерватор. Ні, не подумайте, що я живу традиціями і правилами ХІХ століття, але у деяких питанням я дотримуюся стриманих позицій.
Більшості з тих, хто тут відписується, читає дану тему та їй похідні, ще немає 18 років. І бажає, або уже веде статевий спосіб життя. Я не ваша мама, і не маю права вказувати, що робити, а що ні. Ви самі вибираєте для себе вірний путь, а я лише хочу, щоб ви не понароблювали дурниць. Повірте, не потрібно спішити з інтимом. Тому я пріоритетним зробила розділ "Цнотливість", але йду назустріч підліткам, і щоб уникнути багатьох проблем, все таки відкрився розділ "Перший раз". Однією з поширених тем, якою цікавляться сучасні підлітки, є тема інтимних відносин, а також віку, коли вже можна починати займатися цим. Але мало хто обговорює дану проблематику і навіть наважується заговорити взагалі, віддаючи перевагу мовчки шукати інформацію в Інтернеті, яка, повірте моєму досвіду, часто не відповідає реальним подіям. Хтось поширює мережею відомі міфи, на які ведуться багато читачів, а потім розгублюються, коли не виходить так, як хтось десь написав. Адже ніхто не перевіряє достовірність цієї інформації, ніхто не несе за неї відповідальність, і навіть коли ти знайдеш те, що не відповідає дійсності, то добитися спростування не менш важко, особливо на аматорських сайтах.
Або ж інформація добре захована. Те, про що я розповім сьогодні, я збирала два роки, вивчаючи не тільки добре індексуючі сайти в Інтернеті, але і збираючи по крихтах інформацію на форумах і в інших джерелах. Штовхнули мене на написання цієї статті ряд подій. До них можна віднести знову ж обговорення цього питання на форумах і сайтах, де кожен ховається за ніком і аватаркою, і, не дай Бог мене впізнає хто із знайомих, з хвилюванням набирає повідомлення, отримуючи не завжди адекватну і виразну відповідь. Днями я прочитала книгу про секс, написану для 12-річних підлітків і залишилася нею не надто задоволена. Адже в дуже загальних фразах написано хоча і правильно, проте не враховано БЕЗЛІЧ дрібниць, які можуть відігравати більшу роль, ніж загальновідомі речі.
Не буду продовжувати переливання з пустого в порожнє, і приступлю до самої суті питання. Коли ж таки можна? Немає універсальної формули, яка б вивела ідеальний вік для всіх, або для кожного окремо. Немає конкретного віку, після якого вже «можна». Пам'ятайте, що той вік, який у вас прописаний у паспорті, може відкрити вам дозволи лише на ті речі, які обмежені законодавством, і він вам не скаже «Тобі вже 18. Вперед!». І лише в одному випадку він таки створює перешкоду, на яку мало хто звертає увагу. Але про це пізніше.
Якщо ви сумніваєтеся, чи варто це робити, то потрібно пам'ятати, що є дві категорії, за якими можна розібратися в собі. Це психологічна і фізіологічна готовність. Про першу, напевно, вже багато хто чув і знає, що поки не відчуваєш психологічної готовності, поспішати не варто. Не треба кидатися у вир з головою, вибивати клин клином, переступати через себе. Все це відіб'ється на вашому психологічному стані і відношенню до інтимного життя взагалі. Події можуть розвернутися так, що ви будете відчувати огиду до статевого акту, геть відіб'єте бажання навіть думати про це, народиться страх або невпевненість. І багато інших речей, які надалі далеко не позитивно відіб'ються на вашому боці потаємного. Коли ж ви будете готові? Повірте, ви самі це відчуєте і зрозумієте, що готові зробити крок на зустріч своєму коханому. Не хочу навіть чути цих «Він хоче і вимагає .. » та інше. Ну і що з того, що хоче ? Я ось Лексус хочу, по світу поїздити, зрозуміти, чому у мене такі складні відносини з людьми, але я ж нікого не схиляю до виконання моїх бажань. А від стриманості ще ніхто не помер. Хотілося б написати пару рядків про самі взаємовідносини між хлопцями і дівчатами, але я вже відійду від головної теми, тому про це якось іншим разом.
З психологічною готовністю розібралися. Усі сумніви залишилися позаду, розуміємо, що готові до вирішального кроку, але на шляху стоїть ще одна перепона - вік. Тим, хто вже дорослий згідно законодавства, начебто можна і не читати, але все ж навіть для загального розвитку ознайомтеся. А ті, хто ще являється підлітком, почитайте уважно.
Згідно статистики тільки 35 % підлітків у віці 16 років залишаються незайманими. Мене цей факт дуже засмучує. Я не можу зрозуміти чому всі так квапляться подорослішати і спробувати забороненого плоду. Це проблема сучасного виховання та освіти, які не можуть донести, що під час статевого дозрівання, викиду гормонів з'являються подібні відчуття і бажання, і це нормально, але потрібно вміти ними впоратися, а не піддаватися спокусі. Знову ж я хочу Лексус, але не біжу грабувати банк. Ясно чому всім, а ось чому не варто вступати в інтимні стосунки так рано, зрозуміло не всім.
Моя позиція така, що все-таки до 18 років з точки зору фізіології варто почекати. Це я і спробую детально роз'яснити. Далі я наведу перелік прикладів і варіантів, які виступають за стриманість. Не треба мені викрикувати, що щось з цього дурість і неправда. Я особисто нічого сама не придумала і не нафантазувала. Все це або позиція суспільства, облаштована на особистих поглядах, або медичні застереження, або психології взаємин. Щоб все було зрозуміло, будемо називати все своїми словами.
1 . Статеві органи ростуть і розвиваються разом з нашим організмом. У дівчат вони захищаються дівочою плівою (ні, це не просто анатомічна особливість організму і просто зайва деталь) від негативного впливу, насамперед механічного і різних інфекцій. А як вони можуть правильно розвинутися, якщо схильні до пошкоджень? Всі ми бачили немовлят і знаємо, що з тім'ячком потрібно обережно поводитися, поки воно не затягнеться. Тут така ж ситуація. Уявіть, що ви нехтуєте цим правилом. Дівчата, вам в майбутньому дітей теж потрібно народжувати, а якщо ви зараз порушите репродуктивну функцію, потім може і не будете навчені. ЕКО, сурогатне материнство і навіть звичайне лікування дуже дороге, а ці гроші можна буде на щось інше витратити.
2 . До 18 років також росте і розвивається весь організм. Якщо статеве життя у дівчинки почалося до його остаточного формування, головний мозок дає команду «підготувати її стати матір'ю». Всі резерви тепер спрямовані на те, щоб підготувати дівчину до ймовірної майбутньої вагітності, навіть якщо вона і не настане. Вже не настільки активно розвиваються інші системи і функції.
3 . А правда ми боїмося піти до лікаря на консультацію, особливо в настільки делікатному питанні? В ідеалі, дівчина, яка почала інтимне життя, повинна ставати на облік в ЖК і там спостерігатися, щоб запобігти хворобам або ускладненням. А тепер давайте уявімо, що трапився перший статевий акт, і у дівчини виявилася кровотеча ( таке може статися і після 18 років), стався розрив м'язів, потрібне хірургічне втручання. І що? А треба здаватися мамі, їхати в лікарню, поки кровотеча не рясне і ви ще при свідомості. І не треба сподіватися, що пройде. Звичайне невелика кровотеча, викликане розривом пліви пройде, а м'язи самі не загояться і не затягнуться. Поки що хірурги після оперативних втручань таки накладають шви, а не залишають все з надією «якось воно саме затягнеться».
4 . Кримінальна відповідальність. За інтимні стосунки з неповнолітньою можуть загрожувати кримінальна відповідальність для молодої людини. Хлопець підпадає під цю статтю, і ви його до цього схиляєте. Гаразд, якщо ви не будете писати на нього заяву. Добре, якщо через місяць у вас весілля. А якою може бути реакція ваших батьків, якщо весілля таки не передбачається? Раптом подібна звістка їх настільки неприємно здивує, що вони подадуть заяву, а вас поведуть до лікаря, і там ви вже не розповісте історію про те, що неправильно користувалися тампонами. Не знаю тонкощів у подібній справі, тому поверхово описую ситуацію. Думаю, юристи більш детальніше вам про це розкажуть.
В українському законодавстві гримнули зміни (якщо таки гримнули, бо я абсолютно не встигаю слідкувати за законами). Тепер немає певного віку, після якого можна. Можна і в 12, якщо спеціальна медкомісія затвердить, що ви до цього готові. Отже, є заява, а тепер  щоб врятувати свого хлопця, треба довести іншим, що ви вже доросла. Неприємна для себе подібна тяганина, і для інших привід для обговорень. Не думаю, що такі складні рухи варті того, щоб потім ходити по судах і доводити свою дорослість. А всього на всього варто було просто посидіти за партою і удосконалювати свою грамотність.
5 . Дуже часто молоді дівчата, які почали інтимне життя в ранньому віці, розходяться зі своїм хлопцем. Дівчатка, кожному люблячому хлопцю буде приємно знати, що дівчина себе берегла для нього одного, а не в 14 років віддалася захопленню. І якщо ви чуєте, що хлопцю краще нецнотлива дівчина, він не гідний він вашої уваги. Дуже відомий факт, що діти схожі на першого сексуального партнера матері. От ви зустрілися, переспали і розбіглися. Вам хочеться, щоб ваші діти були схожі на чоловіка, або хлопчика, з яким сиділи за однією партою?
6 . Здоров'я. Навіть якщо ви і захищаєтесь від венеричних захворювань, ризик заразитися все одно залишається. Давно по світу прокотилися шокуючі заяви, що презервативи не захищають на 100 % від венеричних захворювань. А в підлітковому віці ви просто на огляд боїтеся прийти, а тут ще й лікуватися потрібно, і від мами вже не приховаєш цей факт. Запускати хворобу - собі дорожче.
У майбутньому може з'явитися і позаматкова вагітність, і постійні викидні, і патології. А все це має зв'язок з ранньої статевим життям теж. Хтось колись замислювався над тим, чому такий високий відсоток безпліддя? Ні? Статистика показує, що саме раннє статеве життя і призвело до того, що в майбутньому 20 % жінок не можуть стати біологічними матерями. Тільки 20 %! Кожна п'ята пара офіційно не можуть стати повноправними батьками. А скільки таких, хто просто не стає на облік, що не звертає увагу або навіть не знає.
Рак шийки матки. Знаємо, що це таке? Ні, тоді Гуглимо. Ця хвороба щороку забираємо безліч життів і наражає на небезпеку здоров'я сотні жінок, а лише тому, що вони не думали про це раніше. Зараз планується вакцинація від цієї хвороби, але вона буде ефективною лише в тому випадку, коли вакцину введуть ще незайманим дівчатам.
7 . Небажана вагітність. Ми підійшли до самого відомого факту, з якого починається мало не кожна лекція про статеве виховання, але поки я опустила цей факт, щоб звернути увагу на більш серйозні речі. Єдиним способом контрацепції, який дає 100 % захист від небажаної вагітності є утримання. Всім відомі презервативи дають лише 85 %, ОК - 95 %. Як бачите, не застрахований ніхто. А чи готові ви зараз мати дітей? А потягнете цю відповідальність? Зможете дітей поставити на ноги? Дати їм освіту і роботу? Належне виховання? Дівчата, чи є гарантія, що ваш хлопець не відвернеться від вас, дізнавшись про своє батьківство? Чи зможете ви батькам поглянути в очі і повідомити про своє материнство? Дайте собі відповіді на ці питання. Багато хто може мені кинути «зробимо аборт». Ось тут мені хочеться включити функцію вихователя і поговорити про мораль, але не буду, щоб не розгортати дискусію. Скажу лише, що безслідно це може і не пройти. І в більшості випадків не проходить. А тепер на хвилинку уявіть, що такою дитиною виявилися ви, і навіть не встигли зробити відчутні перші рухи, коли вас розірвало на шматки під час аборту. Вважаєте, що краще було так і зробити? Тоді вам не цю тему треба читати.
А знаєте, що краще виносити і народити дитину, ніж зробити аборт ? Часто буває саме так, враховуючи особливості організму. Багато хто стверджує, що краще зробити вакуум, ніж піддавати свій організм настільки серйозному випробуванню, як вагітність. Але в 30-ті роки ХХ століття, коли завагітніла 6-річна дівчинка, лікарі вирішили, що безпечніше їй буде родити, а не зробити аборт.
Я вагітність часто порівнювала з запущеним механізмом чи їздою на велосипеді. От, уявіть, що ви їдете по дорозі, і раптом зіткнулися з якоюсь перешкодою та падаєте. Наслідки падіння можуть бути різними – від звичайного розвитого коліна і до перелому чи струсу мозку. Так же і з вагітністю. Якщо різко зупинити цей запущений механізм, можуть статися непередбачувані наслідки, які з часом заберуть у вас можливість стати батьками.
І невеликий приклад з реального життя. Дівчинка 14 років, виховує мама її одна, у неї є хлопець, з яким вона не в дуже хороших відносинах - бувають сварки, непорозуміння, образи, але все ж залишається з ним. І ось в один прекрасний день вона дізнається, що вагітна. Більшість радять їй робити аборт, щоб не ламати собі життя. І вона йде в лікарню, УЗД ... двійня. Одну дитину складно підняти, а тут двох . Їй забороняють переривати вагітність, і вона зберігає своїх малюків. Так, далі їй буде дуже складно, бо обидва молодих батьків ще навчаються, покладатися тепер можна лише на майбутніх бабусь-дідусів, які теж не розкидаються грошима. Вони прорвуться, але буде дуже складно. Потім постає питання, чи зможе вона добре виховати цих дітей і вистоїть осуд з боку суспільства. Сподіваюся, що в її світогляді щось зміниться в кращу сторону.
Зараз стало модним стати матір'ю в такому юному віці. Я навіть знаю випадки про планувати вагітність в 9 класі. Але тільки коли є на кого покластися.
8. Релігія. Скажу кілька слів про те, що деякі релігії світу проти сексу до шлюбу, і цей факт треба як мінімум прийняти. А не твердити, що це нерозумно, а тільки прийняти. Ми самі вправі вибирати для себе релігію і відповідати її твердженнями, тому не варто когось принижувати лише через те, що у нього подібна позиція .

Ви мені можете кинути у відповідь, мовляв, стільки людей починають рано статеве життя, і нічого з вищезгаданого з ними не траплялося. І що я тільки дарма перебільшую, нав'язуючи свої думки, і взагалі всі мої слова - повна маячня, так як світ вже давно починає інтимне життя в 12-13 років. Гаразд, комусь і правда щастить, когось все це обходить стороною, але не факт, що й вам пощастить. А ви й правда впевнені, що нічого їх не характеризує? Адже як я говорила вище, про це не прийнято говорити і поширюватися, та й хто стане розповідати на кожному кроці, що довелося звертатися до лікаря з якимись наслідками? Або залишилося психологічне незадоволення? Максимум ви про це почуєте на форумі, де можна сховатися під чужим ніком і аватаркою. А хіба це добр , що так рано діти стають дорослими? Це на краще? Замість того, щоб удосконалюватися, творити, вчитися, час витрачається на зовсім інші справи, на помилки, про які потім жаліє більшість.
Я не ваша мама , вчитель і навіть не авторитет, якого потрібно слухатися в обов'язковому порядку. Я тільки хочу піднести ту інформацію, яку повинен знати кожен підліток, і вже сам розпоряджатися своїм життям. Пам'ятайте, що багато з вас ще не можуть самостійно себе забезпечувати і забезпечити сім'ю. Пара років нічого не змінить, а тільки зміцнить ваші стосунки. Удачі!
P.S. Якщо необхідно, звертайтеся особисто. Попробую надати відповідні матеріали і поради. Реєструйтеся і відправляйте особисте повідомлення.

#ранній_секс #перший_секс #задоволення #кров #пліва

0

66

При сексі я не відчуваю ніякого задоволення і коли мій хлопець засовує свій член далеко ,я відчуваю різкі болі.Що це може бути ,з чим це повязано і як з цим боротися?

0

67

Оксана написал(а):

При сексі я не відчуваю ніякого задоволення

це питання я уже з дівчатами розглядала. переглянь попередні записи. коли взнаєш, що саме тобі мішає отримати задоволення: фізіологічні чи психологічні чинники, тоді уже можна буде пробувати шукати конкретну відповідь. загалом такою проблемою займаються лікарі, тому допомогти я тобі зможу виключно на мінімальній теоретичній базі.

Оксана написал(а):

коли мій хлопець засовує свій член далеко ,я відчуваю різкі болі

скільки тобі років, як довго ти живеш статевим життям, і чи консультувалася з лікарем? ті ж запитання і про твого партнера.  будь ласка, дай відповіді на ці питання, щоб я змогла побачити загальну картину і знайти для тебе відповідь

#задоволення #біль

0

68

Мені 16р.,хлопцеві 19.А як я можу дізнатися яке я можу відчувати задоволення?А до гініколога мене без мами можуть прийняти?займаюсь сексом пару місяців.

0

69

Оксана написал(а):

А як я можу дізнатися яке я можу відчувати задоволення?

ну, кожна людина сама відчуває, відчуває вона задоволення чи ні. а яке? боюся, я не можу відповісти, бо не знаю, які є пити задоволення. чи ти маєш на увазі види оргазму?

полишимо питання задоволення, так як воно неоднократно розглядалося, і як тільки у мене з"явиться більше вільного часу, я присвячу цій проблемі тему.

Оксана написал(а):

А до гініколога мене без мами можуть прийняти?

можуть. з 14 років можна відвідувати без обов"язкової присутності батьків. а після початку статевого життя навіть потрібно. свою позицію я виклала вище.

Що ж до болі, то мої роздуми чисто теоретичні.
По-перше, біль ти можеш відчувати через напруженість м"язів. попробуй повністю розслабитися. до речі, напруженість, один з основних чинників, який "тормозить" отримання задоволення від сексу  ;)

По-друге, недостатність розтягнення м"язів. мабуть ти чула, що після народження дитини, у жінки зникає частина проблем(напр. зникнення болі при менструації). а вирішення насправді дуже просте: м"язи стають більш розтягнутішими і еластичнішими. не намагайтесь експериментувати з повним проникненням. "завойовуйте" територію потрохи. тренуйте м"язи

І по-третє, усім відомий факт "розмір не головне". трішки фізіології. довжина піхви сягає близько 10 см, а чоловічого члена при ерекції - в середньому - якраз більше 10. от якраз через цей дисбаланс і може спричинятися біль. шийка матки механічно відкривається. ти відчуваєш біль при менструації? вдаєшся до знеболюючих препаратів?

На жаль, наразі це все, що я можу відповісти. Я буду пробувати шукати нову інформацію, і викладатиму її на сайті. А більш клавіфіковану консультацію тобі надасть спеціаліст. Він на це вчився.
Удачі. І бережи своє здоров"я

#біль #гінеколог

0

70

Болі я раніше не відчувала до початку статевого життя,а зараз не дуже сильні але відчуваю.деколи п'ю таблетки.болі при сексі я раніше не відчувала це тільки останнім часом.

0

71

А може бути що там щось пошкоджене?То я не можу зрозуміти що мені потрібно зробити для того щоб отримати задоволення

0

72

Оксана написал(а):

А може бути що там щось пошкоджене?

скоріше за все. вся справа в тому у тому, що ти почала відчувати біль. тим більше, що раніше її не було. це може бути розрив м"яза, чи його пошкодження, або ж запалення. ось чому лікарі так намагаються довести, що варто утриматися від статевого життя до повноліття. наполегливо рекомендую відвідати лікаря, щоб пізніше не прийшлося прибігати до хірургічного втручання. нагадаю, що рак шийки матки на сьогодні дуже поширена хвороба, і я не думаю, що ти у 16 років хочеш стати інвалідом. тому найбільшу загрозу найкраще виключити зразу.

Оксана написал(а):

То я не можу зрозуміти що мені потрібно зробити для того щоб отримати задоволення

спочатку розберися з проблемою больових відчуттів. а на консультації у спеціаліста можеш підняти це питання.

#біль

0

73

Як і обіцяла. Але попереджаю, що матеріал розрахований на дорослу публіку, тому нічого конкретного по відношенню до підлітків стверджувати не можу. можливо щось і підійде  :huh:
Досягти оргазму, отримати задоволення. Як?
Громадська думка: Досягти оргазму. Як?

Перша тема - статті з загальною інформацією та порадами

Друга - ситуації на форумах та роздуми користувачів інших ресурсів

Вищезгадані матеріали знаходяться у розділі "Інтим", тому не рекомендовані для перегляду користувачам до 18 років!

Є ще одна темка
Сексологи відповідають на інтимні запитання підлітків
В кінці подається посилання на консультацію сексолога, але там дуже великий обсяг інформації. проте, якщо завдатися метою, то можна і відшукати щось необхідне  ;)

Ну що ж, інформації немалий обсяг, трохи часу та терпіння, і відповіді на більшість проблем вирішено. Але пам"ятаймо, що кожна ситуація індивідуальна, тому усі статті носять рекомендаційний характер, і вони не заміняють консультації спеціаліста!!!

#задоволення

0

74

Мені 16р,хлопцеві 19р.займаємось сексом 6місяців,я нічого не відчуваю,десь місяць назад при сексі коли він всовував свій член далі я почала відчувати ріскі болі.що це може бути?як з цим боротися?

0

75

Кетрін, по-перше, велике прохання усі запитання задавати у відповідній темі Питання-відповідь. Дозволяється відписувати у темі з інформацією, якщо вам є що додати. Я не хочу закривати кожну тему.
По-друге, аналогічне питання було задане минулого тижня, і схожі раніше. я на них дала вичерпні відповіді. часом не на ваше? (я одна управляю сайтом, тому відповіді від іншої людини навряд чи дочекаєшся. наразі добровольців немає) вибачте, але я не спеціаліст, і достовірно відповісти не можу. погортайте ще "громадську думку" по цьому ж питанні. можу лише відповісти на наводящі питання по своїх же словах, або прокоментувати деякі статті. надалі відписуйтесь у відповідних темах

0

76

ПРИВІТ. я хотіла запитатись кому більше шкодить чоловіком курити чи жінкам????

0

77

mia написал(а):

я хотіла запитатись кому більше шкодить чоловіком курити чи жінкам????

куріння однаково шкодить як чоловікам, так і жінкам. але жінки зазнають більшого негативного впливу, і це відчутніше відображається на їх здоров"ї та житті
Чому дівчатам не варто курити?

#куріння

0

78

ще раз привіт) я колись чула що існує певний період у жінки там перек критичними днями, чи після них, що можна займатись сексом і є більше шансів що ти незавагітняєш. Це правда? Якщо так то як можна вирахувати цей період? Якщо ж є дні коли є менша вероїдність того що я завагітнію тоді повинен бути час коли навпаки небажано займатись сексом?? також коли?? http://druzia.0pk.ru/uploads/0002/25/06/8547-5.gif

0

79

mia
дійсно, існують так звані "безпечні дні". довгий час їх вважали як метод контрацепції, бо у ці дні неможливо завагітніти. процес зачаття може відбутися тільки під час дозрівання яйцеклітини - овуляції. Про розрахунок цих днів розказано Метод безпечних днів - календарний метод
Але на сьогодні розвіяний міф про існування "безпечних днів". Гінекологи давно заявили, що завагітніти можна у будь-який день. Завагітніти можна в будь-який день. Жіночий організм - не механізм, і він завжди може дати збій. Овуляція може настати як пізніше , так і раніше визначеного терміну, а відповідно, від вагітності ніхто не застрахований.

Безпечних днів не буває. Сперматозоїди живуть у статевих шляхах жінки до 7 днів тому, при частоті статевого життя хоча б раз у тиждень, всі дні, по визначенню, небезпечні, тобто запліднення можливе. Овуляція (момент виходу дозрілої яйцеклітини для запліднення) - процес непередбачуваний навіть при абсолютно регулярному циклі. Встановити її можна тільки постфактум, вже ближче до менструації. Таким чином, небезпечним виходить майже весь цикл, адже сперматозоїди, що потрапили в жіночий організм незадовго до менструації, можуть дожити до виходу наступної яйцеклітини. Отже, вираховувати нема чого.

Якщо ти задумалася над цим методом, то зразу тебе відмовлю. Це все одно, що незахищений статевий акт.

Найнадійніший засіб запобігання небажаній вагітності – слово «ні»

Це тільки здається, що попереджати вагітність важко, дорого й небезпечно. Набагато дорожче і важче лікуватися після абортів.
Зверніться до лікаря й підберіть з його допомогою свій спосіб постійної контрацепції для того, щоб Ваше статеве життя могло приносити радість і задоволення, а потім і здорових дітей.

Краще використовувати перевірені та схвалені спеціалістами методи контрацепції.

P.S. У розділі "Контрацепція" досить непоганий підбір матеріалів. Переглянь

#контрацепція

0

80

ні я просто хотіла перестрахуватись. Тобто контрацепція у моєму випатку це презирвативр + цей метод. думаю тоді б було більше шансів не завагітняти...сподіваюсь...

0

81

mia написал(а):

думаю тоді б було більше шансів не завагітняти...сподіваюсь...

загроза завагітніти є завжди. навіть з найсильнішими методами. як то кажуть, один шанс на тисячі. десь я навіть статтю читала, де було описано, за яких обставин і чому методи контрацепції не дотягують до 100% (може ця стаття і тут є. треба пошукати). а вагітніють і з діагнозом "безпліддя". знаю одну таку жінку. але це вже особисте. так що ніхто не застрахований. а перестрахуватися варто завжди. зараз дуже популярна б"ютіконтрацепція

Бьютиконтрацепция (бьюти-контрацепция, beautycontraception) ― новейшее средство контрацепции с ярким косметическим эффектом, специально созданное для женщин, которым по роду деятельности важно всегда выглядеть и чувствовать себя великолепно (актрисы, модели, телеведущие, светские селебрити).

Сегодня бьютиконтрацепция получает все большую популярность среди девушек и женщин, которые уделяют большое внимание уходу за своим телом. И это не случайно ― бьюти-контрацепция может значительно увеличивать эффективность косметических средств и процедур, положительно влияя на состояние кожи, ногтей, волос, исчезновение акне и темных "мужских" волосков, стабилизацию веса и даже на облегчение протекания "сложных" дней.

не знаю, чи правда так допомагає, чи то тільки реклама. я от ще до її виникнення знала, що ОК правильні підібрані ОК позитивно впливають на організм жінки. та й оральні контрацептиви мають більший ступінь захисту. проте підходить цей метод тільки для тих, у кого регулярне статеве життя

#контрацепція

0

82

оооооййййоййййооооййй. тобто цей Бьютиконтрацепция це що??? воно як вживається??? і тобто ораньна контрацепція... аж страшно думати))) http://druzia.0pk.ru/uploads/0002/25/06/8547-1.gif   ну незнаю в тому має бути якийсь подлог прям чудодійний метод від всього що тільки не хочеш... без шкоди на здоров'я мені здається там необійтись http://druzia.0pk.ru/uploads/0002/25/06/8551-1.gif

0

83

mia написал(а):

Бьютиконтрацепция це що??? воно як вживається??? і тобто ораньна контрацепція... аж страшно думати)))

дарма. оральна контрацепція вважається найнадійнішим методом контрацепції. плюс до всього і дешево. вважається, що вони надають 95% надійності. презервативи дають 85%. відчуваєш різницю? як я правильно зрозуміла, то б"ютіконтрацепція - це ті ж старі добрі ОК, але тут акцент робиться уже на позитивному впливі на організм: на стан нігтів, шкіри, волосся, самопочутті та здоров"ї. такі собі вітаміни. а про те, як їх вживати, то лікар розкаже. адже є різні препарати. одні вживається в перший день циклу з перервою на 7 днів, інші постійно. принцип там один. якщо препарат правильно підібраний і відрно приймається, то збої дуже рідко трапляються. зараз навіть його підліткам радять.

mia написал(а):

ну незнаю в тому має бути якийсь подлог прям чудодійний метод від всього що тільки не хочеш... без шкоди на здоров'я мені здається там необійтись

про користь ОК я чула ще кілька років тому. напевне, як була твого віку.дуже дано. але тоді мало хто звертав на це увагу. тепер зробили такий маркетинговий хід: акцентують увагу на інших властивостей задля просування продажу. на жаль, мало хто усвідомлений про усі функції ОК. у мене багато знайомих мучиться від сильних болів під час менструації, а мені так і хочеться сказати, щоб попив ці таблетки :yep: або ж вони непогано врегульовують цикл. можливо, якби їх можна було просто так купили, то б користувалися більшим попитом. а там необхідно йти до лікаря на консультацію, здавати аналізи, щоб правильно підібрати ОК. це зайві хлопоти, час, або ж "не дай Боже хтось взнає". ми, українці, ще такий народ.
Щось я на офф-топила. Просто багато чула раніше і в системі торгівлі трохи розуміюся. все таки, це моя спеціальність

#контрацепція

0

84

о ооооо не не не... то не то... правда це хотіль би попробувати, але як я вже зазначила до гініколога ні на крок... можливо через рік... зараз ще не готова... тай місто у мене маленьке... кожна собача сабаку знає http://doodoo.ru/smiles/smush/s005.gif думаю що завагітняти не малаб, так як я і він відповідально до цього ставимиось... Ми типу постійні партнери і ні в мене ні в нього ще раніше в статевому плані нікого не було. це взагалі круто http://s5.rimg.info/a871d0a789e1de16896c111b159d5d5d.gif а на рахунок там досвідчених партнерів я якось не в захваті, впринципі ти незнаєш з ким був твій партнер і чи немає він якоїсь там заразки http://s6.rimg.info/61f3eb871c0466af154c188f2142d161.gif думаєю завагітняти я немалаб, так як тільки призирватив і він ніколи не кінчав в мене. Призирвативи в більшості Contex... Вроді надійні.... А от знайома з своїми хлопцем взагалі не користуються конрацепцією, просто він не .... в неї http://doodoo.ru/smiles/wo/prayer.gif дивно.... але це не для мене....
А ти сама як ставишся до призирвативів??? І сама чим користуєшся????? http://s13.rimg.info/4301ffbd890f487874971b8024495e92.gif

0

85

mia написал(а):

думаєю завагітняти я немалаб, так як тільки призирватив і він ніколи не кінчав в мене.

mia написал(а):

Призирвативи в більшості Contex... Вроді надійні...

все таки незначний ризик є завжди. чи то бракована продукція, то презерватив може порватися. ніхто не застрахований. колись думали, що 100% стерилізація дає. але коли у лікарів народжували жінки, яким він особисто перев"язку робив, цей засіб контрацепції позбувся ярлику "найкращий"

mia написал(а):

правда це хотіль би попробувати, але як я вже зазначила до гініколога ні на крок... можливо через рік... зараз ще не готова...

якщо пізніше виникне необхідність, то перейдеш. а на сьогодні можна відвідати лікаря і не за місцем проживання. медицина у нас тільки на папері безплатна

mia написал(а):

А от знайома з своїми хлопцем взагалі не користуються конрацепцією, просто він не .... в неї

я от завжди кажу, що почавши інтимні стосунки, пара повністю повинна усвідомлювати усі наслідки та брати на себе відповідальність. до речі, перерваний акт шкодить здоров"ю жінки. при чому дуже сильно. і якщо часто користуватися цим методом, то пізніше можуть виникнути великі проблеми.
Як бачиш, питання статевого виховання у нашій країні дуже погано розкрите для підлітків. десь щось почув, хтось переказав і вірять. а як воно насправді і до чого то призводить, ніхто не задумується. навіть в еру НТП. здається, зайшов в інтернет і читаєш до схочу. раніше мало знали, і не було таких проблем, хоча ніхто не був застрахований. як казав один мій викладач "НТП веде усіх у прірву". чим далі іде розвиток, тим більше катаклізмів, стихійних проблем, і т.д.
Якби школа взяла на себе обов"язок донести у повній мірі, якби батьки не кремпувалися розказувати дітям, усе б виглядало інакше. а ще ми боїмося осуду зі сторони, і мовчимо про те, що необхідно розказати. часто навіть від батьків приховуємо. а потім це виливається у серйозні проблеми. а це уже інша історія

#контрацепція

0

86

не зовсім розумію що ти маєш під словами перерваний акт????
Ні я взагалі не хочу йти до гініколога на пушечний вистріл. Розумію що маю бути відповідальною але ще не час.

0

87

тобто якщо у тебе не кінають тоді це тобі шкодить????? http://druzia.0pk.ru/uploads/0002/25/06/8547-5.gif

0

88

mia написал(а):

що ти маєш під словами перерваний акт????

щоб багато не розписувати, це той метод, який використовує твоя подруга

mia написал(а):

Ні я взагалі не хочу йти до гініколога на пушечний вистріл.

а хіба школа не направляє? якщо я не помиляєся, то у 12-13 років повинен бути перший плановий огляд, у 15-16 другий, і у 17-18 - третій. а там треба ставати на облік. нас школа направляла.  нам тоді гінеколог усім зось розказувала, а потім, за бажанням, можна було з нею тет-а-тет поговорити. хоча кожен лікар для себе сам вибирає принцип відвідин. дехто і огляд проводить

mia написал(а):

Розумію що маю бути відповідальною але ще не час.

давно час, навіть згідно медичних рекомендацій

mia написал(а):

тобто якщо у тебе не кінають тоді це тобі шкодить??

так. адже жінка теж не закінчила акт для себе, і не змогла зняти напруження. а як нам відомо з фізики, нічого ніде не пропадає. от і все напруження виливається у варикоз малого тазу

#контрацепція

0

89

так направляють. але там одне запитання чи ведеш ти статевий спосіб життя на який завжди йде запитання ні. тому це записується.  а це зайвий клопіт, а потім це доходить до вчителів,а потім плітки. та оглядають груди. А так в жіночу консультацію йти такоє резиковано, далі хтось побачить із з найомих, дойде до батьків а я їм навіть заікатись про секс нехочу. вони вважають що нешвидше 17 років. а як бачиш все сталось набагато швидше. http://druzia.0pk.ru/uploads/0002/25/06/8551-1.gif

0

90

Дякую за пораду! А ще мене цікавить, чи можливо завагітніти при першому статевому акті?

0

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2016 «QuadroSystems» LLC