Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Питання-відповідь

Сообщений 121 страница 150 из 829

1

Передмова

Вітаю усіх на сторінках свого ресурсу. Надіюсь, заглянувши сюди, ви знайдете для себе щось корисне, що допоможе вирішити вам проблеми сьогодення, на майбутнє озброїтися необхідної інформацією, або ж просто щось прочитати.
Мені приємно бачити, що ви звертаєтеся до мене за порадами і підтримкою, я стараюся допомогти кожному і максимально викластися у своїх відповідях. Проте це мені не завжди вдається. Зараз я хочу зосередити свою увагу на тому, як варто будувати характеристику свої проблеми, щоб згодом я могла вам надати повну відповідь, а також декілька фактів, про які вам варто знати і мати на увазі.
1) Пишучи свій пост, я дуже прошу надати МАКСИМУМ інформації щодо вашої ситуації. Вік ОБОВ’ЯЗКОВО (ваш і того, про кого буде йти мова, якщо присутня третя особа). А також усе, що стосується вашої проблеми, спробуйте описати її максимально повно: що трапилося, як трапилося, чому трапилося, ваш погляд на неї, якщо має відношення третя особа, то і її погляд, ваші думки і роздуми. Тобто усе, що ви знаєте і вважаєте за необхідне мені сказати. Чим повнішу картину я бачитиму, тим легше мені  щось сказати. Адже інколи навіть найменші нюанси можуть радикально спричинити варіант вирішення проблеми.
Звичайно, я старатимуся вступати з вами в діалог, щоб уточнити певні нюанси, але на це витрачається час, який може бути дорогоцінним.
2) Мої відповіді – це у більшості випадків мій власний погляд на речі, спричинений життєвим досвідом, прочитаним на світоглядом. Бувають ситуації, коли я не розділяю вашої позиції, проте ж все ж таки іду на зустріч і не нав’язую свої думки, а намагаюся подати загальну відповідь. Я можу бути не права в силу відсутності життєвого досвіду у певних ситуаціях, життєвих поглядах на певні позиції, власні розмірковування, які являються ІМХО. Тому можу стверджувати про певний суб’єктивізм. Звертаючись до мене, ви отримуєте не тільки просто відповідь на запитання, але часто і моє власне бачення. Не спішіть його відкинути, задумайтеся. Адже якби я хотіла нашкодити комусь із вас, то не витрачала б стільки часу і зусиль на цей ресурс. І пробачте мені мою некомпетентність. Я не ідеальна.
3) У когось, можливо, склалось хибне враження про мою освіту. Я НЕ МЕДИК, і те, про що тут розказую, загальновідомі факти, почерпнуті зі спеціальної літератури та інших інформаційних джерел. Я стараюсь віддавати перевагу надійним джерелам інформації, а не поширеним міфам, проте це не запорука успішної відповіді – зазвичай мої відповіді мають розмитий характер і я не часто беруся за них. І якщо я раджу звернутися до лікаря, то там варто зробити, а не зігнорувати мою настанову. Є безліч он-лайн консультацій лікарів, але жоден лікар не поставить діагноз і визначить лікування без особистого огляду. Пам’ятайте це. Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, не зволікайте, бо чим раніше ви виявите проблему і почнете її лікування, тим менше негативний наслідків виникне.
Якщо хтось вважає, що я не права, або ж бажає висловити свою думку і пораду для когось - відписуйтесь! Не вагайтеся і вступайте в бесіду.
4) Було б непогано, якби ви вказували своє віросповідання, бо від цього теж немало залежить. Я не дуже добре умію тлумачити християнські догми та мораль, але на сайті часто появляється отець Олег, який зможе це зробити і донести правильно слово. Якщо ви вважаєте себе атеїстом чи іншого віросповідання, укажіть це.
5) Я не маю можливості цілодобово бути прикутою до сайту, і буває так, що затримуюся з відповіддю, або ж не завжди є можливість надати розгорнуту відповідь. Більшість питань уже раніше були розглянуті, тому, якщо вказую, що відповідь на аналогічну проблему уже була вказана, то не полінуйтеся і пошукайте. Я розумію, що сторінок багато. Я ще не придумала, як систематизувати всю інформацію, тому варто просто посидіти і пошукати. Дякую за розуміння.
6) Хотілося б знати про результати своїх старань, тому, якщо не важко, вказуйте, чи допомогли вам мої поради, до якого висновку ви дійшли і чим все закінчилося.
7) Обіцяю повну АНОНІМНІСТЬ і не намагаюся взнати, використовуючи особисту інформацію, що ви за персона, а також розголошувати ваші персональні дані та ту інформацію, якою ви зі мною ділитеся. Якщо хтось вагається чи боїться бути упізнаним, реєструйтеся та надсилайте особисті повідомлення.

Я не всесильна, і не завжди спроможна вирушити чиюсь проблему. Інколи потрібна консультація спеціалістів, але у більшості випадків запорука успішного вирішення проблеми залежить тільки від час. Я можу порадити, а ви вже вибираєте чи прислухатися. Проте в залежності від того, як серйозно ви підійдете до свої ситуації і буде залежати кінцевий результат. В питаннях психології правильну відповідь знає ваше серце, слухайте його. В особистих – відкрийтеся на зустріч один одному і не кваптеся, у вас все життя попереду. В здоров’ї бережіть себе з молоду.
Удачі.

У зв’язку з тим, що багато хто ігнорує мої прохання, слова та просто заходить сюди один раз, щоб задати запитання, і не повертається за відповіддю (ну, і навіщо це робити?), я намагаюся оптимізувати роботу так, щоб зберегти свій час і ваш, якщо ви справді потребуєте підтримки. Відтепер я відповідатиму тільки на повідомлення, у яких будуть враховані усі пункти моїх вимог, інакше буде висунуте перше попередження, і якщо ви не скористаєтесь шансом, то на мою відповідь не розраховуйте. Я б хотіла спілкуватись у режимі діалогу, де хоча би мене чує співрозмовник, а не завітав – пішов – а ти собі тут друкуй. До того ж, часто зустрічаю дуже складні питання, над якими мені потрібно посидіти, подумати, попрацювати. Багато дрібниць не дають мені розгорнутої картини, а на питання відповідей немає. Тому, якщо ви не потребуєте відповіді і підете звідси, залишивши запитання, не робіть цього і закривайте вкладку. Якщо ж ви реально хочете вступити в діалог, то давайте серйозно підійдемо до цієї справи:
- Ваша ситуація – твір. Максимум фактів, максимум, який ви можете мені розказати. Навіть те, що здаватиметься дрібницями, викладайте. Можливо, ці дрібниці є вагомими. Не подавайте мені інформацію порціям у повідомленні, кожна з яких кардинально мінятиме мою думку. Тут немає обмеження на символи, а якщо текст не помішається в одному пості, відкривайте наступний.
- Вік. Вирішення ситуації для 12, 18 та 30 років може кардинально відрізнятися. Я не можу телепатично вгадати скільки вам років.
- Місто проживання. Буває, я можу підказати куди можна звернутися конкретно з певною проблемою, якщо орієнтуюсь у тій місцевості.
- Релігія. Відповідаю я у двох площинах – релігійна та соціальна. І відповіді можуть теж відрізнятися. Не хочу я нав’язувати вам думку про те, що вчинене є гріхом, що не можна так робити, що у вас брак віри та любові, що ваші стосунки виправить те і те, якщо ми з вами різного віросповідання. Я б, наприклад, не хотіла слухати про мусульманство, бо я не сповідую цю віру. Але якщо ви є віруючою людиною, то і розмова у нас може відбувати у іншому контексті.

Наразі це все, про що я прошу. Та це, виявляються, теж важко. Надіюсь, ми зрозуміли один одного.

З повагою, Тасміт.

Пропоную ще один варіант діалогу зі мною для тих, хто хоче зберегти анонімність, або ж раптом комусь захотілось зі мною поговорити  ;)
У мене відкритий профіль на відомому більшості ресурсі Ask.fm. Тому, усіх, хто бажає залишити коментар чи питання, поцікавитися чи запитати пораду - запрошую.
http://ask.fm/tassmit

Пошук по хештегах !

0

121

Привіт.Мені 16р.,а моєму хлопцеві 19р.Ми займаємось сексом вже десь 6місяців.Я не відчуваю кайфу,але я не про це. Раніше я деколи я відчувала болі ривками.Вчора,коли ми займались сексом при кінці мені трішкі боліло,але коли ми закінчили мені дуже боліло десь від пупа до головки.Я випила таблетку і лягла спати.Ранком я відчувала біль коли напружувалась і коли ходила в туалет по маліньком.Скажіть,а що це може бути? Що від цього потрібно робити?А могтиму я потім мати дітей?

0

122

Катруся написал(а):

Скажіть,а що це може бути?

розтяжка м"язів могла відбутися. До 18 років органи малого тазу фортуються, не дуже ще еластичні і захищені. а крові не було? можливо, тріщинки чи розрив м"яза відбувся. важко щось отак теоретично сказати

Катруся написал(а):

Що від цього потрібно робити?

насамперед відвідати спеціаліста, щоб переконатися в тому, що вам не потрібне хірургічне втручання. тим більше, що ви пишете

Катруся написал(а):

Раніше я деколи я відчувала болі ривками

потрібно раніше було вияснити причину цього болю. можливо, були мікротріщинки, які ніяк не могли зажити.

Катруся написал(а):

А могтиму я потім мати дітей?

необхідно пройти обстеження. а далі уже дивитися. надіюся, що нічого страшного не сталося, але я наполягаю на огляді, якщо вам важливе ваше здоров"я. розпочавши статеве життя, ви підписалися за усі наслідки, які можуть виникнути. І не відтягуйте візит до ЖК.
Удачі

#біль #секс

+1

123

Здраствуйте! У меня вопрос. Можна ли забеременеть, когда сперма попала на малые половые губы? Или при входе в вагину? Какая вероятность?

0

124

Нат написал(а):

Можна ли забеременеть, когда сперма попала на малые половые губы? Или при входе в вагину? Какая вероятность?

ймовірність невелика, але існує

#вагітність

0

125

чи можуть бути проблеми щодо розміів члену?

0

126

neznakoez@) написал(а):

чи можуть бути проблеми щодо розміів члену?

а можна конкретизувати питання? будь ласка, більш обширно висвітліть проблему, і вкажіть якомога більше інформації про людину, якої це стосується (вік, рід занять, наявність статевого досвіду)

0

127

мені 13 років вага30-35 кг останнім часом замітив що мій ріст притормозив(тіла)чи може це впливати на ріст члена?

0

128

neznayomez@) написал(а):

що мій ріст притормозив(тіла)чи може це впливати на ріст члена?

у 13-14 років відбувається один із стрибків росту організму. але він не припинив розвиватися. Організм розвивається до 21 року, відповідно і всі органи теж ростимуть до цього часу. Наразі немає причин для хвилювання, проте, якщо є якесь відхилення від норм (для кожного віку є свої приблизні параметри пеніса), тоді варто звернутися до спеціаліста. Наступний і важливий стрибок росту відбудеться у 16-17 років, на той час частина органів не встигатиме за прискореним ростом тіла, тому можуть виникнути і проблеми зі здоров"ям. Будь уважний. І пам"ятай: розмір не головне  ;) я уже згадувала, що великий пеніс завдає дискомфорту під час статевого акту  :blush:

#розмір

0

129

Кто здесь модератор? У меня для вас совет: пожалуйста сделайте так, чтобы радио было, но его нужно самому включать. А то так неудобно: открываешь несколько вкладок с разными темами, и на каждой нужно выключать радио. Так будет удобней. http://druzia.0pk.ru/uploads/0002/25/06/8547-2.gif

Отредактировано stich196 (2012-01-11 21:39:22)

0

130

шо таке анальний секс і чи є це природньо??? http://druzia.0pk.ru/uploads/0002/25/06/8547-2.gif
яка норма (см ) для хлопця 13 років приблизно http://druzia.0pk.ru/uploads/0002/25/06/8551-1.gif

0

131

stich196 написал(а):

Кто здесь модератор?

я єдиний представний адміністрації

stich196 написал(а):

У меня для вас совет: пожалуйста сделайте так, чтобы радио было, но его нужно самому включать. А то так неудобно: открываешь несколько вкладок с разными темами, и на каждой нужно выключать радио.

прекрасно вас розумію, так як інколи теж приходиться працювати водночас з кількома вкладками. Але, на жаль, я не знаю чи це можливо  :no: Готовий скрипт взяла на форумі підтримки, а там не знадувалося про ручне використання. Може вам порадити вимикати на кожній зі сторінок радіо, або ж просто вимкнути звук. Знаю,що незручно, але поки що це єдиний вихід.
Надалі усі пропозиції та зауваження, будь ласка, залишайте у темі http://knopa.0pk.ru/viewtopic.php?id=48
Дякую

0

132

Весник_смерти написал(а):

шо таке анальний секс і чи є це природньо???

про анальний секс у нас є стаття, де зібрано немало інформації Анальний секс. Чи є це природньо? Важко відповісти. Кожен сам для себе вирішує. Більш детально ознайомтеся з інформація і вирішіть для себе самі. Я от читала багато негативних відгуків, і вони мені в пам"яті відклалися сильні, ніж позитивні і спростовуючі факти. Тут кожен для себе вирішує, не хочу нав"язувати свою думку.

яка норма (см ) для хлопця 13 років приблизно

Витяг з одної статті

У пубертатному віці (10-14 років) спостерігається подальше подовження ста­тевого члена і яєчок (довжина яєчок 4-6 см, діаметр 2-3 см, довжина статевого члена 6-9 см)

Поки знайшла цю інформацію, перебігла очима не одну статтю, де указано, що організм, у т.ч. і статеві органи достуть до закінчення періоду статевого дозрівання. А це ще кілька поштовхів. Тому хвилюватися немає причини

#анальний_секс #розмір

0

133

як часто можна займатись мастурбацією??у мого друга це увійшло у привичку)))порадьте шо йому робити???
чи може сперма погіршуватись під час мастурбації??? http://druzia.0pk.ru/uploads/0002/25/06/8551-1.gif

0

134

як часто можна займатись мастурбацією??у мого друга це увійшло у привичку)))порадьте шо йому робити???

я би вас все таки просила надалі більш інформативно розкривати суть проблеми. Скільки років вашому другу? Навіщо він займається онанізмом?
Загалом, нічого поганого у цьому немає, але в майбутньому у нього можуть виникнути проблеми з отриманням задоволення під час реального статевого акту, так як звикне до, скажімо, зовсім іншого способу отримання задоволення. Так що зловживати не варто.

чи може сперма погіршуватись під час мастурбації???

ні, це міф. проте, якщо у нього на меті бути планування сім"ї, від мастурбації прийдеться відмовитися.

#мастурбація

0

135

привіт)А чи обов"язково проводити розмову "про це" з батьками?Цей сайт є дуже корисним і цікавим,я знайшов відповіді на велику кількість запитань які мене тривожили,і зараз я почуваю себе  більш впевнено...)спасибі за чудовий сайт=)

0

136

Стас=) написал(а):

А чи обов"язково проводити розмову "про це" з батьками?

звичайно! Батьки- наші головні порадники, вони з нами з перших хвилин життя, і їм дуже приємно, коли ми звертаємося до них за порадою у важкі моменти, навіть на такі делікатні теми. Я вважаю, що батьки повинні брати активну участь у статевому вихованні дітей: розказати, порадити, застерігти. На жаль, або підлітки не прагнуть до таких розмов, або ж наші батьки соромляться, і немає цього зв"язку. ми робимо помилки, інколи фатальні. Якби у сім"ях проводилися бесіди на подібні теми, можливо б, підлітки уникнули багатьох пробем, не було б такого високого показника ранньої вагітності та інших проблем, пов"язаних з раннім статевим життям. Також батьки можуть опиратися на власний досвід і підказати нам, відкрити секрети. На сьогоднішній день батьки усе списують на те, що побідні бесіди повинні проводитися у школах, а там буде рідко вчителі піднімають подібні теми через ту же сором"язливість. Та й підлітки тепер вважають, що їм не потрібні поради, вони краще обізнані за педагогів. Дві великі помилки. Не бійтеся звернутися до батьків. Жодна мама чи батько не хочуть для своєї дитини чогось поганого, і їхні поради спрямовані на ваше краще життя. Якщо вони забороняють щось, задумайтеся, можливо так буде краще. Я у таких випадках кажу: поставте себе на місце ваших батьків, уявіть, що у вас діти-підлітки, і ваші дії. Я сама не так давно була підлітком, і знаю, зачасту наші батьки консерватори, і можуть не зрозуміти подібних дій. Тут потрібно працбвати з батьками.
Але як би там не було, не цураймося найрідніших нам людей. Їм дуже приємно знати, що за порадою ми приходимо до них, а не шукаємо її у друзів, які самі не дуже й освічені у подібних питаннях.
P.S. Я помітила, що на сайті мала кількість інформації на рахунок цієї проблеми. Найближчим часом більш ширше відкрию як зі сторони підлітків, так і зі сторони батьків

Стас=) написал(а):

Цей сайт є дуже корисним і цікавим,я знайшов відповіді на велику кількість запитань які мене тривожили,і зараз я почуваю себе  більш впевнено...)спасибі за чудовий сайт=)

і вам дякуємо за відгук. Він був створених для того, щоб можна було знайти відповіді на питання, які турбують більшість. Поділіться інформацією про сайт зі своїми знайомими та друзями. Ваша реклама для нас важлива

#батьки

+1

137

Мне 15 лет я встречаюсь со своим парнем 1 год, и мы переспали и после второго раза меня почему-то начала болеть вагина, а именно более когда я иду в туалет, что это может быть и есть потребности волноваться.

0

138

Марина, біль може бути спричинена розтяжкою м"язів або тріщинками чи набривом. кровотечі не було?
Біль - сигнал про те, що з організмом щось не так. Раджу пройти огляд у спеціаліста і встановити причиню болю. Ігнорувати порадою не варто, адже від цього залежить подальше здоров"я, у тому числі і  репродуктивне.

#біль #секс

0

139

Скажіть будь ласка, чи можна заручатися в церкві із срібними обручками, а вже перед самим вінчанням одягти золоті? Адже обручка, то ж чисто сиволічний символ...

0

140

OLENAV, на жаль не компетентна у таких питаннях. можу порадити звернутися за он-лайн консультацією до священика (зараз вони досить відомі на різних форумах). А найкраще підійти до отця, в якого будете брати вінчання і запитати. Це навіть легше, просто залишитися після недільної служби і уточнити це питання

0

141

Привіт....в мене така проблемка...підчас сексу з дівчиною я нічого не відчуваю...допоможіть будь-ласка....

0

142

misha, привіт. питання, з якого вам потрібно було почати своє запитання: скільки вам років? як довго ведете статеве життя? теж і про вашу дівчину.

0

143

мені..20р...десь рік і 6 місяців

0

144

І за весь період часу абсолютно нічого? У вас одна партнерка? Чи до цього були інші дівчата?

0

145

да одна партнерка...зовсім нічого

0

146

misha, я не прибічниця вірити у сексуальну несумісність партнерів, але вони грунтуються на певних принципах. ви пробували говорити про це зі своєї дівчиною? їй інтимний зв"язок приносить задоволення?
щодо вас: це можу бути в першу чергу психологічна проблема. щось вам заважає, ви хвилюєтеся, переживаєте, щось вам не подобається, щось дратує, відволікає ви переглядали ці фактори?

#задоволення

0

147

її приносить задоволення..я знею про це не говорив..
Да переглядав,але кожен раз..незнаю..

0

148

я не думаю що це  психологічна проблема

0

149

Я не психолог, але судячи з ваших відповідей можу сказати, що ви замкнута у собі людина. Більшість з тих, хто звертаються до мене за порадою, стараються максимально викласти суть проблеми, більш красномовніше пояснюють, що їх турбує, а ви обмежуєтеся сухими відповідями. У першу чергу, розслабтеся. Ні я, ні будь-хто з відвідувачів сайту не збирається встановлювати вашу особистість. це дуже дорого і ні до чого. Так само розслабтеся і в особистому житті. Ви свою дівчину кохаєте? Я маю на увазі кохання, а не симпатію чи прив"язаність. по-друге, викидайте з голови непотрібні думки. У інтимний момент у світі існуєте тільки ви двоє. Попробуйте змінити обстановку. Можливо ви хвилюєтеся, що вас хтось застукає, можливо побутові проблеми. Ще у мене відверте питання на рахунок контрацепції: ви плануєте дітей, чи оберігаєтеся? Наскільки це відіграє роль у вашому житті. можливо ви занадто рано розпочали статеве життя? Якщо вірити вашим даним (а я орієнтують конкретно на ці дані, і від них залежать усі відповіді), то 18 років той період, коли як таких фізіологічних заборон немає, а психологічно ще не вирішено.
Психологія дуже тонка наука, і каталізатором може виникнути будь-який момент. Який? Тут потрібно ритися у минулому. Розберіться в першу чергу у собі. подумайте над тим, що я вказала, можливо знайдете щось нове. Не спішіть з наступною відповіддю, добре все обдумайте. Звернуть увагу на деталі, навчіться аналізувати, і тоді легше буде вирішити проблему

#задоволення

0

150

це причина тільки в цьому може бути що ви написали..???пока не планую дітей...вона п*є протівзачаточні таблетки
так я дівчину свою кохаю...в мене таке є ,я є замкнутий....нічого неможу з собою зробити...

0

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2016 «QuadroSystems» LLC