Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Питання-відповідь

Сообщений 151 страница 180 из 829

1

Передмова

Вітаю усіх на сторінках свого ресурсу. Надіюсь, заглянувши сюди, ви знайдете для себе щось корисне, що допоможе вирішити вам проблеми сьогодення, на майбутнє озброїтися необхідної інформацією, або ж просто щось прочитати.
Мені приємно бачити, що ви звертаєтеся до мене за порадами і підтримкою, я стараюся допомогти кожному і максимально викластися у своїх відповідях. Проте це мені не завжди вдається. Зараз я хочу зосередити свою увагу на тому, як варто будувати характеристику свої проблеми, щоб згодом я могла вам надати повну відповідь, а також декілька фактів, про які вам варто знати і мати на увазі.
1) Пишучи свій пост, я дуже прошу надати МАКСИМУМ інформації щодо вашої ситуації. Вік ОБОВ’ЯЗКОВО (ваш і того, про кого буде йти мова, якщо присутня третя особа). А також усе, що стосується вашої проблеми, спробуйте описати її максимально повно: що трапилося, як трапилося, чому трапилося, ваш погляд на неї, якщо має відношення третя особа, то і її погляд, ваші думки і роздуми. Тобто усе, що ви знаєте і вважаєте за необхідне мені сказати. Чим повнішу картину я бачитиму, тим легше мені  щось сказати. Адже інколи навіть найменші нюанси можуть радикально спричинити варіант вирішення проблеми.
Звичайно, я старатимуся вступати з вами в діалог, щоб уточнити певні нюанси, але на це витрачається час, який може бути дорогоцінним.
2) Мої відповіді – це у більшості випадків мій власний погляд на речі, спричинений життєвим досвідом, прочитаним на світоглядом. Бувають ситуації, коли я не розділяю вашої позиції, проте ж все ж таки іду на зустріч і не нав’язую свої думки, а намагаюся подати загальну відповідь. Я можу бути не права в силу відсутності життєвого досвіду у певних ситуаціях, життєвих поглядах на певні позиції, власні розмірковування, які являються ІМХО. Тому можу стверджувати про певний суб’єктивізм. Звертаючись до мене, ви отримуєте не тільки просто відповідь на запитання, але часто і моє власне бачення. Не спішіть його відкинути, задумайтеся. Адже якби я хотіла нашкодити комусь із вас, то не витрачала б стільки часу і зусиль на цей ресурс. І пробачте мені мою некомпетентність. Я не ідеальна.
3) У когось, можливо, склалось хибне враження про мою освіту. Я НЕ МЕДИК, і те, про що тут розказую, загальновідомі факти, почерпнуті зі спеціальної літератури та інших інформаційних джерел. Я стараюсь віддавати перевагу надійним джерелам інформації, а не поширеним міфам, проте це не запорука успішної відповіді – зазвичай мої відповіді мають розмитий характер і я не часто беруся за них. І якщо я раджу звернутися до лікаря, то там варто зробити, а не зігнорувати мою настанову. Є безліч он-лайн консультацій лікарів, але жоден лікар не поставить діагноз і визначить лікування без особистого огляду. Пам’ятайте це. Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, не зволікайте, бо чим раніше ви виявите проблему і почнете її лікування, тим менше негативний наслідків виникне.
Якщо хтось вважає, що я не права, або ж бажає висловити свою думку і пораду для когось - відписуйтесь! Не вагайтеся і вступайте в бесіду.
4) Було б непогано, якби ви вказували своє віросповідання, бо від цього теж немало залежить. Я не дуже добре умію тлумачити християнські догми та мораль, але на сайті часто появляється отець Олег, який зможе це зробити і донести правильно слово. Якщо ви вважаєте себе атеїстом чи іншого віросповідання, укажіть це.
5) Я не маю можливості цілодобово бути прикутою до сайту, і буває так, що затримуюся з відповіддю, або ж не завжди є можливість надати розгорнуту відповідь. Більшість питань уже раніше були розглянуті, тому, якщо вказую, що відповідь на аналогічну проблему уже була вказана, то не полінуйтеся і пошукайте. Я розумію, що сторінок багато. Я ще не придумала, як систематизувати всю інформацію, тому варто просто посидіти і пошукати. Дякую за розуміння.
6) Хотілося б знати про результати своїх старань, тому, якщо не важко, вказуйте, чи допомогли вам мої поради, до якого висновку ви дійшли і чим все закінчилося.
7) Обіцяю повну АНОНІМНІСТЬ і не намагаюся взнати, використовуючи особисту інформацію, що ви за персона, а також розголошувати ваші персональні дані та ту інформацію, якою ви зі мною ділитеся. Якщо хтось вагається чи боїться бути упізнаним, реєструйтеся та надсилайте особисті повідомлення.

Я не всесильна, і не завжди спроможна вирушити чиюсь проблему. Інколи потрібна консультація спеціалістів, але у більшості випадків запорука успішного вирішення проблеми залежить тільки від час. Я можу порадити, а ви вже вибираєте чи прислухатися. Проте в залежності від того, як серйозно ви підійдете до свої ситуації і буде залежати кінцевий результат. В питаннях психології правильну відповідь знає ваше серце, слухайте його. В особистих – відкрийтеся на зустріч один одному і не кваптеся, у вас все життя попереду. В здоров’ї бережіть себе з молоду.
Удачі.

У зв’язку з тим, що багато хто ігнорує мої прохання, слова та просто заходить сюди один раз, щоб задати запитання, і не повертається за відповіддю (ну, і навіщо це робити?), я намагаюся оптимізувати роботу так, щоб зберегти свій час і ваш, якщо ви справді потребуєте підтримки. Відтепер я відповідатиму тільки на повідомлення, у яких будуть враховані усі пункти моїх вимог, інакше буде висунуте перше попередження, і якщо ви не скористаєтесь шансом, то на мою відповідь не розраховуйте. Я б хотіла спілкуватись у режимі діалогу, де хоча би мене чує співрозмовник, а не завітав – пішов – а ти собі тут друкуй. До того ж, часто зустрічаю дуже складні питання, над якими мені потрібно посидіти, подумати, попрацювати. Багато дрібниць не дають мені розгорнутої картини, а на питання відповідей немає. Тому, якщо ви не потребуєте відповіді і підете звідси, залишивши запитання, не робіть цього і закривайте вкладку. Якщо ж ви реально хочете вступити в діалог, то давайте серйозно підійдемо до цієї справи:
- Ваша ситуація – твір. Максимум фактів, максимум, який ви можете мені розказати. Навіть те, що здаватиметься дрібницями, викладайте. Можливо, ці дрібниці є вагомими. Не подавайте мені інформацію порціям у повідомленні, кожна з яких кардинально мінятиме мою думку. Тут немає обмеження на символи, а якщо текст не помішається в одному пості, відкривайте наступний.
- Вік. Вирішення ситуації для 12, 18 та 30 років може кардинально відрізнятися. Я не можу телепатично вгадати скільки вам років.
- Місто проживання. Буває, я можу підказати куди можна звернутися конкретно з певною проблемою, якщо орієнтуюсь у тій місцевості.
- Релігія. Відповідаю я у двох площинах – релігійна та соціальна. І відповіді можуть теж відрізнятися. Не хочу я нав’язувати вам думку про те, що вчинене є гріхом, що не можна так робити, що у вас брак віри та любові, що ваші стосунки виправить те і те, якщо ми з вами різного віросповідання. Я б, наприклад, не хотіла слухати про мусульманство, бо я не сповідую цю віру. Але якщо ви є віруючою людиною, то і розмова у нас може відбувати у іншому контексті.

Наразі це все, про що я прошу. Та це, виявляються, теж важко. Надіюсь, ми зрозуміли один одного.

З повагою, Тасміт.

Пропоную ще один варіант діалогу зі мною для тих, хто хоче зберегти анонімність, або ж раптом комусь захотілось зі мною поговорити  ;)
У мене відкритий профіль на відомому більшості ресурсі Ask.fm. Тому, усіх, хто бажає залишити коментар чи питання, поцікавитися чи запитати пораду - запрошую.
http://ask.fm/tassmit

Пошук по хештегах !

0

151

misha написал(а):

це причина тільки в цьому може бути що ви написали..?

звичайно, що ні. це тільки те, що я приблизно накинула. я не психолог, і достеменно усіх нюансів не знаю.
Спробуйте розслабитися, урізноманітнить свої інтимне житті, відкиньте усі сумніви і переживання.
Також, загляньте у форум "Інтим", можливо знайдете там щось корисне.
Удачі

#задоволення

0

152

misha, якщо ви не вважаєте це психологічною проблемою, тоді причину потрібно шукати в фізіології. Зверніться до спеціаліста, ще обстеження через інтернет не практикують до речі, знайшла коментар одного спеціаліста

старайся не думати про оргазм. Дуже багато жінок не відчувають його відразу, навіть після кількох років подружнього життя. Але не в оргазмі справу. Постарайся навчитися отримувати задоволення від близькості з улюбленою, від того, який захват ти викликаєш у нього, від того, як ти відчуваєш збудження, коли він пестить тебе ... Загалом, відключити від очікувань оргазму. Відчуй, що інтимна близькість прекрасне і без нього. І все у тебе вийде, коли ти навчишся отримувати задоволення, відчувати себе і своє тіло. Оргазм прийде сам тоді, коли ти його не будеш очікувати (як найкращий подарунок)

#задоволення

0

153

мені 18. я ніколи не спала з хлопцем, але неодноразово займалася мастурбацією(внутрішньо), і це триває не один рік. я пошкодила пліву, чи не так? і чи буде мій перший секс з хлопцем вважатися моїм першим статевим актом? і чи відчувають хлопці дівочу пліву при першому разі дівчини?

0

154

дякую вам...

0

155

misha, немає за що. звертайтесь ще, спробуємо допомогти

Ника, здрастуйте

Ника написал(а):

я пошкодила пліву, чи не так?

не варто тут бути такою категоричною. пліва могла і залишитися цілою. усе залежить від її будови та еластичності. бувають випадки, що жінці роблять хірургічну дефлорація перед пологами. під час мастурбації у вас були кров"яні виділення?

Ника написал(а):

і чи буде мій перший секс з хлопцем вважатися моїм першим статевим актом?

не варто зводити поняття "перший секс" до якихось механічних дій. насамперед, це психологічний етап, коли дівчина стає жінкою. Відбуваються не тільки фізіологічні зміни, а й психологічні. тому, якщо ви поставите для себе дані пріоритети, то так, ваш перший статевий досвід буде вважатися вашим першим сексом. До того ж, можна робити відлік не кількісно. Якщо у вас не складуться стосунки з першим партнером, чи ви не зійдетеся у сексуальному плані, а потім зустрінете того єдиного, з ким вам буде добре, то інтимний зв"язок з новим парубком можна теж буде вважати першим сексом.

Ника написал(а):

і чи відчувають хлопці дівочу пліву при першому разі дівчини?

я не хлопець, і з власної практики не знаю. але неодноразово чула, чи в розповідях читала, що так, хлопці відчувають певний бар"єр. але знову ж, не думаю, що це стосується усіх без винятку. можливо хтось і не відчуває, та й як уже згадувалося у попередніх питаннях, не у кожної дівчини є дівоча пліва, і не кожна дівчина її втрачає при першому статевому акті

#перший_секс #пліва #мастурбація

0

156

наскільки я пам'ятаю, то крові у мене ( після мастурбації) не було, і під час теж не було... просто мені дуже боязко те, що коли я займусь із хлопцем сексом (вперше), то він не повірить, що це у мене вперше... якщо, наприклад не відчує тієї самої пліви, щодо якої я невпевнена. мене чомусь це дуже хвилює. і просто тому, що хлопців , чомусь, дивує те, що дівчина у 18-19 років ще незаймана і вони не вірять, тим більше, що у мене немає фізичних вад чи якихось комплексів, просто я не готова психічно до сексу. багато намагались затягнути мене в ліжко( не зустрічаючись), що дуже ображало... а я ж насправді, просто, ще не знайшла ту людину, з якою хотіла б це зробити. і тим більше у мене манія, що я одразу ж завагітнію, тому все в голові перемішалось... хух... написала , можливо багато зайвого, але нікому не можу цього розказати, тому це місце, де я висловлююсь і мені стає легше)
дякую за відповіді, в яких мала потребу, ваш сайт дуже пізнавальний, за цей короткий час, що я зареєструвалася, встигла багато чого відкрити для себе та відповісти собі на багато запитань)

0

157

Ника, не бійтеся висловлювати свою думку. Я завжди усіх вислухаю.
Ваша позиція правильна і я розділяю її. Не варто поспішати, якщо не готова. Це не поїзд і не літак, усе ще попереду, і не варто спішити "бо усі уже, а я ще ні". Це ж не означає, якщо усі стрибатимуть з вікна, то і ви теж. Потрібно уміти відстоювати свою позицію, і мати власну думку. Не хочу - не буду. Страхи будуть вас переслідувати, і від цього буде все тільки гірше. Це важливий момент життя у кожної дівчини, і не варто його перетворювати у щось буденне. ви самі зрозумієте, коли пора, і підійдете до цього свідомо і з бажанням.

Ника написал(а):

просто мені дуже боязко те, що коли я займусь із хлопцем сексом (вперше), то він не повірить, що це у мене вперше... якщо, наприклад не відчує тієї самої пліви, щодо якої я невпевнена. мене чомусь це дуже хвилює.

не переживайте. зараз не ХХ століття і відсутність крові під час першого статевого акту уже нікого не здивуєш. Якщо ж не повірить, приводить його сюди, я доведу  ;) Кохана людина не звинувачуватиме у таких нюансах. Саме усвідомлення того, що дівчина береже себе дуже багато значить. І чи є перетинка, чи немає не важливо. Важливий не сам акт, а психологічне і моральне з"єднання.

Ника написал(а):

просто тому, що хлопців , чомусь, дивує те, що дівчина у 18-19 років ще незаймана і вони не вірять, тим більше, що у мене немає фізичних вад чи якихось комплексів, просто я не готова психічно до сексу. багато намагались затягнути мене в ліжко( не зустрічаючись), що дуже ображало...

гормони, гормони... І ще сучасне суспільство. Забута мораль і її закони. Не звертайте уваги на таких суб"єктів я проводите з ними якомога менше часу, у них бідний світ, і вони не бачать прекрасного, тільки бажання пожити та фізичного задоволення. потрібно уміти контролювати свої емоції, а не намагатися їх задовільними. а за життя ще ой як багато бажань буде. От я хочу кинути все і поїхати світом, то мені пограбувати банк і махнути на життя рукою? звичайно, що ні. Я шукаю способи, щоб реалізувати бажане, і колись задовольню свої бажання. Хоча зараз молодь активно веде раннє статеве життя, що не є секретом, повірте, немало є і тих, які чекають потрібно моменту, і їм за 20. У них є час підготуватися психологічно, вивчити усі нюанси та деталі, стати більш обізнаним у цьому питання, щоб при виникненні проблем уміти їх вирішити, а не жалітися подрузі, і боятися, що мама взнає. Я часто повторюю, що людина, яка вступає у статеве життя, бере на себе відповідальність за свої дії. А останнім часом я бачу, що більшість не готова відповідати за свої дії. Завагітніє дівчина, чи знадобиться  допомога лікарів - так партнер стрибає у кущі і я ні до чого. Коли я бачу, що проблема потребує консультації лікаря - зразу вказую на це і попереджаю, цим може закінчитися знехтування. Не знаю, чи прослуховувалися до моєї поради, і я буду дуже рада, якщо все минеться, але про здоров"я потрібно піклуватися. усі ми майбутні батьки, і не думаю, що хтось з нас хоче проблемних вагітностей, хворих дітей, чи проблем з зачаттям. Я вивчала немало матеріалів, спілкувалася, і знаю, яке це горе не мати дітей, або "особливих". Думати потрібно зараз, а не стрибати у гречку, і втікати від наслідків.
Як бачите, говорити на цю тему я теж можу немало. потік думок невичерпний. Але стримаю себе, а то вийде немалий мемуар)))
Тримайтеся своєї позиції. Людина - не річ, яке можна використати і викинути. Це особа з почуттями та бажаннями, з поглядами і переконаннями. І коли знайдеться та людина, яка цінуватиме вас як особистість, тій ви і зможете довіритися. Ще встигнете наробити помилок, життя велике, а зараз робіть так, як бажаєте за потрібне. Удачі.

#перший_секс #кров

0

158

Дякую!) це надзвичайна підтримка для мене! думаю, на вашому форумі я знайду ще багато цікавого для себе) :cool:

0

159

Ника, надіюся, вам тут сподобається)) якщо цікавитимуть матеріали, яких тут немає,
залишайте Замовлення

0

160

Доброго дня..допоможіть мені будь-ласка.. в мене така проблема,під час сексу я нічого не відчуваю..тільки коли кінчаю...невелике задоволення..
Мені 21 рік, в мене це перша партнерка...Я вже займаюся сексом рік..і ніякого відчуття..а коханій нічого не хочеться казати...навіть під час мінеєту(вибачте за прямоту..)надіюсь ви мені допоможете,чи щось підкажете...дякую..

0

161

Vadim, доброго дня. Схожу проблему я уже розглядала з одним з відвідувачів сайту раніше. Чомусь я більш схильна вважати, що це у першу чергу психологічна проблема. Скоріше за все, є якийсь фактор, який заважає вам розслабитися, або ж турбує вас, і ви не можете просто відкинути усі думки, або ж занадто зосереджені на цьому питанні. Я не буду ще раз докладно усе описувати, перегляньте попередні коментарі.
Також раджу переглянути теми
Досягти оргазму, отримати задоволення. Як?
Громадська думка: Досягти оргазму. Як?
Першочергового ці теми були створені для жінок, проте є багато корисної інформації і для чоловіків.

Сексологи відповідають на інтимні запитання підлітків
Не дивіться, що тема для підлітків. Є інформація і для трохи старшого покоління. У кінці теми подано посилання на он-лайн консультацію сексопатолога, та типові запитання, на які він відповідає.
Як би там не було, але це проблема не тільки ваша, а й вашої половинки. Тільки ви удвох зможете її вирішити. Просто потрібно бути відвертим один з одним, та перед собою у першу чергу, і вирішити, але є перепони у вашому інтимному житті.
Я не надаю висококваліфікованої інформації, так як не являюся спеціалістом. Я вказую, де можна знайти відповідь, і з чого варто почати пошук.
Удачі

#задоволення

0

162

дякую..

0

163

Мне 15. Я очень не хочу..можно даже сказать боюсь идти к гинекологу так как я не девственица. Очень бы хотела узнать пишет в мед карточке или говорит  гинеколог родителем о том девственица я или нет.? Не хочу пока им об етом говорить так как я морально не готова.. http://druzia.0pk.ru/uploads/0002/25/06/8548-1.gif

0

164

Nastya, з 15-16 років ви можете самостійно відвідувати гінеколога без батьків.  І лікар не повинен оголошувати результати огляду, якщо вони не несуть загрози для вашого здоров"я та життя. Ви робите правильний виріб, якщо збираєтеся на консультацію. Дівчина, яка почала статеве життя, повинна регулярно проходити огляд, та ще й у такому юному віці, як ви. Ваш організм ще не повністю фізіологічно може бути готовий до цього, і можуть виникнути складнощі, які внаслідок переростуть у серйозне захворювання. Не думаю, що ви б бажали залишитися можливості стати матір"ю. Удачі вам, і бережіть себе.

#гінеколог

0

165

Спасибо http://druzia.0pk.ru/uploads/0002/25/06/8547-2.gif

0

166

Привіт) мені 18, моєму хлопцеві 21, ми займаємось сексом 2-3 рази на місяць. Досі все було добре, але цього місяця в мене нема місячних, вони були 4 травня (йшли 4 дня), по моїм розрахункам в червні вони вже мали б бути, але їх нема. Я вже робила тест на вагітність він негативний (одна полоска), я не можу зрозуміти що сталося, томущо завжди все було добре і місячні були вчасно. Ви не можете підказати що це може бути, в чому причина що їх нема??? я дуже переживаю...

0

167

Каміла7 написал(а):

Ви не можете підказати що це може бути, в чому причина що їх нема?

відсутність менструацій може бути спричинена не тільки вагітністю, а й зміною клімату, хворобами, прийомами медичних препаратів, дієтою, хвилюванням, але також і захворюваннями.
Для початку перестаньте переживати, бо, можливо, ваш організм дав збій, і скоро менструація появиться. Потім зробіть ще декілька тестів, щоб перевірити точно, що немає вагітності (бажано купити різних виробників, щоб виключити фактор браку). якщо ж результат і далі негативний, збирайтеся до лікаря. можливо у вас утворилася киста, чи проблеми з придатками, або ж гормональні зміни. Все це негативно відображається на жіночому здоров"ї, і якщо вчасно не вилікувати, що в майбутньому модна і не стати матір"ю. Я не лякаю, я попереджаю.
Уважно порахуйте цикл, і якщо затримка становить більше тижня, відвідайте спеціаліста. Повірте, здоров"я важливіше, ніж сором зізнатися у тому, що ведете статеве життя.

#затримка

0

168

чи можна завагітніти,якщо під час поцілунків сперма хлопця потрапила на мої трусики????????

0

169

анжелочкаааа, вагітність може відбутися, якщо сперма потрапила на слизову піхви, а через трусики нічого не відбудеться. наступного разу будьте обережніші

#вагітність

0

170

Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, может ли быть беременность, если полового акта не было вовсе, но несколько раз партнер касался руками, вроде-бы чистыми, по крайней мере, спермы на них точно не было (извините за подробности)? Спасибо!

0

171

Ира, чим конкретніше висловлена проблема, тим легше відповісти. Якщо не було попадання сперми на піхву, то і вагітності бути не може.

0

172

привіт.Мені двадцять років я зустрічаюся з дівчиною вже 4 роки!мені подобається займатися анальною мастурбацією, і я займаюся тайком від неї, як мені про це сказати?

0

173

ендрю, вітаю вас. для початку давайте визначимо, для чого ви хочете поділитися цією інформацією зі своєю дівчиною: бажаєте, щоб вона знала про це, хочете зайнятися анальним сексом, чи щось інше? Ви ведете статеве життя, і якщо так, то як давно?

#анальний_секс

0

174

Допоможіть..В мене є дівчина,її 16 років.ну вона чомусь не хочи зайнятись сексом.Ми вже з нею більше року.Ну я небачу ніякої причини зайнятись сексом.І що мені робити?

0

175

Мар'ян, насправді, я не зовсім зрозуміла, що ви хочете почути. Дилема у вашому повідомленні: спочатку ви кажете, що дівчина НЕ ХОЧЕ зайнятися сексом, а потім, що ви НЕ БАЧИТЕ ПРИЧИНИ ЗАЙНЯТИСЯ. Км...
Відповім на першу половину. Вашій дівчині тільки(!) 16 років, тому цілком логічно, що вона не готова до такого кроку. Зрозумійте, для кожної дівчини перший статевий акт є дуже важливою подією в житті, і якщо щось піде не так, може залишитися психологічна травма на все життя. Отже:
1) ваша кохана психологічно не готова. Вона не впевнена у тому, що готова зробити такий важливий кров. Цнота для дівчини - не пустий звук. Психологічна травма може відобразитися у подальшому її статевому житті. Може розвинутися вагінізм, який потім потрібно буде лікувати. Знаєте, що хоча ця хвороба не є одиночною, все одно соромно звертатися до лікаря з такої інтимною проблемою. Якщо ми боїмося з меншою дрібницею проконсультуватися у фахівця, то що все говорити про інтимні проблеми. або ж уявіть, що через страх у вашої коханої трапиться приступ вагінізму під час статевого акту. Ви знаєте, як роз"єднатися? Якщо так, то дуже добре. Інакше без допомоги швидкої та медиків вам ніщо не допоможе. Якщо ви не лікар і не маєте під рукою відповідних препаратів. Не знаю скільки вам років, але на мить уявіть себе у подібній ситуації. Приємно? Аж ніяк. Отже, дайте вашій дівчині можливість психологічно дозріти. Якщо ви потім розійдетеся, що у неї на все життя залишиться це клеймо. Невже ви її так не любите?
2) вагітність. Одно з найпоширеніший проблем. Ви готові взяти на себе відповідальність, якщо вона завагітніє? Фінансово утримуєте свою молоду сім"ю? Ви добре усвідомлюєте, скільки зараз коштує утримати немовля? Чи сядете на шию батькам? Чи у вас діагноз безпліддя?Дасте коханій можливість здобути освіту? Аборт - це не вихід, повірте. Якщо вона втратить можливість материнства, може отримати іншу психологічну травму.
3) хвороби. Я маю на увазі не тільки венеричні хвороби, а й запалення. М"язи піхви у її віці ще дуже уразливі, і під час статевого акту можуть трапитися мікротріщини, розриви, кровотечі, які вимагатимуть хірургічного втручання. А якщо туди потрапить інфекція? Ви знаєте, що великий відсоток безпліддя залежить від того, що дівчатка починали статеве життя у ранньому віці? Ви зможете відвести її до спеціаліста на обстеження, при потребі на операцію? Чи покинете знову усе на її плечі? Думаєте дуже зручно у 16 років прийти до гінеколога і сказати, що у вас проблеми. У 20-30 не дуже приємно, не те, що у підлітковому віці.
4) батьки. Вона також може боятися осуду зі сторони батьків. Я не знаю, хто її батьки, тому вони можуть прийняти до неї радикальні заходи.
5) віра. Ви ніколи не цікавилися віросповіданням своєї коханої? Якщо вона християнка, релігія який найпоширеніша у нас в країні, то вона може виступати за утримання до шлюбу. Цінуйте її погляди.
Отже, насамперед не спішіть, адже здавалося б дурниця може зламати усе життя. Для початку спробуйте дати відповідь на поставлені мною запитання. Готові до цього? Якщо так, то добре, але далі спробуйте зрозуміти свою кохану, поважайте її погляди. вона може просто соромитися сказати вам про це. Навіть з медичної точки зору краще почекати до 18. Вам так сильно потрібні від неї інтимні відносини? Я ставлю під питання те, що ви справді її кохаєте, і готові поєднати з нею своє життя. Зрозумійте, в житті вам прийдеться не раз іти на поступки. Тому зробіть зараз перший крок.
Я навела достатньо аргументів? Надіюсь показала вам повну картину. Якщо ні, то заперечте мені, зробіть аргументи проти, і я готова продовжити дискусію.
Удачі

#перший_секс

0

176

Доброго вечора...Так я вас зрозумів...Я її дуже сильно кохаю..І буду чекатиму..Бо в коханні не головне інтим..Дякую що допомогли..

0

177

Мар'ян, рада, що змогла вам допомоги. Будуть питання - звертайтесь. Постараюсь допомогти

0

178

Доброго дня.Пані Оксана,мене цікавить таки питання.Якщо я займусь з коханою дівчиною сексом,то вона після того мене не лишить,і не піде шукати другого хлопця?І ще одне питаннячко,чому я всьо сприймаю в серйоз,Наприклад ми разом з коханою шуткуєм,а я беру всьо в серйоз сприймаю.Може це що я її дуже кохаю?І трете питаня,ви можити відповісти на нього?Я по гороскопу Діва в мене день народження 4 вересня мені 20 років,А моя кохана дівчина по гороскопу Близнюк,і в неї день Народження 9 червня,звати її Таня,і її 16 років.І я хочу взнати чи ми совпадаєм характером,чи ні. І чи в подальшому внас житі буде міцне кохання.

0

179

Мар'ян, не треба до мене так офіційно звертатися. Я ваша ровесниця))

Мар'ян написал(а):

Якщо я займусь з коханою дівчиною сексом,то вона після того мене не лишить,і не піде шукати другого хлопця?

а чому такі підозри? тут усе залежатиме від відносин між вами. Якщо ви любите один одного, чому дівчина має вас покинути? Якщо вона захоче це зробити, то не буде чекати до сексу. А кидати хлопця тільки тому, що він не задовольняє тебе, безглуздо. Так можуть зробити егоїстичні, самозакохані та меркантильні дівчата. А вашій дівчині я пораджу не поспішати з висновками, і якщо вона не зразу зможе отримати задоволення від інтиму, це ще не страшно. Ця тема стара як світ і стільки ж часу досліджується. Якщо у неї закрадуться якісь сумніви чи підозри, прошу до мене на сайт, тут є багато необхідної інформації, я уже раніше відповідала на ці подібні запитання, або ж можу проконсультувати особисто.

Мар'ян написал(а):

Наприклад ми разом з коханою шуткуєм,а я беру всьо в серйоз сприймаю.Може це що я її дуже кохаю?

у мене є аналогічна проблема - я все сприймаю занадто серйозно. У вашому випадку я можу сказати, що ви боїтеся її втратити, тому постійно напружені, бо боїтеся цього моменту. А раптом вона сказала це серйозно? Поговоріть відверто зі своєю дівчиною. Скажіть, що вона так більше не жартувала, бо ви переживаєте, що це може справдитися. Їй лише 16 років, і вона ще дитя, тому не задумується над наслідками своїх вчинків. У таких випадках найкраще - відверта розмова.

Мар'ян написал(а):

Я по гороскопу Діва в мене день народження 4 вересня мені 20 років,А моя кохана дівчина по гороскопу Близнюк,і в неї день Народження 9 червня,звати її Таня,і її 16 років.І я хочу взнати чи ми совпадаєм характером,чи ні. І чи в подальшому внас житі буде міцне кохання.

я не гадалка-шарлатанка з телеканалу, і не маю ніякого відношення до астрології. Облиште ці дурниці! Неможливо визначити чи підходять одне одному люди за знаками зодіаку чи датами народження. Знаю багато щасливих пар, які згідно отаких-то прогнозів мали б бути несумісні. Це тільки спосіб заробити гроші на довірливих людях. Ми самі будуємо своє життя, і тільки від нас залежатиме наше майбутнє.
Удачі

#секс #стосунки

0

180

Скажіть мені будь-ласка.Мене цікавить таки питання.Я від коханої,ніколи не домагаюсь інтиму,бо я її казав що це від неї залежить коли захочеть.А можи вона вже хочеть,а я не знаю,і як мені взнати чи вона хоче чи ні.Вона мені ніколи не скажить.

0

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2016 «QuadroSystems» LLC