Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Питання-відповідь

Сообщений 181 страница 210 из 824

1

Передмова

Вітаю усіх на сторінках свого ресурсу. Надіюсь, заглянувши сюди, ви знайдете для себе щось корисне, що допоможе вирішити вам проблеми сьогодення, на майбутнє озброїтися необхідної інформацією, або ж просто щось прочитати.
Мені приємно бачити, що ви звертаєтеся до мене за порадами і підтримкою, я стараюся допомогти кожному і максимально викластися у своїх відповідях. Проте це мені не завжди вдається. Зараз я хочу зосередити свою увагу на тому, як варто будувати характеристику свої проблеми, щоб згодом я могла вам надати повну відповідь, а також декілька фактів, про які вам варто знати і мати на увазі.
1) Пишучи свій пост, я дуже прошу надати МАКСИМУМ інформації щодо вашої ситуації. Вік ОБОВ’ЯЗКОВО (ваш і того, про кого буде йти мова, якщо присутня третя особа). А також усе, що стосується вашої проблеми, спробуйте описати її максимально повно: що трапилося, як трапилося, чому трапилося, ваш погляд на неї, якщо має відношення третя особа, то і її погляд, ваші думки і роздуми. Тобто усе, що ви знаєте і вважаєте за необхідне мені сказати. Чим повнішу картину я бачитиму, тим легше мені  щось сказати. Адже інколи навіть найменші нюанси можуть радикально спричинити варіант вирішення проблеми.
Звичайно, я старатимуся вступати з вами в діалог, щоб уточнити певні нюанси, але на це витрачається час, який може бути дорогоцінним.
2) Мої відповіді – це у більшості випадків мій власний погляд на речі, спричинений життєвим досвідом, прочитаним на світоглядом. Бувають ситуації, коли я не розділяю вашої позиції, проте ж все ж таки іду на зустріч і не нав’язую свої думки, а намагаюся подати загальну відповідь. Я можу бути не права в силу відсутності життєвого досвіду у певних ситуаціях, життєвих поглядах на певні позиції, власні розмірковування, які являються ІМХО. Тому можу стверджувати про певний суб’єктивізм. Звертаючись до мене, ви отримуєте не тільки просто відповідь на запитання, але часто і моє власне бачення. Не спішіть його відкинути, задумайтеся. Адже якби я хотіла нашкодити комусь із вас, то не витрачала б стільки часу і зусиль на цей ресурс. І пробачте мені мою некомпетентність. Я не ідеальна.
3) У когось, можливо, склалось хибне враження про мою освіту. Я НЕ МЕДИК, і те, про що тут розказую, загальновідомі факти, почерпнуті зі спеціальної літератури та інших інформаційних джерел. Я стараюсь віддавати перевагу надійним джерелам інформації, а не поширеним міфам, проте це не запорука успішної відповіді – зазвичай мої відповіді мають розмитий характер і я не часто беруся за них. І якщо я раджу звернутися до лікаря, то там варто зробити, а не зігнорувати мою настанову. Є безліч он-лайн консультацій лікарів, але жоден лікар не поставить діагноз і визначить лікування без особистого огляду. Пам’ятайте це. Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, не зволікайте, бо чим раніше ви виявите проблему і почнете її лікування, тим менше негативний наслідків виникне.
Якщо хтось вважає, що я не права, або ж бажає висловити свою думку і пораду для когось - відписуйтесь! Не вагайтеся і вступайте в бесіду.
4) Було б непогано, якби ви вказували своє віросповідання, бо від цього теж немало залежить. Я не дуже добре умію тлумачити християнські догми та мораль, але на сайті часто появляється отець Олег, який зможе це зробити і донести правильно слово. Якщо ви вважаєте себе атеїстом чи іншого віросповідання, укажіть це.
5) Я не маю можливості цілодобово бути прикутою до сайту, і буває так, що затримуюся з відповіддю, або ж не завжди є можливість надати розгорнуту відповідь. Більшість питань уже раніше були розглянуті, тому, якщо вказую, що відповідь на аналогічну проблему уже була вказана, то не полінуйтеся і пошукайте. Я розумію, що сторінок багато. Я ще не придумала, як систематизувати всю інформацію, тому варто просто посидіти і пошукати. Дякую за розуміння.
6) Хотілося б знати про результати своїх старань, тому, якщо не важко, вказуйте, чи допомогли вам мої поради, до якого висновку ви дійшли і чим все закінчилося.
7) Обіцяю повну АНОНІМНІСТЬ і не намагаюся взнати, використовуючи особисту інформацію, що ви за персона, а також розголошувати ваші персональні дані та ту інформацію, якою ви зі мною ділитеся. Якщо хтось вагається чи боїться бути упізнаним, реєструйтеся та надсилайте особисті повідомлення.

Я не всесильна, і не завжди спроможна вирушити чиюсь проблему. Інколи потрібна консультація спеціалістів, але у більшості випадків запорука успішного вирішення проблеми залежить тільки від час. Я можу порадити, а ви вже вибираєте чи прислухатися. Проте в залежності від того, як серйозно ви підійдете до свої ситуації і буде залежати кінцевий результат. В питаннях психології правильну відповідь знає ваше серце, слухайте його. В особистих – відкрийтеся на зустріч один одному і не кваптеся, у вас все життя попереду. В здоров’ї бережіть себе з молоду.
Удачі.

У зв’язку з тим, що багато хто ігнорує мої прохання, слова та просто заходить сюди один раз, щоб задати запитання, і не повертається за відповіддю (ну, і навіщо це робити?), я намагаюся оптимізувати роботу так, щоб зберегти свій час і ваш, якщо ви справді потребуєте підтримки. Відтепер я відповідатиму тільки на повідомлення, у яких будуть враховані усі пункти моїх вимог, інакше буде висунуте перше попередження, і якщо ви не скористаєтесь шансом, то на мою відповідь не розраховуйте. Я б хотіла спілкуватись у режимі діалогу, де хоча би мене чує співрозмовник, а не завітав – пішов – а ти собі тут друкуй. До того ж, часто зустрічаю дуже складні питання, над якими мені потрібно посидіти, подумати, попрацювати. Багато дрібниць не дають мені розгорнутої картини, а на питання відповідей немає. Тому, якщо ви не потребуєте відповіді і підете звідси, залишивши запитання, не робіть цього і закривайте вкладку. Якщо ж ви реально хочете вступити в діалог, то давайте серйозно підійдемо до цієї справи:
- Ваша ситуація – твір. Максимум фактів, максимум, який ви можете мені розказати. Навіть те, що здаватиметься дрібницями, викладайте. Можливо, ці дрібниці є вагомими. Не подавайте мені інформацію порціям у повідомленні, кожна з яких кардинально мінятиме мою думку. Тут немає обмеження на символи, а якщо текст не помішається в одному пості, відкривайте наступний.
- Вік. Вирішення ситуації для 12, 18 та 30 років може кардинально відрізнятися. Я не можу телепатично вгадати скільки вам років.
- Місто проживання. Буває, я можу підказати куди можна звернутися конкретно з певною проблемою, якщо орієнтуюсь у тій місцевості.
- Релігія. Відповідаю я у двох площинах – релігійна та соціальна. І відповіді можуть теж відрізнятися. Не хочу я нав’язувати вам думку про те, що вчинене є гріхом, що не можна так робити, що у вас брак віри та любові, що ваші стосунки виправить те і те, якщо ми з вами різного віросповідання. Я б, наприклад, не хотіла слухати про мусульманство, бо я не сповідую цю віру. Але якщо ви є віруючою людиною, то і розмова у нас може відбувати у іншому контексті.

Наразі це все, про що я прошу. Та це, виявляються, теж важко. Надіюсь, ми зрозуміли один одного.

З повагою, Тасміт.

Пропоную ще один варіант діалогу зі мною для тих, хто хоче зберегти анонімність, або ж раптом комусь захотілось зі мною поговорити  ;)
У мене відкритий профіль на відомому більшості ресурсі Ask.fm. Тому, усіх, хто бажає залишити коментар чи питання, поцікавитися чи запитати пораду - запрошую.
http://ask.fm/tassmit

Пошук по хештегах !

0

181

Мар'ян, вона як буде готова, сама натякне. Не варто давити нагадуваннями, це тільки буде відштовхувати її. або ж вона піде на поступки через силу, а це теж не краще. На все свій час

0

182

Доброго вечора..Мене цікавить таки запитаннячко.Я ще ніколи немав інтиму з дівчатами ,а якщо я немав інтиму.то дівчина моя буде боятись зімною зайнятись інтимом?Бо вона такош ще не мала інтиму..

0

183

Кожна дівчина боїться першого разу, і це нормально. У всіх усе буває вперше. Людство живе не одну тисячу років, і виходячи з того, що нас уже 7 мільярдів, у інтимні стосунки все ще вступаю, і великий відсоток, що у обох партнерів це буває вперше. Безглуздо, щоб дівчина шукала собі досвідченого партнера для першого разу, це виглядає м"яко кажучи непристойно. У ХХІ столітті немає інформаційного голоду, озбройтеся теоретичними знаннями, пам"ятайте про її почуття і те, що у цей момент важливо для вашої дівчини, нюанси фізіології, моменти, які допоможуть уникнути неприємних відчуттів, і все буде добре. Досвід приходить з часом, якщо ви любите одне одного, то будете разом вчитися, а не докоряти у помилках. Терпіння і впевненості вам. З цим стикалося не одне покоління, і знаходило вихід із ситуації.

#перший_секс

0

184

После визита к гинекологу у меня уже 3ий день немного выделяется кровь. Что это может быть?

0

185

Кров'яні виділення окрім менструації є ознакою певних відхилень у здоров'ї, частіше за все гормональні збої. Конкретніше відповість лікар. Тому раджу знову відвідати гінеколога, якщо ви впевнені, що це не менструація.
Дала відповідь виходячи з наданої інформації. бо можуть бути ситуації, коли можна дати конкретнішу відповідь. наприклад, статевий акт чи прийом медпрепаратів. Перечислювати усі випадки - довгий процес. Нагадаю, що у мене немає медичної освіти, тому нехтувати порадою відвідин лікаря не варто

#кров

0

186

Доброго дня! скажіть будь ласка чому  в мене місячні почалися на тиждень раніше і тривали тільки 2 дня?

0

187

Яночка, а скільки вам років і коли у вас почалися місячні (перші)?

#цикл

0

188

17. вони почалися на

0

189

17 р. місячні почалися на тиждень швидше як мали початися. а самі перші місячні почалися в 15.

0

190

Яночка, це нормально. Збій циклу міг відбутися з тих причин, що і затримка менструації: стрес, дієта, недостатнє харчування, зміна клімату і т.д. Так до цього може бути причетне статеве життя. Слідкуйте за циклом далі. Якщо немає ніяких відхилень, болі, ви себе добре почуваєте, не хвилюйтеся

#затримка

0

191

Місячні почнуться цього місяця чи ні?

0

192

Цього уже навряд. Наступні звідно циклу. Але якщо це збій гормональний, чи викликаний хворобою, то цикл може не дотримуватися. Якщо є підозри, то при можливості відвідайте лікаря для заспокоєння душі.

#затримка

0

193

Яночка, про цикл я багато можу розказати. Вивчала. Не дивлячись на те, що більшість своїх відвідувачів відправляю до лікаря (боюся брати на себе відповідальність. медичної освіти не маю, і є багато ситуацій, коли огляд необхідний), до свого здоров'я відношуся трохи зневажливо. Сама себе консультую))
Тому якщо радити зі своєї дзвіниці, то наразі причин для хвилювання немає, такі збої бувают. Але якщо буде повторятися, то це сигнал про хворобу

#затримка #цикл

0

194

то якщо в мене мали початися місячні 17 числа то так і почнуться чи почнуться швидше як почалися?

0

195

Місячні не можуть завжди починатися 17 числа, бо в місяцях чередується однакова кількість днів, а цикл - стабільне число (плюс-мінус). Наступна менструація повинна б почитася згідно циклу, а не збою, тобто через ту кількість днів, що була раніше

#затримка #цикл

0

196

В нас з хлопцем без захищений секс, але потім ми спробували без презерватива. Я тепер переживаю чи не вагітна я. Є така вірогітність??

0

197

Marina, звичайно, що є. Навіть з презервативом є певна ймовірність, що жінка завагітніє. Це уже обговорювалося у попередніх коментарях.
Не переживайте. Вагітність - не вирок. Вирок - коли ти не можеш мати дітей.

#вагітність

0

198

Як що хлопець кінчив в презерватив, потім зняв його, і через деякий час ми знову почали займатися сексом, але без презерватива. Я так зрозуміла, що я завагітнію... По попереднім відповідям схожі запитання

0

199

Natalja, не те, що я даю гарантію, що ви завагітнієте, просто є ймовірність. Вибачте за відвертість (по інакшому не можу), але ж сперта то у нього не закінчилася. Її стало менше, але достятньо, що відбулося зачаття. Говорити достовірно завагітнію чи ні - ніхто не може. Є багато факторів, які на це впливають. Дехто роками старається і не вдається, а декому і доного разу хватає. Ві не пробували порахувати "безпечні дні"? Цикл стабільний? Це дозволить збільшити чи зменшити шанси на вагітність

#вагітність #контрацепція

0

200

В тому і причина що не стабільний((( Просто я вже перепитала у багатьох знайомих і деякі говорять, що нічого не буде, а інші краще не ризикувати!!!

0

201

Natalja, і я вам раджу більше не ризикувати, якщо ви не плануєте дітей. А те, що цикл нестабільний, то трохи погано. Ви не пробували консультуватися у лікаря?

0

202

Мене звати  Ксюха. Коли мені було 11 років і не було менструації мене ізнасиловав повнолітній хлопець. Я сказала своєму хлопцеві що незаймана, а в нас  через неділю весілля. Підскажіть чи при сексі з ним буде виділятися крововиділення чи не помітить він мою займаність. Дуже прошу підскажіть. Заздалегіть дякую.

0

203

Ксюха, а при першому статевому акті кров була? Якщо ні, то є ймовірність, що може і бути. А може і ні. Однозначної відповіді немає. Якщо для вас це дуже важливо, то при відсутності крововиділень сміливо можете заявити, що таке буває. До речі, досить часто. Те, що обов"язково повинна з"явитися кров, міф з минулого. Зараз усе оправдано. Можу зробити для вас підбірку інформації, що відсутність крововиділень під час першиго статевого акту - нормальне явище.
Додам від себе одне. Все таки цей хлопець стане вашим чоловіком, вам з ним будувати сім"ю, ростити дітей. Не варто починати усе з обману. Поділіться з ним вашої сторією. Він зрозуміє. Скажіть, що боялися його втратити, не знайшли сміливості зізнатися. Це набагато краще, ніж мовчати. У майбутньому може трапитися багато різних ситуацій, що ваша таємниця випливе.
Рішення за вами. Удачі

#перший_секс #кров

0

204

може бути затримка місячних після першого сексу?

0

205

666, може.

0

206

наскільки?чому?

0

207

666, як звичайна затримка до тижня часу. В першу чергу це свого роду деякий стрес для організму (хвилювання, емоції, адреналін і подібне), певні гормональні зрушення. А також затримка може бути на психологічному рівні. У більшості дівчат після початку статевого життя врегульовується цикл.
Але потрібно слідкувати і за подальшими циклами. Якщо виникли певні збої - необхідна консультація лікаря, щоб виключити захворювання, що можуть призвести до запалень чи безпліддя

#затримка

0

208

у мене був перший раз, було боляче але я впевнена що ще цнотлива, була затримка менструації, і в перший же день мене нудило і була рвота(думаю я отравилася) але є якийсь відсоток що я можу бути вагітна???

0

209

Tatka, навіть якщо і не було розриву пліви, ймовірність завагітніти все ж є. У самій пліві є отвір, через який і проходить менструальна кров, і через нього могла попасти сперма. його діаметр десь 1 см. Є і винятки, але наразі я говорю про стандартну ситуацію.
Затримка могла бути пов"язана не тільки через вагітність. Велика затримка?
А тошнота і рвота була в перший день чого? вона була тільки день, чи повторювалася?
Я не можу вам розрахувати ймовірність вагітності у цифрах, але така ймовірність є. Є жінки які вагітніли при вагінізмі.
Найнадійніший спосіб наразі перевірити здогадки - зробити тест на вагітність. Є супер-чутливі, які можуть вловити вагітність на ранніх термінах.

0

210

затримка була 5 днів. Рвота тільки один день, мене не тошнило, всі показники ніби я отруїлася. Захист теж був.
мене хвилює тільки затримка, це можуть бути проблеми зі здоров"ям?? чи це реакція організма на перший інтим?

0

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2016 «QuadroSystems» LLC