Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Питання-відповідь

Сообщений 211 страница 240 из 829

1

Передмова

Вітаю усіх на сторінках свого ресурсу. Надіюсь, заглянувши сюди, ви знайдете для себе щось корисне, що допоможе вирішити вам проблеми сьогодення, на майбутнє озброїтися необхідної інформацією, або ж просто щось прочитати.
Мені приємно бачити, що ви звертаєтеся до мене за порадами і підтримкою, я стараюся допомогти кожному і максимально викластися у своїх відповідях. Проте це мені не завжди вдається. Зараз я хочу зосередити свою увагу на тому, як варто будувати характеристику свої проблеми, щоб згодом я могла вам надати повну відповідь, а також декілька фактів, про які вам варто знати і мати на увазі.
1) Пишучи свій пост, я дуже прошу надати МАКСИМУМ інформації щодо вашої ситуації. Вік ОБОВ’ЯЗКОВО (ваш і того, про кого буде йти мова, якщо присутня третя особа). А також усе, що стосується вашої проблеми, спробуйте описати її максимально повно: що трапилося, як трапилося, чому трапилося, ваш погляд на неї, якщо має відношення третя особа, то і її погляд, ваші думки і роздуми. Тобто усе, що ви знаєте і вважаєте за необхідне мені сказати. Чим повнішу картину я бачитиму, тим легше мені  щось сказати. Адже інколи навіть найменші нюанси можуть радикально спричинити варіант вирішення проблеми.
Звичайно, я старатимуся вступати з вами в діалог, щоб уточнити певні нюанси, але на це витрачається час, який може бути дорогоцінним.
2) Мої відповіді – це у більшості випадків мій власний погляд на речі, спричинений життєвим досвідом, прочитаним на світоглядом. Бувають ситуації, коли я не розділяю вашої позиції, проте ж все ж таки іду на зустріч і не нав’язую свої думки, а намагаюся подати загальну відповідь. Я можу бути не права в силу відсутності життєвого досвіду у певних ситуаціях, життєвих поглядах на певні позиції, власні розмірковування, які являються ІМХО. Тому можу стверджувати про певний суб’єктивізм. Звертаючись до мене, ви отримуєте не тільки просто відповідь на запитання, але часто і моє власне бачення. Не спішіть його відкинути, задумайтеся. Адже якби я хотіла нашкодити комусь із вас, то не витрачала б стільки часу і зусиль на цей ресурс. І пробачте мені мою некомпетентність. Я не ідеальна.
3) У когось, можливо, склалось хибне враження про мою освіту. Я НЕ МЕДИК, і те, про що тут розказую, загальновідомі факти, почерпнуті зі спеціальної літератури та інших інформаційних джерел. Я стараюсь віддавати перевагу надійним джерелам інформації, а не поширеним міфам, проте це не запорука успішної відповіді – зазвичай мої відповіді мають розмитий характер і я не часто беруся за них. І якщо я раджу звернутися до лікаря, то там варто зробити, а не зігнорувати мою настанову. Є безліч он-лайн консультацій лікарів, але жоден лікар не поставить діагноз і визначить лікування без особистого огляду. Пам’ятайте це. Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, не зволікайте, бо чим раніше ви виявите проблему і почнете її лікування, тим менше негативний наслідків виникне.
Якщо хтось вважає, що я не права, або ж бажає висловити свою думку і пораду для когось - відписуйтесь! Не вагайтеся і вступайте в бесіду.
4) Було б непогано, якби ви вказували своє віросповідання, бо від цього теж немало залежить. Я не дуже добре умію тлумачити християнські догми та мораль, але на сайті часто появляється отець Олег, який зможе це зробити і донести правильно слово. Якщо ви вважаєте себе атеїстом чи іншого віросповідання, укажіть це.
5) Я не маю можливості цілодобово бути прикутою до сайту, і буває так, що затримуюся з відповіддю, або ж не завжди є можливість надати розгорнуту відповідь. Більшість питань уже раніше були розглянуті, тому, якщо вказую, що відповідь на аналогічну проблему уже була вказана, то не полінуйтеся і пошукайте. Я розумію, що сторінок багато. Я ще не придумала, як систематизувати всю інформацію, тому варто просто посидіти і пошукати. Дякую за розуміння.
6) Хотілося б знати про результати своїх старань, тому, якщо не важко, вказуйте, чи допомогли вам мої поради, до якого висновку ви дійшли і чим все закінчилося.
7) Обіцяю повну АНОНІМНІСТЬ і не намагаюся взнати, використовуючи особисту інформацію, що ви за персона, а також розголошувати ваші персональні дані та ту інформацію, якою ви зі мною ділитеся. Якщо хтось вагається чи боїться бути упізнаним, реєструйтеся та надсилайте особисті повідомлення.

Я не всесильна, і не завжди спроможна вирушити чиюсь проблему. Інколи потрібна консультація спеціалістів, але у більшості випадків запорука успішного вирішення проблеми залежить тільки від час. Я можу порадити, а ви вже вибираєте чи прислухатися. Проте в залежності від того, як серйозно ви підійдете до свої ситуації і буде залежати кінцевий результат. В питаннях психології правильну відповідь знає ваше серце, слухайте його. В особистих – відкрийтеся на зустріч один одному і не кваптеся, у вас все життя попереду. В здоров’ї бережіть себе з молоду.
Удачі.

У зв’язку з тим, що багато хто ігнорує мої прохання, слова та просто заходить сюди один раз, щоб задати запитання, і не повертається за відповіддю (ну, і навіщо це робити?), я намагаюся оптимізувати роботу так, щоб зберегти свій час і ваш, якщо ви справді потребуєте підтримки. Відтепер я відповідатиму тільки на повідомлення, у яких будуть враховані усі пункти моїх вимог, інакше буде висунуте перше попередження, і якщо ви не скористаєтесь шансом, то на мою відповідь не розраховуйте. Я б хотіла спілкуватись у режимі діалогу, де хоча би мене чує співрозмовник, а не завітав – пішов – а ти собі тут друкуй. До того ж, часто зустрічаю дуже складні питання, над якими мені потрібно посидіти, подумати, попрацювати. Багато дрібниць не дають мені розгорнутої картини, а на питання відповідей немає. Тому, якщо ви не потребуєте відповіді і підете звідси, залишивши запитання, не робіть цього і закривайте вкладку. Якщо ж ви реально хочете вступити в діалог, то давайте серйозно підійдемо до цієї справи:
- Ваша ситуація – твір. Максимум фактів, максимум, який ви можете мені розказати. Навіть те, що здаватиметься дрібницями, викладайте. Можливо, ці дрібниці є вагомими. Не подавайте мені інформацію порціям у повідомленні, кожна з яких кардинально мінятиме мою думку. Тут немає обмеження на символи, а якщо текст не помішається в одному пості, відкривайте наступний.
- Вік. Вирішення ситуації для 12, 18 та 30 років може кардинально відрізнятися. Я не можу телепатично вгадати скільки вам років.
- Місто проживання. Буває, я можу підказати куди можна звернутися конкретно з певною проблемою, якщо орієнтуюсь у тій місцевості.
- Релігія. Відповідаю я у двох площинах – релігійна та соціальна. І відповіді можуть теж відрізнятися. Не хочу я нав’язувати вам думку про те, що вчинене є гріхом, що не можна так робити, що у вас брак віри та любові, що ваші стосунки виправить те і те, якщо ми з вами різного віросповідання. Я б, наприклад, не хотіла слухати про мусульманство, бо я не сповідую цю віру. Але якщо ви є віруючою людиною, то і розмова у нас може відбувати у іншому контексті.

Наразі це все, про що я прошу. Та це, виявляються, теж важко. Надіюсь, ми зрозуміли один одного.

З повагою, Тасміт.

Пропоную ще один варіант діалогу зі мною для тих, хто хоче зберегти анонімність, або ж раптом комусь захотілось зі мною поговорити  ;)
У мене відкритий профіль на відомому більшості ресурсі Ask.fm. Тому, усіх, хто бажає залишити коментар чи питання, поцікавитися чи запитати пораду - запрошую.
http://ask.fm/tassmit

Пошук по хештегах !

0

211

Tatka, може бути реакція на перший раз. Якщо затримка становитиме більше тижня, це перший сигнал про те, що щось не так. Якщо менструації так і не буде, прийдеться піти на консультація до лікаря, щоб виключити зародки якоїсь хвороби. Скільки вам років?

#затримка #перший_секс

0

212

16, затримка була 5 днів. менструація є.

0

213

Відновилася? Затримка менструациї могла виникти і на фоні інших чинників. Слідкуйте за здоров'ям.
Удачі

0

214

привіт! мені 18! зараз зустрічаюсь з дівчиною, яка мені дуже подобається! пробували займатись з нею сексом, але у мене нічого не виходило-- спочатку все добре (під час ласки і поцілунків), а от коли справа доходила до надягання презерватива в мене різко падав! мушу зазначити що умови були не зовсім комфортні і було трохи холодно (якшо це має значення). порадьте- з чим це може бути повязано і яких заходів при цьому вжити!

0

215

ян, найперша проблема - це психологія. Можливо, вам щось заважає розслабитися, чи ви про щось думаете, переживаете. Можливо, у вас є страх перед цією справою чи її наслідками? Під час першого разу у чоловіків буває швидке сім"євипускання, пов"язане з недостатністю досвіду. Ця проблема вирішується з часом. Також і умови мають певну вагу. Якщо можливо, створіть комфортне перебування, удостовірніться, що вам ніхто не буде заважати, не перерве, і подумайте, чи немає якихось факторів, які б заставляли вас хвилюватися. Можна вжити трохи алкоголю, але не зловживати.
Рано говорити про якісь відхилення у здоров"ї. Тим більше у вашому віці. Тому наберіться терпіння. Удачі

#ерекція

0

216

Доброго дня.Скажіть мені будь-ласка.В мене з коханою дівчиною є еротичні відносини.Або я тупак.Може вона хоче?А я незнаю.Чи можи її таке подобайться робити.І як мені взнати чи вона хоче,чи ні.

0

217

Марян, це не ви раніше до мене зверталися?
Чесно кажучи, я не зрозуміла вашої проблеми.

Марян написал(а):

В мене з коханою дівчиною є еротичні відносини.

а що ви розумієте під еротичними відносинами?

Марян написал(а):

Може вона хоче?А я незнаю.

а хіба еротичні відночини не передбачають інтиму? чи ви вкладаєте у це поняття щось інше?

Якщо ми з вами дійсно рашіне зустрічалися, то тоді я висловилася на рахунок цього питання. Якщо ж помиляюся, прошу вибачення, то укажіть свій вік і вашої ідвчини. Доя кожного періоду є свій підхід. Я ніколи не прихильницею інтиму у 16 років. Окрім раніше висловлених положень, є й інші, більш соціальні показники. От ви розійшлися з іцєю дівчиною, знайти собі іншу. І у неї вже були інтимні відносини. А де гаранія, що вона не заразилася якоюсь хворобою? Де гаранія, що це не вплинуло на її погляди? Зізнайтеся, ви б хотіли незайману дівчину чи вам все одно? Мала розмову з одним парубком, старшим. Він хотів би якраз цнотливу ідвчину, але їх зараз так мало, що приходиться перебирати. Я його розумію. Надкушений пиріжок після когось доїдати не хочеться, правда? Не хотіла нікого образити, але привертаю увагу до того, що не варто піддаватися впливу соціуму. Мені здається, що ви більше хочете інтимних відночин, ніж ваша дівчина. Розумію, що у чоловіків пік сексуальної активності якраз у 20-річному віці. Але чи варто так піддаватися бажанням?

#перший_секс

0

218

Так пані Оксана,ми вже зустрічались.В мене така справа,в мене з коханою-є еротичні сцени,наприклад,вона бере і пхає свою руку мені між ноги,а дажи раз було що вона мені в ручну робила.Але я так нехочу.Я просто хочу з коханою зайнятись коханням.Я її кажу давай зробем це,а вона Мені каже НІ І ВСЬО..Мені 20 років,а кохані 17.І вона ще не займана.І що мені робити?

0

219

Так пані Оксана,ми вже зустрічались.В мене така справа,в мене з коханою-є еротичні сцени,наприклад,вона бере і пхає свою руку мені між ноги,а дажи раз було що вона мені в ручну робила.Але я так нехочу.Я просто хочу з коханою зайнятись коханням.Я її кажу давай зробем це,а вона Мені каже НІ І ВСЬО..Мені 20 років,а кохані 17.І вона ще не займана.І що мені робити?

0

220

Марян, раз вона каже ні, значить ні. Вона ще не готова і не змушуйте її силою. Якщо вона розумна дівчина, то не дозволить на себе давити і залишить вас. Хочите цього? Будь ласка, розходьтеся і знайдіть собі доступнішу дівчину. Але чи варто до такого опускатися?

#перший_секс

0

221

Та якось не хочеться розходитесь.Значить вона це робила просто так?Я маю наувазі еротичні сцени..Ну да-напевно я буду довго чекати її інтиму.

0

222

марян, якщо вона вам важлива, то будете чекати стільки, скільки треба. Вона ще зовсім динита, навіщо ви заставляєте її дорослішати в дитинстві?
Інколи подібні дії визвані якраз тим, що ви на неї давите "Давай". От вона хоча б так, переступаюси через себе, доставляє вам задоволення. Поговоріть з нею про це відверто, чи не викликає незадоволення у неї ваші вимагання. Якщо вона іде на це через силу, потім може виникнути відраза і до всього статевого життя. А з іншої сторони, можливо, вона хоче доставити вам задоволення, але це максималень, на що вона здатна. Петінг - це одне, а от впустити у свою душу чоловіка, відкритися перед ним і віддати цтону - зосвім інша річ. Це я вам як дівчина кажу.
Тема неприємна, або ж незручна, але ви спробуйте поговорили, знайдіть альтернативу. Бачу, що ви уже на вірному шляху. Віддайте перевагу пестощам, ніж інтиму. А коли дівчина буде готова, сама вам натякне.

#перший_секс

0

223

Добрий вечір.Скажіть мені будь-ласка,що мені робити.Коли я з дівчиною,ну і ми там цілуймся.Ну і таки подібни.І після того всього мене чомусь дуже болить живіт,а також сімейство,ну а так пухни між ногами.І що мені з цим робити?Допоможіть Будь-ласка.

0

224

Марян, вітаю вас. Ви мали на увазі збудження? Це перше про що я подумала, коли прочитала пост. Якщо під час збудження організм не отримав розрядки від статевої напруженості, він себе може поводити подібним образом (необхідне пояснювати цей аспект анатомії? не вдаюся у подробиці, бо це шкільна програма))). У даному випадку може допомогти мастурбація чи петінг, про які я поворила у попередньому коментарі.
Щоб зняти сексуальну напругу радять займатися спортом, фізичні навантаження, контрасний душ... Про бром писати не буду)))
Якихось конкретних методів, які б давали 100% результат - на жаль, немає. Бо багато залежить від психології людини і те, як вона себе запрограмує. На жаль я не психолог і не можу вам донести важливість утримання хоча б заради вашої дівчини. Я уже розказувала вам про це, а ви знову прийшли до мене з цією ж проблемою. Не знаю чи віруючи ви людина, але християнство дуже строга релігія щодо цього питання, але тут же вона як ніхто інший найкраще виховує утримання до шлюбу.
Я своїм словоблуддям можу до вас тільки донести інформацію, як ви її сприймете і чи послухаєте - від мене не залужить, і як би я хотіла вам допомогти, не у моїх силах. Можу порадити все ж таки перестати керуватися своїми бажаннями, взяти себе і руки і як писали на одному форумі, зайнятися тим, чим необхідно у вашому віці. Працюйте, навчайтесь, щоб у майбутньому змогти забезпечити свою сім"ю.
Удачі)

#збудження

0

225

До недавнього часу я вела колонку порад на одному сайті. Потім він був проданий і видалений, але зберігла типові запитання та відповіді, які часто зустрічаються і тут. Права на відповіді я залишаю за собою, тому пред"являю своє право опублікувати діалоги тут. Усі імена через конфіденційність видалено.

П: Якщо секс буванальний. Можна завагітніти?

В:. розберемо це питання по-етапно.
Зачаття відбувається, якщо сперматозоїд проникає у готову до запліднення якцеклітину, інакше не буває. Якщо секс був анальним, то прекрасно розуміємо, що у анальному проході яйцеклітини не знайдемо, як і виходу до матки. Але це не все. Частина вагітностей відбувається і через халатність, про яку я повідаю дальше. Відбувається вагітності і без сексу, під час пестощів статевих органів та неглибокого введення. Для цього просто необхідно, щоб сперма потрапила на слизову. Такі вагітності трапляються нечасто, але бувають. Тому навіть під час анального сексу є ризик, що сперма потрапила на слизову, а потім і у піхву. Тому завагітніти можна. Через необережність.

П.:Після менструації можна завагітніти будь-коли, чи відводяться якісь спеціальні дні?

В.:усім відомий міф про "безпечні дні". цей метод контрацепції дійсно діє, якщо організм здоровий менструація не має відхилень, проявляється і закінчується у терміни, жінка не хворіє, не сидить на дієті і т.д. Тобто, її організм - це як механізм, який не має збою. Але ви самі чудово розумієте, що таке трапляється вкрай рідко, та ще й при нашій екології та високому рівню захворювань. чому ж немає безпечних днів? та тому що ви от порахували (це відома методика), що от тоді і тоді уже (або ще) не завагітнієте. Але якйцеклітина під впливом певних чинників може як прискорити свій розвиток, так і уповільнити. А ще сперма зберігає свою життєдіяльність у піхві жінки до 7 днів. Тому є імовірність завагітніти навіть у критичні дні. Тому цей метод підходить не усім, а особливо у молодому віці, коли такі порушення доволі часті. Знаєте, деякі гілки протестантів активно використовують цей метод, бо віра забороняє користуватися контрацептивами.

П.:Якщо зробити один раз аборт,і все прійде нормально. Чи можна робити щераз у молодому віці (опасно)

В.:кожен аборт - це ризик, і ризик дуже серйозний. Навіть якщо і першого разу все пройшло добре, то наступний може стати фатальним, тим більше у молодому віці. Я ніколи не закликала до абортів, тому що з будь-якої ситуації є вихід, потрібно його тільки добре пошукати. Не дивіться, що хтось зробив 10 абортів і проблем не виникло. Ви - це не ті жінки. а ще пам"ятайте, що навіть у руках досвіченого лікаря є ризик травми. Ви ніколи не цікавилися як відбувається аборт хоча б словесно? Якщо ні, я розкажу, щоб ви переконалися, наскільки сильно ризикує лікар вашим життям.
Тому бережіть себе, і дотримуйтеся здорового способу життя. Зараз немає інформаційного вакууму, можна легко знайти відповіді на усі питання, уберегтися від непоправного. життя у нас одне, здоров"я не купиш, а у майбутньому захочеться стати батьками.
Удачі

П.:Завагітніти можна в любий момент?Тобто відразу від місячних?Бо я читала за овуляцію,не можу зрозуміти що це?

В.:завагітніти можна тільки під час овуляції, інше питання, коли вона настане. Овуляція - період дозрівання яйцеклітини, припадає на середину циклу, його тривалість є індивідуальної: від кількох днів до кількох годин. Ось приклад, у вас звичайний цикл 28 днів, отже, овуляцію припадає на 14 (плюс-мінус). Нехай статевий акт припав на перший день після місячних - припустимо день 7 циклу. У ці дні сталася якась подія, яка заставила вас перехвилюватися( екзамен, важливий конкурс, смерть, стрес і т.д.), цикл збився і яйцеклітина дозріла не на 14 день, а на 10. сперма зберігає життєдіяльність до 7 днів, отже є імовірність, що вагітність відбудеться. невелика, але є.
Більш докладно про овуляцію - гугл в допомогу))

П:"А після аборту відразу можна завагітніти?"

В.:вагітність може настати через 2-3 тижні після аборту. Однак лікарі не рекомендують цього робити, тому що організм майбутньої мами ще занадто слабкий. А виходить, великий ризик, як для самої жінки, так і для майбутньої дитини. Матка пошкоджена і яйцеклітина не спроможна прикріпитися. Настає викидень.
Жінкам, що зробили аборт, лікарі рекомендують не планувати вагітність упродовж хоч би шести місяців. Вагітність — це гормональний процес, а його переривання, тобто аборт, призводить до гормонального збою. Через пошкодження епітеліального шару на матці утворюється рубець, що повністю заживає в середньому через півроку. Запліднена яйцеклітина, що прикріпляється до рубця, який не зажив, повільніше розвиватиметься, оскільки рубцева тканина перешкоджає її повноцінному живленню.
Але от чисто від себе додам, що не бачу сенсу планувати вагітність зразу після аборту. Від однієї дитини позбавилися. Невже вона була гірша за наступну?

П. як поговорити з хлопцем, і сказати що я не проти б з ним зустрічатися?
PS.він мені навесні пропонував зустрічатися, я відмовила але тепер я хочу і коли він дізнався що я закохана в нього, він перестав вітатися зі мною .. іноді дивиться на мене а іноді робить вигляд що не помічає ((( і як пояснити його поведінку??

В.:запитайся чи в силі його пропозиція
П. ну я б запитала..але це вже пройшло пів року..зараз ми не вітаємся..я думаю привітатись перша але завжди не виходить
Окса, для початку треба налагодити з ним контакт: бувати там, де і він, у тих же компаніях, у тих же місцях
я не знаю де він гуляє..єдине місце де ми можемо зустрітись-це наш навчальний заклад...ось інколи обертається і дивиться мені в слід..або ше шось..але ніяк не привітаємся..
В.:а заговорити до нього першою? дістати його номер телефону? кінець кінців, знайти його на форумах чи соцмережах?
я йому написала перша..і напевно вже будемо вітатись..але переписка тупа...ну тут я не кину переписку..але тобі б особисто написала б

П.:Дівчата я дуже скучаю за своїм хлопцем, я живу за кордоном ми з ним місяць тому почали зустрічатись часто переписуємось але мені його не вистачає біля мене що мені робити чим себе можна зайняти?
В.: мені б твої проблеми. У мене навпаки нехватка часу. Я хочу купу книг перечитати, оповідання подописувати, картинку вишити, на курси походити і просто відпочити. і ще багато чого. Якщо маєш вільний час, використовуй його з користю

П.:скажіть будь ласка, що може бути, якщо мене колить але періодично внизу живота .. як ніби там де яєчник (з лівого боку) і віддає в ліву ногу до коліна .. буває що взагалі ноги поколює ..буваєшо серце чуть чуть або вздовж живота..тобто від грудей до низу живота. може це на погоду?або як кажуть статеве дозрівання?мені 17 років. вже 2 день так. (боюся що може бути запалення яічніков.чи це пройде? думаю, може на всякий випадок ромашку пити .. порадьте плііз.
В.: не хочу зараз тут гадати, бо проблема таки є, і вона навряд просто так мине. зверніться до лікаря і пройдіть обстеження. НІЯКЕ ЗАПАЛЕННЯ САМЕ ПО СОБІ НЕ ПРОХОДИТЬ І РОМАШКА НЕ ДОПОМОЖЕ. І не бійтеся, лікувати треба, поки хворобу не запустили. а з яєчниками не жартують, якщо і майбутньому ви хочете стати мамою
В.:В мене десь 2 роки тому було щось схоже. Пішла до лікаря, відправили на УЗД і сказали, що в мене на яєчнику киста (здіється фунікулярна), сказали прийти через місяць ще раз.
В результаті УЗД - вона кудись зникла)
В.:киста не зникає, а розсмоктується)) але не кожна така пухлина зникає. інколи потрібно і хірургічне втручання. та й залежить сама форма кисти. якщо є загроза, що вона лопне, потрібно оперувати. зараз це дуже просто, з невидимими надрізами. і не варто у таких ситуаціях нехтувати візитами. гірше, коли прийдеться яєчники видаляти

П.:Привет всем) мне 15 лет. 3 из них люблю парня, который на 3 года старше. Он прекрасно знает о моей любви к нему, НО АБСОЛЮТНО меня отталкивает( даже пообщаться не хочет. в ВК я у него даже в черном списке.
Пару мсяцев назад, встричалась с другим парнем, провсричавсь 9 месяцев, бросила его, поскольку осознала, чло все таки люблю Стаса!
А сечас, я не знаю, что мне делать((( я не уверена, что мы будем всемне, со Стасом, но он даже не хочет общаться, игнорирует меня(

В.: якщо немає відповіді на твої дії, то навіщо дарма витрачати час? тим більше, що тобі ТІЛЬКИ 15. Раз він такий гордий, то і ти май повагу до себе. Любиш його? Чудово. Я три роки кохала хлопця, який не відповідав мені взаємністю. Пройшло. І зараз я розумію, що це був чи не найкращий період життя. У тебе ще все життя попереду, так що радій тому, що маєш, то пізніше цього не буде. Користуйся дитинством у цю Мить

П.:я дуже люблю одного хлопця!!!!!він казав що я йому теж подобаюсь але ще йому подобається моя знайома(((((((і він не знає кого вибрати((((він знає її тиждень а мене 5 місяців!!!!!!він сказав почекати,дати час на роздуми!!!!!я його люблю але не розумію, як так можна себе поводити як дівчина просто!!!!Що мені робити?????

В.: дай йому час розібратися у свої почуттях. Нічого дивного немає в тому, щоб людині подобалось водночас двоє. Але з часом почуття до одного стають сильнішими, а до іншого - слабшими. Нехай краще вивчить вас обох, а потім вирішить, що йому робити далі
П.:але ж він знає що я його дуже кохою!!!чому він так жорстоко до мене???навіщо він сказав мені все???
16. а йому 18 (їй 16)!!!!!він вже сказав свій вибір.....він хоче бути сам((((((((((((((((для нього це дуже складний вибір і він нікому не хоче робити боляче!!!!!а сам не розуміє що міг зробити щасливою хоч одну із нас, але зробив нещасними двох і сам залишився самотнім!!!!!!
!за останні дні я дуже змінила своє життя, поставила за мету зробити так щоб він жалів і він може жаліє!!!!!!я гарно вдягнулася і стояла в їдальні в черзі він сидів за столиком і тільки дивився на мене вона(та друга дівчина) побачила що він дивиться на мене, підійшла привіталася зі мною і стала біля мене, а я тільки усміхалася сказала що вона сьогодні дуже гарна вона усміхнулася і сказала що вона завжди гарна і більш нічого не сказала=)))))він пішов і вона від мене відійшла!!!!!!
В.: а з іншої сторони він зробив правильно. Одній би розбив серце, і не факт, що інша була б з ним щасливою. Чи ти настільки добре його знаєш, і його поведінка при близькому спілкуванні тобі знайома? Навряд. Це ми думаємо, що так світле майбутнє, а зачасту - розчарування. Нікого не вибрав - значить не було щирих почуттів, тому і вагався. Інколи роки потрібні, щоб зрозуміти, кого хочеш бачити біля себе.
А такі ситуації буде міняють людину. Я теж з подібних зустрілася. Будь гордою, покажи, що варта кращого, і не принижуйся. Будь красивою у першу чергу для себе, стань відкритішою. Хочеш щоб він звернув на тебе увагу і пожалів? Полюби спочатку себе
П.:я впевнена що він зараз жаліє!!!!! завжди ходить там де я, спілкується з моїми друзями, коли бачить усміхається і ніби про щось думає, часто зі мною фліртує!!!!
ніколи не думала але в мене стався такий випадок друг запропунував зустрічатись, він дуже гарний але я люблю іншого і вирішила бути сама......(((((((((((((
В.: життя саме тобі підкаже правильний варіант. От побачиш.
П.:А знаєте що найбільш обідно??? а це те що вона(ця 2 дівчина) почала на мене всяке погане говорити моїм друзям і знайомим, і він навіть про це нічого не знає, він думає що вона така добра людина, а вона мені зараз просто жити не дає!!!!!!!!!!!
знаєте настане такий часщо я просто підійду до нього і скажу: "Буть щасливий знею, мене це все просто дістало, ти колись зрозуміїш сам чи правильний вибір він єробив, чи правильно зі мною поступив!!!!!!!" Зрозуміє але буде дуже пізно!!!!!(((((
В.:Вона не варта того, щоб звертати на неї увагу. А справжні друзі не повірять чужим словам, поки самі не переконаються у достовірності інформації. Аналогічна ситуація з хлопцем. Та й подумай, чи потрібен тобі коханий, який вірить пліткам?
А я знаю, що настане час і ти будеш сміятися з цієї ситуації, бо зараз тобою керують емоції. Коли це настане, знайди мене і напиши, що це відбулося))
П.:Привіт усім!!!!нарашті я свого добилася він сказав що я йому дуже подобаюсь=)))))) я така рада просто на 7 небі від щастя))))))а що вже буде далі??буде видно але надіюсь що все буде добре=)))))Дякую за ваші поради в вас дійсно класний сайт, вони мені дуже допомогли=)))))*
В.: вітаю вас)) бажаю щастя вашій парі, і не задумуйте на перед що ж там повинно бути. нехай усе іде своїм темпом. Удачі

П.:привет:)))я очень лю своего парня,и он вроде бы меня тоже,но он относится ко мне как-то пофигистически,посоветуйте мне что-то,ведь я оч его люблю:))))
В.:, у мене теж були знайомі з таким типажем. спробуйте з ним відверто поговорити. можливо це риси його характеру, або ж він дійсно так до вас відноситься

П.:Привіт) У меня проблема. Зі мною зустрічалися багато хлопців, але всі мене з часом кидали. В чому проблеми? Тільки не пишіть що в мені!
В.:а чому ви приховали ваш вік?набагато легше відповісти,якщо знаєш вік співбесідника,тому що психологія у кожному віці різна.
Діана ну раз така ситуація,то прикину,що ви моя ровесниця.завжди кажуть,що проблему потрібно шукати в собі.а ви дайте відповідь на питання:чому ви починали зустрічатися з тими багатьма хлопцями?ви їх кохали?були закохані?просто симпатія?чи просто погоджувалися?можливо у вас не збігалися інтереси,погляди на життя,чи не було ніякого зв"язку,який би тримав двох людей. визнайте,що силою не так і легко бути парою.
Діана і ще одне:дівчина,у якої часто змінювалися стосунки,має трохи нехорошу репутацію.думаю,ви самі це чудово розумієте.тому наступного разу не спішіть,а краще вивчіть свого коханого,більше розмовляйте,товаришуйте,а потім думайте,чи утворите ви пару,яка стале пізніше ланкою в суспільстві (якщо ви плануєте у майбутньому сім"ю).

П.:А якщо дівчина хоче переспати схлопцем а він ставить на перше місце почуття це нормаоьно?
В.:це Чудово

П.:мне 15 и ему!!просто как я и писала что он мне пишет по конт. что любит меня а так стесняется и больше к моей подружке клеется!!(ну какбы лезет!!все мне говорят что это он так что бы я ревновала(как привлечь его внимание вживую..??*♥
В.:, ви зараз нагадали мені одного мого знайомого. по переписці такий герой, що покруче супермена, і плани у нього грандіозні, і мета у житті є. А як особисто приходилось спілкуватися, що сіренька мишка, з якої і слово толком не витягнеш, а відомим співаком хоче бути.
Насправді хлопці не менш сором"язливі, ніж дівчата, і цілком нормально, що вони бояться зробити перший крок. ви ж би теж боялися. а у даному випадку я теж раджу відверто поговорити, але особисто, а не через смс чи соц. мережі.я от несмілива дівчина, і мені потрібен рішучий хлопець, щоби була гармонія. і вашому знайомому потрібна рішуча дівчина, інакше це буде сім"я ні риба ні м"ясо. воно вам треба?

П.:Мій наречений захотів щоб ми не робили свадьби ,і причому у нас все готове...Він пояснбє все тим ,що у нього виникли сварки з моїм батьком!!!!Він сказав що ми розпишемося і повінчаємося в церкві і поїдемо за кордон!!А я дуже хочу весілля а він не хоче йти мені на зустріч...Підкажіт будь-ласка що мені робити???????????
24. я йому пояснювала.а він вперся як баран.Порадьте щось...а то вже нерви здають!!

В.:на твоєму місці я б його підозрювала в зраді або він щось натворив дуже погано
те що він виправдовується що посварився з батьками це означає що в нього є проблеми про які він не хоче тобі говорити батьки це просто крайній спосіб яким він забиває тобі голову тому що якби він тебе любив він помирився б збатьками любим способом і зробив би весіля ще кращим ніж ти хотіла, моя тобі порада поговори з ним на чисту і скажи що між вами не має бути секретів оскільки ви стаєте сімєю
В.:спробуй спокійно з ним поговорити. це ж ваше весілля, а не його і твого батька. скажи, що завжди мріяла про весілля, і хочеш цей день зробити незабутнім. для дівчат це дуже важливо. і прямо скажи про витрачені гроші. не варто доводити діло до суду, щоб їх повернути.

#анальний_секс  #вагітність #стосунки #контрацепція #біль

0

226

Привіт! Минулого місяця почалися місячні на тиждень швидше як мали і тривали тільки 3 дня,потім  почалися знову через тиждень і тривали 5 днів,цього місяця мали початися 28.08 і ше не має. Місячні почнуться цього місяця чи ні?

0

227

Яна, порахуйте цикл. 20.08 згідно циклу після збою? Чи по старому рахунку?

0

228

по старому рахунку

0

229

Яна, рахуйте по новому. Цикл мав збій, а це значить, що яйцеклітина дозріла раніше. Якщо цикл не врегулюється, зверніться до лікаря, щоб вияснити причину такой поведінки. Не приходилось переживати, бути у стресовому стані, нервуватися, приймати ліки, бувати за кордоном?

#цикл

0

230

приходилось переживати, бути у стресовому стані, нервуватися.  за кордоном не була.

0

231

Яна, нерви, стреси, переживання - найперша причина збою циклу

0

232

Я не пойму, это форум или ваш личный блог? Выглядит как разговор одного человека с самим собой... У вас не было мысли добавить живого общения?

0

233

Pantera
що саме ви вважаєте блогом?
Це сайт, створений на базі форуму. Мені дуже підходив саме цей конструктор по зручності.
Я не має нічого проти розмов, проте нікого не заставляю писати. Моя мета - донести інформацію, допомогти розібратися у проблемах і ситуаціях, надати підтримку. Так, у дечому дивно, адже на подібних ресурсах створюють форумі, і спочатку це був форум, але він зазнав невдачі. А тоді я вивчила спект питань, якими найчастіше цікавляться, знайшла інформацію, посортувала, відкрила ще кілька розділів і створила сайт (я його так називаю).

0

234

А вы не боитесь давать консультации по таким важным вопросам? Ведь даже дипломированные врачи чаще настаивают на очном приеме для ответов на вопрос. Ведь вы же понимаете, что подростки успокаиваются вашим ответом и не идут к врачу, а чем это может закончиться, можно только предположить...

0

235

Pantera, якби я не розуміла цієї відповідальності, не кричала б на кожному кроці, що немає відповідної освіти, що настирливо рекомендую звернутися до лікаря. А на питання, в яких некомпетентна, зразу попереджаю. Але немає гарантії, що мене послухають і підуть до іншої консультації, де їм скажуть, що все добре. А таких я бачила дуже багато. Бояться підлітки нести відповідальність за скоєні дії, і поки грім не прогримить, поки ситуація не стане критичною, зі сльозами на очах все ж це зроблять. Хіба я не попереджаю, чим можуть обернутися ранні статеві стосунки? Хіба я не нагадую, що після початку статевого життя необхідно звернутися до лікаря? Хіба я не відправляю при болях і поганому самопочутті на огляд? Я взяла на себе відповідальність попередити на наслідки. Але не можу взяти за руку і відвести, хоча б дуже це хотіла зробити. А з тим, що ви кажете, що я не відправляю до лікаря, з вами не згодна. Навіть якщо судити тільки з цієї теми. А ще я відповідаю особисто, і якби не повага до цих людей, то б я показала, що в кожному повідомленні наполягаю на відвідинах у кваліфікованого спеціаліста.
А на рахунок наслідків... На жаль не має засобів впливу, щоб заставити вплинути на підлітків. Більшість так і не хоче нести відповідальність за свої вчинки. І я знаю, що більшість так і не звернулася до лікаря, бо соромно, чекає, що все саме мине. А про гірше не думається до останнього. На жаль.
Якщо вважаєте, що у чомусь я не права, що десь дала неправильну пораду - я вас вислухаю. Якщо вважаєте, що вся ця моя діяльність неправильна і я тільки роблю гірше - прийму відповідних мір.

0

236

Чому я нічого невідчуваю під час сексу, він триває від 30-60 хв чому??? Що мені робити???? Є причини хвилюватись????

0

237

Вадім 22, хочете сказать, что у вас статевий акт триває від півгодини до години? Хм... Ви маєте на увазі безпочерезньо сам акт чи і прелюдії?
Питання про задоволення уже неодноразоово піднімались раніше. Перегляньте попередні пости.
а ще на сайті відкрито на цю етматику теми
Досягти оргазму, отримати задоволення. Як?
Громадська думка: Досягти оргазму. Як?

Ви абсолютно нічого не відчуваєте? А раніше? Я маю на увазі навіть звичайні дотики до статевих органів, мастурбацію чи відчуття, визвані емоціями на гормонами. Якщо немає абсолютно ніяких відчуттів, і їхх раніше не було, і справа не в тих причинах, які перераховані раніше (попередні коментарі та статті), то це певним сигналом для консультації зі спеціалістом. Я так зрозуміла, що вам 22 роки? А у цьому віці вже якісь нотки повинні бути

#задоволення

0

238

Я відчуваю але (влабках позавершенню)!!! так має бути чи ні???

0

239

Вадим 22, ви не розглядали це як якусь псилохогічну проблему? Можливо існують якісь перепони на психологічному рівні? Вас щось тривожить, ви за щось переживаєте? Це можуть бути проблеми як і в інтимному плані, так і в звичайному житті. Можливо вам не подобається обстановка, оточення?
Згадую один випадок, про який читала в газеті. Після того, як сімейна пара змінила квартиру, у них не скаладалось інтимне житті. І одного разу вони випадково не вимкнули світло. Виявилося, що на старій квартирі світив вуличний ліхтар, що освічував обличчя чоловіка. Здавалось б дрібничк5а, але відібграє роль. Спробуйте усе проаналізавати до таких дрібниць. Я можу тільки перелічити приблизні проблемі, що виникають і більшості пар, але що саме вас стосується, це знаєте тільки ви.
Ви вивчили теорретичну інформацію? Читали діалоги? Переглядали посилання?

#задоволення

0

240

Да дивився і читав! Тільки от точно нічого незрозумів обстановка супер (зним все добе) тільки невідчуваю підчась цього а тільки позавершенню!!! Хочу зрозуміть чи все добре чи мені треба кудись звернутись!!!

0

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2016 «QuadroSystems» LLC