Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Питання-відповідь

Сообщений 241 страница 270 из 830

1

Передмова

Вітаю усіх на сторінках свого ресурсу. Надіюсь, заглянувши сюди, ви знайдете для себе щось корисне, що допоможе вирішити вам проблеми сьогодення, на майбутнє озброїтися необхідної інформацією, або ж просто щось прочитати.
Мені приємно бачити, що ви звертаєтеся до мене за порадами і підтримкою, я стараюся допомогти кожному і максимально викластися у своїх відповідях. Проте це мені не завжди вдається. Зараз я хочу зосередити свою увагу на тому, як варто будувати характеристику свої проблеми, щоб згодом я могла вам надати повну відповідь, а також декілька фактів, про які вам варто знати і мати на увазі.
1) Пишучи свій пост, я дуже прошу надати МАКСИМУМ інформації щодо вашої ситуації. Вік ОБОВ’ЯЗКОВО (ваш і того, про кого буде йти мова, якщо присутня третя особа). А також усе, що стосується вашої проблеми, спробуйте описати її максимально повно: що трапилося, як трапилося, чому трапилося, ваш погляд на неї, якщо має відношення третя особа, то і її погляд, ваші думки і роздуми. Тобто усе, що ви знаєте і вважаєте за необхідне мені сказати. Чим повнішу картину я бачитиму, тим легше мені  щось сказати. Адже інколи навіть найменші нюанси можуть радикально спричинити варіант вирішення проблеми.
Звичайно, я старатимуся вступати з вами в діалог, щоб уточнити певні нюанси, але на це витрачається час, який може бути дорогоцінним.
2) Мої відповіді – це у більшості випадків мій власний погляд на речі, спричинений життєвим досвідом, прочитаним на світоглядом. Бувають ситуації, коли я не розділяю вашої позиції, проте ж все ж таки іду на зустріч і не нав’язую свої думки, а намагаюся подати загальну відповідь. Я можу бути не права в силу відсутності життєвого досвіду у певних ситуаціях, життєвих поглядах на певні позиції, власні розмірковування, які являються ІМХО. Тому можу стверджувати про певний суб’єктивізм. Звертаючись до мене, ви отримуєте не тільки просто відповідь на запитання, але часто і моє власне бачення. Не спішіть його відкинути, задумайтеся. Адже якби я хотіла нашкодити комусь із вас, то не витрачала б стільки часу і зусиль на цей ресурс. І пробачте мені мою некомпетентність. Я не ідеальна.
3) У когось, можливо, склалось хибне враження про мою освіту. Я НЕ МЕДИК, і те, про що тут розказую, загальновідомі факти, почерпнуті зі спеціальної літератури та інших інформаційних джерел. Я стараюсь віддавати перевагу надійним джерелам інформації, а не поширеним міфам, проте це не запорука успішної відповіді – зазвичай мої відповіді мають розмитий характер і я не часто беруся за них. І якщо я раджу звернутися до лікаря, то там варто зробити, а не зігнорувати мою настанову. Є безліч он-лайн консультацій лікарів, але жоден лікар не поставить діагноз і визначить лікування без особистого огляду. Пам’ятайте це. Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, не зволікайте, бо чим раніше ви виявите проблему і почнете її лікування, тим менше негативний наслідків виникне.
Якщо хтось вважає, що я не права, або ж бажає висловити свою думку і пораду для когось - відписуйтесь! Не вагайтеся і вступайте в бесіду.
4) Було б непогано, якби ви вказували своє віросповідання, бо від цього теж немало залежить. Я не дуже добре умію тлумачити християнські догми та мораль, але на сайті часто появляється отець Олег, який зможе це зробити і донести правильно слово. Якщо ви вважаєте себе атеїстом чи іншого віросповідання, укажіть це.
5) Я не маю можливості цілодобово бути прикутою до сайту, і буває так, що затримуюся з відповіддю, або ж не завжди є можливість надати розгорнуту відповідь. Більшість питань уже раніше були розглянуті, тому, якщо вказую, що відповідь на аналогічну проблему уже була вказана, то не полінуйтеся і пошукайте. Я розумію, що сторінок багато. Я ще не придумала, як систематизувати всю інформацію, тому варто просто посидіти і пошукати. Дякую за розуміння.
6) Хотілося б знати про результати своїх старань, тому, якщо не важко, вказуйте, чи допомогли вам мої поради, до якого висновку ви дійшли і чим все закінчилося.
7) Обіцяю повну АНОНІМНІСТЬ і не намагаюся взнати, використовуючи особисту інформацію, що ви за персона, а також розголошувати ваші персональні дані та ту інформацію, якою ви зі мною ділитеся. Якщо хтось вагається чи боїться бути упізнаним, реєструйтеся та надсилайте особисті повідомлення.

Я не всесильна, і не завжди спроможна вирушити чиюсь проблему. Інколи потрібна консультація спеціалістів, але у більшості випадків запорука успішного вирішення проблеми залежить тільки від час. Я можу порадити, а ви вже вибираєте чи прислухатися. Проте в залежності від того, як серйозно ви підійдете до свої ситуації і буде залежати кінцевий результат. В питаннях психології правильну відповідь знає ваше серце, слухайте його. В особистих – відкрийтеся на зустріч один одному і не кваптеся, у вас все життя попереду. В здоров’ї бережіть себе з молоду.
Удачі.

У зв’язку з тим, що багато хто ігнорує мої прохання, слова та просто заходить сюди один раз, щоб задати запитання, і не повертається за відповіддю (ну, і навіщо це робити?), я намагаюся оптимізувати роботу так, щоб зберегти свій час і ваш, якщо ви справді потребуєте підтримки. Відтепер я відповідатиму тільки на повідомлення, у яких будуть враховані усі пункти моїх вимог, інакше буде висунуте перше попередження, і якщо ви не скористаєтесь шансом, то на мою відповідь не розраховуйте. Я б хотіла спілкуватись у режимі діалогу, де хоча би мене чує співрозмовник, а не завітав – пішов – а ти собі тут друкуй. До того ж, часто зустрічаю дуже складні питання, над якими мені потрібно посидіти, подумати, попрацювати. Багато дрібниць не дають мені розгорнутої картини, а на питання відповідей немає. Тому, якщо ви не потребуєте відповіді і підете звідси, залишивши запитання, не робіть цього і закривайте вкладку. Якщо ж ви реально хочете вступити в діалог, то давайте серйозно підійдемо до цієї справи:
- Ваша ситуація – твір. Максимум фактів, максимум, який ви можете мені розказати. Навіть те, що здаватиметься дрібницями, викладайте. Можливо, ці дрібниці є вагомими. Не подавайте мені інформацію порціям у повідомленні, кожна з яких кардинально мінятиме мою думку. Тут немає обмеження на символи, а якщо текст не помішається в одному пості, відкривайте наступний.
- Вік. Вирішення ситуації для 12, 18 та 30 років може кардинально відрізнятися. Я не можу телепатично вгадати скільки вам років.
- Місто проживання. Буває, я можу підказати куди можна звернутися конкретно з певною проблемою, якщо орієнтуюсь у тій місцевості.
- Релігія. Відповідаю я у двох площинах – релігійна та соціальна. І відповіді можуть теж відрізнятися. Не хочу я нав’язувати вам думку про те, що вчинене є гріхом, що не можна так робити, що у вас брак віри та любові, що ваші стосунки виправить те і те, якщо ми з вами різного віросповідання. Я б, наприклад, не хотіла слухати про мусульманство, бо я не сповідую цю віру. Але якщо ви є віруючою людиною, то і розмова у нас може відбувати у іншому контексті.

Наразі це все, про що я прошу. Та це, виявляються, теж важко. Надіюсь, ми зрозуміли один одного.

З повагою, Тасміт.

Пропоную ще один варіант діалогу зі мною для тих, хто хоче зберегти анонімність, або ж раптом комусь захотілось зі мною поговорити  ;)
У мене відкритий профіль на відомому більшості ресурсі Ask.fm. Тому, усіх, хто бажає залишити коментар чи питання, поцікавитися чи запитати пораду - запрошую.
http://ask.fm/tassmit

Пошук по хештегах !

0

241

Вадим 22, зверніться до спеціаліста, щоб той вам надав кваліфіковану консультацію і знайшов причину. Я от можу говорити багато теоретичного матеріалу, а от чи він вам підходить - не впевнена. Тим більше, що ви вважаєте, що діло не в психології. А можливо це така особливість вашого організму. І все ж таки, щоб переконатися, краще відвідати лікаря. З жіночої сторони цього питання я більше компетентна, та й і матеріалів є більше, а з чоловічої - на жаль

0

242

Ми кілька разів з дівчиною пробували зайнятись сексом,але член не влазив в неї,мені 16 а їй 13,може треба пальцями спочатку?

0

243

Саша, вибачте за наглість, але спочатку треба підрости. Ви ж купляєте взуття, яке вам по розміру підходить, і не берете на два розміра менше, правильно? Це по-перше. По-друге, є багато інших факторів, які спричинюють перешкоду для проникнення. Це і хвилювання, і вагінізм, і недостатність змазки. Якщо самостійно так і не вдалося усунути цієї проблема, необхідно звернутися у першу чергу до гінеколога, або ж до сексопатолога. Враховуючи її вік, я навіть не буду давати вам конкретних порад. Вибачте, але ви знаєте про наслідки від ранніх статевих стосунків? Від вагітності до безпліддя. Як я уже казала, негативно відношуся до такого явища. І навіть якщо ви зараз назвете мені інших від, прикриваючись іншим ім"ям, то пам"ятайте, що для кожного вікового етапу є свої поради. І в 13 років для 18-літніх вони можуть мати навіть фатальні наслідки (пам"ятаєте смерть 13-літньої дівчинки після першої шлюбної ночі?).
Ще раз перепрошую за такі різку відповідь. Ви б краще думали про навчання

#перший_секс #розмір

0

244

Добрий день, в мене після останього статевого акту  болять шви післяродові і болі в животі від чого це можете підказати?

0

245

Іра1, на жаль я не компетентна в таких питаннях. Зверніться до спеціаліста.

0

246

через 24-30 годин після незахищеного статевого акту почалися місячні яка ймовірність завагітніти?

0

247

ольга, якщо це дійсно місячні, що вагітності немає. Яйцеклітина вийшла. І дуже-дуже малий відсоток ймовірності, що вагітність наступила. Це як виняток, який трапляється раз на тисячу раз. Хоча досі є спірним питанням, чи можуть іти місячні під час вагітності. Цей парадокс деякі лікарі не визнають

#вагітність #секс

0

248

Мені 15. Чи можна займатися сексом до початку місячних? Я розумію, що ще дуже рано, але... просто консультуюсь...

0

249

Ще одне питання... мій знайомий хлопець під час спілкування постійно дивиться тільки на мої груди, фліртує,  постійно на щось натякає(наче жартома), завжди ходить за мною. Я не можу зрозуміти чи я йому подобаюсь, чи він просто хоче сексу?

0

250

Дорого дня.
Хотів би "українізувати" свій форум створений на цій же платформі. Не поділитесь скриптом?

0

251

Марина, цікавитися ніхто не забороняє. Якби я не цікавилася багатьма речами, я би зараз вам не відповідала б)) Про небезпеку ранніх статевих зносин вам, я так розумію, відомо. Та й я про це говорила не раз у попередніх постах. Не вважайте мене ханжой, але за кожним аргументом стоїть реальна життєва ситуація.
"До початку місячних" - тобто, менструації ще взагалі не було, я правильно зрозуміла? Це не є перешкодою для інтимного життя, просто організм ще не виробляє яйцеклітини. проте потрібно пам"ятати, що це не причина вважати, що не настане вагітність. При чому для будь якого віку (і в 12, і в 15). Можливо якраз у цей момент і відбулася овуляція? Коли є менструація, легше прорахувати можливе настання вагітності, хоча це є досить відносним показником. А відсутність місячних створює деяке невизначення.

мій знайомий хлопець під час спілкування постійно дивиться тільки на мої груди, фліртує,  постійно на щось натякає(наче жартома), завжди ходить за мною. Я не можу зрозуміти чи я йому подобаюсь, чи він просто хоче сексу?

він ваш ровесник? У підлітковому віці подібна поведінка цілком нормальна для хлопчиків. У них відбувається пік гормонального розвитку, виникають перші сексуальні бажанні, підсилені впливом ЗМІ, так як ви цікавитеся хлопчиками, так і вони цікавляться дівчатами. Але вони можуть собі дозволити робити це й більш відкритій формі, роздивляючись і груди, і сідниці. Це природній потяг і зацікавленість. Ну і натяки це теж своєрідний вияв гормонів і спосіб показати, що я от такий повноцінний і нормальний. Ніколи не досліджувала чоловічу психологію, але ця поведінка є цілком закономірною у їх віці. Так, вона безглузда, ненормальна, але це все гормони. І в цей період робляться перші кроки у стосунках, відбувається перші розчарування і помилки. Тут важливо не піддатися цьому впливу, керуватися розумом і не наробити помилок, про які потім довго будете жаліти. А що насправді в голові у вашого друга: своєрідний спосіб привернути вашу увагу чи один із виявів перехідного віку може сказати лише він сам)) Просто хочуть сексу тварини, а у людей є почуття. Можливо у такий своєрідний спосіб, скоріше за все, він хоче привернути вашу увагу.
Удачі.

#стосунки

0

252

igo2309, повністю українізувати мені не вдалося, тільки частково. Просто змінила назви певних команд і ключових фраз можна було. Цей шаблонний скрипт можна знайти на форумі підтримки. Спробую пошукати. А якщо ви хочете саме той, що використовую я, реєструйтесь і скину особисто))

Я ще відвідую старий форум підтримки. Він мені більш знайомий і близький))
http://forums.0pk.ru/viewtopic.php?id=1220 - тут усі скрипти на команди, які можливо переназвати. Про щось глобальніше мені не відомо. На жаль.

0

253

Ми з жінкою вже майже три роки разом. І деколи під час статевого акту ій болить в середині. шо це може бути?

0

254

ОлександрСаша, вашій дружині потрібно звернутися до лікаря, який би її оглянув і поставив діагноз. Ні один спеціаліст не стане вам давати якісь рекомендації у таких ситуаціях заочно. Адже причин може бути безліч.

0

255

скажіть будь-ласка через скільки часу після займання сексом(перший раз) почнеться виділення крові???

0

256

Валентина, давайте визначимо, чому може відбутися невелика кровотеча. У пліві містяться кровоносні судини, які при розриві кровоточать. Тому, зазвичай, кров іде зразу, після розриву, а не варто чекати день другий, інколи через деякий час, після того, як порухалися. На протязі дня можлива "мазня". Проте варто пам'ятати, що значна кровотеча може бути спричинена розривами м'язів, тому при тривалих і рясних виділеннях потрібно звернутися до лікаря, так як може потребуватися хірургічна допомога. Наступний статевий акт, бажано, щоб відбувся через кілька днів, щоби рани встигли затягнутися.
Бувають випадки, коли через ряд причин кровотечі взагалі може не бути.

#перший_секс #кров

0

257

Скажіть будь-ласка як сказати мамі що я уже не дєвствініца адже мені 15 років???

0

258

Света, вітаю вас. Питання, що ви задали, є не з простих, і вимагає хорошого знання психології. Насамперед навіщо ви вирішили це зробити: щоб просто поділитися чи це необхідність? І які у вас стосунки з мамою?
Я зробила для вас невелику підбірку коментарів психологів на дану тематику, та постаралась підібрати більш адекватні коментарі, що можна зустріти у мережі. Вибачте, що не даю відповіді особисто. Не хочеться наговорити дурниць, а моє особисте бачення трохи критичне.
http://www.all-psy.com/konsultacii/otvet/22424/
http://www.all-psy.com/konsultacii/otvet/47523/
http://planetashkol.ru/roditel/Blogs/Ro … 80F9B9CB7D
http://otvet.biznet.ru/7456.html
http://otvety.google.ru/otvety/thread?t … 9cc60f846a
http://semyamoya.ru/94/3085/luchshe_ska … stvennicza
http://blogoflove.ru/kak-rasskazat-mame/

Пам"ятайте, що ви теж колись станете матір"ю і, можливо, ваша дитина зіткнеться з таким же питанням. Тому зробіть це так, як би ви хотіли, щоб це зробила ваша дочка. А ще ваша матір має повне право вас засуджувати, бо повністю за вас відповідає.
Удачі

#батьки #секс

0

259

Доброго дня)Мені є неповних 16,хлопцеві 21.Зустрічаємось вже сім місяців. Плануємо зайнятись сексом десь в найближчий час.Я не говорю через тиждень,два.Десь міс- три міс.Справа в тому,що він не мав сексу десь 2 роки,а потім  почав зі мною зустрічатись.Він поділився зі мною цією проблемою і я намагалась його зрозуміти.Будь -які рішення ми обговорюємо та узгоджуємо спільно.В нас немає на тему "секс" ніяких таємниць.Наскільки я знаю,тривала відсутність сексу може викликати проблеми,тому я також думаю і за партнера.А вибачте "дрочити",якщо в нього є кохана дівчина якось не так і я сама це розумію.Отже,ми займались оральним сексом десь близько 3-4 разів.Він і мені пропонує кунілінгус ,але я чомусь відмовляюсь.Може це страх якийсь.Підскажуть будь ласка чому? Мені вже чомусь не хочеться йому робити мінет,мені подобається коли чоловік отримує шалене задоволення від мого старання.Я ще незаймана,тому на той час коли мені виповнилось лише 15 і ми почали зустрічатись,то десь через 3 місяці я зробила йому мінет.Я думаю,що це був вихід.І досвід мені.Зараз я починаю задумуватись над сексом.Щоб ми обидвоє отримували насолодження,та була певна віра в нас.Він дуже переживає за мене та цінує мене.Не підганяє мене в тому,але я намагаюсь зрозуміти його,тому сама хочу сексу.Ми пережили немало за цей час,дуже добре знаємо один одного,довіряємо .

Порадьте,чи буде правильним рішення зайнятись сексом в найближчий час??Ми дуже багато говорили і говоримо на ту тему,обговорюємо все до кожної дрібнички,він розпитується в своїх знайомих-подруг як в них все було,як потрібно правильно зробити вперше,що буде краще.Для нього це напевно важливіше ніж для мене.Я послухаю уважно вашу думку з цього приводу.Щиро вдячна!

0

260

Лола, вітаю вас. На жаль наразі не маю можливості дать вам повну відповідь, тому обмежуся запитаннями і дуже короткими коментарями. А як тільки буде можливість - надам розгорнуту відповідь.
Радує, що ваш коханий там турбується про вас і не квапить. Надіюсь, що у разі ранньої вагітності чи певних проблем, він теж вас підтримує.
Я уже не одноразово наводила причини і факти, які б висловлювали моє ставлення до подібних ситуацій. Я противниця ранніх інтимних відносин. Ну якщо не до 18, то хоча б до 17 варто почекати.
Хочеться взнати ось що: ви хочете почати інтимні відносини бо ви дійсно так хочете, у вас є сексуальний потяг і ви відчуваєте, що готові до цього психологічно, чи перевагу має хвилювання за хлопця, що у нього довгий час не було статевих зносин? Що переважає?
Не кваптися з відповіддю і, будь ласка, дочекайтеся мого розгорнутого відзиву.

0

261

Lola, надіюсь, ви ще повернетеся сюди і відпишетесь, чи хоча б прочитаєте мій коментар і приймете правильне рішення.
Це добре, що ваш обранець уже, судячи по віку, дорослий і, скоріше за все, він у змозі у разі потреба утримати сім"ю чи вас. І як я уже писала вище, радує, що він так сумлінно відноситься до питання вашого першого інтимного досвіду. Адже насправді, є дуже багато нюансів, які можуть відіграти дуже важливі роль, і я як дівчина знаю, як ми до всього детально відносимося, і що навіть найменша дрібничка може все вивести з ладу. Всього не прогадаєш, проте основні аспекти повинні бути враховані.
Теж вам великий плюс за довіру одну до одного і відвертість. Це дуже добре у інтимному плані, бо часто через сором"язливість дівчина боїться зізнатися, що не отримує задоволення, їй щось не подобається чи заважає, а якщо хлопець малодосвідчений у даному питанні, він не знає на що звернути увагу. Його потрібно направляти. Розумію, що не хочеться бути ходячою енциклопедією, і те, що він сам щось шукає, дуже добре. Може і сюди заглянути. Є багато статей, посилань, порад, які можуть стати у нагоді. Бажаю подібного взаєморозуміння вам і надалі)
Ваш коханий постав у моїй уяві як певний ідеал, і це дуже добре, якщо він насправді так до вас відноситься, і готовий чекати. Але наскільки довго він згоден чекати, і як довго ви зможете його умовляти не спішити, залежить від вас обох.
Є певна хибна думка про довгу відсутність інтимних зносин. У декого бувають і довші перерви. Непогано уявляю чоловічу фізіологію і потребу в статевих зносинах, але ви себе накручуєте в тому, що наразі для нього це становить велику проблему. Монахи і деякі священики взагалі не ведуть інтимного життя, але тут місце має сила віри.
Ви знайшли для себе вихід у вигляді орального сексу. Ваш страх перед оральним скоріше викликаний соромом, що він побачить вас оголеною. Це цілком нормально. Сором присутній у всіх людей. І якщо ви невпевнено відчуваєте себе в цьому, то не варто силувати. Задоволення не отримаєте, будете зациклені на своїх переживаннях і думках. До орального сексу потрібно бути так само готовим як і до вагінального. Психологічна готовність відіграє велику роль. Тому спочатку налаштуйтесь на це, а уже тоді погоджуйтесь.

Мені вже чомусь не хочеться йому робити мінет,мені подобається коли чоловік отримує шалене задоволення від мого старання.

тут ви теж стараєтесь, і вибачте за грубість, але розставляти ноги не можна вважати одним старанням. Це просто найвища межа.

От ви пишете, що хочете цього, багато про це думаєте, а я між рядків читаю ваш сумнів і невпевненість. можете у цьому зізнатись хоча б собі подумки. І мій вердикт такий: все таки ще почекати. Чому? Я не раз писала про психологічну і фізичну готовність до цього процесу. Ви ж ще вчитеся. А якщо вагітність, готові понести це? А якщо проблеми зі здоров"ям? Також я уже згадувала про гормональні вибухи. Тому ваше бажання може бути підсилене також і цим тимчасовим періодом. Я розумію, що ви закохана я хочете віддатися коханій людині і духовно, і фізично. А чи має на це вплив зовнішній світ? Зараз про секс багато говорять і пишуть, і ранні зносини не є чимось новим. Якщо ви знайомі з моїми попередніми коментарями, то знаєте, що я негативно відношуся до цього явища і на це є ряд причин, який постійно збільшується через вивчення мною чогось нового.
Я би вам не радила поспішати. Ви ще така молода. А раптом не складеться з цим хлопцем? Повірте мені просто як людині, що закоханість у 16 років може перетворитися у повну апатію в 18. Ви ростете, вивчаєте один одного, змінюються цінності, погляди, люди міняються. Спочатку все здається ідеальним, а потім приходить реальність. Може зараз ці речі для вас незрозумілі, але згодом усвідомите.
Пройдіть випробування часом. А статеві зносини можете замінити петтінгом чи оральним. І не думайте, що цього недостатньо. Якщо ваш коханий вас справді любить і готовий чекати, він почекає і дочекається. І буде віддячений)) А за цей час ви поближче взнаєте один одного. Не спішіть з подібними рішеннями.
Якщо будуть запитання - звертайтесь.
Удачі.

#перший_секс #секс #стосунки

0

262

Доброго вечора,Тасміт.Буду відповідати все по-порядку)
Хочеться взнати ось що: ви хочете почати інтимні відносини бо ви дійсно так хочете, у вас є сексуальний потяг і ви відчуваєте, що готові до цього психологічно, чи перевагу має хвилювання за хлопця, що у нього довгий час не було статевих зносин? Що переважає?
Я сексу не так сильно хочу,в певних періодах звичайно хочеться того,але я думаю,що ще не готова психологічно,та й фізично не до кінця.Переживаю за партнера,всяке ж може бути.А якщо в нас є дійсно  світле майбутнє,а в нього наприклад 3-4 роки був перерив,а потім будуть проблеми із зачаттям дитини з його сторони,ще щось.Переживаю за нього,щоб не було усіляких проблем.

Так,він працює на роботі,готовий на все,промовляючи"я буду "пахати" на двох роботах одночасно,щоб забезпечувати нас",сумлінно,як ви кажете,ставить до того питання.З іншої сторони,якщо все ж станеться вагітність,я не хочу псувати собі життя ранньою вагітністю.Я вперше розповіла комусь про оральний секс,це знаєте ви і я з дівчат.
Розумієте,з одного боку ви праві,і я з вами у всьому цілком погоджуюсь,але з іншого боку..наведу вам приклад.Недавно,я  сказала,що після сексу всяке може  бути,вот як ви сказали -"А раптом не складеться з цим хлопцем? ",і я йому так сказала,вже трішки давніше.Його це засмутило,в тому плані,що я не впевнена в нас.
Мій обранець має свою думку щодо того.Тобто,його думка полягає в тому,що коли ми вже займемось сексом,він буде впевнений в нас,що цей вияв любові лише закріпить наші стосунки і виведе на певний,новий рівень,що тоді наші стосунки цілком будуть серйозними.Він мені прямо такого ніколи не казав,але я чомусь так думаю.Ви праві у всьому,що нижче написали.Я ще на початку нашого зустрічання хотіла,так як ви рекомендуєте,після 17 років почати статеве життя.Але якось з часом,прийшла до думки,що можна й після 16..Напевно все ж таки прислухаюсь до вас,і буду думати над тим,що потрібно ще почекати.

Мені вже чомусь не хочеться йому робити мінет,мені подобається коли чоловік отримує шалене задоволення від мого старання.
тут ви теж стараєтесь, і вибачте за грубість, але розставляти ноги не можна вважати одним старанням. Це просто найвища межа.

ну до того питання,також не примусово.Ми намагаємось вивчати щось нове в цьому аспекті,пробувати щось.Там аж такої страшної брутальщини не було)

Ваш коханий постав у моїй уяві як певний ідеал,...ой,вірите?Мені так і самій здається)Напевне й справді любить..хм.)

Дякую за вашу увагу,Тасміт.)

0

263

Lola, рада бачити, що ви ознайомилися з моїми порадами)
У житті кожної дівчини є два важливих і прекрасних моменти: це коли вона стає жінкою і матір"ю. В обох випадках потрібно і фізичні, і психологічна, і моральна готовність.
Ви самі відчуваєте, що остаточно не готові, тому і не спішіть. Це як перед контрольною: якщо відчуваєш впевненість перед її написанням, добре підготувалась, все вивчила і не страшні ніякі завдання, то напишеш її з легкістю і задоволенням. А якщо у чомусь сумніваєшся, то починаєш надіятися на удачу, яка видасть тобі ті запитання, які ти знаєш. а через хвилювання можна і те зіпсувати. Ви відчуєте той момент, коли остаточно будете готові))

А зараз спробує розвінчати ваш міф

Переживаю за партнера,всяке ж може бути.А якщо в нас є дійсно  світле майбутнє,а в нього наприклад 3-4 роки був перерив,а потім будуть проблеми із зачаттям дитини з його сторони,ще щось.Переживаю за нього,щоб не було усіляких проблем.

як таких проблем бути не повинно, якщо він добре харчується, веде здоровий спосіб життя, не палить  не п"є, до того ж, ви спільними зусиллями не дозволяєте його спермі застоюватися, тому і проблем не буде. А якщо ви не плануєте зразу ж після першого разу зачаття, то тим більше немає причин для хвилювання)

"А раптом не складеться з цим хлопцем? ",і я йому так сказала,вже трішки давніше.Його це засмутило,в тому плані,що я не впевнена в нас.

хлопці не люблять, коли у них сумніваються. тому краще висловлювати подібні думки, коли є причини їх у тому звинувачувати. А якщо ви їх не бачите, то краще про це заочно не говорити. Але і не варто спішити і такому юному віці приймати завчасні рішення. Мрійте про спільне майбутнє, плануйте, розвивайте ваші відносини, бережіть ваше кохання...

Тобто,його думка полягає в тому,що коли ми вже займемось сексом,він буде впевнений в нас,що цей вияв любові лише закріпить наші стосунки і виведе на певний,новий рівень,що тоді наші стосунки цілком будуть серйозними

це найпоширеніша міфічна думка серед підлітків. Це ви можете прослідкувати у багатьох он-лайн консультаціях, тому раджу назавжди викинути її з голови і забути про це. Секс ніколи не закріплює стосунки чи робить їх серйознішими. Це робить сама пара своїми діями і почуттями. Що ви розумієте під серйозними стосунками? Це у першу чергу відповідальність за свої вчинки і готовність допомогти своїх половинці, це прийняття спільний важливих рішень, що стосується їх обох, це рішучість у реалізації майбутніх перспектив - знайомство з батьками, спільне обговорення майбутнього відпочинку, спільного життя. А секс - це один із проявів кохання, проте ніяк не його підтвердження. Ваш коханий без цього повинен знати, що ви любите його, не вимагаючи інтиму. І коли ви відчуєте, що готові виявити свої почуття і таким способом, довірити найсокровенніше, тоді і відкриєтесь. Це ваша таємниця.
Організм дівчинки росте і розвивається до 18 років. І якщо дівчинка починає своє статеве життя раніше, розвиток призупиняється, так як усі зусилля ідуть на те, що готувати її стати майбутньою матір"ю. Ні, я не має на увазі вагітність, а просто іде формування організму до можливого настання цієї подіє. Погодьтеся, краще щоб ви сформувалися повністю в усіх аспектах, а не якомусь конкретному.

Ми намагаємось вивчати щось нове в цьому аспекті,пробувати щось.Там аж такої страшної брутальщини не було)

ви разом вирішуєте подібні проблеми, бачите, що можна обійтися і без інтиму, і це добре. Ви удосконалюєтесь у своїх відносинах, вивчаєте одне одного, разом приймаєте рішення. Так і повинно бути.

ой,вірите?Мені так і самій здається)Напевне й справді любить..хм.)

не мені судити любить чи ні, я чужа людина, проте судячи з написаного, так воно і є. Надіюсь, ви не розчаруєтесь у своєму принці))
Бажаю вам удачі і кохання.

#стосунки #секс

0

264

Дуже вам дякую за розмову.Ви мені допомогли,розрадили.
Щиро вдячна вам.!До зустрічі)

0

265

Завжди рада допомогти. Звертайтесь))

0

266

Мені 18 років, нещодавно я перший раз зайнялася сексом і ось уже 1 місяць в мене немає місячних і ще з'явилася температура. Ніякими контрацептичними засобами я не користувалася...Я вагітна, чи це просто гормональний збій?

0

267

Зрушення у циклі можливі після першого інтимного досвіду, але не повинні мати постійного і затяжного характеру. Затримка менструації також могла виникнути через хвилювання, стресові ситуації, хворобу, прийом медпрепаратів чи зміну клімату, а не тільки вагітність чи гормональний збій. Зробіть тест на вагітність або відвідайте лікаря, який вас огляне і видасть направлення на аналізи, щоб визначити причину затримки.
#затримка

0

268

А якщо я займалася сексом без презервативу, але хлопець не кінчав в мене, то може бути таке, що я завагітніла? І чому саме так сталося, адже для того, щоб завагітніти потрібно щоб сперма запліднила яйцеклітину...

0

269

Ще до еякуляції з пеніса виділяється незначна кількість рідини, в якій містяться сперматозоїди. Тому перерваний статевий акт не вважають методом контрацепції.
Яйцеклітину запліднює не сперма, а сперматозоїд, яких у спермі кількасот тисяч, а то й мільйони

#контрацепція #вагітність

0

270

Привіт)Я Альбіна,мені 20 років. У мене ще ні разу не було статевого акту із хлопцем.Проте одного разу я зробила фатальну помилку - дуже напилася, і знайомий хлопець хотів зі мною переспати але я була проти і він захотів зробити мені добре і почав мені масажувати там пальцями ,і памятаю шо мені було приємно але і боляче,пальці він ніби не далеко запхав і я просила,щоб він не позбавляв мене незайманості і наче далеко він не зайшов але було боляче це точно,памятаю шо він мене заспокоював і казав шо нічого страшного...але зранку я коли уже вдягнула білизну то було виділення коричневе-напевне кров..після того більше не було виділень...прошу скажіть це означає,що я уже не займана??і тепер при першому акті крові не буде??...просто зараз уже я зустрічаюсь з хлопцем і кохаю його...але коли у нас буде акт,то хлопець відчує що я не займана чи ні?..я йому кажу що я не займана...але можливо після цієї страшної помилки в минулому я вже займана??Мені дуже потрібна ваша відповідь...бо я дуже боюсь щоб хлопець розчарувався  у мені=(((

0

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2017 «QuadroSystems» LLC