Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Кілька слів про підлітків.

Кілька слів про підлітків.

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Подивився я недавно на свою сусідочку і задумався. Останнім часом вона сильно змінилась. Я пам'ятаю її маленькою 9-річною дівчинкою, що сміливо йшла на контакт зі мною і не задумувалась над тим, що я протилежної статі. Зараз вона в моїй присутності поводиться значно стриманіше. Чомусь дорослішання створило психологічний бар'єр між нею і хлопцями. Як би там не було, а я подумав багато над чим і вирішив це записати.
  Почну свої міркування, мабуть, з хлопців. Чоловіки тривалий час не змінюються аж поки не познайомляться з явищем під назвою "ерекція".
  Існує думка, що 90% хлопців займаються мастурбацією, а 10% брешуть, що не займаються. В підлітковому ж віці цифри трохи інші. Всі хлопці прикидаються святими, звинувачують когось в онанізмі, аби тільки на них самих ніхто не подумав. Найактивніше звинувачує інших, як правило, неформальний лідер класу, хоча в моєму класі цю функцію звинувачення виконували кілька другорядних хлопців. З часом агресор випадково починає займатись сексом... сп'яну... після шкільної дискотеки... в кущах біля смітника... з якоюсь бомжихою за пляшку пива. Пізнавши секс підліток починає знову й знову його шукати, при цьому не афішуючи свої дії. Чому не афішує? По-перше, щоб батьки не дізнались і не дали прочуханку, по-друге, щоб інші не зрозуміли наскільки це приємно і не склали йому конкуренцію, а по-третє (і це головне) - щоб товариші не підколювали з приводу його брудної, смердючої та вошивої партнерки. Років у 16 тема сексу починає цікавити хлопців значно менше, хоча деякі індивіди через комплекс неповноцінності прибиваються на пікап або ж просто починають розказувати байки про свої вигадані сексуальні пригоди. Ось так чоловіки далі й живуть - не надають сексу великого значення але тихо-мирно і без зайвих розмов починають ним займатись. Років у 20 уже більше половини хлопців ведуть активне статеве життя, не особливо розповідаючи про це своїм товаришам.
  У дівчат дорослішання відбувається трошки... агресивніше. Починається все з першої менструації. В цей момент дівчина помилково вирішує, що вона доросла. Далі починається пресинг батьків: "Мамо, тату, купіть мені бюстгалтер! Що з того, що у мене ще не ростуть груди? Зате я вже доросла. І взагалі, он у Людки з паралельного класу вже давно є ліфчик.". Так всі дівчата безпідставно починають носити на своїх іще плоских грудях бюстгалтери. З часом у якоїсь дівчини груди таки збільшуються, на цю новинку хоч і не надовго та все ж звертають увагу хлопці. Решта дівчат починають тихенько заздрити і наступного дня дружним стадом приходять до школи з... як це не дивно, грудьми третього розміру. Хлопці перебувають в культурному шоці але не одразу розуміють що сталось. Зате перша грудаста дівчина все розуміє і... підступно висмикує вату з ліфчика однієї з конкуренток.
Одного чудового дня котрась із дівчат починає статеве життя. Вона ще не вміє отримувати від сексу задоволення, просто в неї проблеми з родиною, а в сексі можна знайти ілюзію захисту та підтримки. Спочатку дівчина не каже нікому про свій секрет, але з часом в її оточенні закінчуються загальнодоступні хлопці, з якими б вона ще не переспала. Хлопці не хочуть двічі читати одну книгу і починають цікавитись іншими екземплярами. Невдаха-дівчина розуміє, що тепер треба здолати чималу конкуренцію, і починає іти в наступ. Все, що їй треба – ліквідувати цнотливих дівчат, і тоді популярність повернеться до неї. Для початку дівчинка-секонд-хенд робить рекламу сексу, розповідаючи про неймовірні відчуття оргазму, якого в неї насправді ще не було. Деякі лохушки на це ведуться і... пізно розуміють, що їх розвели. Але залишаються й цнотливі дівчата. І це справжній головний біль для новоспеченого стада "секс-еліти" класу.
Цнотливими чомусь цікавляться хлопці. Що ж робити одноразовим? Інстинктивно вони дружно починають гнобити пристойних юних леді. Роблять це публічно, з жорстокими приниженнями. Таким чином досягаються два ефекта: цнотливі дівчата починають комплексувати і намагатись позбутись цноти, а хлопці під страхом відчуження перестають виказувати свій інтерес до цих янголяток, тим самим підсилюючи їх комплекси. Як не прикро це визнавати, але серед дівчат одиниці доживають до повноліття цнотливими. Років у 16-17, коли уже практично всі дівчата втратили свій козир, "еліта" класу нарешті припиняє боротьбу – більшість конкуренток стали загальнодоступними нікому не потрібними чмошницями, а решта отримали комплекс неповноцінності і страх перед протилежною статтю. Ось так і живуть далі, трахаючись з ким-попало та мріючи про принца на білому коні. От тільки принци не спішать ними цікавитись; максимум – коні.
P.S. Юні янголята, тримайтесь. Не дозволяйте переламати вас через коліно. Якщо хтось наїде, не соромтесь відповісти адекватно і стати зірками. Джерело

0

2

Супер! Оце я розумію від душі написано! Зараз тільки так і треба, це я вам кажу Оксана. так, тому що ви занадто м’яко публікуєте деякі ВАЖЛИВІ тексти. Треба не просто говорити про те що правильно і ні, і що вам вирішувати як жити, бо більшість так і залишатимуться в загубленості, а саме так, дещо жорстко писати всю правду сьогодення. Щоб у кожного ідивида розворушити його справжнє я, його сутність. Тоді майже відразу кінчені по своїй суті, почнуть ругатися (бо більше не знають як заперечити), називати нас відсталими, і продовжать сміло деградувати, до повного примітивізму. А ті хто завжди щось людьське, все таки відчував глибоко в собі, та сумнівався, можлво боявся, відкриють самі себе, і автоматично відкинуть все непотрібне, як наслідок, деяких псевдо друзів, інтереси і т.д.

0

3

Хочу добавити деякі думки. Я раніше дещо не розумів, чому з’являються люди, які ведуть жахливий спосіб життя, в тому чи іншому розумінні, ще й зазвичай втягують в це, інших людей, як правело, зі слабкою силою волі. Навіщо вони існують? Навіщо Бог допускає їх появу, коли від них одні негаразди, страждання. А відповідь прийшла сама собою. Все дуже просто. Такі люди теж потрібні, саме так, потрібні. Для того, щоб люди чітко розрізняли одне з одним, розуміли що добре а що ні. Щоб були готові до можливих страждань і болю взагалі. Уявіть тільки, якби всі були такими правельними і хорошенькими, то мабуть люди не мали таких сильних, справжніх почуттів, не вміли те що вміють, і взагалі, життя було б дещо механічним, передбачуваним, без особих емоційних відтінків. А навіщо створювати Творцю роботів ) Але, як би там не було, зараз цих самих, паразитів ) розвелося більше ніж треба. В рази більше, і з цим треба щось робити. Я сам по собі добрий, можливо навіть занадто, але без жорстких мір, їх не викорінити. Не допоможе ніяке перевиховання тощо, тільки жорсткі міри. Хоча, знов же, хто зна, може так і має бути? Тобто, може така задумка Господа. Щоб по ходу відфільтрувати все не потрібне і залишити тілки обраних, для продовження життя, правильного, нового життя на новій планеті.
дякую за увагу.

0

4

Так не люблю вдруге писати повідомлення :angry:
Можу ще добавити, що Господь дає вибір кожній людині робити ту чи іншу справу. Навіть якщо знаю, що це не матиме доброго кінця. Як дав вибір Адаму і Єві. Також Він дає можливість покаятися і виправитися, чим не всі користають, але ж сприймають це як звичне діло. А варто тільки навернутись до Бога.

0

5

Мабуть тому що я далі напишу, місце саме тут.
Передмова.
Не так давно, на одному сайті знайомст, задав, дещо провокативне запитання одній 17-річній дівчині, тому що мені не сподобалось написане нею в розділі "Про що ви думаєте". Написав я це майже на автоматі, не сподіваючись на якусь відповідь, бо зазвичай ніхто і не відповідає, а якщо і відповість, то краще мені "того" не бачити) Та вона відповіла, відповіла як звичайна адекватна людина, і так слово за слово, ми познайомились. Я зовсім не намагався сподобатись, чи робити якість там компліменти, а вів себе так як завжди, природно, можливо навіть дещо холодно, тому що анкету вона майже не заповнила, писала про якусь дурість, а це, як не крути, говорить про багато. Але, уже згодом вона зрозуміла з ким спілкується, і почала довіряти особисті речі. Це не зовсім гарно з мого боку, але скажу. Вона розповіла що жила 2 роки! з хлопцем. Тобто почала в 15 років! Може там і не один був. А потім вона видала таке: Якби я знала що є такі хлопці ( про мене:)) то я б взагалі з ним не була(
І це далеко не єдиний подібний випадок, таких море, коли будтоби не погана дівчина, зв’язується з якимось мудаком, немов з відчаю. Хоча, це і дещо говорить про її ще дитячі мізки і тупість. Дитячі, але себе вона вже пустила по рукам, з усіма майбутніми наслідками. Так, от це звернення, саме для таких звичайних дівчат, які по тим чи іншим причинам, заплутались в собі, своєму житті.
Велике прохання, не читати далі тих, хто вже пройшов, як кажуть вогонь, воду і мідні труби, і у яких склалося залізобетонне враження про чоловіків взагалі, бо воно все рівно не вірне і ви не пушиста зайка. Також не читати тим, хто ще з народження вважав себе вище за звичайних людей (королеви, принцеси і т.д.) просто щоб не травмувати собі психіку. І так. Часто дівчата, які вже як кажуть достигли, і хочуть знайти хорошого хлопця, чоловіка, для створення сім’ї в майбутньому, шукають вже, як кажуть зклавшихся, серйозних дядьків, ябо просто тих, хто може собі майже ні в чому не відмовляти, щоб на все готовеньке, для файного життя. Тобто шукають не людину як таку, а її можливості, якість гарантії, впевненості. З одного боку, будтоби і зрозуміле бажання, та з іншого, це просто примітивно і егоїстично. Ніхто вам не зможе нічого гарантувати, це безумство. Ви пройдіть весь цей шлях з людиною, у якої на той момент може взагалі нічого не було. Тому що це не має жодного значення, коли кохаєш. Не бійтеся труднощів і перешкод. Ви навіть не уявляєте на що здатна людина, коли любить по справжньому, всім серцем, і відчуває що її люблять, повну взаємність. Тільки тоді ви відчуєте всю радість життя, кожного дня. Будите помічати і радіти навіть тому, що інші взагалі не помічають, різним дрібничкам. Ви відкриєте всі свої можливості і якості на всі 100 відсотків. І не думайте що потрібного хлопця, можливо знайти тільки в мегаполісі, а десь на хуторі живуть відсталі в усьому люди, скоріше навпаки. А тим хто живе в шоколадо-мармеладі, зазвичай начхати на все, в тому числі і на себе. Вони думають що живуть, та насправді просто існують. Їх так само використовують, як вони використовують інших. Подібне притягує подібне. Вони тільки створюють іллюзію безбеки, надійності, та насправді це підробка, яка може швидно закінчитися, тому що все тримається на поверхневих речах. Що це мене занесно, повернемось до чогось світлого ) Та любов не шукати треба, а зрозуміти без сумнівів для себе, що ти можеш і хочеш любити. Тоді ви будите впевнено чекати, відкидаючи все непотрібне. Це вам не іграшки. Спочатку пізнають людину, стільки, скільки потрібно на це часу саме вам, щоб не було жодних сумнівів, щоб відчути від неї те саме бажання що і в вас: Любити, піклуватись і створити щасливу сім’ю в майбутньому. Це називається любов. І вона може бути тільки постійною, незгасаючою, а навпаки, з часом все більше міцнішою, тому що ви як одне ціле, взаємо доповнення. Все інше то сліпа закоханість, не йдіть в неї на повідку, дуже боляче буде потім. Та саме важливе, не думайте, що нагулявшись, можливо вийти заміж на нормального хлопця і родити таки же дітей. Не буду зараз нічого доводити, публікувати наукові факти, хто захоче сам розбереться. І взагалі, тільки подумайте, на скільки треба бути примітивним, себе не поважати, щоб займатися інтимом не з любимою людиною, а з кимось тупо для задоволення. Просто спокійно задумайтесь над цим. Бути незайманим, тоді як більшість вже перетрахані по сто разів не модно? Принизливо? Це не недолік, це знак чистоти, самоповаги, і головне, не байдужості до людини, яка колись буде поруч з вами. Тільки задумайтесь, яка це чудова відданість тому, кого ще навіть не має поряд, і серйозні наміри що до батьківства. Треба боятися не самотності, а наслідків інтимних відносин з ким попало. Я взагалі противник інтимного життя до весілля, точніше не до самого весілля, а до того, як ви знайдете те про що я говорив. Хай це буде і в ранньому віці, нічого страшного тут не має, головне щоб це було серйозно і на завжди. До речі, чоловіки цінять саме тих, у кого ще нікого не було, кажу в тому числі і від себе як чоловік. Милі дівчата, якщо хтось помилився в хлопцеві і думає, що це вони всі такі погані, чи що вас таку чудову і хорошу несправедливо зрадили, то ви дуже помиляєтесь. Ви самі впустили його в своє життя, самі йому довірились і відкрились. Значить РАНО вам вступати в доросле життя, якщо зовсім в людях не розбираєтесь. Все прийде з часом, не спішіть, як би не хотілось. Можна створити щасливу сім’ю після 30, і жити разом до старості, а можна почати з 16, і вже у через декілька років втратити сенс життя. Нікого не лякаю, це наша реальність, нажаль. Подивіться самі, скільки одиноких матерів катають коляски на вулиці, і задумайтесь чому це відбувається, а головне як ви хотіли щоб було у вас. Дивіться в середину, в душу, а не на зовнішні прикраси чи можливості. Ніщо не постійне, не вічне крім душі. Ще хочу пояснити дiвчатам, що не треба чекати що потрiбний хлопець сам вас знайде, чi буде добиватись тривалий час. Проявляйте теж трiшки бажання, не сидiть на одному мiсцi. Насправдi ми чоловiки не обираємо, тому що по своiй природi вже обрали дiвчину, матiр своїй дiтей, такою, якою вона i має бути. Ми вiдносимось до дiвчат, грубо кажучи як до дiтей, в хорошому розумiннi цих слiв, а хiба можна вiдмовити дитинi, коли вона чогось дуже хоче ) Звiсно, що в кожного iснує свiй iдеал, та важливiше зовсiм iнше. Ми з тими, кому дiйсно дуже потрiбнi, з тими, хто кохає по справжньому, тiльки тодi ми можемо вiддати себе повнiстю. I це буде правильно, нiяких жертв, це природно. Iншими словами, якщо хтось реально захоче бути з чоловiком, то вона буде, не дивлячись майже нi на що. Вiд вас залежить значно бiльше нiж ви думаете. Бажаю кожному отримати те що він хоче.
Дякую за увагу.

0

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Кілька слів про підлітків.

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2017 «QuadroSystems» LLC