Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Твій світ » Інтимна зона » Все, про що ти хочеш знати, але соромишся запитати у батьків

Все, про що ти хочеш знати, але соромишся запитати у батьків

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Літо - це не тільки палюче сонце, короткі ночі і безтурботні тусовки. За три найтепліших місяці на рік багато хлопчиків і дівчинки встигають подорослішати і набратися першого сексуального досвіду. І в перші дні в школі ваші однокашники явно будуть ділитися своїми перемогами на любовному фронті. Правда, далеко не все, що розповідають вони один одному, - чиста правда.

- Уявляєш, - не переставала дивуватися Ксюха, - Серьога з нашої паралелі сказав, що влітку охмурили вісьмох дівчат! З кожною з них цілувався й займався сексом!

- Він що у вас, місцевий Казанова? - Поцікавилася Анфіса у подружки.

- Та я б не сказала! Завжди був таким скромним хлопчиком!

І тут мизадумалісь: чому ж хлопчаки так люблять хвалитися своїми любовними перемогами? Панни розповідають про найпотаємніше тільки близьким подружкам, а хлопці готові розпатланий всі подробиці особистого життя мало не на кожному розі!

- Ну, для нас це все одно що помірятися силами, - міркує 18-річний спортсмен Петро. - Мій друг піднімає штангу вагою в 50 кілограмів, я можу осилити сімдесят. Значить, я крутіше, я сильніший!

У панночок все трохи по-іншому. Навіть незважаючи на те, що останнім часом молоденькі дівчата не соромляться вести себе розкуто, слабкій половині людства хвалитися кількістю залицяльників якось не до лиця.

Вся справа в тому, що стереотипи щодо сексу міцно засіли у нас в голові і беруть початок з глибокої давнини (точно такі ж правила є в усіх світових релігіях), коли всі дівчата повинні були вийти заміж чистими і невинними. На щастя чи на жаль, але сьогодні звичаї змінилися. І іноді підлітки знають про секс набагато більше, ніж навіть їхні батьки. Відповіді на найцікавіші питання, які надіслали читачі.

Чи варто розповідати про все мамі і татові?
Цього літа я їздила до бабусі в село. Там познайомилася з симпатичним хлопцем - розумним, привабливою, ніжним. Все літо безперервно ми гуляли, купалися в річці, каталися на велосипедах, просто базікали ... У полі, на ароматному килимі з ромашок, під зорями ми і зайнялися коханням (і у нього, і у мене це був перший раз)! Все було красиво і незабутньо! Ми все ще любимо один одного і до цих пір зустрічаємося, хоча вже давно повернулися до міста. Мене мучить тільки одне: як розповісти про все це батькам. Адже вони усе ще думають, що я маленька дівчинка, і, напевно, дуже розсердяться!
Світла, 16 років, Москва.

- Врешті-решт вони - твої батьки (а не вороги) і, незважаючи ні на що, мають право знати про таку важливу подію в твоєму житті. Якщо ви з тим юнаків все ще зустрічаєтесь, познайом його з предками, частіше запрошуй в гості. Коли він з чужої людини перетвориться на члена сім'ї, все інше буде не таким важливим.

Можливо, тато з мамою і самі здогадаються, що у вас серйозні стосунки, а тобі вдасться уникнути болісного розмови.

Адже випитувати у тебе, чи чула ти що-небудь про презервативи, доведеться їм.

Чи можна займатися сексом без презервативів?
Ненавиджу презервативи! Займатися в них сексом - те ж саме, що цілувати ляльку, а не справжню дівчину. Я благаю свою улюблену забути про «резинках». А вона весь час говорить одне і те ж: «Ні презервативів - ні сексу, дорогий!» Як все-таки переконати її в протилежному?
Міша, 17 років, Владивосток.

- Міша, твоя дівчина все правильно робить! Просто зрозумій, що користуватися презервативами потрібно. Це як чистити зуби вранці! Ти ж не хочеш достроково стати молодим батьком і в 18 років замість того, щоб вступити до інституту, прати пелюшки?

До речі, вагітність - це найлегше, що може статися з вами. Адже існує ціла купа різних інфекцій, які з'являються не тільки через те, що хлопець і дівчина ведуть безладний спосіб життя. У майбутньому, якщо це питання дійсно дуже важливий для тебе, ти можеш порадити дівчині сходити до лікаря і підібрати протизаплідні таблетки. Але врахуй, в них багато гормонів і багато панночки від них товстіють!

Хлопець мене шантажує!
Ми зустрічаємося з Ігорем (так звуть мого хлопця) вже три місяці. Він мені дуже подобається! Але останнім часом він все частіше почав заводити розмову про секс. Каже, що я вже доросла і що ми вже досить близькі для цього. А ще Ігор постійно повторює, що юнакам секс потрібен, щоб жити! Але мені здається, що я ще не готова! Що ж робити? Раптом, якщо я і далі буду говорити «Ні!», Він кине мене?
Інна, 14 років, Сиктивкар.

- Інна, повір, без сексу юнаки не сохнуть і не вмирають! Займатися сексом чи ні, має вирішувати тільки ти. А якщо хлопець цього не розуміє і лякає тим, що піде від тебе, навіть не намагайся його втримати. Він тебе не любить, і нічого хорошого у вас не вийде! Не варто також порівнювати себе з подружками або однокласницями - кожен дорослішає за своїм власним графіком!

Де шукати задоволення?
Куди не подивишся, кого ні послухаєш, скрізь чуєш одне-єдине слово - «секс»! Фільми, кліпи, реклама! Таке відчуття, що якщо ти не фанат сексу, ти порядно відстав від життя.
Приблизно рік тому я розлучилася з невинністю, але не тому, що сильно цього хотіла, а просто через те, що мені набридло пояснювати людям, чому я до сих пір ні з ким не спала! Якщо чесно, ніякого задоволення я не отримала! Не скажу, що за минулий рік я придбала великий досвід. Після хлопця, який був у мене першим, я зустрічалася ще з одним! Але повірте: я до сих пір вважаю, що в житті є купа набагато більше цікавих і приємних занять. До цих пір не розумію, що ж у сексі такого, від чого всі ловлять кайф?
Тоня, 18 років.

- Тоня, насправді ти молодець, що не побоялася підняти тему, поговорити на яку багато хто ні за що в житті не погодяться! Ти ще дуже молода. Тому не варто паритися з-за того, що ти не можеш отримати від сексу задоволення. Цьому треба вчитися! Вивчай своє тіло, експериментуй, не соромся більше говорити про все це з твоїм молодим чоловіком. А найголовніше - погоджуйся на секс тільки тоді, коли тобі цього насправді хочеться.

джерело

0

2

Відповіді на інші питання можна отримати тут
Питання-відповідь
Сексологи відповідають на інтимні запитання підлітків

0

3

У розумінні чоловіка його дітородний орган - головна ознака чоловічого достоїнства й сили. Підставою до цього служать дві широко розповсюджених омани.

Перше полягає в тому, що великий член (нібито) свідчить про сексуальні можливості. Друге - що жінкам подобаються саме більші пениси.

Насправді ніякого зв'язку між "розміром" і сексуальною здатністю чоловіка немає: і серед донжуанів, і серед сексуальних невдах є власники будь-яких розмірів.

По другому питанню цікаво послухати думка насамперед самих жінок. При опитуванні групи молодих чоловіків, які сексуальні властивості, на їхню думку, подобаються жінкам у чоловіках, "великий член" згадали 15%, а серед жінок ця ознака згадали тільки 2%. Набагато привлекательнее для них виявилася форма сідниць (39%), стрункість (15%), плоский живіт (13%), ока (11%) і багато чого іншого, більше важливе, на думку жінок, для сексуальності чоловіка, чим горезвісний розмір.

Про горезвісний "розмірі"

Більшість чоловіків незадоволені своїм "розміром", уважаючи, що "в інших він більше".

Підставою до цього є спостереження в лазні або в пісуарі. При цьому відбувається обман зору: коли дивляться на предмет зверху, він здається меншим, чим при погляді збоку.

Насправді в спокійному стані довжина члена коливається від 5-6 до 10-12 див. Однак у стані ерекції більше короткі збільшуються сильніше довгих, так що середня довжина заготовниці члена становить 15 див. при діаметрі 4 див.

Жіночі полові органи досить еластичні, після короткого початкового періоду вони легко підбудовуються під потрібний розмір, так що сексуальне задоволення жінки залежить від розміру члена набагато менше, чим прийнято думати, а часто й зовсім не залежить.

Крім того, найбільш чутливі місця в жінки - клітор, малі полові губи й передня третина піхви - досяжні пенисом, що у стані ерекції має довжину лише 5 див!

Закономірність "5-20"

Попередній висновок був отриманий видатними американськими сексологами У. Майстру й В. Джонсон, що поставили перед собою завдання підтвердити або спростувати те, що завжди панувало у свідомості людей: чи зводиться проблема сексуальної гармонії до збігу розмірів полових органів?

У. Майстру й В. Джонсон прийшли до висновку, що закріпився в науці за назвою "закономірність 5- 20 ". Що це значить?

По-перше, було з'ясовано, що жінка може випробовувати оргазм лише при дотриманні наступних умов.

1. Взагалі здатність переживати оргазм. У багатьох жінок вона відсутній: аноргазмия - центральна проблема жіночої сексології.

2. Позитивна психологічна установка на партнера. Інакше кажучи, він подобається, симпатичний саме їй.

3. Позитивна психологічна установка на підлоговий контакт. Буває, партнер подобається й без установки на близькість, що може стати перешкодою до досягнення оргазму.

4. Чоловік знає психологічні особливості жінки й цих знань використовує. Є психологічна гармонія в парі.

5. Чоловік знає фізіологічні особливості жінки (єрогенние зони) і ці знання використовує в попередніх пещеннях.

При дотриманні цих п'яти умов, як було однозначно встановлене експериментами, жінка здатна досягти оргазму при наявності в чоловіка члена довжиною 5 див і тривалості полового акту в 20 з! Це і є "закономірність 5-20".

Тому справедливо вважається, що чоловік здатний до нормального полового життя, якщо в стані спокою довжина пениса не менше трьох сантиметрів.

За спостереженнями багатьох сексологів деякі жінки випробовують максимум приємних відчуттів саме при невеликому пенисе.

Про ефект "провалювання"

У першій фазі порушення жінки наступає колбообразное розширення й зволоження піхви. Це полегшує безболісне введення пениса, але створює в чоловіка ілюзію "провалювання", коли пенис не почуває стінок піхви й відчувається як щось мале в дуже великому. Незнання цього фізіологічного факту й викликає подання про недостатню величину пениса.

Якщо чоловік упевнено проводить підлоговий акт, у наступній фазі порушення в жінки наступає скорочення полових шляхів і "анатомічна невідповідність" усувається: стінки піхви щільно охоплюють пенис незалежно від його розмірів. У тих же випадках, коли чоловік і жінка охоплені сумнівами й переживаннями із приводу "невідповідності", дії чоловіка стають невпевненими, у жінки припиняється наростання порушення, відсутня реакція обтиску, і невідповідність зберігається до кінця близькості.

Якщо чоловік доводить жінку в пещеннях до сильного порушення, що супроводжується скороченням полових шляхів, то описаний ефект "втрати члена в піхві" теж не спостерігається. Правда, при цьому можуть виникнути деякі труднощі із введенням полового члена. У цих випадках, як і при недостатнім зволоженні полових шляхів жінки, коли введення проводиться занадто рано, бажано вдатися до змащення полового члена вазеліном або будь-яким іншим кремом. При гарній злагодженості партнерів жінка повинна дати зрозуміти, коли чоловік повинен уводити пенис. Ще краще, якщо вона робить це сама: цим забезпечується не тільки найкращий час початку коитуса й безболісність введення пениса, але досягається ефект партнерства.

Проблеми партнерів

Отже, перша проблема, коли складається враження, що полові органи чоловіка недостатні для одержання жінкою задоволення. Цей досить розповсюджений забобон є джерелом багатьох мучень і особистих трагедій у чоловіків з невеликими розмірами полових органів. Для них ця ситуація фатальна й безвихідна, адже довжину полового члена не можна збільшити яким-небудь шляхом. Але ми вже знаємо, що це дійсно забобон, до якості сексу відносини практично що не мають.

Проблема протилежної властивості - великі розміри пениса. Нерідко на початку полового життя з таким партнером у жінки виникають неприємні відчуття, надалі ж піхві пристосовується. Адже полові шляхи жінки мають значну еластичність: під час пологів через них проходить тіло ребенка довжиною близько 50 див і діаметром голівки 10 див, при нормальному плині пологів розривів не відбувається.

Для усунення болісно глибокого проникнення члена в піхву використовують спеціальні кільця, що охоплюють підставу члена, вони продаються в аптеках.

Глибина піхви значно варіюється - від восьми до чотирнадцяти сантиметрів у стані спокою. Причому стінки його розтяжні й при тиску на задній звід подовжуються на два-чотири сантиметри. Хоча й немає прямій залежності між ростом жінки й розмірами піхви, все-таки у високих жінок частіше зустрічаються більші розміри піхви. Як ми вже відзначали, при коитусе піхва пристосовується до розмірів полового члена. Велика піхва може пристосуватися до члена будь-якого розміру, при маленькій же піхві на початку акту, поки не відбудеться ця установка, можливі болючі відчуття.

Для одержання найвищої насолоди партнерів більше значення, чим розміри піхви, має здатність дами стискати м'язи, що охоплюють уведений у нього пенис.

Б спеціальній літературі дається спосіб перевірити цю здатність: у нижню частину піхви вводиться два пальці й жінка повинна стиснути їх. Якщо цього не виходить, то рекомендується вправлятися в цьому: усякий м'яз від тренування сильнішає.

Ще дві омани

Перше. Не має підстав судження про розміри полових органів і їхнього зв'язку з довжиною носа, величиною долоні й так далі.

Друге - що можна нібито збільшити член якими-небудь вправами. Це неможливо, тому що в пенисе немає м'язової тканини й збільшується він не від зусилля волі (як буває з м'язами), а за рахунок наповнення кров'ю пещеристого тіла, яким і є цей символ чоловічого достоїнства.

Омани із цього приводу використовують із вигодою для себе торговці, пропонуючи в секс-шопах невеликі вакуумні пристрої, які нібито "розвивають" і "подовжують" член. Це найчистіший обман. За допомогою таких приладів можна тільки мастурбировать. Збільшити ж довжину члена не можна ніякими засобами, у тому числі й мастурбацією (про неї див. нижче).

Перший досвід

Перша полова близькість часто нагадує іспит. Хоча ця подія передбачається в мріях і йому, як правило, передує певна підготовка (петтинг і т.п.), воно нерідко сполучене із психологічними труднощами. Недосвідчений юнак іноді боїться невдачі (відсутності ерекції або передчасної єякуляции), дівчина не впевнена у своїй сексуальній привабливості, обох можуть шокувати незвичні тілесні заходи, насінна рідина й зволоження піхви іноді сприймаються як "бруд" і т.п. Достаток незнайомих відчуттів і сама ситуація "перевірки", " випробування" змушують молодих людей прислухатися більше до своїх власних переживань, чим до почуттів партнера, що аж ніяк не сприяє успіху починання.

Багато хто переконані, що дефлорація завжди дуже хвороблива; у деяких дівчин очікування болю викликає панічний страх. Тим часом опитування 130 американських студенток показав, що сильний біль при дефлорації випробували 32,3%, помірну- 40%, ніякого болю не відчули 27,7%. В одних (39,3%) біль тривав кілька хвилин, в інших (13,1%)- менше години, у третіх (10%) - кілька днів. При цьому, всупереч поширеній думці, ці болючі відчуття набагато менше залежать від віку, сексуальної искушенности й ніжності чоловіка, ніж від власних психологічних установок і, можливо, фізіологічних-анатомо-фізіологічних особливостей жінки. Для яких-небудь практичних висновків цих даних недостатньо; очікування болю в одних випадках може підсилювати, а в інші - зменшувати біль, але сама проблема заслуговує на серйозну увагу гінекологів.

Дуже різні й суб'єктивні оцінки першого сексуального коитального досвіду. По даним Штарке й Фрідріха, 81% чоловіків і 51% жінок оцінили свій перший підлоговий акт цілком позитивно, 11% чоловіків і 18% жінок знайшли його не дуже вдалим, а третина жінок - навіть неприємним. Це може пояснюватися як стійкими особистісними, так і випадковими ситуативними причинами - рівнем очікувань, емоційним настроем, характером відносин і поводженням партнера, настечка оцінкою що відбувається, зовнішньою обстановкою й т.д.

Негативні наслідки раннього сексу

За останні п'ять років в 31 разів виросло число підлітків, що занедужали сифілісом. Щорічно 300 тисячам дівчинок роблять штучний аборт. Для кожної десятої дівчини сексуальний дебют пов'язаний з насильством. У той же час кожна 10-я подружня пара страждає безплідністю. Нерідко причина цього - ранній аборт або перенесені венеричні захворювання.

Джерело

0

Вы здесь » Твій світ » Інтимна зона » Все, про що ти хочеш знати, але соромишся запитати у батьків

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2017 «QuadroSystems» LLC