Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Флудилка

Флудилка

Сообщений 1 страница 30 из 46

1

знаєш є фізичний і душевний потяг до людини. коли їх є два це просто буря яка вириається на зовні. а у підліткі всі ці відчуття дуже загострені. наприклад я навалижась, але є страшенний страх вагітності і відриття моєї таємниці(батьки). Чесно кажучи мала б можливість народити хоть пристрель незробила би цього. Занадто юна. Потрібно хоч школу закінчити. Сама страшенно проти абортів. Але коли мені привиділись 2 полоски на тесті 1 думка була мати рідна я вігітна, 2 мене мама застрілить, 3 аборт, що ж робити???
такщо думаю статеве життя прошки відкладу. як не як мене просвітило після цього випадку. Незнаю як довго протяну але постараюсь... http://druzia.0pk.ru/uploads/0002/25/06/8547-2.gif

0

2

а друге питання скільки тобі років??? Думаю що ти сама була у такому віці, і неодин раз задумувалась над цим...

0

3

mia написал(а):

а друге питання скільки тобі років?

20

mia написал(а):

а у підліткі всі ці відчуття дуже загострені.

ех, це все гормони. на жаль, у нас не вчать контролювати ці емоції, хоча могли б. В Україні незначна кількість атеїстів, а Церкві не дозволяють втручатися у навчальний процес. Кілька годин християнської етики - це замало. Я дуже любила цей курс у 10 класі, коли вивчали етику сімейного життя. Нам так гарно розказували про дошлюбну чистоту, відносини між хлопцем і дівчиною, як не піддатися спокусі.

mia написал(а):

мене мама застрілить

не потрібно бути такою радикальною. хто знаю, можливо б і зрозуміла. Не потягнула б вона тебе за руку робити аборт, вірно? Покричала трохи, а потім змирилася.

mia написал(а):

такщо думаю статеве життя прошки відкладу. як не як мене просвітило після цього випадку.

ну так уже склалося, що поки не обпечешся, не задумаєшся над наслідками.

mia написал(а):

Думаю що ти сама була у такому віці, і неодин раз задумувалась над цим...

у віці була, але тоді у мене були інші проблеми))

Я завжди стараюся наперед прогадати усі можливі наслідки своїх дій, щоб знати, що мене чекає у разі якоїсь помилки. І стараюся відповідати за наслідки своїх дій. Ну така я вже є, не люблю причиняти клопіт іншим, не хочу, щоб про мене щось не те подумали. Я собі набувала репутацію роками, і дуже над нею трісуся, щоб, не дай Бог, хтось про мене не те подумав. А ще я емпат. проганяю через себе чужі почуття і все беру близько до серця. Коли не треба звертати увагу на дрібні проблеми, я переймаюся. І якщо б ти сказала, що вагітна, і вирішила зробити аборт, я тут же б почала перейматися.
А ще я віруюча людина. І оці принципи відіграють велику роль у прийняті рішень. Вони керують мною, і я на них опираюся. Не раз ловила себе на думці, що було б, якби я не була така принципова. Є ще один пункт, чому я так дотримуюся релігії. Але це уже особисте.
Великий недолік нашого суспільства: ВИХОВАННЯ. І поки молоді не донесуть усю мораль таким чином, щоб вона її прийняла правильно, діла не буде. Та тут є ще багато інших чинників: зайнятість батьків, ЗМІ, дозвілля...

0

4

на рахунок мами.
знаєш людина яка сама зробила аборт і навіть про це незамислювалась і не шкудує зробила б те саме і з своєю дитиною.
Знаєш я вірю у Бога але на мою думку сучасну церкву я прирівнюю до секти. Можливо це гріх. Але зудуматись над тим чому св'ященник коли йде кропити гріб або будинок наприклад на різдв'ні св'ята зразу заглядає у гаманець. Коли не даш дивний звірсьй погляд. Як так священнник ж повинен служити Богові і людям. Це його покликання. Мені здається це диким. Я вірю... але чи ця віра яку нам дають не фальшива???
Знаєш і сама я страшенно проти аборту, але тоді коли я думала що вагітна, думки били різні.1 я мама, 2 що ж мені робити. І думка я навіть не закінчила школу як так???
Моя сім'я відноситься до тих яка боїться засудження людей і їх цікавить тільки одне - а щож люди подумають. Цим мені і важко. Такщо на той час мій вибір був таким: чула про таблетки які не так болісно вбивають плід ніж самий медицинський аборт. Але що я знаю  100 % я б собі цього ніколи не пробачила

Отредактировано mia (2011-11-11 19:50:23)

0

5

mia написал(а):

Такщо на той час мій вибір був таким: чула про таблетки які не так болісно вбивають плід ніж самий медицинський аборт.

і вони не дають гарантію, що викидень станеться. Були випадки, коли і таблетки не допомагали. Та й приймати їх необхідно на ранніх термінах.

Я от схилялася і схиляюся досі до думки: якщо не хочеш дитинки, віддай її тим, хто на неї чекає. Порахуй сама: кожна п"ята пара не може мати дітей. Більшість дітей у сиротинцях неможливо усиновити. От і шукається шляхи типу сурогатного материнства, донори чи грубо кажучи купівля дітей. Дивилася фільм "16-річня мама"? Хороший фільм.

Я як чую, що сучасна молодь так рано стрибає у доросле життя, у мене руки опускаються і хочеться плакати. Ну навіть спішити? Дорослими ще встигнете побути, аж набридне. Згадую одну свою викладачку, яка переймалася студентами, які не відвідували заняття чи не набирали балів, а я переймаюся молоддю, яка рано прощається з дитинством. Хочеться стати їм на дорозі, розкинути руки і сказати "Стій!". І чого я все так близько беру до серця? Чому переймаюся чужими проблемами? Здавалося б, це мене не стосується, але я буду мучити себе, що хтось недбало поводиться зі своїм життям.
Мені тікати від ЗМІ потрібно, щоб не бачити цього всього, і не чути. А я у відповідь сиджу тут і намагаюся нав"язати свою думку. У кожного є своя голова на плечах, і кожен відповідає за свої вчинки. А проблемі ранніх абортів, вагітностей, статевих стосунків, які потім ведуть до безпліддя, раку та інших хворіб не вирішиться, якщо про неї не говоритимуть. Та й ментальність у нас така, що поки не обпечешся, поки це не станеться з твоїми знайомими - не повіримо.

Гооврити на цю тему я можу дуже довго. Трохи вилила душу. Але осад не думаю, що колись вимию. Болить душа за нашу державу

0

6

Неможу назвати що мої стосунки з мамою напружені. Вона фактично мене і невиховувала. просто в неї на деякі речі строге табу.
Я вірю, кожної неділі я в церкві.Але якщо задуматись на даний час все не так як було за радянського союзу. у той час священники потайки христи і були зацікавлені у цьому а теперішні... я їх не розумію...
На рахунок вагінтості, блін була б я пару років доросліша я б нікому її невіддавала...

0

7

mia написал(а):

Але якщо задуматись на даний час все не так як було за радянського союзу. у той час священники потайки христи і були зацікавлені у цьому а теперішні... я їх не розумію...

коли людині щось забороняють, вона усіма силами прагне це дістати. а коли дають свободу - втрачає інтерес. це не тільки у нас так

+1

8

так але життя ук нашій країні дуже важке. Кожен дбає про себе а не про загальне благо

0

9

mia написал(а):

Кожен дбає про себе а не про загальне благо

цю проблему уже ніхто не вирішить. вона занадто глибоко запустила коріння. щоб її позбутися, необхідно винищити усю надію, і створити виключно нову, яка не матиме зв"язку з колишньою

0

10

ні просто кожен повинен усвідомити свої помилки і неповторювани їх. чого точно не станет :angry: ься

0

11

mia написал(а):

ні просто кожен повинен усвідомити свої помилки і неповторювани їх. чого точно не станет :angry: ься

це утопія. Нова ідея для чергового роману, хіба що))
На цю тему можна довго говорити. Ми лише переливатимемо з пустого в порожнє, перекидаючись сухими фразами. Не бачу сенсу і далі філософствувати на тему "якби...", і чому то так. Це глечик без дна))

0

12

0

13

0

14

Хочу.познаюмитися.з.дівчиною

0

15

Василь, я будь-якою чи якоюсь конкретною?

0

16

Я знаю, я там також зареєстрований. Мав надію що ви використовуєте скрипт, що дозволяє змінити всі надписи на форумі. Але зараз помітив що повністю зробити українську локалізацію Вам також не вдалося.

Зареєструватися на форумі ні я, ні інші бажаючі зараз не можуть. Адміністрацією дозволена лише реєстрація за запрошеннями, якого в мене немає... =)

0

17

igo2309
Я не сильна в програмуванні і не знаю, чи таке можна зробити хоча б теоретично. Можна було б використати україномовний ресурс, але цей мені найбільше сподобався зі свіх переглянутих своє функціональністю.

Тепер можна. Не вслідкувала як чергове оновлення mybb.ru вніс зміни у адмінці. Тепер поправила))

0

18

MyBB самий простий у використанні, взагалі на мою думку сервіс має лише два мінуси - відсутність української локалізації та відсутність ftp-доступу.

Отредактировано igo2309 (2012-11-10 18:51:33)

0

19

igo2309
потрібно було зразу написати про труднощі з авторизацією. Я й подумати не могла, що можливий такий підступ)) Не слідкую за загальними оновленнями, а на форум підтримки звертаюсь, коли щось потрібно

0

20

igo2309
на жаль подібних україномовних ресурсів наразі немає. І, будь ласка, нехай адреса вашого форуму буде відображатися тільки у графі "Вебсайт". Я дозволяю відкриту рекламу тільки тоді, коли сама беру інформацію з того ресурсу.

0

21

На моєму форумі для гостей створено спеціальну тему під назвою "проблеми з реєстрацією". Звичайно, в ній дозволено писати гостям без авторизації. Це дозволяє бути в курсі справ. Ще бувають проблеми з поштою, не на всі поштові скриньки проходить повідомлення з паролем при реєстрації, буває користувач забув пароль і в паніці не помічає можливості його відновити... Різне буває.

0

22

Тасміт написал(а):

на жаль подібних україномовних ресурсів наразі немає.

Є. Тут можна створити україномовну локалізацію форуму на дуже подібному движку безкоштовно.

Без проблем. Убрав посилання з профілю. Насправді воно закрите від індексації пошуковими системами налаштуваннями форуму, але стара звичка осталась (раніше індексувались).

0

23

igo2309 написал(а):

Тут можна створити україномовну локалізацію форуму на дуже подібному движку безкоштовно.

То чего вам надо тута нету. Да, да, я всего лишь сервер, но я точно уверен в этом. Мне админ сказал, что я умный :)

http://s61.radikal.ru/i173/1008/34/839436802a7c.gif

0

24

Я більш демократична до своїх відвідувачів і дозволяю незареєстрованим писати у будь-яких темах. Раніше дозволяла і теми створювати, проте прийшлось пізніше закрити цю функцію. Якщо у когось виникають проблеми, він може написати у одній із тем і я спробую вирішити це питання. Знаю, що з паролями це вічна проблема. Але так як не вимагаю обов"язкової рестрації, то і не дуже акцентую на цьому увагу. Але якщо у когось проблеми - він завжди може звернутися і ми разом це вирішимо.

0

25

Тасміт написал(а):

То чего вам надо тута нету.

Вибачте, Кафлан та Дюка потурбувались щоб до конкурентів так просто ніхто не попав =)   Спробуємо інакше, наберіть латиницею адресу укрбб крапка нет...

Отредактировано igo2309 (2012-11-11 18:41:29)

0

26

Тасміт написал(а):

Я більш демократична до своїх відвідувачів і дозволяю незареєстрованим писати у будь-яких темах.

Демократія тут ні до чого, з часом на видалення спаму будете витрачати більше часу ніж на спілкування на своєму форумі. Тоді права гостей обмежите... =)  Я це вже пройшов... В мене для гостей доступні дві теми- видаляю щоденно 20-30 спам коментарів =)  Але це актуально для більш старих форумів, посилання з яких має вагу для пошукових систем.

Отредактировано igo2309 (2012-11-12 22:47:21)

0

27

igo2309
але інтерфейс там теж російський. чому б було не зробити його на українській мові?

0

28

Я усвідомлюю, що цей момент колись настане, а поки можна все тримати на даному рівні, то не буду обмежувати права

0

29

Це Ваше право,мем... Я лише порадив.  Ви дійщли висновку - я заперечив і аргументував. Всього лиш...

0

30

До речі... Крім тих моментів які вдалося локалізувати Вам ще можливо замінити слова: "Профіль, ПП, E-mai,lВебсайт,Поделиться,Видалити, Редагувати, Цитувати, Пожаловаться" на кнопки з українськими написами...

0

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Флудилка

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2016 «QuadroSystems» LLC