Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Флудилка

Флудилка

Сообщений 31 страница 46 из 46

31

Так вони і перекладені, крім "Пожаловаться"

0

32

Давайте протестуємо все що ви написали вище і перевіримо чи це працює . Допустимо що ви мені сподобались  і я хочу з вами зустрітися.
Тасміт запрошую вас на зустріч.
Ви погодитесь ?

0

33

Це не я написал) Джерело вказане у першому пості. Я за достовірність матеріалів не відповідаю.

Чи погоджусь я на зустріч? Напевне, не той об'єкт експерименту вибрали) Я погодилась би на зустріч з людиною, яку достатньо вивчила, встигла взнати, поспілкуватися. Інакше всі відносини так і залишаться віртуальними. Якщо допустити, що ми добре знайомі, то так))

0

34

P.S. для Тасміт. Познайомимось поближче?

0

35

Не будемо флудити у цій темі)) Новим знайомствам я не проти.

0

36

Мав хвильку часу і переглянув цей допис. В котрий раз, на котрому ресурсі, витрачаю час на розвінчування міфів. Я 12 років служу священиком. Ні я, ні сотні священиків, котрих я знаю особисто, не платили нікому ні за поступлення ні за парафії. Я уточню. Я є греко-католицьким священиком. Комусь буде боляче визнавати свою помилку, але мусить це зробити. Я не буду відповідати за всі семінарії та єпархії. Але за свою Львівську семінарію та Стрийську єпархію, відповідаю з усією серйозністю. Якщо вам відомий такий факт, треба сказати імя та прізвище. Можна і приватно. Просто сам особисто хочу побачити такого священика. Я подивляю вашу віру. Якби я знав, будучи мирянином, що мій священик платить за парафію чи за сан, я б шукав собі іншу церкву. Кажу щиро. Мене ця тема болить, бо доводилося навіть переконувати батьків хлопців, що поступали до семінарії з моєї парафії, що нетреба ніяких грошей. Хлопці поступили, бо були підготовлені. Але якби я сказав дати 7 тис. доларів, батьки не роздумуючи почали б їх шукати щоб заплатити. Повірте, мені довелося довго переконувати батьків, що нікому і нічого платити не треба. Тому пропоную цю тему для себе закрити і не плодити неправдивої інформації.  http://druzia.0pk.ru/uploads/0002/25/06/8549-1.gif

0

37

о. Олег, прекрасно розумію ваше незадоволення і обурення, але я не мала на меті когось образити чи принизити. Дану історію мені розказав мій педагог з соціології, чоловік з великим життєвим досвідом, якому і прийшлося стикнутися з таким юнаком. На жаль, я не назву вам до якої єпархії він належить, адже це було давно, та й не скажу, що це поширені випадки. Дякую. що внесли уточнення, бо інформації то багато, а відфільтрувати яка з них правдива, а яка ні - важко.
Як я уже згадувала, особисто з таким не стикалася, але чула від знакомих, що таки фінансова сторона інколи вирішувала багато. Часто це були священики церкви Московського патріархату. Та що далеко ходити. Коли я хрестила молодшу похрестицю, заздалегіть прибдала для хрестин золотий хрестик. Батюшка - як кажуть у тому селі, спочатку відмовився його приймати, вирішивши, що на ньому немає розп"яття, а без нього з таким хрестиком не можна хрестити і тут же запропонував придбати хрестик у нього. Проте потім дочитав на бирці, що Києво-Печерська Лавра підтвердила його дійсність (не пам"ятаю, що на бирці було написано), і розмови про це були закнічині. Похрестили з цим хрестиком.
Навіть приходилось стикатися моїм же знакомим, де біля церкви висів прейскурант послуг.
повторюсь, що у нас на Львівщині з атким не стикалась, а от в ііншим областях про такі випадки чула. Не думаю, що усі масово б мали поширювати плітки.
Я хочу живу біля Львова, але хрещена у Стрийському районі, і нарікань знову ж таки не маю. але подібні поодинокі випадки засмучують. На жаль.
Перепрошую, що торкнулася такої болючої для вас теми.

0

38

В сімї, як то кажуть "не без добрих людей" :) Всіх мешканців Почаєва вважаю сектантами. Маю на увазі не простих людей в селі. Не загиблюючись в тему, скажу, що серед православних отців це процвітаю. Дехто з тих, кого виганяли з моєї семінарії на 1-му курсі, за 3 роки ставали деканами в УПЦ КП, а зараз є єпископами. І знаю що там робиться "з перших уст". Але просто треба завжди уточнювати про кого йдеться, щоб це не кидало тіні на всіх. Подібний допис робить дуже багато зла, бо сіє недовіру. Адже висловлюється якраз в той спосіб, що кидає тінь на всіх без винятку. Якщо б у мене ректор чи єпископ вимагав за щось гроші, я б сам залишив Церкву. Але дякую Богу за те, що ніколи не мав приводу засумніватися, що належачи до УГКЦ, належу до правдивої Церкви. Може віддає трохи пафосом, але це в серці.  Ви зі Стрийського р-ну. Може десь часом з числа моїх парафіян?

+1

39

Ні, я навіть не маю уявлення, де знаходиться ваше село)

0

40

А я б хотів прийняти присягу вірності одній людині, точніше майбутній дружині, якої нажаль ще не має, і вдягти те саме колечко. Хоча, по великому рахунку, мені це не потрібно, бо це було заложено в мені завжди. Тобто, тільки так і ніяк по іншому. Це навіть не на рівні принципів, а дещо глибше, як частина мене самого. Оксана вище писала про свої принципи набуті вихованням, але не всі ж стали такими як вона. Тому що це не зовсім принципи як такі, це і є людська сутність.

0

41

Сергій написал(а):

Оксана вище писала про свої принципи набуті вихованням, але не всі ж стали такими як вона. Тому що це не зовсім принципи як такі, це і є людська сутність.

так, але не кожен може самостійно відкрити у собі цю сутність, бо в першу чергу ми піддаємось впливу навколишнього світу, який пропагандує далеко не кращий спосіб життя теж. Тому має бути не тільки родинне виховання, але і релігійне та просвітницьке, також потрібно уміти вивчати себе і заглядати у свою сутність. Бо мало просто послухати, варто зрозуміти почуте і побачене. Потрібно давати поштовх кожному, щоб набути цих позитивних рис і підказати у якому напрямі рухатись далі.

0

42

Мабуть опишу одну історію, нічого такого, просто хочу виразити своє відношення.
Одного разу, ми з товаришем поверались з тренування, та почули як поряд в траві грала музика. Це був мобільний телефон. Не складно було здогадатись, що це наярював його ж власник. Не довго думаючи, я відповів і домовився де зустрітись щоб повернути його річ. Коли вона (дівчина) приїхала, і почала розмовляти, можливо від емоцій (краще б так було) що, як вона тільки вращжена, що не думала що ще залишились такі люди на землі. Не буду довго розписувати, далі мої думки. Від її слів я був на стількт вражений, що лише не заплакав. Які такі люди? Що я такого зробив? Я просто повернув ЧУЖУ річ власнику, і це ни хорошо ни погано, це звичайний вчинок. Так і має бути завжди з кожним. Ну повернув, ну - дякую - будьласка - і - забули про це, Все! А вишло так, ніби я вже автоматично став ніби особливим, не таким я к всі чи що? Нащо мені така горе слава. А ще цей погляд від тієї дівчини, як на Чудо якесь, навіть дещо не приємно. Ну не знаю, не люблю бути в центрі уваги ци виділятися. В мене навіть в подумках не було, нагріти на цьому руки. Ну проскочила звичайно одна така думка, але вона була навіть не моя, а просто церез те що частенько вчиняють зовсім не так, і що це нормално для сучасності. До речі, це не єдина така ситуація була, з такою ж самою реакцією. Так невже люди настільки втратили довіру один до одного, і вже Автоматично налаштовані тільки на погане. Ну це нормально, коли людина проганяє можливі варіанті в думках, але щоб так... З іншого боку, зараз одним наві тьмаленьким вчинком своїм прикладом, та наві тьпосмішкою, можна вселити надію, навіть врятувати життя, тому що все відчувається іншими людьми. А якщо лише один не байдужий, значить жити має сенс. :)

0

43

Сергій, люди скізь бачать тільки меркантильність та загарбництво, що про подібні вчинки мало хто задумується. Щоб побачити щось світле, потрібно докласти зусиль, а щоб це було видно неозброєним оком, зусилля потрібно докласти усім. Та мало хто це робить.
Хоча, світ не без добрих людей. Згадую соцпроект Громадського "Людині стало погано" та "розсипані яблука". Все таки є ще добрі люди)) Але у першу чергу, коли бачать людину без свідомості, перша думка виникає про те, що вона напилася і заснула, де попало, а не те, щоїй потрібна допомога. Та люди ж самі змусили цій думці поселитися у нашій свідомості. Якби таких випадків не було, то б і не було думок. Та і нам потрібно ломати ці стереотипи.
От згадала свою роботу. У нас як  - ті, хто не знають самого принципу здійснення тієї чи іншої операції, бачать тільки її результат, хоча сама "кухня" буває дуже важка. І от приходить час цей результат нести у маси. Так мало того, що ти потратила свої гроші, час, нерви, здоров"я, наша бюрократія затормозила процес, так тобі ще виставляють претензії, а чому така затримка? О, я б теж хотіла сидіти собі в кабінеті та не паритися, а не нести відповідальність та хвилюватися, що ти потім не зможеш прозвітувати та ще буде відповідати за зневажливе відношення інших. Немає співчуття одне до одного, немає взаєморозуміння.

0

44

Про еволюцію в двох словах.
По ходу життя, життєвого досвіду, вивчення історії, вивчення людини, в тому числі на власному прикладі, я вимушений прийти до такого висновку. Ми люди, всю історію убиваємо один одного. Убиваємо за ресурси, територыю, за владу, за віру в іншого Бога, навіть просто за те що відчуваємо велику неприязнь. Ми постійно намагаємось показати свою перевагу над іншими, щось довести, потішити свою егоїстичну сутність. Ніхто не стане спорити з тим, що ми заздримо найкращим друзям, коли вони добиваються хороших результатів, переходять на більш вищий рівень, в порівнянні з нами. Свідомістю, раціонально, ми намагаємось співчувати, підтримувати, але в середині все рівно щось тішиться, тому що ви залишаєтесь на одному рівні з іншими. А от коли ви розвиваєтесь, переходите на більш вищий рівень в порівнянні з іншими, то відчуваєте задоволення ,відчуття власної гідності, неперевершеності, хто б там що не казав. Це один з тваринних інстинктів, конкуренція. Конкуренція була завжди і в усьому. Просто зараз інші методи. Якщо раніше вам просто розбили б голову камінцем, то зараз йде інформаційна холодна війна, пропаганда, розпалювання різних страстей і т.д.  Ми постійно залежні від думок інших людей, від того як нас сприймають в суспільстві, на скільки нас поважають, розуміють, тому що раніше, відхід від групи, від якогось спільного проживання, означав тільки одне – погибель. Ми не здатні повністю самостійно розвиватись. Те саме відбувається і зараз. Ми постійно прагнемо задоволення, і з кожним роком для цього з’являються все більш зухвалі методи. Мало хто задовільняєтья тим що має, і на жаль це стосується особистого життя, сім’ї. Замість того, щоб з кожним роком зміцнювати свої стосунки, створювати люблячу міцну сім’ю, разом розвиватись, передавати свої знання і вміння наступному поколінню, ми намагаємось все більше і більше витягувати зі своєї людини більше задоволення, а коли вже не має чого тягти, ми розлучаємось, залишаючи тим самим великі рани на все життя.
Існує не мало релігій, кожна з яких називає тільки свою найбільш правильною. Релігія була придумана такими ж людьми, щоб створити якусь ідеологію, норми загальної поведінки, тому що без таких норм, ми люди просто б порозривали один одного. І тут не можу не віддати належне мусульманам, з їх потужною ідеологією, що гарантує безпроблемне процвітання і розвиток народу. Для них відхід від загальноприйнятих норм поведінки не допустимий.
Люди зраджують один одному в шлюбі, що навіть для деяких примітивних тварин недопустимо. Жінки позбавляються небажаних дітей залишаючи їх на вулиці, чи взагалі викидаючи на смітник. Це що таке? Прояви божественного? ЧИ може нашої примітивної тваринної суті? Так що відвертати теорію Дарвіна не слід, хоча він правий тільки частково. Можна припустити що боги, від яких ми пішли, теж конкурували між собою, теж проявляли такі жахливі вчинки. Тоді може слово бог занадто перебільшене в суті, і все що їх відрізняло від нас це величезна сила і можливості. Або ще така думка. Припустимо, що ми все таки від божественного творіння, тоді єдиним правильним висновком буде те, що якраз таки раніше, в стародавні часи були Люди, такими якими вони і мали бути, по божественному замислу, а вже з часом, по певним причинам почали деградувати, і перетворились в те що ми бачимо зараз. Тоді страшно уявити що буде в майбутньому.

0

45

Сергій написал(а):

Релігія була придумана такими ж людьми, щоб створити якусь ідеологію, норми загальної поведінки, тому що без таких норм, ми люди просто б порозривали один одного.

вважаєте, що християнство теж придумане?

0

46

Сергій, забагато букв. Зерна мало

0

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Флудилка

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2017 «QuadroSystems» LLC