Скільки дівчат мріє знайти хорошого друга, класного хлопця й майбутнього чоловіка, про такого немає серед знайомих. Дуже хочеться познайомиться, не знаєш як!?

Існує стереотип: Це чоловіки повинні думати, як їм познайомиться з дівчиною!
Але це тільки однобоке думку, можливо, так думало більшість молоді, років тридцять тому, але ті часи давно пройшли ...
І що, якщо є де-то хороший хлопець, але він сумнівається в тому, що може зацікавити дівчину. Не думайте, що це просто закомплексована людина, не треба заздалегідь навішувати ярлики.

Отже, вирішено, ми готові знайомимося. Тільки домовимося відразу, мова йде не про жіночий пікапі. Пікап - це знайомство заради затягнути в ліжко на один раз. Суть пікапа - чим більше хлопців (дівчат) одуру - тим краще. А нас цікавить тільки серйозне знайомство, заради тривалих зустрічей і спільного майбутнього.

Місце зустрічі

Іноді це дійсно важливо, тому що від середовища проживання чоловіка залежить хто він і що він. Наприклад, якщо хлопець любить тусовки і нічне життя, його й зустріти в клубі або ввечері в кафе. Це банально і описано багато разів у різних жіночих журналах - спортсмена шукайте на змаганнях, або в тренажерному залі, «ботаніка» в бібліотеці і т.д. Але чому ж тоді не в усіх виходить? Тому що місце важливо лише іноді, коли ти шукаєш виключно фізика в лабораторії НДІ ядерних технологій або лейтенанта у військовому училищі.

В інших випадках відповідь такий - не треба шукати спеціально по бібліотеках і тренажерним залами. Не потрібно взагалі постійно бути в пошуку чоловіка. Стан постійного очікування починає буквально читатися в очах, і краси аж ніяк не додає. А потім очікування змінюється розчаруванням. Що б цього не сталося, відмінний спосіб спілкуватися, не сумувати і знайомиться з різними людьми - це тренінги. Їх зараз тьма тьмуща, самих різних, походиш на лекції, заодно і багато нового, цікавого, і розумного дізнаєшся.

Будьте готові зустріти ЙОГО - цікавого чоловіка в будь-якому місці, в метро, магазині, на автозаправці, в піцерії, інтернеті, де завгодно, але не шукайте його спеціально з лупою. Знайомимося за принципом: йшла, побачила - когось, хто дуже сподобався, якщо виникла думка «от би познайомиться», просто підходь і знайомся.

Тут розказана реальна історія, хороший приклад і вдала ідея - як познайомиться на міському святі. За день можна познайомиться не з однією людиною. З подібних варіантів - знайомство на КВН, багато вузів будь-якого міста грають у цю гру. Дізнайтеся, де і хто виступає, сходіть подивитися, а потім можете набратися хоробрості і підійти до вподобаної команді, зав'язати знайомство, сходити на репетиції, і, нарешті, самої напроситься на участь.

Що стосується інтернету, можна сидіти на сайтах знайомств, шукати самій, або розмістити анкету, а можна знайти собі компанію за інтересами на якому-небудь форумі, де багато чоловіків відповідного віку. На форумі люди розмовляють набагато більш відкрито, ніж на сайтах знайомств, можна дізнатися інформації набагато більше і правдивіше. На форумі люди часто є в своєму природному вигляді, не перед ким викаблучуватися! Таким чином, ти просто починаєш спілкуватися на різні теми, погладивая на людей, що пишуть, чим захоплюються, близький чи хтось тобі за духом. Так ти можеш подружиться, обмінятись фотографіями і зустрінеться.

Що говорити

Перші фрази з яких ви починаєте знайомство важливі - зацікавить чи ні, захочеться відповідати чи ні, доречно до ситуації та обстановці, чи ні.
У чоловіків з першими фразами зазвичай не виникає проблем - і так зрозуміло, якраз підійшов - хоче познайомиться, що б він не вимовив. І все йому попрощатися і сприйметься нормально, а от з дівчатами складніше. Їй важливо не виглядати вульгарно, не виглядати дурепою, і дати зрозуміти, що вона хоче познайомиться.
Добре бути відкритою та розкутою - не плутати з вульгарною і напівроздягненою. При знайомстві треба вимовити вітання і задати питання, на яке не можна відповісти однозначно "так" або "ні". Питання, яке передбачає розгорнуту відповідь. Іншими словами, ти питаєш "куди ...", "коли ...", "скільки ....", "Як ...", і в тому ж дусі. Наприклад, на якій станції метро вам можна пересісти в такому-то напрямі, а скільки їхати ..., далі зав'язується розмова.

Головне, у всьому цьому - розслабиться, не нервувати, навіть якщо знайомства не вийде, в кінці кінців, яка тобі різниця - побачила перший раз людини і більше не побачиш, тобі нема чого втрачати!

Якщо ти не знаєш, що запитати, йди традиційною схемою: «Привіт! Як справи? », Витримуєш невелику паузу, поки хлопець осмислює таку несподіванку, продовжуєш:« Можна з тобою познайомитися? », Не чекаєш відповіді! А відразу називаєш своє ім'я: «мене звуть« Настя ». Сенс у тому, що питання: «як справи» і «можна познайомиться» заздалегідь припускають, що відповідь ствердна - справи гарні, хоча б тому, що ти підійшла і ощасливила, і знайомиться він забажає. Ти заздалегідь программіруешь успіх, ніяких сумнівів!

Далі на вибір ряд фраз, які повинні підштовхнути Молодове людину до бесіди:

- Уявляєш, йшла повз, і подумала, якщо не познайомлюсь, то потім пошкодую ...
- Мої друзі всі зайняті у вихідні, а в парку нові атракціони, складеш мені компанію?
- Мені здається я тебе десь зустрічала, на змаганнях там-то і там-то ...

Запитай, що він робить у вихідні (зустріч краще призначати не на наступний день, після знайомства, а через 2-3 дні). Ти можеш запросити його сама - у кафе, зоопарк, цирк, театр, вивчити пам'ятки міста, а можеш попросити його запросити тебе!

Тільки не питай так: «не хочеш запросити мене ...», тому що так, може запитати тільки дівка в шинку.

Краще скажи так: «А можна, ти запросиш мене в кафе?». І головне посміхайся. Говори всі фрази з серйозним обличчям, а потім лукаво і по-дитячому наївно (не по-ідіотськи, а по-дитячому) посміхайся. Якщо будеш посміхатися постійно, будеш схожа на дурочку з провулках, посміхатися теж треба вміти.

Якщо молода людина після всіх твоїх спроб зав'язати знайомство, не включився в активний діалог на третій фразі, не спроможний відповісти що-небудь зрозуміле, значить не варто витрачати дорогоцінний час!

http://forgirls.org.ua/mystectvo-spokus … opcem.html