Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Що нас сьогодні порадувало/засмутило?

Що нас сьогодні порадувало/засмутило?

Сообщений 1 страница 30 из 30

1

Любила ці теми на різноманітних форумах - цікаво було почитати повідомлення інших, самій поділитися чи вилити душу кількома словами. Здавалося б дрібниця, про яку можеш знати тільки ти, та все одно цікаво навіть просто перечитати згодом. Об"єднала дві теми в одну, бо не знаю як піде - чи це буде тільки мій цитатник, чи ще хтось підтягнеться, чому буду рада. А ще, щоб не створювати ще однієї теми, буду залишати свої поодинокі думки.
Правила прості - позитивне явище супроводжується плюсиком, негативне - мінусом. Коментувати заборонено! Для цього є інші теми, ОП, аск.

+ Не пішла на роботу. Не буду туди ходити ще тиждень. Подала заявку на новорічну поїдзку в Прагу Тезе. Надіюсь, цього року таки виберусь.
- В принципі, вдома теж не дуже походжу - шкандибаючи з кімнати в кімнату, не далі. Вихідки далі проблематичні. Та й наукову роботу ніхто не відміняв. Засмучує небажання молоді себе вивчати, надіючи, що завдяки мінімумі слів їм поставлять діагноз та скажуть, що робити далі без особливого втручання. Якби ж то було так добре, а у мене - медична освіта та вміння яснобачення.

0

2

- Все частіше відчуваю себе лузером. На таких дрібницях туплю

0

3

+ Надія є

0

4

- Ванілін. І власна дурість, адже була можливість і не раз. А тепер дійсно пізно і тупо. Сльози, сльози, сльози... Мені потрібна емоційна розрядка і виплакатись.

0

5

- Помилка у довідці. Надіюсь, пронесе. Дуже надіюсь.
+ Фото і відео готові. Ю-ху!

0

6

+ Наразі пронесло. Фото і відео. Стільки позитивних емоцій, стільки задоволення і велике бажання знову там опинитися.
- Зуби і кислий вираз лиця.

0

7

- Ненавиджу, коли читають мої повідомлення чи нотатки. Це свідчить про недовіру.

+1

8

- Продовжую тормозити
+ Сьогодні вперше побачила матусю у слінгокуртці. Так приємно стало)) От чому у теперішні часи з такою пересторогою відносяться до слінгів? Не Середньовіччя ж на дворі. Слінги дозволяють матусі бути більш мобільною, проходити з дитиною туди, де неможливо пройти з коляскою, бути завжди разом і використовувати слінг з перших днів життя. Потрібно це популяризувати))

0

9

- Неупереджене до мене відношення. Хочеш допомогти, а тобі вказують на вихід. Все одно потім на це відповім добром. Та найобразливіше, що підписалися знайомі тобі люди.
- Люди забувають, що відповідають за тих, кого приручили.
+ Документи готові.

0

10

- Видно, люди отримують задоволення від того, що інші не знають, що робити, і тим їм докоряють. І контроль. І все оплачуй сама.

0

11

Якось образливо стає, коли ти вітаєш людину з її святом, пишеш привітання від душі, а у відповідь тобі тільки мовчання. Тебе поєднує з цією людиною приємні спогади, а тепер у неї своє життя, де відповісти тобі - це не варте її уваги. Ось так і покидають наше життя друзі.
А вдома добре, вдома файно, вдома тепло. А на роботі холодно, бо не вмикають опалення, і тобі у верхньому одязі холодно  http://liubavyshka.ru/_ph/39/1/6642987.jpg

+1

12

+ Завтра вихідний!

0

13

- Хвороба
-Деруни в духовці
+ Приємна зустріч
+ І просто поряд кохана людина

0

14

- Коли жінки так спокійно говорять про аборт, це мене лякає  o.O

0

15

-  Кулінарні здібності підводять

0

16

+  Віза
- Піца

0

17

Так часто хочу тут щось написати, та в останній момент передумую. Саме вночі на мене нападає відвертість, постараюся висловитись.

Останнім часом мучить одне питання. В аску було питання про постінор. Я категорична противниця таких речей, але пішла вивчати питання, хоча і знала відповідь заочно. Ісус помер за нас на хресті, щоб ми зараз прибігали до таких ризикованих методів контрацепції? Складається враження, що вагітність - це гірше Еболи, хоча смертність мінімальна. От хтось знає багато смертей через вагітність? Та й не тільки вагітність, є багато інших речей. Хочеться крикнути "Схаменіться!". Та ніхто не чує. Заради чого помер Христос?

Все таки найбільше щастя, це вдома лежати, укутавшись, знаючи, що твої рідні поряд, живі і здорові. Вистачає.

Випробування приносить нам життя. Та ми повинні вистояти.

Інколи здається, коли я говорю, хтось вимикає звук і частина моїх слів пропадає. Приходиться повторяти. Та навіщо ж сердитись, коли ти сам не почув?

До мрії залишився крок ;) Надіюсь, удача мене не покине!

0

18

Свята. На ночі 8 березня, а уже другий рік крутяться суперечки на рахунок того, чи варто його святкувати. Але спочатку кілька слів про 23 лютого. От не розумію, як можна відмінити свято, яке не є державним. Хто хотів, той його святкував, а хто його не признавав, то і не буде признавати. І ніякий закон тому не заважатиме. Хочу, святкую день Св. Валентина, хочу - день психічно хворих (моє право), чомусь ніхто не забороняє мені святкувати всесвітній день дружби чи поцілунків, день вдячності чи обіймів, день студента чи працівника певної сфери діяльності. А от 23 лютого взяли і відмінили. Все одно ті, для кого раніше це було свято, будуть його згадувати і приймати вітання, і ніхто не може цього заборонити. Добре, що ввели український аналог і навіть затвердили державним вихідним. Та чи доцільно недержавні свята законодавно оформляти?
Отже, 8 березня. По-перше, мені, як жінці, дуже неприємно чути ці гіперболи щодо святкування цього свята, бо все зводиться до одного - жінка у цей день нічого не робить, а чоловік бере на себе її турботи та ще обов"язково має подарувати дорогий подарунок. Ну що за дурниці? Сімейні обов"язки чоловіка та дружини не повинні обмежуватись одним днем, а бути прийняті на довготривалий час. Дорогі подарунки теж не обов"язкові, вистачає навіть просто уваги чи букету квітів, не варто перетворювати свято у фінансово-матеріальну складову. По-друге, чому це суто пострадянське свято? Можливо, це повій згадаємо? Історія цього свята криється у історії і насамперед у правах жінок, який працювати на фабриках та вимагали полегшених умов праці та підвищення зарплатні. Типу фемінізм, коли жінка бажає поваги та достойної платні. І відбулося це в Америці, а не в СРСР. Але свято пострадянське, супер логіка. Ну, найбільше йому уваги приділялось у радянському союзі, але що у цьому поганого? По-третє, ніхто нікого не зобов"язує дарувати подарунки чи робити пишне святкування. Можна просто словесно привітати знайомих\родичів, піднести їм презент, але не робити помпезності.
Чи святкувати? Так. І не тому, що я жінка і так вважаю, і не варто мені нагадувати про день матері - це ще одне чудове свято, про яке не варто забувати. Жінка - це людина, яка не тільки народила і виховала, але і приносить у сім"ю немалий вклад, піклується про сімейне вогнище та добробут, це наші подруги, комусь майбутні дружини, які теж заслуговують частинку уваги. Невже ми такі озлоблені, що просто проігноруємо цей день лиш тому, що він бере початок з радянських часів?
Я, можливо, неправа, але не бачу нічого поганого у тому, щоб у цей весняний день згадати про усіх представниць прекрасної статі і, скориставшись такою можливістю, приділити їм трішки уваги.

0

19

Переживаю. Молюсь.

0

20

Саме в такі моменти розумієш, що краще ходити на роботу, але бути вдома. Аніж знаходитись на лікарняному, але на стаціонарному лікуванні. Аналізи, аналізи, аналізи... І лікарі.
Уже боюся своїх снів

0

21

Вітчизняна медицина. Часто в фільмах та серіалах ми бачимо майже ідеальну лікарню - ремонт, устаткування, хороші спеціалісти. На жаль, цим може похвалитися не кожна лікарня. Навіть порядком у ній. Більше того, навіщо вчитися шість років, потім інтернатуру проходити, курси, щоб ставити неправильні діагнози. А з іншої сторони, усі лікарі знають, що цей діагностик часто ставить неправильний діагноз, і все одно відправляють до нього. Нехай це і районна лікарня. Там теж люди лікуються! Чому не можуть забезпечити хороших спеціалістів, які б щодня виходили на роботу, а не лікують всліпу, бо його сьогодні немає - вихідний чи сімейні обставини. Чому немає зміни?
І тут я зрозуміла, що недостатньо здорова, щоб за мною наглядали у державній лікарні, на жаль.

+ Нарешті забрали фотокнигу!

- Я жалію грошей на банани по 42грн, а хтось і далі купляє алкоголь і цигарки.

0

22

Це потрібно мати талант, щоб не вдався елементарний покроково розписаний рецепт. І він у мене є! Завжди дивувалась, чому у більшості получається, а у мене - ні.

0

23

Дивуюсь якими лінивими можуть бути люди. Їм легше залишити запитання, відповідь на яке отримають через пару днів, замість того, щоб зайти на офіційний сайт і прочитати. Ні, краще вк посидіти, ніж іти на інші сайти.

0

24

Лікар

0

25

Дуже багато часу витрачається на дослідження короткотерміновопотрібної інформації, замість того, щоб вивчати те, що знадобиться протягом довготривалого періоду.

0

26

Не створюйте собі проблем. Не ускладнюйте собі життя. Не шукайте пригод, які мають негативні наслідки. Не відбирайте собі гроші на лікування травм, отримані через дурниці, коли ці кошти могли б піти на допомогу тим, хто став заручником хвороби чи важкої ситуації. Здорові, маєте руки, ноги, ясний розум та батьків, які можуть вас забезпечити? Утримайтесь від дурниць.

0

27

Мама

0

28

Де-юре - найрідніша, де-факто - ніхто.

0

29

Погана матір

0

30

Жаль усвідомлювати, що місце, де було проведено чимало часу з приємною компанією, отримано безліч вражень, закинуте і вже ніколи не стане як колись. Йому одна дорога - крах. Руїни.
Жаль усвідомлювати, що люди, з якими ти тоді зустрічалась, уже ніколи не будуть настільки близькими.
Залишились тільки спогади. Це один з тих моментів, коли хочеться ненадовго повернутись в минуле.

0

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Що нас сьогодні порадувало/засмутило?

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2017 «QuadroSystems» LLC