Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Твій світ » Симпатія, закоханість, кохання » Розбите серце

Розбите серце

Сообщений 1 страница 22 из 22

1

Отже, сталося жахливе. Любов перетворилася на кошмар, твоє серце розбите. Але повернути вже нічого не можна, треба якось жити далі. Треба якось пересилити себе, справитися із сльозами, що душать тебе щохвилини. Як справитися з цією крижаною тугою і безвихідністю? Як заспокоїти своє розбите серце?
Сподіваюся, ти розумієш, що ти не єдина в світі, хто переживав такі почуття? Так от. Перше і найголовніше - що треба усвідомити, прийняти і запам'ятати. Це пройде. Правда. Решта всіх рад - лише відповідь на питання, як зробити, щоб це пройшло швидше.  Можна почитати про любовні поради, любовні відносини, напевно знайдеш відповіді на свої питання. Але повірити треба обов'язково. Інакше можна далі не читати. Краще піди пошукай яку-небудь статтю, ніби "Як відгризти собі руки по лікоть від туги" або "121 спосіб виглядати нещасною і зареваною". Ти ще читаєш? Хороший знак. Тоді тобі дійсно потрібні любовні поради і статті про любовні відносини. Тоді рухаємося вперед, не озираючись.

Поставимо крапку

Всі подальші кроки мають сенс, якщо ти не збираєшся 101 раз спробувати почати все спочатку, благати Його повернутися або, навпаки, не піддаватимешся Його обіцянкам, що наступного разу все буде інакше. Постав крапку. Дай собі шанс, щоб твоє розбите серце зажило. Хвіст собаці краще відрізувати відразу, а не частинами. Намалюй на листі величезну крапку, повісь там, де ти її бачитимеш якомога частіше. Це поворотна крапка в твоїй долі. Цей етап твого життя закінчений. У ньому напевно було щось прекрасне, це ти обов'язково забереш з собою. Любовні відносини - це позитивний період життя, про який не варто забувати. А все погане - зосереджено в цій жирній товстенькій крапці. І цьому немає ходу в твоє нове життя.

Розірвемо пута

Треба позбавитися від всього, що повертає тебе думками до об'єкту, що розбив твоє серце.  Що підказують тобі любовні поради? Усі милі фотографії, подарунки, сердечка, листівки - всі спогади збираємо в одну купу. Краще всього позбавитися від цього всього раз і назавжди. Розбити, порвати, викинути. Не піднімається рука? Береш велику коробку, звалюєш туди все-все-все. Додай туди музику, яку ви любили разом слухати, фільми, які разом дивилися. Закриваєш, обмотуєш скотчем якнайміцніше. І віддаєш кращій подрузі з обіцянкою повернути тобі через 3 роки. Але ніяк не раніше. Так і напиши на ній: "Не розкривати до ..."

Час друзів

Зараз не час залишатися одній і лежати на дивані, віджимаючи мокрі хустки. Займи себе. Спілкуйся. Твоє розбите серце хоче бути серед друзів, не хоче буди в самотності. Розкажи все кращій подрузі. Один раз. Не перетворюйся на заїжджену пластинку - не ний постійно. Займи себе. Хоч насильно. Зустрічайся частіше з друзями, ходи в гості, займися спортом. Чим менше у тебе залишиться вільного часу - тим менше ти витрачатимеш його на переживання і спогади. Це не найлегший пункт нашої програми, тому що примушувати себе доведеться щодня. Та зате найдієвіший, повір.

Дивися в майбутнє

У твоєму житті обов'язково буде ще нова любов і нові почуття. Людина так влаштована, що потребує цих емоцій і вони обов'язково прийдуть ще раз, якою б дивною ця думка не здавалася зараз. Потрібно просто пам'ятати про це. Але не варто починати новий роман просто на зло своїй попередній любові. Це не принесе тобі полегшення, лише ще більше розладнає тебе. Та і по відношенню до нового прихильника теж виглядає нечесно. Не можна створити нічого доброго і позитивного на чужому горі і засмученні. Нова любов прийде сама, якщо ти не замикатимешся в собі. Житимеш повним життям, бути самій собою.

Засвой урок

Все, що відбулося, повинно допомогти тобі в майбутньому уникнути подібних помилок. Відносини з коханим - тонка психологія, життя учить нас на жорстоких уроках. Можливо, наступного разу ти уважніше прислухатимешся до всього, що відбувається. Не озлоблюйся - інші люди не можуть нести відповідальність за вчинки того, що твого Екс-хлопця. Кожна людина унікальна. І розшукати свою унікальну половинку не так-то просто. Зате яке винагорода!

Джерело

0

2

Чи достатньо я роблю,що б бути щасливою?Я мабуть не ідеальна,іноді криклива ......... помилялась..десь ..з кимось відчувала себе унижиною кинотою....мене кидали, я кидала....а зараз він ..один на все життя...за що я його полюбила...хм..я навіть не можу сказати за що я його любю...но коли він пробував пояснити за що любить мене він сказав..не знаю..ти криклива іноді більтше ніж всі мої колишні ... но в тобі є щось що нема нівкому ти одна така в цілому світі..я точно знаю я шукав імено тебе....і після цього весь великий світ став для мене маленький і не потрібний...він і є цілий мій світ...для щасття треба так мало..треба просто когось,що б заповнев твоє серце любовю....а може це і дуже багато...і дуже рідко.Я щаслива но багато раз до цього відчуття ..я мала багато інших...перше це саме дурне відчуття...а у всіх уже є хлопці....або відчуття коли дивишся на когось і жабка душить..думаєш чим я гірша...чому її так везе....і мило усміхаєшся..багато поганих відчутів......я відчувала....іноді навіть було соромно собі признатись...но якщо подумати....ми не знаєм через що вона пройшла ,що б так щасливо усміхатись.скільки болі було в її серці і скільки втрати...а скільки болю завдали ми...я так точно дуже багато...гралась серцями ..приємно коли за тобою бігають хлопці даєш надію і тішиш самолюбя яка ти популярна.........хоч на справді вони тобі не потрібні.Немає чорних і білих,поганих і хороших,щасливих і нещасних..в якісь моменти ми всі не щасні ,а в якісь щасливі...головне що б цих щасливих моментів було більше.......

0

3

Які ж ми тільки всі дурні. Треба жити не моментами, і не обманювати ні себе ні інших, тоді і розбитих сердець не буде, до такого взагалі не повинно доходити!, тому що минуле, теперішнє і майбетнє нерозриво пов’язані між собою, і будуть пов’язані завжди. Нікого і нічого не можливо от так взяти і зітерти з життя, забути. Тому думайте думайте і ще раз думайте головою, серцем, душою, іншими органами ,чим завгодно, хто чим може, думайте що ви робите зараз! щоб не було боляче потім! Почати життя з початку НЕ можливо. Це не гра. Це не він розбив вам серце, а ви самі його дозволили розбити! саме так. А може воно і не розбилось завсім? Може ви себе жалієте? НЕ можу навіть уявити, усвідомити, і не хочу! як можна дійти у відносинах того періоду ,коли люди віддають себе один одному на все життя, починають жити довгий час як чоловік і дружина, а потім виявляється що щось пішло не так, і тупо розходяться назавжди? А потім лічать рани, намагаються викинути оде одного з пам’яті, та закриваються наглухо від навколишнього світу, вже по іншому дивляться на людей, з недовірою, з образою.  Чекають на якусь компенсацію своїх страждань, на чоловіка який поверне довіру до людей, відкриє світ знову, покаже яке чудове життя, так? Це тупо. сто разів можу повтртити на скільки це тупо. Ви не одні в цілому світі... Так от, щоб життя от так тупо не закінчувалось, думайте з ким ви його хочете розділити.

0

4

зая написал(а):

я навіть не можу сказати за що я його любю..

"Я люблю тебе не за щось, а ким ти є поряд зі мною" Зрозумійте нарешті, що неможливо людину любити за щось, її люблять за те, що вона є з усіма недоліками і перевагами.

зая, якщо відчуваєте провину і є віруючою людиною, зверніться до своєї Церкви і вимоліть свої гріхи, висповідайтесь, причастіться. Я не знаю вашого віросповідання тому можу помилятися у порадах. Але задаю вам курс. Ви зробили багато помилок у минулому, але маєте можливість їх виправити і бути щасливою))

сергей28 написал(а):

Які ж ми тільки всі дурні.

і не кажіть. Ми дуже дурні, але самі у тому винні.

0

5

Оксан, що ви мені завжи пояснюєте очевидне :) Зверніть увагу як Зая сама в своїй же розповіді відповіла на всі запитання. Що це за колишні в чоловіка? Чому ж він не залишився жити ще з першою жінкою? Що зе за колишні у вас? Любов шукають не залишаючи за собою розбиті серця і долі, це вам не іграшки. А може ви просто з тих, хто до життя, як кажуть, просто відноситься. Зусітрілись, пожили разом, щось не сподобалось - розбіглись, так? Ви спотворили і зруйнували саме поняття Лобов. Не обанюйте самі себе, ви просто не здатні любити і крапка. Живіть собі як жили раніше, і не викаблучуйтесь. Не знаю як можна вимолити гріхи, і очиститись від всього що було. Хіба що знайти людину, якій ваші попередники не будуть заважати, але така людина або себе не поважатиме, або живе отими самими "Моментами" про які ви говорили, тобто живе для себе і ні про що не париться. Прошу вибачення, просто бісить така легковажність.
Так, люблять за те що ти є, і більше нічого не треба. А як можна полюбити за короткий термін, по суті ще не знаючи людину, і без повної взаємосні, це все та сама зла ) закоханість. Любов може бути тільки зваємною, або коли чоловік баче що поряд з ним жінка  розквітає, повністю довіряє, стає просто самою собою, і цим самим якби відкриває своє серце, а це серйозний крок, як тут можна не відповісти взаємністю, навіть якщо щось на перший погляд не так як хотілось.   Нам чоловікам насправді для щастя багато не треба, і ми не обираємо так вже прискіпливо, від жінки завжди більше залежить, і це нормально, природно, ніяких жертв в тому грубому розумінні слова.

0

6

Сергій28 написал(а):

Оксан, що ви мені завжи пояснюєте очевидне

я не пояснюю, я констатую вкотре факт)

Сергій28 написал(а):

Не обанюйте самі себе, ви просто не здатні любити і крапка.

я б не була така категорична. Чому не здатна любити? Любити здатні усі, але не усі це роблять, а потім розказують і про невзаємну любов, і про те, як вона закінчилась. Потрібно працювати над собою і прагнути до гармонії з Богом. Але це я кажу як християнка. Якщо ця дівчинка іншого віросповідання чи атеїстка, то раджу просто працювати над своїх духовним розвитком.

Сергій28 написал(а):

як можна полюбити за короткий термін, по суті ще не знаючи людину

я теж колись задавалась питанням, як можна швидко покохати. але виявляється, що можна. Моя подруга через місяць після початку стосунків на вихідних залишалась зі своїм коханим, а ще через два місяці вони вирішили одружитись. Була у них на весіллі - прекрасна закохана пара. З ними легко, з ними цікаво. Можна і за такий короткий період часу зрозуміти, що це дійсно кохання)

Сергій28 написал(а):

Нам чоловікам насправді для щастя багато не треба, і ми не обираємо так вже прискіпливо,

не будемо рахувати тих чоловіків, які люблять ставити вимоги)) Це не від статі залежить, а від самої людини. Бо завжди знайдеться той, хто ставитиме певні вимоги до другої половинки. Добре, якщо це вимоги уже в парі, направлені на гармонізацію стосунків і піклування, а не міфічні критерії.

0

7

Оксан не будьте дуже самовпевненою).
Думаю так. Існує дві категорії людей. Перша – це люди здатні любити, і як наслідок, такі люди можуть тривалий час шукати іншу людину, яка також здатна і хоче любити, тільки так, тому що серйозні речі потребують  серйозного до себе відношення. Такі люди поважатимуть і розумітимуть одне одного все життя, і любов їхня буде з роками тільки міцнішою. Вони не шукають любов як явище, вона живе в середині і оживе в повну силу для людини для якої значення цього слова, таке ж важливе як і для тебе. Але таких людей одиниці, нажаль.
Друга категогря – це ті хто думає що можуть любити. Такі люди легко вступають в інтимні відносини з іншими, і майже завжди, также легко розходяться. Можуть по декілька разів одружуватися, виправдовуючи все тим, що ще не знайшли свою людину, не знайшли справжнього кохання. Такі люди насправді  шукають того, з ким їм буде добре, а все інше обман, самообман. Таких людей нажаль більшість, і вони переконані в правильності свого життя, і сліпо вірять, що колись все таки знайдуть справжню любов, не розуміючи що їм це не потрібно. Просто не кожен наважується чесно про це собі сказати. Якби вони мали совість, і не обманювали в першу чергу самих сбе, то було б значно менше тих самих розбитих сердець.
Союз між людьми з різних категорій а також між другими категоріями приречений на розпад. Вибачте за ці категорії, просто це щоб було зрозуміліше ) І само собою, що всі бе виключення здатні і може на підсвідомості хочуть любити раз і на завжди, але зараз вже пішло таке покоління, маємо що маємо.
От і все, все просто.

0

8

Можна покохати і за день, якщо наприклад я буду впевнений в людині як в собі. Але на це далеко не всі здатні. А місяць це нормальний термін, якщо проводити багато часу разом, і взагалі є речі які не пояснити словами, та це вже мабуть реально доля втручається коли людей тягне один до одного, в хорошому розумінні)
Вимоги люблять ставити дівчата, причому оті самі "міфічні", а не чоловіки, звідки у вас така хибна думка. Я не хочу щоб у моєї дівчини вже хтось був, навіть якщо вона дійсно хороша, і серйозно помилилась, але цей факт не буде вирішальним, від вас дівчат все одно більше залежить. Це міфічні вимоги по вашому? Відразу відповім. Це не вимога взагалі, це як частина моєї душі. Це те що є і було завжди, що буде далі не знаю.

0

9

Сергій28 написал(а):

Оксан не будьте дуже самовпевненою).

та яка вже є)) або ж я вірю, що кожна людина може виправитись, якщо сама того дійсно забажає.

Сергій28 написал(а):

Можна покохати і за день, якщо наприклад я буду впевнений в людині як в собі.

ну, для цього потрібно заздалегіть мати змогу людину просто вивчити

Сергій28 написал(а):

А місяць це нормальний термін, якщо проводити багато часу разом, і взагалі є речі які не пояснити словами, та це вже мабуть реально доля втручається коли людей тягне один до одного, в хорошому розумінні)

комусь і пари років мало, щоб вивчити один одного. та що там когось, себе багатьом важко вивчити...

Сергій28 написал(а):

Вимоги люблять ставити дівчата, причому оті самі "міфічні", а не чоловіки, звідки у вас така хибна думка.

напевне, з власних спостережень. Принаймні, ті люди не тільки мали чоловічі імена, вони були на них дуже схожі)) Не думаю, коли все життя знаєш людину і думаєш, що то чоловік, в один момент може виявитись, що це жінка) Ні, таке цілком можливо, знаю, але це гени, і їх неозброєним оком не побачиш, а я говорю про зовнішній вигляд. Чоловіки теж можуть поставити собі певні критерії щодо жінки. Чому міфічні? Бо, щоб вона була красива, жінка повинна за собою завжди доглядати. Розумна - розвиватися. А вміла гарно готувати - дати їй можливість цьому навчитися. Не вмі народжуються з цим набором, і, відповідно, не зназу з усіма якостями постають перед чоловіками. А колів волосся чи очей. Ну і що з того, що вона брюнетка, а не блондинка? І з зеленими очима, а не голубими. Ну, була я блондинкою пару років, не скажу, що це дуже мене змінило.

Сергій28 написал(а):

Я не хочу щоб у моєї дівчини вже хтось був, навіть якщо вона дійсно хороша, і серйозно помилилась, але цей факт не буде вирішальним, від вас дівчат все одно більше залежить.

а якщо ви закохаєтесь у дівчину, у якої уже хтось був? задавите у собі це почуття і не дозволите йому вирости до кохання? Не дозволите їй почати з вами нове життя?
І завжди є право винятку. Наприклад, прижила довгий час пара, і одне з подряжь овдовіло. Залишатися самотнім неа все життя далі? Що поганого в тому, якщо він\вона знайде когось такого ж самотнього? У мене є знайома, їй уже давно за , але тільки недавно вона одружилася на вдівці. Це погано, що чоловік знайшов собі іншу дружину, а його дочка отримала матір?
Бути єдиними одне і одному це ідеал, до якого повинні прагнути люди, але ж інколи варто дати людині виняток. ІМХО

0

10

Знаю що ідеал, але якщо для когось це так важливо, значить це не просто така собі забаганка? Сам іноді не радий що до своїх очікувань :), тим більше що я звичайний хлопець, нічого особливого. Вдова це зовсім інша справа, хоча також буде певна дистансія по началу. Я не сприймаю в серйоз тих людей про яких писав (друга категорія) і не хочу з такими навіть перетинатись. А хтось таких як я не сприймає в серйоз :) Хоча, це не правильно, що зараз з’явився такий жорсткий розподіл людей на якість класи, рівні і т.і.
Знаєте, не так давно, навіть не думав не гадав, що буду на форумах набивати тексти, та раз я вже заглянув в віртуальній світ, то вже вирішив проверсти такий собі дослід. Уважно ознайомлювався з тим що пишуть люди на різних (більш менш адекватних) форумах, сайтах знайомст, як себе поводять і... + те що бачив і бачу зараз в реалі. Висновок як в пісні В. Цоя. А мне приснилось миром правит, любовь... а мне приснилось миром правит, мечта ... я проснулся і понял, Беда.
так от, іноді просто не хочеться просинатись.

0

11

Знаєте, от що мені дійсно болить і бентежить, так це те, чому люди для яких любов сенс життя, які свідомо і віддано несуть це почуття в собі, проходячи всі негаразди і нерозуміння з боку інших, так довго перебувають в самотності. В саме тій, іноді нестерпній самотності, коли просто вже не знаєш куди себе подіти. Віра. Не думаю що існує хоч одна людина, яка впевнено, з непохитною вірою йде по житті. Віра є в кожного, але в той же момент, на хороші думки накладаються жахливі... І з кожним роком така концентрація думок посилюється, і не допоможуть ніяки техніки і т.п. це все майачня, природа бере своє. По неволі починаєш задумуватись, а може людина не отрумує того чого дійсно варта? І взагалі хто це визначає? Може справедливості як такої вже давно не існує, і не існувало ніколи? Тобто хто що вихватив в життя, те і його? Чому Бог який все бачить, не допомагає тим, хто дійсно хоче любити, створити щасливу сімью в майбутньому? Сімья не для всіх? Тоді чому в таких людей не пропадає потреба в коханні, піклуванні про когось і т.д. Кажуть всі, не заціклюйтесь на цьому, прсто займайтесь своїми справами, живіть розвивайтесь, все прийде само собою. А як не зациклюватись, коли любий маленький каталізатор відразу вибиває з колії. НЕ можливо відгородтися понвістю від того що бачиш, чуєш, від емоцій, складно це все пояснити словами, і впевнений що в кожного такі думки. Тобто, з одного боку, людина яка страждає, хвилюється і злиться на долю, в якійсь мірі веде себе не правильно, по відношенню до Бога, не є смиренною? Так тоді чому Бог так сурово випробує людей, заставляючи їх сумніватись навіть у його присутності? Щоб підтвердити свою любов? Нвіщо, якщо Бог все знає. Якщо в людині живе любов, вона буде там до останнього подиху.

0

12

Сергій28 написал(а):

Знаю що ідеал, але якщо для когось це так важливо, значить це не просто така собі забаганка?

ну, залежно, що бажати  ;) є ділком реальні цілі, а є щось з межі фантастики))

Сергій28 написал(а):

Знаєте, не так давно, навіть не думав не гадав, що буду на форумах набивати тексти, та раз я вже заглянув в віртуальній світ, то вже вирішив проверсти такий собі дослід.

справа в тому, що в інтернеті ніхто не відповідає за свої слова, і тут можна писати що хочу і як хочу. Але водночас можна почути і те, про що людина не наважиться сказати в реальному житті, хоча і носить це в собі. Інтернет розковує. Я за останні роки теж багато цікавого взнала і досі продовжую взнавати. На жаль, той сайт, де я спілкувалася з підлітками, закрили, а його російський аналог теж на межі занепаду. Проте там було дуже зручно вивчати сучасну молодь.

Сергій28 написал(а):

Знаєте, от що мені дійсно болить і бентежить, так це те, чому люди для яких любов сенс життя, які свідомо і віддано несуть це почуття в собі, проходячи всі негаразди і нерозуміння з боку інших, так довго перебувають в самотності.

тому що інша категорія людей не створює собі проблеми з цього і не задумується. бачу ціль - перепон немає. Закоханість і симпатія стають на перше місце, прив"язаність та просто як цікава особистість.

0

13

так, тут я з вами згодний. Потім ще погворимо)

0

14

Сергій28 написал(а):

так, тут я з вами згодний. Потім ще погворимо)

уже без авторизації?)

0

15

просто я вже готовий що ви мене скоро вишвернете з форуму )
Ви казали що є реальні цілі, а є міфічні бажання. Дивіться тут все просто. Ніякі то не цілі. Це як віддача. Що даю те і отримую. Тобто природна потреба в обміні певними почуттями. Ніхто ж не буде обмінювати тепло на холод, радість на сум, це божевілля. Не знаю як пояснити, та думаю ви все розімієте, хоч і намагаєтесь щось спростовувати.
Якщо мені для щастя потрібна любов, в усіх її проявах а іншій людині красиве життя, то про що з нею можна говорити.

0

16

Я видаляю людину з двох причин - це її бажання та невідповідність нікнейму правилам. Для усіх інших випадків існує бан  :offtop:

0

17

останні події навіяли... вирішив відповісти на воші доводи що до кохання. Просто не можу терпіти як ви розкидаєтесь такими словами, нав’язуючи людям невірний їх зміст. Десь тут записаний такий девіз: шукайте любов а не секс, сексу можна навчитися, навчитися любити не можливо. Видаліть цю маячню з сайту. Любов не шукати треба десь на стороні, а розвивати в собі! Тільки розвивати, тому що це здатність, якість, а не тимчасова програма як дехто думає. Ви казали що люблять не за щось, а за те як людина веде себе з тобою. Це теж маячня і дурня. По такій логіці можна покохати і якогось негідника наркомана який зіграє поряд з вами Дон Жуана. Або є ще така зараза як - Пікапери. Не чули про таких? Вони вам легко покажуться тим, кого ви так хочете бачити поря з собою і тоді що, все, віддаюсь уся? Кого і за що любити, вірішую Я і тільки Я. Це не будуть вирішувати за мене ні якісь гормони, ні той орган що в носі знаходиться і уловлює запах (це ж треба порівняти нас людей з мавпами) ну то таке діло, може ті хто порівнюють не далеко від тих мавп і пішли) Так от. Любити я буду не образ, не те як зі мною буде себе поводити (можливо граючи) дівчина, а в першу чергу її душу+зовнішність. Та якщо раптом зустріну прямо свою копію, то навіть не знаю наскільки зовнішність тоді гратиме роль. Надіють що все буде гармонічно) тому що зовнішність для мене дуже важлива, на жаль чи на щастя) Іншими словами, якщо в людини є ті якості (Важливі для мене), які характеризують її як особистість, які визначають її суть, тоді і розділити своє життя з такою людиною захочеться. Тоді вже не важливо буде бачити людину завжди в доброму розположенні духа, в хорошому настрої, чи очікувати від неї щось, тому що я знатиму саме головне, я знатиму що там у неї в середині, а те що зовні часто змінюється, сьогодні в людини все добре, а завтра не дай бог щось трапиться і тоді що? Я наприклад теж маю певну хворобу, яка не дає мені розвернутись, розкрити всі можливості, скажімо так, так що тепер я приречений? А коли ще й не має жодної підтримки, то руки дуже швидко опускаються. Від тебе тільки всі чогось чекають, чекають, коли ти будеш таким як і вчора, робитимеш те що комусь подобалось... Ми розівчились загядати через зовнішність, через всі завіси, в середину людини, відчувати її стан. Іноді просто бісить що треба постійно одне й те сае доводити людям, а коли раптом даєш слабину, відразу дивляться як на якесь чмо, і те що було раніше не враховується, немов життя в минулому згорає і не має значення. Для мене має, для мене все має значення, кожна думка, кожне відчуття.
слухайте мене дурака, пока живий, бо скоро в житті не стане нічого світлого...

0

18

Сергій, якщо ви не розумієте моїх слів і бажаєте їх перекручувати на свою манеру, то навіть не буду намагатися щось пояснити. Все одно мене не почуєте. А перекручуєте ви дуже гарно, замість того, щоб уточнити, запитати, конкретизувати мою думку, якщо це потрібно.

Сергій написал(а):

Видаліть цю маячню з сайту.

обов"язково, разом з усім, що вам не подобається. Як усі люблять мені вказувати. Я уже казала, маєте претензії - покажіть на власному прикладі, зробіть краще. Бо манера, з якою звертаються до співрозмовника дуже багато значить.

0

19

я не ваші особисті слова хаю, а те що ви розміщуєте на своєму сайті ,який є вашим лицем грубо кажучи. Я перкрасно розумію навіщо це робиться. та це не вірно. В таких важливих речах не треба допускати варіантів. Ви самі прекрано знаєте як люди сприймають подібні ресурси, та що там ресурси, церкву сприймають як за якусь органузацію по обслуговуванню громадян. Кожен знає, що зробив дурість, прийшов розкаявся отримав потрібні слова підтримки і пішов як ні в чому не бувало. От коли люди СВІДОМО будуть ухидити в монастирь після вчинення любого злочину, як би це не утопічно звучало, тоді щось змінеться. Допомагати треба тим хто хоче змін, а не почути такі бажані слова щоб виправдати свої дії. Таких як ми більшість не сприймає за людей, а ви їм допомагати...
я не хотів образити.

0

20

Сергій28 написал(а):

Ви самі прекрано знаєте як люди сприймають подібні ресурси, та що там ресурси, церкву сприймають як за якусь органузацію по обслуговуванню громадян.

напиши я все так, як вам подобається, все одно будуть ті, які неправильно сприйматимуть написане, бо кожен приймає інформацію у своєму спектрі. Хтось сприймає Церкву такою, як вона є, а хтось, як ви сказали, організацію з обслуговування громадян. Ви спробуйте довести людям, які не сповідують християнство, навіщо відвідувати церкву і давати пожертву. Вони знайдуть сотні причин, що це безглуздо, а релігія - секта, яка тільки виманює гроші. А це - результат виховання та негативний досвід від побаченого чи почутого. Були у Києво-Печерській Лаврі? Я якби продала себе на органи, не купила б такого авта, на яких їздять там священики. Але це не означає, що усі священослужителі однакові, і усі роблять з цього бізнес. Та от таким людям хочеться думати саме так. Так і в нас - що не подавай, як не подавай, будуть думати як їм захочеться.
Я відповідаю за свої свої слова, тому коли хтось цікавиться моєю думкою, я її обгрунтовую і пояснюю.

Сергій написал(а):

Десь тут записаний такий девіз: шукайте любов а не секс, сексу можна навчитися, навчитися любити не можливо. Видаліть цю маячню з сайту. Любов не шукати треба десь на стороні, а розвивати в собі!

Пояснили б у чому маячня? Секс - технічний процес, і його можна навчитися, вивчити ерогенні зони та їх збудження. Без почуттів, без кохання можна просто знати, на що "натискати". Любові ви не навчитеся, бо потрібно її плекати з того зародка, що даний кожному з нас. Це як грунт, на якому виросте те, що ви там посієте. І коли дівчина приглядається до хлопця, її повинно це цікавити, який він коханець у ліжку і чи є між ними сексуальна сумісність, а чи здатний він любити і як саме. Ось що означає ця фраза, і до чого тут маячня, не знаю.

Сергій написал(а):

а за те як людина веде себе з тобою

хто таке сказав? Я казала, "ким вона є поруч з тобою". Це різні речі, зовсім різні. І мова не про пікаперів, і не про оболонку, а про її справжнє лице, яке вона відкриває перед вами чи то наодинці, чи то у компанії, чи то у конкретній ситуації. Ви думайте не ситуативно, а психологічно.

Сергій28 написал(а):

Таких як ми більшість не сприймає за людей, а ви їм допомагати..

я не психолог, але ця фраза, яку ви так часто повторюєте, багато може про вас розказати

0

21

блін, ну чому все так тупо, чому між нами пропало розуміння. Давайте ще поставимо мені діагноз, ви ж у нас всезнаюча і всевидяча) Ми говоримо про одні й ті самі речі, але сперечаємось, якась містика. Ну добре, не буду вас більше діставати ,а то дійсно з боку виглядає якось не здраво. Я не тримаю в собі ніякого зла, але іноді реально зачепляють деякими словами. А з вами думав можна відверто поговорити, а ви мене психологами лякаєте) Кожен психолог сам псих, і ніхто не володіє вичерпними знаннями. Не тримайте образ, на все добре.

0

22

Сергій28 написал(а):

Ми говоримо про одні й ті самі речі, але сперечаємось, якась містика.

я дуже не люблю, коли перекручують мої слова, чи виривають їх з загального контексту і тоді вони втрачають свою суть.

0

Вы здесь » Твій світ » Симпатія, закоханість, кохання » Розбите серце

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2017 «QuadroSystems» LLC