Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Давайте познакомимся!

Давайте познакомимся!

Сообщений 1 страница 23 из 23

1

Предлагаю в этой темке писать о себе: как зовут, сколько лет, интересы, а также любую другую информацию о себе

0

2

Она умная, как сто мудрецов, и доверчивая, как ребенок. Она ждёт, пока потеплеет, и в сердце наступит весна. Она невероятно любит своих родных, друзей и близких. Тех, кто рядом. То, что рядом. Не просто рядом, а где-то в области сердца. Они заставляют ее мечтать. Пока она жива, будет вечное лето. И главное, что ты не в состоянии думать не о чем, когда она рядом...
Она любит когда у неё просят совета, но её напрягают проблемы других…Она всегда говорит, что будет делать то, что хочет, но всегда делает то, что хотят другие…У неё много друзей, но она всегда ощущает пустоту…Она говорит, что всё готова бросить, и начать всё сначала, но знает, что не сможет этого сделать никогда…Она самоуверенна, но это только кажется…
Она снежная - не милая, не нежная. Она дышит несерьезно и не веруя. В мыслях - дым от сигарет вместо ясности. В рифмах - звонкость вольная от беспечности. Горький яд она хранит в сладости. Ему – «привет» в гордости. Ночью никогда не спит. странная…Строгая, наверное красивая. Вечная. Не хватает вдохов. Задыхается. Она пишет, что счастливая... Притворяется…
Она любит ветер, улыбки, встречи, вино, шоколад, улыбаться случайным прохожим. Выходит из дома попозже, под самый вечер, так проще прятать глаза и быть на других похожей.
Она будет улыбаться, мечтать, придумывать — и обязательно станет для кого-то Самой Большой Радостью на свете

http://s001.radikal.ru/i193/1006/e6/a5f8024c9bfb.gif   http://s001.radikal.ru/i193/1006/e6/a5f8024c9bfb.gif   http://s001.radikal.ru/i193/1006/e6/a5f8024c9bfb.gif

+1

3

прівіт
мене звати Майя мені 14 років.
я цікавлюся вишиванням стрічками. http://druzia.0pk.ru/uploads/0002/25/06/8547-2.gif

0

4

Майя написал(а):

я цікавлюся вишиванням стрічками

похвалишся своїми роботами?

0

5

Євгеній, я являюся адміністратором сайту, Живу біля Львова. Якщо вас цікавить питання рекламу власного ресурсу, то ми можемо запропонувати банерообмін або спеціальну акцію, яка є на сайті. Якщо вас цікавлять якісь інші питання - задавайте їх тут. Ми спілкуємося зі своїми учасниками лише через інтернет.

0

6

та нічого страшного що переплутала... от я тебе не розумыю... ти допомагаэш всім... я б навіть сказала наводиш на правильний шлях... а чому з невсилі подолати власні проблеми... у Світі нема нічого неможливого... Незнаю поговори зкимось... Обо ж  навіть виклади це тут... розумію щоб там не було це особисте... але тобі стане краще... тобі навіть хто зможе щось порадити... ти всым радиш, пыклуэшся про всы та навыть тут, так дай же тобы допомогти... моя думка така... http://funportal.info/smiles/smile66.gif

0

7

Я не звикла свої проблеми з кимось обговорювати. Завтра день дуже важкий. Якщо хочеш продовжити розмову не по даній тематиці, пиши у Давайте познакомимся!. А цю тему я почищу

0

8

Ну ни пуха тобі на завтра)

0

9

mia
велике спасибі. заручившись підтримкою усіх знайомих та друзів, усе пройшло легко і просто. а з самого ранку від хвилювання боліла голова, пропав апетит. думала все, кінець. не все так страшно, як здається і розказують. тому немає чого вірити іншим. потрібно надіятися на власний досвід

0

10

Привіт)
Мене звати Іра,мені 13 років(чисто клуб анонімних алкоголіків:D)
Захоплююсь...фотографією,розповіді пишу,в інтернеті висну

0

11

Привіт) Рада вас тут бачити) Ну, усі знайомства починаються з імені на віку))
А що пишете і де можна почитати? Я теж на дозвіллі пишу фанфи))
Яким сайтам віддаєте перевагу?

0

12

Я обов"язково створю розділ знайомств та можливості для його розвитку і наповнення, якщо будуть ті, хто захоче у ньому писати і відвідувати. А то відвідувачі дуже мовчазливі та нерозговірливі.
Сергій, а наразі чим займаєтесь - працюєте, навчаєтесь?

0

13

Працюю продавцем аудіотехніки, також ремонтую іноді.

0

14

О, хороша робота, бо справні руки у техніці завжди потрібні і будуть цінитися

0

15

Ну я ж писав що дуже люблю і ціную Музику. ) Тільки спочатку це було як хоббі, для душі, без особливого розвитку. А потім стало дещо більшим, нові ідеї, пошуки, експерименти, бажання поділітися з іншими, донести цей чудовий світ музики до інших. Я завжди веду себе природно, нікого не примушую, люди самі тянуться)

0

16

Коли хоббі стає роботою, це чудово)) Бо отримуєш подвійне задоволення. Жаль, що інколи так пізно розумієш, чим би ти хоотів займатися і інколи витрачаєш багато часу на зовсім інше.

0

17

Так все вже заложено в кожному з нас. Грубо кажучи, ми не вирішуєм чим займатись, навіть якщо хтось вважає, що він сам віришив стати тим чи іншим. Думаю все відбувається так як імає бути (ну майже завжди), прост окожному свій час, свої випробування, знов же, для того щоб підготувати до свого призначення грубо кажучи. Але не все так категорично, людина може займатися безліччю справами, та щось тільки одне, її призначення. Іншими словами, не кожному бути президентом тощо. Ви скажите, що не зовсім справедливо. Це не так. Справа в тому, що так, можливо хтось має більше за інших, але ж в нього і відповідальність значно більша. А також в таких людей і проблем значно більше, яких на перший погляд здавалось що й не може бути, повірте це не так. Тобто, важливо не чим ти займаєшся, а що ти на своєму місці, тоді задоволення, відчуття життя, буде однаковим, чим би ти не займався. Все важливе, складається з маленьких деталей, без яких просто не може існувати взагалі. Тобто кожен вносе рівні внески в життя і розвиток (якщо ми говоримо про вихованих цивілізованих людей) Так що немає жодного сенсу комусь заздрити, чи навіть заважати, тому що хто зна, чим би все закінчилось якби вас поставити не на своє місце.  http://druzia.0pk.ru/uploads/0002/25/06/8547-2.gif

0

18

Так що Оксана, не має втраченого часу, це не вірне мислення. Все так як має бути для кожного. Ну принаймні краще так думати, ніж жалкувати про щось там втрачене, тим більше що життя так швидно летить. По суті яка різниця - рік чи 10, чи все життя.

0

19

Я розглядаю поняття "втрачений час", скоріше як такий, що не приніс ніякого результату чи ефекту. Наприклад, було щось лінь зробити людині і вона не виконала поставлену перед нею задачу, а коли прийшов час звітуватися, то в попихах виконувалась робота. Час був витрачений на щось менш користіше (а не на щось важливіше). Це такий собі примітивний приклад. просто потрібно вміти з користю використовувати наш час.

0

20

вирішив все таки написати декілька слів...
Мене звати Сергій. Народився 21.07.1986 року на Полтавщині, де і живу на сьогоднішній день. Відповідно по гороскопу рак. група крові 1. Завжди цікавився музикою і всім що з нею так чи інакше пов’язано. Саме тому зараз і займаюсь таким видом діяльності, продавець консультант аудіотехніки. Музика для мене не просто приємно проведений час, а немов перехід в інший, яскравий емоційний світ, і заряд позитивом. Проте музику слухаю не дуже часто, тільки під настрій. Також подобається активний спосіб життя, прогулянки по місту, біг з перешкодами (зараз такий спорт називають паркуром), приймати активну участь в розвитку свого міста, допомагати іншим. Подобаються східні бойові техніки, в першу чергу як внутрішнє зміцнення особистості і духовний розвиток, мудрості. Великий прихильник таких кіно акторів як: Джекі Чан, Джет Ли, і подібних. Тривалі тренування достатньо мене зміцнили фізично, але я дуже емоційний і чутливий, сентиментальний. Не можу бути байдужим до тих, хто дійсно потребує допомоги чи підтримки, і боляче переношу образи і все негативне що трапляється як зі мною так і з іншими. Я більше сприймаю навколишній світ відчуттями, тому для мене важливий глибокий емоційний зв’язок, особливо з людьми які мені дорогі.
Цікавлюсь психологією, взаємовідносинами, історичними даними, інформаційними технологіями, медициною, люблю творчість в різних направленнях. Інтуїція, поклик серця, мають ключову роль в моєму житті. Люблю робити приємні сюрпризи та подарунки, особливо зроблені своїми руками. Подобається гратися з дітьми, а також займатися їхнім вихованням. Шкідливих звичок ніколи не мав, тому що являюсь вільною людиною, яка не залежить ні від яких матеріальних речей.
Як не дивно, але такими, на перший погляд чоловічими речами як, рибалка, полювання, футбол, автомобілі, ніколи не цікавився, хоча останнє інтересує, але тільки безпечні авто.  Також більше віддаю перевагу спокійному проведенню часу, іноді усамітненню. Гулянки на всю ніч і багатолюдні компанії не моє. Маю одного товариша, справжнього, і чесно, коли такий є, більше й не треба) В мене відкрите серце і безкорисливі мотиви, загалом можу потоваришувати з кожним, але з людьми які мені не подобаються не маю справ, навіть якщо при цьому багато втрачаю. Поважаю ветеранів бойових дій і просто мудрих людей. В моєму житті були певні неприємні речі, з деякими наслідками яких я досі борюсь, тому що не маю іншого вибіру. З одного боку, ми поставлені в певні умови існування, майже змушені робити те чи інше в житті, і іноді під різним впливом стаємо не на вірний шлях, але головне розуміти,  відчувати, що дійсно важливо, що справжнє, а що нав’язують, спотворюють. Тому що хто не вірно сприймає реальність, то і всі подальші кроки будуть також не вірними.

0

21

Менi iнодi здається що всi мої намагання знайти дiвчину безрезультатнi, тому що вона вже давно мене десь чекає, тiльки не розумiю чому не можу її знайти, i чому досi не знайшов. Ще не готовий?  Ранiше якось особливо не задумувався про свою половину так сказати, створення сiм'ї, а тепер все частiше тiльки про це i думаю. Я вже реально начав боятися що так i залишусь один. Чому однi знаходять своє кохання ще до повноліття, а iншi страждають половину життя? Iнодi самотнiсть просто нестерпна. Не думав що цi вiдчуття такi болючi. Мабуть все таки в кожного своя доля, і це треба розуміти, щоб не було непотрібних розчарувань. Бiльшiсть дiвчат шукають вихованих, серйозних хлопцiв, але я саме такий i є, тодi що не так. З iншого боку, я надзвичайно чутлива людина, сентиментальна. Фізично мене не зламати, але легко поранити словами чи необдуманим вчинком. Це iнодi приймають за слабкiсть, можливо вони це вiдчувають. Коли дивлюсь на дiвчину, я завжди дивлюсь на неї як на майбутню дружину, жiнку, з якою проведу решту життя, i якщо мене щось не влаштовуе, не продовжую знайомства, тому що не хочу обманювати, в першу чергу сам себе та інших. Це теж дехто сприймае за забаганку чi занадто великi вимоги. Вимоги великi лише тому, що я не шукаю легкодоступних дiвчат на день-два, от i все. Хоча насправді ніяких вимог і не має, це не вірна постановка питання. Існує думка, що мені самому це потрібно, немов я придумав собі нереальні вимоги і як наслідок розчаровуюсь в людях, і  таким чином отримую потрібні емоції, переживання. Це повна маячня. Це ж треба до такого додуматись) Я навпаки завжди намагаюсь побачити все краще що є в людині, і не акцентуватись на можливих недоліках, проте іноді ну просто нема за що зачепитись. Також я не можу переступити через деякі важливі для мене речі, не тому що такий клятий-принциповий, а просто через те, що люди не змінюються, і наслідком одного є друге, другого – третє. Іншими словами, не здатний любити, раптом не навчиться, як і щирий, добрий - не стане негідником. Те чого не було від народження, не з’явиться, тому що не було чого розвивати.  Я кажу про суть людини, іноді кожен може зробити дурість. Також я не вимагаю того, чого не маю сам. А коли маєш, хочеш щоб побачили, оцінили, правда? Ще кажуть, що бути занадто хорошим теж не добре. Згоден, та я далеко не святий, i можу час вiд часу бути ким завгодно, та в душi завжди залишаюсь звичайним добрим хлопцем) Звiсно, я був би не проти, знайти дiвчину просто для приємного проведення часу разом, поки не зустрiв справжнього кохання, але в бiльшостi випадкiв, такими дiвчатами є тi, кого я просто не сприймаю всерйоз, і в загалi, такi стосунки в мене якось не складуються заздалегiдь. Мабуть тому що я можу любити тiльки щиро, з повною вiддачею i взаємнiстю.  Хіба це не природньо? А як по іншому якщо не так? Буди з людиною, і в той же час подивлятись по сторонам, може знайду кращу/кращого? Це вже егоїзм і ніякої любові там не має і не було. Більшість людей не перестають мене дивувати. З одного боку, кого не спитаєш, до кого не зайдеш на сторінку, всі такі правильні, хороші,  хочуть справжні почуття, справжню любов, але при цьому ми не помічаємо один одного. Ми реально втрачаємо здатність відчувати, переживати, обмінюватись своїм внутрішнім змістом, без зайвих слів, натомість все більше зациклюємось на собі, своїх егоїстичних бажаннях. Люди просто сходять з розуму, не цiнять свого щастя. Скiльки з'являється рiзних не нормальних, яким вже не достатньо бути завжди з одною людиною. До чого йде суспiльство??? Зрозумiло, чому зараз бiльшiсть людей з такою недовiрою вiдносяться один до одного. Дехто вважае, що справжнi чоловiки взагалi перевелись. Але те ж саме стосується i бiльшостi жiнок, чi я не правий? Хоча, якби чоловiки не стали такими нiкчемними i примiтивними, коли люба дiвчина знає, що їй треба лише пальчиком поманити, i воно вiдразу прибiжить, в надii що йому дадуть, може тодi б жiнки залишались бiльш жiночними, на своєму мiсцi так сказати. Причини різні, і не так важливі як те, що буде далі. Ми люди настільки відділились один від одного, що іноді зовсім не помічаємо важливого, справжнього. Ми забули що кожен з нас маленька частинка всесвіту, грубо кажучи єдиний організм, і не має зовсім протилежних людей, які б не змогли бути разом щасливі. Кажуть що такі як я самодостатні, і можуть жити навіть без любові, та це не зовсім так. Навіть складно уявити щось гірше за повну самотність. Хто б там що не подумав, та без теплої щирої підтримки я свого майбутнього не бачу. Ось якось так.

0

22

Сергій написал(а):

Чому однi знаходять своє кохання ще до повноліття, а iншi страждають половину життя?

Якщо для кожного приготовлена пара,чому багато самотніх людей?І що коли твоя половинка померла?
Ми дійсно можемо вважати, що причиною неможливості зустріти свою людину є смерть цієї особи, зокрема вбивство через аборт. Наприклад, в Індії через те, що абортують переважно дівчаток, чоловіків більше на кілька мільйонів і знайти дружину буде дуже складно.
Та не потрібно думати, що це основна причина самотності. Найчастіше причиною є те, що певні фактори в батьківській сім'ї прешкодили людині дозріти до стосунків. А коли ти незрілий, то неможливо впізнати, котра людина створена для тебе.

0

23

[align=center][align=left]Чого я тільки не передумав, та над цим якщо чесно дуже не
замислювався. Все можливо. Навіть якщо і так, то хотілось би
побачити її хоча б іншій реальності, у вісні тобто. Можливо вона
мене чекає там де не має цієї суєти і зійвих слів... фантастика. А
може й ні. Іноді з’являється неймовірне натхнення і відчутя
гармонії з природою. Але наша жорстока реальність розбиває надії. І
якби не ліки, хто зна де було б моє натхнення. ...Разом зі мною.
А що для вас психологічна готовність? Може це ви не готові до такої
любові... Вам тільки й треба що гарантії та впевненості в
майбутньому. Кажите ніхто не хоче ризикувати? Тобто ви жінки завжди
ризикуєте а ми чоловіки не ризикуєм? І що це за таке слово ризик?
Звідки ця формуліровка взялась, це що якась угода чи що? Потрібні
гарантії, ідіть в гарем до арабських шейхів, до міліонерів. Тільки
будьте готові до того, що вас не будуть поважати, тому що ви там
будите далеко не єдина і не повторна. Знаєте скільки дійсно хороших
хлопців закінчили життя самогубством, тільки через те, що як їм
здавалось вони не відповідали Вашому закорінілому баченню того,
яким має бути чоловік. Для вас чоловік це забезпечений і з окремим
житлом, бажано щоб і з машиною. Якщо цього нема, то вже не чоловік
так? Так це почуття чи все таки угода? Чи ви продаєте себе більш
забезпеченому. Думаєте якщо в чоловіка щось не склалось чи щось не
вдається, значить він автоматично трутень і нікчема? А ви не
задумувались чому ми такими іноді стаєм? Не задумувались що не в
кожній сімї була гарна генетика, справжні почуття в момент зачаття,
не всі правильно виховували. Знаєте як складно тим хто мало того що
бориться довгий тремін зі своїми  недугами/проблемами, ще й
відчуває таке ваше відношення... Замість того, щоб навпаки
проявляти більше уваги таким людям, більше підтримувати їх, ви
ставите на них хрест, доводячи багатьох до віддчаю. Тому вони і
спиваються та на мости лізуть... На що ви перетворились??? Яке
життя ви будуєте? Що це за життя таке, коли постійно треба
виправдовувати ваші надії. Ви з чоловіком, доки доти він вам
забезпечує комфортне існування, а коли (як ви вважаєте) перестає
влаштовувати,ви запросто його кидаєте і шукаєте нового. Така у вас
любов. Ви думаєте тільки про себе і своїх дітей, і не треба
говорити що це самою природою закладено в вас, Срав я на таку
природу! В моєму житті буде тільки одна дівчина, навіть якщо не дай
Бог звісно, через короткий термін з нею щось трапиться, я буду їх
вірний до останнього подиху. Яка різниця що людини не має з вами
фізично ,вона була є і буде завжди в моїй пам’яті, в моїх
відчуттях, в серці в кінці кінців, і цього більш ніж достатньо. А
вам не достатьно. Ви спокійно розлучуєтесь і знаходите нових
трахарів з товстим гаманцем. Ви забуваєте, що якщо хтось з жиру біситься, то відповідно комусь не вистачає навіть на харчі. Це не я вигадав ,так побудований наший світ, поудований на людських життях. Не здатні ви любити, і не має в вас
нічого божественого. Ви можите тільки втрачати голову на короткий термін, а потім розчаровуватись. Ви навіть не уявляєте з якої жопи деякі люди вибіраються, що відчувають...І не дивлячись ні на що, не
спаскудились! І носять своє тепло з собою, от тільки часто в замін
отримують кучу бруду на голову. Тому що вам насрать не все, вам
треба робот який діє по чіткій програмі. Так що не ми егоїсти. Спаскудились ви,а через вас і ми. В багатьох пропадає сенс в житті, і все зводиться до інстинктів.
Це не моя думка а реальність. Я якраз таки, не дивлячись на все і
вірю, більше надіюсь звісно, що залишились люди які коли прийде час, побудують новий світ.. а наш світ приречений, питання лише часу.
[/align][/align]

0

Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Давайте познакомимся!

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2017 «QuadroSystems» LLC