Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Твій світ » Симпатія, закоханість, кохання » Що таке ревнощі?

Що таке ревнощі?

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Багато дівчат стикаються з такою проблемою як ревність. Я думаю, кожен з нас зустрічався з таким явищем. Усім знайоме це пожираюче з середини відчуття, лють, ненависть, дивлячись на те, як він заграє з якоюсь іншою дівкою. А ще гірше, якщо це реально симпатична блондинка, 90 * 60 * 90, яка поклала око на твого коханого. А буває так, що ти просто знаєш, що він іде на дискотеку, а там багато дівчат, всі випили. І чорт його знає, що може статися…

Та я хочу розповісти не про те коли ревнуєш ти, а про ту ситуацію коли твій хлопець ревнує тебе. Ось, що мені написала одна з нас: «Мене мій хлопець ревнує до всього що рухається. Навіть заборонив мені сидіти в контактах…а коли взнав, що я там спілкуюся з друзями образився і більше не телефонує і не відповідає на дзвінки….Що мені робити? Ми ж з ним довго вже разом… і я його сильно кохаю……Напишіть будь-ласка.»

В такій ситуації опинялася не одна дівчина-підліток. Що ж робити? Як бути? Спочатку, я розповім, що таке ревнощі очима психологів.

Психологи вважають, що ревнощі – це така ж хвороба, як, скажімо, грип або ангіна – нею треба перехворіти, хоча хворіти-то як раз і найважче. …

Я хочу щоб ви запам’ятали, що ревнощі до кохання не мають ніякого відношення. Як раз навпаки. Людина ревнує, коли ставиться до партнера як до об’єкта свого світу: моя квартира, моя машина, мій чемодан, моя дівчина. Причому, його ревнощі ніяк не залежить від Вашої поведінки. Для ревнощів не потрібні приводи. І Ви ніяк не зможете його переконати у своїй лояльності, вірності та ін.

Якщо людина ревнує – то або з приводу, який дає партнер, або потрапляючи в залежність від думки знайомої людини (один каже – бачив там-то і з тим-то), або ревнощі – складова риса його характеру і досить явна.

З першим пунктом все ясно. Другий і третій пункти – ревнощі і залежність.
Справитися з нею не так просто. Можна, звичайно, намагатися вести себе бездоганно, стежити за кожним своїм словом … але як довго ви витримаєте? Адже хлопець цього не витримує – він має потребу в тому, щоб проконтролювати, звинуватити, вимагати і задовольнити що? СВОЄ бажання.

Тут або треба чітко і повністю підтримувати такі відносини, або шукати НЕ ревнивця, або самій звернутися за допомогою, щоб розібратися – у чому для вас є необхідність відносин такого роду.

Розумію, що жорстко написала – боляче бачити сльози партнерів – хлопців і дівчат у відносинах з ревнивцем.

На рахунок прохання про допомогу нашої читачки можу написати наступне. Ревнощі у твого хлопця мають швидше за все ряд внутрішніх причин. Ти навряд чи маєш до них відношення. Але все ж, якщо хочеш зберегти відносини, варто говорити про свої почуття хлопцю, про те, що ти не можеш знаходиться тільки з ним, адже є в тебе і крім нього якесь життя. Ці ревнощі – не про твою зраду, а про твою свободу взагалі. Тому варто боротися за це і будувати відносини на рівних. Адже ти ж йому не забороняє робити те, що він робить!

Джерело

0

2

Якщо ревнує - значить любить. Така простацька фраза побутує не тільки в нашого народу, досить пробігти класику любовного роману всіх часів і народів, що живуть на землі. Ревнощі, наступна за любов'ю як тінь, найімовірніше народилася одночасно з любов'ю. І, на чому сходяться не тільки поети, але й учені, ревнощів без любові, мабуть, не буває.

Давайте обговоримо вплив ревнощів на відносини між жінками та чоловіками.

Психологи з допомогою спеціальних тестів ділять всіх людей по їхній здатності відчувати ревнощі на кілька категорій. Одна з них об'єднує людей майже не ревнують, інша - тих, у кого ревнощі проявляється в патологічних розмірах. Ну, а кілька категорій між ними і вважається практично нормою. Правда, як і любов, ревнощі змінюється під впливом різних причин і віку. Людині, яка ніколи не переживав небезпеки втратити коханого або кохану, ревнощі представляється зазвичай просто незрозумілим божевіллям. Тільки ті, кому довелося випробувати на собі це почуття, відносяться до ревнивця з якоюсь часткою співчуття.

Фахівці розрізняють ревнивців не тільки за кількісними показниками ("багато" ревнощів або "мало"), але й так сказати, по якості проявляються почуттів. При цьому також виділяють кілька варіантів, крайніми з яких будуть тиранічна ревнощі і ревнощі від ущемлення.

Тиранічна ревнощі.

Вона виникає у людей упертих, деспотичних, самовдоволених, дріб'язкових, емоційно холодних і відчужених. Такі люди пред'являють оточуючим високі вимоги, виконати які найчастіше буває не під силу або, у всякому разі, дуже важко. Думка про власну вини для них неприйнятна, і всю відповідальність за недостатню (з їхньої точки зору) увагу до себе вони перекладають на інших. Особливої праці для них це не представляє, усі вони майстри помітити смітинку в чужому оці. І ось коли подібний суб'єкт зіштовхується з охолодженням сексуального партнера і намагається знайти цьому пояснення, він легко відшукує його: звичайно ж, всьому виною партнер, у якого виник сторонній інтерес. Тиранічний тип ревнощів - найпохмуріший її варіант. І людям зі схильністю до такої ревнощів необхідна допомога лікаря.

Ревнощі від ущемлення.

Вона є долею людей з тривожно-недовірливим характером, перебільшують свої недоліки, неприємності і небезпеки, легко впадають в смуток і розпач. Вважаючи себе слабкими і нецікавими, такі люди вважають, що не має права розраховувати на добре ставлення оточуючих, але в той же час важко переживає свою долю, обтяжуються нею. Вони насторожено очікують підтвердження своїх побоювань, і тому найменшу зміну (не тільки в гіршу сторону) до них відношення моментально ними вловлюється і породжує далекосяжні, найчастіше необгрунтовані висновки. Прозвучить в словах партнера трохи менше (або трохи більше) любові і турботи, здасться погляд недостатньо ласкавим або ще як-то "недоотримає" така людина необхідного йому уваги - і тут же виникають сумніви, підозри.

Однією з різновидів ревнивців від ущемлення можна вважати людей, які захищаючись від власної беззахисності, напускають на себе вид самовпевненого, рішучого і навіть життєрадісну людину. Але це тільки маска, яка приховує підвищену вразливість і чутливість навіть до незначних конфліктів.

Звідки береться ревнощі?

Фахівці вивчили цю сторону проблеми і прийшли до висновку, що найбільш частими можна вважати два типи її виникнення.

Перший тип - так звана звернена ревнощі - є результат власних тенденцій ревнивця до невірності. При цьому не важливо, реалізував він своє бажання чи ще ні. Але якщо таке бажання з'явилося, йому здається, що такі ж, думки притаманні і його партнерові. Зазвичай звернена ревнощі розвивається на місці згаслої любові.

Другий тип - прищеплена ревнощі - зароджується під впливом життєвого досвіду. Зради власних батьків, друзів, товаришів по службі, іноді книги і кінофільми здатні створити в окремих людей враження, що всі "змінюють". Часто джерелом прищепленої ревнощів бувають анекдоти, подтруніванія оточуючих або ще гірше, сексуального партнера. Чомусь тема статевих відносин і подружньої невірності приваблює всіх бажаючих погостріше, попліткувати. Але подібні жарти зовсім не так нешкідливі, як здається на перший погляд. Навіть якщо у людини вони зовні не викликають ніякої реакції, ревнощі закладається в серці і надовго зберігається там. І якщо раптом коли-небудь вірність партнера виявиться під сумнівом, минула жарт може схилити чашу терезів на бік виведення про зраду і привести до тяжких наслідків.

Названі типи ревнощів і варіанти її виникнення в чистому вигляді, природно, майже не зустрічаються. У житті все набагато складніше, причому між крайніми точками є ряд переходів.

Навіщо все це треба знати? Так, перш за все для того, щоб не поспішати з висновками, щоб якомога глибше розібрати в собі, більш об'єктивно оцінити себе і свою поведінку, щоб не тільки зовні, але і внутрішньо не приймати жарти й дотепи, плітки і наклеп, щоб вчилися на чужих помилках і намагалися не робити власних.

Джерело

0

Вы здесь » Твій світ » Симпатія, закоханість, кохання » Що таке ревнощі?

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2017 «QuadroSystems» LLC