Мені вже 4 рік подобається хлопець. Я з ним не зустрічаюся, але він час від часу проводить мене додому і при цьому кожен раз питає: ” Коли ми переспимо?” І коли я заводжу скандал, він заявляє “Я не твій хлопець”. Я вже хотіла його забути і не можу… Тепер не знаю, що мені робити?

Може це буде звучати банально, але тікай від нього якомога далі!!!

Звичайно ти скажеш, що це за порада така, я ж кохаю його, я не можу жити без нього!!!

Та ось мої аргументи чому ти повинна забути про нього і рухатися далі. Найголовніший аргумент, він навіть не твій хлопець, а просто знайомий. Якщо ти хочеш переспати з ним для того, щоб з категорії «знайомий» він перейшов в категорію «мій хлопець», то знай нічого не вийде. Задумайся, що ти будеш відчувати після сексу з людиною, яка тебе навіть не кохає.

Йому начхати на твої почуття, твої думки і переживання. Ти віддаси йому себе, а він візьме те, що хоче піде і не повернеться… І тоді ти залишишся ні з чим!

Повір мені, секс це не найкращий спосіб втримати біля себе хлопця. Адже ми дівчата і у нас в арсеналі має бути інша зброя, щоб це зробити.

За чотири роки він не робив ніяких спроб, щоб почати з тобою зустрічатися, це вже щось означає і повинно наштовхнути тебе на думку «Хто я для нього?».

А я тобі скажу, що для нього ЗНАЙОМА, не подруга, не дівчина, а просто ЗНАЙОМА. З якою час від часу, коли нудно, або немає що робити, то можна побачитися з тобою.

Хлопці не люблять «просто дівчат», які не цікаві, легкодоступні, відсутність яких вони не помітять, ім’я якої вони не зможуть згадати коли зустрінуть на вулиці.

Їм потрібна особистість, яка рівна їм, яку треба приборкати, розгадати, яку треба завоювати.

Що я можу тобі порадити, спробуй переключити свою увагу на інших хлопців, спілкуйся більше з друзями, це зможе тебе відволікти від спогадів. Коли він подзвонить то скажи, що ти зайнята, або ідеш кудись з друзями. І ні в якому разі не дзвони перша! Почни його потроху ігнорувати, повір, ігнор нікому не подобається,  ні хлопцям, ні дівчатам.

Ти повинна усвідомити, що якщо ти хочеш бути нещасною, покинутою дівчиною після ночі сексу ( коли пощастить то двох-трьох) і жаліти себе? Чи ти будеш впевненою в собі, цілеспрямованою любити і поважати себе?

Якщо ти вибрала другий варіант, то зрозумій, що твоєю ціллю має бути те, щоб зробити СЕБЕ щасливою!!! А що таке щастя для дівчини? Щастя – це бути поруч з людиною, яка кохає тебе. Кохання не слід плутати з сексом, це зовсім різні речі.

Людина, яка хоче бути поруч з тобою ніколи не поставить тебе перед вибором, і не буде робити цей вибір за тебе, а просто буде з тобою не залежно від твого рішення. Прокинься, озирнися довкола, можливо це щастя поруч, а ти просто не помічаєш, бо твій погляд прикутий до людини, якій ти не потрібна.
А якщо ти все ж таки вибереш перший, то не забувай, що від сексу, інколи, бувають «плоди кохання» :) тому не забувай про презервативи!

І головне, ЛЮБИ СЕБЕ, ПОВАЖАЙ СЕБЕ і тоді оточуючі теж будуть любити тебе!

джерело